W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-23, 22:27   #1321
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Nie Asiu na razie jestem mega zadowolona i na pewno co postamowilam przez kilka mcy nic nie kombinuje
Juz sie zawzielam w sobie.
Tamten kolor by piekny, ale jednak zapuszczam troch naturale. Postanowienie
wiesz Agatko po tych Twoich przyciemnianiach i rozja郾ianiach (zupe軟ie jak ja) to ju mnie niezdziwi jak zn闚 wr鏂isz do jasnych
ale trzymam kciuki za wytrwa這嗆 i POSTANOWIENIE

ja p鏦i co jestem zakochana w kolorze po garnierku i niezamierzam ju nic kombinowa z kolorem

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:28   #1322
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 752

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka wiadomo嗆

To poka輳 moje efekty z blondem
Pierwsze zdj璚ie stan wyj軼iowy-w rzeczywisto軼i troch cieplejszy kolor, sprany jasny br您 Londy(kt鏎y wyszed jako bardzo ciemny br您..)
Nastepne po k徙ieli rozja郾iaj帷ej z rozja郾iaczem Joanny Super Blond, ci篹ko by這 troch kolor uchwyci z lamp i wychodza jak zielone. Ale marchewka by豉 r闚nomierna.
Trzecie zdjecie po C10 Palette. My郵a豉m 瞠 bardziej zbije t marchew:/ a on w sumie tylko rozja郾i j troch.. Jako 瞠 nie mog豉m tak chodzi u篡豉m dzisiaj Palette 219 i efekt na ostatnich zdj璚iach Troch rozjasni這 i ostudzi這 kolor. Wyszed taki karmelowy blond, lepiej odcie oddaje pierwsze zdj璚ie ale kolor nie jest tak jasny.(obydwa zdj璚ia w 鈍ietle dziennym)
W這sy troch przesuszone(dziwi si 瞠 tylko tyle) ale jutro 軼inam ko鎍闚ki i zaczynam od篡wianie Dzi瘯i wam za pomoc
Za jaki czas chcia豉bym go jeszcze och這dzi ale nie wiem czemu farby daj taki niewielki efekt.
Daj niewielki efekt, bo to farby rozja郾iaj帷e, z do鈍iadczenia wiem 瞠 te rozja郾iaj帷e mniej gasz kolor na calo軼i ni normalne farby np z 9 poziomu.
Novelove jak sobie strzeli豉 91 bodaj瞠 z Garniera to jej wysz這 dosc ciemno i bardzo zimno, ale jak sie sp逝ka這 to chc帷 nie chc帷 och這dzi這 mocno
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

cze嗆 Dziewczyny
prawdziwa sesja zaczyna si 25 stycznia, a ja mam ju wszystko zaliczone, opr鏂z jednego egzaminu, kt鏎y mam w poniedzia貫k i jak go zalicz to b璠 mia豉 miesi帷 wolnego, juhuuuuuuuuuuu
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
no widzisz jak ja Ci ju znam
zr鏏 na 9%
No znasz znasz
No w豉郾ie my郵e, czy robi od razu ca造 na 9 % czy tylko pasemko...
Najlepszy T, pytam sie go czy jak kupie farby to mi pofarbuje, a on "a jak ci zap豉ce to p鎩dziesz z nimi do fryzjera?"
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna

kylie moja kochana dziekuje ci za wsparcie
zajrzyj sobie na stronke bielizny kinga, ja mam na poczcie do odbioru kolejny ich staniczek i uwielbiam je juz szykuje sie na jeszcze nastepny

a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Bunny Oby wszystko dobrze posz這, trzymam kciuki 瞠by by這 coraz lepiej i sie u這篡這

Cytat:
Ale sie rozpisalyscie juz nie wiem co komu mialam napisacjak zwykle

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Powiem Wam jedno teraz ogladam zdjecia wlosow po roznych farbach. I wella koleston po prostu wymiata! wlosy sa b造szczace piekne i nie wiem co ja wtedy sie czepialam ze zolto, nie tak itd.: D mam zdjecia i po 10/16 i po 12/11 i innych. Wychodzi造 super
jak kiedys znowu jasny blond to koleston[COLOR="Silver"]
No Koleston jest faaajny Jak mi Londa nie p鎩dzie, czy zkondycj cos bedzie nie tak, to te wroce do kolestonu
Cytat:
co czuje ,瞠 w niedalekiej przysz這軼i

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆

Jak raz polozylam rozjasniajacego Graniera to nie wiedziala, czy smiac sie czy plakac. Podobnie z jakims Lorealem drogeryjnym. A smrodek farbowania zabijal apetyt, jak bylam ze swoim miskiem na indyjskiej wyzerce. A indyjska ma to do siebie, ze jest mega smaczna i pachnie ostro.... Loreal niezle dawal jeszcze przez kilka myc

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Kciuki za wytrwalosc
Co jak co, ale jak robi豉m Kolestonem to smr鏚 nieziemski, jak mi dobrze do nosa wesz這 to oczami wysz這
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:29   #1323
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz Agatko po tych Twoich przyciemnianiach i rozja郾ianiach (zupe軟ie jak ja) to ju mnie niezdziwi jak zn闚 wr鏂isz do jasnych

ja p鏦i co jestem zakochana w kolorze po garnierku i niezamierzam ju nic kombinowa z kolorem
Dobrze powiedziane - p鏦i co
Stary 2013-01-23, 22:41   #1324
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Ja to stara Kolestoniarka Kiedys mnie na pokazach fryzjerskich, tak bylam kroliczkiem testowym u Welli, smarowali roznosciami i cieli i dopieszczali tak wlosy, ze jeszcze wysylali do domu z wielkim pakietem pielegnacji za free. Mialam i headlines, Koleston, Color Touch i nawet zielona Magme (superrozjasniajace pasemka od razu ze wscieklym kolorem) I zawsze kondycja miala sie super.

Jak raz polozylam rozjasniajacego Graniera to nie wiedziala, czy smiac sie czy plakac. Podobnie z jakims Lorealem drogeryjnym. A smrodek farbowania zabijal apetyt, jak bylam ze swoim miskiem na indyjskiej wyzerce. A indyjska ma to do siebie, ze jest mega smaczna i pachnie ostro.... Loreal niezle dawal jeszcze przez kilka myc

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Kciuki za wytrwalosc
Ale Ci fajniekurcze tez bym mogla testowac welle

Postaram sie, dziekuje przynajmniej do wakacji

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
A mnie korci garnier 111 W tym roku go chyba jeszcze wypr鏏uj
Kolestonu nigdy nie mia豉m wi璚 si nie wypowiem, alfaparf na tyle mi podpasowa podczas ostatniego farbowania, 瞠 nie zamierzam narazie kombinowa z innymi fryzjerskimi farbami
Ale kolor po 111? Taki chcialabys miec?

Cytat:

Sprobujemy, czemu nie
Ja jak pisz-do wakacji chcialabym nic nie kombinowac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:41   #1325
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No znasz znasz
No w豉郾ie my郵e, czy robi od razu ca造 na 9 % czy tylko pasemko...
Najlepszy T, pytam sie go czy jak kupie farby to mi pofarbuje, a on "a jak ci zap豉ce to p鎩dziesz z nimi do fryzjera?"

wiesz jak z tymi pasemkami jest przynajmniej u mnie nigdy nie wychodzi這 dobrze bo pewnie proporcje niedok豉dne .jak ju robi to na ca這嗆 i zobaczysz a mo瞠 wyjdzie ok
Cytat:
Dobrze powiedziane - p鏦i co
p鏦i czego niewymy郵e znowu jedynie balans mi璠zy farbami, a mam zamiar zrobi jeszcze raz garnierkiem 10 i zobacze jak b璠zie, a potem gdyby co nie tak to ewentualnie verona revia 02 lub 101 nutrisse to tyle narazie

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:45   #1326
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz jak z tymi pasemkami jest przynajmniej u mnie nigdy nie wychodzi這 dobrze bo pewnie proporcje niedok豉dne .jak ju robi to na ca這嗆 i zobaczysz a mo瞠 wyjdzie ok

p鏦i czego niewymy郵e znowu jedynie balans mi璠zy farbami, a mam zamiar zrobi jeszcze raz garnierkiem 10 i zobacze jak b璠zie, a potem gdyby co nie tak to ewentualnie verona revia 02 lub 101 nutrisse to tyle narazie
Troche sie cykam, bo mam pod spodem w這s闚 np jeszcze troche zrudzia貫go po Palette i tak my郵e czy to z豉pie wog鏊e. Ale i na 12 % nie wychodzi idealnie wi璚 mo瞠 nie bedzie zbytniej r騜nicy A ja sie czepiam zapewne
Ju pomine fakt mojej miny jak dzisiaj ogl康a豉m foty po c10 i ja sie upiera豉m 瞠 tam bylo mega 鄴速o, 瞠 za ciemno, patrze - a tam prawie bia貫 - ledwo co sie odznacza ale co tam, by這 幢e
Stary 2013-01-23, 22:50   #1327
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

Sprobujemy, czemu nie
Ja jak pisz-do wakacji chcialabym nic nie kombinowac.
chcia豉bym, chcia豉, chcia豉bym ,chcia豉 ,
je瞠li Ci teraz kolorek odpowiada to jak najbardziej i niezwracaj na nas uwagi 瞠 my mamy jasne w這ski
niegniewaj si Agatko czasem na mnie za te wypowiedzi , ale dzi mam jaki humorowaty dzie

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Troche sie cykam, bo mam pod spodem w這s闚 np jeszcze troche zrudzia貫go po Palette i tak my郵e czy to z豉pie wog鏊e. Ale i na 12 % nie wychodzi idealnie wi璚 mo瞠 nie bedzie zbytniej r騜nicy A ja sie czepiam zapewne
Ju pomine fakt mojej miny jak dzisiaj ogl康a豉m foty po c10 i ja sie upiera豉m 瞠 tam bylo mega 鄴速o, 瞠 za ciemno, patrze - a tam prawie bia貫 - ledwo co sie odznacza ale co tam, by這 幢e
no to zupe軟ie jak ja gdy ogl康n窸am sobie zdj璚ia po garnierku 10 sprzed 2-miesi璚y by這 super a ja si czepia豉m 瞠 rudo z馧to i wog鏊e ,ale teraz za tym kolorkiem p豉cze ale ju mam prawie to samo wi璚 jeszcze jedno farbni璚ie i powinno by to co wtedy
wiesz mi na przyk豉d na 12% wychodzi這 jakby gorzej ni na 9% pami皻am robi豉m nutrisem 111 na 12% i by這 鄴速o( to samo po kolestonie ) , a na 9% mi si podoba這 i ca造 czas robie teraz na 9%

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-23 o 22:51
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:52   #1328
Agatau88
Zakorzenienie

Asiu
starajmy sie wiec wytrwac
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:53   #1329
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:

Co jak co, ale jak robi豉m Kolestonem to smr鏚 nieziemski, jak mi dobrze do nosa wesz這 to oczami wysz這
Przy robocie capi, zwlaszcza 12stki, ktora i po oczach daje, ale po umyciu nie wali juz niczym Ale ten Loreal to byl jakis koszmar, bo moj misiek czul go cala droge w autobusie i chcial przekladac wychodne o jakies 2-3 mycia, bo jak tu sie ludziom z tym pokazac Czysta chemia
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 22:55   #1330
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
chcia豉bym, chcia豉, chcia豉bym ,chcia豉 ,
je瞠li Ci teraz kolorek odpowiada to jak najbardziej i niezwracaj na nas uwagi 瞠 my mamy jasne w這ski
niegniewaj si Agatko czasem na mnie za te wypowiedzi , ale dzi mam jaki humorowaty dzie

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

no to zupe軟ie jak ja gdy ogl康n窸am sobie zdj璚ia po garnierku 10 sprzed 2-miesi璚y by這 super a ja si czepia豉m 瞠 rudo z馧to i wog鏊e ,ale teraz za tym kolorkiem p豉cze ale ju mam prawie to samo wi璚 jeszcze jedno farbni璚ie i powinno by to co wtedy
wiesz mi na przyk豉d na 12% wychodzi這 jakby gorzej ni na 9% pami皻am robi豉m nutrisem 111 na 12% i by這 鄴速o( to samo po kolestonie ) , a na 9% mi si podoba這 i ca造 czas robie teraz na 9%
Wiesz mo瞠 to kwestia tego 瞠 np na 12 % wychodzi ja郾iej ale i jako nie wiem, intensywniej?
Spr鏏uje na 9 %, wrazie co chyba przy nast瘼nym farbowaniu powinnam wyr闚na jak b璠zie mocno nie tak?

M鎩 odrost to zagadka... czasem patrze po zdj璚iach, taaaki jasny, a czasem taaaki ciemny
Stary 2013-01-23, 22:57   #1331
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale Ci fajniekurcze tez bym mogla testowac welle
Te czasy juz dawno za mna Jak mialam na studiach wlosy do pupy to mi robili niezle cuda wianki. Rzeczywiscie, Wella ma super kosmetyki, mam na mysli te profesjonalne. Choc ja kupuje juz jedynie ich farby .
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:07   #1332
aniaexplode
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 089
Wpisy w blogu: 1

Cze嗆 blondyneczki Zwracam si do Was wtajemniczonych z zapytaniem. Mam na g這wie jasny blond, tak btw Joanny professional, widoczne mam juz odrosty( ciemny mysi blond-wiadomo), i teraz chcia豉bym wyr闚na kolor aby odrosty nei by造 widoczne-rzecz jasna powiecie aby na這篡 ciemniejsza farb. I tak w豉郾ie te my郵. Tylko problem polega na tym 瞠 nie chc bawi sie w rozja郾ianie samych odrost闚- chcia豉bym po這篡c jakis ciemny blond na ca這嗆 np 3 % woda. I jak my郵icie- czy ta 3 % woda rozja郾i te moje naturalne odrosty? Czy ich nie z豉pie, a tylko pofarbowane przyciemni? Bo je郵i mia豉by z豉pa na jakikolwiek glupawo- rudy cho熲y odrobin kolor to nie chcia豉bym ryzykowa. Prosz dorad嬈ie czy oksy tr鎩eczka daje po sobie jakie 郵ady na odrostach czy nie?

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:11   #1333
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Te czasy juz dawno za mna Jak mialam na studiach wlosy do pupy to mi robili niezle cuda wianki. Rzeczywiscie, Wella ma super kosmetyki, mam na mysli te profesjonalne. Choc ja kupuje juz jedynie ich farby .
A jakies szczeg鏊ne ich kosmetyki polecasz?
Do pupy?
wow!
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:38   #1334
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
A jakies szczeg鏊ne ich kosmetyki polecasz?
Do pupy?
wow!
Z Welli lubie Color Touch. Uzywalam ostatnio tez maski do skory glowy na lupiez - ok. Dobry byl tez sprej ochronny do prasowania wlosow, brylantyna i pasta typu guma do wlosow. Ogolnie kosmetyki super, ale podobne mozna znalezc za mniejsze pieniadze. Jednak farby to jak na razie nie maja konkurencji
To, co fajnego kiedys mialam, to taka fiolka-tubka z pianka, ktora sie naklada tuz po farbowaniu wlosow, by sie kolor 'domknal' we wlosach. Rzeczywiscie, przy myciu nic nie splywalo (ciemne brazy i rudosci).

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
Cze嗆 blondyneczki Zwracam si do Was wtajemniczonych z zapytaniem. Mam na g這wie jasny blond, tak btw Joanny professional, widoczne mam juz odrosty( ciemny mysi blond-wiadomo), i teraz chcia豉bym wyr闚na kolor aby odrosty nei by造 widoczne-rzecz jasna powiecie aby na這篡 ciemniejsza farb. I tak w豉郾ie te my郵. Tylko problem polega na tym 瞠 nie chc bawi sie w rozja郾ianie samych odrost闚- chcia豉bym po這篡c jakis ciemny blond na ca這嗆 np 3 % woda. I jak my郵icie- czy ta 3 % woda rozja郾i te moje naturalne odrosty? Czy ich nie z豉pie, a tylko pofarbowane przyciemni? Bo je郵i mia豉by z豉pa na jakikolwiek glupawo- rudy cho熲y odrobin kolor to nie chcia豉bym ryzykowa. Prosz dorad嬈ie czy oksy tr鎩eczka daje po sobie jakie 郵ady na odrostach czy nie?
Poloz lekko cieply ciemniejszy blond z dodatkiem naturalnego, by zieleni nie bylo. Woda trojka nie zrobi szumu, ale mysle, ze jednak lepiej uzyc szostki, bo to farbowanie, a nie tylko tonowanie. Odrost sie nieco ociepli, ale lepsze to niz glon na blondzie.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-23 o 23:44
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:40   #1335
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja od jutra zaczynam my moim Timoteiem do blondu 瞠by te popielate paskudy troche ociepli Pewnie przy okazji odrost mi si ociepli ale farb zniweluje, a ju nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Og鏊nie jak komu w豉郾ie tak mocno 豉pi z pocz徠ku farby jak mi to polecam, bo pare my i kolor si robi o wiele 豉dniejszy, 豉dniej b造szczy, robi si refleksy

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
Ale to ty chcesz zrobi ca貫 w這sy jak naturalne? Czy jak?
Nie bardzo rozumiem.
Og鏊nie z farbowanymi rozja郾ianymi to sie dziej czasem cuda nad wis陰
Jak chcesz mocno przyciemni ale nie na br您 tylko nadal blond to najlepiej pigmentacje zrobi
Stary 2013-01-23, 23:43   #1336
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja od jutra zaczynam my moim Timoteiem do blondu 瞠by te popielate paskudy troche ociepli Pewnie przy okazji odrost mi si ociepli ale farb zniweluje, a ju nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Og鏊nie jak komu w豉郾ie tak mocno 豉pi z pocz徠ku farby jak mi to polecam, bo pare my i kolor si robi o wiele 豉dniejszy, 豉dniej b造szczy, robi si refleksy
Tez mam problem z siwym przodem i przy farbowaniu zostawiam wsio wokol czola na koniec, by mi sie bardziej nie spopielilo. Zastanawiam sie czasem, czy tych siwielcow nie podpigmentowac naturalka, zanim poloze kolor docelowy na calosc

Spadam w spanko

Bawcie sie dobrze dziewuszki
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:45   #1337
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Bunny ciesz si, 瞠 u Ciebie lepiej
Jakie od篡wki proteinowe polecacie? bo mam maske dolce anti age ale to za ma這 na moje w這sy i np po od篡wce po farbowaniu mam puch i fale raz dwa si rozprostowuj i jest tak nijako

Poza tym mam z造 dzie dzwoni豉 do mnie w豉軼icielka mieszkania 瞠 za wod mamy dop豉t+150z...przeliczy 豉m sobie liczniki i mi wysz這 +/-40z...musz to jutro odkr璚a, najlepiej we wsp鏊nocie, a ona(w豉軼icielka) ma to rozliczenie w domu, ma mi przynie嗆 dopiero w lutym, a bez tego nic nie za豉twi

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:53   #1338
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Bunny ciesz si, 瞠 u Ciebie lepiej
Jakie od篡wki proteinowe polecacie? bo mam maske dolce anti age ale to za ma這 na moje w這sy i np po od篡wce po farbowaniu mam puch i fale raz dwa si rozprostowuj i jest tak nijako

Poza tym mam z造 dzie dzwoni豉 do mnie w豉軼icielka mieszkania 瞠 za wod mamy dop豉t+150z...przeliczy 豉m sobie liczniki i mi wysz這 +/-40z...musz to jutro odkr璚a, najlepiej we wsp鏊nocie, a ona(w豉軼icielka) ma to rozliczenie w domu, ma mi przynie嗆 dopiero w lutym, a bez tego nic nie za豉twi
Ja z proteinowych tomam chyba tylko waxa z jedwabiem i keratyn
Stary 2013-01-23, 23:56   #1339
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Cze嗆 Dziewczyny!

Bunny, nie mialam okazji popisa z Tob, ale dobrze ze si wszytko prostuje u Ciebie.

Jestem szcz瘰liwa uda這 mi si jeszcze dzi wyci庵n望 kolejne pasemka. Szczerze mowi帷 wysz這 jasno i jestem w szoku- 3 razy wyci庵a豉m pasemka, pierwsze oko這 miesi帷 temu, wczoraj i dzis. Nie powiem, troszk w這sy dosta造 po dupie, ale nie jest tragedii i nie wida tego jak si zastosuje jedwab. Za miesi帷 podetn troszk, ale chcia豉m Wam pokaza efekty.

Jest jasno , czuje si super, tyle ze jest okropnie cieplo- mam jasnego kurczaka, ale przeszkadza mi to jakos strasznie bardzo. Myslalam ze odrosty dzisiaj b璠 lepiej zrobione,ale nie mam od sk鏎y .

Poradzcie mi prosz jak mog farb teraz na to po這篡?? nie chc bro Boze przyciemnia- chc zrobi odrost, bo widz go i mnie wkurza, chc te wych這dni przede wszystkim. B璠 robi w przysz造m tygodniu- teraz chc je od篡wic Kallosem

Mozecie, teraz po ogl康ni璚iu zdj璚ia polecic mi farbk?? raczej drogeryjn : roza:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1358979782221.jpg (23,2 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1358980677298.jpg (19,5 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1358980715114.jpg (16,4 KB, 29 za豉dowa)
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-23, 23:59   #1340
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!

Bunny, nie mialam okazji popisa z Tob, ale dobrze ze si wszytko prostuje u Ciebie.

Jestem szcz瘰liwa uda這 mi si jeszcze dzi wyci庵n望 kolejne pasemka. Szczerze mowi帷 wysz這 jasno i jestem w szoku- 3 razy wyci庵a豉m pasemka, pierwsze oko這 miesi帷 temu, wczoraj i dzis. Nie powiem, troszk w這sy dosta造 po dupie, ale nie jest tragedii i nie wida tego jak si zastosuje jedwab. Za miesi帷 podetn troszk, ale chcia豉m Wam pokaza efekty.

Jest jasno , czuje si super, tyle ze jest okropnie cieplo- mam jasnego kurczaka, ale przeszkadza mi to jakos strasznie bardzo. Myslalam ze odrosty dzisiaj b璠 lepiej zrobione,ale nie mam od sk鏎y .

Poradzcie mi prosz jak mog farb teraz na to po這篡?? nie chc bro Boze przyciemnia- chc zrobi odrost, bo widz go i mnie wkurza, chc te wych這dni przede wszystkim. B璠 robi w przysz造m tygodniu- teraz chc je od篡wic Kallosem

Ja bym jaki 9 poziom chyba k豉d豉.
Nutrisse mo瞠 z garniera.
Viking L'oreala raczej s豉bo sobie poradzi.
Wellaton nie wiem jak bo ja robi豉m mieszank 9/1 i 8/0.
No i z pocz徠ku mo瞠 wyj軼 ciemniej, tym si nie przera瘸j Zmyje si raz dwa.
Stary 2013-01-24, 00:03   #1341
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Cze嗆 Dziewczyny!

9.1 naturals garnier chyba bardzo popielato wychodzi wi璚 dobrze stonuje kolor

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:12   #1342
Emilia1
Zakorzenienie

Zapomnialam dodac fotki z odrostem. A co myslicie? Dobrze rozjasnione? Dbra baza?? Ja tak bardzo bym chciala ..... : cool: BLOND :P A ten 9 tez ciemniej wyjdzie?? nie chcialabym przyciemniac.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1358981948014.jpg (17,0 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-24 o 00:26
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:24   #1343
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Ale kolor po 111? Taki chcialabys miec?
I tak i nie Przegl康aj帷 efekty po 111 kolor bardzo mi si spodoba, ale obawiam si 瞠 do mojego typu urody by nie pasowa Je郵i b璠 stosowa 111 to raczej w celu rozja郾ienia ca這軼i, co by k豉嗆 poziom 9 potem na sta貫, albo mo瞠 nawet 10, o ile by si uda這 No chyba 瞠 8 na moich w這sach tak mi si spodoba 瞠 nie b璠 nic ju zmienia (w co w徠pi )

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Ojej wsp馧czuj sytuacji Mam nadziej 瞠 uda si to jako odkr璚i

Cytat:

Masz teraz kolor w這s闚 podobny do mojego Ja na tym etapie stosuj mieszank syoss闚 8.52 + 9.1 Jutro wieczorem b璠 si farbowa wi璚 je郵i by豉by ciekawa efekt闚 zapraszam na w徠ek, bo na pewno b璠 pokazywa jakie zdj璚ia po tej mieszance

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:25   #1344
Breath_of_blonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cze嗆 dziewczyny
Skusi豉m si, wczoraj rozja郾i豉m ko鎍e pozosta貫 po schodzeniu z czarnego a dzisiaj na這篡豉m Londe 12/9 per這wy blond. Troch mocny popiel mi wyszed ( na zdj璚iu tego tak nie wida ) ale jestem zadowolona. Jak si Wam podoba?

Breath_of_blonde jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:29   #1345
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆

Masz teraz kolor w這s闚 podobny do mojego Ja na tym etapie stosuj mieszank syoss闚 8.52 + 9.1 Jutro wieczorem b璠 si farbowa wi璚 je郵i by豉by ciekawa efekt闚 zapraszam na w徠ek, bo na pewno b璠 pokazywa jakie zdj璚ia po tej mieszance
tak, napewno zajrz, ale wklej prosz tez kolor kt鏎y teraz masz.

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Skusi豉m si, wczoraj rozja郾i豉m ko鎍e pozosta貫 po schodzeniu z czarnego a dzisiaj na這篡豉m Londe 12/9 per這wy blond. Troch mocny popiel mi wyszed ( na zdj璚iu tego tak nie wida ) ale jestem zadowolona. Jak si Wam podoba?

slicznie Ci wyszlo a jaki mia豉s kolor , na kt鏎y po這篡陰 londe???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:31   #1346
Breath_of_blonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:

slicznie Ci wyszlo a jaki mia豉s kolor , na kt鏎y po這篡陰 londe???
Naturalny mam ciemny blond i do tego rozja郾iaj帷y si do rudego albo 鄴速ego. Londe po這篡豉m na Majirel 9.22, do tego rozja郾ione rozja郾iaczem ko鎍闚ki i lekki odrost
Breath_of_blonde jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:38   #1347
Emilia1
Zakorzenienie

aaa ,to mia豉s juz ch這dniejsz baz. W豉snie sie dziwilam jak czyta豉m ze po zejsciu z czarnego , po rozjasnianiu, ze tak Ci ch這dno i jasno wyszlo.

A Dziewczyny ten Garnier 9.1 to wiem ze recencj ma Bunny na blodu i faktycznie slicznnie wygl康a, a jak ja mam pracowa na odro軼ie?? Znaczy - jak wod .

to chodzi o ten garnier, tak??
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...dzo-jasny.html

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-24 o 00:39
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 00:40   #1348
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Lavia - cudowny masz ten kolor w這s闚 Przepraszam, ale nie jestem na bie膨co, mog豉by przypomnie czym farbowa豉?
majrel 8,2

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
A tu jeszcze troszke
wow niezla metamorfoza tak trzymaj!!!

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ja uwielbiam Atlantica, teraz si poprawili i maj naprawd 豉dne fasony, ekstra dopasowane i jako te bardzo na plus intimissimi i esotiq te wielbi

cze嗆 Dziewczyny
prawdziwa sesja zaczyna si 25 stycznia, a ja mam ju wszystko zaliczone, opr鏂z jednego egzaminu, kt鏎y mam w poniedzia貫k i jak go zalicz to b璠 mia豉 miesi帷 wolnego, juhuuuuuuuuuuu
To tak jak ja!!! W pi徠ek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne

Bo瞠 od godziny 15 tyle naskroba造scie laski ale to dobrze

Ja wr鏂i豉m od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka造 i mialam juz wkurzona wraca do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt逝maczy豉 mi dok豉dniej jak tam trafi i dotar豉m
Sprawdza豉 moj sk鏎 pod dermatoskopem i pod jak捷 lamp i dowiedzia豉m si, 瞠 mam sk鏎 bardzo cienk, naczynkow, wra磧iw i delikatn a w niekt鏎ych miejscach odwodnion, ale bez 這ju !
Niestety odradzi豉 mi jakiekolwiek opalanie si co oczywi軼ie nie jest dla mnie dobr wiadomo軼i

Zrobi豉 mi mikrodermabrazj na to po這zy豉 mask uspokajaj帷a i wr鏂i豉m do domu bez tapety ze 鈍ie膨, g豉dziutk bu磬
Bardzo fajna by豉 ta dziewczyna - wida, 瞠 zna豉 si na rzeczy i mog豉m z ni o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia豉m si np. o tym 瞠 VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj sie tylko dzi瘯i znanej marce a ich sk豉d pono bardzo sie pogorszy od jakiegos czasu.....
Poradzi豉 mi stosowa Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala豉 Jadwig, Bielend i Ziaj to tak w skr鏂ie bo mog豉bym pisa i pisac o tym co sie dzi dowiedzia豉m
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-24 o 00:52
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-24, 01:01   #1349
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
majrel 8,2

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

wow niezla metamorfoza tak trzymaj!!!

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

To tak jak ja!!! W pi徠ek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne

Bo瞠 od godziny 15 tyle naskroba造scie laski ale to dobrze

Ja wr鏂i豉m od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka造 i mialam juz wkurzona wraca do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt逝maczy豉 mi dok豉dniej jak tam trafi i dotar豉m
Sprawdza豉 moj sk鏎 pod dermatoskopem i pod jak捷 lamp i dowiedzia豉m si, 瞠 mam sk鏎 bardzo cienk, naczynkow, wra磧iw i delikatn a w niekt鏎ych miejscach odwodnion, ale bez 這ju !
Niestety odradzi豉 mi jakiekolwiek opalanie si co oczywi軼ie nie jest dla mnie dobr wiadomo軼i

Zrobi豉 mi mikrodermabrazj na to po這zy豉 mask uspokajaj帷a i wr鏂i豉m do domu bez tapety ze 鈍ie膨, g豉dziutk bu磬
Bardzo fajna by豉 ta dziewczyna - wida, 瞠 zna豉 si na rzeczy i mog豉m z ni o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia豉m si np. o tym 瞠 VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj sie tylko dzi瘯i znanej marce a ich sk豉d pono bardzo sie pogorszy od jakiegos czasu.....
Poradzi豉 mi stosowa Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala豉 Jadwig, Bielend i Ziaj to tak w skr鏂ie bo mog豉bym pisa i pisac o tym co sie dzi dowiedzia豉m
ja w豉郾ie tez mam sk鏎 naczynkow (na policzkach) i mia豉m wczesniej krem z bielendy do naczynkowej, a teraz ziaje pro do naczynkowej zacz窸am

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
aaa ,to mia豉s juz ch這dniejsz baz. W豉snie sie dziwilam jak czyta豉m ze po zejsciu z czarnego , po rozjasnianiu, ze tak Ci ch這dno i jasno wyszlo.

A Dziewczyny ten Garnier 9.1 to wiem ze recencj ma Bunny na blodu i faktycznie slicznnie wygl康a, a jak ja mam pracowa na odro軼ie?? Znaczy - jak wod .

to chodzi o ten garnier, tak??
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...dzo-jasny.html
my郵, 瞠 9%
ja go robi豉m ale z 90 p馧 na p馧 i fajne w這sy po tych garnierach mia豉m

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 01:17   #1350
Emilia1
Zakorzenienie

a co dawa ten 9.0??? bo ten 9.1 m闚icie ze bedzie dobry na te jansno z馧tawo rudawe. a ten 9.0 co zrobi?

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Ah i zapomnia豉m Wam napisa , robi豉m t szamponetk- delia srebrzysty blond. Ale nic nie da這. Akurat u mnie nie sprawdzi si, szamponetka nie da豉 zupe軟ie nic , jest ciep這 nadal.
Emilia1 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.