W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-29, 01:08   #1861
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Exclusive te si dobrze czu豉m w takich jasnych, ale wiadomo...rozja郾iacz jak odbuduj moje w這sy teraz to mo瞠 zaczn robi pallete do takich ja郾iutkich na razie poziom 9 mi starcza jak b璠 mia豉 jakie 豉dne z twarz po alfaparf to wstawi

Novelove on nie chce bo le ja do嗆 du穎 獞icz, z r騜nymi przerwami, wtedy jak mu to proponowa豉m to je寮zi豉m dziennie po 20-30 i wi璚ej km na rowerze on chyba ba si 瞠 mi nie podo豉, mimo, 瞠 zapewnia豉m, 瞠 dziennie robimy 40-50km roz這穎ne w czasie, odpoczynki i te sprawy, nocleg gdzie u dobrych ludzi/w agro itp. Potem ja odpu軼i豉m, teraz 瘸逝j, mo瞠 jeszcze uda mi si go nam闚i p鏦i dzieci nie mamy

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-29, 01:41   #1862
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Ku德a a ja kolejn noc zarywam na ogl康anie farb I wiecie co? Dalej nie wiem czym si farbowa Nie wiem jak rozja郾iaj帷 farb dobra do Voila 9.21. Bunny poleca豉by bardziej palette czy garnierka I je郵i ju to jakie odcienie najlepiej z jakiej serii? Palette to domniemam 瞠 ICC, ale garnier? Lepszy nutrisse czy color naturals 111? Boziu ale ja zadaj pyta, jak tak dalej p鎩dzie wywalicie mnie z w徠ku

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-29 o 01:42
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-29, 06:30   #1863
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cze嗆

Agatau w ko鎍u 豉dnemu we wszystkim 豉dnie
shizaxa najbardziej podoba mi si ten aktualny kolor 9.21

exclusive zdecydowa豉 si ju na co?

ja dzi dostan farb

A tak à propos studi闚 studiuje mo瞠 kt鏎a z Was na Uniwersytecie Rzeszowskim? Upad豉m na g這w i postanowi豉m sko鎍zy kolejny kierunek i szukam opinii o r騜nych uczelniach
Stary 2013-01-29, 06:45   #1864
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Kylie mia豉m Ci napisa kilka s堯w, jak pou篡wam dermogalu
s boskie te rybki super koj sk鏎 - przesuszon, zmarzni皻, podra積ion. Nie zapychaj. Nat逝szczaj i nawil瘸j. Mega
Dziekuje, 瞠 o mnie pamieta豉s
Kochana jestes
W atkim razie z jakims suplementem do wlosow kupie te rybki.
Moja skora jest tragiczna przy ogrzewaniu

Bunny
dosta豉m 逝piezu po Tiomtei
nie wiesz co moze w nim to powodowac?
kurde ns szampon do mycia 豉zienki
Ja nie wiem...
Ale na szczescie mam wielka butle Schaumy, Pinia i mam czym myc w這sy.
Tylko nie ma kto mi odrostu zrobic

Wczoraj by豉m w pracy 12,5 h dzisiaj ide na 10H
trzymajcie kciuki 瞠bym tam nie pad豉
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-29, 08:15   #1865
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej wszystkim

Bunny to mo瞠 stosowa raz w tygodniu ta Lady Spa i raz ta z Kallosa?Dobry pomys?Kurcze marzy mi si platynka taka ale nie bia豉.Po tej palette c10 mi to wyjdzie Bunny?Potem wstawi zdj co teraz mam na g這wieM鎩 naturalny to tzw mysi.

Kitka 鈍ietny pomys z tym ombre

Kylie powodzenia w pracy.Mam nadziej 瞠 jako wytrzymasz

Exclusive mam nadziej 瞠 dojdziesz w ko鎍u do upragnionego kolorku
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-29, 09:26   #1866
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 696

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
witaj agatko milo mi

dzieki

w moim odczuciu- kallos nie jest genialn jak odzywka bardziej.

mnie macmirror nigdy nei pomogl ost znow gynalgin i spokoj mam juz ktorys miesiac...
pojde do lekarza, daje sobie jeszcze max 2 dni.
Ja wlasnie kallosa jako odzywke proteinowa chce kupic bo zadnej nie mam, nada sie?

Ja macmiroru nigdy nie mialam dlatego dostalam go bo mi w wiekszosci zadne leki nie pomagaja Gynalgin wczesniej pomogl ale ostatnio nic kompletnie... ogolnie nic z nystatyna nie bralam wiec tak troche z nadzieja na ten macmiror czekam
Teraz @ wiec cierpia豉m wczoraj, ale dzisiaj wszystko ustalo, poza tym ze sie ze mnie leje jak z wiadra
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Bunny witaaaj

Zastanawiam si teraz tylko CZYM SI FARBOWA?? Doradzicie co, na bazie w豉snych do鈍iadcze
Garnier nutrisse 91 czy Wellaton 9.1?
Ju kij z tym 瞠 mi wellaton w這sy przesuszy, w chwili obecnej najwa積iejsza jest dla mnie trwa這嗆 farby na w這sach, i stopie w jakim pokrywa w這sy.

Mi te taka pasuje najbardziej

Oj tak, mam nadziej 瞠 nied逝go b璠 szcz窷liw posiadaczk blondu

Ale masz pi瘯ne, b造szcz帷e w這ski

Pokusi豉 tym wellatonem
Nutrisse
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
trzymaj si kochana i nie choruj
musz pomy郵e czym zrobi na nast瘼ny raz , bo jakby nieby這 do wszystkich farb mam jakies zastrze瞠nia

mo瞠 kup sobie hascosept i psikaj
no z tym br您em to chyba bym si nieczu豉 atrakcyjna

robi豉m juz nim jako na maj闚ke i nic mi nie by這 m闚ie wam, 瞠 ostatnio co mi sk鏎a na g這wie szaleje jakie szczypanie,pieczenie ,sw璠zenie

mozliwe chocia nigdy nie mia豉m czego takiego nie jakos raz po palette tez tak mia豉m jakby zamocna farba czy co?

wiesz racje masz z pewno軼i odnosnie yego pozbycia si farb ale z drugiej strony szkoda mi w ko鎍u wyda豉m na nie swoja kase i teraz mam wywali? ale zrobie przegl康 i tych kt鏎ych na pewno nie b璠 u篡wa wywalam!
ale jestem ciekawa tej londy niedoczekam si
No ale zobacz, potem wydajesz nastepna kase na nastepne farby zeby popoprawiac to co napsulas tymi co juz masz Wiec kolo zamkniete
Tez jestem ciekawa, ale nie wiem czy sie doczekasz bo mam wielk ochote strzelic sobie braz Ale trzymam siee... trzymam
Cytat:
Kylie mia豉m Ci napisa kilka s堯w, jak pou篡wam dermogalu
s boskie te rybki super koj sk鏎 - przesuszon, zmarzni皻, podra積ion. Nie zapychaj. Nat逝szczaj i nawil瘸j. Mega
Musze sprobowac Ja ostatnio kupilam sobie lano-krem z ziaji med, i jest boooski Jak ktos walczy z suchymi skorkami i wogole przesuszaniem to polecam. I jest bezzapachowy
Robilam raz peeling dosc mocny, maske nawilzajaca na to i nic, morda jak byla sucha tak dalej byla Dalam ta ziaje 2 razy na noc i pupcia niemowlaka

Cytat:
Ku德a a ja kolejn noc zarywam na ogl康anie farb I wiecie co? Dalej nie wiem czym si farbowa Nie wiem jak rozja郾iaj帷 farb dobra do Voila 9.21. Bunny poleca豉by bardziej palette czy garnierka I je郵i ju to jakie odcienie najlepiej z jakiej serii? Palette to domniemam 瞠 ICC, ale garnier? Lepszy nutrisse czy color naturals 111? Boziu ale ja zadaj pyta, jak tak dalej p鎩dzie wywalicie mnie z w徠ku
Daj ty se spokoj z tymi kombinacjami. K豉d sama ta Voile na odrost po prostu z 9 @, na dlugosc z 6 i bedzie ok. Po co farbe rozjasniajaca pod spod? Bez sensu

Co za dzien aaaa! Od rana mi sie wali nooo. Leje sie ze mnie @ jak z wiadra, z tubki wystrzelila mi kapka podkladu na spodnie, oczywisce jestem u TZ wiec probowalam to zmyc i duupa ledwo co tam zeszlo wiec siedze z mokra plama na kolanie Cale szczescie ze ostatnio kupilam suszarke to teraz susze to kolano
Moich wlosow dzisiaj nie lubie Wlosy plukalam z 15 minut i co? Niewyplukane Wiec tluscioch po szamponie jest, konce suche jak miotly a idzta w cholere Kolor w moich oczach prawie ze jajeczny na odroscie (i pewnie tylko w moich ), na twarzy wielkie pryszcze, oczy sobie krzywo pomalowalam no litosci
Moge juz isc spac?

Jeszcze musze jechac do urzedu sie zarejestrowac jako bezrobotna zebym mogla isc na staz, w tym stanie czuje ze bedzie tam wojna
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-29, 09:34   #1867
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
安ietna sprawa m鏂 je tak ogl康a Jak to wynalaz豉?
siedz i szperam
ogl康am jeszcze samoloty lataj帷e nad Polsk
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
to macie jeszcze kamerk na pand: (boska!)
http://www.sandiegozoo.org/pandacam/
i times square w Nowym Jorku :
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/

pandy nie widzia豉m! ale Nowy Jork czasem podgl康am
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
zrobi豉m album z w這sami, jakie mia豉m ju z tych zdj耩 co mam na laptopie bo reszta u tz na stacjonarce i chyba si ich ju nie odzyska mi璠zy innymi z podr騜y po郵ubnej
pi瘯nie w blondzie, zdj璚ie ze 郵ubu

Exclusive odpu嗆 sobie my郵enie o farbach chocia na jeden dzie, po堯 si spa a jak wstaniesz to kup pierwsz farb, o kt鏎ej pomy郵isz ja tak zawsze robi i si sprawdza w kwestii ciuch闚 te

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Jeszcze musze jechac do urzedu sie zarejestrowac jako bezrobotna zebym mogla isc na staz, w tym stanie czuje ze bedzie tam wojna
to ju nie pracujesz?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-29, 10:02   #1868
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 696

Cytat:
siedz i szperam

pandy nie widzia豉m! ale Nowy Jork czasem podgl康am

pi瘯nie w blondzie, zdj璚ie ze 郵ubu

Exclusive odpu嗆 sobie my郵enie o farbach chocia na jeden dzie, po堯 si spa a jak wstaniesz to kup pierwsz farb, o kt鏎ej pomy郵isz ja tak zawsze robi i si sprawdza w kwestii ciuch闚 te

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

to ju nie pracujesz?
Niee, mi sie z ko鎍em grudnia sko鎍zy豉 umowa i nie przedluzalam. Mia豉m dosc bezp豉tnych nadgodzin, ci庵貫go stresu, a jedna z ostatnich sytuacji mnie tylko utwierdzila w tym ze nie warto tam siedzie. Teraz mam nowa prac juz nagran, ale jeszcze pr鏏uje kombinowa sta w laboratorium w tej samej firmie. Jakby sie uda這 to by by這 spe軟ienie marze no ale zobaczymy.

Kurcze zamarzyl mi sie jakis taki jasny br您/ciemny blond karmelowy :d
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-29, 10:03   #1869
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Dzie dobry

Cytat:

a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, 瞠 to rozja郾iacz, ale kusi mnie i nic nie poradz
pomy郵a豉m dzisiaj, 瞠 mo瞠 bym tym zrobi豉, bo kolor w這s闚 na d逝go軼i jest nijaki i mo瞠 ten rozja郾iacz by jako rozwi您a m鎩 problem... a jakby wysz這 nie tak to przynajmniej na pewno obci窸abym w這sy na boba co my郵icie o takim planie?
moj kolerzanke tez i chyba wczoraj mia豉 robi

Cytat:
Wpad豉m na kolejny genialny pomys
W wakacje pojecha rowerem do Wiednia przez Prag, powr鏒 normalnym 鈔odkiem lokomocji. T nie chce s造sze o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze趾n掖. Tak bardzo bym chcia豉 by si uda這!
OMG szalona

Cytat:
dziewczyny, mo積a tutaj ogl康a 狹BRY na 篡wo!! online
ale ekstra, nawet zaj帷zek teraz sobie tam kica dokarmiaj je

http://www.lasy.gov.pl/zubr
ani 簑bry ani panda mi nie chodzi

Cytat:
to macie jeszcze kamerk na pand: (boska!)
http://www.sandiegozoo.org/pandacam/
i times square w Nowym Jorku :
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/

times square mi chodzi a reszta nie, chyba neta mam za s豉bego
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-29, 11:22   #1870
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:

nie bedzie zolty odrost- tak mysle...
to nawet nie ryzykuje
Cytat:
No ale zobacz, potem wydajesz nastepna kase na nastepne farby zeby popoprawiac to co napsulas tymi co juz masz Wiec kolo zamkniete
Tez jestem ciekawa, ale nie wiem czy sie doczekasz bo mam wielk ochote strzelic sobie braz Ale trzymam siee... trzymam

Co za dzien aaaa! Od rana mi sie wali nooo. Leje sie ze mnie @ jak z wiadra, z tubki wystrzelila mi kapka podkladu na spodnie, oczywisce jestem u TZ wiec probowalam to zmyc i duupa ledwo co tam zeszlo wiec siedze z mokra plama na kolanie Cale szczescie ze ostatnio kupilam suszarke to teraz susze to kolano
Moich wlosow dzisiaj nie lubie Wlosy plukalam z 15 minut i co? Niewyplukane Wiec tluscioch po szamponie jest, konce suche jak miotly a idzta w cholere Kolor w moich oczach prawie ze jajeczny na odroscie (i pewnie tylko w moich ), na twarzy wielkie pryszcze, oczy sobie krzywo pomalowalam no litosci
Moge juz isc spac?

no fakt
u ...dzisiaj widze b璠zie piekielny dzie

tak apropo moich czerwonych w這s闚 to mog wam p騧niej wstawi moje autko 郵ubne kt鏎e by這 niemal瞠 dobrane pod kolor w這s闚- odjechane na maksa

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:27
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-29, 11:37   #1871
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
rob albo volia albo garniera 111- i ja bym tego garniera nie rozcienczala tylko walnela na cale jaki jest o! na pewno nie bedzie juz rudo po nim, on jest az niebieski od popielu

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Dziekuje, 瞠 o mnie pamieta豉s
Kochana jestes
W atkim razie z jakims suplementem do wlosow kupie te rybki.
Moja skora jest tragiczna przy ogrzewaniu

Bunny
dosta豉m 逝piezu po Tiomtei
nie wiesz co moze w nim to powodowac?
kurde ns szampon do mycia 豉zienki
Ja nie wiem...
Ale na szczescie mam wielka butle Schaumy, Pinia i mam czym myc w這sy.
Tylko nie ma kto mi odrostu zrobic

Wczoraj by豉m w pracy 12,5 h dzisiaj ide na 10H
trzymajcie kciuki 瞠bym tam nie pad豉
nie wiem kochanie...
ale pamietam ze tez mialam lupiez i swedzioche po dawnej wersji zlote refleksy czy cos w tym stylu i ja obczailam ze mi sie to robi bo on bardzo mocno pachnial i mial zapach wysoko i to stad. jak te nowe maja to nie wiem...
moja skora tez swiruje wiec uzywam albo schaume biala, albo malwe aloesowa albo pinio bo nacielam sie na shaume do farbowanych- krostki i swedziocha i do mycia psa i lazienki idzie a wlosy tez daja mi kopa- bo pierwszy raz chyba mam je przekarmione odkad pozbylam sie rozjasniacza i podcinam konce dalej po pol-1cm miesiecznie sa okropne maski nie chca czesciej jak raz w tygodniu bo klapa! za to lekkie badziewne odzywki jak joanny, loreal farbowane itp kochaja jak szalone i sa wtedy lekkie lsniace i piekne a ja mam tyle masek w domu

aha i jesli cie zainteresuje- moje ost odkrycie naj odzywka do wlosow to... polecana przez EX garnier karite i avokado wlosy bosko miekkie i w ogole cud miod! polecam wszystkim!

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim

Bunny to mo瞠 stosowa raz w tygodniu ta Lady Spa i raz ta z Kallosa?Dobry pomys?Kurcze marzy mi si platynka taka ale nie bia豉.Po tej palette c10 mi to wyjdzie Bunny?Potem wstawi zdj co teraz mam na g這wieM鎩 naturalny to tzw mysi.

Kitka 鈍ietny pomys z tym ombre

Kylie powodzenia w pracy.Mam nadziej 瞠 jako wytrzymasz

Exclusive mam nadziej 瞠 dojdziesz w ko鎍u do upragnionego kolorku
mozesz te maski na zmiane pisalam ci ze po c10 wyjdzie podobny kolo do dody z reklamy agd cos tam...

Cytat:
Ja wlasnie kallosa jako odzywke proteinowa chce kupic bo zadnej nie mam, nada sie?

Ja macmiroru nigdy nie mialam dlatego dostalam go bo mi w wiekszosci zadne leki nie pomagaja Gynalgin wczesniej pomogl ale ostatnio nic kompletnie... ogolnie nic z nystatyna nie bralam wiec tak troche z nadzieja na ten macmiror czekam
Teraz @ wiec cierpia豉m wczoraj, ale dzisiaj wszystko ustalo, poza tym ze sie ze mnie leje jak z wiadra

Nutrisse

Musze sprobowac Ja ostatnio kupilam sobie lano-krem z ziaji med, i jest boooski Jak ktos walczy z suchymi skorkami i wogole przesuszaniem to polecam. I jest bezzapachowy
Robilam raz peeling dosc mocny, maske nawilzajaca na to i nic, morda jak byla sucha tak dalej byla Dalam ta ziaje 2 razy na noc i pupcia niemowlaka

Daj ty se spokoj z tymi kombinacjami. K豉d sama ta Voile na odrost po prostu z 9 @, na dlugosc z 6 i bedzie ok. Po co farbe rozjasniajaca pod spod? Bez sensu

Moge juz isc spac?

jak najbardziej proteinowka moze byc
probuj moze ten lek ci pomoze...
jakbym miala taki poczatek dnia to bym w domu zostala
Cytat:
Niee, mi sie z ko鎍em grudnia sko鎍zy豉 umowa i nie przedluzalam. Mia豉m dosc bezp豉tnych nadgodzin, ci庵貫go stresu, a jedna z ostatnich sytuacji mnie tylko utwierdzila w tym ze nie warto tam siedzie. Teraz mam nowa prac juz nagran, ale jeszcze pr鏏uje kombinowa sta w laboratorium w tej samej firmie. Jakby sie uda這 to by by這 spe軟ienie marze no ale zobaczymy.

Kurcze zamarzyl mi sie jakis taki jasny br您/ciemny blond karmelowy :d

z toba naprawde zle dzisiaj
Stary 2013-01-29, 11:55   #1872
Ninedin
Zakorzenienie

kitkulka fajny link zamiast pisa to spogl康am na te ptaki w karmniku
Stary 2013-01-29, 12:10   #1873
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Bunny mam jeszcze jedno pytanko je瞠li bym chcia豉 na nast瘼ne farbowanie po這zy t mieszanke joanny co u Ciebie na blogu jest , to przed musz po這zy nature? ten karmel to chyba do ciep造ch si zalicza a piaskowy ?

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:13   #1874
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny mam jeszcze jedno pytanko je瞠li bym chcia豉 na nast瘼ne farbowanie po這zy t mieszanke joanny co u Ciebie na blogu jest , to przed musz po這zy nature? ten karmel to chyba do ciep造ch si zalicza a piaskowy ?
Asia zmieniasz kolor? Nie podoba Ci si ten, co masz teraz?

Ps. Podobasz mi si w tym Castingu

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-29 o 12:15
Ninedin jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:13   #1875
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

dziewczyny, prosz o pomoc
my郵 i my郵 i boj si 瞠bym si nie waln窸a z kolorem jak ju b璠 rozja郾ia to 瞠by potem za ciemno nie wysz這, bo szkoda w這s闚
jaki to mo瞠 by poziom i kolor? naprzeciw mojej farbowanej grzywki... to oczywi軼ie symulacja z daily makeover
mo瞠 8 a wy co my郵icie? popielaty czy be穎wy
w ka盥ym razie na dzi marz o takim efekcie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg makeover247-.jpg (22,4 KB, 40 za豉dowa)
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:18   #1876
exclusivee
Zakorzenienie

Hej

Bunny czyli dawanie podk豉du rozja郾iaj帷ego pod 9.21 jest bezsensu w moim przypadku? Sama 9.21 z wod 6% nie wyjdzie za ciemno? Skusi豉bym si na garniera ale obawiam si 瞠 nie wyjdzie mi kolor taki jaki chc, chocia z drugiej strony chcia豉bym 瞠by w這sy troch ja郾iejsze by造... i co tu robi

Jasny popielaty br您

Czas edycji: 2013-01-29 o 12:29
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:32   #1877
Kotka17
Zakorzenienie

blond bunny mia豉 mo瞠 doczynienia z farb
Garnier Color Sensation 111 Srebrny Superjasny Blond ? bo ogl康am jej efekty i zastanawiam sie czy nie spr鏏owa jak myslisz?

tutaj fajnie wyszed http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-garniera.html

patrzcie co znalaz豉m
http://blond-bunny.blogspot.com/2012...ation-111.html
od篡wianie w這sk闚

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-29 o 12:35
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:39   #1878
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
siedz i szperam
No popatrz, wszystko mo積a na necie znale潭

Cytat:
rob albo volia albo garniera 111- i ja bym tego garniera nie rozcienczala tylko walnela na cale jaki jest o! na pewno nie bedzie juz rudo po nim, on jest az niebieski od popielu

aha i jesli cie zainteresuje- moje ost odkrycie naj odzywka do wlosow to... polecana przez EX garnier karite i avokado wlosy bosko miekkie i w ogole cud miod! polecam wszystkim!
Kurcze ale mam dylemaciora. Jestem pewna 瞠 kt鏎捷 z nich napewno wypr鏏uj, ale samego garniera boj si troch k豉嗆 瞠 wyjdzie za jasno Chocia z drugiej strony.. jak nie ma by rudo軼i to chyba warto zaryzykowa, a potem np. za 2 tyg po這篡 na niego voila 9.21 dla nadania odpowiedniego koloru

A widzisz Jestem pewna 瞠 nigdy jej ju nie opuszcz, a do tego ta cena w kauflandzie powala Zastanawiam si jeszcze nad t now z fructisa co na blogu o niej pisa豉, 瞠by u篡wa jej na zmian z avokado i karite.

Jasny popielaty br您

Czas edycji: 2013-01-29 o 12:41
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:41   #1879
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Garnier Color Sensation 111 Srebrny Superjasny Blond ? bo ogl康am jej efekty i zastanawiam sie czy nie spr鏏owa jak myslisz?

patrzcie co znalaz豉m
Jaka druga bunny?
Stary 2013-01-29, 12:43   #1880
shizaxa
Wtajemniczenie

witam si
moje w這sy ostatnio wgl nie wsp馧pracuj ze mn bo jak wyschn same to id na si這wni i musz je spi望, a potem ju si nie uk豉daj...
a te jasne jak mia豉m w這sy to zacz窸am ciemniej sama farbowa by nie u篡wa rozja郾iacza, nie zna豉m Was i tego w徠ku, a pewnie by軼ie mi powiedzia造 jak dba, jak naprawi i jak farbowa ale wa積e 瞠 teraz dbam ju

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:44   #1881
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Jaka druga bunny?
Kopia!

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:46   #1882
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

u篡wam j ju od dawna bo jeszcze jak mysia znami pisa豉 to j polecila i na pocz徠ku miesz豉m j z inn mask a teraz daje sam i jest super
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:47   #1883
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Kopia!
W sumie m鏬豚y si kto pomyli Nasza bunny jest blond bunny, a ta druga blonde bunny
Stary 2013-01-29, 12:48   #1884
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Jaka druga bunny?
podr鏏a??
nag堯wek jest blonde-bunny...te ostatnio ten blog znalaz豉m...

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:49   #1885
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Jaka druga bunny?
Cytat:
Kopia!
nom tam jest zamiast blond to "blonde" i zauwarzy豉m ze w這sy buahhot sa w awatarku w komentarzach pod... jakie nasze podr鏏y ???
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:55   #1886
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
kitkulka fajny link zamiast pisa to spogl康am na te ptaki w karmniku
jak nie ma 簑br闚 na polance to pokazuj ptaki wczoraj w nocy ogl康a豉m 簑bry, nie chcia造 p鎩嗆 spa a p騧niej dwa zaj帷e kica造
Cytat:
Jaka druga bunny?
nie, ona ma od dawna bloga i raczej swoje w這sy tylko pokazuje

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
nom tam jest zamiast blond to "blonde" i zauwarzy豉m ze w這sy buahhot sa w awatarku w komentarzach pod... jakie nasze podr鏏y ???
ona nie jest 瘸dn kopi, zobaczcie od jak dawna prowadzi bloga i jest tematyka r騜na... nick podobny, no ale pe軟o takich w necie, kitkens闚 i kitk闚 te jest du穎 a swoje w這sy na blogu pokazuje a nie czyje
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:59   #1887
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ona nie jest 瘸dn kopi, zobaczcie od jak dawna prowadzi bloga i jest tematyka r騜na... nick podobny, no ale pe軟o takich w necie, kitkens闚 i kitk闚 te jest du穎 a swoje w這sy na blogu pokazuje a nie czyje
nom,ale wydawa這 sie podejrzane
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-29, 13:00   #1888
shizaxa
Wtajemniczenie

mysla豉m, 瞠 ukrad豉 naszej Bunny nick

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-29, 13:11   #1889
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
jak nie ma 簑br闚 na polance to pokazuj ptaki wczoraj w nocy ogl康a豉m 簑bry, nie chcia造 p鎩嗆 spa a p騧niej dwa zaj帷e kica造

nie, ona ma od dawna bloga i raczej swoje w這sy tylko pokazuje

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Aa, dobrze wiedzie

Jasny popielaty br您

Czas edycji: 2013-01-29 o 13:14
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-29, 13:12   #1890
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
lepiej byloby nature bo teraz mocny popiel dowalilas

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
dziewczyny, prosz o pomoc
my郵 i my郵 i boj si 瞠bym si nie waln窸a z kolorem jak ju b璠 rozja郾ia to 瞠by potem za ciemno nie wysz這, bo szkoda w這s闚
jaki to mo瞠 by poziom i kolor? naprzeciw mojej farbowanej grzywki... to oczywi軼ie symulacja z daily makeover
mo瞠 8 a wy co my郵icie? popielaty czy be穎wy
w ka盥ym razie na dzi marz o takim efekcie
to jest jak 8.2 kitki ale moze tez byc bez 8.23 cos w tym stylu. na bank 8ka.
Cytat:
Hej

Bunny czyli dawanie podk豉du rozja郾iaj帷ego pod 9.21 jest bezsensu w moim przypadku? Sama 9.21 z wod 6% nie wyjdzie za ciemno? Skusi豉bym si na garniera ale obawiam si 瞠 nie wyjdzie mi kolor taki jaki chc, chocia z drugiej strony chcia豉bym 瞠by w這sy troch ja郾iejsze by造... i co tu robi
jak chcesz ciut jasniej- ale nie wiem jak to wlosy zniosa to na pewno i tak ochlodzic to trzeba to bym radzila 111 sensation czy nutrisse od garniera.
9.21 wyjdzie... jak 9tka po prostu.

Cytat:

patrzcie co znalaz豉m
sensation jest mocno niebieska nie wiem jak bedzie z twoim smerfem

Cytat:
No popatrz, wszystko mo積a na necie znale潭

Kurcze ale mam dylemaciora. Jestem pewna 瞠 kt鏎捷 z nich napewno wypr鏏uj, ale samego garniera boj si troch k豉嗆 瞠 wyjdzie za jasno Chocia z drugiej strony.. jak nie ma by rudo軼i to chyba warto zaryzykowa, a potem np. za 2 tyg po這篡 na niego voila 9.21 dla nadania odpowiedniego koloru

A widzisz Jestem pewna 瞠 nigdy jej ju nie opuszcz, a do tego ta cena w kauflandzie powala Zastanawiam si jeszcze nad t now z fructisa co na blogu o niej pisa豉, 瞠by u篡wa jej na zmian z avokado i karite.
nie mam kauflanda ale w promo chodzi po 7zl to chyba niezle

Cytat:
Jaka druga bunny?

Cytat:
Kopia!

Cytat:
podr鏏a??
nag堯wek jest blonde-bunny...te ostatnio ten blog znalaz豉m...

Cytat:
mysla豉m, 瞠 ukrad豉 naszej Bunny nick
jestescie szalone kochane aferzystki

to tylko zbieznosc, bunnych i blond jest mnostwo

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.