W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-28, 20:19   #1831
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cholera w mojej g這wie pojawi si nowy plan odno郾ie nast瘼nego farbowania... Garnier 111 z wod 6%, a potem na to Voila 9.21 te z wod 6% Wiem, 鈍iruj

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:21   #1832
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Cholera w mojej g這wie pojawi si nowy plan odno郾ie nast瘼nego farbowania... Garnier 111 z wod 6%, a potem na to Voila 9.21 te z wod 6% Wiem, 鈍iruj
szybko Twoje plany leg造 w gruzach
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:25   #1833
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
no 郵iczna jest skubanica i taaaka m這da, w tym roku 20 lat sko鎍zy a jaki imprezowicz nie znam wi瘯szego
Oj tak, 豉dne dziewcz Trzeba przyzna 瞠 nie ka盥emu pasuj czerwone w這sy, ale z tego co wida po zdj璚iach, to jej wybitnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
oczywiscie jutro mam najwazniejszy egzamin z calej sesji, a ja co robie? siedze i dumam co by tu jeszcze kolo siebie i w domu zrobic
nagle zachcialo mi sie jesc
Sk康 ja to znam... Trzymam kciuki 瞠by si zmobilizowa豉 do nauki

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
szybko Twoje plany leg造 w gruzach
Tak to jest jak ma si tysi帷 my郵i na minut Ogl康am te farby, blogi i mam coraz wi瘯sze w徠pliwo軼i czym si w lutym farbowa 瞠by by這 dobrze

Bunny jeste mo瞠 gdzie w pobli簑? Co s康zisz o tym pomy郵e? Bo wiem 瞠 111 garniera mi odradza豉, ale ze s豉bsz wod mo瞠 by by這 ok? Albo mo瞠 ta farba 9.21 sama by wystarczy豉?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:28   #1834
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆

hmm to moze myj delikatnym szamponem, tym co myje Bunny i Kylie? zeby bardziej glowy nie podrazniac

ja do konca lutego mam oddac dwa rozdzialy pracy

oczywiscie jutro mam najwazniejszy egzamin z calej sesji, a ja co robie? siedze i dumam co by tu jeszcze kolo siebie i w domu zrobic
nagle zachcialo mi sie jesc
w豉snie zaraz po farbowaniu umy豉m tym z ziaji przeciw鈍i康owym i i tak nic nie da這
no pe軟y luz przed egzaminem
Cytat:
jestes szybsza ode mnie

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:32   #1835
kitkulka
Zakorzenienie

Kylie mia豉m Ci napisa kilka s堯w, jak pou篡wam dermogalu
s boskie te rybki super koj sk鏎 - przesuszon, zmarzni皻, podra積ion. Nie zapychaj. Nat逝szczaj i nawil瘸j. Mega
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:37   #1836
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
jestes szybsza ode mnie
Oj tam

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:38   #1837
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Oj tak, 豉dne dziewcz Trzeba przyzna 瞠 nie ka盥emu pasuj czerwone w這sy, ale z tego co wida po zdj璚iach, to jej wybitnie

Sk康 ja to znam... Trzymam kciuki 瞠by si zmobilizowa豉 do nauki

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Tak to jest jak ma si tysi帷 my郵i na minut Ogl康am te farby, blogi i mam coraz wi瘯sze w徠pliwo軼i czym si w lutym farbowa 瞠by by這 dobrze

Bunny jeste mo瞠 gdzie w pobli簑? Co s康zisz o tym pomy郵e? Bo wiem 瞠 111 garniera mi odradza豉, ale ze s豉bsz wod mo瞠 by by這 ok? Albo mo瞠 ta farba 9.21 sama by wystarczy豉?
obawiam sie ze po 11 to tak dowalisz wlosom ze bedziesz musiala ciac lepiej jakies 9.1 badz 9.21.
Stary 2013-01-28, 20:42   #1838
exclusivee
Zakorzenienie

Wgl to wiecie co? Rozwali這 mnie ostatnio jak us造sza豉m 瞠 rozja郾iany blond nigdy nie b璠zie 豉dny, bo w這sy potem lec gar軼iami, s zniszczone i nie da si ich zapu軼i, a to tylko na podstawie fryzjerki kt鏎a podobno jest 鈍ietn fryzjerk ale ma beznadziejne blond w這sy na tyle 瞠 musi nosi doczepy bo inaczej prawie w這s闚 nie ma

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
obawiam sie ze po 11 to tak dowalisz wlosom ze bedziesz musiala ciac lepiej jakies 9.1 badz 9.21.
Bunny 軼inam w這siska w豉郾ie, nie wiem czy doczyta豉 ale d逝窺zego boba robi , wi璚 sporo cm mi p鎩dzie bo mam w這sy za 這patki aktualnie

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:44   #1839
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Wgl to wiecie co? Rozwali這 mnie ostatnio jak us造sza豉m 瞠 rozja郾iany blond nigdy nie b璠zie 豉dny, bo w這sy potem lec gar軼iami, s zniszczone i nie da si ich zapu軼i, a to tylko na podstawie fryzjerki kt鏎a podobno jest 鈍ietn fryzjerk ale ma beznadziejne blond w這sy na tyle 瞠 musi nosi doczepy bo inaczej prawie w這s闚 nie ma
te to cz瘰to s造sz i ju nawet nie reaguj, g逝pim nie przet逝maczysz wi璚 nie warto strz瘼i j瞛yka
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:01   #1840
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
te to cz瘰to s造sz i ju nawet nie reaguj, g逝pim nie przet逝maczysz wi璚 nie warto strz瘼i j瞛yka
Dok豉dnie, tak samo pomy郵a豉m Powiedzia豉m tylko 瞠 ja jakim cudem widzia豉m fryzjerk z zadbanymi blond w這sami za 這patki (mia豉m na my郵i bunny ) to us造sza豉m, 瞠 to EWENEMENT Masakra, nie wiem co Ci ludzie maj w g這wach

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:09   #1841
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

bunny a co myslisz o C10 na moje w這sy ? nie chodzi mi o taki srebrny-bia造 blond tylko o rozjasnienie odrostu do ch這dnego be簑

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:16   #1842
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Przegl康am w豉郾ie google grafik ogl康aj帷 efekty po farbach i trafi豉m na to: KLIK , kurcze mo瞠 powiecie 瞠 jestem wariatka ale ta dziewczyna to taka podobna troch do Ciebie, Kitko, tylko w wersji ciemnej
troch tylko podobna, Kitka 豉dniejsza i przede wszystkim ma brwi zrobione
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
ja z 10 lat temu robi豉m u fryzjera kolor owoc granatu, i nawet mi si podoba, ale strasznie brzydko si spiera i ju si wi璚ej nim nie pofarbowa豉m
poza tym mia豉m ju na g這wie rude, kasztany, ciemne blondy, pasemka na rozja郾iaczu, ale jeszcze nigdy jednolitego blondu powy瞠j poziomu 6, jestem bardzo ciekawa czy b璠zie mi pasowa...
a przepraszam, w wieku 18 lat mia豉m ca陰 g這w potraktowan rozja郾iaczem (kole瘸nka mnie tak urz康zi豉), straszna 鄴單 mi wysz豉 i w這sy poniszczy這, nie wiem czemu by豉m taka g逝pia 瞠 tego nie przefarbowa豉m mimo 瞠 wstydzi豉m si tego koloru...
mnie kole瘸nka jak mia豉m chyba z 15lat robi豉 rozja郾iaczem pasemka i p騧niej chodzi豉m w 鄴速e c皻kii oczywi軼ie nie wiedzia豉m jak to ratowa
Cytat:
no 郵iczna jest skubanica i taaaka m這da, w tym roku 20 lat sko鎍zy a jaki imprezowicz nie znam wi瘯szego
Kitka zaprosi豉m Ci do znajomych, chcia豉bym m.inn. te w這ski czerwone zobaczy
tak tu piszecie, 瞠 ja si coraz bardziej rudym mango jaram...
Cytat:
ja ostatnio te niestety widzia豉m fryzjerk co mia豉 blond strasznie zniszczone w這sy rozja郾iaczem ale to nie znaczy 瞠 ka盥y taki g逝pi jak ona

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:33
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:23   #1843
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
troch tylko podobna, Kitka 豉dniejsza i przede wszystkim ma brwi zrobione

mnie kole瘸nka jak mia豉m chyba z 15lat robi豉 rozja郾iaczem pasemka i p騧niej chodzi豉m w 鄴速e c皻kii oczywi軼ie nie wiedzia豉m jak to ratowa

Kitka zaprosi豉m Ci do znajomych, chcia豉bym m.inn. te w這ski czerwone zobaczy
tak tu piszecie, 瞠 ja si coraz bardziej rudym mango jaram...

ja ostatnio te niestety widzia豉m fryzjerk co mia豉 blond strasznie zniszczone w這sy rozja郾iaczem ale to nie znaczy 瞠 ka盥y taki g逝pi jak ona
tak przyj窸am, ale zdj璚ia zd捫y豉m usun望
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:27   #1844
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Nigdy tego nie zrozumiem, kto po szkole fryzjerskiej, z do鈍iadczeniem, na codzie pracuje z klientami, ma dobre opinie w鈔鏚 ludzi a o swoje w這sy nie potrafi zadba

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:32   #1845
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
a to trudno

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:34   #1846
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Ex
Nie poddawaj si tylko! Nie od razu Rzym zbudowano. Ka盥a z nas si pierdzieli豉 z kolorem. P鏦i nie dojdziesz do TEGO TEGO, co chcesz i w kt鏎ym sobie wyobra瘸sz siebie najlepiej, to innych nie s逝chaj, bo to faza przej軼iowa przecie Jest blond, a blond! Niewielka r騜nica w odcieniu i radykalna zmiana.
Stary 2013-01-28, 21:47   #1847
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Agatau Masz tak urod, 瞠 pasuje Ci ciemny i jasny
Myslisz?

Cytat:

Agatko ja po czasie te dosz豉m do takiej konkluzji Przesta mi si podoba ten kolor, za bardzo rudy. W這sy do podci璚ia koniecznie! Przez te ko鎍e kt鏎e rozja郾ia豉m przecie w zesz造m roku Ale i tak chcia豉m boba robi, wi璚...

Zastanawiam si teraz tylko CZYM SI FARBOWA?? Doradzicie co, na bazie w豉snych do鈍iadcze
Garnier nutrisse 91 czy Wellaton 9.1?
Ju kij z tym 瞠 mi wellaton w這sy przesuszy, w chwili obecnej najwa積iejsza jest dla mnie trwa這嗆 farby na w這sach, i stopie w jakim pokrywa w這sy.

Bo chlodny jest dla Ciebie lepszy.

Ja robilam Nutrisse ale na jasne wlosy. sama nie wiem co poradzic.

Cytat:
Dziewczyny a co s康zicie o farbach Voila? Mia豉 kt鏎a z Was z nimi styczno嗆?
voila robilam i bylam bardzo zadowolona. na blogu bunny chyba s zdjecia.
Cytat:
a ja myslalam ze nie widz albumu bo sie juz nie przyjaznimy
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:49   #1848
Beatryczne
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Witam, jestem nowa i pilnie potrzebuj pomocy. Wiem 瞠 porad w tym kierunku ju wielokrotnie udziela造軼ie ale tych post闚 jest tyle 瞠 nie mam jak przejrze wszystkiego aby znale潭 odpowiedz na m鎩 problem.
To mo瞠 do konkret闚 przejd. Moim naturalnym kolorem w這s闚 jest 鈔edni blond, zaszala豉m w sobot i postanowi豉m je przefarbowa na ja郾iejszy a nawet du穎 ja郾iejszy, kupi豉m wi璚 farb palette bardzo jasny blond E20 i posz這 na w這sy. Po zmyciu farby w這sy mam prawie bia貫, w niekt鏎ych miejscach lekkie 鄴速e pasemka. Wygl康am jak debil w 鈔od id do pracy i wiele bym da豉 瞠by do 鈔ody te w這sy nie by造 takie bia貫. Chcia豉bym je przyciemni aby to by blond ale nie bia貫 dzi polecia豉m do sklepu i zaopatrzy豉m si w szamponetki z ciemniejszym blondem ale jakie by這 moje zdziwienie jak po zmyciu tego kolor w這s闚 w og鏊e si nie zmieni Co mam poczyni aby chocia troch 軼iemnia造 ale nie zrobi造 si 鄴速e b康 zielone Wiem, wiem tak si w豉郾ie ko鎍z zabiegi rozja郾iania w這s闚 w domu ale ze wzgl璠u na brak kasy na fryzjera zaszala豉m sama i mam za swoje. Wiem 瞠 mog i嗆 do fryzjera ale nie mam kasy na to Jest jaka nadzieja na moje bia貫 w這sy i m鎩 wstyd przed p鎩軼iem do pracy? Ju widz te spojrzenia na moje w這sy, dodam 瞠 one 豉dnie si pofarbowa造 bo ta 鄴單 nie jest mega ra膨ca ale i tak diametralnie m鎩 貫b si zmieni i nie ma szans na brak szoku innych ludzi kt鏎zy mnie zobacz. Prosz o pomoc o ile jest szansa
Beatryczne jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:53   #1849
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Ex
Nie poddawaj si tylko! Nie od razu Rzym zbudowano. Ka盥a z nas si pierdzieli豉 z kolorem. P鏦i nie dojdziesz do TEGO TEGO, co chcesz i w kt鏎ym sobie wyobra瘸sz siebie najlepiej, to innych nie s逝chaj, bo to faza przej軼iowa przecie Jest blond, a blond! Niewielka r騜nica w odcieniu i radykalna zmiana.
Dzi瘯uj za pocieszenie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Bo chlodny jest dla Ciebie lepszy.

Ja robilam Nutrisse ale na jasne wlosy. sama nie wiem co poradzic.

voila robilam i bylam bardzo zadowolona. na blogu bunny chyba s zdjecia.
Oo super, to zerkam ju na jej bloga

Pisa豉m jeszcze o tym 瞠by nak豉da garniera 111 z wod 6% a potem na to voila 9.21 te z sz鏀tk, co s康zisz?

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:55
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 21:58   #1850
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Ex
sama prawda.
ale ta faza przejsciowa jest zawsze mega wk...

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj za pocieszenie

Oo super, to zerkam ju na jej bloga

Pisa豉m jeszcze o tym 瞠by nak豉da garniera 111 z wod 6% a potem na to voila 9.21 te z sz鏀tk, co s康zisz?
nie wiem tylko jak znalezc to farbowanie?

mysle ze niekoniecznie. bo po co. 111 da Ci kolor rudy, pewnie cos jak pomarancz. on mocno nie rozjasni tego co masz. a potem ta voila lekko stonuje-bedziesz w sumie mie co teraz masz. bez sensu.
Jakbys dala jakie zdjecie tego co teraz masz-takie wyrazne w s這ncu rozpuszczone wlosy.
I tego co chcesz.
Wtedy mozna pisac konkrety.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

farba rewelacja ale kolor cieply, be

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ny-bezowy.html
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-28, 22:15   #1851
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
sama prawda.
ale ta faza przejsciowa jest zawsze mega wk...

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

nie wiem tylko jak znalezc to farbowanie?

mysle ze niekoniecznie. bo po co. 111 da Ci kolor rudy, pewnie cos jak pomarancz. on mocno nie rozjasni tego co masz. a potem ta voila lekko stonuje-bedziesz w sumie mie co teraz masz. bez sensu.
Jakbys dala jakie zdjecie tego co teraz masz-takie wyrazne w s這ncu rozpuszczone wlosy.
I tego co chcesz.
Wtedy mozna pisac konkrety.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

farba rewelacja ale kolor cieply, be

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ny-bezowy.html
疾by wiedzia豉

Ok, nied逝go dam Wam jakie zdj璚ia, w pi徠ek robi豉m sobie jakie przyjaci馧ki lustrzank wi璚 jako嗆 powinna by lepsza, poprosz j jeszcze 瞠by mi ty貫m cykn窸a w 鈍ietle dziennym i co wstawi

Szczerze m闚i帷 to NIE WIEM czego chce.. za這瞠nie nr.1 by這 takie 瞠 chcia豉m kolor tej laseczki ze zdj璚ia, co bunny m闚i豉 瞠 najpierw 8.1 a potem nak豉da 8.13 przy kolejnym farbowaniu. A teraz to zale篡 mi na tym 瞠by po prostu mie blond, bez rudo軼i. Zreszt nie wiem co do mojej urody by pasowa這 Podobaj mi si np. w這sy dziewczyny w tym teledysku KLIK ,w這sy kitki po 8.2, panie na pude趾ach farb w odcieniu 8.1, 9.1, bardzo podobaj mi si efekty jednej dziewczyny po farbie w豉郾ie voila 9.21 (tylko 瞠 ona mia豉 ja郾iejszy podk豉d) KLIK ,echh sama widzisz 瞠 troch niezdecydowana jestem. Na chwil obecn chce uzyska po prostu jaki ch這dny odcie blondu, i najlepiej 瞠by nie by zbyt ciemny, ale nie licz na wiele bo mam do嗆 ciemne i rude w這sy aktualnie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Patrzy豉m na bloga, 豉dnie Ci wysz這 Ja ju na farb jestem w 90% zdecydowana, bo prawdopodobnie b璠 bra t voila 9.21, tylko nie wiem w豉郾ie czy przed ni k豉嗆 jaki podk豉d czy ona sama wystarczy i nie wyjdzie za ciemno a 豉dnie pokryje rudo軼i? Mo瞠 Palette 219, albo c10 na chwil Czy to naprawd nic nie da?

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-28 o 22:16
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 23:03   #1852
novelove
Zakorzenienie

Wpad豉m na kolejny genialny pomys
W wakacje pojecha rowerem do Wiednia przez Prag, powr鏒 normalnym 鈔odkiem lokomocji. T nie chce s造sze o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze趾n掖. Tak bardzo bym chcia豉 by si uda這!
Stary 2013-01-28, 23:12   #1853
kitkulka
Zakorzenienie

dziewczyny, mo積a tutaj ogl康a 狹BRY na 篡wo!! online
ale ekstra, nawet zaj帷zek teraz sobie tam kica dokarmiaj je

http://www.lasy.gov.pl/zubr

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
W wakacje pojecha rowerem do Wiednia przez Prag, powr鏒 normalnym 鈔odkiem lokomocji. T nie chce s造sze o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze趾n掖. Tak bardzo bym chcia豉 by si uda這!
to Ty we lepiej zacznij ju trenowa peda這wanie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-28, 23:14   #1854
novelove
Zakorzenienie

Kitka
Ja uwielbiam peda這wa Na pocz徠ku chcia豉m do W這ch,ale nie pokonam Alp. Ju sobie to wyobra瘸m, taka styrana, 鄉ierdz帷a, wrzuci si do jakiej wody
Stary 2013-01-28, 23:45   #1855
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Fajny pomys Powodzenia, 篡cz Ci 瞠by si uda這 Mia豉m znajomego, kt鏎y rowerem w ci庵u 2-3 dni (nie pami皻am dok豉dnie), dojecha z drugim koleg z po逝dnia polski nad morze

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:

安ietna sprawa m鏂 je tak ogl康a Jak to wynalaz豉?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-28, 23:52   #1856
novelove
Zakorzenienie

to macie jeszcze kamerk na pand: (boska!)
http://www.sandiegozoo.org/pandacam/
i times square w Nowym Jorku :
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/

Stary 2013-01-29, 00:02   #1857
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
ja te kiedy chcia豉m, ale po Polsce, oczywi軼ie m鎩 tz zniszczy moje marzenia
Cytat:
疾by wiedzia豉

Ok, nied逝go dam Wam jakie zdj璚ia, w pi徠ek robi豉m sobie jakie przyjaci馧ki lustrzank wi璚 jako嗆 powinna by lepsza, poprosz j jeszcze 瞠by mi ty貫m cykn窸a w 鈍ietle dziennym i co wstawi

Szczerze m闚i帷 to NIE WIEM czego chce.. za這瞠nie nr.1 by這 takie 瞠 chcia豉m kolor tej laseczki ze zdj璚ia, co bunny m闚i豉 瞠 najpierw 8.1 a potem nak豉da 8.13 przy kolejnym farbowaniu. A teraz to zale篡 mi na tym 瞠by po prostu mie blond, bez rudo軼i. Zreszt nie wiem co do mojej urody by pasowa這 Podobaj mi si np. w這sy dziewczyny w tym teledysku KLIK ,w這sy kitki po 8.2, panie na pude趾ach farb w odcieniu 8.1, 9.1, bardzo podobaj mi si efekty jednej dziewczyny po farbie w豉郾ie voila 9.21 (tylko 瞠 ona mia豉 ja郾iejszy podk豉d) KLIK ,echh sama widzisz 瞠 troch niezdecydowana jestem. Na chwil obecn chce uzyska po prostu jaki ch這dny odcie blondu, i najlepiej 瞠by nie by zbyt ciemny, ale nie licz na wiele bo mam do嗆 ciemne i rude w這sy aktualnie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Patrzy豉m na bloga, 豉dnie Ci wysz這 Ja ju na farb jestem w 90% zdecydowana, bo prawdopodobnie b璠 bra t voila 9.21, tylko nie wiem w豉郾ie czy przed ni k豉嗆 jaki podk豉d czy ona sama wystarczy i nie wyjdzie za ciemno a 豉dnie pokryje rudo軼i? Mo瞠 Palette 219, albo c10 na chwil Czy to naprawd nic nie da?
ta 9.21 jak moja alfa 9.21 wysz豉 tej dziewczynie
Tobie nie wiem co radzi, ale raczej nie kombinuj tylko k豉d te popiele z poziomu 9
Cytat:

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

to Ty we lepiej zacznij ju trenowa peda這wanie
ale fajnie one jeszcze nie 酥i o tej porze

zrobi豉m album z w這sami, jakie mia豉m ju z tych zdj耩 co mam na laptopie bo reszta u tz na stacjonarce i chyba si ich ju nie odzyska mi璠zy innymi z podr騜y po郵ubnej

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-29, 00:09   #1858
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Bunny 軼inam w這siska w豉郾ie, nie wiem czy doczyta豉 ale d逝窺zego boba robi , wi璚 sporo cm mi p鎩dzie bo mam w這sy za 這patki aktualnie
to w sumie co ci zalezy walnij 111

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
bunny a co myslisz o C10 na moje w這sy ? nie chodzi mi o taki srebrny-bia造 blond tylko o rozjasnienie odrostu do ch這dnego be簑
nie bedzie zolty odrost- tak mysle...
Stary 2013-01-29, 00:40   #1859
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
to w sumie co ci zalezy walnij 111
Ale z wod 6% czy 9%? A no i nie pogorszy to sprawy, tak jak pisa豉 agatka?

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

shizaxa patrzy豉m do albumu i pi瘯nie Ci by這 w tym kolorze w這s闚 jaki mia豉 po rozja郾iaczu!

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-29, 00:49   #1860
novelove
Zakorzenienie

Shizaxa
A dlaczego to? Nie chce, nie lubi? :[
Ja te bym wola豉 stopem, ale on ju ma wizj, 瞠 mnie zgwa販 i zabij po drodze, no to trudno niech b璠zie, rower te ekstra sprawa. Zaszanta簑j dziada, 瞠 sobie sama pojedziesz, przewa積ie dzia豉

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.