W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-10, 14:25   #151
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
daj znac jak sie bede sprawowac to moze i ja sie skusze

Dok豉dnie
dziekuje,ze mnie rozumiecie
to jest dobry ch這pak tylko troche nie ogarniety i czasem musze na niego krzyknac czy cos. Chociaz zuwazylam, ze bardziej od krzyku, boi sie mojego spokoju
tzn, ze nic nie powiem ale ostentacyjnym gestem zrobie to o co go prosilam a on tego nie zrobil, i jak sie do niego nie odzywam

Jutro sprobuje tej 鄴速ej odzywki to odrazu dam Ci znac jakie mam pierwsze wrazenie
Teraz soie zbieram, bo jade do siebie do babci a jutro lekarz-ginekolog mnie czeka
dam

ale czyta豉m opinie na KWC i na innych forach no i blogach i genralnie 95% dziewczyn zadowolonych

te musz do giena, dawno nie by豉m, bardzo dawno, ale nie znosze tam chodzi
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-10, 14:28   #152
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Jesli chodzi o wade wzroku to ja od 13 roku 篡cia nosze okulary -zacze豉m od -1 i -1,5 a teraz nosze soczewki -3,5 i -3,75.Teraz mam 28 lat.
Moja 6 letnia corka od miesi帷a nosi okularki -1 do tego ma astygmatyzm +2 i + 1,75 cylindry....
to spore macie te wady:/

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
jest u mnie ten syoss wlasnie zawsze nad nim sie tez zastanawialam ale podejrzewam ze mam nadal za ciemne wlosy zeby cos takiego mi wzielochyba:confused : moze byc taki efekt , ze jak w przypadku loreala czyli bez efektu

moje wlosy teraz to naprawde jasny brazblondu to to nie przypomina
a dasz zdjecie, jakies aktualne?

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
dam

ale czyta豉m opinie na KWC i na innych forach no i blogach i genralnie 95% dziewczyn zadowolonych

Ja cyto nie robilam 1,5 roku. Tez musze isc pojde po miesiaczce zapisze sie dobrze ze przypomnialysciea myslalam o tym ostatnio zeby sie zapisac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-10, 14:39   #153
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Z rado軼i powiadasz cos Ci ci ten TZ nawraca na mega pozytywn strone mocy ale ile ich trzeba wychowywac

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

dziekuje mi tez sie podoba a zdecydowalam sie dzieki zdjeciom m.in g這wnie wlasciwie Twoimi wczorajszymi

okulary juz wybralam, beda za kilka dni.
Normalne, do czytania i samochodu wiec nie musze w nich wygladac pieknie.
a moze nie powinnam brac w ogole jak nie zobacze duzej roznicy?
czy dobrze zrobilam, bo wada sie moze poglebic?...

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

dziekuje mi tez sie podoba a zdecydowalam sie dzieki zdjeciom m.in g這wnie wlasciwie Twoimi wczorajszymi

no z radoscia np wyniesie, ja mowie- oooo wyniosles sam talerze? a on- i nawet nic nie pobilem albo sam od razu wynosi i zmywa sza ale ost mamy dosyc gorrracy okres to moze cos chce a ja jeszcze nie wiem

Cytat:
hej

agatko piekny kolor cos podobnego mi sie marzy

czeko jestem pod wrazeniem twoich wlosow zwlaszcza ich wygladu wygladaja na bardzo zadbane
jestes skad teraz klikasz z pracy?

Cytat:
daj znac jak sie bede sprawowac to moze i ja sie skusze

Dok豉dnie
dziekuje,ze mnie rozumiecie
to jest dobry ch這pak tylko troche nie ogarniety i czasem musze na niego krzyknac czy cos. Chociaz zuwazylam, ze bardziej od krzyku, boi sie mojego spokoju
tzn, ze nic nie powiem ale ostentacyjnym gestem zrobie to o co go prosilam a on tego nie zrobil, i jak sie do niego nie odzywam

Jutro sprobuje tej 鄴速ej odzywki to odrazu dam Ci znac jakie mam pierwsze wrazenie
Teraz soie zbieram, bo jade do siebie do babci a jutro lekarz-ginekolog mnie czeka
moj totalnie to samo jak milczy znaczy ze albo cos ja boli albo sie czym w☠☠☠☠ila na maksa
tabsy chcesz czy tak tylko kontrola?
Stary 2013-01-10, 14:42   #154
Agatau88
Zakorzenienie

BUNNY moze co chcie okaze siealbo tak sie nawroci na "blondynow stron mocy"
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-10, 14:52   #155
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

pisze z pracy ale zaraz musze konczyc wstawiam zdjecie z telefonu jakiees znalazlam ,sprzed tych swiat BN jeszcze na starej chatce to bylo

czym mozna to walnac zeby pojasnilo BUNNY? czy polozenie jakiejs 8 da rade rozjasnic to
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (21,6 KB, 81 za豉dowa)
Stary 2013-01-10, 15:01   #156
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
BUNNY moze co chcie okaze siealbo tak sie nawroci na "blondynow stron mocy"
ciekawe co chce

Cytat:
pisze z pracy ale zaraz musze konczyc wstawiam zdjecie z telefonu jakiees znalazlam ,sprzed tych swiat BN jeszcze na starej chatce to bylo

czym mozna to walnac zeby pojasnilo BUNNY? czy polozenie jakiejs 8 da rade rozjasnic to
jesli swiatlo nie klamie to tutaj wyglada jak poziom 8 z pasemkami 9 nawet... wiec 8 ladnie by to wziela
Stary 2013-01-10, 15:05   #157
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ciekawe co chce

jesli swiatlo nie klamie to tutaj wyglada jak poziom 8 z pasemkami 9 nawet... wiec 8 ladnie by to wziela
swiatlo moglo pojasnic bo nie sadze zebym az tak jasno miala ze miejscami 9 bardziej cos jak na gorze wlosow ale odcien tak jak pokazuje foto cieply jest kasztanowy nawet

ok w takim razie nastepnym razem przyjde tutaj z farbami i dobierzesz mi ktora bedzie odpowiednia i ktora moge robic

Stary 2013-01-10, 15:47   #158
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
swiatlo moglo pojasnic bo nie sadze zebym az tak jasno miala ze miejscami 9 bardziej cos jak na gorze wlosow ale odcien tak jak pokazuje foto cieply jest kasztanowy nawet

ok w takim razie nastepnym razem przyjde tutaj z farbami i dobierzesz mi ktora bedzie odpowiednia i ktora moge robic

jasne doradze jak najlepiej
Stary 2013-01-10, 15:52   #159
kitkulka
Zakorzenienie

Bunny, a skoro ja teraz mam niby 8,2 to ten, kt鏎y mia豉m na pocz徠ku po wyj軼iu od fryzjera to co to jest w豉軼iwie za poziom i odcie? Jak ona go mog豉 zrobi? Bo jest pi瘯niejszy od tego, kt鏎y mam obecnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0296.jpg (102,1 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0299.jpg (118,6 KB, 65 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-10, 15:55   #160
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny, a skoro ja teraz mam niby 8,2 to ten, kt鏎y mia豉m na pocz徠ku po wyj軼iu od fryzjera to co to jest w豉軼iwie za poziom i odcie? Jak ona go mog豉 zrobi? Bo jest pi瘯niejszy od tego, kt鏎y mam obecnie
mysle ze tu jest tez bezowy 8.13, twoj perlowy i do tego baza? na pewno jest bez i perla nie ma nawet 2 zdan.

moze jeszcze 1/3 popielu bo taki bardziej chlodny sie zdaje... hmm...
Stary 2013-01-10, 16:00   #161
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
mysle ze tu jest tez bezowy 8.13, twoj perlowy i do tego baza? na pewno jest bez i perla nie ma nawet 2 zdan.

moze jeszcze 1/3 popielu bo taki bardziej chlodny sie zdaje... hmm...
mam napisane na karteczce jakie farby:

po這wa tubki 8,2
ca豉 8,3 + 8,31

czyli sama nie dam rady tego ogarn望 fajny by kolor
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-10, 16:17   #162
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
maska dolce anti age test zrobiony super jest mi瘯kie i pi瘯ne w這sy, nie stercz ka盥y w swoj stron i nie pusz si jak to bywa這 po innych maskach/od篡wkach co nawet widoczne by這 kilka dni temu na zdj璚iach kt鏎e doda豉m, jak zd捫 to dam por闚nanie w這s闚
Tak wygl康a造 po masce alterry
Tak po dzisiejszej anti age
To te dzi, lepiej kolor wida, 瞠 mam ten poziom 9
Rzeczywi軼ie, o wiele bardziej g豉dsze i od篡wione po tej masce dolce.

Cytat:
Wczoraj bardzo pokluci豉m sie z T-em
skumulowa這 mi sie wszystko...
te wiecznie nie pochowane rzeczy,nie wypakowane zakupy,chleb i kubki w pokoju, gary w zlewie, gacie kolo zamiast w koszu na brudy...itp, itd..
a dzisiaj ma urodziny i w sumie troche mi g逝pio.
Przeprosi豉m ale tez powiedzialam, ze moglam to powiedziec w inny sposob, ale moje zarzuty nadal sa aktualne...
ach, sk康 ja to znam M鎩 m捫 te taki by, wsz璠zie zostawia po sobie tylko ba豉gan. Ale kilka razy mu pobrz璚za豉m nad uchem (jak to uj窸a Bunny ), i z czasem zacz掖 po sobie sprz徠a

Cytat:
ja mowie ze zolta- bo najbardziej uniwersalna skladowo. ale wszystko zalezy jakie masz wlosy, co lubia i jakie z nimi problemy- bo jak np ktos ma zniszczone i dopiero zaczyna akcje ratunkowa to lepiej czarna.
a jak ktos jest zadowolony z wlosow jakie juz sa to brazowa. a jak chcialby nadac im miekkosci i nawilzenia to zolta.

czekam i czekam co powiesz na ta zolta gliss kur
bardzo jestem ciekawa reakcji twoich k豉czkow na nia
dobrze ze modem ruszyl, moj lata poki co prawie cala dobe i mega
schauma rzadzi jak kiedy trafie cos podobnego to dam znac
ja tez czuje sie soba w blond ech w dupie mam, nie beda mnie zmieniac na sile- mam byc soba a soba jestem w blondzie

moze sprawic klopot z kolorem- typu rudzenei/zolkniecie ale wszystko zalezy od wlosow wiec najlepiej obserwowac. w ksiazce z chemii fryzjerskiej z lat 90 mam ze oleje (czyt, tluszcze) i nafty powoduja oslabienie koloru we wlosie. ale wiadomo moze byc to przestarzale juz info, dzis mamy inne farby i w ogole ale lepiej dmuchac na zimne
Macie na my郵i od篡wk do sp逝kiwania, czy ekspresow w sprayu, czy serum w sprayu?

Chyba spr鏏uj z t naft. B璠 u篡wa raz na tydzie, na 10 min przed myciem, i zobacz co si b璠zie dzia這. Ale to po nast瘼nym farbowaniu, wtedy b璠 mia豉 bardziej ch這dny kolor przy g這wie, i b璠 mia豉 lepsze por闚nanie. Oczywi軼ie nast瘼ne malowanie b璠zie c10
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-10, 17:32   #163
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:

to si ciesz, ze zadowolona jestes
heh tak, ta wczorajsza by豉 kilka h po farbowaniu wi璚 relacja na bierz帷o

dobrze, 瞠 wzie豉 okulary nawet jak nie zauwa篡sz mega r騜nicy (bo 獞iartki to malutko naprawd) to do pracy z kompem czy przy je寮zie z autem b璠 pomocne, oczy nie b璠 si m璚zy
a co do pog喚bienia to nie wiem , chyba jest tak, 瞠 do pewnego wieku mo瞠 si pogarsza, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem si ju zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie r瘯i odci帷 mi si pogorszy wzrok na studiach, 郵璚zenie w nocy etc.. w lutym zrobi kontrol to zobacz, czy nie polecia這 ale chyba nie (odpuka)

Cytat:
ja by豉m w nowym roku ju mam now pani i zupe軟ie inna jako嗆 wizyty, taki komfort dok豉dna, opanowana,spokojnie t逝maczy i odpowiada precyzyjnie na ka盥e pytania. Cyto zrobi豉m
aa i jeszcze info dla dziewczyn z nad瞠rk, bo si wypyta豉m troch-dr zaleca zrobi pobranie wycink闚 i na podstawie tego lekarz b璠zie wiedzia co i jak, czy jest nad瞠rka ale jest w porz康ku i mo積a wymra瘸, czy te s zmiany przednowotworowe i trzeba powa積iej dzia豉. Moze by te nad瞠rka genetyczna-dlatego warto zrobi te wycinki i spa spokojnie, tym bardziej jest to wa積e dla kobiet, kt鏎e nie rodzi造 !!

Cytat:

豉dniutkie syoss da rade

Cytat:
zgadzam si, pi瘯ny by

hehe tak czytam o tych przebojach ze sprzataniami..ja akurat jestem po tej drugiej stronie
infatuated jest offline  
Stary 2013-01-10, 18:48   #164
caskada
Zakorzenienie

najlepszy jest kradziony net niech mi jakis sasiad wybaczy to ale musze wejsc na wizaz

Cytat:
jasne doradze jak najlepiej
ok
Cytat:
ale ciemny ale ladny .
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆

dobrze, 瞠 wzie豉 okulary nawet jak nie zauwa篡sz mega r騜nicy (bo 獞iartki to malutko naprawd) to do pracy z kompem czy przy je寮zie z autem b璠 pomocne, oczy nie b璠 si m璚zy
a co do pog喚bienia to nie wiem , chyba jest tak, 瞠 do pewnego wieku mo瞠 si pogarsza, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem si ju zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie r瘯i odci帷 mi si pogorszy wzrok na studiach, 郵璚zenie w nocy etc.. w lutym zrobi kontrol to zobacz, czy nie polecia這 ale chyba nie (odpuka)

ja by豉m w nowym roku ju mam now pani i zupe軟ie inna jako嗆 wizyty, taki komfort dok豉dna, opanowana,spokojnie t逝maczy i odpowiada precyzyjnie na ka盥e pytania. Cyto zrobi豉m
aa i jeszcze info dla dziewczyn z nad瞠rk, bo si wypyta豉m troch-dr zaleca zrobi pobranie wycink闚 i na podstawie tego lekarz b璠zie wiedzia co i jak, czy jest nad瞠rka ale jest w porz康ku i mo積a wymra瘸, czy te s zmiany przednowotworowe i trzeba powa積iej dzia豉. Moze by te nad瞠rka genetyczna-dlatego warto zrobi te wycinki i spa spokojnie, tym bardziej jest to wa積e dla kobiet, kt鏎e nie rodzi造 !!

豉dniutkie syoss da rade

zgadzam si, pi瘯ny by

hehe tak czytam o tych przebojach ze sprzataniami..ja akurat jestem po tej drugiej stronie
dziekuje pomysle o syosie tez
Stary 2013-01-10, 19:37   #165
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

zacytowa豉m tyle i mnie wyrzuci這wi璚 pisz normalnie:

Bunny no w豉郾ie na瘸r造 si, b璠 im t mask dawa co drugie mycie to mo瞠 si 豉dne zrobi? jedyny co zauwa篡豉m jako lekki minus 瞠 robi mi mniejszy skr皻 w這s闚 tzn na kr鏂ej
Czyli od篡wka czarna gliss kur b璠zie dla mnie pewnie najlepsza

Ja u gina tez bardzo dawno nie by豉m...musz i嗆...

Kitka 豉dnemu we wszystkim 豉dnie

Ja mam tez du膨 wad wzroku, od dziecka w okularach chodz, +2 i +3 na astygmatyzm...

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:39
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:04   #166
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

to wyglada jak 8...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:04   #167
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Agataka
M鎩 ojczym ma te astygmatyzm gdzie na takim poziomie. Gdy je寮zi w okularach na d逝窺ze trasy (a je寮zi Koszalin-Warszawa 2x w tyg.) to mu bardzo pomagaj, mniej si oczy m璚z. Na kr鏒kie nie wk豉da nawet. Gdzie mi si obi這 o uszy, 瞠 bez noszenia okular闚 mo瞠 si powi瘯szy, ale to chyba tylko w wieku dzieci璚ym, bo tak jak m闚i豉m, on je nosi tylko na trasy, a od lat si nie pogarsza.

Ja mam -4.25 na obydwa ju chyba i bez jestem 郵epakiem zupe軟ym.
Stary 2013-01-10, 20:13   #168
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

To ciesze si ze te okulary pomoga
Mi sie tez wzrok zepsul na studiach w te wakacje zauwazylam... masakra, sleczymy nad ksi捫kami i jeszcze oczy nam si od tego psuj

Dziewczyny kupi豉m sobie kilka rzeczy do wlosow

http://estyl.pl/blog/2011/10/spray-d...-twist-around/

瞠l do w這sow z woskiem chyba wella albo goldwell

http://www.matrix.com/products/biola...re_masque.aspx

a impu趾a z tej samej serii

aaa i podklad ten dzis kupilam, jednak sie skusilam max factor 3 w 1.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:18   #169
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆
Cytat:
ja te, sprz徠am bo musz, lubi porz康ek ale najlepiej jakby kto to za mnie zrobi wiem, straszne lenistwo, straszne

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
No to ja przy Was to mam "malutk" wad, tylko -7,5 od po這wy liceum chodz w soczewkach, okulary te mam i to na maksa wycieniowane z najwy窺zym indeksem ale chodz w nich tylko po domu i do lekarza na kontrol. Pocieszam si tym, 瞠 od kilku lat wada mi si nie powi瘯sza, my郵 na korekt laserow

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
aaa i podklad ten dzis kupilam, jednak sie skusilam max factor 3 w 1.
Mia豉m tylko pr鏏k i fajny si wydawa tylko odcie by za ciemny, ciekawe jak si u Ciebie sprawdzi

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:20   #170
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Agataka
M鎩 ojczym ma te astygmatyzm gdzie na takim poziomie. Gdy je寮zi w okularach na d逝窺ze trasy (a je寮zi Koszalin-Warszawa 2x w tyg.) to mu bardzo pomagaj, mniej si oczy m璚z. Na kr鏒kie nie wk豉da nawet. Gdzie mi si obi這 o uszy, 瞠 bez noszenia okular闚 mo瞠 si powi瘯szy, ale to chyba tylko w wieku dzieci璚ym, bo tak jak m闚i豉m, on je nosi tylko na trasy, a od lat si nie pogarsza.

To ja tez mysle do samochodu ale o zmroku chyba bede zakladala nawet w miescie. jak jezdze po prostu za豉twia co.

No wade masz konkretna A jak z powiekszaniem wady nie wiem niestety.

zamowilam jeszcze te wa趾i

http://allegro.pl/papiloty-walki-spi...887205889.html

widzialam na blogu weegirl i sprobuje jak dzialaja

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Mia豉m tylko pr鏏k i fajny si wydawa tylko odcie by za ciemny, ciekawe jak si u Ciebie sprawdzi
Ja tez mialam pr鏏ke 75 nawet nie uzylam, za ciemny.
Ja kupilam nr 47 nude.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:25   #171
novelove
Zakorzenienie

Milka M
O Kochana!! Planujesz operacj? Ja si nad tym zastanawia豉m. I ile wybuli豉 za szk豉 te tak bardzo wycieniowane? Ja si ostatnio pyta豉m i babka mi powiedzia豉, 瞠 800 z :O

Wstawiam zdj璚ie z kamerki C10, patrzcie po lewej stronie, bo prawa prze鈍ietlona Jest zdecydowanie ch這dniej i jakby troszku ja郾iej. Stan-spoko! Do陰czam si do tych, kt鏎e podwa膨 mit o palette. Zobaczymy, jak si spiera b璠zie, ale jak nic nie z鄴趾nie, to zostan przy niej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (25,6 KB, 82 za豉dowa)
Stary 2013-01-10, 20:25   #172
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

dziewczynki co my郵icie o takiej fryzurce? http://styl.fm/item/55819

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:29   #173
novelove
Zakorzenienie

Asia
taka Asiowa pasowa豉 by Ci!
W og鏊e to jak tak patrz, masz co chyba z tej dziewczyny

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-10 o 20:35
novelove jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:37   #174
milka_m
Rozeznanie

Cytat:
Milka M
O Kochana!! Planujesz operacj? Ja si nad tym zastanawia豉m. I ile wybuli豉 za szk豉 te tak bardzo wycieniowane? Ja si ostatnio pyta豉m i babka mi powiedzia豉, 瞠 800 z :O
W豉郾ie zastanawiam si nad korekt, wada mi si nie zmienia, wi璚 pod tym k徠em si kwalifikuj ale podobno trzeba by przez rok pod kontrol u lekarza tam gdzie robi korekty a ja zmienia豉m lekarzy. Musia豉bym si zapisa i teraz nie wiem czy nie b璠 musia豉 czeka tyle czasu. A najgorsze jest to, 瞠 przed operacj jaki czas musz chodzi w okularach, czego nie cierpi
Za okulary zap豉ci豉m 750 z i to jeszcze ze zni磬, p馧 roku temu kupowa豉m. Jakbym kupowa豉 takie zwyk貫 to wygl康a豉bym jak St瘼ie z "13 posterunku"

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:41   #175
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

Wstawiam zdj璚ie z kamerki C10, patrzcie po lewej stronie, bo prawa prze鈍ietlona Jest zdecydowanie ch這dniej i jakby troszku ja郾iej. Stan-spoko! Do陰czam si do tych, kt鏎e podwa膨 mit o palette. Zobaczymy, jak si spiera b璠zie, ale jak nic nie z鄴趾nie, to zostan przy niej.
jaka jasno嗆!!! super wygl康asz fajnie by by這 jakby przypasowa豉
Cytat:
Asia
taka Asiowa pasowa豉 by Ci!
W og鏊e to jak tak patrz, masz co chyba z tej dziewczyny
tak a niby co mam ?

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:41   #176
milka_m
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
dziewczynki co my郵icie o takiej fryzurce? http://styl.fm/item/55819
Taka dziewcz璚a fryzurka, tylko nie wiem, czy nie za bardzo wycieniowane, wydaj si, 瞠 jest ich ma這 ale og鏊nie 豉dnie

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:44   #177
kitkulka
Zakorzenienie

Milka Nove, ja robi po sesji korekt laserow, ju by豉m na badaniach kwalifikacyjnych w Warszawie ale ja przy Was to mam wad tyci.

-1 na jednym i -1,25

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
W豉郾ie zastanawiam si nad korekt, wada mi si nie zmienia, wi璚 pod tym k徠em si kwalifikuj ale podobno trzeba by przez rok pod kontrol u lekarza tam gdzie robi korekty a ja zmienia豉m lekarzy. Musia豉bym si zapisa i teraz nie wiem czy nie b璠 musia豉 czeka tyle czasu. A najgorsze jest to, 瞠 przed operacj jaki czas musz chodzi w okularach, czego nie cierpi
Za okulary zap豉ci豉m 750 z i to jeszcze ze zni磬, p馧 roku temu kupowa豉m. Jakbym kupowa豉 takie zwyk貫 to wygl康a豉bym jak St瘼ie z "13 posterunku"
to zupe軟a nieprawda wcale nie trzeba, tylko musisz mie sko鎍zone 21 lat i ewentualne papiery, 瞠 wada od przynajmniej roku Ci si nie zmieni豉
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:53   #178
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
A ile z tego kosztowa造 szk豉?
W sumie, to tak czy siak to nie g逝pie, rok w t czy w tamt nie stanowi a takiej r騜nicy. Tak samo z tymi okularami po operacji, nie wiesz ile si nosi? Potem do ko鎍a 篡cia teoretycznie mamy ju z g這wy.
Jej, jak ja bym chcia豉 po prostu wsta i nie m璚zy si z tymi pieprzonymi soczewkami

Kitka
OOO!!! Ale super! A ile p豉cisz za to? Boisz si? Opowiesz mi wszystko, jak to przebieg這

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Asia
oczka?

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-10 o 20:48
novelove jest offline  
Stary 2013-01-10, 20:58   #179
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka
OOO!!! Ale super! A ile p豉cisz za to? Boisz si? Opowiesz mi wszystko, jak to przebieg這
ja pisa豉m ju o tym w listopadzie, 瞠 w grudniu chcia豉bym ju zrobi zabieg, ale nie by這 kiedy ale jak ostatnio pisa豉m Wam, 瞠 lecia豉m do Wawy to w豉郾ie po to

teraz si nie boj, nie my郵 o tym, nie mam nawet terminu zaplanowanego, ale badania zrobi豉m i ich koszt to: teraz zap豉ci豉m 150 z za badania wst瘼ne, aby si dowiedzie czy si w og鏊e kwalifikuj do zabiegu, a jak si zdecyduj to p騧niej jeszcze p豉c 100 z za uzupe軟iaj帷e.
Ceny s r騜ne w zale積o軼i co chcesz skorygowa, ja zap豉c ok. 5000 z i w tym ju s wliczone koszty lekarstw, kt鏎e dostaniesz po zabiegu i badania kontrolne przez miesi帷 chyba
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-10, 21:14   #180
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 759

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆

Bardzo 豉dnie Ci wysz這 Wstaw jeszcze zdj璚ia w 鈍ietle dziennym A w這sy masz cudne, g豉dkie i d逝gie. Kiedy moje tak urosn

Dzi瘯i Jak tylko bede miala jak to wstawie w dziennym, dzisiaj wog鏊e nie mia豉m mo磧iwo軼i zbytnio zrobi Mo瞠 jutro dam rade.
Cytat:
po prostu piekne
i jakioe gladkie...zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
jest pi瘯nie
kusisz !

czyli zostajesz przy kolestonie?
teraz tylko zeby nie rudzia ani nie 鄴趾
P鏦i co zostaje Dzi瘯i za doradzenie raz jeszcze
Cytat:
mega w這sy lubie bardzo tak 軼iete na prosto konce
i jaka zmiana kondycji wow!

ja te mam astygmatyzm, ale na jednym oku -1,25 a na drugim -0,5 Ty masz malutko, to pewnie a takiej r霩nicy nie zobaczysz "w" a "bez" ostrzej troche b璠zie. Ja normalnie mog funkcjonowa bez oks闚/soczewek ale do nauki czy kompa s mi niezb璠ne, lepiej mi po prostu

fajnie, 瞠 si zdecydowa豉 bo pi瘯nie wysz這 uwielbiam ten kolor

mega jest
Ja mam na lewym -0,75 a na prawym 0,5
Cholery z okularami dostaje bo nie moge ich doczy軼i nigdy, jedno szk這 ju mam lekko zarysowane Ale p鎩d nied逝go na wymiane bo ubezpieczenie do nich wzi瘭i鄉y z T awaryjnie
Ale og鏊nie ja np widze r騜nice jak siedze przed kompem z a bez. Na pocz徠ku by這 mi si ci篹ko przyzwyczai i chodzi豉m jakbym by豉 pijana
Tak瞠 tak jak m闚isz nawet przy ma貫j wadzie warto.

Cytat:

czy dobrze zrobilam, bo wada sie moze poglebic?...[COLOR="Silver"]
Ja mam od miesi帷a, wade mam ma陰 bo tak jak pisa豉m -0,75 na lewe, a na prawe -0,5, a i tak ro積ice widze Mniej si oczy te m璚z na pewno. Z pocz徠ku by這 ci篹ko, i i tak bede raczej stawia na soczewki.
Z tym 瞠 japowinnam teoretycznie non stop nosi
Wog鏊e 鄉iesznie bo mi na tym laserowym badaniu wysz這 瞠 mam jedno oko na- a drugie na + Ale juz jak posz豉m do lekarza to oba na -
A wada pog喚bia si mo瞠, u mojego taty sie pog喚bia ca造 czas.
Cytat:
hej

czeko jestem pod wrazeniem twoich wlosow zwlaszcza ich wygladu wygladaja na bardzo zadbane
Dzi瘯uje Staram si dba jak moge
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Czy u nas mozna kupic Koleston 12,81 bo chce spr鏏owac po這zyc tym razem ta farbe i zobacze czy och這dzi bardziej kolor po alfie.
Chcia豉bym zmieszac 12,96 i 12,81 ale tego drugiego nie widze na allegro.....
12,81 nie ma, tak samo jak 12,16

Cytat:

dobrze, 瞠 wzie豉 okulary nawet jak nie zauwa篡sz mega r騜nicy (bo 獞iartki to malutko naprawd to do pracy z kompem czy przy je寮zie z autem b璠 pomocne, oczy nie b璠 si m璚zy
a co do pog喚bienia to nie wiem , chyba jest tak, 瞠 do pewnego wieku mo瞠 si pogarsza, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem si ju zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie r瘯i odci帷 mi si pogorszy wzrok na studiach, 郵璚zenie w nocy etc..w lutym zrobi kontrol to zobacz, czy nie polecia這 ale chyba nie (odpuka)

:
Mo瞠 si pog喚bi u ka盥ego chyba. M鎩 ojciec jako chyba ko這 35 roku 篡cia kupowa pierwsze okulary i mia tak sam wade jak ja teraz, identyko A teraz ju ma -1,5 na ka盥e oko albo i wi璚ej.
Cytat:

Ale bia豉

Bunny przepraszam ale dzisiaj tych zdj耩 ci nie do郵e bo nie dalam rady zrobi
Jutro si postaram, najp騧niej w sobote
Ale Koleston je郵i chodzi o kondycje na pewno na plus, ju nawet teraz widze r騜nice, o wiele bardziej przed farbowaniem mi si pl徠a造, by造 bardziej wysuszone. Oby nie siad這 tak jak po Palette po czasie
Ale jestem mega zadowolona jak narazie
czekoladowoo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.