W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-30, 19:14   #2221
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Mia豉m 鈍ink morsk, g豉dkow這s, kochane to by這 zwierz徠ko, przybiega豉 na zawo豉nie i chodzi豉 przy nodze, 鄉iesznie to wygl康a這 jak Ci taka 鈍inka maszeruje przy nodze Poza tym w nocy spa豉 i kompletnie nie ha豉sowa豉
Tak sobie czasem my郵, 瞠 ja to chyba mam wi瘯sze szcz窷cie do zwierz徠 ni do ludzi .
te kiedy mia豉m, chyba z 5lat 篡豉, 郵iczna by豉... i zawsze tak fajnie mnie wita豉 jak wraca豉m ze szko造, i w nocy te dawa豉 pospa...
zawsze by豉m pe軟a zdumienia 瞠 ta zazwyczaj spokojna i leniwa 鈍inka jest takim sprinterem jak si j wypu軼i na wolno嗆...
no i 鈍inki chyba tak maj 瞠 osob kt鏎 kochaj to nie gryz...
odesz豉 tak nagle, w nocy, na szcz窷cie nie cierpia豉, do dzi mam sentyment do 鈍inek...

co do farbowania - te jestem zdumiona 瞠 powinno si zaczyna od ty逝 g這wy...

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-30 o 19:29
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-30, 19:32   #2222
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
blond bunny my郵isz ze pokocha豉bym 鈍ink morsk? mia豉m juz kedy myszy, chomiki.... wiec wiem jak sie zajmowa. A ona ha豉suje w nocy?
Ja mia豉m dwie 鈍inki i kr鏊ika i 鈍inki 篡造 8-9lat, a kr鏊ik mi zdech po miesi帷u bo niestety kupi豉m go chorego

Ale 鈍inki polecam jak najabrdziej s ma這 k這potliwe, nie wymagaj wiele opieki, sianko albo trocinki powinno sie im zmienia raz, dwa razy w tyg e s strasznymi 豉komczuchami i moja np. na d德i瘯 otwierania lod闚ki, albo szeleszczenia czym kwika豉 i wo豉豉 je嗆

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
mi te nie, ale to Nove wkleja豉 a nie ja moje s 簑bry
tak apropo http://www.facebook.com/CoRobiaZubry

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
a tak w og鏊e to podkrad豉m ostatnio Mamie podk豉d Astora skin match i kurde m鎩 L'Oreal ma powa積 konkurencj naprawd fajny tylko kolor moja Mama ma ciemny, wi璚 pod tym wzgl璠em nie mog豉m oceni czy dobrze dopasowa si do mojej cery, ale wszystko inne na plus
mnie on zapycha Wole Astora Matittude

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Naprawde nic specjalnego, ukladaja sie krzywo bo moje rosna krzywo. I taka dlugo嗆 jak moich. takze naprawd takie o, dalam sie namowic.
豉dny naturalny efekt

Ja dzisiaj by豉m na zakupach jecha豉m w celu zakupienia jaki but闚 na teraz bo te moje obecne wszystkie juz si rozwalaj a wr鏂i豉m z botkami i torbk z 獞iekami kupionymi w CENTRO uwielbiam ten sklep i pierd馧ki mojemu nakupowa豉m ju na walentynki
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-30 o 19:33
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-30, 19:38   #2223
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
jaka piekna

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ju znalaz豉m rasy bunny a peruwianka z d逝g sier軼i bardzo mi sie podoba

tak chce
tez bym taka chciala ale poki co mam truske

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
ahhhhhh dziewuszki dzisiaj mecz jest
Moja kochana Barcelona
ja to mam zaraz mecz z tz hehe sam na sam mecz
znikam do pozniej
Stary 2013-01-30, 19:40   #2224
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
jaka piekna

znikam do pozniej
a Ty rozpustnico
zartuje oczywiscie
moze i ja urzadze dzisiaj maly sparing
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-30, 19:48   #2225
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

moje simsy ju te maj numerek za sob

nie mam 篡cia.
Stary 2013-01-30, 20:03   #2226
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Hej Dziewczyny! DOpiero co si obrobi豉m z imprezy mojego m篹a. MIa 30 wczoraj sprz徠anie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia陰m si , 瞠 jestem w ci捫y To dopiero 5 tydzie 0
- cieszymy si bardzo , bo poprzedni ci捫 poroni豉m nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mog farbowa w這sy??? Nie za bardzo wiem czy mog to robi i mo瞠 kto udzieli豚y mi kompetentnych informacji?

Dla 軼is這軼i chcia豉bym u篡 palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta 豉dnie poch這dnia豉 / "zper這wi豉 " si po poprzedniej farbie . s ja郾iejsze ni mia豉m- farba troch rozja郾i豉.

W sumie ci捫a to nie choroba, ale nie chcia豉bym zaszkodzi, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:27   #2227
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

ja bym chcia豉 mie kr鏊ika ale moja psica goni koty wi璚 podejrzewam, 瞠 kr鏊isia te by goni豉 i nie mia豚y zycia a przecie nie mo瞠 by w klatce i podobno te na stresy nie mo積a go nara瘸...

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:40   #2228
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny! DOpiero co si obrobi豉m z imprezy mojego m篹a. MIa 30 wczoraj sprz徠anie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

Moje pytanie brzmi, czy teraz mog farbowa w這sy??? Nie za bardzo wiem czy mog to robi i mo瞠 kto udzieli豚y mi kompetentnych informacji?

Dla 軼is這軼i chcia豉bym u篡 palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta 豉dnie poch這dnia豉 / "zper這wi豉 " si po poprzedniej farbie . s ja郾iejsze ni mia豉m- farba troch rozja郾i豉.

W sumie ci捫a to nie choroba, ale nie chcia豉bym zaszkodzi, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
赧iiiiiiiiiiiiii gratuluj z ca貫go serduszka !!!!

Lavia hahaha 簑berki na fb czemu mnie to nie dziwi
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:41   #2229
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:

Serdeczne gratulacje
dbaj o siebie
co do w這s闚 to nie wiem... bo ja te s造sza豉m 150 opini na ten temat jak by豉m w ci捫y, nie farbowa豉m.
Ale nie mia豉m wtedy blondu, na szcz窷cie bo bym wygl康a豉
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:57   #2230
Emilia1
Zakorzenienie

Bardzo dzi瘯uj za gratulacje 瞠by wszystko by這 dobrze teraz.

no w豉郾ie- odrost jest , reszta jasna a nie chc wygl康a jak

Chc na這篡 a10 - poradzcie co , czy lepiej chodzi jak "miss wiochy "
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:06   #2231
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
- cieszymy si bardzo, bo poprzedni ci捫 poroni豉m nistety

gratulacje!!!
ja farbowa豉m w ci捫y, ale nie superrozja郾iaj帷ymi wi璚 nie umiem doradzi
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:10   #2232
Leae
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 790

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Leae a nie szczypa Ci alfaparf bo mi to w nim przeszkadza
Tylko troch przez pierwsze minuty, ale jest to bardzo ma這 odczuwalne, na pewno piecze mnie mniej ni Londa

Cytat:
Fakt by這 cudnie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆

kolor cudny

Cytat:

Gratuluj! Co do farbowania w ci捫y to nie pomog, ile os鏏 tyle opinii, ja bym nie farbowa豉 mimo wszystko

W豉郾ie siedz z Alf na g這wi i naprawiam t tragedi po Revii. Asiu - wywal j Nie warto dla niezmarnowania 7 z psu sobie kolor, a z tego co zauwa篡豉m jeste wybredna je郵i chodzi o efekt ko鎍owy, mam 99,9% pewno軼i, 瞠 nie b璠ziesz zadowolona Ale oczywi軼ie zrobisz jak zechcesz
Po Alfie pewnie b璠 siwa przez pierwsze dni, po 2-3 umyciach na pewno poka輳 efekt Trzymam ok. 25 min. do 8 cm od nasady z wod 9% i 15 minut na ca這嗆 z 6%

Leae jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:17   #2233
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
jak ma貫 hipopotamy wygl康aj
ja m鎩 T je zobaczy stwierdzi co to za ochydztwo

Cytat:
郵iczna jest
p瘯nota

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Mia豉m 鈍ink morsk, g豉dkow這s, kochane to by這 zwierz徠ko, przybiega豉 na zawo豉nie i chodzi豉 przy nodze, 鄉iesznie to wygl康a這 jak Ci taka 鈍inka maszeruje przy nodze Poza tym w nocy spa豉 i kompletnie nie ha豉sowa豉
Tak sobie czasem my郵, 瞠 ja to chyba mam wi瘯sze szcz窷cie do zwierz徠 ni do ludzi
ja w sumie nie moge powiedzie ze mam szcz窷cie ani do ludzi ani do zwierzak闚... cho jednak bardziej do ludzi

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m dwie 鈍inki i kr鏊ika i 鈍inki 篡造 8-9lat, a kr鏊ik mi zdech po miesi帷u bo niestety kupi豉m go chorego

Ale 鈍inki polecam jak najabrdziej s ma這 k這potliwe, nie wymagaj wiele opieki, sianko albo trocinki powinno sie im zmienia raz, dwa razy w tyg e s strasznymi 豉komczuchami i moja np. na d德i瘯 otwierania lod闚ki, albo szeleszczenia czym kwika豉 i wo豉豉 je嗆

Ja dzisiaj by豉m na zakupach jecha豉m w celu zakupienia jaki but闚 na teraz bo te moje obecne wszystkie juz si rozwalaj a wr鏂i豉m z botkami i torbk z 獞iekami kupionymi w CENTRO uwielbiam ten sklep i pierd馧ki mojemu nakupowa豉m ju na walentynki

matko to bardzo d逝go 篡造 a kr鏊iczek to rzeczywi軼ie pech ale ja kr鏊ika nie chce. A co do tego sklepu to u mnie oczywi軼ie go nie ma... jak zwykle same najfajniejsze sklepy to u mnie nie ma

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
jaka piekna

znikam do pozniej
aha czyli masz kr鏊ika, a zrobisz mi fotke jego w klatce bo ja mama klatke i zastanawiam sie czy na 鈍inke bedzie dobra

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
moje simsy ju te maj numerek za sob

nie mam 篡cia.
hehe w simsach sie przynajmniej wszystko kontroluje a tu w 篡ciu r霩nie bywa ja to nie lubi gra a m鎩 T non stop jaka rozwalanka na PS3

Cytat:
ja bym chcia豉 mie kr鏊ika ale moja psica goni koty wi璚 podejrzewam, 瞠 kr鏊isia te by goni豉 i nie mia豚y zycia a przecie nie mo瞠 by w klatce i podobno te na stresy nie mo積a go nara瘸...
no w sumie, ale ja bym psa przyzwyczai豉 do takiego zwierz徠ka, m pies to nawet myszki liza tak je kocha
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:18   #2234
Emilia1
Zakorzenienie

Leae, ale robisz malax na 15 minut czy przeciagasz pe軟owarto軼iowa farb???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:30   #2235
Leae
Rozeznanie

Cytat:
Leae, ale robisz malax na 15 minut czy przeciagasz pe軟owarto軼iowa farb???
Pe軟owarto軼iow, z wod 6 %

Leae jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:35   #2236
Emilia1
Zakorzenienie

Leae a masz w這sy na jakim poziomie??? Masz duzo 鄴販i ze w taki spos鏏 kladziesz???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:39   #2237
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cytat:

Wielkie gratulacje!!! Oby teraz wszystko by這 w porz康ku i male雟two urodzi這 si pi瘯ne i zdrowe!

Co do farbowania w ci捫y to my郵, 瞠 nie powinno szkodzi, przynajmniej tak m闚i造 moje znajome, kt鏎e to us造sza造 od swoich lekarzy oby tylko farbowanie nie by這 zbyt cz瘰te i nie zbyt agresywn farb tyle s造sza豉m to tyle tylko mog doradzi

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:46   #2238
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczyny dziekuje mozna malowac takie rzesy jak sie chce ale nie wiem czy jest sens

BUAHOTKU
A Ty macalas te szminki rimmel?
kupilam dzis ale w jednym rossmanie byly, w innym tylko testery
i szminke fuksjow nie wiem czy sie odwaze w niej wyj嗆 zdomu
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:46   #2239
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:

super, gratuluje!!
Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆
Tylko troch przez pierwsze minuty, ale jest to bardzo ma這 odczuwalne, na pewno piecze mnie mniej ni Londa

Gratuluj! Co do farbowania w ci捫y to nie pomog, ile os鏏 tyle opinii, ja bym nie farbowa豉 mimo wszystko

W豉郾ie siedz z Alf na g這wi i naprawiam t tragedi po Revii. Asiu - wywal j Nie warto dla niezmarnowania 7 z psu sobie kolor, a z tego co zauwa篡豉m jeste wybredna je郵i chodzi o efekt ko鎍owy, mam 99,9% pewno軼i, 瞠 nie b璠ziesz zadowolona Ale oczywi軼ie zrobisz jak zechcesz
Po Alfie pewnie b璠 siwa przez pierwsze dni, po 2-3 umyciach na pewno poka輳 efekt Trzymam ok. 25 min. do 8 cm od nasady z wod 9% i 15 minut na ca這嗆 z 6%
ciekawa jestem efektu

ja dzis zrobilam sobie test na skorze z tej welli illumina, i powiem Wam, ze wymieszalam odrobinke kremu z oxy patyczkiem do uszu (nie mialam nic pod reka) iiii teraz tak patrze, ze patyczek jest fioletowy kurcze, a jak pofarbuje i bede miala fioletowe wlosy?

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:48   #2240
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Emilia1 gratuluj dbaj o siebie
mnie si teraz znowu instynkt macierzy雟ki w陰czy bo du穎 znajomych wko這 w ci捫y, a ja jeszcze nie mog by
a co do farbowania to ja bym farbowa, ale 瘸dnych podstaw zdrowotnych do takiej opini nie mam

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
super, gratuluje!!

ciekawa jestem efektu

ja dzis zrobilam sobie test na skorze z tej welli illumina, i powiem Wam, ze wymieszalam odrobinke kremu z oxy patyczkiem do uszu (nie mialam nic pod reka) iiii teraz tak patrze, ze patyczek jest fioletowy kurcze, a jak pofarbuje i bede miala fioletowe wlosy?
a masz w這sy z waty??

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:49   #2241
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Dziewczyny dziekuje mozna malowac takie rzesy jak sie chce ale nie wiem czy jest sens

BUAHOTKU
A Ty macalas te szminki rimmel?
kupilam dzis ale w jednym rossmanie byly, w innym tylko testery
i szminke fuksjow nie wiem czy sie odwaze w niej wyj嗆 zdomu
no pewka ze macalam sa cudne
poka poka na ustach

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:53   #2242
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
a masz w這sy z waty??
hahaha
nie no, fioletowymi farbowalam nie raz, ale pierwszy raz wymieszalam farbe patyczkiem do uszu, i w sumie nie mam porownania z pozostalymi farbami

tzn i tak i tak zrobie t farb, wiec... najwyzej bede miala pastelowe wlosy

z reszta na ulotce jest przepis na "tonowanie pastelowe" cokolwiek to znaczy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0401.jpg (6,5 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-01-30 o 21:56
buahhot jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:54   #2243
kitkulka
Zakorzenienie

Buahhot oj trudno, b璠ziesz nasza Lawendowa

ale jak ja kupi te ombre to te zrobi test na pasemku i zobacz jak rozja郾ia moje farbowane w這sy, bo z rudzielcem na ko鎍ach chodzi nie zamierzam

to jest fajny efekt i jakbym si mo瞠 skupi豉 to by wysz這, bo te mam tak wycieniowane
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mf1xwx8g2r1s0wbpao1_250_large.jpg (16,9 KB, 32 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:57   #2244
Agatau88
Zakorzenienie

pokaze pewnie jak sie pomaluje chociaz na ustach s swatche w internecie ja zawsze tak si nadm do zdj璚ia ze wychodzi durnie
a jakie kolorki przypadly Ci do gusty?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:01   #2245
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Buahhot oj trudno, b璠ziesz nasza Lawendowa

ale jak ja kupi te ombre to te zrobi test na pasemku i zobacz jak rozja郾ia moje farbowane w這sy, bo z rudzielcem na ko鎍ach chodzi nie zamierzam

to jest fajny efekt i jakbym si mo瞠 skupi豉 to by wysz這, bo te mam tak wycieniowane
no coz...

fajny efekt
Cytat:
pokaze pewnie jak sie pomaluje chociaz na ustach s swatche w internecie ja zawsze tak si nadm do zdj璚ia ze wychodzi durnie
a jakie kolorki przypadly Ci do gusty?
stellar, apocalitic, luna ogolnie kazdy kolor cos w sobie ma

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:08   #2246
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no coz...

fajny efekt

stellar, apocalitic, luna ogolnie kazdy kolor cos w sobie ma
zaraz zobacze te kolorki w internecie bo ja nie wiem jam moje sie nazywaja

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Kupilam tez ten puder

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...on-8-in-1.html

ciekawe jak u mnie sie sprawdzi...bp moim faworytem jest w kamieniu clinique almost powder, skonczyl mi sie i Mama ma mi przywie潭 teraz z wyjazdu.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...up-spf-15.html

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

prawie sie wpasuje

http://wizaz.pl/Makijaz/Trendy-w-mak...na-wiosne-2013

kupilam rozowa szminke matow, niebiesk kredk mam
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:10   #2247
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

prawie sie wpasuje

http://wizaz.pl/Makijaz/Trendy-w-mak...na-wiosne-2013

kupilam rozowa szminke matow, niebiesk kredk mam
widz Ci w tym ostatni - monochromatycznym
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:12   #2248
Leae
Rozeznanie

Cytat:
Leae a masz w這sy na jakim poziomie??? Masz duzo 鄴販i ze w taki spos鏏 kladziesz???
W sobot robi豉m Revi 02 roz鈍ietlony blond, wysz這 ciep這 i 鄴速o, w niedziel rano wstawi豉m tu zdj璚ia http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1618

A tak w og鏊e to bardzo rzadko daj "normaln" farb na ca這嗆, tylko malaks

Cytat:
Zapomnia豉m napisa, super rz瘰y

Cytat:
super, gratuluje!!

ciekawa jestem efektu

Aaa tam, na pewno super wyjdzie, najwy瞠j jak wyjdzie "ciut" za mocny opal to zmyje si po kilku myciach

Leae jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:15   #2249
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
widz Ci w tym ostatni - monochromatycznym
dzieki kitka szczegolnie te dorysowane na niebiesko "owadzie n霩ki"

choc nie powiem....turkus jest piekny
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:17   #2250
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki kitka szczegolnie te dorysowane na niebiesko "owadzie n霩ki"

choc nie powiem....turkus jest piekny
no a dla mnie ten pierwszy, tak kresk je*n望 na 鈔odku powieki to nawet ja umiem i b璠 tr佁i
kitkulka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.