W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-31, 12:53   #2311
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
shizaxa, a ja kupi豉m w tym miesi帷u kurteczk i ten p豉szczyk. P豉szczyk do przer鏏ki :Jest prosty, a chc taki wci皻y w talii. Krawcowa mi zawsze dopasuje P豉szczyk 19 z, kurtka 25
Widzia豉m, co dziewczyny znajduj, czasami nie w moim stylu to si nie wypowiadam, ale te widzia豉m kilka fajnych ciuszk闚
fajne klasyczne rzeczy, jak ma Ci kto przerobi to super, mi siostra przerabia ale tylko skraca/zw篹a
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
czyta豉m czyta豉m, ale jak obejrza豉m filmik to te jestem pewna, 瞠 to reklama
hej
w ko鎍u si wyspa豉m! Uda這 mi si szybko zasn望 i dopiero wsta豉m
te tak my郵-瞠 to reklama
Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
Najpierw Wam si wcie豉m z ombre teraz si wetn z lumpeksami, mam nadziej, 瞠 nie macie mi za z貫 i b璠e mog豉 co skrobn望 od czasu do czasu
Ot霩 ja podziwiam wszystkie kobitki, kt鏎e potrafi z這wi co ciekawego w sh, albo po prostu we Wroc豉wiu nie ma ciekawych lumpeks闚. Ja co wejd to mam wra瞠nie, 瞠 ciuchy s stare, zniszczone, jak takie szmaty, a jak ogl康am czasem na necie zdj璚ia ciuch闚 kt鏎e dziewczyny kupuj w sh, to mnie szlag trafia nie wiem dlaczego tak jest
bo po pierwsze nie w ka盥ym sh s fajne rzeczy a po drugie trzeba szuka d逝go a nie tylko pobie積ie no i wprawa te robi swoje, ja zawsze podziwia豉m/i podziwiam nadal/ moj kuzynk 瞠 takie super rzeczy wynajduje w swoim sh w Krk, a ja jak do niej przyjad to nawet jednej rzeczy nie kupi
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

wiesz to zalezy o sh. satakie jak piszesz gdzie tylko jakies stare beznadziejne rzeczy s ,ale s i takie ,,nowocze郾iejsze" gdzie rzeczy sprowadzane s z zagranicznych sieci闚ek i sa naprawde w idealnym stanie sama mam dwa takie ulubione gdzie co prawda rzadko chodz ,ale jak juz id to wychodz z worem ciuch闚 uwielbiam tam chodzi ze wzgl璠u, 瞠 wszystko jest posegregowane na wieszakach ,a nietrzeba grzeba w jaki koszach czy rega豉ch czego niecierpie

jeszcze odczuwam delikatne bole mie郾i a dzi zn闚 id na 獞iczenia mam nadzieje, 瞠 jutro wstane z 堯磬a
鑿icz, 獞icz, ja tez dzis ju by豉m

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 12:53   #2312
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
By mo瞠 m鎩 organizm nie potrzebuje du穎 snu Od dziecka tak ma這 酥i

Trzeba mie szcz窷cie Ja ile razy wejd, tyle razy znajd co dla siebie i w dodatku z metk Na allegro mam podobnie
To te wynika z mojego stylu ubierania si Nosz g堯wnie proste rzeczy. Nie dla mnie jakie tam falbany, koraliki i inne duperele Sporo rzeczy te przerabiam. Mam wizj, a moja krawcowa j realizuje. Potrafi przerobi, tak 瞠 ciuch lepiej wygl康a po jej poprawkach
Czasami moda ze sklep闚 i m鎩 gust nie id ze sob w parze i jestem zmuszona do poszukiwania ubra marek, kt鏎ych u nas nie ma.
Bardzo cz瘰to co co sm皻nie wisi na wieszaku lub ma kiepskie zdj璚ie - tak, jak te dwie rzeczy, kt鏎e wstawi豉m- ma ogromny potencja. I ja ten potencja widz
Mam te ograniczony bud瞠t i sytuacja mnie troch zmusza do takiej kreatywno軼i
podziwiam kreatywno嗆, ja do ciuch闚 a takiej nie mam, takie standardowe, zw篹y, skr鏂i...
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny,
mam fioletowe wlosy jak wysusze wlosy to musze isc do sklepu po jakis przeciwlupiezowy szampon
Cytat:
jak ograne te wlosy ()to wpadne

generalnie odrosty wyszly ladnie, nawet bardzo ale te jasniejsze pasma sa zwyczajnie fioletowe
wyyygladam jak stara baba

dooobra juz nie marudze, jest za☠☠☠iscie, wygladam troche jak Kelly http://gossip-celebrity-news.com/wp-...-osbourne1.jpg

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

kurde, moglam sie sluchac Waty
chyba nie jest a tak jak u Kelly?
czyli jednak wata prawde m闚i w zwi您ku z Twoimi w這sami, a ja si wczoraj tak bezczelnie smia豉m
poka fotki na pewno nie jest a tak 幢e
wgl co to za farba?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ja aktualnie nie gram bo to nie m鎩 komp, ale u siebie gra豉m w dw鎩k albo tr鎩k, na zmian

No wiesz Jak leci brazylijska telenowela te wyzywasz na g這s re篡sera i scenarzyst 瞠 to psychopaci? W ko鎍u tam si jeszcze bardziej pokr璚one rzeczy dziej My si tylko inspirowa造鄉y

Ja nieraz te wejd co wyszpera, szczeg鏊nie dla dzieci op豉ca si tam kupowa ciuszki bo w pl ceny s naprawd kosmiczne A co najlepsze- p豉ci si du穎 kasy za nowe body, czy bluzk z dobrego sklepu kt鏎a si zaraz mechaci, czy przeciera nie豉dnie Po prostu si nie op豉ca bo jako嗆 ubranek nie idzie teraz w parze z cen

Niee, nie zamawia豉m, ale widzia豉m na necie 瞠 ma do嗆 fajne opinie

Nie chc by wredna, ale 酥ij teraz jak najwi璚ej! Potem im bli瞠j ko鎍a to gorzej si sypia, no a jak dzidziu jest to ju ca趾iem. Ja te uwielbia豉m spa d逝go, ale teraz jak jest synio musz si ograniczy do max. 10-11 : Tylko 瞠 on jest ju na tyle du篡 瞠 rano go wypuszczam z 堯瞠czka, daj biszkopty 瞠by m鏬 sobie zje嗆, na p馧kach ma zabawki to chodzi i si bawi z godzink, dwie, wi璚 jeszcze sobie dosypiam w tym czasie

Jasne, pisz jak masz ochot A co do fajnych sh w Twoim mie軼ie to poszukaj na necie, cz瘰to dziewczyny opisuj fajne miejsc闚y Nie wierz 瞠 we Wrocku nic nie maSwoj drog, uwielbiam to miasto
to samo o ci捫y i spaniu napisa豉m kole瘸nce
niech spi p鏦i brzuch i dziecko jej w tym nie "przeszkadza"

a dzieci璚e ciuszki w sh s boskie, za ka盥ym razem jak je widz to chc male雟two
a dzi mi si sni這, 瞠 mam dziecko, ono sie urodzi這 a ja nie mia豉m dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi si 郾i, 瞠 w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi si 郾i

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:00   #2313
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆

Wy tak wszyscy dzisiaj o spaniu a i mi si dzisiaj oczy same zamykaj. W豉郾ie jad Polskim Busem w odwiedziny do domu, m鎩 t dojedzie dopiero wieczorem. Jak dobrze, 瞠 maj tutaj wi-fi, przynajmniej mog na necie posiedzie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
Wyobra瘸m sobie jakie to musi by wkurzaj帷e, no ale kompletnie nic nie daje jak im m闚isz, 瞠by si wtr帷ali, bo przecie doros豉 jeste i potrafisz sama podejmowa decyzje?

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:09   #2314
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Bede nastepna

Szlag mnie trafi zaraz, wszyscy mi mowia co mam robic, kiedy jak, a gdzie do cholery jasnej moje wlasne zdanie? Nikt nawet na to nie patrzy tylko za mnie #@!$#@%$ decyzje podejmuje
Sk康 ja to znam Ja g逝pie gadanie/dobre rady wpuszczam jednym uchem, a wypuszczam drugim A jak kto chce zdecydowa co za mnie to przewa積ie i tak robi po swojemu. Teraz np. wkurza mnie jak ca豉 rodzina naciska na mnie 瞠by m這dego uczy korzysta z nocnika, podczas gdy dzieci maj w pe軟i wykszta販one umiej皻no軼i fizjologiczne i panowanie nad nimi podobno dopiero oko這 1,5roczku Wyj窸am m這demu nocnik 瞠by si z nim oswaja i za jaki czas jak zobacz 瞠 b璠zie got闚 zaczn go sadza, i gdzie mam te ca貫 naciski Tak samo jak z chrztem. Ale to ju inna historia...

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Ja 獞icz w domu przewa積ie, a teraz tak uty豉m 瞠 te by mi si przyda這 co nieco zrzuci

Cytat:
a dzi mi si sni這, 瞠 mam dziecko, ono sie urodzi這 a ja nie mia豉m dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi si 郾i, 瞠 w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi si 郾i
Sprawd w senniku co to znaczy Mi kiedy jak jeden sen 郾i si parena軼ie razy pod rz康 jaki czas p騧niej okaza這 si 瞠 jestem w ci捫y Dzisiaj mi si np. 郾i這 瞠 si bi豉m z jak捷 lask (i to nie pierwszy raz z ni!) i jak zwykle przegrywa豉m

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:11   #2315
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
To odwr鵵 rol i zaplanuj Ty 篡cie tym osobom Brutalne i skuteczne

Cytat:
fajne klasyczne rzeczy, jak ma Ci kto przerobi to super, mi siostra przerabia ale tylko skraca/zw篹a

te tak my郵-瞠 to reklama

bo po pierwsze nie w ka盥ym sh s fajne rzeczy a po drugie trzeba szuka d逝go a nie tylko pobie積ie no i wprawa te robi swoje, ja zawsze podziwia豉m/i podziwiam nadal/ moj kuzynk 瞠 takie super rzeczy wynajduje w swoim sh w Krk, a ja jak do niej przyjad to nawet jednej rzeczy nie kupi

W Krakowie ostatnio kiepsko z ciuchami Poza tym porobi造 si takie gangi, 瞠 jak dostawa to bior wszystko, jak leci P騧niej te rzeczy sprzedaj na Allegro.

Moja krawcowa to moje guru Potrafi nawet poszerzy lekko za w御k rzecz Spokojnie mog kupowa nawet co wi瘯szego, bo potrafi super dopasowa Do figury te fajnie dobiera- m闚i, co pasuje, a co nie

Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 teraz w mniejszych miejscowo軼iach mo積a fajne rzeczy wyszpera
Stary 2013-01-31, 13:14   #2316
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Cytat:
rozumiem Ci doskonale, bo ja mimo i mam 33 lata to mam ten problem non stop z moim ojcem, w豉郾ie przerabiam z nim wojny na temat wychowania mojej c鏎ki, bo on uwa瘸, 瞠 ja nic nie wiem, a on jest najm康rzejszy tylko, 瞠 to moje dziecko, a on ju sw鎩 czas mia
Cytat:

no w豉郾ie dlatego stwierdzam, 瞠 to problem we mnie, a nie we wroc豉wskich sh po prostu nie mam tego daru do wyszukiwania i tyle
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆

Wyobra瘸m sobie jakie to musi by wkurzaj帷e, no ale kompletnie nic nie daje jak im m闚isz, 瞠by si wtr帷ali, bo przecie doros豉 jeste i potrafisz sama podejmowa decyzje?
czasami to nic nie daje, ja mojemu ojcu mog m闚i, a on robi i tak swoje, sko鎍zy這 si to tym, 瞠 teraz moja c鏎ka ostatni raz pojecha豉 z nim na zimowisko, wi璚ej p鏦i co jej z nim nie puszcz, chocia uwa瘸m, 瞠 jest dobrym dziadkiem, nieba by jej uchyli, ale w豉郾ie za bardzo, nie patrz帷 na to, 瞠 ona ma lat 13 traktuje j jak kole瘸nk

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:21   #2317
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Sk康 ja to znam Ja g逝pie gadanie/dobre rady wpuszczam jednym uchem, a wypuszczam drugim A jak kto chce zdecydowa co za mnie to przewa積ie i tak robi po swojemu. Teraz np. wkurza mnie jak ca豉 rodzina naciska na mnie 瞠by m這dego uczy korzysta z nocnika, podczas gdy dzieci maj w pe軟i wykszta販one umiej皻no軼i fizjologiczne i panowanie nad nimi podobno dopiero oko這 1,5roczku Wyj窸am m這demu nocnik 瞠by si z nim oswaja i za jaki czas jak zobacz 瞠 b璠zie got闚 zaczn go sadza, i gdzie mam te ca貫 naciski Tak samo jak z chrztem. Ale to ju inna historia...

Ja 獞icz w domu przewa積ie, a teraz tak uty豉m 瞠 te by mi si przyda這 co nieco zrzuci

Sprawd w senniku co to znaczy Mi kiedy jak jeden sen 郾i si parena軼ie razy pod rz康 jaki czas p騧niej okaza這 si 瞠 jestem w ci捫y Dzisiaj mi si np. 郾i這 瞠 si bi豉m z jak捷 lask (i to nie pierwszy raz z ni!) i jak zwykle przegrywa豉m
U mnie w domu wszystkie dzieci sika造 na nocnik, jak mia造 mniej wi璚ej roczek Teraz m這de mamy przeginaj w drug stron- 3 -4 latek nosi pieluch Kole瘸nka swojego tak d逝go trzyma豉 "a b璠zie 鈍iadomy" Pewnego dnia jej powiedzia, 瞠 woli robi w pieluch rano bo chce si mu jeszcze spa, a na nocniku si rozbudza
W kwestii 篡wienia te mia豉 dziwne zwyczaje - jada tylko gotowane mi瘰ko z kurczaka, gotowane warzywa, pieczywo, domow w璠lin Nie jad nic sma穎nego, pieczonego i posolonego S這dyczy te nie jad Poszed do przedszkola i dosta normalne jedzenie i dosta sraczki A jak jej lekarz m闚i, 瞠 dziecko ma je嗆 wszystko - r闚nie solone to si puka豉 w g這w 砰cie jej zweryfikowa這 pogl康y Mimo wszystko uwa瘸m, 瞠 to mama powinna decydowa kiedy jej dziecko zaczyna sika na nocnik i czym je 篡wi Bo p騧niej mama ponosi konsekwencje ewentualnych pomy貫k wychowawczych

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
rozumiem Ci doskonale, bo ja mimo i mam 33 lata to mam ten problem non stop z moim ojcem, w豉郾ie przerabiam z nim wojny na temat wychowania mojej c鏎ki, bo on uwa瘸, 瞠 ja nic nie wiem, a on jest najm康rzejszy tylko, 瞠 to moje dziecko, a on ju sw鎩 czas mia

no w豉郾ie dlatego stwierdzam, 瞠 to problem we mnie, a nie we wroc豉wskich sh po prostu nie mam tego daru do wyszukiwania i tyle

czasami to nic nie daje, ja mojemu ojcu mog m闚i, a on robi i tak swoje, sko鎍zy這 si to tym, 瞠 teraz moja c鏎ka ostatni raz pojecha豉 z nim na zimowisko, wi璚ej p鏦i co jej z nim nie puszcz, chocia uwa瘸m, 瞠 jest dobrym dziadkiem, nieba by jej uchyli, ale w豉郾ie za bardzo, nie patrz帷 na to, 瞠 ona ma lat 13 traktuje j jak kole瘸nk
Z psychologicznego punktu widzenia dobrze jest mie takie "kole瞠雟kie" relacje z dziadkami
Stary 2013-01-31, 13:23   #2318
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:
podziwiam kreatywno嗆, ja do ciuch闚 a takiej nie mam, takie standardowe, zw篹y, skr鏂i...

chyba nie jest a tak jak u Kelly?
czyli jednak wata prawde m闚i w zwi您ku z Twoimi w這sami, a ja si wczoraj tak bezczelnie smia豉m
poka fotki na pewno nie jest a tak 幢e
wgl co to za farba?

to samo o ci捫y i spaniu napisa豉m kole瘸nce
niech spi p鏦i brzuch i dziecko jej w tym nie "przeszkadza"

a dzieci璚e ciuszki w sh s boskie, za ka盥ym razem jak je widz to chc male雟two
illumina od welli, odcie 9/60

kupi豉m ju szampon, zaraz id dzia豉 i wzielam sobie przy okazji nowy plyn do kapieli o zapachu mango i brzoskwini pogoda do , do tego fioletowe wlosy na mej glowie nic tylko isc sie odprezyc

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:32   #2319
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
illumina od welli, odcie 9/60

kupi豉m ju szampon, zaraz id dzia豉 i wzielam sobie przy okazji nowy plyn do kapieli o zapachu mango i brzoskwini pogoda do , do tego fioletowe wlosy na mej glowie nic tylko isc sie odprezyc
a pokaz jak wyszlo prosze zanim umyjesz
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:33   #2320
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Cytat:

Z psychologicznego punktu widzenia dobrze jest mie takie "kole瞠雟kie" relacje z dziadkami
na pewno, ale u mnie to skomplikowane, m鎩 ojciec prze篡wa drug m這do嗆 i zrobi si mega wyluzowany, do tego stopnia, 瞠 zasady kt鏎e pr鏏uj jej wpoi on 豉mie no i robi pewne rzeczy wbrew mnie za moimi plecami, utwierdzaj帷 j, 瞠 to jest ok

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:43   #2321
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Cytat:
By mo瞠 m鎩 organizm nie potrzebuje du穎 snu Od dziecka tak ma這 酥i

Trzeba mie szcz窷cie Ja ile razy wejd, tyle razy znajd co dla siebie i w dodatku z metk Na allegro mam podobnie
To te wynika z mojego stylu ubierania si Nosz g堯wnie proste rzeczy. Nie dla mnie jakie tam falbany, koraliki i inne duperele Sporo rzeczy te przerabiam. Mam wizj, a moja krawcowa j realizuje. Potrafi przerobi, tak 瞠 ciuch lepiej wygl康a po jej poprawkach
Czasami moda ze sklep闚 i m鎩 gust nie id ze sob w parze i jestem zmuszona do poszukiwania ubra marek, kt鏎ych u nas nie ma.
Bardzo cz瘰to co co sm皻nie wisi na wieszaku lub ma kiepskie zdj璚ie - tak, jak te dwie rzeczy, kt鏎e wstawi豉m- ma ogromny potencja. I ja ten potencja widz
Mam te ograniczony bud瞠t i sytuacja mnie troch zmusza do takiej kreatywno軼i
Ale tez przez mnoejsz ilo嗆 snu jeste w stanie zrobi wi璚ej rzeczy. Co do lump闚 to jaki jest zaciesz ze masz cos w czym nie zobczysz nikogo

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Czesc dziewczyny,
mam fioletowe wlosy jak wysusze wlosy to musze isc do sklepu po jakis przeciwlupiezowy szampon
Na jakie w這sy farbowalas ze wyszly fioletowe???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:44   #2322
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cytat:
Mo瞠 masz racj, nie wiem, u mnie zawsze pomaga豉 rozmowa bo nawet je郵i ju si czasem zdarza這 takie zachowanie i uk豉danie 篡cia to zawsze konsekwentnie i stanowczo m闚i豉m, 瞠 mog sobie gada ile chc a ja i tak zrobi swoje. No i w ko鎍u stwierdzili, 瞠 rzeczywi軼ie to nic nie da i przestali si wtr帷a, teraz mam totalny spok鎩. Szybko ich nauczy豉m
Ale ludzie s r騜ni i nie ka盥ego dzia豉 to samo

Jednak ten net w tym autobusie nie jest taki super, wkurza mnie, co chwila rwie po陰czenie, strona to si 豉duje kilka minut. Chyba reszt podr騜y sp璠z gapi帷 si w szyb. Dobrze, 瞠 jeszcze widno, b璠 drzewa ogl康a Mog豉m chocia gazet jak捷 kupi.

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:48   #2323
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie w domu wszystkie dzieci sika造 na nocnik, jak mia造 mniej wi璚ej roczek Teraz m這de mamy przeginaj w drug stron- 3 -4 latek nosi pieluch Kole瘸nka swojego tak d逝go trzyma豉 "a b璠zie 鈍iadomy" Pewnego dnia jej powiedzia, 瞠 woli robi w pieluch rano bo chce si mu jeszcze spa, a na nocniku si rozbudza
W kwestii 篡wienia te mia豉 dziwne zwyczaje - jada tylko gotowane mi瘰ko z kurczaka, gotowane warzywa, pieczywo, domow w璠lin Nie jad nic sma穎nego, pieczonego i posolonego S這dyczy te nie jad Poszed do przedszkola i dosta normalne jedzenie i dosta sraczki A jak jej lekarz m闚i, 瞠 dziecko ma je嗆 wszystko - r闚nie solone to si puka豉 w g這w 砰cie jej zweryfikowa這 pogl康y Mimo wszystko uwa瘸m, 瞠 to mama powinna decydowa kiedy jej dziecko zaczyna sika na nocnik i czym je 篡wi Bo p騧niej mama ponosi konsekwencje ewentualnych pomy貫k wychowawczych

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ja nie m闚i o 3-4 latku sikaj帷ym w pieluchy, bo do tego te nie d捫 Ale nie chc na si喚 sadza dziecka na nocniku gdy widz 瞠 nie jest na to gotowy, mog豉bym go tym zniech璚i. Im b璠zie bli瞠j do wiosny i lata tymbardziej b璠 dzia豉, bo na lato chcia豉bym go odpieluszkowa, 瞠by potem ju nie by這 na zim problemu. Ale nie rozumiem tej presji ka盥ego dooko豉, 瞠 jak syn sko鎍zy roczek to musz go ju i teraz koniecznie odpieluszkowa Bo co? B璠zie si gorzej rozwija? Bo nasze mamy kiedy tak robi造 i my te powinny鄉y? Dla mnie to kompletna bzdura. Synka nigdy nie odstawia豉m od np. smoczka, bo zrobi to sam. By taki moment, 瞠 zacz掖 zasypia par razy bez niego, i bardziej si nim bawi ani瞠li mia go w buzi. I wtedy dawa豉m mu go coraz mniej a w ko鎍u w og鏊e przesta si domaga. Z odstawieniem pieluch te b璠 czeka a zobacz 瞠 jest got闚 na to, narazie tak jak powiedzia豉m, oswajam go z nocnikiem, k豉d na niego misie, staram si mu t逝maczy 瞠 one tam robi sisi i 瞠 Filipek te tam b璠zie robi Zamierzam jeszcze kupi tak ksi捫eczk dla dzieci o sikaniu do nocnika w豉郾ie i mu czyta, t逝maczy, pokazywa obrazki 瞠by go stopniowo w to wprowadza. Uwa瘸m 瞠 na wszystko jest czas i nie potrzebujemy 瞠by nas ci庵le ponaglano, bo po co stresowa dziecko No ale wiadomo, 瞠 ka盥y inaczej post瘼uje z dzieckiem i tu nie ma co wnika Z tym 篡wieniem to te masakra, nie wolno przesadzi ani w jedn ani drug stron

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:49   #2324
Emilia1
Zakorzenienie

Exclusive, na szcz窷cie m鎩 m捫 jest tego samego zdanis i noe mam z tym problemu. Jak slucham na zony znajomych to przeciez nie moga spac bo sniadanko mezowi, potem obiadek, papu slodkie. Cale szczescie ze moj maz nie jest tak wychowany...
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:52   #2325
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, 瞠 specjalnie robi豉m wy瞠j i z lekkimi refleksami, bo ba豉m si ordynarnego przej軼ia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
豉dnie fajne strzy瞠nie, widac ze sie uk豉daja

Cytat:
Bunny kochana w wynajmowanej przez nas kawalerce gdzie nie ma drzwi tylko otwarta przestrzen to ten krolik nie mialby gdzie biegac bo wiadomo pies prawie caly czas w domu;-) jak kupimy wlaasne to na pewno kroliczka sobie sprawie ciekawe co na to tz bo o takim pomysle swoim mu nie mowilam
aha... nie no ja moge lolke zamknac w przedpokoju, krolik sobie polata troche, potem krolik do klatki a lolka wolna

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
to poczekaj, bo teraz b璠 testowa piaskowy z platynowym ale mnie si te wtedy ten efekt podoba i nie wiem co mi odbi這, 瞠 chcia豉m przyciemni i to zrobi豉m jak mi ta mieszanka nie przypasuje to wracam do tej po piaskowym i karmelowym
ja tam nie wiem czemu ty sie tej joanny wtedy czepilas jak bylo naprawde 豉dnie i sexi

Cytat:
hahaha dziewczyny, ja tak na szybko ladnie w Dreamie poplyneli http://www.plotek.pl/plotek/1,111758...zezeniach.html

jak dla mnie to reklama i prowo z ta winda, nie uwierze ze by takie nagranie upublicznili
Cytat:
Ale jaja

To ja jestem te hardcorowa, robi przewa積ie domy pi皻rowe-dwupi皻rowe i 穎n umieszczam gdzie na samej g鏎ze i robi zapas zada dla niej, a m篹a na dole z kochank i tam czyni sw powinno嗆
jestescie okrutne

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Ex!
Co za seksistowskie podej軼ie! Faceta si zamyka z dzieciakami, a kobiet z kochankiem, no co Ty

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Dzien dobry
U mnie jest tak pot篹ny wiatr,瞠 boje sie,瞠 mnie zdmuchnie jak bede sz豉 do pracy

Serdeczne gratulacje
Ja mysle,瞠 mo瞠sz farbowac, tylko tak ja juz Bunny i Ex wspomnialy.
W przewiewnym pomieszczeniu,瞠by Ci sie nie dobrze nie zrobi這 czy cos podobnego
Ja Farbuje Palette A10 wiec jesli jestes ciekawa efektow zapraszam do albumu

pieknie to wyglada
szkoda , ze ja nie moge sobie zrobic

Ja z wypiekami na twarzy mecz oglada豉m
Ehhhh...ten remis mnie nie satysfakcjonuje...ale gol Fabregasa
chyba sie zakocha豉m

matko jakie psychopatki

co sobie bedziesz zalowac
Ja sobie zasponsorowa豉m kurtke za 170 zl i nie mam z tym problemu
w koncu po cos pracuje, a nie tylko na 瘸rcie, 鈔odki czysto軼i i inne "przyziemne" sprawy bede wydawac
kylie a czemu teraz robisz a10 a nie 219? lepszy kolor po niej? jakie roznice zauwazasz?

Cytat:
Nic nowego nie mam w pielegnacji, tylko pare odzywek ale one byly juz testowane u mnie w domu i wszystko bylo ok. Wczoraj umylam samym szamponem i potem tylko odzywka bez splukiwania iii dupa. To samo co przedwczoraj. Jest lepiej ale czuje nadal przy skorze glowy ze cos jest I swedzi mnie to i sie drapie ciagle A konce niby mieciutkie w dotyku ale jak sie patrzy to odzywki wolaja

Bardzo ladne

I tak sie dygam Bo niby mnie korci i wiem ze mi ladnie, ale pamietam ze zawsze jak mialam taki posredni blond to sie konczylo na brazie bo sie czulam za malo wyraznie
Nie wiem sama, musze szybko te londy zamowic zeby nie korcilo

Mi moj chomik zdechl po 1 dniu

gratuluje

Ja bym chciala ta nude i bing bang

Czuje chec czuje, ale wiem ze u mnie przyciemnianie moze sie brazem skonczyc

Wlosy sie nie przejadly na pewno, bo dbam o to zeby bylo roznorodnie, szampony po prostu wiem ktore lubia a ktorych nie i np wogole L'oreali czy Schaumy nie kupuje bo wiem ze wywale do kosza.

Nie wiem co jest

Eh jade na szkolenie bhp
to albo zle splukujesz albo wode ma jakas nieteges...
co ty temu chomikowi zrobilas???

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczynki

Dziekuje za te opinie odnosnie rzes, sza逝 nie ma, ale poki co nie uczulaja fajnie mi sie je nosi i s fajnie podkrecone (moje tez s dlugie ale proste).
Wstepnie jak bede 15 lutego na farbie to kosmetyczka mi doczepi jak cos odpadnie i sprobuje troszke ponosic. chyba ze uznam ze s beznadziejne-w miedzy czasie.

Jad na uczelnie, musz odebrac indeksy z sekretariatu katedry i zanie嗆 na inn. Mam teraz przerwe, egzaminy zdane w zerowkach, zaliczenia zdane wiec wolne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Z farbowaniem w ciazy, ja nie znam zadnych potwierdzonych informacji. Czytalam w roznych zrod陰ch ze w I trymsetrze najlepiej malowa czyms bez amoniaku bo on drazni i moze wywolac w ciazy uczulenie, nadwrazliwosc itd.
Potem ponoc juz mozna wszystkim.
Ja pewnie jak bylabym w ciazy (bo najlepiej mi zawsze zastanowi si co ja bym zrobi豉 jak komu radz) malowa豉bym w I trymestrze farba bez amoniaku, np wella touchem. A potem normalna.
gratki ze tak szybko z sesja sobie poradzilas

ja tam bede farbowala. tak naprawde zadnych badan opublikowanych na NIE nie ma. mowi sie ze lepiej nie... no ale- przeciez mowi sie tez o lekach i innych rzeczach ktore lepiej nie a jednak w razie wypadku sie podaje...
najwyzej farbowalabym nie wiem no w wiekszych odstepach- co 1,5 miesiaca i juz.

mam kilka kolezanek co o ciazy sie dowiedzialy dopiero w 2-3 miesiacu i mozna pow ze pierwszy trymestr szalaly i wiele zakazanych rzeczy robily i wszystko sie dobrze skonczylo ich dzieciom nic nie dolega...
Stary 2013-01-31, 13:58   #2326
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:
Moja krawcowa to moje guru Potrafi nawet poszerzy lekko za w御k rzecz Spokojnie mog kupowa nawet co wi瘯szego, bo potrafi super dopasowa Do figury te fajnie dobiera- m闚i, co pasuje, a co nie

Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 teraz w mniejszych miejscowo軼iach mo積a fajne rzeczy wyszpera
to kto prywatny?
czy ma swoj dzia豉lno嗆?
droga jest ?
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆

Jednak ten net w tym autobusie nie jest taki super, wkurza mnie, co chwila rwie po陰czenie, strona to si 豉duje kilka minut. Chyba reszt podr騜y sp璠z gapi帷 si w szyb. Dobrze, 瞠 jeszcze widno, b璠 drzewa ogl康a Mog豉m chocia gazet jak捷 kupi.
tak my郵a豉m 瞠 tak b璠zie, bo ten autobus jednak jest w ruchu
Mi貫j podr騜y i wspania造ch widok闚
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-31, 13:58   #2327
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, 瞠 specjalnie robi豉m wy瞠j i z lekkimi refleksami, bo ba豉m si ordynarnego przej軼ia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
kt鏎ym ombre robi豉? jaki nr?

wrzucisz fotki w 鈍ietle dziennym? ja te si przymierzam do tego ombraka, obym sobie poradzi豉, bo te chc mie 豉dne przej軼ie mi璠zy kolorami a nie takie odci璚ie g鏎a ciemna d馧 jasny
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:02   #2328
Emilia1
Zakorzenienie

O Bunny zawita豉

A powiedz mi Bunny czy a10 to mocno drazni帷a farba?? Teraz jak jestem bliska ladnego blondu nie chcialabym tak tego zostawic chyba ze naprawde istnia這by ryzyko, ale piszecie ze mozna. Ona mocno rozja郾ia prawda??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:02   #2329
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
hehehe mam taka kolezanke, ktora jak codziennie nie wejdzie do sh to normalnie depresje 豉pie

spoko

Bunny
mam problem, tzn moj T ma problem ze skora g這wy.
Odk康 sam pamieta zawsze zaraz na przodzie nad czolem, gdzie jest linia w這sow ma potworny 逝pie. Oprocz tego jeszcze ma kilka takich "豉t" z tylu.
Tak jak pisze to nie jest cala g這wa tylko takie "placki".
Myje Head&shoulders ale mi sie wydaje,瞠 ten szampon tylko to pot璕uje
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...2-rodzaje.html

ja umyje wlosy to na chwile( powiedzmy od rana do wieczora) wyglada to ok, na drugi dzien jest masakra zowu

moze powinien bardziej nawil瘸 sklap
wez mu wywal ten syf nie ma nic gorszego od h&s kup mu clear men do wrazliwej skory i w aptece masc clotrimazol (ok 3zl). niech wysmaruje glowe ta mascia jak jest w domu, ponosi z godzine, dwie i umyje wlosy clearem. jest wielka szansa ze jak bedzie na clearze to mu juz nie wroci wcale ten lupiez- moj tz nie mial narotow od kilku lat a wczesniej byla taka sieka ze myslalam ze ma jakas skorna chorobe

Cytat:
Najpierw Wam si wcie豉m z ombre teraz si wetn z lumpeksami, mam nadziej, 瞠 nie macie mi za z貫 i b璠e mog豉 co skrobn望 od czasu do czasu
Ot霩 ja podziwiam wszystkie kobitki, kt鏎e potrafi z這wi co ciekawego w sh, albo po prostu we Wroc豉wiu nie ma ciekawych lumpeks闚. Ja co wejd to mam wra瞠nie, 瞠 ciuchy s stare, zniszczone, jak takie szmaty, a jak ogl康am czasem na necie zdj璚ia ciuch闚 kt鏎e dziewczyny kupuj w sh, to mnie szlag trafia nie wiem dlaczego tak jest
pisz z nami do woli
ja tez nie umiem znalezc nic... przez cale zycie znalazlam moze z 5 sztuk fajnych sh ciuszkow

Cytat:
Czesc dziewczyny,

Cytat:
dzieki za wyraz wspolczucia

Cytat:
no w豉郾ie zazdroszcz takich miejsc mam kole瘸nk, kt鏎a mieszka w Lesznie i jak mi pisze, 瞠 za 30 z obkupi豉 siebie i synka to mnie a trz瘰ie, bo te bym chcia豉

No w豉郾ie to chyba te troch moja wina, bo mnie tej kreatywno軼i brakuje. Niestety ale sama nic nie wykombinuj, kupuj ciuchy kt鏎e mi wpadn w oko u kogo najcz窷ciej

a jednak czyli masz w這sy z waty
Buah nie wymiguj si m闚 mi tu szybko czemu Ci na AG nie ma
waciana blondyna sesese

Cytat:
jak ograne te wlosy ()to wpadne

generalnie odrosty wyszly ladnie, nawet bardzo ale te jasniejsze pasma sa zwyczajnie fioletowe
wyyygladam jak stara baba

dooobra juz nie marudze, jest za☠☠☠iscie, wygladam troche jak Kelly http://gossip-celebrity-news.com/wp-...-osbourne1.jpg

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

kurde, moglam sie sluchac Waty
OMG chybabym padla jakbym tak wygladala jak kelly

Cytat:
Bede nastepna

Szlag mnie trafi zaraz, wszyscy mi mowia co mam robic, kiedy jak, a gdzie do cholery jasnej moje wlasne zdanie? Nikt nawet na to nie patrzy tylko za mnie #@!$#@%$ decyzje podejmuje
zrob jak ja- powiedzialam sobie ze od 2013 nikt za mnie nie bedzie juz decydowal w niczym i ze bede robic co zechce i poki co tak jest koniec z wykorzystywaniem mnie o!
Stary 2013-01-31, 14:06   #2330
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
gratki ze tak szybko z sesja sobie poradzilas

ja tam bede farbowala. tak naprawde zadnych badan opublikowanych na NIE nie ma. mowi sie ze lepiej nie... no ale- przeciez mowi sie tez o lekach i innych rzeczach ktore lepiej nie a jednak w razie wypadku sie podaje...
najwyzej farbowalabym nie wiem no w wiekszych odstepach- co 1,5 miesiaca i juz.

mam kilka kolezanek co o ciazy sie dowiedzialy dopiero w 2-3 miesiacu i mozna pow ze pierwszy trymestr szalaly i wiele zakazanych rzeczy robily i wszystko sie dobrze skonczylo ich dzieciom nic nie dolega...
dziekuje

nie ma doniesien ze amoniak przenika przez skore.
trzeba uwazac jak ze wszystkim.

ja tez mam takie kolezanki, palily pily nie wiadomo co...i wszystko ok.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:06   #2331
Emilia1
Zakorzenienie

Bo amoniak to napewno ma. I czu mam j zmiesza z 219??? Tak czytalam na Twoim blogu. Czy lepiej sam a10 zeby by造 ja郾iejsze i bez 鄴販i??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:11   #2332
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
O Bunny zawita豉

A powiedz mi Bunny czy a10 to mocno drazni帷a farba?? Teraz jak jestem bliska ladnego blondu nie chcialabym tak tego zostawic chyba ze naprawde istnia這by ryzyko, ale piszecie ze mozna. Ona mocno rozja郾ia prawda??
no jest mocna choc te nowe serie co teraz wypuscili maja obnizona zawartosc amoniaku np.
jezeli nigdy cie farby nie palily w glowie, nie mialas uczulen to mysle ze nic zlego ci nie grozi- ona ma 12% utleniacz wiec sila rzeczy musi popiec w skore z 10-15 minut. cos za cos.(choc mnie nie piecze ale ja ja klade na wlosy umyte odzywka bez szamponu i to zabezpiecza wszelkie reakcje skory)
jest mocna i najlepiej wsrod sklepowek rozjasnia...

zawsze jak uznasz ze cos sie zle dzieje- slabo ci, piecze ze nie wytrzymasz to lecisz pod kran i pluczesz chlodna woda... i tyle.
nie zabije cie to ani twojego malenstwa.

albo zapuszczaj ombre... jesli bardzo sie boisz
Stary 2013-01-31, 14:16   #2333
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze jak uznasz ze cos sie zle dzieje- slabo ci, piecze ze nie wytrzymasz to lecisz pod kran i pluczesz chlodna woda... i tyle.
nie zabije cie to ani twojego malenstwa.

albo zapuszczaj ombre... jesli bardzo sie boisz
to wlasnie chodzi o to ze nasze receptory moga odebrac amoniak jako cos nieprzyjemnego, b鏊-a rekacja organizmu na bol=uwalnianie wielu hormonow. stad tez proponuja nie uzywac w pierwszym trymestrze.
Bo tworzenie organow i narzadow dziecka to 4-6 tydzien zycia p這dowego.
a jak zaczyna sika w 13 tygidniu (to juz II trymestr) to jak cos to wysika
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:17   #2334
exclusivee
Zakorzenienie

A u mnie stopnia 郾ieg i jest sucho W ko鎍u mog zak豉da zamszowe botki

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:17   #2335
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje

nie ma doniesien ze amoniak przenika przez skore.
trzeba uwazac jak ze wszystkim.

ja tez mam takie kolezanki, palily pily nie wiadomo co...i wszystko ok.
no wlasnie... nie wiem moze zycie zweryfikuje mi poglady, ja nigdy w ciazy nie bylam wiec nei mam doswiadczenia swojego... ale mialam kontakt z wieloma kobitkami w roznych momentach ciazy jako ich fryzjerka i bylo ok. farbowaly, rozjasnialy, balejazowaly... troche sie obawialy ale mowily ze musza sie mezom podobac, byly naprawde pieknymi, zadbanymi kobietami a mimo strachu wolaly nie miec odrostow bo mowily ze przez to czuja sie brzydkie i odpychajace
samopoczucie mamy najwazniejsze- mama zadowolona z wygladu to i dziecko w brzuszku szczesliwe
mysle ze jesli nie ma zagrozenia ciazy, nie ma mocnych alergii to mozna farbowac. i jesli dobrze sie tego dnia czujemy.

zreszta mysle ze w ogole ciaza to nie choroba i o ile nie mamy z nia problemow, powiklan to nie ma co sie ograniczac we wszystkim bo dzidzius...
moja mama wiele rzeczy zakazanych robila i jestem normalna miala zatrucie ciazowe i toksoplazmoze...i jakos udalo sie bez szwanku dla mnie mimo ze bylam wczesniaczkiem wazacym 1,2kg

Cytat:
Bo amoniak to napewno ma. I czu mam j zmiesza z 219??? Tak czytalam na Twoim blogu. Czy lepiej sam a10 zeby by造 ja郾iejsze i bez 鄴販i??
ja mieszam bo tak uzyskuje najjasniejszy i najchlodniejszy kolor. stosowalam je tez osobno. ale zmieszane to u mnie najlepsza opcja
Stary 2013-01-31, 14:21   #2336
Agatau88
Zakorzenienie

Bunny wazylas 1,2 kg? wow malo!
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:36   #2337
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny wazylas 1,2 kg? wow malo!
no niestety do tego mie軼i豉m si ojcu na dloni tak by豉m ma豉... sp璠zi陰m p霩niej ponad miesiac w inkubatorze i tylko do mnie rodzinka dojezdzala hehe
Stary 2013-01-31, 14:41   #2338
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no niestety do tego mie軼i豉m si ojcu na dloni tak by豉m ma豉... sp璠zi陰m p霩niej ponad miesiac w inkubatorze i tylko do mnie rodzinka dojezdzala hehe
no to sie mialas...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:43   #2339
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Bunny napisa豉m do Ciebie maila w sprawie ombre, ale spoko, nie ma po酥iechu
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:49   #2340
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
na pewno, ale u mnie to skomplikowane, m鎩 ojciec prze篡wa drug m這do嗆 i zrobi si mega wyluzowany, do tego stopnia, 瞠 zasady kt鏎e pr鏏uj jej wpoi on 豉mie no i robi pewne rzeczy wbrew mnie za moimi plecami, utwierdzaj帷 j, 瞠 to jest ok
A tak z ciekawo軼i to ile tato ma lat?
Fajnie mie takiego dziadka Ja mia豉m konserwatywnego
Cytat:
Ale tez przez mnoejsz ilo嗆 snu jeste w stanie zrobi wi璚ej rzeczy. Co do lump闚 to jaki jest zaciesz ze masz cos w czym nie zobczysz nikogo

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Na jakie w這sy farbowalas ze wyszly fioletowe???
Nigdy nie spotka豉m osoby ubranej tak, jak ja Mo瞠 i mam kiepski gust, ale przynajmniej nie wygl康am, jak p馧 miasta Raz sobie kupi豉m w Vero Modzie kurtk p馧 Krakowa w niej chodzi這

Cytat:
Ja nie m闚i o 3-4 latku sikaj帷ym w pieluchy, bo do tego te nie d捫 Ale nie chc na si喚 sadza dziecka na nocniku gdy widz 瞠 nie jest na to gotowy, mog豉bym go tym zniech璚i. Im b璠zie bli瞠j do wiosny i lata tymbardziej b璠 dzia豉, bo na lato chcia豉bym go odpieluszkowa, 瞠by potem ju nie by這 na zim problemu. Ale nie rozumiem tej presji ka盥ego dooko豉, 瞠 jak syn sko鎍zy roczek to musz go ju i teraz koniecznie odpieluszkowa Bo co? B璠zie si gorzej rozwija? Bo nasze mamy kiedy tak robi造 i my te powinny鄉y? Dla mnie to kompletna bzdura. Synka nigdy nie odstawia豉m od np. smoczka, bo zrobi to sam. By taki moment, 瞠 zacz掖 zasypia par razy bez niego, i bardziej si nim bawi ani瞠li mia go w buzi. I wtedy dawa豉m mu go coraz mniej a w ko鎍u w og鏊e przesta si domaga. Z odstawieniem pieluch te b璠 czeka a zobacz 瞠 jest got闚 na to, narazie tak jak powiedzia豉m, oswajam go z nocnikiem, k豉d na niego misie, staram si mu t逝maczy 瞠 one tam robi sisi i 瞠 Filipek te tam b璠zie robi Zamierzam jeszcze kupi tak ksi捫eczk dla dzieci o sikaniu do nocnika w豉郾ie i mu czyta, t逝maczy, pokazywa obrazki 瞠by go stopniowo w to wprowadza. Uwa瘸m 瞠 na wszystko jest czas i nie potrzebujemy 瞠by nas ci庵le ponaglano, bo po co stresowa dziecko No ale wiadomo, 瞠 ka盥y inaczej post瘼uje z dzieckiem i tu nie ma co wnika Z tym 篡wieniem to te masakra, nie wolno przesadzi ani w jedn ani drug stron
Dlatego napisa豉m: niech sobie ka盥a mama decyduje, jak robi I potem pretensje sama do siebie
Zna豉m ch這pca, kt鏎y w wieku 7 lat smoka doi
Jak u mnie jest jakie "cudze" dziecko to pytam, co je, czego nie mo瞠 I jak np. mama powie, 瞠 nie daje s這dyczy to nie wciskam na si喚, 瞠 koniecznie musz go t czekoladk pocz瘰towa Tak samo z sokami z kartonu, znam mamy, kt鏎e tylko mineraln do picia daj

Poza tym matki z dzie熤i doprowadzaj mnie do sza逝 odk康 mi taka jedna mamusia przejecha豉 w霩kiem po stopach I dodam, 瞠 trotuar by szeroki i mia豉 miejsce

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
to kto prywatny?
czy ma swoj dzia豉lno嗆?
droga jest ?

tak my郵a豉m 瞠 tak b璠zie, bo ten autobus jednak jest w ruchu
Mi貫j podr騜y i wspania造ch widok闚
Nataszka ma dzia豉lno嗆, a gdzie ty mieszkasz?

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.