W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-24, 01:20   #1351
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Skusi豉m si, wczoraj rozja郾i豉m ko鎍e pozosta貫 po schodzeniu z czarnego a dzisiaj na這篡豉m Londe 12/9 per這wy blond. Troch mocny popiel mi wyszed ( na zdj璚iu tego tak nie wida ) ale jestem zadowolona. Jak si Wam podoba?

Naprawd popielato Ale fajnie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
tak, napewno zajrz, ale wklej prosz tez kolor kt鏎y teraz masz.
Wkleja豉m par stron wcze郾iej, ale te zdj璚ia i tak by造 kiepskiej jako軼i
Mam jasn rud marchew z paroma ciemniejszymi pasemkami i paroma ja郾iejszymi Aktualnie troch jakby straci豉 na intensywno軼i

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

To tak jak ja!!! W pi徠ek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne

Bo瞠 od godziny 15 tyle naskroba造scie laski ale to dobrze

Ja wr鏂i豉m od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka造 i mialam juz wkurzona wraca do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt逝maczy豉 mi dok豉dniej jak tam trafi i dotar豉m
Sprawdza豉 moj sk鏎 pod dermatoskopem i pod jak捷 lamp i dowiedzia豉m si, 瞠 mam sk鏎 bardzo cienk, naczynkow, wra磧iw i delikatn a w niekt鏎ych miejscach odwodnion, ale bez 這ju !
Niestety odradzi豉 mi jakiekolwiek opalanie si co oczywi軼ie nie jest dla mnie dobr wiadomo軼i

Zrobi豉 mi mikrodermabrazj na to po這zy豉 mask uspokajaj帷a i wr鏂i豉m do domu bez tapety ze 鈍ie膨, g豉dziutk bu磬
Bardzo fajna by豉 ta dziewczyna - wida, 瞠 zna豉 si na rzeczy i mog豉m z ni o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia豉m si np. o tym 瞠 VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj sie tylko dzi瘯i znanej marce a ich sk豉d pono bardzo sie pogorszy od jakiegos czasu.....
Poradzi豉 mi stosowa Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala豉 Jadwig, Bielend i Ziaj to tak w skr鏂ie bo mog豉bym pisa i pisac o tym co sie dzi dowiedzia豉m
Gratulacje Kitka Tobie r闚nie gratuluj, mia豉m pisa i mi wylecia這 z g這wy

Oo to fajnie, w tych czasach coraz ci篹ej o kogo kompetentnego

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-24, 01:28   #1352
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
a co dawa ten 9.0??? bo ten 9.1 m闚icie ze bedzie dobry na te jansno z馧tawo rudawe. a ten 9.0 co zrobi?

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Ah i zapomnia豉m Wam napisa , robi豉m t szamponetk- delia srebrzysty blond. Ale nic nie da這. Akurat u mnie nie sprawdzi si, szamponetka nie da豉 zupe軟ie nic , jest ciep這 nadal.
0 po kropce to natura, ja nie chcia豉m bardzo mocno popielato dlatego zmiesza豉m te dwa kolory

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

kto tu pisa豉 o podk豉dzie AA, 瞠 dobry. To chodzi o jeden z tych?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...mieszanej.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53...ietlajacy.html

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 01:41   #1353
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Aha, wi璚 u mnie b璠zie tylko ten popielaty wobec tego, bo chc mie ch這dno.
A powiedz, czy wysz造 Ci na pocz徠ku ciemne te w這sy?? Czy fotki, kt鏐 wstawia豉s pare stron temu s po farbowaniu tymi grnierami???

Z podk豉d闚 AA jestem bardzo zadowolona i musz powiedzie ze uzywam ich czasem u klientek.

Rozswietlaj帷y 豉dnie kryje i poblaskuje na buzi. Ja akurat uwielbiam taki efekt wi璚 mi podklady AA sprawdzaj si idealnie. Jesli TY tez nie boisz sie rozswietlnia to smia這 z czystym sumieniem mog polecic Ci go.

Matuj帷e nie matuj do matu- bardziej satynowe wyko鎍zenie daj.

Mam i z roswietlaj帷ego i z matujacego te same dwa kolory, ale matujacy jest ciemniejszy.

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-24 o 01:42
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 02:36   #1354
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Kurka, spac nie moge, wirus rozklada.

Emilka, nie martw sie, ze bedzie ciemno z popielata 9iatka. Ona Ci troche wyploszy cieple refleksy, a pasemek nie przyciemni. Krzywdy na pewno nie zrobi. Po prostu, teraz jeszcze zbyt wczesnie by klasc farby bardzo rozjasniajace na calosc, mysle. Wpierw ostudz te rudosc i zloto.

Sama dlugo robilam 9wiatka (9.1 Voila) i to na zdjeciu ponizej to wlasnie pasemkowe wychodzenie z ciemnego koloru (jeszcze przed 'blondowaniem'), zniszczone przez kolejna wizyte u innej fryzjerki btw. Mialo byc do ramion i lekko podstopniowane na koncach. A tu dziury na calej glowie Ale juz na szczescie mam ten etap za soba.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010953 -1.jpg (52,8 KB, 19 za豉dowa)
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 03:24   #1355
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Aha, wi璚 u mnie b璠zie tylko ten popielaty wobec tego, bo chc mie ch這dno.
A powiedz, czy wysz造 Ci na pocz徠ku ciemne te w這sy?? Czy fotki, kt鏐 wstawia豉s pare stron temu s po farbowaniu tymi grnierami???

Z podk豉d闚 AA jestem bardzo zadowolona i musz powiedzie ze uzywam ich czasem u klientek.

Rozswietlaj帷y 豉dnie kryje i poblaskuje na buzi. Ja akurat uwielbiam taki efekt wi璚 mi podklady AA sprawdzaj si idealnie. Jesli TY tez nie boisz sie rozswietlnia to smia這 z czystym sumieniem mog polecic Ci go.

Matuj帷e nie matuj do matu- bardziej satynowe wyko鎍zenie daj.

Mam i z roswietlaj帷ego i z matujacego te same dwa kolory, ale matujacy jest ciemniejszy.
Kupi sobie na pr鏏 ten podk豉d w lutym, jak co to zawsze moge go pudrowa

Te fotki to tak, po farbowaniu garnierami ostatnie co pokazywa豉m po masce dolce age to ju po 3tygodniach albo po miesi帷u na pocz徠ku jest troche ciemniej i szaro, a potem sie wyp逝kuje, tylko 瞠 jak k豉d豉m na niewiele ciemniejsze w這sy
1 farbowanie:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1354264680
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1354264680
2 tygodnie po 2gim farbowaniu tymi samymi garnierami:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post38495231

Wszystko w beznadziejnym 鈍ietle, normalnie ja郾iejsze s
Jutro poka瞠 jak 9.21 alfaparf mi wyszed

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 02:58 ----------

i jeszcze pytania do Was, stosowa豉 kt鏎a jak捷 z tych od篡wek?:
Issana-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47487,hair-haarkur-intensiv-pflege.html
Farmona-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55612,herbal-care-odzywka-do-wlosow-suchych-i-lamliwych-len.html
farmona-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54349,odzywka-do-wlosow-cienkich-i-delikatnych-zen-szen.html
Schauma-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52205,schwarzkopf-schauma-krem-i-olejek-odzywka-regeneracyjna-do-wlosow-lamliwych-i-rozdwajajacych-sie.html

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 06:18   #1356
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 199

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
majrel 8,2

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

wow niezla metamorfoza tak trzymaj!!!

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

To tak jak ja!!! W pi徠ek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne

Bo瞠 od godziny 15 tyle naskroba造scie laski ale to dobrze

Ja wr鏂i豉m od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka造 i mialam juz wkurzona wraca do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt逝maczy豉 mi dok豉dniej jak tam trafi i dotar豉m
Sprawdza豉 moj sk鏎 pod dermatoskopem i pod jak捷 lamp i dowiedzia豉m si, 瞠 mam sk鏎 bardzo cienk, naczynkow, wra磧iw i delikatn a w niekt鏎ych miejscach odwodnion, ale bez 這ju !
Niestety odradzi豉 mi jakiekolwiek opalanie si co oczywi軼ie nie jest dla mnie dobr wiadomo軼i

Zrobi豉 mi mikrodermabrazj na to po這zy豉 mask uspokajaj帷a i wr鏂i豉m do domu bez tapety ze 鈍ie膨, g豉dziutk bu磬
Bardzo fajna by豉 ta dziewczyna - wida, 瞠 zna豉 si na rzeczy i mog豉m z ni o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia豉m si np. o tym 瞠 VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj sie tylko dzi瘯i znanej marce a ich sk豉d pono bardzo sie pogorszy od jakiegos czasu.....
Poradzi豉 mi stosowa Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala豉 Jadwig, Bielend i Ziaj to tak w skr鏂ie bo mog豉bym pisa i pisac o tym co sie dzi dowiedzia豉m
Ciekawa jestem jak Twoje wrazenia po mikro.. ja bylam tylko raz, ale tak jak juz pisalam, wiecej nie pojde
Tez masz wrazliwa skore tak jak ja dlatego jestem ciekawa jak Twoja skora zareagowala na mikro?
Na Vichy duzo kobiet jest uczulonych, ale tez bardzo duzo sie tego sprzedaje. Generalnie Vichy ma gamy przeznaczone do wieku a LRP i Pharmaceris gamy dostosowane do konkretnego problemu skory- jest oczywiscie w jednym i drugim seria przeciwzmarszczkowa (w LRP sa to active c, redermic, substiane), ale nie ma tak jak w vichy ze idealia to tak 25/30+, liftactive 40+, neovadiol 50+, cellebiotic 60+.
Ja bardzo lubie kremy do twarzy i ciala LRP mam ich kilka w swoich zbiorach

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-24, 06:45   #1357
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Pamietaj, odcienie musza miec domieszke fioletu przy popieli, bo nawet chlodna perla moze dac leciutka wielkanoc Strzelaj od razu w farby rozjasniajace, bo one sa i tak o niebo lagodniejsze od rozjasniacza
Zdecydowa豉m si ju na te refleksy 畝dna farba mi teraz nie rozja郾i tego z這tego Poza tym nie chc ju ca造ch w jasnym blondzie- szybko mi w這sy rosn i zaraz widz czarne od g這wy Przy ciemniejszej podstawie i refleksach troch si gubi odrost
D逝go nosi豉m takie ja郾iutkie i teraz celuj w co innego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg baleyage.jpg (13,0 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury(27)_595_fryzury.jpg (17,4 KB, 10 za豉dowa)
Stary 2013-01-24, 08:29   #1358
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zda豉m oba w zerowkach
Tak瞠 jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by這...a jeszcze przede mn 3 zaliczenia, i pewnie jakie bedzie w plecy...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja z proteinowych tomam chyba tylko waxa z jedwabiem i keratyn
A Ty sie orientujesz tak w wielkim skr鏂ie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje si nawil瘸jacymi?
I jakie przyklady?
Chyba ze pomiesza豉m co.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
I tak i nie Przegl康aj帷 efekty po 111 kolor bardzo mi si spodoba, ale obawiam si 瞠 do mojego typu urody by nie pasowa Je郵i b璠 stosowa 111 to raczej w celu rozja郾ienia ca這軼i, co by k豉嗆 poziom 9 potem na sta貫, albo mo瞠 nawet 10, o ile by si uda這 No chyba 瞠 8 na moich w這sach tak mi si spodoba 瞠 nie b璠 nic ju zmienia (w co w徠pi )

Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy nim malowalam.

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Zdecydowa豉m si ju na te refleksy 畝dna farba mi teraz nie rozja郾i tego z這tego Poza tym nie chc ju ca造ch w jasnym blondzie- szybko mi w這sy rosn i zaraz widz czarne od g這wy Przy ciemniejszej podstawie i refleksach troch si gubi odrost
Ja kiedys robilam refleksy farb Natural&Easy 522. Ale to na jasnych w這sach-ciep造ch. One wychodzi造 na nich ch這dno.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-24, 08:34   #1359
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Hej

Tak瞠 jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by這...a jeszcze przede mn 3 zaliczenia, i pewnie jakie bedzie w plecy...

A Ty sie orientujesz tak w wielkim skr鏂ie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje si nawil瘸jacymi?
I jakie przyklady?
Chyba ze pomiesza豉m co.

Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy nim malowalam.

Ja kiedys robilam refleksy farb Natural&Easy 522. Ale to na jasnych w這sach-ciep造ch. One wychodzi造 na nich ch這dno.
Agata widzisz, ja mam ten problem, 瞠 strasznie mi blondy po kilku myciach wchodz w 鄴速y odcie. Pr鏏owa豉m r騜nych rzeczy: p逝kanki, szampony, maski, olejki 軼i庵aj帷e 鄴速y odcie - i jak za d逝go stosuj to wpadam w drug skrajno嗆 - robi si szare i jakby przez kalk farbowane Nie wiem, mo瞠 ja co 幢e robi, albo ju mam takie w這sy
Stary 2013-01-24, 09:51   #1360
aniaexplode
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 087
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja od jutra zaczynam my moim Timoteiem do blondu 瞠by te popielate paskudy troche ociepli Pewnie przy okazji odrost mi si ociepli ale farb zniweluje, a ju nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Og鏊nie jak komu w豉郾ie tak mocno 豉pi z pocz徠ku farby jak mi to polecam, bo pare my i kolor si robi o wiele 豉dniejszy, 豉dniej b造szczy, robi si refleksy

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Ale to ty chcesz zrobi ca貫 w這sy jak naturalne? Czy jak?
Nie bardzo rozumiem.
Og鏊nie z farbowanymi rozja郾ianymi to sie dziej czasem cuda nad wis陰
Jak chcesz mocno przyciemni ale nie na br您 tylko nadal blond to najlepiej pigmentacje zrobi
Chodzi o to , 瞠 chc te farbowane na blond przyciemni do mojego naturalnego koloru czyli widocznych juz odrost闚. tylko jak mieszanke zrobi z jaka oksy aby odrost闚 瞠 tak powiem, nie ruszy這 wcale a reszt w這s闚 oczywi軼ie pofarbowa這?

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline  
Stary 2013-01-24, 10:04   #1361
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Dzie dobry wszystkim

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Niestety dopiero teraz to do mnie dotar這 kiedy zrobi豉m sobie por闚nanie ale mia豉m "w這sy"
do mnie dotar這 ju du穎 wcze郾iej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze豉m t pielegnacje ale nie spodziewa豉m sie ze az tak mi sie to wkreci

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
to sobie jakies kupie tylko nie wiem jeszcze jakie.
Moze Skrzypowite

ja napewno juz 50 cm przekroczylam, tak mi sie bynajmniej wydaje jak ostatnio mierzylam
bra豉m, jaki super efekt闚 nie zauwarzy豉m lepsza by豉 dla mnie belissa 40+ no vitapil cudo i merz special

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna

kylie moja kochana dziekuje ci za wsparcie
zajrzyj sobie na stronke bielizny kinga, ja mam na poczcie do odbioru kolejny ich staniczek i uwielbiam je juz szykuje sie na jeszcze nastepny

a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Hej bunny ciesze sie ze wracasz do zdr闚ka,oby tak dalej. No i powodzenia w dalszej walce

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
bie go i rozpie嗆, a na pewno b璠zie szcz窷liwym pieskiem
Apropo wczoraj powa積ie rozmawia豉m z T i w ko鎍u pozna豉m jego opinie, dowiedzia豉m sie ze on s康zi ze nie pokocha starszego psa i ja te nie, ze ten pies b璠zie chodzi swoimi 軼ie磬ami, ze nie bedzie le瘸 ze mn w 堯磬u tylko bedzie niecierpliwy i bedzie robi co chce,stwierdzi ze on chce tylko szczeniaka bo nauczymy go wszystkiego po swojemu... A na koncu doda ze psa pojedziemy zobaczy ale on nie jest do tego przekonany i nie chce takiego psa. oj... bede wam zdawa relecje bo jutro ide na rozmowe z t w豉scicielk,ale chcia豉bym porozmawia z kim kto mia doczynienia z takim psem ... no a nie bardzo moge znale潭 takie forum nawet, no nic... nie wiadomo jeszcze co bedzie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-24, 10:13   #1362
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dzie dobry wszystkim

do mnie dotar這 ju du穎 wcze郾iej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze豉m t pielegnacje ale nie spodziewa豉m sie ze az tak mi sie to wkreci

bra豉m, jaki super efekt闚 nie zauwarzy豉m lepsza by豉 dla mnie belissa 40+ no vitapil cudo i merz special

Hej bunny ciesze sie ze wracasz do zdr闚ka,oby tak dalej. No i powodzenia w dalszej walce

Apropo wczoraj powa積ie rozmawia豉m z T i w ko鎍u pozna豉m jego opinie, dowiedzia豉m sie ze on s康zi ze nie pokocha starszego psa i ja te nie, ze ten pies b璠zie chodzi swoimi 軼ie磬ami, ze nie bedzie le瘸 ze mn w 堯磬u tylko bedzie niecierpliwy i bedzie robi co chce,stwierdzi ze on chce tylko szczeniaka bo nauczymy go wszystkiego po swojemu... A na koncu doda ze psa pojedziemy zobaczy ale on nie jest do tego przekonany i nie chce takiego psa. oj... bede wam zdawa relecje bo jutro ide na rozmowe z t w豉scicielk,ale chcia豉bym porozmawia z kim kto mia doczynienia z takim psem ... no a nie bardzo moge znale潭 takie forum nawet, no nic... nie wiadomo jeszcze co bedzie
Kotka ja raz mia豉m starszego psa- kundelka. Dosta豉m go, jak mia prawie rok. Na pocz徠ku by taki osowia造, jak to w nowym miejscu i od razu chcia ucieka. Jak si oswoi i przyzwyczai to nie r騜ni si niczym od psa, kt鏎ego wykarmi豉m butelk od maluszka Bo znalaz豉m na drodze tak biedot wyrzucon i przygarn窸am. Ka盥y pies ma sw鎩 charakter i swoje przyzwyczajenia. Czasami na pocz徠ku robi dziwne rzeczy (m鎩 siusia pod sto貫m) i w zasadzie uczy豉m swojego wszystkiego tak, jak szczeniaka I jak ju na pocz徠ku wiesz, 瞠 go nie zaakceptujecie to lepiej go nie bra
Stary 2013-01-24, 10:19   #1363
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka ja raz mia豉m starszego psa- kundelka. Dosta豉m go, jak mia prawie rok. Na pocz徠ku by taki osowia造, jak to w nowym miejscu i od razu chcia ucieka. Jak si oswoi i przyzwyczai to nie r騜ni si niczym od psa, kt鏎ego wykarmi豉m butelk od maluszka Bo znalaz豉m na drodze tak biedot wyrzucon i przygarn窸am. Ka盥y pies ma sw鎩 charakter i swoje przyzwyczajenia. Czasami na pocz徠ku robi dziwne rzeczy (m鎩 siusia pod sto貫m) i w zasadzie uczy豉m swojego wszystkiego tak, jak szczeniaka I jak ju na pocz徠ku wiesz, 瞠 go nie zaakceptujecie to lepiej go nie bra
no tak gada, a mnie trafia bo nie mia doczynienia z takim psem i nic nie mo積a mu powiedzie bo oczywi軼ie jest m康rzejszy i jego brat to samo... a m闚ie mu ze skoro nie zaakceptuje to nie bierzemy i tyle, a on do mnie ze musi zobaczy jak ten pies reaguje... pfff masakra nie mam w kolo siebie 瘸dnego wsparcia
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-24, 10:36   #1364
Ninedin
Zakorzenienie

Psa trzeba kocha Jak ju na samym pocz徠ku jest do niego uprzedzony to bez sensu robi zamieszanie w 篡ciu pieska. Bo potem co? Oddacie, jak nie spe軟i oczekiwa?
Stary 2013-01-24, 10:39   #1365
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Agata widzisz, ja mam ten problem, 瞠 strasznie mi blondy po kilku myciach wchodz w 鄴速y odcie. Pr鏏owa豉m r騜nych rzeczy: p逝kanki, szampony, maski, olejki 軼i庵aj帷e 鄴速y odcie - i jak za d逝go stosuj to wpadam w drug skrajno嗆 - robi si szare i jakby przez kalk farbowane Nie wiem, mo瞠 ja co 幢e robi, albo ju mam takie w這sy
Ja w sumie mialam podobnie, glownie 穎lkly przy odroscie. I szare tez mialam. Pewnie nasz barwnik wlosa jest dziwny.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:00   #1366
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Kurka, spac nie moge, wirus rozklada.

Emilka, nie martw sie, ze bedzie ciemno z popielata 9iatka. Ona Ci troche wyploszy cieple refleksy, a pasemek nie przyciemni. Krzywdy na pewno nie zrobi. Po prostu, teraz jeszcze zbyt wczesnie by klasc farby bardzo rozjasniajace na calosc, mysle. Wpierw ostudz te rudosc i zloto.

Sama dlugo robilam 9wiatka (9.1 Voila) i to na zdjeciu ponizej to wlasnie pasemkowe wychodzenie z ciemnego koloru (jeszcze przed 'blondowaniem'), zniszczone przez kolejna wizyte u innej fryzjerki btw. Mialo byc do ramion i lekko podstopniowane na koncach. A tu dziury na calej glowie Ale juz na szczescie mam ten etap za soba.
Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, kt鏎e wklei豉 to piszesz, 瞠 schodzi豉 pasemkami z ciemnego. Apropos fryzjerow to znale潭 dobrego to naprawde graniczy z cudem.

"Chc jasniejsze pasemka - " ☠☠☠s rozja郾iacz na wlosy na 12 pod klimazonem,

"Prosz mi podciaz ko鎍闚ki"- wychodzisz z wlosami za ucho...
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:05   #1367
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Psa trzeba kocha Jak ju na samym pocz徠ku jest do niego uprzedzony to bez sensu robi zamieszanie w 篡ciu pieska. Bo potem co? Oddacie, jak nie spe軟i oczekiwa?
Ja bym tak w 篡ciu nie zrobi豉 a jak sie T-towi nie spodoba to bede musia豉 to skre郵i bo nic z tego nie bedzie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:06   #1368
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Kupi sobie na pr鏏 ten podk豉d w lutym, jak co to zawsze moge go pudrowa

Te fotki to tak, po farbowaniu garnierami ostatnie co pokazywa豉m po masce dolce age to ju po 3tygodniach albo po miesi帷u na pocz徠ku jest troche ciemniej i szaro, a potem sie wyp逝kuje, tylko 瞠 jak k豉d豉m na niewiele ciemniejsze w這sy
1 farbowanie:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1354264680
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1354264680
2 tygodnie po 2gim farbowaniu tymi samymi garnierami:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post38495231

Wszystko w beznadziejnym 鈍ietle, normalnie ja郾iejsze s
Jutro poka瞠 jak 9.21 alfaparf mi wyszed

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 02:58 ----------

i jeszcze pytania do Was, stosowa豉 kt鏎a jak捷 z tych od篡wek?:
Issana-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47487,hair-haarkur-intensiv-pflege.html
Farmona-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55612,herbal-care-odzywka-do-wlosow-suchych-i-lamliwych-len.html
farmona-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54349,odzywka-do-wlosow-cienkich-i-delikatnych-zen-szen.html
Schauma-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52205,schwarzkopf-schauma-krem-i-olejek-odzywka-regeneracyjna-do-wlosow-lamliwych-i-rozdwajajacych-sie.html
Zawsze mozesz mocnoej go przypudrowac a jak noe polubicie sie z ca陰 twarza to pamietaj ze mozesz go uzyc pod oczy jako korektor, jesli nie masz mocnych bardzo cieni pod oczkami. Nie w豉zi w za豉mania i naprawd 豉dnie to wygl康a
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:27   #1369
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w sumie mialam podobnie, glownie 穎lkly przy odroscie. I szare tez mialam. Pewnie nasz barwnik wlosa jest dziwny.
Dlatego podziwiam w這sy dziewczyn, kt鏎e przy 9% i farbie drogeryjnej 豉pi ja郾iutki blond

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Ja bym tak w 篡ciu nie zrobi豉 a jak sie T-towi nie spodoba to bede musia豉 to skre郵i bo nic z tego nie bedzie
No to mo瞠 niech ten piesek zdecyduje Jak was wybierze to znaczy, 瞠 jeste軼ie mu przeznaczeni
Stary 2013-01-24, 11:39   #1370
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Hej

Tak瞠 jestem zadowolona

Ja by豉m w豉郾ie w szkole i zaliczy豉m ostatni egzamin na 4

Narazie moim celem jest uzyskanie ch這dnego odcienia blondu, zobaczymy co b璠zie dalej

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:46   #1371
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Ladne te rfleksy
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:50   #1372
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

No to mo瞠 niech ten piesek zdecyduje Jak was wybierze to znaczy, 瞠 jeste軼ie mu przeznaczeni
Ju nic nie mowie bo ta dziewczyna zmienia zdanie co 5 minut, idzie na terapie i zostaje w polsce jednak. Dopiero wam co napisze jak co sie wyja郾i bo jak narazie ta sytuacja zaczyna mnie wkurza
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-24, 11:59   #1373
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ja by豉m w豉郾ie w szkole i zaliczy豉m ostatni egzamin na 4

Narazie moim celem jest uzyskanie ch這dnego odcienia blondu, zobaczymy co b璠zie dalej
Gratulacje, i juz do przodu z jednym jesyem ciekawa jak Ci to wyjdzie.
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 12:08   #1374
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Gratulacje, i juz do przodu z jednym jesyem ciekawa jak Ci to wyjdzie.
Dzi瘯uj
Te jestem ciekawa, tylko co narazie nie mog si wybra do sklepu po farby, minusowa temperatura niestety temu nie sprzyja

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-24, 12:18   #1375
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 696

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Ciekawa jestem jak Twoje wrazenia po mikro.. ja bylam tylko raz, ale tak jak juz pisalam, wiecej nie pojde
Tez masz wrazliwa skore tak jak ja dlatego jestem ciekawa jak Twoja skora zareagowala na mikro?
Na Vichy duzo kobiet jest uczulonych, ale tez bardzo duzo sie tego sprzedaje. Generalnie Vichy ma gamy przeznaczone do wieku a LRP i Pharmaceris gamy dostosowane do konkretnego problemu skory- jest oczywiscie w jednym i drugim seria przeciwzmarszczkowa (w LRP sa to active c, redermic, substiane), ale nie ma tak jak w vichy ze idealia to tak 25/30+, liftactive 40+, neovadiol 50+, cellebiotic 60+.
Ja bardzo lubie kremy do twarzy i ciala LRP mam ich kilka w swoich zbiorach
Tak Vichy ma przedzia wiekowy tylko 瞠 u nich spokojnie krem dla 40-latki mog豉by 50- albo i 60-latka u篡wa Maj koszmarne sk豉dy i je瞠li chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, 瘸den wyk豉dowca u nas te Vichy nie poleci, a babka od farmacji stwierdzi豉 瞠 to g闚no fabryki nie powinno opu軼i
Cytat:
Hej

Tak瞠 jestem zadowolona

I jakie przyklady?
Chyba ze pomiesza豉m co.

Tak na szybko w skr鏂ie bo spiesze si do lekarza.
Nawil瘸j帷e maj za zadanie zwi您a i utrzyma wode we w這sach (humektanty i emolienty), I tu mamy od篡wki czy maski z jakimi olejkami, ekstraktami ro郵innymi. Przy przekarmieniu nawil瘸j帷ymi sk豉dnikami w這sy b璠 oklap貫, b璠 si robi造 str彗i i b璠 takie gumowate. Proteinowe dzia豉j na zasadzie uzupe軟iania ubytk闚 we w這sie, naprawie uszkodze, i tu s np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy w這sy s sztywne, t瘼e, niezbyt fajne
Czyli musi by r闚nowaga w piel璕nacji.

Ok ja p鏦i co uciekam do lekarza
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-24, 12:34   #1376
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Ladne te rfleksy
Na d逝gich w這sach bardzo 豉dnie to wygl康a Ja mam kr鏒kie to na spektakularny efekt nie licz
Stary 2013-01-24, 12:36   #1377
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Pozazdro軼i豉m Wam i te si pochwal a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz貫go roku

Jak farb uzyska豉 taki 陰dniutki kolorek?

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline  
Stary 2013-01-24, 12:38   #1378
guacamole
Wtajemniczenie

[QUOTE=Emilia1;38826597]Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, kt鏎e wklei豉 to piszesz, 瞠 schodzi豉 pasemkami z ciemnego.

Mam zdjecia z 9tka, to byla 9.1 i wychodzila tak popielato-cieplo. Mieszalam ja pol na pol z woda 9, chyba. Jedyne fotki, jakimi dysponuje, to te. reszta fotek z tego okresu to wilki odrost z gruba wartswa kremu ochronnego plus usmiechnieta buzia na plazy, wiec nic nie widac
Dam za to fote z 10.16 na wodzie 9 fifty fifty. Odrost ciemny tez wakacyjny, a i specjalnie nie probowalam tego schladzac, bo na wakacjach nie ma sensu Ale nim sie zapuscilam, wlosy byly chlodne.

Cytat:
Apropos fryzjerow to znale潭 dobrego to naprawde graniczy z cudem.

"Chc jasniejsze pasemka - " ☠☠☠s rozja郾iacz na wlosy na 12 pod klimazonem,

"Prosz mi podciaz ko鎍闚ki"- wychodzisz z wlosami za ucho...
Taaak, to swieta prawda. Ja od czerwca 2010 zapuszczam wlosy i stoje w miejscu przez te 1 cm.... Prawie 3 lata!!!!! Za kazdym rzem dostaje dziury przy samej skorze niemal, a potem chodze w spinkach. Moj maz juz mnie wyslal raz do najdrozszego fryza za 400 zl za ciecie, bo stwierdzil, ze popadam w manie depresyjna. Ale jak ja mialam sie pokazac w 'bobie', co z jednej strony siegal brody, z drugiej mial dziure na wysokosci platka uszu? Chlopak ucywilizowal mi wlosy, 2 razy bulilam mu kase, ale teraz sama juz bede sobie ciac. Nie moge sie doczekac najblizszych 5 cm, bo chce moc wsio zlapac w kucyk i ew. kupic doczepiany kucyk, by przykryc ew nierownosci, bo juz nie chce kocentrowac sie na upieksaniu fryzury, a na jej zapuszczaniu i... farbowaniu .

Podciac koncowki!!!! Ile razy ja chcialam podciac koncowki. Wlosy do ramion, a koncowki magicznie dosiegnely poziomu ponad uchem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,5 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (49,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (41,7 KB, 35 za豉dowa)
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 12:51   #1379
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak Vichy ma przedzia wiekowy tylko 瞠 u nich spokojnie krem dla 40-latki mog豉by 50- albo i 60-latka u篡wa Maj koszmarne sk豉dy i je瞠li chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, 瘸den wyk豉dowca u nas te Vichy nie poleci, a babka od farmacji stwierdzi豉 瞠 to g闚no fabryki nie powinno opu軼i

Tak na szybko w skr鏂ie bo spiesze si do lekarza.
Nawil瘸j帷e maj za zadanie zwi您a i utrzyma wode we w這sach (humektanty i emolienty), I tu mamy od篡wki czy maski z jakimi olejkami, ekstraktami ro郵innymi. Przy przekarmieniu nawil瘸j帷ymi sk豉dnikami w這sy b璠 oklap貫, b璠 si robi造 str彗i i b璠 takie gumowate. Proteinowe dzia豉j na zasadzie uzupe軟iania ubytk闚 we w這sie, naprawie uszkodze, i tu s np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy w這sy s sztywne, t瘼e, niezbyt fajne
Czyli musi by r闚nowaga w piel璕nacji.

Ok ja p鏦i co uciekam do lekarza
Czoko, z ta pielegnacja to mas swieta racje Ja sie do tego stosuje i wlosy mam jak blyszczaca szczota Zeby jeszcze odrosly, bo macam je caly czas i podszczypuje, az sie tluste na koncach robia
Czasem bierze mnie na keratynowe prostowanie, ale z tym poczekam, az podrosna Maz mi zrobi, ale poki co, szukam kuracji w necie i jakos sie jeszcze nie przymierzam zkupoaniem na zapas

No, Vichy to syfek. Mam bardzo duza sklae porownawcza, bo uzywalam kremow z przedzialu cenowego 20-400 i powiem, ze najbardziej optymalna polka cenowa jest dla mnie 50-60. Wiem, ze nie wszystkie babki moga sobie na wszytsko pozwolic, ale dla mnie 50-60 to polka ekonomiczna. W Szwecji nawet najgorszy badziew tyle kosztuje.

Kupuje apteczne marki, glownie Bioderme - bardzo proste kremiki i oszczednie zapakowane. Lubie tez kupowac wszelkie hiszpanskie specyfiki z mocznikiem, bo nawilzaja - na wakacjach i dosc tanio. Wiekszosc moich kosmetykow pielegnacyjnych, bo kremy wole inne, to Avene - tez kupuje taniej niz w normalnych aptekach (online lub w superpharmie na przecenie). Jakis filtr 50 Eucerin - super bo nie tlusci, a przebarwien zadnych nie dopuszcza.
Jedyne w mojej pielegnacji, co kosztuje sporo to emulsje nawilzajaco-wybielajace - azjatyckie limitki Estee Lauer i Guerlain. Ale ostatnio kombinuje z kwasem hialuronowym, olejkami i rozkrecam kwasy , ze te emulsje czekaja na cieplejsze sezony, bo sa beztluszczowe. A ja krece kosmetyki za 15-20 zet

O!!! Fajnutkie kosmetyki ma polski Dax Cosmetics Piling drobnoziarnisty w saszetkach - cudenko!!!! Baza silikonowa pod makijaz - supcio! Moja szwedzka tesciowa ukochala sobie Miraculum z perlami i uwaza, ze to musi byc straaaaasznie drogi krem, bo lepszy od Vichy - 25 zlotych maks i to w drozszej drogerii
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 13:36   #1380
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

co do farbowania to ja mam wielkiego stracha u fryzjerki, ale co do 軼i璚ia to zawsze jestem zadowolona... jak m闚i 1 cm to rzeczywi軼ie tak jest, a jak m闚i 瞠 5 to dla pewno軼i pokazuje mi na w這sach czy na pewno tyle a tyle mam na my郵i...
beautygosiek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.