W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-30, 22:20   #2251
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆

Zapomnia豉m napisa, super rz瘰y

dziekuje
oby zaraz nie odpadly

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
no a dla mnie ten pierwszy, tak kresk je*n望 na 鈔odku powieki to nawet ja umiem i b璠 tr佁i
Ja kresek juz sie chyba nawet nie staram
znaczy czarnych nie, bo kredki kolorowe sobie robie, bo to niedbale byle jak
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:31   #2252
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
a Ty rozpustnico
zartuje oczywiscie
moze i ja urzadze dzisiaj maly sparing
dobrze wam zrobi, troche emocje wam opadna

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
moje simsy ju te maj numerek za sob

nie mam 篡cia.
singielki tez moga miec fajne zycie erotyczne ja sie juz zgubilam ty z kims jestes obecnie?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny! DOpiero co si obrobi豉m z imprezy mojego m篹a. MIa 30 wczoraj sprz徠anie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

DOwiedzia陰m si , 瞠 jestem w ci捫y To dopiero 5 tydzie 0
- cieszymy si bardzo , bo poprzedni ci捫 poroni豉m nistety

Moje pytanie brzmi, czy teraz mog farbowa w這sy??? Nie za bardzo wiem czy mog to robi i mo瞠 kto udzieli豚y mi kompetentnych informacji?

Dla 軼is這軼i chcia豉bym u篡 palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta 豉dnie poch這dnia豉 / "zper這wi豉 " si po poprzedniej farbie . s ja郾iejsze ni mia豉m- farba troch rozja郾i豉.

W sumie ci捫a to nie choroba, ale nie chcia豉bym zaszkodzi, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
no to gratki
a co do farby oczywiscie mozesz pod warunkiem ze nie czujesz sie tego dnia zle, nic cie nie boli i zapewnisz w mieszkaniu cyrkulacje powietrza czyli- gdzies okienko uchylone i na otwartej przestrzeni, nie wolno w zamknietej lazience bo mozesz zas豉bnac!
wiele kobiet przychodzilo w ciazy do salonu sie farbowac i skakalysmy wokol nich jak wokol ksiezniczek i zawsze wszystko bylo dobrze jedyne co sie skarzyly to na goraco pod foliowa pelerynka ale to te juz zaawansowane z duzymi brzuszkami

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
ja bym chcia豉 mie kr鏊ika ale moja psica goni koty wi璚 podejrzewam, 瞠 kr鏊isia te by goni豉 i nie mia豚y zycia a przecie nie mo瞠 by w klatce i podobno te na stresy nie mo積a go nara瘸...
ja mam psa i krolika i co prawda razem nie puszczam ich po pokoju bo lolka by krolika zaganiala...ale tak to egzystuja fajnie- krolik stoi w klatce na szafeczce a lola moze do niego zagladac stajac na tylne lapki i czasem nawet przez prety noskami sie stukaja czy lola probuje krolinke liznac

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ja m鎩 T je zobaczy stwierdzi co to za ochydztwo

p瘯nota

ja w sumie nie moge powiedzie ze mam szcz窷cie ani do ludzi ani do zwierzak闚... cho jednak bardziej do ludzi

matko to bardzo d逝go 篡造 a kr鏊iczek to rzeczywi軼ie pech ale ja kr鏊ika nie chce. A co do tego sklepu to u mnie oczywi軼ie go nie ma... jak zwykle same najfajniejsze sklepy to u mnie nie ma

aha czyli masz kr鏊ika, a zrobisz mi fotke jego w klatce bo ja mama klatke i zastanawiam sie czy na 鈍inke bedzie dobra

hehe w simsach sie przynajmniej wszystko kontroluje a tu w 篡ciu r霩nie bywa ja to nie lubi gra a m鎩 T non stop jaka rozwalanka na PS3

no w sumie, ale ja bym psa przyzwyczai豉 do takiego zwierz徠ka, m pies to nawet myszki liza tak je kocha
kotka o taka klatka bedzie ok:

http://www.keko.pl/art-met-klatka-dl...8x37x34cm.html

nie mniejsza bo sie zwierze bedzie meczylo...
wiadomo krolik jest wiekszy i moja ma 80cm cos kolo tego, dla swinki 50cm starczy.
Stary 2013-01-30, 22:42   #2253
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, 瞠 specjalnie robi豉m wy瞠j i z lekkimi refleksami, bo ba豉m si ordynarnego przej軼ia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0412.jpg (89,5 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0413.jpg (110,9 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0414.jpg (99,3 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0416.jpg (82,8 KB, 53 za豉dowa)

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-30, 23:16   #2254
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Poka wiadomo嗆
Garnierem juz jakis czas temu farbowalam wiec nie powinno byc problemu, ale probe oczywiscie zrobie.
ja te robi豉m, a teraz mnie uczuli nutrisse
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Wiecie co, od farbowania Kolestonem z 3 tygodnie prawie minely a kolor sie super wiele nie zmieni... b造szcza nadal delikatnie, odrost sie jakos super nie odcina - zdecydowanie po takim czasie najmniej z dotychczasowych farb, i jakos nawet mi sie nie spieszy do farbowania odrostu Zrobilam nawet foty to wklejam. Ale ciezko bylo mi uchwycic kolor, w albumie z twarza dam, tam w miare oddany jest chyba. Nie wiem, wszedzie kolor inny jak zwykle

Ale i tak korci mnie przyciemnienie do tego ciemniejszego... Syossem 8-15 bo niby tym ten kolor jest robiony Nie wiem jakos tak potrzebuje zmiany
Mialam te londy zamawiac a sie wstrzymuje ciagle
豉dnie jest ale je郵i czujesz ch耩 przyciemni to zr鏏 to ja te przez to przechodzi豉m a teraz znowu jasny blondzik chce
Cytat:
Czeko
Albo mo瞠 u t篙a woda inna? Bardziej chlorowana czy co. Jak jestem u siebie w domu i tutaj na stancji to te si k豉ki zupe軟ie inaczej 'zachowuj'. Bardziej niegrzeczne s
dok豉dnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ale ja myje roznymi, probowalam z silikonami, bez, pokrzywowy ostatnio non stop. Najzwyklejszy szampon.
Od paru miesiecy myje tymi szamymi szamponami, i bylo wszystko ok, a teraz nagle bach
mo瞠 w這sy si juz przejad造 tymi samymi non stop
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆

Wstawiam zdj璚ia z wczorajszego malowania c10. Jest ju ja郾iej i troszk ch這dniej, ale i tak jeszcze ten be wy豉zi. Wida go. A, i m捫 mi kupowa farb, i kupi chyba t star wersj, bo z mleczkiem pszczelim. A wcze郾iej malowa豉m chyba t now wersj, bo z p造nn keratyn.
Pierwsze zdj璚ie to przed malowaniem, a nast瘼ne ju po
豉dnie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Naprawde nic specjalnego, ukladaja sie krzywo bo moje rosna krzywo. I taka dlugo嗆 jak moich. takze naprawd takie o, dalam sie namowic.
ale oko ciemne w這sy widz
Cytat:
o ja .....ale blondi
Cytat:

Moje pytanie brzmi, czy teraz mog farbowa w這sy??? Nie za bardzo wiem czy mog to robi i mo瞠 kto udzieli豚y mi kompetentnych informacji?
zdr闚ka 篡cz i gratuluje
kolejna ,,kinderka ''
m鎩 T mnie ostatnio m璚zy, 瞠 chce c鏎e ale ja obawiam si kolejnej ci捫y i dzidziusia a chcia豉m kiedys tr鎩eczke mie
Cytat:
Napisane przez Leae Poka wiadomo嗆

W豉郾ie siedz z Alf na g這wi i naprawiam t tragedi po Revii. Asiu - wywal j Nie warto dla niezmarnowania 7 z psu sobie kolor, a z tego co zauwa篡豉m jeste wybredna je郵i chodzi o efekt ko鎍owy, mam 99,9% pewno軼i, 瞠 nie b璠ziesz zadowolona Ale oczywi軼ie zrobisz jak zechcesz
Po Alfie pewnie b璠 siwa przez pierwsze dni, po 2-3 umyciach na pewno poka輳 efekt Trzymam ok. 25 min. do 8 cm od nasady z wod 9% i 15 minut na ca這嗆 z 6%
hi hi... widz 瞠 mnie dobrze znasz
p鏦i co joanna na tapecie

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-30, 23:32   #2255
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Bunny kochana w wynajmowanej przez nas kawalerce gdzie nie ma drzwi tylko otwarta przestrzen to ten krolik nie mialby gdzie biegac bo wiadomo pies prawie caly czas w domu;-) jak kupimy wlaasne to na pewno kroliczka sobie sprawie ciekawe co na to tz bo o takim pomysle swoim mu nie mowilam

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-30, 23:38   #2256
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Ja ju po meczyku, kt鏎ego ogl康a豉m wsp鏊nie z t. Na szcz窷cie 瘸dne z nas nie jest fanem ani realu ani barcelony wi璚 oby這 si bez spinki

Tak w og鏊e to baardzo podoba mi si kolor w這s闚 jaki mia豉 asia po joa軼e piaskowej+karmelowej Chcia豉bym taki, tylko 瞠 znaj帷 moje w這sy nie b璠zie mi ten kolor pasowa

Agatko pi瘯ne te rz瘰y Gdybym mia豉 pewno嗆 瞠 utrzymaj si ca造 miesi帷 mo瞠 by豉bym sk這nna zainwestowa Bo inaczej to wol chyba kupi par opakowa sztucznych

Kylie Dobrze 瞠 ju wszystko dobrze z t

Cytat:
moje simsy ju te maj numerek za sob

nie mam 篡cia.
Ja uwielbia豉m zdradza albo prowadzi podw鎩ne 篡cie w simsach

Cytat:
Hej Dziewczyny! DOpiero co si obrobi豉m z imprezy mojego m篹a. MIa 30 wczoraj sprz徠anie sali i zdanie kluczy. Padam.Ale do sedna.

Dla 軼is這軼i chcia豉bym u篡 palette a 10 - odrost mam naturalny ciemniejszy - taki blond ciemny, a reszta 豉dnie poch這dnia豉 / "zper這wi豉 " si po poprzedniej farbie . s ja郾iejsze ni mia豉m- farba troch rozja郾i豉.

W sumie ci捫a to nie choroba, ale nie chcia豉bym zaszkodzi, tym bardziej ze wyczekiwane i wychuchane, jak myslicie???
Moje gratulacje Ja w czasie ci捫y farbowa豉m si normalnie, tylko 瞠 na czarno Mia豉m zezwolenie lekarki wi璚 robi豉m to bez obaw Najwa積iejsze tylko to robi to w dobrze wywietrzonym pomieszczeniu, 瞠by nie wdycha opar闚!

Cytat:
BUAHOTKU
A Ty macalas te szminki rimmel?
kupilam dzis ale w jednym rossmanie byly, w innym tylko testery
i szminke fuksjow nie wiem czy sie odwaze w niej wyj嗆 zdomu
Pokaaa jak wygl康a na ustach Ja te na rimmelka si czaj tylko 瞠 jaki odcie czerwony

Cytat:
dzieki kitka szczegolnie te dorysowane na niebiesko "owadzie n霩ki"

choc nie powiem....turkus jest piekny
Oj tak, u篡wa豉m kiedy turkusowego tuszu do rz瘰 i nie powiem- efekt ko鎍owy by super

Cytat:
no a dla mnie ten pierwszy, tak kresk je*n望 na 鈔odku powieki to nawet ja umiem i b璠 tr佁i

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, 瞠 specjalnie robi豉m wy瞠j i z lekkimi refleksami, bo ba豉m si ordynarnego przej軼ia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
豉dnie wysz這

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-30, 23:43   #2257
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
J

Tak w og鏊e to baardzo podoba mi si kolor w這s闚 jaki mia豉 asia po joa軼e piaskowej+karmelowej Chcia豉bym taki, tylko 瞠 znaj帷 moje w這sy nie b璠zie mi ten kolor pasowa
to poczekaj, bo teraz b璠 testowa piaskowy z platynowym ale mnie si te wtedy ten efekt podoba i nie wiem co mi odbi這, 瞠 chcia豉m przyciemni i to zrobi豉m jak mi ta mieszanka nie przypasuje to wracam do tej po piaskowym i karmelowym

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-30, 23:43   #2258
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

hahaha dziewczyny, ja tak na szybko ladnie w Dreamie poplyneli http://www.plotek.pl/plotek/1,111758...zezeniach.html

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-30, 23:47   #2259
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
to poczekaj, bo teraz b璠 testowa piaskowy z platynowym ale mnie si te wtedy ten efekt podoba i nie wiem co mi odbi這, 瞠 chcia豉m przyciemni i to zrobi豉m jak mi ta mieszanka nie przypasuje to wracam do tej po piaskowym i karmelowym
Ja ostatnio w katalogu z avonu o ile si nie myl, widzia豉m zdj璚ie laseczki w takim w豉郾ie jasnym karmelowym blondzie, wygl康a tak jak ten tw鎩 I zakocha豉m si Ale do mnie chyba bardziej pasuj takie popielate blondy Chocia sama nie wiem.. z ch璚i bym kiedy spr鏏owa豉

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-31, 00:01   #2260
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
singielki tez moga miec fajne zycie erotyczne ja sie juz zgubilam ty z kims jestes obecnie?
Haha jestem, tylko moje jeszcze troszk het daleko jest, ale ju nied逝go
Podziw dla kr鏊ika, 瞠 Lolki w j瞛or nie u瘸r

Exclusive
Te tak robi. Ostatnio zamkn窸am kochank mojego faceta w pokoju i usun窸am jej drzwi. Ca造 czas lamentowa豉, a nie umar豉 . Jako w jedynce szybko pada造.
Stary 2013-01-31, 00:14   #2261
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
hahaha dziewczyny, ja tak na szybko ladnie w Dreamie poplyneli http://www.plotek.pl/plotek/1,111758...zezeniach.html
Ale jaja

Cytat:

Exclusive
Te tak robi. Ostatnio zamkn窸am kochank mojego faceta w pokoju i usun窸am jej drzwi. Ca造 czas lamentowa豉, a nie umar豉 . Jako w jedynce szybko pada造.

To ja jestem te hardcorowa, robi przewa積ie domy pi皻rowe-dwupi皻rowe i 穎n umieszczam gdzie na samej g鏎ze i robi zapas zada dla niej, a m篹a na dole z kochank i tam czyni sw powinno嗆

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-31 o 00:15
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-31, 00:28   #2262
idontknow13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 321

Hej Dziewczyny prosz o rad. M鎩 naturalny kolor wlosow jest mniej wiecej taki http://styl.fm/item/897100 hmm a w lato to nawet taki http://styl.fm/item/1581294 Wi璚 teraz oto moje pytanie co mog豉bym zrobi aby uzyskac kt鏎y z tych kolor闚: http://styl.fm/item/690074 (ten w sumie taki najciemniejszy i najbardziej podobny do mojego naturalnego i w sumie chyba o taki mi mniej wiecej chodzi) http://styl.fm/item/1622985 (ten chyba podobny tylko ze jest w sztucznym swietle) http://styl.fm/item/968144 (no i ten najjasniejszy tez fajny). Wiec tak, chcialabym uzyskac kolor taki jak jest na zdjeciach mniej wiecej :P ale bez zadych z馧ci oczywiscie!
Chcia豉m zakupic Casting Creme Gloss Glossy Blonds odcien satynowy blond. Wybralam ta farbe bo wiem ze ta seria bez blond闚 :P byla szamponem koloryzujacym 24mycia i mam taka nadzieje ze w blondach tez tak jest bo boje sie trwalej farby bo boje sie odrostow Wiec chcialabym abyscie mi powiedzialy najlepiej jak uzyskac taki kolor ale nie na zawsze, chociaz nie wiem czy z blondami tak sie da ;P
uff rozpisalam sie takze bardzo prosze o odp.
idontknow13 jest offline  
Stary 2013-01-31, 00:34   #2263
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Ex!
Co za seksistowskie podej軼ie! Faceta si zamyka z dzieciakami, a kobiet z kochankiem, no co Ty
Stary 2013-01-31, 02:04   #2264
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Ex!
Co za seksistowskie podej軼ie! Faceta si zamyka z dzieciakami, a kobiet z kochankiem, no co Ty
Szczerze m闚i帷 mi to oboj皻ne, ja robi zawsze tak 瞠 zdradzaj si nawzajem a potem rozstaj i s z kim innym

Dziewczyny czy serum o takim sk豉dzie mo瞠 mie dzia豉nie wyg豉dzaj帷e, antycellulitowe?
Sk豉d: Aqua (Water), Caprylic/Capric Trigryceride, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Caffeine, Propylene Glycol, Ruscus Aculeatus roqt Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Solidago Virgaurea Extract, Astragalus Membranaceus Extract, Hydrolized Keratin, Glycerin, Butylene Glycol, Magnolia Biondii Extract, Menthol, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Alcohol denat., Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Te znaj帷e si cho troch na temacie prosz o odpowied, b璠 baaardzo wdzi璚zna

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-31, 07:39   #2265
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Bunny Kotka te bym tak chcia豉 Ma cudowny kolor

Asia co si cytaty powali造

Ale u mnie lodowisko Ca陰 noc la這 i zamarz這

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

znowu co sobie kupi豉m , to ju jest zakupoholizm i nie wiem, jak si od tego odzwyczai
Stary 2013-01-31, 08:12   #2266
shizaxa
Wtajemniczenie

Ninedin um闚 si do dentysty wiedz帷 ile zap豉cisz odechce Ci si zakup闚 ja tak zrobi豉m z moim z瑿em i teraz wiem 瞠 szasta kas nie mog

Ale Wy dziewczyny zdradliwe jeste軼ie musze chyba te simsy sobie 軼i庵n望, w kt鏎 cz窷 gracie?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 08:20   #2267
Ninedin
Zakorzenienie

shizaxa nie mam na razie nic do zrobienia
Problem tkwi w tym, 瞠 ja nie wydaj du穎 na te rzeczy, ale nie mog sobie odm闚i kupienia ciuszka czy na allegro, czy w lumpku - jak jest nowy z metk, podoba mi si i w dodatku ma這 kosztuje Wcze郾iej kupi豉m kurteczk na wiosn- za 25 z now z metk Teraz wyszpera豉m niebiesk . Nowa, ale b璠 musia豉 j przerobi Da豉m za ni 19 z, mam super krawcow przerabia 鈍ietnie ubrania i taniutko+ doliczam 20 z i w sumie ten w zasadzie p豉szczyk wyjdzie mi po nieca貫 40 z. Dosz豉m do tego momentu, 瞠 w sklepie ju nie kupi, jak widz cen 200-400 z za p豉szczyk , ale przed takimi tanimi zakupami nie potrafi si powstrzyma Obiecywa豉m sobie, 瞠 ju nic nie kupi
Stary 2013-01-31, 08:34   #2268
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Dzien dobry
U mnie jest tak pot篹ny wiatr,瞠 boje sie,瞠 mnie zdmuchnie jak bede sz豉 do pracy

Cytat:

Serdeczne gratulacje:ro za:
Ja mysle,瞠 mo瞠sz farbowac, tylko tak ja juz Bunny i Ex wspomnialy.
W przewiewnym pomieszczeniu,瞠by Ci sie nie dobrze nie zrobi這 czy cos podobnego
Ja Farbuje Palette A10 wiec jesli jestes ciekawa efektow zapraszam do albumu

Cytat:
Buahhot oj trudno, b璠ziesz nasza Lawendowa

ale jak ja kupi te ombre to te zrobi test na pasemku i zobacz jak rozja郾ia moje farbowane w這sy, bo z rudzielcem na ko鎍ach chodzi nie zamierzam

to jest fajny efekt i jakbym si mo瞠 skupi豉 to by wysz這, bo te mam tak wycieniowane
pieknie to wyglada
szkoda , ze ja nie moge sobie zrobic

Cytat:
Ja ju po meczyku, kt鏎ego ogl康a豉m wsp鏊nie z t. Na szcz窷cie 瘸dne z nas nie jest fanem ani realu ani barcelony wi璚 oby這 si bez spinki

Kylie Dobrze 瞠 ju wszystko dobrze z t

Ja uwielbia豉m zdradza albo prowadzi podw鎩ne 篡cie w simsach

Moje gratulacje Ja w czasie ci捫y farbowa豉m si normalnie, tylko 瞠 na czarno Mia豉m zezwolenie lekarki wi璚 robi豉m to bez obaw Najwa積iejsze tylko to robi to w dobrze wywietrzonym pomieszczeniu, 瞠by nie wdycha opar闚!
Ja z wypiekami na twarzy mecz oglada豉m
Ehhhh...ten remis mnie nie satysfakcjonuje...ale gol Fabregasa
chyba sie zakocha豉m

Cytat:

Exclusive
Cytat:
Ale jaja

To ja jestem te hardcorowa, robi przewa積ie domy pi皻rowe-dwupi皻rowe i 穎n umieszczam gdzie na samej g鏎ze i robi zapas zada dla niej, a m篹a na dole z kochank i tam czyni sw powinno嗆
matko jakie psychopatki:hahah a:

Cytat:
shizaxa nie mam na razie nic do zrobienia
Problem tkwi w tym, 瞠 ja nie wydaj du穎 na te rzeczy, ale nie mog sobie odm闚i kupienia ciuszka czy na allegro, czy w lumpku - jak jest nowy z metk, podoba mi si i w dodatku ma這 kosztuje Wcze郾iej kupi豉m kurteczk na wiosn- za 25 z now z metk Teraz wyszpera豉m niebiesk . Nowa, ale b璠 musia豉 j przerobi Da豉m za ni 19 z, mam super krawcow przerabia 鈍ietnie ubrania i taniutko+ doliczam 20 z i w sumie ten w zasadzie p豉szczyk wyjdzie mi po nieca貫 40 z. Dosz豉m do tego momentu, 瞠 w sklepie ju nie kupi, jak widz cen 200-400 z za p豉szczyk , ale przed takimi tanimi zakupami nie potrafi si powstrzyma Obiecywa豉m sobie, 瞠 ju nic nie kupi
co sobie bedziesz zalowac
Ja sobie zasponsorowa豉m kurtke za 170 zl i nie mam z tym problemu
w koncu po cos pracuje, a nie tylko na 瘸rcie, 鈔odki czysto軼i i inne "przyziemne" sprawy bede wydawac
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-31, 08:39   #2269
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆

co sobie bedziesz zalowac
Ja sobie zasponsorowa豉m kurtke za 170 zl i nie mam z tym problemu
w koncu po cos pracuje, a nie tylko na 瘸rcie, 鈔odki czysto軼i i inne "przyziemne" sprawy bede wydawac

Tylko, 瞠 ja sobie nie 瘸逝j w豉郾ie i w tym problem Teraz musz dokupi apaszki jakie - te, co mam to nie pasuj

Poluj na jaki cieniutki szary komin Jedna kurtka jest w takiej malinowej czerwieni, a druga niebieska. Szary b璠zie uniwersalny- no i do twarzy mi szary (taki bardziej srebrzysty) pasuje.
Zobaczy豉m fajny komin w Re, ale nie wzi窸am bo by dro窺zy ni kurtka
Stary 2013-01-31, 08:43   #2270
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Tylko, 瞠 ja sobie nie 瘸逝j w豉郾ie i w tym problem Teraz musz dokupi apaszki jakie - te, co mam to nie pasuj

Poluj na jaki cieniutki szary komin Jedna kurtka jest w takiej malinowej czerwieni, a druga niebieska. Szary b璠zie uniwersalny- no i do twarzy mi szary (taki bardziej srebrzysty) pasuje.
Zobaczy豉m fajny komin w Re, ale nie wzi窸am bo by dro窺zy ni kurtka
U mnie w sklepie tez kominy byly drogie, po 70-80 zl
a teraz sa po 19,99, jeden jest za 14,99
wiec sobie odlozylam grnatowy, a co
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-01-31, 08:56   #2271
Ninedin
Zakorzenienie

B璠 musia豉 poszpera na allegro Widzia豉m jeden fajny z atmosphere, ale drogi by 30 + wysy趾a
Stary 2013-01-31, 09:03   #2272
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej

Emilia1 Gratulacje i wszystkiego dobregoA w這ski mo瞠sz farbowa .Ja jak by豉m w ci捫y to te farbowa豉m i nic z貫go si nie dzia這

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-01-31 o 09:07
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:05   #2273
Ninedin
Zakorzenienie

cze嗆
Stary 2013-01-31, 09:18   #2274
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 719

Cytat:
moze jakas nowa odzywka? moze olejek? serum?
sprobuj umyc wlosy tylko szamponem bez silikonow i nie dac odzywki... ewentualnie spray albo bez splukiwania i postaraj sie skore dobrze wyplukac i zobaczysz- jak nadal tluszcz i zlepek to wina wody.
Nic nowego nie mam w pielegnacji, tylko pare odzywek ale one byly juz testowane u mnie w domu i wszystko bylo ok. Wczoraj umylam samym szamponem i potem tylko odzywka bez splukiwania iii dupa. To samo co przedwczoraj. Jest lepiej ale czuje nadal przy skorze glowy ze cos jest I swedzi mnie to i sie drapie ciagle A konce niby mieciutkie w dotyku ale jak sie patrzy to odzywki wolaja
Cytat:
Naprawde nic specjalnego, ukladaja sie krzywo bo moje rosna krzywo. I taka dlugo嗆 jak moich. takze naprawd takie o, dalam sie namowic.
Bardzo ladne

Cytat:
najbezpieczniej byloby przyciemnic 9 np wellatonu i dopiero po miesiacu dac syossa.
I tak sie dygam Bo niby mnie korci i wiem ze mi ladnie, ale pamietam ze zawsze jak mialam taki posredni blond to sie konczylo na brazie bo sie czulam za malo wyraznie
Nie wiem sama, musze szybko te londy zamowic zeby nie korcilo
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m dwie 鈍inki i kr鏊ika i 鈍inki 篡造 8-9lat, a kr鏊ik mi zdech po miesi帷u bo niestety kupi豉m go chorego
Mi moj chomik zdechl po 1 dniu

Cytat:

gratuluje
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
no coz...

fajny efekt

stellar, apocalitic, luna ogolnie kazdy kolor cos w sobie ma
Ja bym chciala ta nude i bing bang

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
豉dnie jest ale je郵i czujesz ch耩 przyciemni to zr鏏 to ja te przez to przechodzi豉m a teraz znowu jasny blondzik chce

mo瞠 w這sy si juz przejad造 tymi samymi non stop
Czuje chec czuje, ale wiem ze u mnie przyciemnianie moze sie brazem skonczyc

Wlosy sie nie przejadly na pewno, bo dbam o to zeby bylo roznorodnie, szampony po prostu wiem ktore lubia a ktorych nie i np wogole L'oreali czy Schaumy nie kupuje bo wiem ze wywale do kosza.

Nie wiem co jest

Eh jade na szkolenie bhp
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:20   #2275
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

hej
Cytat:

gratulacje ja tam farbowa豉m, chocia s造sza豉m, 瞠 przez pierwszy trymestr lepiej si wstrzyma. Ja nie wstrzymywa豉m si i wszystko ok, m鎩 brzd帷 m這dszy sko鎍zy niedawno rok
Cytat:

豉dnie wysz這
dzi瘯i
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej

Emilia1 Gratulacje i wszystkiego dobregoA w這ski mo瞠sz farbowa .Ja jak by豉m w ci捫y to te farbowa豉m i nic z貫go si nie dzia這

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:33   #2276
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cze嗆 Dziewczynki

Dziekuje za te opinie odnosnie rzes, sza逝 nie ma, ale poki co nie uczulaja fajnie mi sie je nosi i s fajnie podkrecone (moje tez s dlugie ale proste).
Wstepnie jak bede 15 lutego na farbie to kosmetyczka mi doczepi jak cos odpadnie i sprobuje troszke ponosic. chyba ze uznam ze s beznadziejne-w miedzy czasie.

Jad na uczelnie, musz odebrac indeksy z sekretariatu katedry i zanie嗆 na inn. Mam teraz przerwe, egzaminy zdane w zerowkach, zaliczenia zdane wiec wolne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Z farbowaniem w ciazy, ja nie znam zadnych potwierdzonych informacji. Czytalam w roznych zrod陰ch ze w I trymsetrze najlepiej malowa czyms bez amoniaku bo on drazni i moze wywolac w ciazy uczulenie, nadwrazliwosc itd.
Potem ponoc juz mozna wszystkim.
Ja pewnie jak bylabym w ciazy (bo najlepiej mi zawsze zastanowi si co ja bym zrobi豉 jak komu radz) malowa豉bym w I trymestrze farba bez amoniaku, np wella touchem. A potem normalna.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:37   #2277
shizaxa
Wtajemniczenie

Ninedin to przed takimi tanimi zakupami tez sie powstrzymac nie umiem, wlasnie za chwile wyruszam na slowy do sh

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:41   #2278
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Ninedin to przed takimi tanimi zakupami tez sie powstrzymac nie umiem, wlasnie za chwile wyruszam na slowy do sh
Teraz nie mam mo磧iwo軼i 瞠by biega po sh to grzebi po allegro. Ile ja ju tam pi瘯nych i tanich rzeczy wyszpera豉m

Masz u siebie fajne sh?
Stary 2013-01-31, 09:48   #2279
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Teraz nie mam mo磧iwo軼i 瞠by biega po sh to grzebi po allegro. Ile ja ju tam pi瘯nych i tanich rzeczy wyszpera豉m

Masz u siebie fajne sh?
Jak patrze na wizazu na watek sh to wydaje mi sie ze srednio fajne;-)patrzac na to co dziewdczyny znajduja...teraz jeden sie zepsul, zostal drugi. Co dzis ma dostawe, ide popatrzec czy cos fajnego maja, ostatnio kurtka z metka 10£ kosztowala chyba 10zl;-)

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:53   #2280
Ninedin
Zakorzenienie

shizaxa, a ja kupi豉m w tym miesi帷u kurteczk i ten p豉szczyk. P豉szczyk do przer鏏ki Jest prosty, a chc taki wci皻y w talii. Krawcowa mi zawsze dopasuje P豉szczyk 19 z, kurtka 25
Widzia豉m, co dziewczyny znajduj, czasami nie w moim stylu to si nie wypowiadam, ale te widzia豉m kilka fajnych ciuszk闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2945953321.jpg (50,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2980626852.jpg (138,5 KB, 27 za豉dowa)

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.