W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-28, 13:27   #1741
kedud86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Hej blondomaniaczki 郵iczne!!!
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Ot騜 podczytuje Was ca造 czas, generalnie cz瘰to zagl康am na Wasze blogi i wog鏊e.
Teraz postanowi豉m si z Wami podzieli moj przemian - w ko鎍u moja irytacja ci庵造m odrostem wzi窸a g鏎 i przyciemni豉m moje bia貫 w這siska do czegos na kszta速 ombre.
Poni瞠j foto before & after.
U篡te farby: matrix 7MM, 6MM i jeszcze jaki toner z 10 poziomu na ko鎍e.
Dajcie zna co my郵icie. Ja nie wiem, trudno mi si przyzwyczai.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-01-26 07.22.26.jpg (110,1 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00229.jpg (71,5 KB, 97 za豉dowa)
kedud86 jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:29   #1742
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka wiadomo嗆
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Teraz postanowi豉m si z Wami podzieli moj przemian - w ko鎍u moja irytacja ci庵造m odrostem wzi窸a g鏎 i przyciemni豉m moje bia貫 w這siska do czegos na kszta速 ombre.
Jak dla mnie w obecnych super
Stary 2013-01-28, 13:39   #1743
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Moje ciemne w這sy to by造 b喚dy m這do軼i, bo jak mo積a by這 farbowa w這sy na czarny kolor maj帷 bardzo jasn cer Tobie pasuj ciemne kolory, zw豉szcza do oczu
tylko, 瞠 dodaja mi z 10 lat
Cytat:

hej
mnie sie obecne podobaja o wiele bardziej taka wyra幡iejsza w nich jestes

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:42   #1744
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
mam ochote na ten kolor 1007 Wyj徠kowy blond r騜owawy http://emilio-kielce.pl/allwaves-far...sow-100ml.html tylko nie wiem czy na popiel go mo積a po這篡
asia tutaj ci odpisze- mozesz klasc ten 1007- on jest chlodny, srebrzysto rozowy.
Stary 2013-01-28, 13:45   #1745
asiabb1983
Zakorzenienie

tak sobie jeszcze mysl czy nie sprobowac jeszcze tej mojej slynnej mieszanki lond 12/9 i 18 z kt鏎ych by豉m bardzo zadowolona tylko 瞠 szybko sie ociepla kolor ,ale jednak po farbowaniu zawsze by豉m zachwycona mo瞠 te 3 tygodnie bym z odrostem przecierpia豉

mam trzy opcje:
-garnier naturals 10
-mieszanka londy 12/9+18
-mieszanka joanny 31+30 lub 31+32 platynowy

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
asia tutaj ci odpisze- mozesz klasc ten 1007- on jest chlodny, srebrzysto rozowy.
kurcze to zn闚 nie wiem co robic
軼i庵豉m cie myslami
a ta joanna 31+32 piaskowy i platynowy to odcienie ciep貫 czy ch這dne

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:45   #1746
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
no w豉snie, ja mam tak zazwyczaj po farbowaniu ale wtedy to normalne, a dzisiaj tam mam po szaponie
ja tez mam aktualnie 5 szamponow i uzywam na zmiane, ale dzisiaj wlasnie umy豉m Tiomotei i mam jak mam.
Juz sama nie wiem czy faktycznie laczyc to z nim czy jest jaks inna przyczyna

ale Bunny nie ma
a ja bez Bunny to nawet odzywki nie kupie

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

To byly moje poczatki w branzy odzie穎wej, trafilam na bardzo nie mile dziewczyny, ktore zamiast oprowadzic mnie po sklepie i zapoznac z zasadami tam panujacymi, oczekiwa造 ode mnie,瞠 sama bede wiedziala co jak
Teraz to ja bym im pokazala
po szamponie cie swedzi ja na timotei- jeszcze ten stary tez reagowalam swedzeniem i pieczeniem, a jak uzywalam dalej mimo wszystko to lupiez ze sza

Cytat:
cholera normalnie mam na g這wie pe軟o krostek takich jakby ba鎥a z wod po tym nutrisie czyzby jakies uczulenie
po farbie ale ze cie na glowie nie piekla mega zagoi sie w pare dni ale to uczulenie jak nic. wlosy mialas przetluszczone przed farba?
Stary 2013-01-28, 13:49   #1747
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

po farbie ale ze cie na glowie nie piekla mega zagoi sie w pare dni ale to uczulenie jak nic. wlosy mialas przetluszczone przed farba?
kurcze no niezabardzo bo dzie wczesniej umy豉m i z deka mnie szczypa豉 jak na這zy豉m ,ale mysla豉m 瞠 to dlatego, 瞠 seria rozjasniaj帷a

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 13:55   #1748
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dobry wiecz鏎, dziewczyny
Mam pytanie do wszystkich posiadaj帷ych psiaki! Jak jeszcze mia豉m moj 郵icznotk mia豉m pewien problem... ot騜 gdy nas z T-tem nasz這 na "amory" psiak oczywiscie nie chcia wyjsc z 堯磬a (bo spa豉 z nami,niestety u T w domu nie potrafili鄉y go tego oduczy) a jak zosta wyrzucony to wraca, j璚za, nie potrafi sobie znale潭 miejsca i koniecznie musia mnie i T-ta obserwowa i przezkadza! St康 moje pytanko czy macie/mia豚y軼ie podobny problem i czy wiecie jak sobie z nim poradzi? bo nie chcia豉bym powt鏎zy tego b喚du je郵i kiedy zdecyduje sie na kolejnego psiaka.

prosz o rady
najlepiej nie uczyc spania w lozku.
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
tak sobie jeszcze mysl czy nie sprobowac jeszcze tej mojej slynnej mieszanki lond 12/9 i 18 z kt鏎ych by豉m bardzo zadowolona tylko 瞠 szybko sie ociepla kolor ,ale jednak po farbowaniu zawsze by豉m zachwycona mo瞠 te 3 tygodnie bym z odrostem przecierpia豉

mam trzy opcje:
-garnier naturals 10
-mieszanka londy 12/9+18
-mieszanka joanny 31+30 lub 31+32 platynowy

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

kurcze to zn闚 nie wiem co robic
軼i庵豉m cie myslami
a ta joanna 31+32 piaskowy i platynowy to odcienie ciep貫 czy ch這dne
raczej chlodne i moga wyjsc chlodno lub neutralnie.

Cytat:
kurcze no niezabardzo bo dzie wczesniej umy豉m i z deka mnie szczypa豉 jak na這zy豉m ,ale mysla豉m 瞠 to dlatego, 瞠 seria rozjasniaj帷a
moze jest cos w skladzie co cie uczulilo...
Stary 2013-01-28, 13:55   #1749
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Cytat:

Witaj wg mnie bardzo 豉dnie, masz przez to wyraziste oczy, chocia nie wiem jak wygl康a豉 Twoja buzia w blond, mog sie tylko domy郵a.
Odrost masz do嗆 ciemny i pewnie st康 ta irytacja, ale 豉dnemu we wszystkim 豉dnie - masz 郵iczn buzi
Najwa積iejsze by Tobie si podoba這 i by si dobrze czu豉, wtedy przywykniesz w trymiga

ps. powiedzcie mi, czym si r騜ni palette A10 w niebieskim pude趾u od tej nowej w r騜owym? Bo nied逝go id kupi i nie wiem kt鏎 wybra...

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2013-01-28, 14:12   #1750
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Witaj wg mnie bardzo 豉dnie, masz przez to wyraziste oczy, chocia nie wiem jak wygl康a豉 Twoja buzia w blond, mog sie tylko domy郵a.
Odrost masz do嗆 ciemny i pewnie st康 ta irytacja, ale 豉dnemu we wszystkim 豉dnie - masz 郵iczn buzi
Najwa積iejsze by Tobie si podoba這 i by si dobrze czu豉, wtedy przywykniesz w trymiga

ps. powiedzcie mi, czym si r騜ni palette A10 w niebieskim pude趾u od tej nowej w r騜owym? Bo nied逝go id kupi i nie wiem kt鏎 wybra...
dobre pytanie, bo jak bym zasz豉 to bym mia豉 dylemat

decyduje si na farbk sama, ale zrobi tak, um闚i si do fryzjera a jakie 3 dni wcze郾iej po這輳 farb, jak wyjdzie ok to super, zadzwoni i odm闚i wizyte a jak nie to p鎩d i b璠 prosi o poprawk
dobry pomys?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:

Hej, ja z tych nowych. Witam

teraz lepiej... naturalnie, fajnie. Bardzo mi si podoba.
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-28, 14:18   #1751
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej ! Dzisiaj bardzo 幢e sie czuje i nie wiem co sie dzieje... mam scisni皻e gard這,ci庵le uczucie co ze mnie dusi wypi豉m ju magnez i pije melis... mo瞠 to stres nie wiem co sie ze mn dzieje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
No oczywiscie ze przeczytalam. Przeciez nie napisalam ze masz ale ze wyje, po prostu, jako odniesienie do sytuacji.
poprostu myslalam ze nie czyta豉 wczesniej dlatego napisa豉m

Cytat:

Kotka najlepiej nie uczy pieska spania w 堯磬u, bo jak si nauczy, 瞠 酥i z Tob, a nagle go wywalasz to si buntuje.
nie spania nie... tylko jak siedze przed tv to w 這磬u le瘸kuje... a potem trzeba kolege wygoni

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Kotka moja na samym poczatku tez chciala wchodzic to za kazdym razem ja sciagalismy I mowilismy nie wolna, kilka razy I sie nauczylo ze nie wolno przeszkadzac:-D
Asia wspolczuje krostek, moze szybko zejda
no w豉郾ie co by trzeba bylo tak zrobi

Cytat:
hej!

ale jestem z豉
niestety kolor po tym garnierze wyszed 鄴速y ale najgorsze te krostki na g這wie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze郾iej juz nim robi豉m i nie mia豉m czegos takiego normalnie mam takie b帳elki z rop w 鈔odku ju je poprzebija豉m bo i tak przy czesaniu zachaczy豉m szczotk jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i zn闚 zaczynam mie tego blondu do嗆 te ci庵貫 kombinacje z farbami mnie wyczerpuj chyba pro軼iej by by這 z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robi
ojejku... biedactwo , myj delikatnym szamponem g這w no tak to jest wyczerpuj帷e ale co za co bo 豉twiej w br您ie ale co my郵isz ze b璠ziesz sie w nim czu豉 dobrze? Atrakcyjnie?

Cytat:
najlepiej nie uczyc spania w lozku.
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?
no to lola i tak sie super zachowuje... lejdusia potrafi豉 takie cyrki robi ze wlaz豉 i zacze豉 kogo z nas liza po nogach.... i dlatego jakbym bra豉 psa to sie zastanawiam czy sobie z tym poradze

a co do tego jak sie czujesz, to mialam identyczne objawy,dosta豉m antybiotyk, a potem jak gard這 sie wyleczy這 , bra豉m na zatoki sinupret i flawamed na wydzieline i to dopiero jako przesz這,ale leczy豉m sie ze 3 tygodnie 陰cznie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 14:30   #1752
Ninedin
Zakorzenienie

Kotka aaaa bo zrozumia豉m, 瞠 piesek spa豚y w 堯磬u ca造 czas, z przerw na Wasz sex

Bunny pisa豉 na blogu o Alfaparf 11.21, 瞠 mo積a zgasi 鄴速e refleksy. Jak my郵isz- mog j na這篡 na to, co mam teraz, czyli wg. opakowania bardzo jasny blond - natura?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1359197673 tak wygl康aj w s這鎍u
Stary 2013-01-28, 14:32   #1753
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
chodzi這 ze w dzien siedzimy na kanapie (w poscieli) i tam m鏬豚y siedziec z nami,a w nocy spimy na 堯磬u takim z materacem i do niego nie bede przyzwyczaja psa tylko ze boje sie jego niepokoju gdy zaczniemy ha豉sy i konecznie bedzie sie tam wpycha
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 14:36   #1754
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Hej ! Dzisiaj bardzo 幢e sie czuje i nie wiem co sie dzieje... mam scisni皻e gard這,ci庵le uczucie co ze mnie dusi wypi豉m ju magnez i pije melis... mo瞠 to stres nie wiem co sie ze mn dzieje

poprostu myslalam ze nie czyta豉 wczesniej dlatego napisa豉m

nie spania nie... tylko jak siedze przed tv to w 這磬u le瘸kuje... a potem trzeba kolege wygoni

no w豉郾ie co by trzeba bylo tak zrobi

ojejku... biedactwo , myj delikatnym szamponem g這w no tak to jest wyczerpuj帷e ale co za co bo 豉twiej w br您ie ale co my郵isz ze b璠ziesz sie w nim czu豉 dobrze? Atrakcyjnie?

no to lola i tak sie super zachowuje... lejdusia potrafi豉 takie cyrki robi ze wlaz豉 i zacze豉 kogo z nas liza po nogach.... i dlatego jakbym bra豉 psa to sie zastanawiam czy sobie z tym poradze

a co do tego jak sie czujesz, to mialam identyczne objawy,dosta豉m antybiotyk, a potem jak gard這 sie wyleczy這 , bra豉m na zatoki sinupret i flawamed na wydzieline i to dopiero jako przesz這,ale leczy豉m sie ze 3 tygodnie 陰cznie
a moze chora bedziesz? ja ze 2 dni przed choroba czulam sie podobnie do tego roztrzesiona i slaba
lejdusia dobra
poradzisz sobie z psem- tylko konsekwencja najwazniejsza- jak wlazi na lozko to go siuu! na podloge i nie wolno pies! i do znudzenia az odpusci
Cytat:

Bunny pisa豉 na blogu o Alfaparf 11.21, 瞠 mo積a zgasi 鄴速e refleksy. Jak my郵isz- mog j na這篡 na to, co mam teraz, czyli wg. opakowania bardzo jasny blond - natura?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1359197673 tak wygl康aj w s這鎍u
kurcze takie zlote sa... to raczej probuj 11.20...
Stary 2013-01-28, 14:38   #1755
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
chodzi這 ze w dzien siedzimy na kanapie (w poscieli) i tam m鏬豚y siedziec z nami,a w nocy spimy na 堯磬u takim z materacem i do niego nie bede przyzwyczaja psa tylko ze boje sie jego niepokoju gdy zaczniemy ha豉sy i konecznie bedzie sie tam wpycha
M鎩 pies jest bardzo zaborczy i nie ryzykuj seksu przy nim
Potrafi warcze, jak np. kto z domownik闚 dla 瘸rtu mnie szarpie
Przypomnia豉 mi si 鄉ieszna historia: kiedy kolega wys豉 mi filmik mailem. Otwieram i widz jak捷 park na 堯磬u - zapieni豉m si i ju mu mia豉m odpisywa, 瞠 "co to ma by", a tu przed kamer pojawia si co czarnego Ogon kota i ten kot podchodzi do tej parki siada przy 堯磬u i centralnie si gapi , a oni kr璚ili domowe porno

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
a moze chora bedziesz? ja ze 2 dni przed choroba czulam sie podobnie do tego roztrzesiona i slaba
lejdusia dobra
poradzisz sobie z psem- tylko konsekwencja najwazniejsza- jak wlazi na lozko to go siuu! na podloge i nie wolno pies! i do znudzenia az odpusci

kurcze takie zlote sa... to raczej probuj 11.20...
A co by si dzia這 przy tym 11.21? Bo ju zam闚i豉m
Stary 2013-01-28, 14:54   #1756
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
lejdusia dobra
lejducha chcia豉 do陰czy.... wiem ze konsekwencja, w domu tego nauczy豉m, a T niestety nie, poniewa to on jej na wszystko pozwala i ja ju nie mia豉m na to si造, prosi豉m grozi豉m... nic... T z lejduch przeciwko mnie teraz to sobie u鈍iadomi ze robi 幢e i chce pomaga , zmieni je郵 bysmy mieli szczeniaka , tylko nie za bardzo ja w to wierze

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Przypomnia豉 mi si 鄉ieszna historia: kiedy kolega wys豉 mi filmik mailem. Otwieram i widz jak捷 park na 堯磬u - zapieni豉m si i ju mu mia豉m odpisywa, 瞠 "co to ma by", a tu przed kamer pojawia si co czarnego Ogon kota i ten kot podchodzi do tej parki siada przy 堯磬u i centralnie si gapi , a oni kr璚ili domowe porno
no czyta豉m ze zwierz皻a tak robi bo moja lejducha to ona zeby sie tylko gapi豉 byloby ok...a ona sie wtrynia豉 ze nie jest w centrum uwagi
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:08   #1757
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

A co by si dzia這 przy tym 11.21? Bo ju zam闚i豉m
w sumie tez bedzie ok... moze tylko byc jasno-zoltawy poblask w gorszej opcji...

Cytat:
lejducha chcia豉 do陰czy.... wiem ze konsekwencja, w domu tego nauczy豉m, a T niestety nie, poniewa to on jej na wszystko pozwala i ja ju nie mia豉m na to si造, prosi豉m grozi豉m... nic... T z lejduch przeciwko mnie teraz to sobie u鈍iadomi ze robi 幢e i chce pomaga , zmieni je郵 bysmy mieli szczeniaka , tylko nie za bardzo ja w to wierze

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

no czyta豉m ze zwierz皻a tak robi bo moja lejducha to ona zeby sie tylko gapi豉 byloby ok...a ona sie wtrynia豉 ze nie jest w centrum uwagi
no to tz musicie byc jednomyslni bo pies bedzie rzadzil jaki by nie byl
Stary 2013-01-28, 15:12   #1758
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
no to tz musicie byc jednomyslni bo pies bedzie rzadzil jaki by nie byl
ona wykorzystywa豉 jego s豉bo嗆 i robi豉 co chcia豉, bo ze mn w moim mieszkaniu by豉 pos逝szna no i obawiam sie obietnic T-ta bo wiem ze w 99% one sie nie spe軟iaj
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:15   #1759
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej

Kedud w obecnym kolorze bardzo Ci 豉dnie

Bunny Ciesz si ze ju u Ciebie lepiel ale co do choroby radzi豉bym Ci i嗆 do lekarza 瞠by 瘸dne nowe cholerstwo si do Ciebie nie przyczepi這.Lepiej profilaktycznie i嗆 wcze郾iej
Bunny Maska Lady Spa ta arganowa jest dobra?Bo chce j zam闚i ale wol si poradzi profesjonalistki 瞠by nie kupi jakiego bubla
Agatko a jakie maski kupi豉?

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-01-28 o 16:15
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:23   #1760
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

bardzo mi sie podoba ten nowy kolorek , i naprawd pasuje Ci
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:26   #1761
Ninedin
Zakorzenienie

bunny dzi瘯i. Je瞠li tylko 鄴速awy poblask to prze篡j
Wszystko b璠zie lepsze ni to, co mam teraz Kompletne niedopasowanie koloru do fryzury
Kotka mnie by by這 g逝pio jakby m鎩 pies mnie obserwowa
Stary 2013-01-28, 15:29   #1762
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
hej!

ale jestem z豉
niestety kolor po tym garnierze wyszed 鄴速y ale najgorsze te krostki na g這wie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze郾iej juz nim robi豉m i nie mia豉m czegos takiego normalnie mam takie b帳elki z rop w 鈔odku ju je poprzebija豉m bo i tak przy czesaniu zachaczy豉m szczotk jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i zn闚 zaczynam mie tego blondu do嗆 te ci庵貫 kombinacje z farbami mnie wyczerpuj chyba pro軼iej by by這 z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robi
Cytat:
jasny blond wrzuca豉m kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka這 i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa

najlepiej spr鏏uj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna kt鏎a moze najlepiej rozjasnic w這ski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj帷ego nieznajdziesz
tu ka盥a z nas ma proplem z 鄴趾ni璚iem,rudzeniem koloru

i pomy郵e ,瞠 kiedys tam robi豉m na ciemno wloski i farbowa豉m co 2 miesi帷e a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowa i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spr鏏uje jeszcze C10 kt鏎ej sie boj ...ze wzgledu na pieczenie sk鏎y g這wy i zn闚 jakis strupk闚
a moze to po prostu uczulenie na farbe?
albo za krotki odstep?
nie chce nic mowic, ale o nutrissach juz kiedys cos wklejalam, wiec uwazaj Asiu na nie, moze akurat jestes na nie uczulona na szczescie nic gorszego Ci nie wyskoczylo
Cytat:

super, podoba mi sie bardzo

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:36   #1763
Ninedin
Zakorzenienie

Kotka wstawi豉m fotk psa Raczej nie wyobra瘸m sobie takiego potwora w 堯磬u
Stary 2013-01-28, 15:43   #1764
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej
Wrocilam od mojej fryz, oczywiscie mam nowe maski
obgadalam z nia rudy, powiedziala ze widzi mnie ale nie w kazdym odcieniu i ze jak sie zdecyduje ona mi zrobi tak zeby bylo dobrze
ugadalysmy ze moze na wakacje sie skusze

Cytat:
Agata robisz jednak odcie czerwieni?
Jakis pewnie tak ale to jak w這sy urosna.
A jaki odcien nie wiem, tu zda豉bym si na fryzjerk calkowicie.
Jesli ladnie urosn, bede w stanie przyzwoitym byc moze zaszalaje na lato

Cytat:
hej!

ale jestem z豉
Asiu pewnie Cie cos uczulilo.
Strupki same zejd, ale wyobrazam sobie jaki czujesz dyskomfort

Cytat:

Po przyciemnieniu 豉dnie. Od razu co zobaczylam to wyraziste brwi-lepiej Ci 瞠 tak powiem wida oczy.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:48   #1765
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
bunny dzi瘯i. Je瞠li tylko 鄴速awy poblask to prze篡j
Wszystko b璠zie lepsze ni to, co mam teraz Kompletne niedopasowanie koloru do fryzury
Kotka mnie by by這 g逝pio jakby m鎩 pies mnie obserwowa
nom jakby m鎩 T by facetem co bierze sie porz康nie za wszystko to zrobi豚y przesuwane drzwi w pokoju, bo mamy taki pok鎩 jakby ma造 z duzym z przej軼iem i ten ma造 to sypialnia a du篡 taki salonik... i wtedy mog這by sie psa na ten czas zamkn望, no ale 瞠 to lewe r璚e do wszystkiego ma to co zrobi martw sie kobieto
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:03   #1766
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
jasny blond wrzuca豉m kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka這 i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa

najlepiej spr鏏uj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna kt鏎a moze najlepiej rozjasnic w這ski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj帷ego nieznajdziesz
tu ka盥a z nas ma proplem z 鄴趾ni璚iem,rudzeniem koloru

i pomy郵e ,瞠 kiedys tam robi豉m na ciemno wloski i farbowa豉m co 2 miesi帷e a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowa i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spr鏏uje jeszcze C10 kt鏎ej sie boj ...ze wzgledu na pieczenie sk鏎y g這wy i zn闚 jakis strupk闚

No w豉郾ie mam podobny problem.....Wole siebie w jasnych w這skach, ale teraz jak mam ten 鈔edni blond to ju miesi帷 ponad min掖 od farbowania, a kolor ani sie za mocno nie spra ani nie 鄴趾nie tak jak te jasne odcienie a odrost闚 te nie wida bo mam odcie teraz taki jak swoje naturalne w這ski.... Wi璚 chyba p鏦i jest zimno i szaroburo na dworzu to b璠 si robi na ciemny blond
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:06   #1767
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie mam podobny problem.....Wole siebie w jasnych w這skach, ale teraz jak mam ten 鈔edni blond to ju miesi帷 ponad min掖 od farbowania, a kolor ani sie za mocno nie spra ani nie 鄴趾nie tak jak te jasne odcienie a odrost闚 te nie wida bo mam odcie teraz taki jak swoje naturalne w這ski.... Wi璚 chyba p鏦i jest zimno i szaroburo na dworzu to b璠 si robi na ciemny blond
Ja tez kochan jasny. ale u mnie decyzja zapadla, ze chce troszke naturalniej i moze naturalki zapuszcze troszke.
dlatego ta decyzja.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:10   #1768
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

Zdecydowanie zmiana na plus
na tym pierwszym foto jakos tak bardzo sztucznie wygladaja u Ciebie te wloski ( bez obrazy oczywiscie) a w tym nowym odcieniu nabralas charakterku, oczy masz bardziej podkreslone bardzo kobieco

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja tez kochan jasny. ale u mnie decyzja zapadla, ze chce troszke naturalniej i moze naturalki zapuszcze troszke.
dlatego ta decyzja.

Ja mam tylko nadzieje, ze jak mi sie zachce znow wiosna czy latem jasnego blondu to nie bedzie problemu zejsc z poziomu 8 do poziomu 10..... ahh my to mamy problemy :P

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:12   #1769
Agatau88
Zakorzenienie

to jest ten zabieg keratynowy co robie, pytalyscie i znalazlam:

http://www.styler.com.pl/emk-zabieg-...501a79349515ba

http://www.youtube.com/watch?v=BcSkAS12gL0
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:15   #1770
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej

Kedud w obecnym kolorze bardzo Ci 豉dnie

Bunny Ciesz si ze ju u Ciebie lepiel ale co do choroby radzi豉bym Ci i嗆 do lekarza 瞠by 瘸dne nowe cholerstwo si do Ciebie nie przyczepi這.Lepiej profilaktycznie i嗆 wcze郾iej
Bunny Maska Lady Spa ta arganowa jest dobra?Bo chce j zam闚i ale wol si poradzi profesjonalistki 瞠by nie kupi jakiego bubla
obie z lady spa sa dobre

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.