W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-24, 13:41   #1381
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Czoko, z ta pielegnacja to mas swieta racje Ja sie do tego stosuje i wlosy mam jak blyszczaca szczota Zeby jeszcze odrosly, bo macam je caly czas i podszczypuje, az sie tluste na koncach robia
Czasem bierze mnie na keratynowe prostowanie, ale z tym poczekam, az podrosna Maz mi zrobi, ale poki co, szukam kuracji w necie i jakos sie jeszcze nie przymierzam zkupoaniem na zapas

No, Vichy to syfek. Mam bardzo duza sklae porownawcza, bo uzywalam kremow z przedzialu cenowego 20-400 i powiem, ze najbardziej optymalna polka cenowa jest dla mnie 50-60. Wiem, ze nie wszystkie babki moga sobie na wszytsko pozwolic, ale dla mnie 50-60 to polka ekonomiczna. W Szwecji nawet najgorszy badziew tyle kosztuje.

Kupuje apteczne marki, glownie Bioderme - bardzo proste kremiki i oszczednie zapakowane. Lubie tez kupowac wszelkie hiszpanskie specyfiki z mocznikiem, bo nawilzaja - na wakacjach i dosc tanio. Wiekszosc moich kosmetykow pielegnacyjnych, bo kremy wole inne, to Avene - tez kupuje taniej niz w normalnych aptekach (online lub w superpharmie na przecenie). Jakis filtr 50 Eucerin - super bo nie tlusci, a przebarwien zadnych nie dopuszcza.
Jedyne w mojej pielegnacji, co kosztuje sporo to emulsje nawilzajaco-wybielajace - azjatyckie limitki Estee Lauer i Guerlain. Ale ostatnio kombinuje z kwasem hialuronowym, olejkami i rozkrecam kwasy , ze te emulsje czekaja na cieplejsze sezony, bo sa beztluszczowe. A ja krece kosmetyki za 15-20 zet

O!!! Fajnutkie kosmetyki ma polski Dax Cosmetics Piling drobnoziarnisty w saszetkach - cudenko!!!! Baza silikonowa pod makijaz - supcio! Moja szwedzka tesciowa ukochala sobie Miraculum z perlami i uwaza, ze to musi byc straaaaasznie drogi krem, bo lepszy od Vichy - 25 zlotych maks i to w drozszej drogerii
Podobaj mi si twoje w這sy Kucyk , ale ten bob bardzo 豉dny

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dziewczyny myj te moje w這siska i widz, 瞠 robi si coraz ja郾iejsze, ale zaczynaj wpada w miedziany
Stary 2013-01-24, 13:46   #1382
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zda豉m oba w zerowkach
Tak瞠 jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by這...a jeszcze przede mn 3 zaliczenia, i pewnie jakie bedzie w plecy...

A Ty sie orientujesz tak w wielkim skr鏂ie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje si nawil瘸jacymi?
I jakie przyklady?
Chyba ze pomiesza豉m co.

Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy nim malowalam.

Ja kiedys robilam refleksy farb Natural&Easy 522. Ale to na jasnych w這sach-ciep造ch. One wychodzi造 na nich ch這dno.
gratuluj ezamin闚
ja ogl康a豉m te n&e 532, 豉dny, tylko jaki to poziom? 10?
Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
Chodzi o to , 瞠 chc te farbowane na blond przyciemni do mojego naturalnego koloru czyli widocznych juz odrost闚. tylko jak mieszanke zrobi z jaka oksy aby odrost闚 瞠 tak powiem, nie ruszy這 wcale a reszt w這s闚 oczywi軼ie pofarbowa這?
ja bym robi豉 3% na odrost a 6% na reszt, albo 6% na ca這嗆, poszukaj u Bunny na blogu jak dziewczyny sie przyciemnia造
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dzie dobry wszystkim

do mnie dotar這 ju du穎 wcze郾iej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze豉m t pielegnacje ale nie spodziewa豉m sie ze az tak mi sie to wkreci

bra豉m, jaki super efekt闚 nie zauwarzy豉m lepsza by豉 dla mnie belissa 40+ no vitapil cudo i merz special

Hej bunny ciesze sie ze wracasz do zdr闚ka,oby tak dalej. No i powodzenia w dalszej walce

Apropo wczoraj powa積ie rozmawia豉m z T i w ko鎍u pozna豉m jego opinie, dowiedzia豉m sie ze on s康zi ze nie pokocha starszego psa i ja te nie, ze ten pies b璠zie chodzi swoimi 軼ie磬ami, ze nie bedzie le瘸 ze mn w 堯磬u tylko bedzie niecierpliwy i bedzie robi co chce,stwierdzi ze on chce tylko szczeniaka bo nauczymy go wszystkiego po swojemu... A na koncu doda ze psa pojedziemy zobaczy ale on nie jest do tego przekonany i nie chce takiego psa. oj... bede wam zdawa relecje bo jutro ide na rozmowe z t w豉scicielk,ale chcia豉bym porozmawia z kim kto mia doczynienia z takim psem ... no a nie bardzo moge znale潭 takie forum nawet, no nic... nie wiadomo jeszcze co bedzie
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Ju nic nie mowie bo ta dziewczyna zmienia zdanie co 5 minut, idzie na terapie i zostaje w polsce jednak. Dopiero wam co napisze jak co sie wyja郾i bo jak narazie ta sytuacja zaczyna mnie wkurza
Pies czy si ca貫 篡cie, nawet straszego mo積a wiele nauczy, wi璚 akurat to nie jest argument...
Ale je郵i ma by od razu nastawiony negatywnie do psa to mo瞠 lepiej nie, to ma by 鈍iadoma decyzja i popierana przez ca陰 rodzin tzn t z ktor mieszkasz wiem co o tym bo siedz w adopcjach ps闚
Poza tym jak tak piszesz o tej dziewczynie to nie wiem czy ona odda tego pieska troch nienormalna chyba jest szkoda w tym wszystkim psa kt鏎y zmienia co chwil miejsca...
Jak Tw鎩 tz chce szczeniaka to mu powiedz 瞠by軼ie gdzie dalej np te 150km jechali po wymarzonego, wypatrzonego itp
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, kt鏎e wklei豉 to piszesz, 瞠 schodzi豉 pasemkami z ciemnego. Apropos fryzjerow to znale潭 dobrego to naprawde graniczy z cudem.

"Chc jasniejsze pasemka - " ☠☠☠s rozja郾iacz na wlosy na 12 pod klimazonem,

"Prosz mi podciaz ko鎍闚ki"- wychodzisz z wlosami za ucho...
na szcz窷cia ja teraz trafi豉m do takiej dla kt鏎ej podci璚ie ok 3cm to nawet mniej mi pokazywa豉 czy obci望
Cytat:
Zawsze mozesz mocnoej go przypudrowac a jak noe polubicie sie z ca陰 twarza to pamietaj ze mozesz go uzyc pod oczy jako korektor, jesli nie masz mocnych bardzo cieni pod oczkami. Nie w豉zi w za豉mania i naprawd 豉dnie to wygl康a
To fajnie ciekawe czy go znajd bez problemu
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ja by豉m w豉郾ie w szkole i zaliczy豉m ostatni egzamin na 4

Narazie moim celem jest uzyskanie ch這dnego odcienia blondu, zobaczymy co b璠zie dalej
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Tak Vichy ma przedzia wiekowy tylko 瞠 u nich spokojnie krem dla 40-latki mog豉by 50- albo i 60-latka u篡wa Maj koszmarne sk豉dy i je瞠li chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, 瘸den wyk豉dowca u nas te Vichy nie poleci, a babka od farmacji stwierdzi豉 瞠 to g闚no fabryki nie powinno opu軼i

Tak na szybko w skr鏂ie bo spiesze si do lekarza.
Nawil瘸j帷e maj za zadanie zwi您a i utrzyma wode we w這sach (humektanty i emolienty), I tu mamy od篡wki czy maski z jakimi olejkami, ekstraktami ro郵innymi. Przy przekarmieniu nawil瘸j帷ymi sk豉dnikami w這sy b璠 oklap貫, b璠 si robi造 str彗i i b璠 takie gumowate. Proteinowe dzia豉j na zasadzie uzupe軟iania ubytk闚 we w這sie, naprawie uszkodze, i tu s np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy w這sy s sztywne, t瘼e, niezbyt fajne
Czyli musi by r闚nowaga w piel璕nacji.

Ok ja p鏦i co uciekam do lekarza
mi z vichy tylko jeden krem pasowa-aqualia thermal, na sk豉dach si nie znam, ale dosta豉m od kuzynki co pracuje w sieci aptek to wykorzysta豉m lekki przede wszystkim by

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 13:48   #1383
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Podobaj mi si twoje w這sy Kucyk , ale ten bob bardzo 豉dny

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Ten kucyk to faza odrastania i ciaglego podpinania. Wychodzilam z obicecia takiego, gdy mialam doslownie dziury i posiekane wlosy. MI tez sie nie podobal, ale na wakacjach gwizdze sobie i grzeje kosci Mi chodzilo o kolor - ten jasniejszy i pokazanie odcienia naturalnych odrostow

Cytat:
Dziewczyny myj te moje w這siska i widz, 瞠 robi si coraz ja郾iejsze, ale zaczynaj wpada w miedziany
To poprawisz sobie jeszcze za jakis czas. Do jasnego i chlodnego blondu czlowiek dochodzi nawet i pol roku, bo albo dziwne strzyzenie, albo kilka kolorow na glowie, albo zdejmowanie ciemnego.... Wazne, ze tracilo wlosy do jasnego, a mokre wlosy zawsze wychodza na bardziej rude niz sa po wysuszeniu

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
co do farbowania to ja mam wielkiego stracha u fryzjerki, ale co do 軼i璚ia to zawsze jestem zadowolona... jak m闚i 1 cm to rzeczywi軼ie tak jest, a jak m闚i 瞠 5 to dla pewno軼i pokazuje mi na w這sach czy na pewno tyle a tyle mam na my郵i...
Gdyby ta Twoja fryzjerka mieszkala u mnie w miescie hi hi
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 13:53   #1384
shizaxa
Wtajemniczenie

a teraz zdj璚ia po alfapart 9.21 zadowolona jestem z kolorku mimo, 瞠 niewiele si zmieni
2 pierwsze fotki w pomieszczeniu w sztucznym 鈍ietle w nocy w pracy robi豉m kolejne teraz w normalnym, zdj璚ia bez lampy
alfa sztuczne.jpgalfa sztuczne 1.jpgalfa 9.21 dzie.jpgalfa 9.21 dzie1.jpg

Patrzcie na 2gim foto jak mi si w這sy zmieni造 na plus jak poci窸am ok 3cm-te suche i cienkie ko鎍e

Oczywi軼ie w這sy w ka盥 stron bo na這篡豉m nawil瘸j帷 od篡wk z farby garnier musze teraz chyba same proteiny dawa, wtedy skr皻 jest super i wygl康 te, dop鏦i si te w這sy nie "najedz"

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-24 o 13:55
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 13:53   #1385
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
mi z vichy tylko jeden krem pasowa-aqualia thermal, na sk豉dach si nie znam, ale dosta豉m od kuzynki co pracuje w sieci aptek to wykorzysta豉m lekki przede wszystkim by
Mi tez sie trafilo kilka roznosci, w sumie w prezencie. I mialam Aqualie. Zla nie byla, choc z czasem nie wystarczala mi. No i nieco szczypala. Byl inny krem Vichy, ktory bardzo lubilam, jakis bogatszy w konsystencji, ale jakos z przyzwyczajenia, nie kupuje tej marki .

Kiedys ta Aqualia nazywala sie Thermal - to samo, a przepakowane. Nie byl zly, ale ja mialam 18 lat i w sumie nic mi wtedy nie przeszkadzalo
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 13:54   #1386
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:

[/COLOR]Ten kucyk to faza odrastania i ciaglego podpinania. Wychodzilam z obicecia takiego, gdy mialam doslownie dziury i posiekane wlosy. MI tez sie nie podobal, ale na wakacjach gwizdze sobie i grzeje kosci Mi chodzilo o kolor - ten jasniejszy i pokazanie odcienia naturalnych odrostow

To poprawisz sobie jeszcze za jakis czas. Do jasnego i chlodnego blondu czlowiek dochodzi nawet i pol roku, bo albo dziwne strzyzenie, albo kilka kolorow na glowie, albo zdejmowanie ciemnego.... Wazne, ze tracilo wlosy do jasnego, a mokre wlosy zawsze wychodza na bardziej rude niz sa po wysuszeniu

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Mnie ostatnio fryzjerka te siek豉 za bardzo. Mimo, 瞠 nosz ultra kr鏒kie fryzury -golone maszynk- to tym razem pojecha豉 za mocno Odros造 po miesi帷u jakie 2 cm - dosta造 kopa po mgie販e Radical i szamponie z tej samej serii. Polecam na porost, ale 鄴販i mi blond
I zapuszczam do wiosny, jakie 5 cm by si przyda這 jeszcze To sobie wystrz瘼i Pomy郵 sobie, jak takie zgolone nier闚no odrastaj , a do takiego r闚nego boba ze zgolonych maszynk p馧 roku zapuszczam wliczaj帷 liczne podci璚ia, bo nie mog 篡 bez fryzjera Tak瞠 i twoje szybko odrosn
Stary 2013-01-24, 13:54   #1387
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
a teraz zdj璚ia po alfapart 9.21 zadowolona jestem z kolorku mimo, 瞠 niewiele si zmieni
2 pierwsze fotki w pomieszczeniu w sztucznym 鈍ietle w nocy w pracy robi豉m kolejne teraz w normalnym, zdj璚ia bez lampy
[

Patrzcie na 2gim foto jak mi si w這sy zmieni造 na plus jak poci窸am ok 3cm-te suche i cienkie ko鎍e

Ladny kolor A wlosy przypadkiem Ci sie nie skrecaja, jak pada deszcz?
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 13:57   #1388
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Za陰cznik 5079864Za陰cznik 5079865Za陰cznik 5079866Za陰cznik 5079867

Oczywi軼ie w這sy w ka盥 stron bo na這篡豉m nawil瘸j帷 od篡wk z farby garnier musze teraz chyba same proteiny dawa, wtedy skr皻 jest super i wygl康 te, dop鏦i si te w這sy nie "najedz"
sztuczne 鈍iat這 i aparat zmienia kolor i to bardzo
Moja farba te by豉 z 9 poziomu, a wysz豉 du穎 ciemniej ni twoja Farba farbie nier闚na
Stary 2013-01-24, 13:57   #1389
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
mo瞠 za to twoja zna si lepiej na farbowaniu...

shizaxa - 郵iczny kolorek, o podobnym marz i 郾i, ale na razie mog tylko czeka... m鎩 tera幡iejszy beznadziejny smutny kolor doprowadza mnie do depresji
ale ja jeszcze przed rozja郾ianiem lub dekoloryzacj, no i niefortunnie zam闚i豉m 2 alfy za ciemne, bo 8,1 i 8,21

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-24 o 14:02
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:01   #1390
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

522 to jakis poziom 10
Cytat:
Nawil瘸j帷e maj za zadanie zwi您a i utrzyma wode we w這sach (humektanty i emolienty), I tu mamy od篡wki czy maski z jakimi olejkami, ekstraktami ro郵innymi. Przy przekarmieniu nawil瘸j帷ymi sk豉dnikami w這sy b璠 oklap貫, b璠 si robi造 str彗i i b璠 takie gumowate. Proteinowe dzia豉j na zasadzie uzupe軟iania ubytk闚 we w這sie, naprawie uszkodze, i tu s np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy w這sy s sztywne, t瘼e, niezbyt fajne

Ale jak zachowac te rownowage?
Nakladac na zmiane?
Jakies przyklady masek nawilz. i protein?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:03   #1391
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Ladny kolor A wlosy przypadkiem Ci sie nie skrecaja, jak pada deszcz?
te og鏊nie one si kr璚 tylko jakby zobaczy豉 inne moje tu zdj璚ia to w zale積o軼i od od篤ki mniej lub bardziej
Cytat:
sztuczne 鈍iat這 i aparat zmienia kolor i to bardzo
Moja farba te by豉 z 9 poziomu, a wysz豉 du穎 ciemniej ni twoja Farba farbie nier闚na
tak w sztucznym inaczej. Ale zawsze w sztucznym 鄴速awo wygl康a這, a teraz nawet w sztucznym 豉dnie
A co do farby z poziomu 9, ja ten poziom k豉d ju 3raz wi璚 to te inaczej chwyta, pierwsza ciemniej wysz豉-wyp逝ka豉 si potem, poza tym wcze郾iej mia豉m 8, wi璚 skok niewielki. No i naturalki mam szybko chwytaj帷e kolor. Na kazdym farba inaczej wyjdzie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:04   #1392
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Mnie ostatnio fryzjerka te siek豉 za bardzo. Mimo, 瞠 nosz ultra kr鏒kie fryzury -golone maszynk- to tym razem pojecha豉 za mocno Odros造 po miesi帷u jakie 2 cm - dosta造 kopa po mgie販e Radical i szamponie z tej samej serii. Polecam na porost, ale 鄴販i mi blond
I zapuszczam do wiosny, jakie 5 cm by si przyda這 jeszcze To sobie wystrz瘼i Pomy郵 sobie, jak takie zgolone nier闚no odrastaj , a do takiego r闚nego boba ze zgolonych maszynk p馧 roku zapuszczam wliczaj帷 liczne podci璚ia, bo nie mog 篡 bez fryzjera Tak瞠 i twoje szybko odrosn
Dokad teraz masz? Zapuszczasz takie do ramion czy wiecej? No no, tez pewnie stoisz przed lustrem i mierzysz odrost 150centymetrowa tasma? Nie mozesz sie pewnie doczekac, az wsio odrosnie

Taaak, te golone maszynka odrastaja jak nierowne igielki, a potem odstaja jak jakis dziwny jez A moje klaki odrastaja jeszce tak, ze zawsze prawa strona wychodzi dluzej, niz lewa, bo przy cieciu jest ok, ale mam jakiegos wichra najwyrazniej

Tez mam te mgielkie Mam tez Jantar. A wloski tez mialam golone maszynka, tak do polowy potylicy, boczki mialam lekko dotykajace ucha . W pazdzierniku scielam konce, by troche znow to ogarnac, znow troche maszynki, ale juz mniej. teraz mam takie, co za ucho wchodza i je sporo juz widac, ale od prawie 4 miesiecy nie bylam u fryza, tylko sama juz sobie podcinam koncowki maszynka - maszynke sobie kupilam hihihi.

I powiem, ze juz chyba nigdy w zyciu nie zajde do fryza, bo na przestrzeni 2 lat zaliczylam 4 porazki z dziurami - kazda u innego. A wczesniej bylam bardzo zadowolona, mialam 3 fryzjerki, do ktorych chodzilam i moglam przysnac w fotelu, bo im na rece patrzecnie musialam. Ale one tez zmienily prace, ja wyjechalam... i tyle
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:05   #1393
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
522 to jakis poziom 10

Nakladac na zmiane?
ja s造sza豉m 瞠 jak masz zniszczone w這sy to na zmian nawil瘸j帷 z proteinow, jak normalne to 2xnawil瘸j帷a, 3proteinowa, albo raz na 2tygodnie proteinowa. To musisz zobaczy jak w這sy reaguj

Ja w nocy szuka豉m spisu proteinowych, zaraz znajd to Ci wklej link

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:05   #1394
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:

kolor ch這dny i fajny
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:08   #1395
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

Ladnie wyszlo
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:11   #1396
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
mo瞠 za to twoja zna si lepiej na farbowaniu...
Mialas jakies problemy z jej farbowaniem? Os spartaczyla mocno?
Ja farbuje juz sama Do Szwedki ni pojde, bo zrobi mi zolto (lekka farba). Do Iranki tez nie, bo da rozjasniacz (potraktuje wlosy po 'arabsku')
Moze, jak odrosna mi sporo i zechce je lekko postrzepic, pojde do tego salonu, ktory mi nprawial szkody , ale ostatnio mam weza w kieszeni. Koszty farbowania w Szwecji sa straszne - ciecie i farba to jakies minimum 350-500 zlotych w tanszym salonie, w drozszych to juz 600-800

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
te og鏊nie one si kr璚 tylko jakby zobaczy豉 inne moje tu zdj璚ia to w zale積o軼i od od篤ki mniej lub bardziej
Tak wlasnie myslalam, bo przyjaciolka ma podobne wlosy I zawsze ma fale po deszczu
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:15   #1397
shizaxa
Wtajemniczenie

Agatko:
tu proteinowe:
http://czarownicujaco.blogspot.com/2...roteinami.html
http://kascysko.blogspot.com/2012/09...zszerzony.html
a tu nawil瘸j帷e:
http://kascysko.blogspot.com/2012/08...ientowych.html

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:17   #1398
Ninedin
Zakorzenienie

[QUOTE=guacamole;38828853]
Cytat:
Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, kt鏎e wklei豉 to piszesz, 瞠 schodzi豉 pasemkami z ciemnego.

Mam zdjecia z 9tka, to byla 9.1 i wychodzila tak popielato-cieplo. Mieszalam ja pol na pol z woda 9, chyba. Jedyne fotki, jakimi dysponuje, to te. reszta fotek z tego okresu to wilki odrost z gruba wartswa kremu ochronnego plus usmiechnieta buzia na plazy, wiec nic nie widac
Dam za to fote z 10.16 na wodzie 9 fifty fifty. Odrost ciemny tez wakacyjny, a i specjalnie nie probowalam tego schladzac, bo na wakacjach nie ma sensu Ale nim sie zapuscilam, wlosy byly chlodne.

Taaak, to swieta prawda. Ja od czerwca 2010 zapuszczam wlosy i stoje w miejscu przez te 1 cm.... Prawie 3 lata!!!!! Za kazdym rzem dostaje dziury przy samej skorze niemal, a potem chodze w spinkach. Moj maz juz mnie wyslal raz do najdrozszego fryza za 400 zl za ciecie, bo stwierdzil, ze popadam w manie depresyjna. Ale jak ja mialam sie pokazac w 'bobie', co z jednej strony siegal brody, z drugiej mial dziure na wysokosci platka uszu? Chlopak ucywilizowal mi wlosy, 2 razy bulilam mu kase, ale teraz sama juz bede sobie ciac. Nie moge sie doczekac najblizszych 5 cm, bo chce moc wsio zlapac w kucyk i ew. kupic doczepiany kucyk, by przykryc ew nierownosci, bo juz nie chce kocentrowac sie na upieksaniu fryzury, a na jej zapuszczaniu i... farbowaniu .

Podciac koncowki!!!! Ile razy ja chcialam podciac koncowki. Wlosy do ramion, a koncowki magicznie dosiegnely poziomu ponad uchem
Cytat:
Dokad teraz masz? Zapuszczasz takie do ramion czy wiecej? No no, tez pewnie stoisz przed lustrem i mierzysz odrost 150centymetrowa tasma? Nie mozesz sie pewnie doczekac, az wsio odrosnie

Taaak, te golone maszynka odrastaja jak nierowne igielki, a potem odstaja jak jakis dziwny jez A moje klaki odrastaja jeszce tak, ze zawsze prawa strona wychodzi dluzej, niz lewa, bo przy cieciu jest ok, ale mam jakiegos wichra najwyrazniej

Tez mam te mgielkie Mam tez Jantar. A wloski tez mialam golone maszynka, tak do polowy potylicy, boczki mialam lekko dotykajace ucha . W pazdzierniku scielam konce, by troche znow to ogarnac, znow troche maszynki, ale juz mniej. teraz mam takie, co za ucho wchodza i je sporo juz widac, ale od prawie 4 miesiecy nie bylam u fryza, tylko sama juz sobie podcinam koncowki maszynka - maszynke sobie kupilam hihihi.

I powiem, ze juz chyba nigdy w zyciu nie zajde do fryza, bo na przestrzeni 2 lat zaliczylam 4 porazki z dziurami - kazda u innego. A wczesniej bylam bardzo zadowolona, mialam 3 fryzjerki, do ktorych chodzilam i moglam przysnac w fotelu, bo im na rece patrzecnie musialam. Ale one tez zmienily prace, ja wyjechalam... i tyle
Kr鏒kie mam Na pocz徠ku grudnia goli豉m, to d逝gie nie s Nie zale篡 mi na d逝gich w這sach. Bardzo mi si podobaj u kogo, a sama 幢e si czuj w d逝gich. Najd逝窺ze w 篡ciu mia豉m do 這patek, a potem zacz窸am obcina coraz kr鏂ej a dosz豉m do takiej d逝窺zej "zapa趾i". Po drodze mia豉m golony ty, golony bok, oba boki By豉m zadowolona z takiej wygolonej fryzury do momentu, w kt鏎ym moja "ulubiona" kole瘸nka nie obci窸a sobie tak samo Niewiele my郵帷 pocieniowa豉m sobie tak 瞠by zlikwidowa przej軼ie pomi璠zy d逝gimi a zgolonymi I zostawi豉m 瞠by sobie ros造... lubi na wiosn zrobi jak捷 zmian Nawet nie mierz, ale robi豉m dziennik zapuszczania w這s闚 Teraz zmierzy豉m odrost krawieckim centymetrem 瞠by sprawdzi czy ten Radical dzia豉. Dzia豉
Aktualnie mam kr鏒kie

Cytat:

tak w sztucznym inaczej. Ale zawsze w sztucznym 鄴速awo wygl康a這, a teraz nawet w sztucznym 豉dnie
A co do farby z poziomu 9, ja ten poziom k豉d ju 3raz wi璚 to te inaczej chwyta, pierwsza ciemniej wysz豉-wyp逝ka豉 si potem, poza tym wcze郾iej mia豉m 8, wi璚 skok niewielki. No i naturalki mam szybko chwytaj帷e kolor. Na kazdym farba inaczej wyjdzie
Moje czasami przy sztucznym 鈍ietle wpadaj w zielony
Stary 2013-01-24, 14:17   #1399
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Shizaxa, one sa napewno w rossmanach i tesco. Pewno w naturze tez znajdzies. Plus za cene bo podklady AA nie sa drogie
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:19   #1400
Agatau88
Zakorzenienie

Dziekuje zaraz sobie zapisz te linki i bede sie edukowa w weekend
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:21   #1401
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Mialas jakies problemy z jej farbowaniem? Os spartaczyla mocno?
Ja farbuje juz sama Do Szwedki ni pojde, bo zrobi mi zolto (lekka farba). Do Iranki tez nie, bo da rozjasniacz (potraktuje wlosy po 'arabsku')
Moze, jak odrosna mi sporo i zechce je lekko postrzepic, pojde do tego salonu, ktory mi nprawial szkody , ale ostatnio mam weza w kieszeni. Koszty farbowania w Szwecji sa straszne - ciecie i farba to jakies minimum 350-500 zlotych w tanszym salonie, w drozszych to juz 600-800
jeszcze nie zd捫y豉 (na razie farbowa豉 mi samymi 6-tkami, raz wysz這 ciep這, raz mniej ale og鏊nie nie by這 si do czego przyczepi, tylko ubolewa豉m 瞠 chc ch這dno a nijak nie wychodzi a ona twierdzi豉 瞠 taki ju mam pigment we w這sach...)
moja fryzjerka twierdzi 瞠 na moje w這sy to tylko dekoloryzacja i na to farba, bo k徙iel rozja郾iaj帷a zniszczy mi w這sy a dekoloryzacja nie.
by豉m te z ciekawo軼i u drugiej a ta na to 瞠 tylko pasemka bo rozja郾iacz mi zniszczy w這sy, (oczywi軼ie k徙iel na wodzie 12%), no i dekoloryzacja i rozja郾ianie to jedno i to samo oczywi軼ie
koszt u jednej z dekoloryzacj i farbowaniem conajmniej 120z
u drugiej z rozja郾ianiem i w豉sn farb conajmniej 100z

pewnie dojdzie do tego 瞠 na w豉sn odpowiedzialno嗆 rozja郾i u jednej z nich w這sy na wodzie 6% (o ile si zgodzi) a potem ka輳 pofarbowa w這sy w豉sn farb (te na w豉sn odpowiedzialno嗆 bo one pracuj na innych)
ale musz jeszcze troch poczeka na odrosty, bo na razie marny 1cm mi ur鏀 od tamtego miesi帷a

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-24 o 14:32
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:22   #1402
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziekuje zaraz sobie zapisz te linki i bede sie edukowa w weekend
nie ma za co
dziekuj za mi貫 opinie o kolorze

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:24   #1403
Ninedin
Zakorzenienie

Agatau o takie wcze郾iej mia豉m

i wstawi jeszcze p馧roczny przyrost
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg user25344_pic136963_1344315101.jpg (28,0 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg user25344_pic146627_1357458675.jpg (32,2 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-24 o 14:29
Ninedin jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:28   #1404
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne i ladne

CZY KTOS jeszcze ustosunkuje sie do tego ze masek nawilz i protein uzywamy na zmiane?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-24, 14:30   #1405
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne i ladne

CZY KTOS jeszcze ustosunkuje sie do tego ze masek nawilz i protein uzywamy na zmiane?
dzi瘯uj
ale niestety fryzjerka robi豉 rozja郾iaczem i w ko鎍u zacz窸y mi lecie ko鎍e
Stary 2013-01-24, 14:55   #1406
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Kr鏒kie mam Na pocz徠ku grudnia goli豉m, to d逝gie nie s Nie zale篡 mi na d逝gich w這sach. Bardzo mi si podobaj u kogo, a sama 幢e si czuj w d逝gich. Najd逝窺ze w 篡ciu mia豉m do 這patek, a potem zacz窸am obcina coraz kr鏂ej a dosz豉m do takiej d逝窺zej "zapa趾i". Po drodze mia豉m golony ty, golony bok, oba boki By豉m zadowolona z takiej wygolonej fryzury do momentu, w kt鏎ym moja "ulubiona" kole瘸nka nie obci窸a sobie tak samo Niewiele my郵帷 pocieniowa豉m sobie tak 瞠by zlikwidowa przej軼ie pomi璠zy d逝gimi a zgolonymi I zostawi豉m 瞠by sobie ros造... lubi na wiosn zrobi jak捷 zmian Nawet nie mierz, ale robi豉m dziennik zapuszczania w這s闚 Teraz zmierzy豉m odrost krawieckim centymetrem 瞠by sprawdzi czy ten Radical dzia豉. Dzia豉
Aktualnie mam kr鏒kie
To my na tym samym wozku, tyle, ze ja chce zapuscic mocno Kiedys mialam do pupy i blyszczaly jak szklana tafla Blond mysle, ze na krotkich wlosach ma sens, jesli jest to golebi lub taki zupelnie bialy na odlotowej fryzurce. Albo trzeba mocno dobierac garderobe i makijaz, by podrasowac sie nieco. A srednie odcienie blondu na takich krotszych niz do brody to tak robia mi z twarzy wyplowiale przescieradlo . Nie daja tego obramowania, co braz czy chocby rudy. Dlatego chce je miec dluzsze, bo wtedy to i blysk widac i twarz wyglada inaczej, nie jak pani poslanka samoobrony . Jak juz wloski sa takie z przodem ponizej brody i nawet krotszym tylem, to wyglada to juz super
Cieniowanie to chyba najlepsza metoda na likwidowanie tych roznic, ale trzeba miec dobrego fryza, by krzywdy nie zrobil.
Na wiosne tez bym chciala jakas zmiane, moze pokusze sie o grzywke, jak mi calosc podrosnie

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
jeszcze nie zd捫y豉 (na razie farbowa豉 mi samymi 6-tkami, raz wysz這 ciep這, raz mniej ale og鏊nie nie by這 si do czego przyczepi, tylko ubolewa豉m 瞠 chc ch這dno a nijak nie wychodzi a ona twierdzi豉 瞠 taki ju mam pigment we w這sach...)
moja fryzjerka twierdzi 瞠 na moje w這sy to tylko dekoloryzacja i na to farba, bo k徙iel rozja郾iaj帷a zniszczy mi w這sy a dekoloryzacja nie.
by豉m te z ciekawo軼i u drugiej a ta na to 瞠 tylko pasemka bo rozja郾iacz mi zniszczy w這sy, (oczywi軼ie k徙iel na wodzie 12%), no i dekoloryzacja i rozja郾ianie to jedno i to samo oczywi軼ie
koszt u jednej z dekoloryzacj i farbowaniem conajmniej 120z
u drugiej z rozja郾ianiem i w豉sn farb conajmniej 100z

pewnie dojdzie do tego 瞠 na w豉sn odpowiedzialno嗆 rozja郾i u jednej z nich w這sy na wodzie 6% (o ile si zgodzi) a potem ka輳 pofarbowa w這sy w豉sn farb (te na w豉sn odpowiedzialno嗆 bo one pracuj na innych)
ale musz jeszcze troch poczeka na odrosty, bo na razie marny 1cm mi ur鏀 od tamtego miesi帷a
Mysle, ze sie dogadaj z fryzjerka i popros ja, by zrobila Ci tak, jak chcesz. Nawet farbe swoja wez. Tylko zeby na zlosc czegos nie zrobila, bo przeciez 'to twoja odpowiedzialnsc', a ona chce udowodnic, ze 'ma racje'. Sorrki za teorie spiskowe, ale zachowaj ostroznosc i patrz na rece

Zawsze mozesz sama sobie w domu zrobic kapiel rozjasniajaca, jest watek o tym. Nie bedzie to jakies ostre rozjasnienie, ale na pewno ulatwi sprawe i bedzie lagodniejsze dla wlosow.

Nie dawaj sie namowic na 'dekoloryzacje rozjasniajaca' - to sciema. Nie rozumiem takich fryzjerek: niedouczone, zlosliwe, leniwe czy celowo zwiekszaja ilosc zabiegow w ramach jednej wizyty, by sciagnac wiecej kasy.... A kondycja wlosow klientki juz znaczenia dla nich nie ma..

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:

i wstawi jeszcze p馧roczny przyrost
Bardzo ladne i kondycja super
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-24, 15:01   #1407
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 199

Cytat:
Tak Vichy ma przedzia wiekowy tylko 瞠 u nich spokojnie krem dla 40-latki mog豉by 50- albo i 60-latka u篡wa Maj koszmarne sk豉dy i je瞠li chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, 瘸den wyk豉dowca u nas te Vichy nie poleci, a babka od farmacji stwierdzi豉 瞠 to g闚no fabryki nie powinno opu軼i

nikt nie mowi, ze vichy jest ekstra ogolnie wiadomo, ze to lipa na kolkach, sprawdzilam tez na sobie
jest mi ciezko polecic te kosmetyki kobietom, bo w nie nie wierze, ale jesli pytam pania co wczesniej uzywala i mowi, ze przyszla po ten sam krem bo byl dobry, to nie wciskam jej na sile innej marki. Nawet gdy powiem cos wiecej o innym kremie, ze np. jest bardziej naturalny itp. to kobieta potrafi powiedziec, ze na ni taki nie zadziala c騜...
Vichy podobno (pewno軼i nie mam) mozna kupic we Francji w kiosku czy na stacji benzynowej (informacja niesprawdzona, zas造szana od klient闚, ktorzy twierdza ze to bubel), takze to raczej niska polka ze slabymi skladami, tylko w Pl ceny z kosmosu.
Dodam, ze dostalam preparat do demakijazu purete thermale 3w1 jest calkiem fajne, na skladzie sie nie znam wiec sie nie wypowiem, ale cena- okolo 60zl to zdecydowanie za duzo jak na takie dzialanie, znam lepsze mleczka w nizszej cenie.

Kupilam dzis maseczke drozdzowa, zaraz umyje wlosy i sobie jej uzyje jestem ciekawa czy sie sprawdzi

chcialaby ktoras zerknac na sklad i powiedziec, czy ona jest nawilzajaca czy proteinowa? Z ciekawosci

Sk豉d: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

Czeko z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze nawilzajaca myle sie?

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-01-24 o 15:02
buahhot jest offline  
Stary 2013-01-24, 15:01   #1408
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Jasne i ladne

Bunny pisa豉 o tym na blogu ze trzeba sprawdzi na w這sie kt鏎e bardziej komu odpowiadaj i m闚i豉 ze je郵i za bardzo "przekarmi " sie w這sy proteinami to staj sie matowe sztywne i wygl康aj jak siano, i trzeba wypr鏏owa. Mi osobiscie proteiny za bardzo nie s逝膨 u篡wam je rzadko raz na 2-3 tygodnie, lepiej s逝膨 mi nawil瘸j帷e. Na blogu bunny jest pokazane jak wygl康a造 w這sy po masce z proteinami a jak po nawil瘸j帷ej
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-24, 15:01   #1409
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
To my na tym samym wozku, tyle, ze ja chce zapuscic mocno Kiedys mialam do pupy i blyszczaly jak szklana tafla Blond mysle, ze na krotkich wlosach ma sens, jesli jest to golebi lub taki zupelnie bialy na odlotowej fryzurce. Albo trzeba mocno dobierac garderobe i makijaz, by podrasowac sie nieco. A srednie odcienie blondu na takich krotszych niz do brody to tak robia mi z twarzy wyplowiale przescieradlo . Nie daja tego obramowania, co braz czy chocby rudy. Dlatego chce je miec dluzsze, bo wtedy to i blysk widac i twarz wyglada inaczej, nie jak pani poslanka samoobrony . Jak juz wloski sa takie z przodem ponizej brody i nawet krotszym tylem, to wyglada to juz super
Cieniowanie to chyba najlepsza metoda na likwidowanie tych roznic, ale trzeba miec dobrego fryza, by krzywdy nie zrobil.
Na wiosne tez bym chciala jakas zmiane, moze pokusze sie o grzywke, jak mi calosc podrosnie

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Mysle, ze sie dogadaj z fryzjerka i popros ja, by zrobila Ci tak, jak chcesz. Nawet farbe swoja wez. Tylko zeby na zlosc czegos nie zrobila, bo przeciez 'to twoja odpowiedzialnsc', a ona chce udowodnic, ze 'ma racje'. Sorrki za teorie spiskowe, ale zachowaj ostroznosc i patrz na rece

Zawsze mozesz sama sobie w domu zrobic kapiel rozjasniajaca, jest watek o tym. Nie bedzie to jakies ostre rozjasnienie, ale na pewno ulatwi sprawe i bedzie lagodniejsze dla wlosow.

Nie dawaj sie namowic na 'dekoloryzacje rozjasniajaca' - to sciema. Nie rozumiem takich fryzjerek: niedouczone, zlosliwe, leniwe czy celowo zwiekszaja ilosc zabiegow w ramach jednej wizyty, by sciagnac wiecej kasy.... A kondycja wlosow klientki juz znaczenia dla nich nie ma..

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Bardzo ladne i kondycja super
Przy kr鏒kich w這sach dobrze wygl康aj zdecydowane kolory- w moim przypadku ja郾iutki blond, raczej ch這dny, ale nie popielaty- takie co pomi璠zy Ten, kt鏎y mam teraz jest 豉dny, farba r闚no pokry豉, nawet odrost, ale mnie w nim po prostu brzydko Mo瞠 jeszcze gdyby by na d逝gich w這sach... to jako by usz這, bo teraz to tylko na g這w
A chc zapu軼i do takich wystrz瘼ionych na d逝go軼i do brody

Kondycja to po prostu geny, mam bardzo mocne w這sy i chyba dlatego takie oporne na rozja郾ianie
Stary 2013-01-24, 15:58   #1410
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Zaraz m鎩 t-cik przyjdzie do mnie z farbami, poda豉m mu nazwy, zobaczymy czy kupi dobre

Cytat:
Gratulacje
Dzi瘯uj

Cytat:

ζdnie wysz這

Cytat:
Nakladac na zmiane?
Agatko ja kiedy Bunny si o to pyta豉m i poleci豉 mi ona na zmian dawa po myciu od篡wk, mask lady spa z keratyn, oraz mask lady spa arganow i tak w k馧ko Je郵i w這sy zacz窸y by 幢e reagowa to po prostu zmniejszy cz瘰totliwo嗆 dawania masek

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.