W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-23, 17:41   #1291
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
a no wiadomo im d逝窺ze tym lepiej takie do talii to marzenie! P鏦i co jednak musz si skupi na bardziej realnym do osi庵ni璚ia celu wi璚 stawiam sobie wyzwanie do cyck闚 Ty b璠ziesz mia豉 do talii pierwsza to mi opowiesz jak to jest
Jasne,瞠 sie podziele wrazeniami
ale mam wrazenie,ze pomiedzy nami nie ma duzej roznicy w dlugosci
Poki co przeszkadzaja mi jedynie podczas snu, bo zaczynaja coraz bardzie sie przygniatac
A ja nie umiem spac w zwiazanych

Ej dziewczyny macie jakies swoje ulubione sklepy z bielizna?
Musze kupic sobie stanis豉wa i nie wiem gdzie sa w miare dobre gatunkowo.
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:50   #1292
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
dzieki
No pozmienialy nam sie wlosy i faktycznie to moze byc zacheta dla zaczynaj帷ych dbac o wlosy,瞠 pomimo farbowania na blond moga byn piekne
A tak w temacie suplementow to moze wiecie cos o zaleznosciach pomiedzy suplementami, a tabletkami antydzietnymi?
dok豉dnie a tabletki antydzidzia chyba nie ma nic wsolnego z suplementami

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
wcze郾iej mia豉m ale z p馧 roku wczesniej jak jad豉m skrzyp potem przesta豉m i nie widzia豉m, no i teraz znowu baby hair zaczynaj si pojawia

Zafarbowa豉m tym alfaparf 9.21

Wra瞠nia na ju...piecze i przy myciu farby suchsze ni po garnierze ale nie najgorsze po garnierze to mam jak po od篡wce
teraz si same susz, jutro Wam kolor poka輳
super ze sie pojawiaj

Cytat:
Pozazdro軼i豉m Wam i te si pochwal a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz貫go roku
jaka r騜nica na ko鎍ach! niesamowita

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆
Kotka17 ja bym na twoi miejscu pieska bra豉. Rok ma czyli odchowany ju troch (nie trzeba uczy za豉twiania na dworze itp) ale to nadal m這dy psiak wi璚 si 豉two zaaklimatyzuje u Was i b璠zie pe貫n energii Ja mia豉m trzy psiaki od szczeni徠 i ju wi璚ej szczeniaka nie wezm Pierwszy to by najm康rzejszy i najukocha雟zy pies pod s這鎍em, a dwa nast瘼ne...-jeden wariat na prochach kt鏎y chwili nie usiedzi cicho i w spokoju a drugi to 鈍i皻a krowa kt鏎a ma wszystko gdzie tylko by jad豉 i spa豉 a na nasz widok si cieszy jak jest g這dna albo my郵i 瞠 mamy co dla niej w r璚e xd
U takiego pieska jak Ty piszesz ju troch charakter wida wi璚 wiesz co bierzesz a przywi捫ecie si do niego na pewno. Ja si przywi您a豉m do psa kt鏎ego wzi瘭i鄉y jako staruszka ze schroniska a on si przywi您a do nas
.
ja to bym bra豉 szczeniaka jak by byly tu a najbli瞠j s 150km st康, a to spad這 na mnie jak grom z jasnego nieba tak niespodziewanie, nie wiem jak to odbiera , mam nadzieje ze wszystko sie dobrze u這篡
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:50   #1293
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
Jasne,瞠 sie podziele wrazeniami
ale mam wrazenie,ze pomiedzy nami nie ma duzej roznicy w dlugosci
Poki co przeszkadzaja mi jedynie podczas snu, bo zaczynaja coraz bardzie sie przygniatac
A ja nie umiem spac w zwiazanych

Wiesz co jest r騜nica na pewno moje si wydaja na foto ciut d逝窺ze bo robione z r御i to wiesz musia豉m si troch powychyla 瞠by je ca貫 z豉pa a jeszcze 鈍iat這 鈍irowa這 to ju gimnastyka totalna na balkonie by豉. Poprosz T albo mam to mi cykn jakie foto od tylca to b璠zie wida dok康 si璕aj ale jestem pewna 瞠 masz d逝窺ze co do stanis豉wa to nie pomog bo ja zwykle kupuje gdzie popadnie

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:53   #1294
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆
Kotka17 ja bym na twoi miejscu pieska bra豉. Rok ma czyli odchowany ju troch (nie trzeba uczy za豉twiania na dworze itp) ale to nadal m這dy psiak wi璚 si 豉two zaaklimatyzuje u Was i b璠zie pe貫n energii Ja mia豉m trzy psiaki od szczeni徠 i ju wi璚ej szczeniaka nie wezm Pierwszy to by najm康rzejszy i najukocha雟zy pies pod s這鎍em, a dwa nast瘼ne...-jeden wariat na prochach kt鏎y chwili nie usiedzi cicho i w spokoju a drugi to 鈍i皻a krowa kt鏎a ma wszystko gdzie tylko by jad豉 i spa豉 a na nasz widok si cieszy jak jest g這dna albo my郵i 瞠 mamy co dla niej w r璚e xd
U takiego pieska jak Ty piszesz ju troch charakter wida wi璚 wiesz co bierzesz a przywi捫ecie si do niego na pewno. Ja si przywi您a豉m do psa kt鏎ego wzi瘭i鄉y jako staruszka ze schroniska a on si przywi您a do nas

To poka輳 moje efekty z blondem
Pierwsze zdj璚ie stan wyj軼iowy-w rzeczywisto軼i troch cieplejszy kolor, sprany jasny br您 Londy(kt鏎y wyszed jako bardzo ciemny br您..)
Nastepne po k徙ieli rozja郾iaj帷ej z rozja郾iaczem Joanny Super Blond, ci篹ko by這 troch kolor uchwyci z lamp i wychodza jak zielone. Ale marchewka by豉 r闚nomierna.
Trzecie zdjecie po C10 Palette. My郵a豉m 瞠 bardziej zbije t marchew:/ a on w sumie tylko rozja郾i j troch.. Jako 瞠 nie mog豉m tak chodzi u篡豉m dzisiaj Palette 219 i efekt na ostatnich zdj璚iach Troch rozjasni這 i ostudzi這 kolor. Wyszed taki karmelowy blond, lepiej odcie oddaje pierwsze zdj璚ie ale kolor nie jest tak jasny.(obydwa zdj璚ia w 鈍ietle dziennym)
W這sy troch przesuszone(dziwi si 瞠 tylko tyle) ale jutro 軼inam ko鎍闚ki i zaczynam od篡wianie Dzi瘯i wam za pomoc
Za jaki czas chcia豉bym go jeszcze och這dzi ale nie wiem czemu farby daj taki niewielki efekt.
i tak szybko ostudzi豉 marchewk do 豉dnego blondu trzeba z 5farbowa popielami 瞠by rudy odcie znikn掖, wszystko zale篡 od w這s闚, mo瞠 Tobie mniej bo widz, 瞠 豉dnie ch這n kolor

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:54   #1295
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Niestety dopiero teraz to do mnie dotar這 kiedy zrobi豉m sobie por闚nanie ale mia豉m "w這sy"

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:55   #1296
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz co jest r騜nica na pewno moje si wydaja na foto ciut d逝窺ze bo robione z r御i to wiesz musia豉m si troch powychyla 瞠by je ca貫 z豉pa a jeszcze 鈍iat這 鈍irowa這 to ju gimnastyka totalna na balkonie by豉. Poprosz T albo mam to mi cykn jakie foto od tylca to b璠zie wida dok康 si璕aj ale jestem pewna 瞠 masz d逝窺ze co do stanis豉wa to nie pomog bo ja zwykle kupuje gdzie popadnie
ja samowyzwalaczem robi jak chce ty zobaczy

kurcze, 鄉ierdza mi w這sy po tej alfie, farb
ale kolor 豉dny, w 鈍ietle 瘸r闚kowym

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 17:58   #1297
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
dok豉dnie a tabletki antydzidzia chyba nie ma nic wsolnego z suplementami

super ze sie pojawiaj

ja to bym bra豉 szczeniaka jak by byly tu a najbli瞠j s 150km st康, a to spad這 na mnie jak grom z jasnego nieba tak niespodziewanie, nie wiem jak to odbiera , mam nadzieje ze wszystko sie dobrze u這篡
to sobie jakies kupie tylko nie wiem jeszcze jakie.
Moze Skrzypowite
Cytat:
ja napewno juz 50 cm przekroczylam, tak mi sie bynajmniej wydaje jak ostatnio mierzylam

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
ja samowyzwalaczem robi jak chce ty zobaczy

kurcze, 鄉ierdza mi w這sy po tej alfie, farb
ale kolor 豉dny, w 鈍ietle 瘸r闚kowym
Poka
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:14   #1298
Irisfeal
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 611

Cytat:
i tak szybko ostudzi豉 marchewk do 豉dnego blondu trzeba z 5farbowa popielami 瞠by rudy odcie znikn掖, wszystko zale篡 od w這s闚, mo瞠 Tobie mniej bo widz, 瞠 豉dnie ch這n kolor
No to za jakie 3 tygodnie nast瘼ne farbowanie Mam nadziej na wiosn mie ju 豉dny popielaty blond
Narazie co spojrz w lustro to mam wielkie :O bo zapominam ci庵le, 瞠 nie mam ju ciemnych Kiedy mia豉m bardzo jasne ale ju nawet nie pami皻am jakie to uczucie mie tak jasne w這sy przez 1,5 roku farbowa豉m na ciemno i nagle stwierdzi豉m 瞠 chce blond(chocia par dni wcze郾iej m闚i豉m 瞠 w ciemnych mi jednak lepiej)

Przepraszam za ewentualny brak polskich znak闚 - kwestia pisania na urz康zeniach przeno郾ych
Irisfeal jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:31   #1299
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
ja uwielbiam Atlantica, teraz si poprawili i maj naprawd 豉dne fasony, ekstra dopasowane i jako te bardzo na plus intimissimi i esotiq te wielbi

cze嗆 Dziewczyny
prawdziwa sesja zaczyna si 25 stycznia, a ja mam ju wszystko zaliczone, opr鏂z jednego egzaminu, kt鏎y mam w poniedzia貫k i jak go zalicz to b璠 mia豉 miesi帷 wolnego, juhuuuuuuuuuuu
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:31   #1300
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Juz chyba wiem co kupie
http://blogcaskady.blogspot.com/2012...z-biotyna.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:38   #1301
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Cytat:
W takim razie ns razem na godzine przed myciem sprobuje
dziekuje
Nmzc

Leae jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:39   #1302
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

no widze, 瞠 w徠ek od篡

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆

Dziewczynki a czy kt鏎a z was mo瞠 mi pom鏂?Bo nie ma naszej Bunny mo瞠 kt鏎a z was mi pomo瞠.Chodzi o to 瞠 ostatnio farbowa豉m odrosty Garnierem color naturals 111.I kolor troch si odcina od reszty.Teraz mam ju niewielkie odrosty i my郵 jak b璠 malowa odrosty i b璠 trzyma farb 30 min na odrostach to na ile mog po這篡 j na te odrosty ostatnio farbowane (te kt鏎e kolor troch si odcina od reszty bo jest nieco ciemniejszy).I tak si zastanawiam czy farbowa tym Garnierem bo mam go w domu czy kupi palette c10 bo mnie korci
na堯 na ten poprzedni odrost i nowy na 50 minut powinno wyr闚na
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Sk康 wiedzia豉?

Teraz my郵e czy na 12 % robi czy na 9%, ale jakby odpuka na 9 co wysz這 nie tak to nie bede wiedzia豉 czy to wina utleniacza czy farby Nie wiem sama kurcze
Wellaton na 9 % w sumie dawa rade By這 troche 鄴速awo na odro軼ie ale bez tragedii

Wymy郵e co z w這sami mojej mamy to zamawiam Londe i heja

no widzisz jak ja Ci ju znam
zr鏏 na 9%
Cytat:
Dzie dobry dziewczyny
Dzisiaj rozmawia豉m z t dziewczyn co chce odda psa... hmm dziewczyna ma depresje z powodu z przed laty zmar貫go ch這pka na bia豉czk, bardzo jej wsp馧czuje, ale mam nadzieje ze my郵i racjonalnie i nie chce odda psa tak od kaprysu. Pisa豉 mi ze psinka ju nie raz siedzia豉 po domach jej kole瘸nek i kuzynek po pare dni i oczywi軼ie ze sie przywi您a豉 do ka盥ej z nich i jest towarzyska,jest tak transportowana od domu do domu i chyba nie do ko鎍a wie kt鏎y jest ten prawdziwy, zastanawiam sie teraz zn闚 czy wszystko bedzie dobrze, martwie sie bo znajoma powiedzia豉 mi ze pies mo瞠 umrze z z tesknoty za by造m w豉軼icelem,tylko ze je郵i to jest taka w豉軼icielka kt鏎a zostawia ja r騜nych miejscach to mo瞠 pies nie jest tak przywi您any bo wie ze zaraz mo瞠 zmieni miejsce zamieszkania ... Prosz porad嬈ie co, mo瞠 wz捷c psiaka i jak bedzie strasznie sprawia problem odda w豉軼icielce? Co my郵e,co robi? prosz o szczere rady
bie go i rozpie嗆, a na pewno b璠zie szcz窷liwym pieskiem
Cytat:
Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
no super
Cytat:
Pozazdro軼i豉m Wam i te si pochwal a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz貫go roku
prosze jaka zmiana

widzicie jak nasz wiza pomaga wszystkie mamy pi瘯ne w這ski

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:42   #1303
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 212

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ja uwielbiam Atlantica, teraz si poprawili i maj naprawd 豉dne fasony, ekstra dopasowane i jako te bardzo na plus intimissimi i esotiq te wielbi

cze嗆 Dziewczyny
prawdziwa sesja zaczyna si 25 stycznia, a ja mam ju wszystko zaliczone, opr鏂z jednego egzaminu, kt鏎y mam w poniedzia貫k i jak go zalicz to b璠 mia豉 miesi帷 wolnego, juhuuuuuuuuuuu
zazdroszcz i jednocze郾ie gratuluj

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:43   #1304
shizaxa
Wtajemniczenie

Kylie jutro w dziennym zrobi bo zaraz id na fitness

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:46   #1305
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Kylie jutro w dziennym zrobi bo zaraz id na fitness
Trzymam za s這wo
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:47   #1306
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
zazdroszcz i jednocze郾ie gratuluj
powodzenia Kochana mnie to sporo kosztowa這, dawno si tak nie narobi豉m, 2 tygodnie nauki non-stop
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:50   #1307
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
powodzenia Kochana mnie to sporo kosztowa這, dawno si tak nie narobi豉m, 2 tygodnie nauki non-stop
Wspolczuje Wam dobrze, 瞠 ja juz nie musze

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Bunny,Bunny,Bunny...
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 18:55   #1308
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna

kylie moja kochana dziekuje ci za wsparcie
zajrzyj sobie na stronke bielizny kinga, ja mam na poczcie do odbioru kolejny ich staniczek i uwielbiam je juz szykuje sie na jeszcze nastepny

a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Stary 2013-01-23, 19:24   #1309
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna

zajrzyj sobie na stronke bielizny kinga, ja mam na poczcie do odbioru kolejny ich staniczek i uwielbiam je juz szykuje sie na jeszcze nastepny

a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

no jasne 瞠 t瘰kni造鄉y
dobrze, 瞠 lepiej ze zdr闚kiem
oby tak dalej

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-23, 19:48   #1310
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:

zawsze wespr Cie cieplym s這wem i pozytywnym my郵eniem
zreszta sama wiesz...
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 20:08   #1311
anias2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 009

Kylie gdzie moge poczytac o kremowaniu wlosow tym kremem isana z maslem shea?? bo co tam widzialam wspominalas
anias2 jest offline  
Stary 2013-01-23, 20:20   #1312
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anias2 Poka wiadomo嗆
Kylie gdzie moge poczytac o kremowaniu wlosow tym kremem isana z maslem shea?? bo co tam widzialam wspominalas
Ja wyczta豉m na kilku blogach i na KWC,ze dziewczyny k豉da to maslo na kilka godzin/godzine przed myciem i potem normalnie szamponem zmywaja.
Mam juz polowe tego mase趾a ale jeszcze na w這sy nie k豉d豉m.
W niedziele, jak bede mia豉 wolne spr鏏uje

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-01-23 o 20:24
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 20:31   #1313
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cze嗆 i czo貫m

Wr鏂i豉m w豉郾ie z m這dym od t i zaraz id po jak捷 kolacyjk Jutro w drodze do ginki kupuj farby i wieczorem dzia豉m Oby ta marchewa si jako och這dzi豉

Cytat:

Witaaaaj Fajnie 瞠 wpad豉 Duu穎 zdr闚ka dla Ciebie i t, 瞠by軼ie wyzdrowieli ju do ko鎍a, i trzymam kciuki za jutro! Oby si uda這

Cytat:
Jak juz wszystkie pokazuja metamorfozy to i ja pokaze.
Ostrzegam to dla ludzi o mocnych nerwach
I niech mi ktos powie ze Palette niszczy wlosy to pogryze
Cytat:
Ale metamorfozy!! Pi瘯ne macie w這sy

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-23, 20:34   #1314
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Cze嗆 i czo貫m

Wr鏂i豉m w豉郾ie z m這dym od t i zaraz id po jak捷 kolacyjk Jutro w drodze do ginki kupuj farby i wieczorem dzia豉m Oby ta marchewa si jako och這dzi豉

Witaaaaj Fajnie 瞠 wpad豉 Duu穎 zdr闚ka dla Ciebie i t, 瞠by軼ie wyzdrowieli ju do ko鎍a, i trzymam kciuki za jutro! Oby si uda這

Ale metamorfozy!! Pi瘯ne macie w這sy
Dzieks
jakie farbki kupujesz?
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-23, 20:37   #1315
exclusivee
Zakorzenienie

Je郵i wszystko p鎩dzie zgodnie z planem, to od wakacji b璠 mog豉 w lokalizacji wpisa sobie moje wymarzone UK Ale si ciesz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Dzieks
jakie farbki kupujesz?
Mieszanka syossa 8.52 i 9.1

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-23 o 20:38
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-23, 21:56   #1316
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Ale sie rozpisalyscie juz nie wiem co komu mialam napisacjak zwykle

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Powiem Wam jedno teraz ogladam zdjecia wlosow po roznych farbach. I wella koleston po prostu wymiata! wlosy sa b造szczace piekne i nie wiem co ja wtedy sie czepialam ze zolto, nie tak itd.: D mam zdjecia i po 10/16 i po 12/11 i innych. Wychodzi造 super
jak kiedys znowu jasny blond to koleston

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Powiem Wam jedno teraz ogladam zdjecia wlosow po roznych farbach. I wella koleston po prostu wymiata! wlosy sa b造szczace piekne i nie wiem co ja wtedy sie czepialam ze zolto, nie tak itd.: D mam zdjecia i po 10/16 i po 12/11 i innych. Wychodzi造 super
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 21:58   #1317
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ale sie rozpisalyscie juz nie wiem co komu mialam napisacjak zwykle

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

co czuje ,瞠 w niedalekiej przysz這軼i

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:04   #1318
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
co czuje ,瞠 w niedalekiej przysz這軼i
Nie Asiu na razie jestem mega zadowolona i na pewno co postamowilam przez kilka mcy nic nie kombinuje
Juz sie zawzielam w sobie.
Tamten kolor by piekny, ale jednak zapuszczam troch naturale. Postanowienie
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:18   #1319
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Ja to stara Kolestoniarka Kiedys mnie na pokazach fryzjerskich, tak bylam kroliczkiem testowym u Welli, smarowali roznosciami i cieli i dopieszczali tak wlosy, ze jeszcze wysylali do domu z wielkim pakietem pielegnacji za free. Mialam i headlines, Koleston, Color Touch i nawet zielona Magme (superrozjasniajace pasemka od razu ze wscieklym kolorem) I zawsze kondycja miala sie super.

Jak raz polozylam rozjasniajacego Graniera to nie wiedziala, czy smiac sie czy plakac. Podobnie z jakims Lorealem drogeryjnym. A smrodek farbowania zabijal apetyt, jak bylam ze swoim miskiem na indyjskiej wyzerce. A indyjska ma to do siebie, ze jest mega smaczna i pachnie ostro.... Loreal niezle dawal jeszcze przez kilka myc

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Nie Asiu na razie jestem mega zadowolona i na pewno co postamowilam przez kilka mcy nic nie kombinuje
Juz sie zawzielam w sobie.
Tamten kolor by piekny, ale jednak zapuszczam troch naturale. Postanowienie
Kciuki za wytrwalosc
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:26   #1320
exclusivee
Zakorzenienie

A mnie korci garnier 111 W tym roku go chyba jeszcze wypr鏏uj
Kolestonu nigdy nie mia豉m wi璚 si nie wypowiem, alfaparf na tyle mi podpasowa podczas ostatniego farbowania, 瞠 nie zamierzam narazie kombinowa z innymi fryzjerskimi farbami

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.