W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-24, 19:25   #1441
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
sorki,瞠 si wtr帷am, ale przeczyta豉m Twoje posty i je郵i chcesz d捫y do jasnego blondu to mo瞠 Palette A10? zobacz na bloga Bunny na moj histori w這sow droga z ciemnego br您u do blondu, jest wszystko 豉dnie pokazane i w豉郾ie ta farbka 豉dnie mi och這dzi豉 kolor tutaj masz linka http://blogblondbunny.blogspot.com/2...do-blondu.html

damy rad ja chc pop豉ci wszystko teraz,bo czeka nas jaki kredyt na mieszkanie po mojej magisterce i chc by bez d逝g闚

No my te my郵imy o kredycie na jaki nasz w豉sny k徠 ale to dopiero jak te sp豉cimy 2 bo 3 kredyty p豉ci to niewyr鏏ka
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-24, 19:51   #1442
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja od jutra zaczynam my moim Timoteiem do blondu 瞠by te popielate paskudy troche ociepli Pewnie przy okazji odrost mi si ociepli ale farb zniweluje, a ju nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Og鏊nie jak komu w豉郾ie tak mocno 豉pi z pocz徠ku farby jak mi to polecam, bo pare my i kolor si robi o wiele 豉dniejszy, 豉dniej b造szczy, robi si refleksy [COLOR="Silver"]
ja r闚nie go lubie , po nim mam takie b造szcz帷e w這ski
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
a teraz zdj璚ia po alfapart 9.21 zadowolona jestem z kolorku mimo, 瞠 niewiele si zmieni
2 pierwsze fotki w pomieszczeniu w sztucznym 鈍ietle w nocy w pracy robi豉m kolejne teraz w normalnym, zdj璚ia bez lampy
Za陰cznik 5079864Za陰cznik 5079865Za陰cznik 5079866Za陰cznik 5079867

Patrzcie na 2gim foto jak mi si w這sy zmieni造 na plus jak poci窸am ok 3cm-te suche i cienkie ko鎍e

Oczywi軼ie w這sy w ka盥 stron bo na這篡豉m nawil瘸j帷 od篡wk z farby garnier musze teraz chyba same proteiny dawa, wtedy skr皻 jest super i wygl康 te, dop鏦i si te w這sy nie "najedz"
陰dnie jest
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ja si farbuj chyba w niedziele, sam odrost ale tak mnie korci jaki jasny br您ik, 瞠 chyba wypr鏏uj jeszcze zanim zdecyduj si na hodowanie mojego ombre

to dzisiejsze moje, dwa pierwsze z lamp, ostatnie bez.
豉dne ,ale jakie jasne mi si wydaj
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆

Dzi瘯i Asiua jak na ulotce pisze 瞠 trzyma 30 min to mog po這篡 go na 50?nic to w這som nie zaszkodzi?
jak na豉篡sz na sam odrost + ten zrudzia造 poprzedni to nic si nie stanie ja zawsze przetrzymuj farbe na odrostach i nic mi si niedzieje

powiecie 瞠 oszala豉m ,ale kupi豉m dzi to mas這 isany i mam zamiar wypr鏏owa tego kremowania na w這sach apropo to tak cudnie pachnie 瞠 mam ochot zje嗆

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-24, 20:26   #1443
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cze嗆 pi瘯ne
By豉m dzi na zakupach, w poszukiwaniu stanika i jak zwykle nic. Jak znajd ju rozmiar, co w sieci闚kach jest niemo磧iwe, mam 70d, to mi z cyck闚 robi kotlety schabowe. A jak jest ju to za dwa miliony. Chi雟kie markety odpadaj, bo tam same pushupy i marnie wykonane do tego, bo chwila moment badziewiej.
Gdzie kupujecie cyckopaki?
Stary 2013-01-24, 20:38   #1444
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Cze嗆 pi瘯ne
By豉m dzi na zakupach, w poszukiwaniu stanika i jak zwykle nic. Jak znajd ju rozmiar, co w sieci闚kach jest niemo磧iwe, mam 70d, to mi z cyck闚 robi kotlety schabowe. A jak jest ju to za dwa miliony. Chi雟kie markety odpadaj, bo tam same pushupy i marnie wykonane do tego, bo chwila moment badziewiej.
zale篡 czy trafie na sw鎩 rozmiar 75D ,kt鏎y te niezawsze mo積a dosta ale jak juz znajd to w hipermarkecie ,w sklepikach z bielizn lub na targu oczywi軼ie niekupuj takich plaskaczy czy co tandetnego tylko takie 豉dne z wype軟ionymi miseczkami ,ale bez pushap闚

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-24, 21:02   #1445
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cytat:
ja samowyzwalaczem robi jak chce ty zobaczy
ja chyba jednak nie b璠 kombinowa tylko poprosz kogo niech mi zrobi raz dwa i po sprawie lenistwo!

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
ja napewno juz 50 cm przekroczylam, tak mi sie bynajmniej wydaje jak ostatnio mierzylam
ja nie mam zielonego poj璚ia nie potrafi si za to zabra a i w sumie z drugiej strony nie ma to chyba dla mnie wi瘯szego znaczenia.. czekam na mocny efekt wizualny

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆

prosze jaka zmiana

widzicie jak nasz wiza pomaga wszystkie mamy pi瘯ne w這ski
a wiza pomaga trudno si nie zgodzi wszystko wida

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna
a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Cze嗆 Kochana zdrowiej tam i wracaj do Nas szybko! Ciesz si 瞠 jest poprawa

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ale metamorfozy!! Pi瘯ne macie w這sy

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Do mnie dotar這 ju du穎 wcze郾iej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze豉m t pielegnacje ale nie spodziewa豉m sie ze az tak mi sie to wkreci
No w moim przypadku sprawa wygl康a豉 tak 瞠 mia豉m 鈍iadomo嗆 kiepskiej kondycji swoich w這s闚 ale tak jak m闚i wydawa豉 mi si kiepska a tymczasem by豉 tragiczna a co do pieska Koteczko to po przeczytaniu wszystkich nowych post闚 radz Ci da sobie spok鎩 dziewczyna sama nie wie czego chce i mam wra瞠nie 瞠 chyba sama pogubi豉 si przez te swoje problemy. Szkoda 瞠by mia豉 sie roczarowa kiedy zdecyduje 瞠by jej go wr鏂i豉 to mo瞠 by zdecydowanie za du穎 jak na Ciebie ostatnio i mo瞠sz znowu cierpie z powodu pieska.

Cytat:
Napisane przez vermicelli Poka wiadomo嗆
Jak farb uzyska豉 taki 陰dniutki kolorek?
Alfaparf 11.11

Mnie si ombre podoba i zdarza si 瞠 wyobra瘸m sobie siebie w takich w這sach ale w moim przypadku musia這by si to wi您a z przyciemnieniem g鏎y a tego nie chc te ombre Kariny za to 豉pie za serce..

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...62318516_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82708705_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...22597274_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...66544228_n.jpg

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-01-24, 21:05   #1446
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Mysle, ze sie dogadaj z fryzjerka i popros ja, by zrobila Ci tak, jak chcesz. Nawet farbe swoja wez. Tylko zeby na zlosc czegos nie zrobila, bo przeciez 'to twoja odpowiedzialnsc', a ona chce udowodnic, ze 'ma racje'. Sorrki za teorie spiskowe, ale zachowaj ostroznosc i patrz na rece

Zawsze mozesz sama sobie w domu zrobic kapiel rozjasniajaca, jest watek o tym. Nie bedzie to jakies ostre rozjasnienie, ale na pewno ulatwi sprawe i bedzie lagodniejsze dla wlosow.

Nie dawaj sie namowic na 'dekoloryzacje rozjasniajaca' - to sciema. Nie rozumiem takich fryzjerek: niedouczone, zlosliwe, leniwe czy celowo zwiekszaja ilosc zabiegow w ramach jednej wizyty, by sciagnac wiecej kasy.... A kondycja wlosow klientki juz znaczenia dla nich nie ma..
ech, gdybym si nie ba豉 to bym sama zrobi豉 t k徙iel (tak mi zreszt Bunny radzi豉), k這pot w tym 瞠 ja nawet farbowa nigdy sama nie farbowa豉m a z moim astygmatyzmem bez okular闚 to ja jestem 郵epa jak kret, jak na razie nie mam nikogo kto by mi pom鏬 w tych zabiegach, a m篹owi boj si zaufa
spoko, nie dam si nam闚i na 瘸dn dekoloryzacj rozja郾iaj帷, albo si zgodzi na to co ja powiem albo b璠 szuka jeszcze innej fryzjerki, nie mam innego wyj軼ia, nie chc zniszczy w這s闚 siln wod czy innymi cudami
z tego co widzia豉m to one raczej nie by造 z這郵iwe, po prostu wola造by i嗆 na 豉twizn i zafarbowa mi ciemnym kolorem i po sprawie, a ja si niestety upar豉m na ja郾iejszy ni mam, szkoda 瞠 nie mog zapu軼i naturalek, wtedy bym sobie jako poradzi豉, nawet i na czuja...

Cytat:
to maska nawil瘸j帷a, ma w sk豉dzie ekstrakty i olejki po tym poznasz nawil瘸j帷 jak masz keratin, protein, jedwab itp tzn 瞠 jest to proteinowa od篡wka
a dro盥瞠 to nie proteiny?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-24 o 21:12
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-24, 21:26   #1447
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

DObra Kochane, bed zabiera si za farbowanie. kupilam wellaton 9.1 .

Wiem ze ma wych這dni mojego kurczaczka, ale raz jeszcze - ostatni podczas farbowania tym kolorem- potrzebuje potwierdzenia ze nie wyjdzie ciemno :P

to prosz mi pisa :P ;P

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
a teraz zdj璚ia po alfapart 9.21 zadowolona jestem z kolorku mimo, 瞠 niewiele si zmieni
2 pierwsze fotki w pomieszczeniu w sztucznym 鈍ietle w nocy w pracy robi豉m kolejne teraz w normalnym, zdj璚ia bez lampy
Za陰cznik 5079864Za陰cznik 5079865Za陰cznik 5079866Za陰cznik 5079867

Patrzcie na 2gim foto jak mi si w這sy zmieni造 na plus jak poci窸am ok 3cm-te suche i cienkie ko鎍e

Oczywi軼ie w這sy w ka盥 stron bo na這篡豉m nawil瘸j帷 od篡wk z farby garnier musze teraz chyba same proteiny dawa, wtedy skr皻 jest super i wygl康 te, dop鏦i si te w這sy nie "najedz"
a na jakiej wodzie robilas???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 22:25   #1448
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 709

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆

Wiem ze ma wych這dni mojego kurczaczka, ale raz jeszcze - ostatni podczas farbowania tym kolorem- potrzebuje potwierdzenia ze nie wyjdzie ciemno :P

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

A my ci po raz kolejny m闚imy ze nawet jak wyjdzie ciemniej, bo moze, to ci sie do jasniejszego wyplucze, a rudosci zgasi. Wiec nie panikuj.

Bylam u tego lekarza dzis i jestem podlamana. Mam juz dosc powoli. Eh odezw sie jutro bo nie mam juz si造 dzi.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
sorki,瞠 si wtr帷am, ale przeczyta豉m Twoje posty i je郵i chcesz d捫y do jasnego blondu to mo瞠 Palette A10? zobacz na bloga Bunny na moj histori w這sow droga z ciemnego br您u do blondu, jest wszystko 豉dnie pokazane i w豉郾ie ta farbka 豉dnie mi och這dzi豉 kolor tutaj masz linka http://blogblondbunny.blogspot.com/2...do-blondu.html

damy rad ja chc pop豉ci wszystko teraz,bo czeka nas jaki kredyt na mieszkanie po mojej magisterce i chc by bez d逝g闚
A10 bedzie dobre nast瘼nym razem jak nie bedzie miala odrostu. Bo tak to jej z豉pie odrost na jasno a reszta bedzie ciemniejsza. Poza tym nie kladlabym na cale w這sy dopiero co rozjasniaczem wody 12%. Trzeba by rozcienczac ale a10 dobra jest, sama nia robilam d逝go. Tylko wlasnie odrost by jasny a reszta ciemnawa :p
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-24, 22:31   #1449
Emilia1
Zakorzenienie

Czekoladaowoo,:roza : za to "a10 b璠zie dobra nast瘼nym razem" to normalnie bym Cie wy軼iska豉

wiem, panikuj -
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 22:51   #1450
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
ja si farbuj chyba w niedziele, sam odrost ale tak mnie korci jaki jasny br您ik, 瞠 chyba wypr鏏uj jeszcze zanim zdecyduj si na hodowanie mojego ombre

to dzisiejsze moje, dwa pierwsze z lamp, ostatnie bez.
豉dne, ale na jasniutkie wygl康aj na tych zdj璚iach

Cytat:
no i musia豉bym p鎩嗆 do fryzjera, sama bym si tego nie podj窸a
ja posz豉m do znanego dobrego fryzjera i co ? I praktycznie ombre nie mia豉m bo on zrobi tak delikatne przej軼ie 瞠 ledwo by這 widoczne a teraz to juz w ogole mi si wszystko zr闚na這.....

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
nom poszukam jak bede mia豉 chwile

no tak a fryzjerzy kasuj za ombre nie幢e
ja da豉m 200z za "ombre"...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,....html#opOpinie wiedzia豉m, 瞠 z moim miastem jest 幢e, ale 瞠by a tak..... ten artyku mnie dobi jeszcze bardziej i utwierdzi w przekonaniu, 瞠 trzeba st康 emigrowa....
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-24 o 22:52
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-24, 22:51   #1451
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Czekoladaowoo,:roza : za to "a10 b璠zie dobra nast瘼nym razem" to normalnie bym Cie wy軼iska豉

wiem, panikuj -
Bedzie dobra jak b璠ziesz miala odrost niewidoczny zbytnio. Zobaczymy zreszta jak sie 9.1 wyplucze. Ja po tym nakladalam garniera e0 i na to c10.
Stary 2013-01-24, 22:55   #1452
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Cze嗆 pi瘯ne
ja kupuje w New Yorkerze cz瘰to maj bardzo ciekaw bielizn i dosy dobrze wykonan
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:01   #1453
karinaa23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Witajcie Dziewczynki
Oj jak dawno do Was nie zagl康a豉m.... na pewno mnie nie pami皻acie, bo by豉m przelotem...
Mam pro軸 czy mo瞠 kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Mtarix Sync Palete SPM?? ka盥a opinia na wag z這ta
dzi瘯uj za uwag
karinaa23 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:05   #1454
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
No my te my郵imy o kredycie na jaki nasz w豉sny k徠 ale to dopiero jak te sp豉cimy 2 bo 3 kredyty p豉ci to niewyr鏏ka
my tez chcemy kredyt na mieszkanie ale dopiero za 2lata jak tz pozb璠zie si swojego
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

ja r闚nie go lubie , po nim mam takie b造szcz帷e w這ski

陰dnie jest

豉dne ,ale jakie jasne mi si wydaj

jak na豉篡sz na sam odrost + ten zrudzia造 poprzedni to nic si nie stanie ja zawsze przetrzymuj farbe na odrostach i nic mi si niedzieje

powiecie 瞠 oszala豉m ,ale kupi豉m dzi to mas這 isany i mam zamiar wypr鏏owa tego kremowania na w這sach apropo to tak cudnie pachnie 瞠 mam ochot zje嗆
dzi瘯i Asiu mi tez podoba sie ten kolorek teraza mas這 mam tylko u篡wam do cia豉 i 郵icznie pachnie
Cytat:
Cze嗆 pi瘯ne
ja g堯wnie na targu ale r闚nie w takich ma造ch sklepikach oraz angielskie czasem zamawiam np m&s ma taka rozmiar闚k, ja te mam 70D
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
ech, gdybym si nie ba豉 to bym sama zrobi豉 t k徙iel (tak mi zreszt Bunny radzi豉), k這pot w tym 瞠 ja nawet farbowa nigdy sama nie farbowa豉m a z moim astygmatyzmem bez okular闚 to ja jestem 郵epa jak kret, jak na razie nie mam nikogo kto by mi pom鏬 w tych zabiegach, a m篹owi boj si zaufa
spoko, nie dam si nam闚i na 瘸dn dekoloryzacj rozja郾iaj帷, albo si zgodzi na to co ja powiem albo b璠 szuka jeszcze innej fryzjerki, nie mam innego wyj軼ia, nie chc zniszczy w這s闚 siln wod czy innymi cudami
z tego co widzia豉m to one raczej nie by造 z這郵iwe, po prostu wola造by i嗆 na 豉twizn i zafarbowa mi ciemnym kolorem i po sprawie, a ja si niestety upar豉m na ja郾iejszy ni mam, szkoda 瞠 nie mog zapu軼i naturalek, wtedy bym sobie jako poradzi豉, nawet i na czuja...

a dro盥瞠 to nie proteiny?
tego to nie wiem, moja wiedzia jest tylko wyczytana
Cytat:

wyp逝cze Ci si po 2myciach do jasniejszego
ja robi na wodzie 9%
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
A my ci po raz kolejny m闚imy ze nawet jak wyjdzie ciemniej, bo moze, to ci sie do jasniejszego wyplucze, a rudosci zgasi. Wiec nie panikuj.

Bylam u tego lekarza dzis i jestem podlamana. Mam juz dosc powoli. Eh odezw sie jutro bo nie mam juz si造 dzi.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

A10 bedzie dobre nast瘼nym razem jak nie bedzie miala odrostu. Bo tak to jej z豉pie odrost na jasno a reszta bedzie ciemniejsza. Poza tym nie kladlabym na cale w這sy dopiero co rozjasniaczem wody 12%. Trzeba by rozcienczac ale a10 dobra jest, sama nia robilam d逝go. Tylko wlasnie odrost by jasny a reszta ciemnawa :p
czeko trzymaj si, 軼iskam

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:12   #1455
Emilia1
Zakorzenienie

siedze z odrostem- 50 minut co???? farba troche mnie szczepie ale do wytrzymania.

malax na ca這sc na ile minut??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:14   #1456
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
siedze z odrostem- 50 minut co???? farba troche mnie szczepie ale do wytrzymania.

malax na ca這sc na ile minut??
To ty tylko odrost robisz? Przecie malaks ci nie wystarczy zeby schlodzic to co masz.
Stary 2013-01-24, 23:19   #1457
Emilia1
Zakorzenienie

to od razu mam na ca貫 na這篡c?????cholera. na這zy豉m na odrost najpierw, to mam na cale nalozyc???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

czekoladowoo pom騜 .....
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:21   #1458
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
to od razu mam na ca貫 na這篡c?????cholera. na這zy豉m na odrost najpierw, to mam na cale nalozyc???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

czekoladowoo pom騜 .....
na odrost 50min a po tych 50min na ca這嗆 10-15min

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:22   #1459
Emilia1
Zakorzenienie

czyli nie robi makaksu tylko przeci庵n帷 farb bez zwil瘸nia w這s闚??? zakr璚i豉m si teraz ca趾iem..
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:28   #1460
czekoladowoo
Zakorzenienie

R璚e mi opad造...

Normalnie mialas na這篡 farbe na odrost i 20 minut przed ko鎍em na reszte w這s闚

Wybaczcie ale znikam, to nie na moje nerwy dzisiaj.
Stary 2013-01-24, 23:29   #1461
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
czyli nie robi makaksu tylko przeci庵n帷 farb bez zwil瘸nia w這s闚??? zakr璚i豉m si teraz ca趾iem..
no lepiej przeci庵n帷 (na suchych o ile sie da?), ale jak juz nie masz co przeci庵n望, to chocia zmalaksuj na 10minut

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:29   #1462
Emilia1
Zakorzenienie

ju rozumiem.... Bo瞠... Czekoladowoo Dzi瘯uj i sorki za za熤ienie mojego umys逝....

buahahot, troszenke farby mi zostalo wiec zobacze czy da rade. jestem cala w stresie bo pierwszy raz farbuje sie na blond.... nie ogarniam tematu, ale robie jak mi mowicie...

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-24 o 23:35
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:45   #1463
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
豉dne, ale na jasniutkie wygl康aj na tych zdj璚iach

ja posz豉m do znanego dobrego fryzjera i co ? I praktycznie ombre nie mia豉m bo on zrobi tak delikatne przej軼ie 瞠 ledwo by這 widoczne a teraz to juz w ogole mi si wszystko zr闚na這.....
m闚i豉m Ci przecie, 瞠 na tych fotach innych dziewczyn, kt鏎e mi pokaza豉, nic nie wida i po co to takie ombre to ja mam teraz jak mam ja郾iejsz d逝go嗆 a tyci ciemniejszy odrost

i tak,tym razem sporo ja郾iej mi wysz這 dlatego ostatni raz zrobi 8,2 p騧niej machn czym ciemniejszym
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:55   #1464
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
m闚i豉m Ci przecie, 瞠 na tych fotach innych dziewczyn, kt鏎e mi pokaza豉, nic nie wida i po co to takie ombre to ja mam teraz jak mam ja郾iejsz d逝go嗆 a tyci ciemniejszy odrost

i tak,tym razem sporo ja郾iej mi wysz這 dlatego ostatni raz zrobi 8,2 p騧niej machn czym ciemniejszym
no musze si z tob zgodzi 瞠 mia豉 racje ale nie 瘸逝je, 瞠 do niego posz豉m bo kolor mi 豉dny zrobi tylko szkoda 瞠 za takie pieni康ze..... ;/ S康ze, 瞠 sama te bym w sumie taki odcie mog豉 sobie zrobi ale ju tam

jestem mega ciekawa jak by w br您ie wygl康a豉 ! na pewno te by ci pasowa
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:56   #1465
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
ju rozumiem.... Bo瞠... Czekoladowoo Dzi瘯uj i sorki za za熤ienie mojego umys逝....

buahahot, troszenke farby mi zostalo wiec zobacze czy da rade. jestem cala w stresie bo pierwszy raz farbuje sie na blond.... nie ogarniam tematu, ale robie jak mi mowicie...
jak farbujesz farb blond to samo jak ciemn, najpierw odrost potem ca這嗆. Dopiero jak masz r闚ny kolor i robisz 2 raz t sam farb to malaks, a potem tylko odrosty.

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-24, 23:58   #1466
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

aaaaaAAAAAAAAAAAAAA dziewczyny!!!!!!!!!!!!
Znowu promocja na raybany !!! Zam闚i豉m!! Wiedzia豉m, 瞠 s mi pisane !!
Stary 2013-01-25, 00:53   #1467
Emilia1
Zakorzenienie

ju jestem po farbowaniu, Wych這dni這 si troch, ale nie jest typowo zimno, raczej natura- oce鎍e same, odrost mi nie rozja郾i si , nadal jest dooko豉 i krzyczy ze jest ciemniejszy.
W這sy tylko wysuszylam, nic z nimi nie robilam.

Czy mo磧iwy jest poblask zieleni? bo w 豉zience, gdy patrze z oswietleniem z g鏎y wydaje mi si ze jest lekko zielono.....

Co s康zicie????
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1359071059384.jpg (17,8 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1359070980253.jpg (21,4 KB, 68 za豉dowa)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-25 o 01:02
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-25, 05:51   #1468
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Ja sobie sama robi豉m niby ombre rozja郾iaczem (bo rozja郾ia豉m tylko do takiego jasnego rudego), i wysz這 super, jak znajd potem filmik na youtube z instrukta瞠m wklej

Nove

Kitka jasne co te w這sy wysz造 na zdj

Emilia Wida 瞠 g鏎a si troch och這dzi豉 A to w ko鎍u po malaksowaniu ile trzyma豉 farb na w這sach? Ja np. mia豉m na ulotce 瞠by trzyma 30-40 minut, i jako 瞠 mam ciemniejsze ko鎍e zastosowa豉m si do ulotki i dawa豉m na odrosty i ja郾iejsze partie w這sa na 20 min, a potem na kolejne 20 min dok豉da豉m farb na ko鎍e. I kolor wyszed mi w miar r闚ny

A ja po farbowaniu I powiem Wam 瞠 jest lepiej Nie ma ju w軼iek貫j marchewy, a na jej miejsce wst徙i taki jakby popielaty rudy (o ile w og鏊e jest taki kolor? ) i par ja郾iejszych pasm w kolorze ciemniejszego (chyba) blondu Og鏊nie efekt ko鎍owy fajny, ale niestety dalej jestem ciemnoblondoruda Ale odzyska豉m przynajmniej nadziej na to, 瞠 stopniowo pozb璠 si rudego My郵 瞠 u mnie to kwestia 2 farbowa i b璠zie wida jaki blondzik T oczywi軼ie marudzi bo mia豉m mie jasny br您, a mam ciemnoblondorudo na g這wie A na domiar z貫go wys豉豉m go dzi po syossa, i wiecie, jak zobaczy nazwy jasny popielaty blond i jasny ch這dny blond to zw徠pi w moj ch耩 posiadania jasnych br您owych w這s闚

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-25 o 05:56
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-25, 07:07   #1469
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej
Wczoraj wieczorem wtar豉m jantar BEZ MYCIA i obudzilam sie z irokezem:/
Chyba on mo瞠 sluzyc jako najlepszy tzw."volumizer" na swieciewlosy nie chc przylgn望 do glowy za nic.

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Poka wiadomo嗆
Witajcie Dziewczynki
Oj jak dawno do Was nie zagl康a豉m.... na pewno mnie nie pami皻acie, bo by豉m przelotem...
Mam pro軸 czy mo瞠 kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Mtarix Sync Palete SPM?? ka盥a opinia na wag z這ta
dzi瘯uj za uwag
Zadna z nas.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
A ja po farbowaniu I powiem Wam 瞠 jest lepiej Nie ma ju w軼iek貫j marchewy, a na jej miejsce wst徙i taki jakby popielaty rudy (o ile w og鏊e jest taki kolor? ) i par ja郾iejszych pasm w kolorze ciemniejszego (chyba) blondu Og鏊nie efekt ko鎍owy fajny, ale niestety dalej jestem ciemnoblondoruda Ale odzyska豉m przynajmniej nadziej na to, 瞠 stopniowo pozb璠 si rudego My郵 瞠 u mnie to kwestia 2 farbowa i b璠zie wida jaki blondzik T oczywi軼ie marudzi bo mia豉m mie jasny br您, a mam ciemnoblondorudo na g這wie A na domiar z貫go wys豉豉m go dzi po syossa, i wiecie, jak zobaczy nazwy jasny popielaty blond i jasny ch這dny blond to zw徠pi w moj ch耩 posiadania jasnych br您owych w這s闚
Popielaty rudy> Jest taki kolor. nie popielaty a opalizujacy rudy np. 7,42.
Ja specjalnie wesz豉m zeby zdjecia zobaczy
A tak bede dopiero pozniej.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-25, 09:28   #1470
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
No, u mnie tez Mialam chyba wszystkie kolory na wlosach, choc bieli jeszcze nie . Krotkie wlosy zdecydowanie wola wyrazne kolory.

Pisalas wczesniej o zolknieciu wlosow od Radicala. Ja smaruje Jantarem, pieknie pachnie tak btw. I w sumie olewam, czy mi zolkna, czy nie, bo zapuszczam i jestem w trakcie 'ogolnej kuracji'. Farbowanie co miesiac, wiec nie zdazy szkody narobic to ziolko. Jak bede miec wlosy zakrywajace szyje, zrobie sobie 12stke

Wczoraj pacnelam sie tonerem Paintbox i ochlodzilo, az milo

Tez mi sie podobaja wysrzepione do brody, ale ostatnio nie mam szczescia do fryzjerow, wiec wole juz miec slowianski warkocz Przedmiot pozadania kazdej Szwedki o rzadkich wlosach
Mnie szkoda kasy na fryzjera P豉c ok. 100-150 z za farbowanie I w sumie dosz豉m do wniosku, 瞠 za te pieni康ze kupi sobie sama farby i jakie dobre od篡wki
Jantar super pachnie Chyba go znowu kupi, ale ci篹ko dosta tak z marszu I jeszcze jakie tabletki, raz w roku na wiosn bior Capivit total, ale mo瞠 teraz kupi co innego- tylko 瞠by by造 ma貫 tabletki i nie takie w fiolkach Mo瞠 CP? Sama nie wiem....
Myj teraz szamponem do blondu- stop yellow- pomaga zmywa rudy Ju mam sporo ja郾iejszy kolor Nast瘼nym razem zrobi jak捷 super rozja郾iaj帷 popielat. Na naturze nie powinno wyj嗆 zielono A z refleksami poczekam do pa寮ziernika, jak ju b璠zie konkretniejsza d逝go嗆

Polecam szampon Scandic stop yellow- niby jest do blondu, ale jak myj nim teraz to gasi rudo嗆. Zapieni i chwil trzymam- trzeba to robi w r瘯awiczkach gumowych, bo brudzi r璚e.

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.