W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-28, 16:16   #1771
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
obie z lady spa sa dobre
Bunny witaj, tesknilam dobrze ze u Ciebie lepiej i ze jestes z nami
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:21   #1772
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Hej
Wrocilam od mojej fryz, oczywiscie mam nowe maski
obgadalam z nia rudy, powiedziala ze widzi mnie ale nie w kazdym odcieniu i ze jak sie zdecyduje ona mi zrobi tak zeby bylo dobrze
ugadalysmy ze moze na wakacje sie skusze

Jakis pewnie tak ale to jak w這sy urosna.
A jaki odcien nie wiem, tu zda豉bym si na fryzjerk calkowicie.
Jesli ladnie urosn, bede w stanie przyzwoitym byc moze zaszalaje na lato

Asiu pewnie Cie cos uczulilo.
Strupki same zejd, ale wyobrazam sobie jaki czujesz dyskomfort

Po przyciemnieniu 豉dnie. Od razu co zobaczylam to wyraziste brwi-lepiej Ci 瞠 tak powiem wida oczy.

Agatko ja mialam kiedys taki rudy jak na zdjciach ponizej. Ale powrot do blondu mi bardzo dlugo pozniej zajal.... wiec przemysl dobrze ta decyzje

3 pierwsze zdjecia- po farbowaniu
2 ostatnie - pokazane jak kolor sie spieral

Blond Bunny
witamy cie ponownie Fajnie ze wrocilas
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0244.jpg (106,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0252.jpg (65,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0286.jpg (74,5 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0278.jpg (82,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg obrazy 0010.jpg (47,2 KB, 20 za豉dowa)
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-28 o 16:25
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:33   #1773
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
obie z lady spa sa dobre
Dzi瘯i a z Kallosa ta mleczna mo瞠 by ?
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:37   #1774
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 729

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Opisywalam juz kilka klientek na watku, takich prawdziwych rarytas闚 to by sie jeszcze znalazlo...niestety
Ja biore Regulon.
Nigdy jeszcze ich nie bralam.
Mialam juz dawno temu Hormonet, Logest, Yasmin,Yaz, Cilest,Novynette, a teraz Regulon
Uzbieralo sie tego
Z tego co kojarze Ty chyba Naraye bralas?
Nie pasowa豉 Ci?
Ja na regulonie to miesiac wytrzyma豉m. Dostalam je na tradzik niby a wysyp mialam potem taki ze chyba 3 miesiace mi sie goilo wszystko
Teraz mercilon biore, mam jeszcze jedno opakowanie ale prawdopodobnie odstawiam... tylko ze u mnie to jest kwestia wyboru - albo zdrowie albo ladna buzia i zabezpieczenie

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Ja jednak nie poprawi w這s闚 Lond (bo nie by豉m z niej ca趾iem zadowolona), tylko wracam do Alfaparfu 9.21 Ogl康am sobie zdj璚ia jak farbowa豉m Alf i zachodz w g這w, co mi w niej nie pasowa這 W najbli窺zych dniach, jak tylko kupi farb b璠 poprawia, na pewno dam zna Za陰czam 2 zdj璚ia Alfy 9.21 w r騜nym 鈍ietle, a tutaj na balkonie: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2381
Pieknie bylo

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
no bo ma taki poblask r騜owy widocznie ma opal nieznam si na tym

mo瞠 po timoteiu
ja zobacze jutro jak wysz這
ju nie wiem czym tu spr鏏owa i wyczyta豉m o tej farbce i tym kolorze
Ja mialam taki rozowy poblask po Kolestonie I z poczatku ten taki intensywny mi sie nie podobal bo mi sie zdawalo rudo Ale po 2-3 myciach bosko Na tyle bosko 瞠 w perlowych kolorach zakochalam sie na tyle ze teraz tylko w nie bede celowac

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Pure paprika jest jeszcze kozackim kolorem

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Oj tak

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam m皻lik w g這wie..... Sama chcia豉bym przyciemni w這ski tym majrelem 8,2, ale m鎩 chce 瞠bym wr鏂i豉 zn闚 do jasnego blondu bo w takim mnie uwielbia najbardziej.......Wi瘯szo 嗆 dziewczyn m闚i, 瞠 lepiej mi w ciemnych bo naturalniej itd a z kolei kumple i m鎩 T s za jasnym blondem i jak tu podj望 decyzj
A ty na siebie najbardziej patrz, tobie sie ma podobac, ty masz sie czuc dobrze.
Ja tez caly zeszly rok patrzylam na to co facet mowi - a bo on blond to ja musze koniecznie blond zostac. A dupa Teraz wiem ze TZ mnie kocha i bedzie mnie kochal i w blondzie i w rudym i w brazowym i bede mu sie tak samo bardzo podobac jak teraz Grunt zebym to ja sie dobrze czula ze soba.
Cytat:
hej!

ale jestem z豉
niestety kolor po tym garnierze wyszed 鄴速y ale najgorsze te krostki na g這wie nie wiem czemu taka reakcja jak wcze郾iej juz nim robi豉m i nie mia豉m czegos takiego normalnie mam takie b帳elki z rop w 鈔odku ju je poprzebija豉m bo i tak przy czesaniu zachaczy豉m szczotk jest ich kilka przy skroniach po obu stronach i zn闚 zaczynam mie tego blondu do嗆 te ci庵貫 kombinacje z farbami mnie wyczerpuj chyba pro軼iej by by這 z ciemniejszymi odcieniami nie wiem co dalej robi
Asiu ja ci powiem co ty masz zrobic. Po pierwsze to ty powywalaj te wszystkie farby i tyle. Za duzo kombinujesz, za bardzo impulsywnie i potem nie dosc ze cuda z kolorem wychodza to jeszcze teraz jakies uczulenie Zadowolona bylas z tego garniera 10, no tos czemu sie go nie trzymasz? Wywal w cholere to co masz w zapasie, ja sie wszystkich moich pozbylam i juz mnie tak nie kusi. A jak najdzie na jakas zmiane to 3 razy pomysle czy aby na pewno i mniej efektow ubocznych mam

Cytat:
jasny blond wrzuca豉m kilka stron wczesniej efekty po garnierze naturals 10
pierwszy raz mnie to spotka這 i od razu mam uraz juz do tej farbki nutrissa

najlepiej spr鏏uj palette a10, to najlepsza farba drogeryjna kt鏎a moze najlepiej rozjasnic w這ski ,ale ma oks 12%.ze sklepowych to juz raczej nic lepiej rozjasniaj帷ego nieznajdziesz
tu ka盥a z nas ma proplem z 鄴趾ni璚iem,rudzeniem koloru

i pomy郵e ,瞠 kiedys tam robi豉m na ciemno wloski i farbowa豉m co 2 miesi帷e a teraz po 2 tygodniach juz mnie nosi bo kolor nie taki

albo przestane kombinowa i zostane przy tym garnierze naturals 10 na jakis czas albo spr鏏uje jeszcze C10 kt鏎ej sie boj ...ze wzgledu na pieczenie sk鏎y g這wy i zn闚 jakis strupk闚
A tam co 2 miesiace, mi sie zdarzalo raz na pol roku
Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Ale si wczoraj wyp造wa豉m... 4h w aquaparku, do dzisiaj m鎩 organizm ma zapotrzebowanie na kalorie bo mi si czekolady stale chce
Swoj drog, ta maseczka co mia豉 nadawa popielaty odcie tak pi瘯nie pachnie, a co najlepsze - po zmoczeniu w這s闚 ( jak to na basenie) ca造 czas mi co s這dko pachnia這... Jak by porzeczki - maliny a to ta od篡wka!
Zapach utrzymywa si przez d逝窺zy czas i kto sta ko這 mnie pyta co to za s這dkie i delikatne perfumy Spe軟ia swoj rol a do tego pi瘯nie pachnie, chocia nie od篡wia w這s闚 jako ale tak poza tym to polecam.

Mo瞠cie mi poleci jak捷 od篡wk mocno wyg豉dzaj帷 w這sy? (drogeryjn albo fryzjersk to ju oboj皻ne)
Dop鏦i moje w這sy nie od篡j przyda豉bym si taka z efektem WOW na wyj軼ia. Bo teraz p鏦i co i tak chodz w koku ze wzgl璠u na zim, wygod i troch suche w這sy po farbowaniach.
Maski Dove czy to w sloiczkach czy w tubkach
Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka wiadomo嗆
Hej blondomaniaczki 郵iczne!!!
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Ot騜 podczytuje Was ca造 czas, generalnie cz瘰to zagl康am na Wasze blogi i wog鏊e.
Teraz postanowi豉m si z Wami podzieli moj przemian - w ko鎍u moja irytacja ci庵造m odrostem wzi窸a g鏎 i przyciemni豉m moje bia貫 w這siska do czegos na kszta速 ombre.
Poni瞠j foto before & after.
U篡te farby: matrix 7MM, 6MM i jeszcze jaki toner z 10 poziomu na ko鎍e.
Dajcie zna co my郵icie. Ja nie wiem, trudno mi si przyzwyczai.
ζdnie
Cytat:
najlepiej nie uczyc spania w lozku.
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

raczej chlodne i moga wyjsc chlodno lub neutralnie.

moze jest cos w skladzie co cie uczulilo...
Bunny
Kurcze ty juz tyle chora jestes ze ja bym jednak poszla po antybiotyk albo jakis lek silniejszy. Meczysz sie, a i tak sie pewnie tak skonczy skoro nadal nie przeszlo.
Ja mialam zatoki zawalone i sie meczylam prawie 2 miesiace....
Kup sobie probiotyk, najlepiej kup tak zeby ci chronilo jelita, i cos dopochwowo (one w takich opcjach szybciej dzialaja - tylko nie lactovaginal, a invag np.). Znam ten bol i tez ciagle sie cykalam ze antybiotyku nie bo mi sie pogorszy, ale jakos dawalo rade.

Teraz to mnie czeka leczenie macmirorem + potem invag albo cos tego typu i lacibios albo iladian przez miesi帷 czy dwa. Anty prawdopodobnie odstawie i bede chyba sie modlic codziennie zeby wyzdrowiec... Ale w koncu chyba trafilam na jakiegos konkretniejszego lekarza. Nawet robil badanie pod mikroskopem w gabinecie, z czym sie 1 raz spotkalam

Dzisiaj tez Londe bede zamawiac, i pewnie w przyszlym tygodniu farbowanie
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:42   #1775
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Lavia 豉dny kolor
Ja do jasnego blondu nie planuje na razie wracac.
Chc miec poziom taki jak mam, nawet ciemniejszy.
Tak瞠 tu sie nie obawiam.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:56   #1776
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
ja lolke juz odzwyczailam spania z nami- mialam dosyc klakow i cieczki na poscieli
a jak sie z tz kochamy to lola... kladzie sie pod lozko na ktorym to robimy i lezy tam az skonczymy perwera jedna

hej wszystkim!
u mnie troche sie ulozylo ale nadal jestem chora tydzien bujalam sie z gardlem, potem byla lekka poprawa, a od wczoraj znow goraczka, poszlo mi na oskrzela i kaszle jak dziad pol nocy nie spalam a dzis czuje ze zatoki siadly i nos zawalony no nie przejdzie mi chyba... powaznie mysle nad pojsciem do lekarza po jakis "wziewnik"- typu bioparox, gorzej jak znow trafie jakas madra- bo mojego rodzinnego nie ma do odwolania - i walnie mi taki antybiotyk co bede uczulona albo za mocny i znow bedzie wedrowka- ginekolog, leki na zoladek i jelita zeby jakos wrocic do zywych juz po antybiotyku nie wiem co robic, a moze dac sobie jeszcze tydzien luzu i dopiero do lekarza?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Kochana ja tez mam podobne objawy do Twoich i narazie jade na leku Bactrim.... tez mam goraczke, katar, nos caly zapchany plus bol gardla.... Najgorsze jest to ze do pracy musze chodzic a dzieciaki wiadomo jak zarazaja dzwonilam dzis do mojej przychodni i moja lekarka jest na urlopie do konca tygodnia, a do innej nie chce isc zreszta jakas epidemia chyba panuje bo u mnie w rodzinie wszyscy chorzy

a w sobote mam wyjazd do Holandii juz wszystko zaplacone, zarezerwowane wiec nie ma zmiluj i niewiem jak to zrobie ale musze sie wyleczyc do soboty

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Lavia 豉dny kolor
Ja do jasnego blondu nie planuje na razie wracac.
Chc miec poziom taki jak mam, nawet ciemniejszy.
Tak瞠 tu sie nie obawiam.
aha chyba ze tak

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja na regulonie to miesiac wytrzyma豉m. Dostalam je na tradzik niby a wysyp mialam potem taki ze chyba 3 miesiace mi sie goilo wszystko
Teraz mercilon biore, mam jeszcze jedno opakowanie ale prawdopodobnie odstawiam... tylko ze u mnie to jest kwestia wyboru - albo zdrowie albo ladna buzia i zabezpieczenie

Pieknie bylo

Ja mialam taki rozowy poblask po Kolestonie I z poczatku ten taki intensywny mi sie nie podobal bo mi sie zdawalo rudo Ale po 2-3 myciach bosko Na tyle bosko 瞠 w perlowych kolorach zakochalam sie na tyle ze teraz tylko w nie bede celowac

Oj tak

A ty na siebie najbardziej patrz, tobie sie ma podobac, ty masz sie czuc dobrze.
Ja tez caly zeszly rok patrzylam na to co facet mowi - a bo on blond to ja musze koniecznie blond zostac. A dupa Teraz wiem ze TZ mnie kocha i bedzie mnie kochal i w blondzie i w rudym i w brazowym i bede mu sie tak samo bardzo podobac jak teraz Grunt zebym to ja sie dobrze czula ze soba.

Asiu ja ci powiem co ty masz zrobic. Po pierwsze to ty powywalaj te wszystkie farby i tyle. Za duzo kombinujesz, za bardzo impulsywnie i potem nie dosc ze cuda z kolorem wychodza to jeszcze teraz jakies uczulenie Zadowolona bylas z tego garniera 10, no tos czemu sie go nie trzymasz? Wywal w cholere to co masz w zapasie, ja sie wszystkich moich pozbylam i juz mnie tak nie kusi. A jak najdzie na jakas zmiane to 3 razy pomysle czy aby na pewno i mniej efektow ubocznych mam

ζdnie

Bunny
Kurcze ty juz tyle chora jestes ze ja bym jednak poszla po antybiotyk albo jakis lek silniejszy. Meczysz sie, a i tak sie pewnie tak skonczy skoro nadal nie przeszlo.
Kup sobie probiotyk, najlepiej kup tak zeby ci chronilo jelita, i cos dopochwowo (one w takich opcjach szybciej dzialaja - tylko nie lactovaginal, a invag np.). Znam ten bol i tez ciagle sie cykalam ze antybiotyku nie bo mi sie pogorszy, ale jakos dawalo rade.

Teraz to mnie czeka leczenie macmirorem + potem invag albo cos tego typu i lacibios albo iladian przez miesi帷 czy dwa. Anty prawdopodobnie odstawie i bede chyba sie modlic codziennie zeby wyzdrowiec... Ale w koncu chyba trafilam na jakiegos konkretniejszego lekarza. Nawet robil badanie pod mikroskopem w gabinecie, z czym sie 1 raz spotkalam

W sumie moze masz racje... on mnie juz widzial nawet w stanie najgorszym z mozliwych czyli jak bylam mega nieogarnieta w lozku- bez tapety, z brudnymi klakami, z goraczka, jakas pizamka w misie itd a i tak przyszedl i powiedzial ze wygladam dla niego pieknie tak naturalnie wiec chyba odcien wlosow nie stanowi az takiej roznicy jesli sie kogos mocno kocha

jaka londa robisz teraz?
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:01   #1777
ivredevie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Cytat:
Te "strare" pewnie mnie jeszcze kojarz, te "nowe" witam i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Teraz postanowi豉m si z Wami podzieli moj przemian - w ko鎍u moja irytacja ci庵造m odrostem wzi窸a g鏎 i przyciemni豉m moje bia貫 w這siska do czegos na kszta速 ombre.
Te chc tak zrobi, ju um闚i豉m si do fryzjera
郵icznie wygl康asz
ivredevie jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:09   #1778
Eveline1000
Rozeznanie

Dziewczynki ja chyba na nast瘼ne farbowanie sobie strzel palette c10Ale si troch obawiam bombli czy czego takiego skoro nawet po Garnierze dla Asi krostki sie porobi造 a uwa瘸豉m go za do嗆 delikatn farb .Kt鏎e z was jej u篡wa造?Nic wam si po niej nie dzia這? Piszcie jezeli kt鏎e z was jej u篡wa造
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:13   #1779
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Agatau Masz tak urod, 瞠 pasuje Ci ciemny i jasny

Czekoladowo ja kiedy dla T疾ta nosi豉m ci庵le d逝gie w這sy- ale p騧niej zmieni豉m i T i w這sy Niestety s m篹czy幡i z pomys貫m na 篡cie - r闚nie na 篡cie swojej partnerki
Mam na my郵i starszych bo ja celuj w inn grup wiekow, jestem sporo starsza Nie wiem, jak teraz jest w鈔鏚 m這dych

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Shizaxa nie wystrasz si, ja takie g逝pie foty daj A ty gdzie masz album?
Stary 2013-01-28, 17:23   #1780
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

o masakra, ale mam plan zajec na nowy semestr

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:27   #1781
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
teraz 豉dniej
ja z tych nowych wi璚 si witam
Cytat:

hej wszystkim!

moja te czaami taka perwera pod 堯磬iem le篡
Bunny dobrze 瞠 si odezwa豉. Ja bym na Twoim miejscu sz豉 do lekarza, tylko powiedz, 瞠 antybiotyk plus probiotyk i jeszcze co zabezpieczaj帷ego przed bakteriami!
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
chodzi這 ze w dzien siedzimy na kanapie (w poscieli) i tam m鏬豚y siedziec z nami,a w nocy spimy na 堯磬u takim z materacem i do niego nie bede przyzwyczaja psa tylko ze boje sie jego niepokoju gdy zaczniemy ha豉sy i konecznie bedzie sie tam wpycha
uczy, uczy i wymaga!
Cytat:
Hej
Wrocilam od mojej fryz, oczywiscie mam nowe maski
obgadalam z nia rudy, powiedziala ze widzi mnie ale nie w kazdym odcieniu i ze jak sie zdecyduje ona mi zrobi tak zeby bylo dobrze
ugadalysmy ze moze na wakacje sie skusze
zazdroszcze fryzjerki
Cytat:
Agatko ja mialam kiedys taki rudy jak na zdjciach ponizej. Ale powrot do blondu mi bardzo dlugo pozniej zajal.... wiec przemysl dobrze ta decyzje

ile Ci zaj窸o powr鏂enie do blondu i czym robi豉, jaka kapiel rozja郾iaj帷a czy tylko farby?
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki ja chyba na nast瘼ne farbowanie sobie strzel palette c10Ale si troch obawiam bombli czy czego takiego skoro nawet po Garnierze dla Asi krostki sie porobi造 a uwa瘸豉m go za do嗆 delikatn farb .Kt鏎e z was jej u篡wa造?Nic wam si po niej nie dzia這? Piszcie jezeli kt鏎e z was jej u篡wa造
a robi豉m nutrisse ale 90 i nic mi nie wyskoczy這, to zale篡 od sk鏎y g這wy...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Agatau Masz tak urod, 瞠 pasuje Ci ciemny i jasny

Czekoladowo ja kiedy dla T疾ta nosi豉m ci庵le d逝gie w這sy- ale p騧niej zmieni豉m i T i w這sy Niestety s m篹czy幡i z pomys貫m na 篡cie - r闚nie na 篡cie swojej partnerki
Mam na my郵i starszych bo ja celuj w inn grup wiekow, jestem sporo starsza Nie wiem, jak teraz jest w鈔鏚 m這dych

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Shizaxa nie wystrasz si, ja takie g逝pie foty daj A ty gdzie masz album?
ja musz album dopiero zrobi a nigdy czasu nie mam , mo瞠 wieczorem jak wr鏂 z pracy i b璠 mie si造 to wrzuc z br您em , blondem ze 郵ubu i obecne

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:29   #1782
Ninedin
Zakorzenienie

shizaxa no to czekam
Stary 2013-01-28, 17:30   #1783
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 729

Cytat:
Napisane przez lavia15 Poka wiadomo嗆
kochana ja tez mam podobne objawy do twoich i narazie jade na leku bactrim.... Tez mam goraczke, katar, nos caly zapchany plus bol gardla.... Najgorsze jest to ze do pracy musze chodzic a dzieciaki wiadomo jak zarazaja Dzwonilam dzis do mojej przychodni i moja lekarka jest na urlopie do konca tygodnia, a do innej nie chce isc Zreszta jakas epidemia chyba panuje bo u mnie w rodzinie wszyscy chorzy

a w sobote mam wyjazd do holandii juz wszystko zaplacone, zarezerwowane wiec nie ma zmiluj i niewiem jak to zrobie ale musze sie wyleczyc do soboty

---------- dopisano o 16:50 ---------- poprzedni post napisano o 16:49 ----------

aha chyba ze tak

---------- dopisano o 16:56 ---------- poprzedni post napisano o 16:50 ----------

w sumie moze masz racje... On mnie juz widzial nawet w stanie najgorszym z mozliwych czyli jak bylam mega nieogarnieta w lozku- bez tapety, z brudnymi klakami, z goraczka, jakas pizamka w misie Itd a i tak przyszedl i powiedzial ze wygladam dla niego pieknie tak naturalnie wiec chyba odcien wlosow nie stanowi az takiej roznicy jesli sie kogos mocno kocha

jaka londa robisz teraz?
12/89 + 10/8
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:32   #1784
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆

uczy, uczy i wymaga!
nooooom
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:34   #1785
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
teraz 豉dniej
ja z tych nowych wi璚 si witam

moja te czaami taka perwera pod 堯磬iem le篡
Bunny dobrze 瞠 si odezwa豉. Ja bym na Twoim miejscu sz豉 do lekarza, tylko powiedz, 瞠 antybiotyk plus probiotyk i jeszcze co zabezpieczaj帷ego przed bakteriami!

uczy, uczy i wymaga!

zazdroszcze fryzjerki

ile Ci zaj窸o powr鏂enie do blondu i czym robi豉, jaka kapiel rozja郾iaj帷a czy tylko farby?

a robi豉m nutrisse ale 90 i nic mi nie wyskoczy這, to zale篡 od sk鏎y g這wy...

ja musz album dopiero zrobi a nigdy czasu nie mam , mo瞠 wieczorem jak wr鏂 z pracy i b璠 mie si造 to wrzuc z br您em , blondem ze 郵ubu i obecne

No mi te po Garnierze nic nie wyskoczy這 a farbowa豉m 111 naturalsem ale palette jest raczej silniejsza jak Garnier a chc ni pofarbowa i chc si dowiedzie od dziewczyn czy nic im sie po niej nie dzia這
Czeko a palette ju nie farbujesz?

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-01-28 o 17:36
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:40   #1786
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
shizaxa no to czekam
a ja obejrza豉m Tw鎩
i powiem 瞠 豉dnie Ci w takim bobie
i, 瞠 dobrze m闚i豉, 瞠 w kr璚onych gorzej, tzn nie 幢e ale 豉dniej w prostych

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:45   #1787
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
a ja obejrza豉m Tw鎩
i powiem 瞠 豉dnie Ci w takim bobie
i, 瞠 dobrze m闚i豉, 瞠 w kr璚onych gorzej, tzn nie 幢e ale 豉dniej w prostych
W kr璚onych koszmarnie Nigdy w takich nie chodz Zrobi豉m tylko dla dziewczyn z w徠ku 瞠by pokaza rodzaj skr皻u.
Ten bob by 幢e obci皻y Mam bardzo g瘰te w這sy i robi si taki garnek ζdnie si uk豉daj, jak s 郵izgiem 軼i皻e - szkoda, 瞠 fryzjerka, kt鏎a mi to potrafi豉 zrobi wyjecha豉
Stary 2013-01-28, 17:52   #1788
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
W kr璚onych koszmarnie Nigdy w takich nie chodz Zrobi豉m tylko dla dziewczyn z w徠ku 瞠by pokaza rodzaj skr皻u.
Ten bob by 幢e obci皻y Mam bardzo g瘰te w這sy i robi si taki garnek ζdnie si uk豉daj, jak s 郵izgiem 軼i皻e - szkoda, 瞠 fryzjerka, kt鏎a mi to potrafi豉 zrobi wyjecha豉
chodzi這 mi o sam fakt 瞠 w takich d逝窺zych lepiej ni w kr鏒szych ja tam na bobach si nie znam, mam cienkie w這sy to w ka盥ym 幢e wygl康am

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:54   #1789
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dziewczyny chce sobie dzis zrobic loki i kupilam chyba moj drugi w zyciu lakier do wlosow dwa albo trzy ;ata temu dostalam jakis na swieta, to sie przeterminowal

wzielam timotei, ten rozowy

opis:
Kluczowym sk豉dnikiem nowej linii do stylizacji Timotei Natural Styling jest mirra.
Mirra to wonna 篡wica otrzymywana z balsamowca mirry (Commiphora abyssinica); jest gum ro郵inn o w豉軼iwo軼iach utrwalaj帷ych.
Mirra u篡ta w produktach Timotei Natural Styling nadaje fryzurze po膨dany kszta速 bez obci捫ania w這s闚; otacza w這s nadaj帷 mu pi瘯ny, zdrowy blask.
Naturalne w豉軼iwo軼i utrwalaj帷e tej ro郵innej 篡wicy sprawiaj, 瞠 w zale積o軼i od jej ilo軼i w ca趾owitym sk豉dzie produktu, mo瞠 ona utrwala i kszta速owa fryzur w r騜nym stopniu, nadaj帷 jednocze郾ie w這som blask i naturalny po造sk.
Wy陰cznie naturalne sk豉dniki zawarte w produktach z serii Timotei Natural Styling nie niszcz ani nie wysuszaj w這s闚.
Wszystkie produkty z tej serii s wolne od paraben闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg timotei1.jpg (42,5 KB, 5 za豉dowa)

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:03   #1790
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Hej, hej Przepad豉m na weekend, bo od pi徠ku byli鄉y u t i dopiero od niedawna jeste鄉y w domu. W這sy wygl康aj jak wygl康aj, niby jest r闚niej, ale wci捫 rudo i jako tak nijako... ka盥a jedna osoba m闚i mi 瞠 w ciemnych by這 lepiej, nawet lekarka, a domy郵acie si jak to mnie pociesza Nie mog si doczeka fryzjera i farbowania nutrissem bo w這sy mam okropne

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:22   #1791
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

hej

Kedud mnie r闚nie zdecydowanie bardziej podobasz si w ciemniejszych w這sach

Bunny w ko鎍u jeste

Buahhot ja mam w przysz造m semestrze praktyki, a 瞠 jedne odby豉m to drugich nie musz, wi璚 zaj璚ia tylko w pi徠ki

Exclusive mnie r闚nie zdecydowanie bardziej podoba豉 si w ciemnych ale pisa豉m o tym od pocz徠ku! wi璚 nie bij

a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, 瞠 to rozja郾iacz, ale kusi mnie i nic nie poradz
pomy郵a豉m dzisiaj, 瞠 mo瞠 bym tym zrobi豉, bo kolor w這s闚 na d逝go軼i jest nijaki i mo瞠 ten rozja郾iacz by jako rozwi您a m鎩 problem... a jakby wysz這 nie tak to przynajmniej na pewno obci窸abym w這sy na boba co my郵icie o takim planie?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:26   #1792
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Bunny witaj, tesknilam dobrze ze u Ciebie lepiej i ze jestes z nami
witaj agatko milo mi

Cytat:

Blond Bunny
witamy cie ponownie Fajnie ze wrocilas
dzieki

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i a z Kallosa ta mleczna mo瞠 by ?
w moim odczuciu- kallos nie jest genialny jak odzywka bardziej.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

Pieknie bylo

Oj tak

ζdnie

Bunny

mnie macmirror nigdy nei pomogl ost znow gynalgin i spokoj mam juz ktorys miesiac...
pojde do lekarza, daje sobie jeszcze max 2 dni.
Cytat:
Kochana ja tez mam podobne objawy do Twoich i narazie jade na leku Bactrim.... tez mam goraczke, katar, nos caly zapchany plus bol gardla.... Najgorsze jest to ze do pracy musze chodzic a dzieciaki wiadomo jak zarazaja dzwonilam dzis do mojej przychodni i moja lekarka jest na urlopie do konca tygodnia, a do innej nie chce isc zreszta jakas epidemia chyba panuje bo u mnie w rodzinie wszyscy chorzy

a w sobote mam wyjazd do Holandii juz wszystko zaplacone, zarezerwowane wiec nie ma zmiluj i niewiem jak to zrobie ale musze sie wyleczyc do soboty

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

aha chyba ze tak

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

W sumie moze masz racje... on mnie juz widzial nawet w stanie najgorszym z mozliwych czyli jak bylam mega nieogarnieta w lozku- bez tapety, z brudnymi klakami, z goraczka, jakas pizamka w misie itd a i tak przyszedl i powiedzial ze wygladam dla niego pieknie tak naturalnie wiec chyba odcien wlosow nie stanowi az takiej roznicy jesli sie kogos mocno kocha

jaka londa robisz teraz?
u mnie te lekarki takie do d... tylko jednej ufam a jej nie ma moj tz jak byl u jakiejs nowej, to mu sprzeczne leki przypisala i dawki wieksze niz max w ulotce jakas wariatka wykonczylaby go dobrze ze ja zawsze ulotki czytam...bral tylko jeden z tych lekow, ale 200zl poszlo i to dawki mu dawalam wg ulotki 3 dni i zdrowy.
Stary 2013-01-28, 18:26   #1793
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
hej

Bunny w ko鎍u jeste

Buahhot ja mam w przysz造m semestrze praktyki, a 瞠 jedne odby豉m to drugich nie musz, wi璚 zaj璚ia tylko w pi徠ki

Exclusive mnie r闚nie zdecydowanie bardziej podoba豉 si w ciemnych ale pisa豉m o tym od pocz徠ku! wi璚 nie bij

a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, 瞠 to rozja郾iacz, ale kusi mnie i nic nie poradz
pomy郵a豉m dzisiaj, 瞠 mo瞠 bym tym zrobi豉, bo kolor w這s闚 na d逝go軼i jest nijaki i mo瞠 ten rozja郾iacz by jako rozwi您a m鎩 problem... a jakby wysz這 nie tak to przynajmniej na pewno obci窸abym w這sy na boba co my郵icie o takim planie?
wszystkie podchody dobre by zrobi bobanawet jak wyjdzie ombre, ale si znudzi to ju pomys co zrobi jest

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:27   #1794
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
hej

Bunny w ko鎍u jeste

dla mnie git plan jak chcesz na pw powiem ci jak to ombre lorealem zrobic zebys byla zadowolona
Stary 2013-01-28, 18:28   #1795
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
wszystkie podchody dobre by zrobi bobanawet jak wyjdzie ombre, ale si znudzi to ju pomys co zrobi jest
no w豉郾ie, kombinuj bo p鏦i w這sy zdrowe to mi ich szkoda, a jak popal rozja郾iaczem to b璠 musia豉 i mniej serce b璠zie bola這

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
dla mnie git plan jak chcesz na pw powiem ci jak to ombre lorealem zrobic zebys byla zadowolona
ooo dzi瘯uj, jasne, 瞠 tak! to bym zrobi豉 tak, 瞠 odrost normalnie waln 8,2 bo na odro軼ie wychodzi idealnie a ko鎍e te beznadziejne waln rozja郾iaczem, jupi
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:34   #1796
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
hej

Bunny w ko鎍u jeste

ooo no widzisz w sumie szkoda, ze nie mam od odbycia praktyk, posz豉bym sobie a zaj璚ia mam tylko w poniedzialek
ale poki co sesja, wiec niestety... musze myslec o egzaminach
a jesli chodzi o loreal, to mi tez podoba sie ten konkretnie efekt na zdj璚iu pudelka

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:37   #1797
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
ooo no widzisz w sumie szkoda, ze nie mam od odbycia praktyk, posz豉bym sobie a zaj璚ia mam tylko w poniedzialek
ale poki co sesja, wiec niestety... musze myslec o egzaminach
a jesli chodzi o loreal, to mi tez podoba sie ten konkretnie efekt na zdj璚iu pudelka
w豉郾ie t wersj bym robi豉, bo reszta to raczej dla brunetek

ja zamiast praktyk chyba w tym czasie popracuj w wojsku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (53,7 KB, 24 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:41   #1798
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉郾ie, kombinuj bo p鏦i w這sy zdrowe to mi ich szkoda, a jak popal rozja郾iaczem to b璠 musia豉 i mniej serce b璠zie bola這

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

ooo dzi瘯uj, jasne, 瞠 tak! to bym zrobi豉 tak, 瞠 odrost normalnie waln 8,2 bo na odro軼ie wychodzi idealnie a ko鎍e te beznadziejne waln rozja郾iaczem, jupi
to jak bedziesz zdecydowanana 100% to opisze ci procedure na pw
Stary 2013-01-28, 18:43   #1799
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
to jak bedziesz zdecydowanana 100% to opisze ci procedure na pw
jasne, odezw si z pro軸ami na pewno

id powiedzie Mamie o moim planie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:43   #1800
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
w豉郾ie t wersj bym robi豉, bo reszta to raczej dla brunetek

ja zamiast praktyk chyba w tym czasie popracuj w wojsku
tak tak, reszta dla brunetek
aaale fajnie Ci
nie powiem, jak zobaczylam swoj plan to pomyslalam o tym, zeby w pon chodzic na zajecia, od wt-pt na praktyki a w weekendy do pracy... ale... chyba na dluzsza mete nie dam rady no chyba ze praktyki miesieczne, to tak musze sie rozejrzec

buahhot jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.