W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-25, 12:45   #1501
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ja to nawet nie wiem jak kresk robi najlepiej, kt鏎a jest najlepsza dla mojego kszta速u oka... jak oko obrysowa, 瞠by je podkre郵i a nie obci捫y itp. ch皻nie bym si tego dowiedzia豉, a jeszcze ch皻niej odda豉bym si w r璚e mojej makija穎wej guru -KATOSU!
Ja o malowaniu oczu nie wiem NIC a kreski s dla mnie czarna magia
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-25, 12:47   #1502
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja o malowaniu oczu nie wiem NIC a kreski s dla mnie czarna magia
no to PIONA
jak ja sobie machn kresk to si czuj taka wytapetowana jak nie wiem, mam wra瞠nie, 瞠 wszyscy na mnie patrz
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-25, 12:56   #1503
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
ja to nawet nie wiem jak kresk robi najlepiej, kt鏎a jest najlepsza dla mojego kszta速u oka... jak oko obrysowa, 瞠by je podkre郵i a nie obci捫y itp. ch皻nie bym si tego dowiedzia豉, a jeszcze ch皻niej odda豉bym si w r璚e mojej makija穎wej guru -KATOSU!
moimi kreskami raczej nie ma si co chwali
rysuje bo rysuj, ale 瞠by wiedzie jaka do oka pasuje

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-25, 13:00   #1504
Agatau88
Zakorzenienie

Ja z kreska jak KITKA czuje sie zle. Moze jakby byla dobrze namalowana.

Lece Dziewczyny na zajecia, ostatnie w tym semestrze
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-25, 13:59   #1505
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Hej
Popielaty rudy> Jest taki kolor. nie popielaty a opalizujacy rudy np. 7,42.
Ja specjalnie wesz豉m zeby zdjecia zobaczy
A tak bede dopiero pozniej.
Zdj璚ia zaraz b璠

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Wi璚 potrzebuje jakiego podk豉du w rozs康nej cenie, w odcieniu kt鏎y nie ma r騜owych pigment闚, jest jasny(!) i ma 鈔ednie krycie ...
Ide sie ju pochlastac

A mo瞠 po prostu zam闚ie photoready... Tylko do niego bym musia豉 dokupywa puder matuj帷y inny. Bo ja mam matuj帷y z drobinkami wi璚 by豉bym jak choina
A mo瞠 catrice photo finish 010 sand? Nosi豉m go w zesz造m roku w marcu i fajnie kry i by tylko odrobin ciemniejszy od mojej sk鏎y, a te by豉m blada.

Cytat:
czy ktoras z Was zna ten rozswietlacz:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19271,high-beam.html

?????
Kojarz z blog闚

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Exclusive zdjecie przeklamuje troche bo robilam przy oswietleniu z gory dlatego wydaje sie z ekonce rude, ale w realu jest rowno. Bylo pozno i zrobilam zdjecia jak mlglam. Do tego telefonem. Trzymalam 20 minut - sci庵n窸am z odrostow na rrszte w這s闚, na這篡豉m reszte farby,ktora mi zosta豉. Odrostu nie chwyci豉 mi, ale 豉dnie wystudzi這 troche ca這嗆. Kiedy bedziesz teraz farbowac? Ja my郵 po這篡 farbe okolo 10 lutego.
No w豉郾ie nie wiem kiedy, te pocz徠kiem lutego i tym razem garnierem nutrisse 91

Cytat:
zaraz poczytam

a o rozswietlacz pytam bo dosta豉m w prezencie w takim zestawie i nie wiem jak go uzywac
Z tego co wiem to najlepiej porobi nim kropeczki a potem je lekko opuszkami palc闚 rozetrze

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-25 o 14:00
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-25, 14:04   #1506
exclusivee
Zakorzenienie

Dodaj zdj璚ia koloru robione moim za☠☠☠iaszczym aparatem w tel + dwa w albumie na kt鏎ych bardziej wida twarz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (11,4 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (11,7 KB, 61 za豉dowa)

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-25 o 14:16
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-25, 14:38   #1507
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
ech, gdybym si nie ba豉 to bym sama zrobi豉 t k徙iel (tak mi zreszt Bunny radzi豉), k這pot w tym 瞠 ja nawet farbowa nigdy sama nie farbowa豉m a z moim astygmatyzmem bez okular闚 to ja jestem 郵epa jak kret, jak na razie nie mam nikogo kto by mi pom鏬 w tych zabiegach, a m篹owi boj si zaufa
spoko, nie dam si nam闚i na 瘸dn dekoloryzacj rozja郾iaj帷, albo si zgodzi na to co ja powiem albo b璠 szuka jeszcze innej fryzjerki, nie mam innego wyj軼ia, nie chc zniszczy w這s闚 siln wod czy innymi cudami
z tego co widzia豉m to one raczej nie by造 z這郵iwe, po prostu wola造by i嗆 na 豉twizn i zafarbowa mi ciemnym kolorem i po sprawie, a ja si niestety upar豉m na ja郾iejszy ni mam, szkoda 瞠 nie mog zapu軼i naturalek, wtedy bym sobie jako poradzi豉, nawet i na czuja...
No to powodzenia Pokazesz fotki, jak juz bedziesz zrobiona, co ?
Kiedys nosilam ciemne kolory, pieknie wygladaly na moich wtedy dlugasnych i gestych wlosach. Teraz przeszlam na jasniejsze i do tego zapuszczam. Powiem, ze dzis spogladalam w lustro i stwierdzilam, ze mam piekny chlodny jasny bez . Wystarczylo troche maski fioletowej. A kiedys wydawalo mi sie, ze bez rozjasniacza to tylko rudosc i zolc
Bedzie dobrze, za ktorym razem znajdziesz wymarzony odcien i bez uszczerbku dla kondycji

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Mnie szkoda kasy na fryzjera P豉c ok. 100-150 z za farbowanie I w sumie dosz豉m do wniosku, 瞠 za te pieni康ze kupi sobie sama farby i jakie dobre od篡wki
Jantar super pachnie Chyba go znowu kupi, ale ci篹ko dosta tak z marszu I jeszcze jakie tabletki, raz w roku na wiosn bior Capivit total, ale mo瞠 teraz kupi co innego- tylko 瞠by by造 ma貫 tabletki i nie takie w fiolkach Mo瞠 CP? Sama nie wiem....
Myj teraz szamponem do blondu- stop yellow- pomaga zmywa rudy Ju mam sporo ja郾iejszy kolor Nast瘼nym razem zrobi jak捷 super rozja郾iaj帷 popielat. Na naturze nie powinno wyj嗆 zielono A z refleksami poczekam do pa寮ziernika, jak ju b璠zie konkretniejsza d逝go嗆

Polecam szampon Scandic stop yellow- niby jest do blondu, ale jak myj nim teraz to gasi rudo嗆. Zapieni i chwil trzymam- trzeba to robi w r瘯awiczkach gumowych, bo brudzi r璚e.
To prawda, jak sie dobierze dobra farbe to i w domu mozna farbowac i wygladac profesjonalnie. Wiadomo, to kwestia kilku podejsc i modyfikacji, ale sie udaje Najwazniejsze to isc wlasciwym tropem: wlasciwa woda i wybor albo cieplego albo zimnego odcienia, a reszta jakos z czasem wychodzi jak trzeba I co wazne - taniej.
Mam rozne odzywki. Jantar pachnie cudnie, dlatego go lubie . Uzywam, w sumie, najwiecej olejow (argan i jojoba), kwasu hialuronowego, taniej drogeryjnej mgielki keratynowej i jakies maski silikonowej z hiszpanskiego marketu, a raz w tygodniu Karite z Rene Furterer - czysto natluszczajaco-odzywcza bez silikonow. No i co jakis czas nakladam jakas maske fioletowa, a teraz postawilam na maske-toner. Co do szamponow, to lubie Tigi litrowe bez sls - tanio wychodzi i podzielic sie mozna z malzonkiem, ktory i tak mi wszystkiego podbiera. Na zmiane z jakims fioletowym, teraz mam fioletowego Fudge, co pachnie toffi No i trzeba lapki w rekawiczki albo bedzie sie miala caly dzien sine rece.

Co do tabletek, dziewczyny polecaja CP, ja tez sobie kupie. Poza tym, sa tabletki pokrzywowo-skrzypowe (mam takie), ja biore Vitapil (tez ogolnie polecany i ma konska dawke wszystkich skladnikow, 1 dzeinnie, wychodzi w sumie najtaniej). Poza tym biore jeszcze omega 3 i wit d3, ale to juz na moje polnocne klimaty i na lepszy humor, by deprecha z tej ciemnosci mnie nie chwycila.

A ta rozjasniajaca popielata to chesz taka zwykla popielata czy podwojnie? Bo sa wlasnie takie np. 12.1 oraz 12.11. Mialam pasemka podwojna popiela i wyszlo baaardzo zimno i szaro, ale po kilku myciach wyszlo calkiem milo i blyszczalo tak na srebrno.
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-25, 14:44   #1508
shizaxa
Wtajemniczenie

exclusivee normalnie ciemny/鈔edni blond 豉dnie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-25, 14:46   #1509
katemimosa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Farbowa豉m dzisiaj w這sy ksi篹ycowym i po這w naturalnego blondu z Joanny.
Bez rozja郾iania mam wyr闚nany 鈔edni blond.
I znowu przekona豉m si, 瞠 farbowanie w domu to nie rzecz straszna. Wystarczy poczyta... Dzi瘯uj!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0565.jpg (93,4 KB, 50 za豉dowa)
Stary 2013-01-25, 15:06   #1510
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
exclusivee normalnie ciemny/鈔edni blond 豉dnie
Jak dla mnie w dalszym ci庵u zbyt rudo

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Dziewczyny orientujecie si czy z majirel dostan jeszcze odcie 9.11? Czyta豉m u bunny 瞠 podobno go wycofali?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-25, 15:06   #1511
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
No to powodzenia Pokazesz fotki, jak juz bedziesz zrobiona, co ?
Kiedys nosilam ciemne kolory, pieknie wygladaly na moich wtedy dlugasnych i gestych wlosach. Teraz przeszlam na jasniejsze i do tego zapuszczam. Powiem, ze dzis spogladalam w lustro i stwierdzilam, ze mam piekny chlodny jasny bez . Wystarczylo troche maski fioletowej. A kiedys wydawalo mi sie, ze bez rozjasniacza to tylko rudosc i zolc
Bedzie dobrze, za ktorym razem znajdziesz wymarzony odcien i bez uszczerbku dla kondycji

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

To prawda, jak sie dobierze dobra farbe to i w domu mozna farbowac i wygladac profesjonalnie. Wiadomo, to kwestia kilku podejsc i modyfikacji, ale sie udaje Najwazniejsze to isc wlasciwym tropem: wlasciwa woda i wybor albo cieplego albo zimnego odcienia, a reszta jakos z czasem wychodzi jak trzeba I co wazne - taniej.
Mam rozne odzywki. Jantar pachnie cudnie, dlatego go lubie . Uzywam, w sumie, najwiecej olejow (argan i jojoba), kwasu hialuronowego, taniej drogeryjnej mgielki keratynowej i jakies maski silikonowej z hiszpanskiego marketu, a raz w tygodniu Karite z Rene Furterer - czysto natluszczajaco-odzywcza bez silikonow. No i co jakis czas nakladam jakas maske fioletowa, a teraz postawilam na maske-toner. Co do szamponow, to lubie Tigi litrowe bez sls - tanio wychodzi i podzielic sie mozna z malzonkiem, ktory i tak mi wszystkiego podbiera. Na zmiane z jakims fioletowym, teraz mam fioletowego Fudge, co pachnie toffi No i trzeba lapki w rekawiczki albo bedzie sie miala caly dzien sine rece.

Co do tabletek, dziewczyny polecaja CP, ja tez sobie kupie. Poza tym, sa tabletki pokrzywowo-skrzypowe (mam takie), ja biore Vitapil (tez ogolnie polecany i ma konska dawke wszystkich skladnikow, 1 dzeinnie, wychodzi w sumie najtaniej). Poza tym biore jeszcze omega 3 i wit d3, ale to juz na moje polnocne klimaty i na lepszy humor, by deprecha z tej ciemnosci mnie nie chwycila.

A ta rozjasniajaca popielata to chesz taka zwykla popielata czy podwojnie? Bo sa wlasnie takie np. 12.1 oraz 12.11. Mialam pasemka podwojna popiela i wyszlo baaardzo zimno i szaro, ale po kilku myciach wyszlo calkiem milo i blyszczalo tak na srebrno.
B璠 si trzyma豉 tej samej firmy- allwaves- mam ju ich mask i oxy
Z popielatych to jest odcie 11.1 super rozja郾iacz popielaty blond
A z per這wych 11.2 super rozja郾iaj帷a per豉 (w grupie naturalnie ciep貫). Ale ta per豉 wyjdzie u mnie 鄴速o- raczej si zdecyduj na ten 11.1 - popielaty
Tylko niech si jeszcze troch wymyje ta natura
Stary 2013-01-25, 15:06   #1512
guacamole
Wtajemniczenie

Babki, spojrzcie, jaki cudny odcien ma Weronika Ksiazkiewicz. Jak myslicie, jai to kolor? Na pewno rozjasniajacy, wiedze troche czystej ocieplonej perly - o dziwo, ale sie moge mylic. Ogolnie, kolorystyka chlodna-neutralna.

Makijaz swoja droga te super

http://www.pudelek.pl/artykul/49557/..._mody_zdjecia/

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-25 o 15:07
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-25, 15:07   #1513
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Babki, spojrzcie, jaki cudny odcien ma Weronika Ksiazkiewicz. Jak myslicie, jai to kolor? Na pewno rozjasniajacy, wiedze troche czystej ocieplonej perly - o dziwo, ale sie moge mylic. Ogolnie, kolorystyka chlodna-neutralna.

Makijaz swoja droga te super

http://www.pudelek.pl/artykul/49557/..._mody_zdjecia/
Ciekawe, jak wygl康a na 篡wo Ten b造sk to pewnie efekt czego do uk豉dania i fleszy
Stary 2013-01-25, 15:15   #1514
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 199

Normalnie sie poplakalam jak mozna byc takim ch*ujem
http://otoz.pl/lelewelek-skatowany-i...y-na-smietnik/

jakie piekne psiaczki http://www.facebook.com/media/set/?s...9798807&type=1 ehh nastepny dupek

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-01-25 o 15:17
buahhot jest offline  
Stary 2013-01-25, 15:29   #1515
Agatau88
Zakorzenienie

EXCLUSIVEE
ladnie wyszlo, masz teraz taki kolor podobny jak ja

Ja nawet nie otwieram tych linkow co wstawiacie ze p豉czecie...bo juz sobie wyobrazam co tam moze byc...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-25, 15:30   #1516
guacamole
Wtajemniczenie

Na pewno flesze daja sporo Ale sa tez spreje nablyszczajace, ja takie czesto kupuje. Jak mi sie kolor spiera, rozpylam troche spreju i jak glowa jak nowa. Ale tu to jeszcze ten odcien... Taki ani cieply ani zimny

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Dodaj zdj璚ia koloru robione moim za☠☠☠iaszczym aparatem w tel + dwa w albumie na kt鏎ych bardziej wida twarz
Ciemny blondzik?
guacamole jest offline  
Stary 2013-01-25, 15:42   #1517
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Na pewno flesze daja sporo Ale sa tez spreje nablyszczajace, ja takie czesto kupuje. Jak mi sie kolor spiera, rozpylam troche spreju i jak glowa jak nowa. Ale tu to jeszcze ten odcien... Taki ani cieply ani zimny

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Ciemny blondzik?
豉dny, ale ja tam widz kilka kolor闚

Zapomnia豉m o szamponie napisa: nie mog mie szamponu bez silikon闚 , pr鏏owa豉m, ale moje w這sy wygl康a造 koszmarnie Teraz u篡wam zamiennie: Alfaparf do ciep造ch blond闚, Lady Spa kaszmirowy, Radical i teraz ten Scandic fioletowy. Ci庵le szukam idealnego szamponu

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Stopniowo chcesz dochodzi do blondu?
Stary 2013-01-25, 16:03   #1518
exclusivee
Zakorzenienie

Doda豉m do albumu kolejne zdj, tym razem ju z makija瞠m i po umyciu w這s闚 Wiecie co.. chyba zrobi sobie jaki miodowy blond z per這wym po造skiem Ten kolor w這s闚 zacz掖 mi si na mnie podoba Tylko jaka to by by豉 numeracja?? Znajd co takiego w jakiej palecie kolor闚?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-25, 16:21   #1519
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Doda豉m do albumu kolejne zdj, tym razem ju z makija瞠m i po umyciu w這s闚 Wiecie co.. chyba zrobi sobie jaki miodowy blond z per這wym po造skiem Ten kolor w這s闚 zacz掖 mi si na mnie podoba Tylko jaka to by by豉 numeracja?? Znajd co takiego w jakiej palecie kolor闚?
Sama nie wiem co poradzic...kolor ladny, ale ja bym na Twoim mcu posz豉 chyba w ch這dniejsze kolorki
A jak oceniasz kondycj wlosow? Do podci璚ia? Czy spoko?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-25, 16:35   #1520
shizaxa
Wtajemniczenie

buahhot o Lelewelku czyta豉m a szczeniaczki co chwile ludzie w te mrozy wyrzucaj

Exclussive ja bym robi豉 jeszcze 9 z 8 poziomem ch這dnym a jak Ci sie nie spodoba to do ciemniejszego cieplejszego chyba 豉twiej zej嗆

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-25, 17:15   #1521
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

dziewczyny, o co chodzi z tymi albumami, gdzie mog je ogl康n望?

guacamole - jasne 瞠 poka輳 fotki, je郵i co p鎩dzie nie tak to cho熲y ku przestrodze hihi
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-25, 17:52   #1522
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej dziewczyny dzi mi jako smutno ehh nie mog

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
No w moim przypadku sprawa wygl康a豉 tak 瞠 mia豉m 鈍iadomo嗆 kiepskiej kondycji swoich w這s闚 ale tak jak m闚i wydawa豉 mi si kiepska a tymczasem by豉 tragiczna a co do pieska Koteczko to po przeczytaniu wszystkich nowych post闚 radz Ci da sobie spok鎩 dziewczyna sama nie wie czego chce i mam wra瞠nie 瞠 chyba sama pogubi豉 si przez te swoje problemy. Szkoda 瞠by mia豉 sie roczarowa kiedy zdecyduje 瞠by jej go wr鏂i豉 to mo瞠 by zdecydowanie za du穎 jak na Ciebie ostatnio i mo瞠sz znowu cierpie z powodu pieska.
A rozumiem. Dogada豉m sie z t dziewczyn ze nie wezm od niej psiaka , powiedzia豉m ze widze ze za bardzo j kocha i ze nie mog豉bym jej wsi捷 i ona przytaknela mi ale mia豉m wra瞠nie ze nie chce ze mn gada o tym psie,czyli tak jak s康zi豉m lepiej sobie tym nie zawraca g這wy

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
ja posz豉m do znanego dobrego fryzjera i co ? I praktycznie ombre nie mia豉m bo on zrobi tak delikatne przej軼ie 瞠 ledwo by這 widoczne a teraz to juz w ogole mi si wszystko zr闚na這.....

ja da豉m 200z za "ombre"...
pff ale dziadostwo masakra

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
aaaaaAAAAAAAAAAAAAA dziewczyny!!!!!!!!!!!!
Znowu promocja na raybany !!! Zam闚i豉m!! Wiedzia豉m, 瞠 s mi pisane !!
a jednak przeznaczenie

Cytat:
katosu robi super makija瞠, pr鏏owa豉m jej nie jeden a ja kreske umiem robi i to r騜ne ,ale zauwarzy豉m ze pasuje mi najbardziej taka jak na obrazku tylko ja robie bardziej wywini皻
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 761.jpg (15,6 KB, 23 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-25, 19:56   #1523
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
R璚e mi opad造...

Normalnie mialas na這篡 farbe na odrost i 20 minut przed ko鎍em na reszte w這s闚

Wybaczcie ale znikam, to nie na moje nerwy dzisiaj.
mi te i posz豉m spa
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
aaaaaAAAAAAAAAAAAAA dziewczyny!!!!!!!!!!!!
Znowu promocja na raybany !!! Zam闚i豉m!! Wiedzia豉m, 瞠 s mi pisane !!
to super
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
ju jestem po farbowaniu, Wych這dni這 si troch, ale nie jest typowo zimno, raczej natura- oce鎍e same, odrost mi nie rozja郾i si , nadal jest dooko豉 i krzyczy ze jest ciemniejszy.
W這sy tylko wysuszylam, nic z nimi nie robilam.

Czy mo磧iwy jest poblask zieleni? bo w 豉zience, gdy patrze z oswietleniem z g鏎y wydaje mi si ze jest lekko zielono.....

Co s康zicie????
no jeszcze ze dwa trzy farbowania i b璠zie ok
Cytat:
A ja po farbowaniu I powiem Wam 瞠 jest lepiej Nie ma ju w軼iek貫j marchewy, a na jej miejsce wst徙i taki jakby popielaty rudy (o ile w og鏊e jest taki kolor? ) i par ja郾iejszych pasm w kolorze ciemniejszego (chyba) blondu Og鏊nie efekt ko鎍owy fajny, ale niestety dalej jestem ciemnoblondoruda Ale odzyska豉m przynajmniej nadziej na to, 瞠 stopniowo pozb璠 si rudego My郵 瞠 u mnie to kwestia 2 farbowa i b璠zie wida jaki blondzik T oczywi軼ie marudzi bo mia豉m mie jasny br您, a mam ciemnoblondorudo na g這wie A na domiar z貫go wys豉豉m go dzi po syossa, i wiecie, jak zobaczy nazwy jasny popielaty blond i jasny ch這dny blond to zw徠pi w moj ch耩 posiadania jasnych br您owych w這s闚
to ju teraz bli瞠j ni dalej do blondu
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ca陰 noc nie spa豉m spuch這 mi ca這 prawe oko, do tego b鏊 promieniuje do g這wy teraz nadal mnie boli by豉m u okulisty ale oczywiscie by這 tam tysi帷e pacjent闚 i powiedzia豉 瞠 raczej nie da rady mnie przyj望......Posz豉m do apteki po 鈍ietlika lekarskiego, ale martwie sie 瞠 to co powa積ego ca貫 prawe oko mi spuch這 i mnie kuje ;/ czy瘺y to po tych kapsu趾ach GAL kt鏎e stosowa豉m na rz瘰y ? (

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...twist-off.html
o rany my郵isz, 瞠 to od tego
ja dwa razy u篡wa豉m dopiero ale nic mi odpuka si niedzia這 mo瞠 zabardzo zatar豉 albo do 鈔odka oka si dosta這 zr鏏 sobie ok陰d z herbaty (z ekspres闚ki)
Cytat:
jaka 豉dniutka buziunia
kolor tez 豉dny
Cytat:

Ja nawet nie otwieram tych linkow co wstawiacie ze p豉czecie...bo juz sobie wyobrazam co tam moze byc...
ja te

kupi豉m dzi t verone revie roz鈍ietlony blond bo akurat by豉 ale przyznam, 瞠 si boj jak ona wyjdzie na moim odro軼ie garnierek ju wypr鏏owany to wrazie czego wiem czym b璠 robi gdyby ta revia niewysz豉 ale chce si przekona wi璚 musia豉m j kupi

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-25, 20:23   #1524
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆 Wam!

Bosheee dopiero Was nadrobi豉m, kilka dni do ty逝 i 20 stron czytania, teraz to ju wszystko mi si pomiesza這 i nie ogarniam
Tutaj nie mo積a nie by na bie膨co, bo p騧niej nie spos鏏 si odnale潭

Mi貫go wieczoru!

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-25, 20:30   #1525
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

mi te i posz豉m spa

to super

no jeszcze ze dwa trzy farbowania i b璠zie ok

to ju teraz bli瞠j ni dalej do blondu

o rany my郵isz, 瞠 to od tego
ja dwa razy u篡wa豉m dopiero ale nic mi odpuka si niedzia這 mo瞠 zabardzo zatar豉 albo do 鈔odka oka si dosta這 zr鏏 sobie ok陰d z herbaty (z ekspres闚ki)

jaka 豉dniutka buziunia
kolor tez 豉dny

ja te

kupi豉m dzi t verone revie roz鈍ietlony blond bo akurat by豉 ale przyznam, 瞠 si boj jak ona wyjdzie na moim odro軼ie garnierek ju wypr鏏owany to wrazie czego wiem czym b璠 robi gdyby ta revia niewysz豉 ale chce si przekona wi璚 musia豉m j kupi

Ja b璠 robi t Revi roz鈍ietlony blond (najprawdopodobniej jutro), wi璚 je郵i nie jeste pewna to poczekaj par dni na zdj璚ia

Mia豉m farbowa w這sy dopiero za 2 tygodnie po sesji, ale nie wytrzymam z odrostem do tego czasu, wi璚 teraz pofarbuj Revi, bo akurat mam w domu, a nast瘼nym razem Excelk

Leae jest offline  
Stary 2013-01-25, 20:47   #1526
buahhot
Marcelover ♥♥♥

dziewczyny a widzialyscie efekt po farbowaniu chantalem 9,2? http://blond-szatynka.blogspot.com/2...owy-blond.html

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-25, 21:01   #1527
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Ja b璠 robi t Revi roz鈍ietlony blond (najprawdopodobniej jutro), wi璚 je郵i nie jeste pewna to poczekaj par dni na zdj璚ia

Mia豉m farbowa w這sy dopiero za 2 tygodnie po sesji, ale nie wytrzymam z odrostem do tego czasu, wi璚 teraz pofarbuj Revi, bo akurat mam w domu, a nast瘼nym razem Excelk
o to super
w takim razie czekam na opinie
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
dziewczyny a widzialyscie efekt po farbowaniu chantalem 9,2? http://blond-szatynka.blogspot.com/2...owy-blond.html
wkleja豉m kilka dni temu bo tez mi chodzi這 po g這wie ,ale t farbke musia豉bym zam闚i z all bo nigdzie u mnie nie ma

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-25, 21:01   #1528
Agatau88
Zakorzenienie

A mi tak sie spiera kolor.
Zdjecia po tygodniu.
Fajnie ze zapisalam sie 15 lutego na poprawke bo troszk sie spiera.
Ale wczesniej keratyna revlon.
Jak znalaz豉m zdjecia na komputerze jakie mia豉m wlosy po keratynie to
wybaczcie ze tak powycina豉m, ale rozwalilam sobie usta i mam krew
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2607.jpg (122,2 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2611.jpg (89,9 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2610.jpg (86,3 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2608.jpg (109,4 KB, 25 za豉dowa)
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-25, 21:08   #1529
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
o to super
w takim razie czekam na opinie

wkleja豉m kilka dni temu bo tez mi chodzi這 po g這wie ,ale t farbke musia豉bym zam闚i z all bo nigdzie u mnie nie ma
a taak, wklejalas linka do stronki producenta/sklepu, to na pewno pamietam
wybaczcie za powtorke

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-25, 21:56   #1530
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Witam, mog si przy陰czy?
Ju kiedy si przewin窸am przez ten w徠ek, ale zgrzeszy豉m (zafarbowa豉m sw鎩 blond na ciemno) teraz wr鏂i豉m do blondu, zosta這 mi jeszcze jedno farbowanie aby kolor mnie zadowoli.
W豉郾ie zastanawiam si nad jaka farb kt鏎a nada ch這dny odcie moim 鄴速awym w這som a nie zniszczy ich i nie zrobi bia造ch.
Waham si mi璠zy majirel'em (kt鏎y z 10) z wod 9%, albo nad drogeryjnym wellatonem 12/1 i nie wiem co wybra, boj si, 瞠 to drugie mog這by by za mocne... Z czego g鏎, gdzie by造 odrosty mam lekko ciemniejsz i b璠 musia豉 tam po這篡 farb w pierwszej kolejno軼i...
Mo瞠 co poradzicie?
Mi貫go wieczoru

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.