W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-27, 22:46   #1711
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Dobry wiecz鏎, dziewczyny
Mam pytanie do wszystkich posiadaj帷ych psiaki! Jak jeszcze mia豉m moj 郵icznotk mia豉m pewien problem... ot騜 gdy nas z T-tem nasz這 na "amory" psiak oczywiscie nie chcia wyjsc z 堯磬a (bo spa豉 z nami,niestety u T w domu nie potrafili鄉y go tego oduczy) a jak zosta wyrzucony to wraca, j璚za, nie potrafi sobie znale潭 miejsca i koniecznie musia mnie i T-ta obserwowa i przezkadza! St康 moje pytanko czy macie/mia豚y軼ie podobny problem i czy wiecie jak sobie z nim poradzi? bo nie chcia豉bym powt鏎zy tego b喚du je郵i kiedy zdecyduje sie na kolejnego psiaka.

prosz o rady
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-27, 22:49   #1712
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dobry wiecz鏎, dziewczyny
Mam pytanie do wszystkich posiadaj帷ych psiaki! Jak jeszcze mia豉m moj 郵icznotk mia豉m pewien problem... ot騜 gdy nas z T-tem nasz這 na "amory" psiak oczywiscie nie chcia wyjsc z 堯磬a (bo spa豉 z nami,niestety u T w domu nie potrafili鄉y go tego oduczy) a jak zosta wyrzucony to wraca, j璚za, nie potrafi sobie znale潭 miejsca i koniecznie musia mnie i T-ta obserwowa i przezkadza! St康 moje pytanko czy macie/mia豚y軼ie podobny problem i czy wiecie jak sobie z nim poradzi? bo nie chcia豉bym powt鏎zy tego b喚du je郵i kiedy zdecyduje sie na kolejnego psiaka.

prosz o rady
najlepiej chyba zamkn望 go za drzwiami pokoju a tak serio to nie wiem bo nigdy nie mia豉m takiego problemu

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-27, 23:00   #1713
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
najlepiej chyba zamkn望 go za drzwiami pokoju a tak serio to nie wiem bo nigdy nie mia豉m takiego problemu
u mnie w domu ok bo wiesz piesio by na codzien i by nie p豉ka u這篡豚y sie w kojcu i czeka, a jak wywali豉bym j sam do innego pokoju w domu kt鏎ym jest tylko na weekend (czyli u T-ta), to ryk na maska i jeszcze jakby by brat T-ta to lajcik a jak by go nie by這 to nie da rady , p豉kanie,wycie... Najgorsze jest to ze to sie dzieje na 2 domy, bo jakby to u mnie tylko by這 to jest lajt.
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-27, 23:03   #1714
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
a jak piszczy

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
u mnie w domu ok bo wiesz piesio by na codzien i by nie p豉ka u這篡豚y sie w kojcu i czeka, a jak wywali豉bym j sam do innego pokoju w domu kt鏎ym jest tylko na weekend (czyli u T-ta), to ryk na maska i jeszcze jakby by brat T-ta to lajcik a jak by go nie by這 to nie da rady , p豉kanie,wycie... Najgorsze jest to ze to sie dzieje na 2 domy, bo jakby to u mnie tylko by這 to jest lajt.
tak myslalam ze wyje

nie wiem jak to zrobic, moje psy s kanapowe a jakby co po prostu schodz z lozka
ale ja mam 2 -wiec zawsze sa razem, to im pewnie ra幡iej
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-27, 23:08   #1715
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
a jak piszczy

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

tak myslalam ze wyje

nie wiem jak to zrobic, moje psy s kanapowe a jakby co po prostu schodz z lozka
ale ja mam 2 -wiec zawsze sa razem, to im pewnie ra幡iej
ja ju nie mam psiaka (nie wiem czy doczyta豉)... ale jakbym mia豉 mie zn闚 kiedy to chce wiedzie jakie s opcje,zeby to mia這 r璚e i nogi. A to napewno im ra幡iej, ja mia豉 z tym bardzo du篡 problem... i teraz musz przemy郵e spraw i podowiadywa sie jak inni sobie radz z takim problemem
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-27, 23:16   #1716
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja ju nie mam psiaka (nie wiem czy doczyta豉)... ale jakbym mia豉 mie zn闚 kiedy to chce wiedzie jakie s opcje,zeby to mia這 r璚e i nogi. A to napewno im ra幡iej, ja mia豉 z tym bardzo du篡 problem... i teraz musz przemy郵e spraw i podowiadywa sie jak inni sobie radz z takim problemem
No oczywiscie ze przeczytalam. Przeciez nie napisalam ze masz ale ze wyje, po prostu, jako odniesienie do sytuacji.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Dziewczyny ja lece. Mi貫j nocy
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 06:55   #1717
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
rycynowego dodaj kapk do arganowego, jak rozja郾i w這sy b璠 musia豉 mu si przyjrze pod wzgl璠em barwienia, oby jednak nie barwi na rudo...
ja na razie pierwszy raz zastosowa豉m tego babydreama i moim zdaniem w這sy bardzo 豉dnie po nim wygl康a造 i fajnie si uk豉da造, to samo mam z arganowym
za to kokosowy mi wybitnie nie s逝篡, strasznie puszy w這sy i s jak dla mnie zbyt mi瘯kie i lej帷e
U篡wa豉m sam rycynowy Robi豉m te maseczk z jajka, soku z cytryny i tego olejku. Zapuszcza豉m wtedy i pr鏏owa豉m r騜nych sposob闚 na porost Efekt闚 nie by這, tylko ten 鄴速o-rudawy odcie.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Fakt by這 cudnie

Ja juz nie stosuje.
Ale stosowalam kokosowy, lniany, arganowy, ze slodkich migdalow i fur mama rossmann. znaczy stosowalam-uzy豉m kilka razy kazdego. czytalam gdzies fajny artykul (na blogu) jaki olej na jakie wlosy. szkoda ze nie zapisa豉m sobie.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

czy zna ktoras z was maski i produkty beaver?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

DZIEWCZYNY! Na piel璕nacji zalozylam 2 nowe watki o kosmetykach do wlos闚, jak znacie piszcie prosz!

Mam zamiar obfoci swoje kosmetyki do wlosow. Mam ich tyle ze inaczej sie chyba nie opamietam przed kupowaniem Jak zobacz, "unaoczni" je sobie mo瞠 si opamietam
U mnie to samo, ci庵le co dochodzi. Wypr鏏owa豉m ju chyba wszystkie sposoby z wiza簑 - z wyj徠kiem olejk闚 Pr鏏owa豉m polubi swoje loki i kupowa豉m r騜ne kosmetyki polecane przez dziewczyny. Nie wiem w jakim celu to robi豉m, w kr璚onych wygl康am beznadziejnie Pr鏏owa豉m te kosmetyk闚 bez silikon闚 - jestem na nie. I teraz to wszystko zawala mi szafk. jednak ci庵le dokupuj co nowego.

Cytat:
mam ochote na ten kolor 1007 Wyj徠kowy blond r騜owawy http://emilio-kielce.pl/allwaves-far...sow-100ml.html tylko nie wiem czy na popiel go mo積a po這篡
Moim zdaniem trudno przewidzie, jaki kolor wyjdzie po tej farbie. U mnie wymy si szybko ten naj豉dniejszy blask- ja chcia豉m 瞠by si wymy, ale nie jest to po膨dany efekt, jak chce si mie b造szcz帷e d逝瞠j ni do kilku my Moja mama robi ciemnymi kolorami z tej firmy i te si bardzo szybko wymywaj.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
o matko takie gimnastyki to nie dla mnie
wole sie oddac w rece mamusi
Matko Asia, zmylam po poludniu ten kremik i...jeju ile ja mam wlosow.
Sa jakies takie grube...
dawno takiego czegos nie mialam
ale jeste jeden minus. Chyba zle reaguje na Timotei, bo po umyciu nim wlosow, jak np sie klade i trzymam glowe na poduszcze to czuje jak mnie skora glowy piecze jakby podrazniona byla.
pamietam,ze tez sie kiedys skarzylas na to.
Moze to od Timotei w豉snie

kolor cudny

Ja robilam nim dwa razy ale u mnie sie nie spisywal dobrze.
Mialam pomaranczke po nim
ale kondycja wlosow byl jak najbardziej okej

ja stosuje babydream, mam tez Alterre Brzoza i pomarancza ale nie polecam, bo czuje przesuszenie po nim na wlosach.
A dzisiaj odkry豉m ze moje wlosy lubia krem Isany

tez sie na nia czaje...
slyszalam, ze zeby robic zakupy w makro to jakas karte trzba miec

podobaja mi sie rude ale kompletnie na farbowaniu na rudo sie nie znam

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Bardzo ciekawy kolor
Du穎 os鏏 poleca Babydream - jak b璠 w Rossmanie to kupi i oceni na swoich

Chodzi o farbowanie rud farb w這s闚 naturalnych czy farbowanych na blond?
Z rozja郾ionych si wymyje bardzo szybko i ci篹ko przewidzie, jaki b璠zie efekt - mo瞠 by nier闚nomiernie. Na pierwsze farbowanie posz豉bym do fryzjera, a p騧niej ju sama

Kotka najlepiej nie uczy pieska spania w 堯磬u, bo jak si nauczy, 瞠 酥i z Tob, a nagle go wywalasz to si buntuje.
Stary 2013-01-28, 08:50   #1718
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Pisze bez cytowania bo z komorki I z silowni do tego;-)
Agatko to mango moze nie wyjsc Ci tak intensywne jak na opakowaniu na naturalkach ale to lepiej bo taki zgaszony rudy bardziej Ci bedzie wg mnie pasowac niz ten intensywny. Jak chcesz czerwienie to z joanny podobno ladnie wychodza
Kotka moja na samym poczatku tez chciala wchodzic to za kazdym razem ja sciagalismy I mowilismy nie wolna, kilka razy I sie nauczylo ze nie wolno przeszkadzac:-D
Asia wspolczuje krostek, moze szybko zejda

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 09:28   #1719
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Pisze bez cytowania bo z komorki I z silowni do tego;-)
Agatko to mango moze nie wyjsc Ci tak intensywne jak na opakowaniu na naturalkach ale to lepiej bo taki zgaszony rudy bardziej Ci bedzie wg mnie pasowac niz ten intensywny. Jak chcesz czerwienie to z joanny podobno ladnie wychodza
Dzis jade z Mama do fryzjerki tej mojej to zapytam co ona o tym mysli

dziekuje Wam zaopinie, ja najbardziej boj sie tego polaczenia moja cera+taki kolorek.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 10:39   #1720
Ninedin
Zakorzenienie

Agata robisz jednak odcie czerwieni?
Stary 2013-01-28, 11:24   #1721
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

ale jestem z豉
niestety kolor po tym garnierze wyszed 鄴速y ale najgorsze te krostki na g這wie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze郾iej juz nim robi豉m i nie mia豉m czegos takiego normalnie mam takie b帳elki z rop w 鈔odku ju je poprzebija豉m bo i tak przy czesaniu zachaczy豉m szczotk jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i zn闚 zaczynam mie tego blondu do嗆 te ci庵貫 kombinacje z farbami mnie wyczerpuj chyba pro軼iej by by這 z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robi

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 11:38   #1722
Ninedin
Zakorzenienie

Ja mia豉m takie strupki po szamponie profesjonalnym z Loreal'a. Strupki same zejd
A jaki masz teraz blond? Na blogu bunny widzia豉m, ale chyba jakie stare foto
Stary 2013-01-28, 11:43   #1723
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:
hej!

ale jestem z豉
niestety kolor po tym garnierze wyszed 鄴速y ale najgorsze te krostki na g這wie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze郾iej juz nim robi豉m i nie mia豉m czegos takiego normalnie mam takie b帳elki z rop w 鈔odku ju je poprzebija豉m bo i tak przy czesaniu zachaczy豉m szczotk jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i zn闚 zaczynam mie tego blondu do嗆 te ci庵貫 kombinacje z farbami mnie wyczerpuj chyba pro軼iej by by這 z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robi
chyba faktycznie ciemniejsze kolory s 豉twiejsze, ale efekty nie tak fajne.

Ja te si zamierzam sama w ko鎍u pofarbowa ale si ci庵le waham, od czasu rozja郾ienia co 1,5 mies chodzi豉m do fryzjera ale ten kolor ci庵le inny wychodzi i denerwuje mnie to 鄴趾ni璚ie strasznie.
Bo jak kupie farb we fryzjerskim to musz dokupi wod tak? im wy窺ze st篹enie tym bardziej niszczy w這sy? ale i rozja郾ia bardziej?
czytam was ca造 czas ale ile ludzi tyle opinii i nie mam poj璚ia na jakiej farbie wypr鏏owa
a mia kto ten rozja郾iacz w mussie z loreal?? mo瞠 musia豉 bym takim zrobi,
chocia wiem 瞠 wy tu raczej farbami,
Ale ciemny odrost jaka farba mi chwyci???
Kochane pom騜cie zacz望, ruszy z miejsca,
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-28, 11:46   #1724
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆

Ja te si zamierzam sama w ko鎍u pofarbowa ale si ci庵le waham, od czasu rozja郾ienia co 1,5 mies chodzi豉m do fryzjera ale ten kolor ci庵le inny wychodzi i denerwuje mnie to 鄴趾ni璚ie strasznie.
Bo jak kupie farb we fryzjerskim to musz dokupi wod tak? im wy窺ze st篹enie tym bardziej niszczy w這sy? ale i rozja郾ia bardziej?
czytam was ca造 czas ale ile ludzi tyle opinii i nie mam poj璚ia na jakiej farbie wypr鏏owa
Ile w這s闚, tyle sposob闚. U mnie nic ni瞠j 12% nie rozja郾i odrostu , a nie mam a takich ciemnych (鈔edni mysi blond, jak wi瘯szo嗆 Polek). I te walcz z 鄴趾ni璚iem
Stary 2013-01-28, 11:58   #1725
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m takie strupki po szamponie profesjonalnym z Loreal'a. Strupki same zejd
A jaki masz teraz blond? Na blogu bunny widzia豉m, ale chyba jakie stare foto
jasny blond wrzuca豉m kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka這 i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa
Cytat:

najlepiej spr鏏uj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna kt鏎a moze najlepiej rozjasnic w這ski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj帷ego nieznajdziesz
tu ka盥a z nas ma proplem z 鄴趾ni璚iem,rudzeniem koloru

i pomy郵e ,瞠 kiedys tam robi豉m na ciemno wloski i farbowa豉m co 2 miesi帷e a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowa i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spr鏏uje jeszcze C10 kt鏎ej sie boj ...ze wzgledu na pieczenie sk鏎y g這wy i zn闚 jakis strupk闚

CEL 60 cm

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-28 o 12:01
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:06   #1726
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
Ile w這s闚, tyle sposob闚. U mnie nic ni瞠j 12% nie rozja郾i odrostu , a nie mam a takich ciemnych (鈔edni mysi blond, jak wi瘯szo嗆 Polek). I te walcz z 鄴趾ni璚iem
mo瞠 poprostu nie dla ka盥ego jest blond???
buuu

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
jasny blond wrzuca豉m kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka這 i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa

najlepiej spr鏏uj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna kt鏎a moze najlepiej rozjasnic w這ski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj帷ego nieznajdziesz
tu ka盥a z nas ma proplem z 鄴趾ni璚iem,rudzeniem koloru

i pomy郵e ,瞠 kiedys tam robi豉m na ciemno wloski i farbowa豉m co 2 miesi帷e a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowa i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spr鏏uje jeszcze C10 kt鏎ej sie boj ...ze wzgledu na pieczenie sk鏎y g這wy i zn闚 jakis strupk闚
a ta palete a10 niszczy mocno??
jedno opakowanie starczy na w這sy za ramiona, nie zbyt g瘰te....
a kiedy bardzo
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:12   #1727
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
buuu

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

a kiedy bardzo
Mam blond od kilku 豉dnych lat R騜ne odcienie i wersje Tylko jednej dziewczynie wyjdzie po drogeryjnej farbie super kolor, a druga musi wi璚ej kombinowa

Asiu przelecia豉m par stron do ty逝 i nie widz. Pami皻asz mo瞠 numer strony?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Albo ja fotki nie widz S posty, 瞠 si farbujesz i wstawisz efekty
Stary 2013-01-28, 12:14   #1728
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
buuu

a kiedy bardzo
ka盥a farba niszczy w這sy na堯z j pierw na odrosty a na ostatnie 10 minut przeciagnij na d逝go軼i ,bo inaczej mo瞠sz zniszczyc wloski tu dziewczyny nia robia i sobie chwal
Cytat:
Mam blond od kilku 豉dnych lat R騜ne odcienie i wersje Tylko jednej dziewczynie wyjdzie po drogeryjnej farbie super kolor, a druga musi wi璚ej kombinowa

Asiu przelecia豉m par stron do ty逝 i nie widz. Pami皻asz mo瞠 numer strony?
prosz
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=913

nataszka a jakie ty masz w tej chwili wlosy? wrzuc jakies foto

CEL 60 cm

Czas edycji: 2013-01-28 o 12:16
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:18   #1729
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
ka盥a farba niszczy w這sy na堯z j pierw na odrosty a na ostatnie 10 minut przeciagnij na d逝go軼i ,bo inaczej mo瞠sz zniszczyc wloski tu dziewczyny nia robia i sobie chwal

prosz
dzi瘯i, spr鏏uje jak wyzdrowieje, co by mie wi璚ej cierpliwo軼i

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

a fryzjerka nak豉da z foli a wy tak na ca這嗆?
nie b璠zie to piek這, staracie si nie dotkn望 sk鏎y,
wybaczcie jak pytam o jakie oczywiste dla was sprawy ale ja zielona jestem
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:20   #1730
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:

prosz

nataszka a jakie ty masz w tej chwili wlosy? wrzuc jakies foto
Dzi瘯i

Odcie fajny, ale na opakowaniu wygl康a ja郾iutko, a u Ciebie bardziej ciep這 wysz這
Kiedy w tramwaju widzia豉m dziewczyn z idealnym odcieniem blondu - nie wiem, jak go okre郵i: czy zimny czy ciep造, ale pad豉m, jak j zobaczy豉m Mog豉m podej嗆 i zapyta czym robi
Stary 2013-01-28, 12:20   #1731
Justi___
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

czesc dziewczyny czy mo瞠cie mi napisac Julia Pietruszka jaki ma poziom blondu ???

http://www.styl.pl/galerie/moda/zdje...e,1,iAId,66645

to jej chyba naturalny kolor ,ale chetnie bym taki widzia豉 u siebie , bo podobny mam sw鎩 naturalny

M鎩 Tygrysek 31.07.2010
Justi___ jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:30   #1732
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

[/COLOR]a fryzjerka nak豉da z foli a wy tak na ca這嗆?
nie b璠zie to piek這, staracie si nie dotkn望 sk鏎y,
wybaczcie jak pytam o jakie oczywiste dla was sprawy ale ja zielona jestem
瘸dna folia nie przykrywaj
na這z na odrosty odczekaj 30-40minut i przeci庵nij na d逝go軼i potrzymaj jeszcze z 10-15 minut i sp逝cz
co do pieczenia to sprawa indywidualna ka盥ej sk鏎y .zalezy jak zareagujesz ale niepowinno byc tak 幢e
Cytat:
Dzi瘯i

Odcie fajny, ale na opakowaniu wygl康a ja郾iutko, a u Ciebie bardziej ciep這 wysz這
Kiedy w tramwaju widzia豉m dziewczyn z idealnym odcieniem blondu - nie wiem, jak go okre郵i: czy zimny czy ciep造, ale pad豉m, jak j zobaczy豉m Mog豉m podej嗆 i zapyta czym robi
fajny jasny ,tylko ja go nak豉da豉m tu na poziom 8 i dlatego nie wyszed tak jasno teraz powinien juz wyj嗆 tak jak poprzednim razem gdy nim robi豉m jesieni czyli jasniej
tez nieraz mam ochote kogos zaczepic i zapytac czym farbuje wlosy

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:37   #1733
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
瘸dna folia nie przykrywaj
na這z na odrosty odczekaj 30-40minut i przeci庵nij na d逝go軼i potrzymaj jeszcze z 10-15 minut i sp逝cz
co do pieczenia to sprawa indywidualna ka盥ej sk鏎y .zalezy jak zareagujesz ale niepowinno byc tak 幢e

fajny jasny ,tylko ja go nak豉da豉m tu na poziom 8 i dlatego nie wyszed tak jasno teraz powinien juz wyj嗆 tak jak poprzednim razem gdy nim robi豉m jesieni czyli jasniej
tez nieraz mam ochote kogos zaczepic i zapytac czym farbuje wlosy
Ja kiedy mia豉m taki ja郾iutki ch這dny i chyba do niego wr鏂 stopniowo farbami
Robi豉m u fryzjerki, ale kolejnym razem ju nie by taki - wysz豉 paskudna platyna , a prosi豉m 瞠by zapisa豉, co robi

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Fotki mam w albumie
Stary 2013-01-28, 12:37   #1734
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kiedy mia豉m taki ja郾iutki ch這dny i chyba do niego wr鏂 stopniowo farbami
Robi豉m u fryzjerki, ale kolejnym razem ju nie by taki - wysz豉 paskudna platyna , a prosi豉m 瞠by zapisa豉, co robi
no nieraz tak bywa z tymi fryzjerkami
a teraz jaki masz kolor?

nie widze albumu ....

CEL 60 cm

Czas edycji: 2013-01-28 o 12:39
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:42   #1735
Ninedin
Zakorzenienie

natur poziom 9 z Allwawes - musia豉m wyr闚na nieudane farbowanie u fryzjera - nie wiem, co zrobi豉 nie tak, ale mia豉m trzy kolory, 陰cznie z paskudnym rudym

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Jutro dostan farb- za namow dziewczyn kupi豉m Alfaparf 11.21
Zastanawia豉m si jeszcze nad tym Kolestonem, kt鏎y mia豉 Agatau - mo瞠 kiedy go wypr鏏uj
Stary 2013-01-28, 12:44   #1736
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
natur poziom 9 z Allwawes - musia豉m wyr闚na nieudane farbowanie u fryzjera - nie wiem, co zrobi豉 nie tak, ale mia豉m trzy kolory, 陰cznie z paskudnym rudym

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Jutro dostan farb- za namow dziewczyn kupi豉m Alfaparf 11.21
Zastanawia豉m si jeszcze nad tym Kolestonem, kt鏎y mia豉 Agatau - mo瞠 kiedy go wypr鏏uj
widzia豉m zdj璚ia jasno mi sie wydaje i r闚no
kolestonem 12/1 robi豉m mam w albumie, u mnie wysz這 鄴速ko na 12%

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 12:50   #1737
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Ale si wczoraj wyp造wa豉m... 4h w aquaparku, do dzisiaj m鎩 organizm ma zapotrzebowanie na kalorie bo mi si czekolady stale chce
Swoj drog, ta maseczka co mia豉 nadawa popielaty odcie tak pi瘯nie pachnie, a co najlepsze - po zmoczeniu w這s闚 ( jak to na basenie) ca造 czas mi co s這dko pachnia這... Jak by porzeczki - maliny a to ta od篡wka!
Zapach utrzymywa si przez d逝窺zy czas i kto sta ko這 mnie pyta co to za s這dkie i delikatne perfumy Spe軟ia swoj rol a do tego pi瘯nie pachnie, chocia nie od篡wia w這s闚 jako ale tak poza tym to polecam.

Mo瞠cie mi poleci jak捷 od篡wk mocno wyg豉dzaj帷 w這sy? (drogeryjn albo fryzjersk to ju oboj皻ne)
Dop鏦i moje w這sy nie od篡j przyda豉bym si taka z efektem WOW na wyj軼ia. Bo teraz p鏦i co i tak chodz w koku ze wzgl璠u na zim, wygod i troch suche w這sy po farbowaniach.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:03   #1738
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
widzia豉m zdj璚ia jasno mi sie wydaje i r闚no
kolestonem 12/1 robi豉m mam w albumie, u mnie wysz這 鄴速ko na 12%
Nosz kr鏒kie fryzury, ewentualnie jaki bob uro郾ie, wi璚 i kolory inaczej si prezentuj. Kiedy przy d逝窺zych w這sach mia豉m taki rudawy blond i by這 super Niestety przy kr鏒kiej fryzurze, jak teraz mam ten kolor wygl康a fatalnie Zdecydowanie lepiej sprawdzaj si ja郾iutkie zimne albo be穎we odcienie
Widz, 瞠 mia豉 kiedy ciemne Te ju r騜ne kolory zaliczy豉m: czarny, czarno-granatowy, bordowy, maho , ale najm這dziej wygl康am w jasnym i b璠 si go trzyma豉 do ko鎍a 篡cia

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Ale si wczoraj wyp造wa豉m... 4h w aquaparku, do dzisiaj m鎩 organizm ma zapotrzebowanie na kalorie bo mi si czekolady stale chce
Swoj drog, ta maseczka co mia豉 nadawa popielaty odcie tak pi瘯nie pachnie, a co najlepsze - po zmoczeniu w這s闚 ( jak to na basenie) ca造 czas mi co s這dko pachnia這... Jak by porzeczki - maliny a to ta od篡wka!
Zapach utrzymywa si przez d逝窺zy czas i kto sta ko這 mnie pyta co to za s這dkie i delikatne perfumy Spe軟ia swoj rol a do tego pi瘯nie pachnie, chocia nie od篡wia w這s闚 jako ale tak poza tym to polecam.

Mo瞠cie mi poleci jak捷 od篡wk mocno wyg豉dzaj帷 w這sy? (drogeryjn albo fryzjersk to ju oboj皻ne)
Dop鏦i moje w這sy nie od篡j przyda豉bym si taka z efektem WOW na wyj軼ia. Bo teraz p鏦i co i tak chodz w koku ze wzgl璠u na zim, wygod i troch suche w這sy po farbowaniach.
Niestety nie znam dobrej od篡wki bo ju bym tak kupi豉 Kiedy by fajny krem z profesjonalnej serii l'oreal, niestety zosta wycofany. Teraz nie znalaz豉m nic, co prostowa這by w這sy tylko przy u篡ciu suszarki i szczotkipodepn si pod Twoje pytanie - mo瞠 nie wiem o jakim cudownym specyfiku

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-28 o 13:16
Ninedin jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:17   #1739
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Nosz kr鏒kie fryzury, ewentualnie jaki bob uro郾ie, wi璚 i kolory inaczej si prezentuj. Kiedy przy d逝窺zych w這sach mia豉m taki rudawy blond i by這 super Niestety przy kr鏒kiej fryzurze, jak teraz mam ten kolor wygl康a fatalnie Zdecydowanie lepiej sprawdzaj si ja郾iutkie zimne albo be穎we odcienie
Widz, 瞠 mia豉 kiedy ciemne Te ju r騜ne kolory zaliczy豉m: czarny, czarno-granatowy, bordowy, maho , ale najm這dziej wygl康am w jasnym i b璠 si go trzyma豉 do ko鎍a 篡cia[COLOR="Silver"]
ja tez mia豉m juz wszystkie kolory na glowie i zazwyczaj najczesciej byl to br您 teraz w blondzie najd逝瞠j wytrzymuje prawie 3 lata to m鎩 rekord ja tez najlepiej czuje sie w jasnych nie bialych tylko takich s這necznych,ale nieraz mnie juz trafia to ciag貫 farbowanie coraz to cz窷ciej ze wzgledu na do軼 ciemne odrosty i to ciag貫 poszukiwanie idealnej farby chyba dla mnie taka nieistnieje

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:26   #1740
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez mia豉m juz wszystkie kolory na glowie i zazwyczaj najczesciej byl to br您 teraz w blondzie najd逝瞠j wytrzymuje prawie 3 lata to m鎩 rekord ja tez najlepiej czuje sie w jasnych nie bialych tylko takich s這necznych,ale nieraz mnie juz trafia to ciag貫 farbowanie coraz to cz窷ciej ze wzgledu na do軼 ciemne odrosty i to ciag貫 poszukiwanie idealnej farby chyba dla mnie taka nieistnieje
Moje ciemne w這sy to by造 b喚dy m這do軼i, bo jak mo積a by這 farbowa w這sy na czarny kolor maj帷 bardzo jasn cer Tobie pasuj ciemne kolory, zw豉szcza do oczu

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.