W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-30, 12:06   #2131
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
這... ja z 堯磬a tez wsta nie mog豉m a jutro zn闚 mam zaj璚ia najbardziej mnie klata boli
ja smarowa豉m ramiona ibalgin sport by szybciej zakwasy zesz造, tylko sobota, niedziela nie 獞iczy豉m, a w pon ju normalnie tylko r彗 na si這wni nie robi豉m
zdj璚ie czerwonych ust jest w albumie

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:07   #2132
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
swoje naturalne mam na poziomie 6, chyba.
Do sz鏀tki raczej zejsc bym nie chciala ale taka 8 by豉 by chyba fajna
Moje naturalki w za豉czniku
kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

[QUOTE=Eveline1000;3893658 9]
Cytat:

Na blogu Bunny widzia豉m 瞠 farb trzeba zacz望 nak豉da od ty逝 g這wy.To tak mu powiedzia豉m 瞠by zacz掖 nak豉da od ty逝 i bra w御kie poziome pasma i 瞠by robi to dok豉dnie a on zacz掖 ciapa t farb gdzie popadnie i zamiast bra w御kie pasma poziome bra je 5 cmi po 2-3 minutach patrz w lusterku a on ju farbuje na czubku g這wyja bym po takim farbowaniu by豉 ca豉 w 豉ty albo 造sa:haha ha:bo nak豉da farb jak popadnie.Ju nigdy go o to nie poproszStraszni e si na niego wku*****m i szybko umy豉m w這sy i farba posz豉 na zmarnowanie bo nie mia kto mi jej na這篡
od tylu sie naklada farby! chyba ze macie ponad 50% siwych wlosow! i niech nikt mi tu bzdur nie gada bo potem sie nie skarzcie ze jak zaczynacie od czubka glowy i bokow to wam wychodzi odrost ciemniejszy na karku albo rudy a w dlugotrwalym efekcie ze macie spod wlosow ciemniejszy niz wierzch amen.

[QUOTE=nataszka25;38936862]
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
a u fryzjera zawsze nak豉daj najpierw z przodu g這wy.... kurcz cz這wiek to ma dylematy

a co na to tz? te si wkurzy czy namawia by siedzia豉 dalej?
do jakich fryzjerow wy chodzicie????

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Ja sobie te nak豉dam od przodu U fryzjera tak samo
nie wierze normalnie...
Stary 2013-01-30, 12:10   #2133
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

to musz zacz望 od ty逝 farbowa...tylko ja i tak nic nie widz w 2 lusterkach bo tak beznadziejn lokalizacj mam i na oko nak豉dam

podrzu熯ie link do w徠ku o dekoloryzacji

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:15   #2134
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
ja nie robi test闚 uczuleniowych bo wi瘯szo嗆 farb mnie szczypie, taki urok delikatnej sk鏎y...
alfa te mnie szczypa豉 przez jaki czas ale dodatkowych ubocznych efekt闚 nie by這 ja robi豉m nie rozjasniaj帷ymi tylko 9.21

ja mojemu nie daj bo nie wiem co by z tego wysz這

ja sobie te od przodu zaczynam nak豉da, najgorzej mam z ty貫m bo nawet w lusterku dobrze nie widz i tak na oko nak豉dam...

musisz nas mie w "przyjacio豉ch" 瞠by zobaczy album

wizaz znowu cos miesza z cytatami

he he podkre郵one skojarzy這 mi si to z czymNo ju Shizaxa wys豉豉m zaproszenie do Ciebie.Wiesz co ja dopiero zobaczy豉m 瞠 masz nick Shizaxa a nie Shixaza bo zawsze tak czyta豉m .Chyba mam co nie tak z oczami a niby nie mam wady wzroku

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

[QUOTE=blond bunny;38939050]kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

od tylu sie naklada farby! chyba ze macie ponad 50% siwych wlosow! i niech nikt mi tu bzdur nie gada bo potem sie nie skarzcie ze jak zaczynacie od czubka glowy i bokow to wam wychodzi odrost ciemniejszy na karku albo rudy a w dlugotrwalym efekcie ze macie spod wlosow ciemniejszy niz wierzch amen.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆

nie wierze normalnie...
No ja te si z tym spotka豉m 瞠 fryzjer zaczyna od przodu ale wiem 瞠 powinno si zaczyna od ty逝.Wida nie ka盥y fryzjer jest profesjonalist jak Ty Bunny
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:17   #2135
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

[QUOTE=blond bunny;38939050]kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆

nie wierze normalnie...
no u mnie te tak....
no i ja mam konce ci庵le ciemniejsze...
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:20   #2136
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Musz sobie na wiosn nowy podk豉d kupi Mo瞠 znowu "trumacza" w p璠zlu
I jakie nowe cienie
Pisa造軼ie o czerwonych szminkach Jak wam zazdroszcz, 瞠 macie taki typ urody, do kt鏎ego taki kolor pasuje U mnie sprawdzaj si tylko 這sosiowe/ be穎we i leciutko rdzawe
Napewno 瘸dna czerwie nie b璠zie pasowa? Zobacz sobie tutaj, mo瞠 w czym Ci to pomo瞠 : KLIK

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
a cienie chyba zam闚i te
http://allegro.pl/sleek-au-naturel-p...974103768.html

i si w ko鎍u naucz malowa
Paletki sleeka s super Ja chyba te z czasem sobie jak捷 sprawi. Narazie najwa積iejsza kwestia dla mnie to dobrze kryj帷y podk豉d, korektor, bronzer, oraz r騜 Ach no i musz si nauczy robi fajne kreski na oczach, i najch皻niej przed逝篡豉bym sobie rz瘰y metod 1:1, tylko 瞠 to podobno je niszczy Wiecie co laseczki na ten temat?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:21   #2137
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Paletki sleeka s super Ja chyba te z czasem sobie jak捷 sprawi. Narazie najwa積iejsza kwestia dla mnie to dobrze kryj帷y podk豉d, korektor, bronzer, oraz r騜 Ach no i musz si nauczy robi fajne kreski na oczach, i najch皻niej przed逝篡豉bym sobie rz瘰y metod 1:1, tylko 瞠 to podobno je niszczy Wiecie co laseczki na ten temat?
tak, raz przed逝篡豉m i nigdy wi璚ej. Odpad造 mi po tygodniu a moje rz瘰y by造 jak po chemioterapii, ale moje rz瘰y naturalnie si kr璚 mocno, wi璚 kosmetyczka powiedzia豉, 瞠 to pewnie dlatego odpadaj i nie ma sensu mi przed逝瘸
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:28   #2138
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Question Dot.: Superrozjasniajace odcienie alfaparf - proba uczuleniowa

Odpowiedz juz mam. Zrobilam test po raz kolejny. Pojawily mi sie burchle wiec to nic dobrego nie wrozy.

Dobrze, ze w zanadrzu mam jeszcze garnier color sensation 111 . Powiedzcie mi, czy do niego moge uzyc innego oxy niz to w opakowaniu ? Do alfy mialam dokupiony 12 % a z tego co sie orientuje w garnierze jest 9% ? Czy lepiej nie kombinowac ?

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
A moze jeszcze ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z Alfa ???

Kurcze, teraz nie wiem co robic, czy dac sobie z nia spokoj czy ryzykowac i jednak farbowac sie nia ?
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:31   #2139
exclusivee
Zakorzenienie

Jeszcze tak a propos tych paletek ze sleeka to mi najbardziej podoba si storm Idealne kolory do moich oczu Poza tym mam tak swoj wymarzon paletk, ale narazie nie mam na ni za bardzo kasy, s jeszcze inne wydatki niestety KLIK

Cytat:
ja smarowa豉m ramiona ibalgin sport by szybciej zakwasy zesz造, tylko sobota, niedziela nie 獞iczy豉m, a w pon ju normalnie tylko r彗 na si這wni nie robi豉m
zdj璚ie czerwonych ust jest w albumie
ζdnie wygl康aj

Cytat:
to musz zacz望 od ty逝 farbowa...tylko ja i tak nic nie widz w 2 lusterkach bo tak beznadziejn lokalizacj mam i na oko nak豉dam

podrzu熯ie link do w徠ku o dekoloryzacji
Kochana musisz wej嗆 w pytania do fryzjerki i tam b璠ziesz mia豉 na pierwszej stronie w徠k闚 gdzie o dekoloryzacji

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
tak, raz przed逝篡豉m i nigdy wi璚ej. Odpad造 mi po tygodniu a moje rz瘰y by造 jak po chemioterapii, ale moje rz瘰y naturalnie si kr璚 mocno, wi璚 kosmetyczka powiedzia豉, 瞠 to pewnie dlatego odpadaj i nie ma sensu mi przed逝瘸
To czyli pozostaj sztuczne rz瘰y

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:32   #2140
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
To czyli pozostaj sztuczne rz瘰y
kochana, nie wiem, pewnie zale篡 du穎 od Twoich rz瘰. Niekt鏎ym s逝膨 i nosz kilka miesi璚y pod rz康. Mi nie pasowa造, kasa wyrzucona w b這to, ale przynajmniej wiem, 瞠 to nie dla mnie
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:33   #2141
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Odpowiedz juz mam. Zrobilam test po raz kolejny. Pojawily mi sie burchle wiec to nic dobrego nie wrozy.

Dobrze, ze w zanadrzu mam jeszcze garnier color sensation 111 . Powiedzcie mi, czy do niego moge uzyc innego oxy niz to w opakowaniu ? Do alfy mialam dokupiony 12 % a z tego co sie orientuje w garnierze jest 9% ? Czy lepiej nie kombinowac ?
mozesz podmienic ale zrob sobie tez probe na garniera w takim razie.
Stary 2013-01-30, 12:36   #2142
exclusivee
Zakorzenienie

Kitka a tak w og鏊e to s康z 瞠 ta paletka storm te by si u ciebie sprawdzi豉 Niebieskie oczy pi瘯nie wygl康aj w z這tych odcieniach przyciemnionych br您em/czerni, per這we cienie by造by te idealne na ca陰 powiek jako podk豉d pod kresk (kolejne wyzwanie ), a znowu niebieskie pi瘯nie by podkre郵a造 barw Twoich oczu

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
kochana, nie wiem, pewnie zale篡 du穎 od Twoich rz瘰. Niekt鏎ym s逝膨 i nosz kilka miesi璚y pod rz康. Mi nie pasowa造, kasa wyrzucona w b這to, ale przynajmniej wiem, 瞠 to nie dla mnie
Hmm ciekawa jestem zatem jakby to wygl康a這 u mnie. S造sza豉m ju du穎 negatywnych opinii, 瞠 potem rz瘰y strasznie wylatuj, s s豉be, a tego bym nie chcia豉 A ja 瞠 mam mani na punkcie idealnie pomalowanych rz瘰 z ch璚i bym sobie przed逝篡豉 瞠by mie spok鎩

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:38   #2143
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
matko w poniedzia豉ek by豉m na aero i po 獞iczeniach ,a raczej pomkach wczoraj nie mog豉m rusza r瘯ami do g鏎y i w bok ,a dzisiaj to samo i jeszcze bardziej jakby mnie mi窷nie klatki piersiowej bola造 do tego 這kcie i ramiona
ostatnio mia豉m to samo, ca貫 cia這 od szyi do 造dek, a w szczeg鏊no軼i brzuch Po prostu kaleka chodz帷a. Jak z tego kabaretu 'tofik nie wydurniaj si, normalnie id!'
http://www.youtube.com/watch?v=psi7FS5eTTQ

Dziewczyny, bo Pand si wieczorami i w nocy ogl康a

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:41
novelove jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:40   #2144
ewelinka01
Raczkowanie

Garnierem juz jakis czas temu farbowalam wiec nie powinno byc problemu, ale probe oczywiscie zrobie.

Bunny a jak to jest z tymi oxydantami, ktorego jest lepiej uzyc ? tego dolaczonego do farby czy obojetnie jakiej firmy, np ja mam obecnie scandic 12-tk. Chodzi mi o efekt koncowy - co wed逝g Ciebie 豉dniej rozjasni ?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
mozesz podmienic ale zrob sobie tez probe na garniera w takim razie.
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:42   #2145
kitkulka
Zakorzenienie

Bunny a ja mam zagadk z tymi moimi wild ombre... ot騜 w PL podobno s tylko 3 wersje: od br您u do ciemnego br您u, od br您u do jasnego br您u i dla jasnego blondu po blond. Nie ma tej po鈔edniej od blondu do ciemnego blondu, a wydaje mi si, 瞠 by豉by idealna dla mnie
w sumie mi zale篡 na naprawd delikatnym, naturalnym efekcie, wi璚 mo瞠 ten dla blond i jasny blond by mi wystarczy tylko czy na farbowanych w這sach nie b璠zie za s豉by

taki delikatny efekt jest super

http://malko-malitka.blogspot.com/20...al-efekty.html

i fotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blonde-ombre-hair-2.jpg (38,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 184788390931946248_NX3HZ5BR_c_large.jpg (39,0 KB, 19 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:47   #2146
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka a tak w og鏊e to s康z 瞠 ta paletka storm te by si u ciebie sprawdzi豉 Niebieskie oczy pi瘯nie wygl康aj w z這tych odcieniach przyciemnionych br您em/czerni, per這we cienie by造by te idealne na ca陰 powiek jako podk豉d pod kresk (kolejne wyzwanie ), a znowu niebieskie pi瘯nie by podkre郵a造 barw Twoich oczu
te j ogl康a豉m, ale tam jest troch wi璚ej ciemnych cieni a w tej, kt鏎 pokaza豉m s ja郾iejsze, takie bardziej naturalne, wi璚 my郵, 瞠 na pierwszy raz ta mi wystarczy

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Buahhot dosta豉m cynk, 瞠 w SP maj by promocje -20% na wild ombre czy to prawda? i jakby mog豉 zerkn望 jakie s kolory?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:47   #2147
ewelinka01
Raczkowanie

Kitkulko ja mia豉m dok豉dnie to samo z przed逝穎nymi rz瘰ami, szkoda kasy! Moje przed逝穎ne tak瞠 zacz窸y si przerzedzac juz po tygodniu, wygl康a這 to niezbyt estetycznie.. A jak juz wszystkie mi odpad造 to moich naturalnych bylo tak ma這 i by造 tak po豉mane , 瞠 miesi帷 min掖 zanim zacz窸y wygl康a w miar normalnie..

Cytat:
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:49   #2148
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 739

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
blond bunny

oj w豉郾ie nie wierze... nie wiem co sie ze mn dzieje, do listopada tamtego roku jestem innym cz這wiekiem, co sie we mnie z豉ma這, czuje sie jakbym by豉 zdolna tylko do smutku, w tym roku jeszcze nie by豉m tak poprostu szcz窷liwa... Wiem ze powinnam wzi望 sie w garsc i stawi temu czo豉 ale "p瘯豉m" nie czuje satysfakcji nic... kompletnie, my郵a豉m ze inaczej to wszystko sie u這篡, trace nad tym kontrole
a co do pozytywnych wibracji naprawde czuje je od ciebie i ciesze sie ze mi pomagasz i pomagacie... nie wiem co zrobi, mo瞠 puj軼 do psychologa...
B璠zie lepiej uwierz
Mi w pewnym momencie te by這 mega ciezko i do dzisiaj nawet na wizazu nie opisalam co sie sta這.
Ale powoli wychodze na prosta i odcinam od tego co bylo.
Dasz rade, a do psychologa pojsc mozesz, co ci szkodzi?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆

ojej biedny piesio, a co teraz z nim zrobsz? bedziesz szuka豉 mu domku?

1-stara wersja
Ja w zasadzie tylko jej dotrzymuje towarzystwa jak i reszta lokatorow jak nie ma tej dziewczyny ktora ja w interwencji zgarnela od wlascicielki. Dzisiaj tez bede pilnowac czy nie wariuje ma豉 No i teraz szuka jej domu, ja tez sie staram cos tam ruszyc ale ciezko jest. Miejmy nadzieje ze dom znajdzie bo psina jest pocieszna i kochana, ciagnie do ludzi bardzo. Oby sie wlasciciel jakis znalazl dla niej.
Cytat:

Ej dziewczyny nie bijcie mnie ale coraz czesciej mysle o przyciemnieniu w這s闚
mecza mnie te odrosty, to ,瞠 nie ma kto mi farbowac,瞠 kolor po 2 tyg nie taki
Ja tez ciagle mysle

Cytat:
a tak w og鏊e to podkrad豉m ostatnio Mamie podk豉d Astora skin match i kurde m鎩 L'Oreal ma powa積 konkurencj naprawd fajny tylko kolor moja Mama ma ciemny, wi璚 pod tym wzgl璠em nie mog豉m oceni czy dobrze dopasowa si do mojej cery, ale wszystko inne na plus
Ja ostatnio Match Perfection z Rimmela kupilam jak byla ta promocja w Rossie, zobaczymy jak sie bedzie sprawowal Narazie przy moich pryszczolach Colorstay kroluje bo tylko on jest je w stanie jakos zakamuflowac.
Cytat:
Mi ojciec uparcie nakladal jakos tak naokolo glowy
Ja sobie sama zawsze robilam od tylu glowy na poczatku, TZ mi tak samo robil. I jedno zauwazylam - wychodzi mi dokladnie tak samo. Kark, skronie, i z przodu pod grzywka zawsze wychodzi ciut cieplej i ciemniej Od czego i jakbym nie zaczela zawsze to jest. Fakt wlosy z wierzchu mam jasniejsze.
Teraz bede ciagle od tylu zaczynac i zobaczymy moze z czasem sie zrobi roznica. Ale i tak mi sie zawsze wierzch pojasnia od malaksu a spod bez zmian
Cytat:
No bo przy takich mocno podkreconych to sie nie trzymaja niestety

Wiecie co, od farbowania Kolestonem z 3 tygodnie prawie minely a kolor sie super wiele nie zmieni... b造szcza nadal delikatnie, odrost sie jakos super nie odcina - zdecydowanie po takim czasie najmniej z dotychczasowych farb, i jakos nawet mi sie nie spieszy do farbowania odrostu Zrobilam nawet foty to wklejam. Ale ciezko bylo mi uchwycic kolor, w albumie z twarza dam, tam w miare oddany jest chyba. Nie wiem, wszedzie kolor inny jak zwykle

Ale i tak korci mnie przyciemnienie do tego ciemniejszego... Syossem 8-15 bo niby tym ten kolor jest robiony Nie wiem jakos tak potrzebuje zmiany
Mialam te londy zamawiac a sie wstrzymuje ciagle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0369_BURST004.jpg (141,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0374_BURST004.jpg (84,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0393.jpg (71,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0395.jpg (94,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0398.jpg (159,3 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg x_2a09adf0.jpg (36,8 KB, 34 za豉dowa)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:50
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:50   #2149
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
ostatnio mia豉m to samo, ca貫 cia這 od szyi do 造dek, a w szczeg鏊no軼i brzuch Po prostu kaleka chodz帷a. Jak z tego kabaretu 'tofik nie wydurniaj si, normalnie id!'
http://www.youtube.com/watch?v=psi7FS5eTTQ

Dziewczyny, bo Pand si wieczorami i w nocy ogl康a
troche jak duzy chomik?

Cytat:
Garnierem juz jakis czas temu farbowalam wiec nie powinno byc problemu, ale probe oczywiscie zrobie.

Bunny a jak to jest z tymi oxydantami, ktorego jest lepiej uzyc ? tego dolaczonego do farby czy obojetnie jakiej firmy, np ja mam obecnie scandic 12-tk. Chodzi mi o efekt koncowy - co wed逝g Ciebie 豉dniej rozjasni ?
na 12% oczywiscie jest najjasniej
Cytat:
Bunny a ja mam zagadk z tymi moimi wild ombre... ot騜 w PL podobno s tylko 3 wersje: od br您u do ciemnego br您u, od br您u do jasnego br您u i dla jasnego blondu po blond. Nie ma tej po鈔edniej od blondu do ciemnego blondu, a wydaje mi si, 瞠 by豉by idealna dla mnie
w sumie mi zale篡 na naprawd delikatnym, naturalnym efekcie, wi璚 mo瞠 ten dla blond i jasny blond by mi wystarczy tylko czy na farbowanych w這sach nie b璠zie za s豉by

i fotki
kitka ja ci sugeruje wybrac ten srodkowy poziom.
masz farbowane i ten dla blondyn moze ci tylko zrobic marchwiowo rude zawsze jak jest mocniejszy- to mozna szybciej zmyc pamietaj, a jak za slabe to ile bys nei trzymala to i tak wyjdzie wiewiora
Stary 2013-01-30, 12:52   #2150
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Bunny a ta c10 ile to trzyma na odrostach i po jakim czasie przeci庵n望 na d逝go軼i?Na d逝go軼i trzyma 5 min?I na d逝go軼i nak豉da tak jak pisa豉?Bra na r瘯awiczki i ciapa i masowa jak szampon?Nie narobi 豉t?i mam 2 pude趾a kupi czy 1 starczy?Mam cienkie w這sy tak za ramiona?M鎩 naturalny to tzw mysi blond
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:57   #2151
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

i fotki
Kitka ja my郵 瞠 w takim razie powinna wzi望 wersj dla br您u/jasnego br您u i trzyma po prostu kr鏂ej Bo efekt ko鎍owy zale篡 przecie od tego ile trzymasz mieszank na w這sach i w jaki spos鏏 j rozprowadzisz.

Cytat:
te j ogl康a豉m, ale tam jest troch wi璚ej ciemnych cieni a w tej, kt鏎 pokaza豉m s ja郾iejsze, takie bardziej naturalne, wi璚 my郵, 瞠 na pierwszy raz ta mi wystarczy

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Buahhot dosta豉m cynk, 瞠 w SP maj by promocje -20% na wild ombre czy to prawda? i jakby mog豉 zerkn望 jakie s kolory?
S ciemniejsze, ale za to pi瘯ne odcienie Niebieskie oczy naprawd wygl康aj fajnie w ciemniejszym makija簑, ja ogl康am na youtube zawsze jedn babeczk i nie do嗆 瞠 ma pi瘯ne blond w這sy, to jeszcze niebieskie oczy, i fajnie si maluje I w豉郾ie cz瘰to u niej mo積a zobaczy ciemniejsze makija瞠 kt鏎e super wsp馧graj z jasnymi oczami.

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:58   #2152
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wog鏊e mam problem z dojsciem do 豉du z tymi k豉kami. Zmienia豉m r騜ne kombinacje z szamponem, r騜ne od篡wki, r騜ne maski.
I ni cholery nie moge dop逝ka w這s闚. Wczoraj p逝ka豉m dokladnie dokladnie, i co? I dupa przy skorze glowy czuje ze mam niedop逝kane... obciazone Tak samo jak z豉pie reszte w這s闚 czuje ze sa takie niby obciazone, a niby tepe. A ko鎍闚ki takie troche suchawe znowu...
Nie wiem, odkad u T'a siedze mam taki cyrk z w這sami.

Dzisiaj to jeszcze jakos ok bo nie widac tego..., tylko w jednym miejscu jak zwykle, tylko w odczuciu takie sa. Ale wczoraj czy przedwczoraj normalnie wygladaly tak tlustawo
Stary 2013-01-30, 12:59   #2153
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitkulko ja mia豉m dok豉dnie to samo z przed逝穎nymi rz瘰ami, szkoda kasy! Moje przed逝穎ne tak瞠 zacz窸y si przerzedzac juz po tygodniu, wygl康a這 to niezbyt estetycznie.. A jak juz wszystkie mi odpad造 to moich naturalnych bylo tak ma這 i by造 tak po豉mane , 瞠 miesi帷 min掖 zanim zacz窸y wygl康a w miar normalnie..
u mnie to samo, jak zdj窸am wszystkie to by豉 tragedia z moimi rz瘰ami
Cytat:
kitka ja ci sugeruje wybrac ten srodkowy poziom.
masz farbowane i ten dla blondyn moze ci tylko zrobic marchwiowo rude zawsze jak jest mocniejszy- to mozna szybciej zmyc pamietaj, a jak za slabe to ile bys nei trzymala to i tak wyjdzie wiewiora
czyli ten jest 鈔odkowy
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-ombres/2.aspx

oki to kupi go, przynajmniej wiem, 瞠 jest w sklepie dzi瘯uj
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:02   #2154
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
B璠zie lepiej uwierz
Mi w pewnym momencie te by這 mega ciezko i do dzisiaj nawet na wizazu nie opisalam co sie sta這.
Ale powoli wychodze na prosta i odcinam od tego co bylo.
Dasz rade, a do psychologa pojsc mozesz, co ci szkodzi?

Ja w zasadzie tylko jej dotrzymuje towarzystwa jak i reszta lokatorow jak nie ma tej dziewczyny ktora ja w interwencji zgarnela od wlascicielki. Dzisiaj tez bede pilnowac czy nie wariuje ma豉 No i teraz szuka jej domu, ja tez sie staram cos tam ruszyc ale ciezko jest. Miejmy nadzieje ze dom znajdzie bo psina jest pocieszna i kochana, ciagnie do ludzi bardzo. Oby sie wlasciciel jakis znalazl dla niej.

Ja tez ciagle mysle

Ja ostatnio Match Perfection z Rimmela kupilam jak byla ta promocja w Rossie, zobaczymy jak sie bedzie sprawowal Narazie przy moich pryszczolach Colorstay kroluje bo tylko on jest je w stanie jakos zakamuflowac.

Mi ojciec uparcie nakladal jakos tak naokolo glowy
Ja sobie sama zawsze robilam od tylu glowy na poczatku, TZ mi tak samo robil. I jedno zauwazylam - wychodzi mi dokladnie tak samo. Kark, skronie, i z przodu pod grzywka zawsze wychodzi ciut cieplej i ciemniej Od czego i jakbym nie zaczela zawsze to jest. Fakt wlosy z wierzchu mam jasniejsze.
Teraz bede ciagle od tylu zaczynac i zobaczymy moze z czasem sie zrobi roznica. Ale i tak mi sie zawsze wierzch pojasnia od malaksu a spod bez zmian

No bo przy takich mocno podkreconych to sie nie trzymaja niestety

Wiecie co, od farbowania Kolestonem z 3 tygodnie prawie minely a kolor sie super wiele nie zmieni... b造szcza nadal delikatnie, odrost sie jakos super nie odcina - zdecydowanie po takim czasie najmniej z dotychczasowych farb, i jakos nawet mi sie nie spieszy do farbowania odrostu Zrobilam nawet foty to wklejam. Ale ciezko bylo mi uchwycic kolor, w albumie z twarza dam, tam w miare oddany jest chyba. Nie wiem, wszedzie kolor inny jak zwykle

Ale i tak korci mnie przyciemnienie do tego ciemniejszego... Syossem 8-15 bo niby tym ten kolor jest robiony Nie wiem jakos tak potrzebuje zmiany
Mialam te londy zamawiac a sie wstrzymuje ciagle
Jak dla mnie kolor w這s闚 na ostatnim zdj璚iu SUPER! Jak dla mnie mo瞠sz pr鏏owa, wydaje mi si 瞠 by這by 豉dnie

A ja teraz tylko czekam na kasiork i lec do sklepu po farby, do fryzjera, i na zakupy W ko鎍u poczuj jak to jest by kobiet

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:02   #2155
kitkulka
Zakorzenienie

http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Gosia ma tutaj robione t dw鎩k i fajnie rozja郾i這, tylko tak jak sama pisze - mog豉 zacz望 nak豉da farb ni瞠j
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:04   #2156
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dla mnie kolor w這s闚 na ostatnim zdj璚iu SUPER! Jak dla mnie mo瞠sz pr鏏owa, wydaje mi si 瞠 by這by 豉dnie

A ja teraz tylko czekam na kasiork i lec do sklepu po farby, do fryzjera, i na zakupy W ko鎍u poczuj jak to jest by kobiet
No podobno Syoss mixing 8-15 - na jakiejs stronie o Alenie wyczytalam ze ten ciemniejszy kolor to tym robila
Ale nie wiem

Ja sie zaraz za obiad musze zabrac, ale nie mam ani checi ani pomyslu
Stary 2013-01-30, 13:06   #2157
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
No podobno Syoss mixing 8-15 - na jakiejs stronie o Alenie wyczytalam ze ten ciemniejszy kolor to tym robila
Ale nie wiem

Ja sie zaraz za obiad musze zabrac, ale nie mam ani checi ani pomyslu
http://www.omlazeni.cz/barva-syoss-m...-147786-0.html

tutaj te dziewczyna robi豉 tym syossem i 豉dnie wysz這

a ja musz zdj望 firanki i 鈍i徠eczne gwiazdki
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:07   #2158
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Bunny a ta c10 ile to trzyma na odrostach i po jakim czasie przeci庵n望 na d逝go軼i?Na d逝go軼i trzyma 5 min?I na d逝go軼i nak豉da tak jak pisa豉?Bra na r瘯awiczki i ciapa i masowa jak szampon?Nie narobi 豉t?i mam 2 pude趾a kupi czy 1 starczy?Mam cienkie w這sy tak za ramiona?M鎩 naturalny to tzw mysi blond
pisalam ci juz nie raz odrosty 45-50 minut, a dlugosci 5-10 minut ostatnie. tak, na dlugosci mozesz rekawiczkami. nie narobisz lat jak bedziesz robic male przedzialki po 1-2cm.
Cytat:
Wog鏊e mam problem z dojsciem do 豉du z tymi k豉kami. Zmienia豉m r騜ne kombinacje z szamponem, r騜ne od篡wki, r騜ne maski.
I ni cholery nie moge dop逝ka w這s闚. Wczoraj p逝ka豉m dokladnie dokladnie, i co? I dupa przy skorze glowy czuje ze mam niedop逝kane... obciazone Tak samo jak z豉pie reszte w這s闚 czuje ze sa takie niby obciazone, a niby tepe. A ko鎍闚ki takie troche suchawe znowu...
Nie wiem, odkad u T'a siedze mam taki cyrk z w這sami.

Dzisiaj to jeszcze jakos ok bo nie widac tego..., tylko w jednym miejscu jak zwykle, tylko w odczuciu takie sa. Ale wczoraj czy przedwczoraj normalnie wygladaly tak tlustawo
mysle ze masz jakis lipny szampon co ci wlosy obciaza

Cytat:
u mnie to samo, jak zdj窸am wszystkie to by豉 tragedia z moimi rz瘰ami

czyli ten jest 鈔odkowy
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-ombres/2.aspx

oki to kupi go, przynajmniej wiem, 瞠 jest w sklepie dzi瘯uj
kitka nim kupisz poczytaj na pudelku czy to stopnie rozjasniania sa czy sugerowane kolory do naturalnych wlosow co nie? bo ja tego nie mialam w 豉pkach...zeby obczytac dokladnie. ale i tak mysle najbezpieczniej zaczac od srodkowego.

dobra ide do sklepu i z psem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Gosia ma tutaj robione t dw鎩k i fajnie rozja郾i這, tylko tak jak sama pisze - mog豉 zacz望 nak豉da farb ni瞠j
dlatego tez ci ja sugeruje
Stary 2013-01-30, 13:09   #2159
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Czeko
Albo mo瞠 u t篙a woda inna? Bardziej chlorowana czy co. Jak jestem u siebie w domu i tutaj na stancji to te si k豉ki zupe軟ie inaczej 'zachowuj'. Bardziej niegrzeczne s .
Stary 2013-01-30, 13:10   #2160
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
pisalam ci juz nie raz odrosty 45-50 minut, a dlugosci 5-10 minut ostatnie. tak, na dlugosci mozesz rekawiczkami. nie narobisz lat jak bedziesz robic male przedzialki po 1-2cm.

mysle ze masz jakis lipny szampon co ci wlosy obciaza

kitka nim kupisz poczytaj na pudelku czy to stopnie rozjasniania sa czy sugerowane kolory do naturalnych wlosow co nie? bo ja tego nie mialam w 豉pkach...zeby obczytac dokladnie. ale i tak mysle najbezpieczniej zaczac od srodkowego.

dobra ide do sklepu i z psem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

dlatego tez ci ja sugeruje
Ale ja myje roznymi, probowalam z silikonami, bez, pokrzywowy ostatnio non stop. Najzwyklejszy szampon.
Od paru miesiecy myje tymi szamymi szamponami, i bylo wszystko ok, a teraz nagle bach
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.