W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-30, 13:11   #2161
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
kitka nim kupisz poczytaj na pudelku czy to stopnie rozjasniania sa czy sugerowane kolory do naturalnych wlosow co nie? bo ja tego nie mialam w 豉pkach...zeby obczytac dokladnie. ale i tak mysle najbezpieczniej zaczac od srodkowego.

dobra ide do sklepu i z psem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

dlatego tez ci ja sugeruje
jasne, poczytam a jaka b璠zie mi璠zy tym r騜nica?
w sumie i tak 鈔odkowa najbezpieczniejsza, bo ta dla brunetek by豉by ju za mocna a do blondu za s豉ba, wi璚 drog eliminacji wypada nawet na t

dziewczyny na fotoblogu mamy ju pierwsz spamerk, zareklamowa豉 nam swojego bloga
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:12   #2162
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 755

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Czeko
Albo mo瞠 u t篙a woda inna? Bardziej chlorowana czy co. Jak jestem u siebie w domu i tutaj na stancji to te si k豉ki zupe軟ie inaczej 'zachowuj'. Bardziej niegrzeczne s .
Nie mam pojecia
Zawsze tutaj mialy jakies kaprysy jak my豉m, bardziej suche by造. Ale teraz to przechodza same siebie
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:14   #2163
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
pisalam ci juz nie raz odrosty 45-50 minut, a dlugosci 5-10 minut ostatnie. tak, na dlugosci mozesz rekawiczkami. nie narobisz lat jak bedziesz robic male przedzialki po 1-2cm.

mysle ze masz jakis lipny szampon co ci wlosy obciaza

kitka nim kupisz poczytaj na pudelku czy to stopnie rozjasniania sa czy sugerowane kolory do naturalnych wlosow co nie? bo ja tego nie mialam w 豉pkach...zeby obczytac dokladnie. ale i tak mysle najbezpieczniej zaczac od srodkowego.

dobra ide do sklepu i z psem

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

dlatego tez ci ja sugeruje

Dzi瘯i Bunny zapisz sobie to na kartce 瞠by nie zapomnie
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:18   #2164
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 755

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
http://www.omlazeni.cz/barva-syoss-m...-147786-0.html

tutaj te dziewczyna robi豉 tym syossem i 豉dnie wysz這

a ja musz zdj望 firanki i 鈍i徠eczne gwiazdki
Strasznie jasno jej wyszed

Eh nie wiem, boje sie troche szarej babci jak zwykle na glowie I farbowania co 2 tygodnie bo sie kolor nie trzyma

http://www.colormask.schwarzkopf.ru/...um-blonde.html Ten mi sie bardzo podoba

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-30 o 13:23
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:31   #2165
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Czeko a mo瞠 hormony 鈍iruj, albo to wina klimatyzacji, ogrzewania? Cholera no nie wiem. U mnie si sprawdza ten elseve, b璠帷 u t u篡wa豉m go par razy i w這sy mi si po nim wolniej przet逝szczaj, normalnie my豉m codziennie a dzi瘯i niemu mog豉bym my od biedy i co 2 Ale moje w這sy akurat lubi szampony silikonowe

Cytat:
http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Gosia ma tutaj robione t dw鎩k i fajnie rozja郾i這, tylko tak jak sama pisze - mog豉 zacz望 nak豉da farb ni瞠j
ζdnie jej wysz這 Widzia豉m ju wcze郾iej na tym blogu

Cytat:
a ja musz zdj望 firanki i 鈍i徠eczne gwiazdki
Jeszcze je masz? Chocia z drugiej strony to fajny element dekoracyjny, niekt鏎zy maj i ca造 rok

Cytat:
No pacz

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 13:49   #2166
ewelinka01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
na 12% oczywiscie jest najjasniej
Ok . Bo wlasnie gdzies czytalam ze oxydant i farba powinny byc tej samej firmy , niby ze lepiej rozjasni bo uzupelniaja sie w jakies tam skladniki bla bla bla..

Bunny obalasz mity
ewelinka01 jest offline  
Stary 2013-01-30, 14:26   #2167
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
wsp馧czuj Asiu, wiem jak to jest...ja by豉m na zaj璚iach co sie nazywaj Body Pump, w piatek, i do poniedzia趾u nie mog豉m nic r瘯ami zrobi, nawet si podprze by z 堯磬a wsta, ale od wczoraj ok i na pi徠ek znowu si zapisa豉m na te zaj璚ia a dzi nie posz豉m na si這wnie bo odpoczywam...spa豉m do 10.30

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

ja nie wiem czy mi pasuje ale chodz, testuj :P: babka w drogeri mi dobra豉 odcie, tzn ja razem z ni po testach
zaraz wstawi zdj璚ie do albumu to ocenicie czy mi pasuje
Cytat:
kt鏎ego w p璠zlu? mineralsa? czy ten w rolce?

a cienie chyba zam闚i te
http://allegro.pl/sleek-au-naturel-p...974103768.html

i si w ko鎍u naucz malowa
Kitka mineralsa sypkiego. Jaki czas go nie by這, a teraz ju jest w nowszym opakowaniu - numerki te inne i cena wy窺za o prawie 30 z Star wersj uwielbia豉m wiosn i latem - nie lubi tych kremowych, jak jest ciep這.
Musz poszuka starego opakowania i numerku

Fajna paletka i "moje" kolory. Zazwyczaj u篡wam cieni Clinique, Lancome, Dior - mam pewno嗆, 瞠 nie mam uczulenia po nich. Czaj si na Lancome f10

[QUOTE=blond bunny;38939050]kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

[QUOTE=Eveline1000;3893658 9]
od tylu sie naklada farby! chyba ze macie ponad 50% siwych wlosow! i niech nikt mi tu bzdur nie gada bo potem sie nie skarzcie ze jak zaczynacie od czubka glowy i bokow to wam wychodzi odrost ciemniejszy na karku albo rudy a w dlugotrwalym efekcie ze macie spod wlosow ciemniejszy niz wierzch amen.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
do jakich fryzjerow wy chodzicie????

nie wierze normalnie...
Farbuj w這sy ju 17 lat i odk康 pami皻am fryzjer nak豉da farb od przodu do ty逝 Chodzi豉m do m這dych i do starszych fryzjerek i zawsze tak by這
ζt nigdy nie mia豉m Jedynie teraz ten utleniacz Allwaves mi si nie sprawdzi bo farba sp造wa豉 i rzeczywi軼ie z ty逝 na dole mam ciemniejsze i na odrostach na ca貫j g這wie. farba nie chcia豉 si tam trzyma
exclusive dzi瘯i za filmik Niestety nie wiem, jaki mam typ urody Ju tyle raz pr鏏owa豉m ustali, 瞠 si podda豉m
Stary 2013-01-30, 14:54   #2168
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Kitka ja my郵 瞠 w takim razie powinna wzi望 wersj dla br您u/jasnego br您u i trzyma po prostu kr鏂ej Bo efekt ko鎍owy zale篡 przecie od tego ile trzymasz mieszank na w這sach i w jaki spos鏏 j rozprowadzisz.

S ciemniejsze, ale za to pi瘯ne odcienie Niebieskie oczy naprawd wygl康aj fajnie w ciemniejszym makija簑, ja ogl康am na youtube zawsze jedn babeczk i nie do嗆 瞠 ma pi瘯ne blond w這sy, to jeszcze niebieskie oczy, i fajnie si maluje I w豉郾ie cz瘰to u niej mo積a zobaczy ciemniejsze makija瞠 kt鏎e super wsp馧graj z jasnymi oczami.
ja mam raz szare raz niebieskie oczy i nie wiem jakimi kolorami cieni powinnam malowa
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Wog鏊e mam problem z dojsciem do 豉du z tymi k豉kami. Zmienia豉m r騜ne kombinacje z szamponem, r騜ne od篡wki, r騜ne maski.
I ni cholery nie moge dop逝ka w這s闚. Wczoraj p逝ka豉m dokladnie dokladnie, i co? I dupa przy skorze glowy czuje ze mam niedop逝kane... obciazone Tak samo jak z豉pie reszte w這s闚 czuje ze sa takie niby obciazone, a niby tepe. A ko鎍闚ki takie troche suchawe znowu...
Nie wiem, odkad u T'a siedze mam taki cyrk z w這sami.

Dzisiaj to jeszcze jakos ok bo nie widac tego..., tylko w jednym miejscu jak zwykle, tylko w odczuciu takie sa. Ale wczoraj czy przedwczoraj normalnie wygladaly tak tlustawo
ja mysl 瞠 to wina wody!
No chyba 瞠 ostatnio dawa豉 jakies olejki itp czego wcze郾iej nie stosowa豉?
Cytat:
http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Gosia ma tutaj robione t dw鎩k i fajnie rozja郾i這, tylko tak jak sama pisze - mog豉 zacz望 nak豉da farb ni瞠j
na d逝窺zych w這sach bardziej mi si podoba
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆

Jeszcze je masz? Chocia z drugiej strony to fajny element dekoracyjny, niekt鏎zy maj i ca造 rok

No pacz
ja jeszcze chionki nie wynios豉m, a mam tak co tylko wyjmuje z worka i wystawia
Cytat:
Napisane przez Ninedin;38942100[B
}[/B]

exclusive dzi瘯i za filmik Niestety nie wiem, jaki mam typ urody Ju tyle raz pr鏏owa豉m ustali, 瞠 si podda豉m
ja po d逝gim czasie w ko鎍u ustali豉m, 瞠 latem jestem

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-30, 15:05   #2169
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

hej
tak Was podczytuj i wypowiem si tylko, 瞠 robi豉m tym ombre do blondu. Farb k豉d豉m na 鈔ednio ciemny blond i rozja郾i豉 mi mega b造skawicznie do jasnego blondu, fakt, 瞠 jakie p馧 roku temu mia豉m w這sy rozja郾iane farbami rozja郾iaj帷ymi, jednak od p馧 roku nosz poziom 7-8 i nie spodziewa豉m si tak jasnego efektu.

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-30, 15:11   #2170
Ninedin
Zakorzenienie

shizaxa a ja chyba wiosn , ale tak kiepsk

Dosz豉m do tego drog eliminacji Latem nie mog by bo brzydko mi w pastelach- jestem taka "rozmam豉na" - If You know what I mean
Zim te nie jestem bo mam ciep造 odcie cery
Jako tak si zastanawia豉m mi璠zy jesieni a wiosn Jesieni nie jestem bo nie mam rudawych w這s闚, jedynie cienkie niteczki ja郾iejsze w naturalnych w這sach I pad這 na wiosn
Stary 2013-01-30, 15:19   #2171
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Ale ja myje roznymi, probowalam z silikonami, bez, pokrzywowy ostatnio non stop. Najzwyklejszy szampon.
Od paru miesiecy myje tymi szamymi szamponami, i bylo wszystko ok, a teraz nagle bach
moze jakas nowa odzywka? moze olejek? serum?
sprobuj umyc wlosy tylko szamponem bez silikonow i nie dac odzywki... ewentualnie spray albo bez splukiwania i postaraj sie skore dobrze wyplukac i zobaczysz- jak nadal tluszcz i zlepek to wina wody.

Cytat:
jasne, poczytam a jaka b璠zie mi璠zy tym r騜nica?
w sumie i tak 鈔odkowa najbezpieczniejsza, bo ta dla brunetek by豉by ju za mocna a do blondu za s豉ba, wi璚 drog eliminacji wypada nawet na t

wlasnie nie wiem czy oni tak je podzielili bo:
1- ta do blondu bedzie najslabiej rozjasniac bo np nie musi byc tak mocna dla blondynek jak dla brunetek
2- chodzi o uzyskany kolor- wiadomo dla blondu bedzie to bialy blond koncowki, dla ciemnego blondu uzyskasz zlotawy, zoltawy odcien sloneczny, dla brunetek uzyskany to miodowo-rudy- w sensie inaczej efekty by glupio i nienaturanie wygladaly

niemniej zdaje mi sie ze jak od srodkowej zaczniesz, to bedzie ok tym bardziej ze masz wlosy zapigmentowane farba juz fest.

Cytat:
Strasznie jasno jej wyszed

Eh nie wiem, boje sie troche szarej babci jak zwykle na glowie I farbowania co 2 tygodnie bo sie kolor nie trzyma

http://www.colormask.schwarzkopf.ru/...um-blonde.html Ten mi sie bardzo podoba
mnie nie jakis taki rudo-zielonkawy ten syoss 豉dny bardzo

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
Ok . Bo wlasnie gdzies czytalam ze oxydant i farba powinny byc tej samej firmy , niby ze lepiej rozjasni bo uzupelniaja sie w jakies tam skladniki bla bla bla..

Bunny obalasz mity
obalam od zawsze i w sumie chyba po to jestem

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
hej
tak Was podczytuj i wypowiem si tylko, 瞠 robi豉m tym ombre do blondu. Farb k豉d豉m na 鈔ednio ciemny blond i rozja郾i豉 mi mega b造skawicznie do jasnego blondu, fakt, 瞠 jakie p馧 roku temu mia豉m w這sy rozja郾iane farbami rozja郾iaj帷ymi, jednak od p馧 roku nosz poziom 7-8 i nie spodziewa豉m si tak jasnego efektu.
czyli ty tego najjasniejszego uzylas? masz jakies fotki moze?

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
shizaxa a ja chyba wiosn , ale tak kiepsk

Dosz豉m do tego drog eliminacji Latem nie mog by bo brzydko mi w pastelach- jestem taka "rozmam豉na" - If You know what I mean
Zim te nie jestem bo mam ciep造 odcie cery
Jako tak si zastanawia豉m mi璠zy jesieni a wiosn Jesieni nie jestem bo nie mam rudawych w這s闚, jedynie cienkie niteczki ja郾iejsze w naturalnych w這sach I pad這 na wiosn
dawaj foto bez makijazu w album to powiem ci moim okiem
Stary 2013-01-30, 15:26   #2172
Ninedin
Zakorzenienie

Bunny tam gdzie mam boba jestem bez makija簑 w dziennym 鈍ietle, to w niebieskiej bluzce na rami帷zkach i bez r瘯aw闚: Lipiec 2012

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

I nawet brwi tam mam naturalne - troch mi ja郾iej od s這鎍a Akurat by豉m przed wyj軼iem do kosmetyczki
Stary 2013-01-30, 15:34   #2173
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

[QUOTE=blond bunny;38939050]kylinku kochany nie przyciemniaj pomysl ze to chwilowe zalamanie a na poziom 8 i tak bedziesz musiala sobie farbowac odrosty co miesiac nie lepiej samemu probowac nauczyc sie farbowac jak np jestes u mamy? i potem ona sprawdzi jak nalozylas, dolozy, poprawi, tak z 3x i bedziesz sama smigala

[QUOTE=Eveline1000;3893658 9]
od tylu sie naklada farby! chyba ze macie ponad 50% siwych wlosow! i niech nikt mi tu bzdur nie gada bo potem sie nie skarzcie ze jak zaczynacie od czubka glowy i bokow to wam wychodzi odrost ciemniejszy na karku albo rudy a w dlugotrwalym efekcie ze macie spod wlosow ciemniejszy niz wierzch amen.

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
do jakich fryzjerow wy chodzicie????

nie wierze normalnie...
Bunny ja tam marudze, ale przeciez wiesz ile kosztowa這 mnie dojscie do takiego stanu jaki jest
Mam z造 dzien, tak sie pokloci豉m z T,瞠 spakowa swoje rzeczy
ale i tak sie nie wyprowadzi...

Ja siedze z kremem Isany na wlosach, za pierwszym razem efekt m sie podoba, zobaczymy jak dzisiaj bedzie.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Czeko kolor Aleny jest cudowny
mowisz ze to Syoss

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Ja tez zawsze z mama robie od przodu
i kiedy fryzjerka tez mi tak robi豉
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-30, 15:36   #2174
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
ja mam raz szare raz niebieskie oczy i nie wiem jakimi kolorami cieni powinnam malowa

ja mysl 瞠 to wina wody!
No chyba 瞠 ostatnio dawa豉 jakies olejki itp czego wcze郾iej nie stosowa豉?

na d逝窺zych w這sach bardziej mi si podoba

ja jeszcze chionki nie wynios豉m, a mam tak co tylko wyjmuje z worka i wystawia

ja po d逝gim czasie w ko鎍u ustali豉m, 瞠 latem jestem
Mi takie szaro niebieskie oczy podobaj mi si w takich niebiesko-szarych cieniach najbardziej

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 15:37   #2175
Ninedin
Zakorzenienie

musimy zacz望 robi to od ty逝
Stary 2013-01-30, 15:58   #2176
exclusivee
Zakorzenienie

Ale znalaz豉m ofert fajn http://www.sweetdeal.pl/deal/Opole/p...awet-139-zl-za

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
ja tam marudze, ale przeciez wiesz ile kosztowa這 mnie dojscie do takiego stanu jaki jest
Mam z造 dzien, tak sie pokloci豉m z T,瞠 spakowa swoje rzeczy
ale i tak sie nie wyprowadzi...
Kurcze to oby軼ie doszli do porozumienia

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:03   #2177
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny tam gdzie mam boba jestem bez makija簑 w dziennym 鈍ietle, to w niebieskiej bluzce na rami帷zkach i bez r瘯aw闚: Lipiec 2012

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

I nawet brwi tam mam naturalne - troch mi ja郾iej od s這鎍a Akurat by豉m przed wyj軼iem do kosmetyczki
dla mnie wiosna

kylie kochanie wszystko dobrze bedzie ale spokojnie... jak chcesz sie wygadac pisz pw
Stary 2013-01-30, 16:16   #2178
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Wstawi豉m fotk w 鈍ietle dziennym.

Bior si do roboty
ladnie

Cytat:
kochana, nie wiem, pewnie zale篡 du穎 od Twoich rz瘰. Niekt鏎ym s逝膨 i nosz kilka miesi璚y pod rz康. Mi nie pasowa造, kasa wyrzucona w b這to, ale przynajmniej wiem, 瞠 to nie dla mnie

Ja nosilam sztuczne rzesy jedwabne 2 razy i 2 razy mialam mega uczulenie. Wczoraj kolezanka namowila mnie (jak bylam u fryzjerki) ze mi doczepi rzesy ....z noreki doczepila mi wczoraj. nic mnie nie piecze nie swedzi poki co rewelacja. one s leciutenkie, ponoc maj nie obciazac tak jak jedwabne.
tylko mi moje krzywo rosn, zobaczymy jak to sie bedzie ukladalo.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:17   #2179
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie wiosna

kylie kochanie wszystko dobrze bedzie ale spokojnie... jak chcesz sie wygadac pisz pw
BunnyDzi瘯i na to wygl康a, ale nie wiem na ile te wszystkie internetowe porady s godne uwagi- czasami czytam sprzeczne rzeczy Na sobie te widz, 瞠 dany kolor nie za bardzo dla mnie....
W tym filmiku o czerwonych szminkach ciep造 typ= czerwie z domieszk oran簑 A jutro p鎩d do drogerii i poszukam takiej
Stary 2013-01-30, 16:19   #2180
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

blond bunny my郵isz ze pokocha豉bym 鈍ink morsk? mia豉m juz kedy myszy, chomiki.... wiec wiem jak sie zajmowa. A ona ha豉suje w nocy?
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:20   #2181
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
ladnie

Ja nosilam sztuczne rzesy jedwabne 2 razy i 2 razy mialam mega uczulenie. Wczoraj kolezanka namowila mnie (jak bylam u fryzjerki) ze mi doczepi rzesy ....z noreki doczepila mi wczoraj. nic mnie nie piecze nie swedzi poki co rewelacja. one s leciutenkie, ponoc maj nie obciazac tak jak jedwabne.
Agatau takie bardziej per這we wysz造

Napisz, jak ju ponosisz te z norek Moja kosmetyczka mnie na nie namawia Troch to droga zabawa i wol wiedzie, jak to si trzyma i czy warto wyda 400 z

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
blond bunny my郵isz ze pokocha豉bym 鈍ink morsk? mia豉m juz kedy myszy, chomiki.... wiec wiem jak sie zajmowa. A ona ha豉suje w nocy?
Mia豉m kiedy 鈍ink Kr鏊ika te mia豉m 安inka w og鏊e nie ha豉suje, a kr鏊ik strasznie si t逝cze
Kole瘸nka mia豉 fretk - spa豉 w dzie, a w nocy wariowa豉 po tych swoich hu鈣awkach 安inia jest bezproblemowa- tzn. trzeba sprz徠a cz瘰to, ale zanieczyszcza mniej ni kr鏊ik No i nie lubi samotno軼i

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-30 o 16:22
Ninedin jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:23   #2182
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Oo, agatko to daj zna jak si b璠 sprawowa Mo積a spyta ile zap豉ci豉 za to? Pokaza豉by w albumie zdj璚ie oczk闚 z rz瘰ami? B璠 wdzi璚zna

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:32   #2183
Agatau88
Zakorzenienie

Ja 100z, ale to kolezanka robi (siostra fryzjerki-kolezanki) nie wiem czy zdjecie cos pokaze...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:32   #2184
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
musimy zacz望 robi to od ty逝
ja tam lubie od ty逝

Cytat:
dla mnie wiosna

jest juz dobrze
nic nowego bym nie napisala, skumulowa這 mi sie wszystko i w pracy i w domu.
Niedomyte gary przewa篡造 szale
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:34   #2185
Agatau88
Zakorzenienie

Ja mam takie normalne, na codzien, swoje mam 8-10 mm i mam doczepione 9 i 10 mm.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:34   #2186
Ninedin
Zakorzenienie

By豉m w salonie, jak przysz豉 inna klientka i jej odpad造 z jednego oka Wtedy si zastanowi豉m czy naprawd chc
Stary 2013-01-30, 16:35   #2187
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
mysle ze pokochalabys, swietnie kwicza jak sie do domu wejdzie i cie uslysza nie trzeba wyprowadzac...sa plusy.
nie halasuje raczej, tylko kup jej duza klatke taka z pol metrowa jesli ma spedzac tyle godzin w klatce zeby sie nie meczyla, a bedzie dlugo zyc- moje zyly nawet do 8 lat
Stary 2013-01-30, 16:35   #2188
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Hej Blondynki

Wstawiam zdj璚ia z wczorajszego malowania c10. Jest ju ja郾iej i troszk ch這dniej, ale i tak jeszcze ten be wy豉zi. Wida go. A, i m捫 mi kupowa farb, i kupi chyba t star wersj, bo z mleczkiem pszczelim. A wcze郾iej malowa豉m chyba t now wersj, bo z p造nn keratyn.
Pierwsze zdj璚ie to przed malowaniem, a nast瘼ne ju po

Bunny i tu musz si zwr鏂i do Ciebie o kolejn porad Czy nast瘼ne farbowanie zrobi znowu t c10? Mo瞠 ju bardziej och這dzi. Ale kiedy mog ponownie na這篡 t farb? Mo瞠 na razie podzia豉 fioletowym szamponem? Bo to ju trzecie farbowanie na tych partiach. A czy mog豉bym za jaki tydzie na這篡 z Palette Color Shampoo kolor go喚bi? Czy nie ma sensu? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg c10 tydzien po malowaniu (6).jpg (111,9 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013) (30).jpg (91,9 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013)(32).jpg (82,4 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013) (33).jpg (86,8 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013)(34).jpg (85,3 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Palette c10 (29.01.2013)(31).jpg (74,0 KB, 9 za豉dowa)
201606240916 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:35   #2189
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Mia豉m kiedy 鈍ink Kr鏊ika te mia豉m 安inka w og鏊e nie ha豉suje, a kr鏊ik strasznie si t逝cze
Kole瘸nka mia豉 fretk - spa豉 w dzie, a w nocy wariowa豉 po tych swoich hu鈣awkach 安inia jest bezproblemowa- tzn. trzeba sprz徠a cz瘰to, ale zanieczyszcza mniej ni kr鏊ik No i nie lubi samotno軼i
bo chyba sobie kupie to nie jest problem dla mnie, i poszukam w piwnicy bo chyba mam klatk nawet
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:36   #2190
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
ja tam lubie od ty逝

jest juz dobrze
nic nowego bym nie napisala, skumulowa這 mi sie wszystko i w pracy i w domu.
Niedomyte gary przewa篡造 szale
to super ze juz sie pogodziliscie mam nadzieje ze przeprosil i pozmywal

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.