W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-31, 14:56   #2341
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Mo瞠 masz racj, nie wiem, u mnie zawsze pomaga豉 rozmowa bo nawet je郵i ju si czasem zdarza這 takie zachowanie i uk豉danie 篡cia to zawsze konsekwentnie i stanowczo m闚i豉m, 瞠 mog sobie gada ile chc a ja i tak zrobi swoje. No i w ko鎍u stwierdzili, 瞠 rzeczywi軼ie to nic nie da i przestali si wtr帷a, teraz mam totalny spok鎩. Szybko ich nauczy豉m
Ale ludzie s r騜ni i nie ka盥ego dzia豉 to samo
aaa w sumie to nie wiem, mo瞠 ja gdzie kiedy pope軟i豉m b陰d i za p騧no si ogarn窸am i przyzwyczai豉m go do takiego nie liczenia si z moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Ja nie m闚i o 3-4 latku sikaj帷ym w pieluchy, bo do tego te nie d捫 Ale nie chc na si喚 sadza dziecka na nocniku gdy widz 瞠 nie jest na to gotowy, mog豉bym go tym zniech璚i. Im b璠zie bli瞠j do wiosny i lata tymbardziej b璠 dzia豉, bo na lato chcia豉bym go odpieluszkowa, 瞠by potem ju nie by這 na zim problemu. Ale nie rozumiem tej presji ka盥ego dooko豉, 瞠 jak syn sko鎍zy roczek to musz go ju i teraz koniecznie odpieluszkowa Bo co? B璠zie si gorzej rozwija? Bo nasze mamy kiedy tak robi造 i my te powinny鄉y? Dla mnie to kompletna bzdura. Synka nigdy nie odstawia豉m od np. smoczka, bo zrobi to sam. By taki moment, 瞠 zacz掖 zasypia par razy bez niego, i bardziej si nim bawi ani瞠li mia go w buzi. I wtedy dawa豉m mu go coraz mniej a w ko鎍u w og鏊e przesta si domaga. Z odstawieniem pieluch te b璠 czeka a zobacz 瞠 jest got闚 na to, narazie tak jak powiedzia豉m, oswajam go z nocnikiem, k豉d na niego misie, staram si mu t逝maczy 瞠 one tam robi sisi i 瞠 Filipek te tam b璠zie robi Zamierzam jeszcze kupi tak ksi捫eczk dla dzieci o sikaniu do nocnika w豉郾ie i mu czyta, t逝maczy, pokazywa obrazki 瞠by go stopniowo w to wprowadza. Uwa瘸m 瞠 na wszystko jest czas i nie potrzebujemy 瞠by nas ci庵le ponaglano, bo po co stresowa dziecko No ale wiadomo, 瞠 ka盥y inaczej post瘼uje z dzieckiem i tu nie ma co wnika Z tym 篡wieniem to te masakra, nie wolno przesadzi ani w jedn ani drug stron

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
豉dnie fajne strzy瞠nie, widac ze sie uk豉daja
dzi瘯i
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
kt鏎ym ombre robi豉? jaki nr?

wrzucisz fotki w 鈍ietle dziennym? ja te si przymierzam do tego ombraka, obym sobie poradzi豉, bo te chc mie 豉dne przej軼ie mi璠zy kolorami a nie takie odci璚ie g鏎a ciemna d馧 jasny
pewnie, 瞠 wrzuc, ale w sobot dopiero jako to ogarn, bo jak wracam z pracy w tygodniu to ju ciemno a farbowa豉m t http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/im..._width_220.jpg
Cytat:
pisz z nami do woli
dzi瘯i
Cytat:
moja mama wiele rzeczy zakazanych robila i jestem normalna miala zatrucie ciazowe i toksoplazmoze...i jakos udalo sie bez szwanku dla mnie mimo ze bylam wczesniaczkiem wazacym 1,2kg
wow jaki okruszek rozczulaj mnie strasznie takie wcze郾iaczki

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-31, 14:59   #2342
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
pewnie, 瞠 wrzuc, ale w sobot dopiero jako to ogarn, bo jak wracam z pracy w tygodniu to ju ciemno a farbowa豉m t http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/im..._width_220.jpg
dzi瘯uj
ooo jak do blondu to nie幢e rozja郾i這 ja chcia豉m robi nr 2
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:01   #2343
groszek1852
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witajcie drogie forumowiczki
Mam taki problem: przez 2 lata farbowa豉m si na blond w salonie welli. Jednak瞠 we wrzesniu postanowi豉m cos zmieni: zafarbowa豉m w這sy na kolor 7,0(wcze郾iej mia豉m chyba 10),p霩niej farbowa豉m jeszcze dwa razy(ostatni raz przed swietami w grudniu). Moje pytanie brzmi: czy mog teraz na這篡 farb 9/16 z oksydantem 9% na konc闚ki(rozjasnione i przykryte 7),oraz reszte wlosow( pokryte tylko 7)?
groszek1852 jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:10   #2344
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Cytat:
dzi瘯uj
ooo jak do blondu to nie幢e rozja郾i這 ja chcia豉m robi nr 2
przed tym Ombre farbowa豉m Palette miodowy blond, kt鏎y wyszed jak br您 a wcze郾iej rozja郾ia豉m, wi璚 mo瞠 dlatego tak szybko si rozja郾i造, ale wydaje mi si, ze na Twoje w這ski spokojnie mo瞠sz go k豉嗆, bo ja go trzyma豉m uwaga nie 30 minut, a g鏎a 10-15 bo tak mi szybko rozja郾i

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:18   #2345
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
przed tym Ombre farbowa豉m Palette miodowy blond, kt鏎y wyszed jak br您 a wcze郾iej rozja郾ia豉m, wi璚 mo瞠 dlatego tak szybko si rozja郾i造, ale wydaje mi si, ze na Twoje w這ski spokojnie mo瞠sz go k豉嗆, bo ja go trzyma豉m uwaga nie 30 minut, a g鏎a 10-15 bo tak mi szybko rozja郾i
o kurcz to rzeczywi軼ie rozja郾ia這 ekspresowo ja mam w這sy na poziomie 8, d逝go嗆 jest troch ja郾iejsza i te si szybko rozja郾ia, wi璚 nie wiem teraz... Bunny radzi豉 mi 2 zawsze szybciej mog zmy, ale i tak si ci庵le boj i b璠 panikowa dop鏦i nie zmyj farby i nie wysusz w這sow
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:32   #2346
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 212

Dooobra wstawiam zdj璚ia zaraz po farbowaniu i po myciu przeciw逝piezowym

Wiec tak, zaczne od tego, ze generalnie farba ladnie rozjasnila wlosy, jednak przez te pasma fioletowe na koronie wydawalo sie, ze reszta wlosow jest dosc zolta. Ale tak nie jest Tylko te wlosy od spodu, ktore mam zawsze ciemniejsze zlapaly ladny kolor
Mycie przeciwlupiezowym poskutkowalo, gdyz teraz mam typowo popielato-perlowy odcien, z domieszka naturalnego blondu (taki urok). Nie patrzcie na stan wlosow, bo albo sa mokre, albo wysuszone suszarka, dodatkowo nie sa wyprostowane no i koncowki sa do podciecia, podetne sobie w srode w przyszlym tygodniu
wiadomo, swiatlo tez slabe, bo aparat troche swiruje od tej pogody

zdj 1, 2- zaraz po farbowaniu
zdj 3, 4- po myciu przeciwlupiezowym

przypominam, wella illumina 9/60
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0410-horz.jpg (23,7 KB, 101 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0417-horz.jpg (33,6 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0436-horz.jpg (84,8 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0439.jpg (43,9 KB, 69 za豉dowa)

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-01-31 o 15:33
buahhot jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:43   #2347
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆

Wiec tak, zaczne od tego, ze generalnie farba ladnie rozjasnila wlosy, jednak przez te pasma fioletowe na koronie wydawalo sie, ze reszta wlosow jest dosc zolta. Ale tak nie jest Tylko te wlosy od spodu, ktore mam zawsze ciemniejsze zlapaly ladny kolor
Mycie przeciwlupiezowym poskutkowalo, gdyz teraz mam typowo popielato-perlowy odcien, z domieszka naturalnego blondu (taki urok). Nie patrzcie na stan wlosow, bo albo sa mokre, albo wysuszone suszarka, dodatkowo nie sa wyprostowane no i koncowki sa do podciecia, podetne sobie w srode w przyszlym tygodniu

Nie by造 tak straszne, jak opisywa豉
Stary 2013-01-31, 15:45   #2348
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 212

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Nie by造 tak straszne, jak opisywa豉
na zywo byly jak ja bym do pracy poszla
ale jest dobrze

buahhot jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:48   #2349
groszek1852
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez groszek1852 Poka wiadomo嗆
Witajcie drogie forumowiczki
Mam taki problem: przez 2 lata farbowa豉m si na blond w salonie welli. Jednak瞠 we wrzesniu postanowi豉m cos zmieni: zafarbowa豉m w這sy na kolor 7,0(wcze郾iej mia豉m chyba 10),p霩niej farbowa豉m jeszcze dwa razy(ostatni raz przed swietami w grudniu). Moje pytanie brzmi: czy mog teraz na這篡 farb 9/16 z oksydantem 9% na konc闚ki(rozjasnione i przykryte 7),oraz reszte wlosow( pokryte tylko 7)?

Dziewczyny,mo瞠cie mi jako pom鏂?
groszek1852 jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:50   #2350
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Poczekaj a przyjdzie bunny Na pewno Ci odpowie
Stary 2013-01-31, 15:51   #2351
kasik16
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

hej prosz Was o porad, ponad miesi帷 temu farbowa豉m moje naturalne w這sy farb delikatnie opalizuj帷y blond 7.0 z garniera(moje naturalne w這sy to jasny br您 . W這sy mam obecnie chyba na poziomie 7, z odcieniem z這cistym, odrosty nie rzucaj si bardzo w oczy. Kusi mnie farba recital preference islande http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=198
jak my郵icie jaki efekt mog uzyska. Jakich kolor闚 nie powinnam stosowa maj帷 teraz po造sk z這ty, 瞠by nie wysz這 jakie paskudztwo, zielone mi chyba nie grozi? nie chc te rudo軼i, ale kolor stonowany, raczej zimny, dzi瘯i z g鏎y za odp
kasik16 jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:56   #2352
Ninedin
Zakorzenienie

Mo瞠 ma kt鏎a ochot na seksi kitk

http://allegro.pl/sexy-kitka-dopinka...969470701.html
Stary 2013-01-31, 16:04   #2353
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Sk康 ja to znam Ja g逝pie gadanie/dobre rady wpuszczam jednym uchem, a wypuszczam drugim A jak kto chce zdecydowa co za mnie to przewa積ie i tak robi po swojemu. Teraz np. wkurza mnie jak ca豉 rodzina naciska na mnie 瞠by m這dego uczy korzysta z nocnika, podczas gdy dzieci maj w pe軟i wykszta販one umiej皻no軼i fizjologiczne i panowanie nad nimi podobno dopiero oko這 1,5roczku Wyj窸am m這demu nocnik 瞠by si z nim oswaja i za jaki czas jak zobacz 瞠 b璠zie got闚 zaczn go sadza, i gdzie mam te ca貫 naciski Tak samo jak z chrztem. Ale to ju inna historia...

Ja 獞icz w domu przewa積ie, a teraz tak uty豉m 瞠 te by mi si przyda這 co nieco zrzuci

Sprawd w senniku co to znaczy Mi kiedy jak jeden sen 郾i si parena軼ie razy pod rz康 jaki czas p騧niej okaza這 si 瞠 jestem w ci捫y Dzisiaj mi si np. 郾i這 瞠 si bi豉m z jak捷 lask (i to nie pierwszy raz z ni!) i jak zwykle przegrywa豉m
sprawdza豉m oznacza to szcz窷cie (dziecko i 7-ka)
Cytat:
To odwr鵵 rol i zaplanuj Ty 篡cie tym osobom Brutalne i skuteczne

W Krakowie ostatnio kiepsko z ciuchami Poza tym porobi造 si takie gangi, 瞠 jak dostawa to bior wszystko, jak leci P騧niej te rzeczy sprzedaj na Allegro.

Moja krawcowa to moje guru Potrafi nawet poszerzy lekko za w御k rzecz Spokojnie mog kupowa nawet co wi瘯szego, bo potrafi super dopasowa Do figury te fajnie dobiera- m闚i, co pasuje, a co nie

Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 teraz w mniejszych miejscowo軼iach mo積a fajne rzeczy wyszpera
fajna krawcowa z Krakowa?
a te gangi to jaka masakra
Cytat:
illumina od welli, odcie 9/60

kupi豉m ju szampon, zaraz id dzia豉 i wzielam sobie przy okazji nowy plyn do kapieli o zapachu mango i brzoskwini pogoda do , do tego fioletowe wlosy na mej glowie nic tylko isc sie odprezyc
a to ja chcia豉m Cie w nim widzie bo si nad nim zastnawia豉m
Cytat:

nie by這 najgorzej a teraz po myciu ju chyba ok wygl康a

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:19   #2354
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

uu na pocz徠ku rzeczywi軼ie wysz這 lekko fioletowo......ale wida 瞠 szampon przeciw逝pie穎wy poradzi sobie bez problemu

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:

hahaha ostatnio widzia豉m tak starsz kobitk kt鏎a mia豉 co w podobie dopi皻ego do w這s闚
moze jak mi wszystkie w這sy na staro嗆 wypadn od farbowania to sobie tak zakupie
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:20   #2355
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hejo! ale dzis szalony dzien! by豉m w 4 sklepach zoologicznych w bolcu i wszedzie 鈍inki jednego rodzaju rozetki,ale tylko w jednym by豉 3 kolorowa wiec wzielam mam 鈍inie!!!

Cytat:
ja mam psa i krolika i co prawda razem nie puszczam ich po pokoju bo lolka by krolika zaganiala...ale tak to egzystuja fajnie- krolik stoi w klatce na szafeczce a lola moze do niego zagladac stajac na tylne lapki i czasem nawet przez prety noskami sie stukaja czy lola probuje krolinke liznac

kotka o taka klatka bedzie ok:

http://www.keko.pl/art-met-klatka-dl...8x37x34cm.html

nie mniejsza bo sie zwierze bedzie meczylo...
wiadomo krolik jest wiekszy i moja ma 80cm cos kolo tego, dla swinki 50cm starczy.
no napewno by j goni豉 ! biedny trusiek by sie zestresowa
a troche mniejsz mam klatk, wiec bede szuka wi瘯szej

Cytat:

od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:22   #2356
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
A u mnie stopnia 郾ieg i jest sucho W ko鎍u mog zak豉da zamszowe botki
u mnie tak samo jeszcze dwa dni temu tony 郾iegu a teraz juz wog鏊e go nie wida praktycznie ale botk闚 jeszcze nie mog za這篡 bo mokro mimo wszystko jest u nas...... to co mnie denerwuje teraz jak to po zimie pe軟o kup wychodzi na wierzch

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hejo! ale dzis szalony dzien! by豉m w 4 sklepach zoologicznych w bolcu i wszedzie 鈍inki jednego rodzaju rozetki,ale tylko w jednym by豉 3 kolorowa wiec wzielam mam 鈍inie!!!

poka zdj璚ie 鈍iniaczka
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:24   #2357
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Bunny napisa豉m do Ciebie maila w sprawie ombre, ale spoko, nie ma po酥iechu
odpisalam maila

Cytat:

mnie sie podobalo juz od razu dla mnie fioletu nie bylo ale ladnie, kojarzy mi sie z 9.22 majirela.

Cytat:
odpisalam ci w moim profilu.
Cytat:
Napisane przez kasik16 Poka wiadomo嗆
hej prosz Was o porad, ponad miesi帷 temu farbowa豉m moje naturalne w這sy farb delikatnie opalizuj帷y blond 7.0 z garniera(moje naturalne w這sy to jasny br您 . W這sy mam obecnie chyba na poziomie 7, z odcieniem z這cistym, odrosty nie rzucaj si bardzo w oczy. Kusi mnie farba recital preference islande http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=198
jak my郵icie jaki efekt mog uzyska. Jakich kolor闚 nie powinnam stosowa maj帷 teraz po造sk z這ty, 瞠by nie wysz這 jakie paskudztwo, zielone mi chyba nie grozi? nie chc te rudo軼i, ale kolor stonowany, raczej zimny, dzi瘯i z g鏎y za odp
ja nie radze akurat tego islande... jak dla mnie to on czeto podzielonkawy wychodzi taki jego urok...moze 8.1 sobie sprobuj?
Cytat:

doczepie sobie do ty趾a i bede udawac kucyka
Stary 2013-01-31, 16:28   #2358
Lavia15
Wtajemniczenie

ja sie tak ciesze za 2dni wyjazd mia豉m przed wyjazdem farbowac si Majrelem, ale w sumie kolor mi sie nie spra praktycznie a przy tym odcieniu wog鏊e moich odrost闚 nie wida
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:28   #2359
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆

wow pokaz swiniaczka

znasz p貫?

swinki szybko rosna wiec za jakies 2 mce dobrze byloby kupic wieksza klatke to nie majatek
i poczytaj o zywieniu swinek nie karm tylko pudelkowym szitem urozmaicaj jej diete i nie dawaj kolb czasem bedzie oty豉...

kiedys wzielam lole na smycz a truske puscilam, oczywiscie lola za nia latala, a truska ja zebiskami atakowala ale miala raczej w nosie i pokazywala po kroliczemu ze dominuje obie udane sa, w pania sie wdaly
Stary 2013-01-31, 16:28   #2360
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

poka zdj璚ie 鈍iniaczka
jak b璠e w domciu bo teraz nie mam kabla zeby zrzuci na kompa

Cytat:

doczepie sobie do ty趾a i bede udawac kucyka
b璠ziesz pataja na t璚zy
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:32   #2361
Ninedin
Zakorzenienie

shizaxa nie, nie w Krakowie
Lavia oj tam kiedy by造 takie gumki z w這sami

Bunny b璠ziesz zamiast blond bunny - blond pony

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

kotka koniecznie zr鏏 jej zdj璚ie
Stary 2013-01-31, 16:36   #2362
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
wow pokaz swiniaczka

znasz p貫?

swinki szybko rosna wiec za jakies 2 mce dobrze byloby kupic wieksza klatke to nie majatek
i poczytaj o zywieniu swinek nie karm tylko pudelkowym szitem urozmaicaj jej diete i nie dawaj kolb czasem bedzie oty豉...

kiedys wzielam lole na smycz a truske puscilam, oczywiscie lola za nia latala, a truska ja zebiskami atakowala ale miala raczej w nosie i pokazywala po kroliczemu ze dominuje obie udane sa, w pania sie wdaly
naj鄉ieszniejsze jest ze w豉郾ie nie znali p販i kupi豉m jak捷 ful wypas karme najlepsiejsz jaka mieli , i og鏎ka i jab逝szko ju dostala, przy mnie nie chce 穋e ale jak zostawiam j sama to wpieprza oj nie chce zeby by豉 oty豉 widzia豉m tak na YouTube
a co do tego jak pu軼i豉 truske to lolka dosta豉 instynktu drapie盧zy i niestety chcia豉 j pewnie skonsumowa , widzia豉m to na odcinkach cezara millana zaklinacza ps闚, psy dostaj takiego instyktu jak co jest zamkni皻e niedostepne a potem sie co wypusci to chc zlapa i zrobi krzywde
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:39   #2363
Ninedin
Zakorzenienie

Jak mia豉m kr鏊ika to on przyja幡i si z kotami Pies z kotami te
Raz nawet, jak mi kr鏊ik uciek to koty zagania造 go do zagrody
Czyta豉m, 瞠 kot i kr鏊ik nie mog by razem - u mnie si to nie sprawdzi這
Stary 2013-01-31, 16:40   #2364
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Dzidzia w 13 tygodniu ci捫y juz robi siku???!!
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:41   #2365
Lavia15
Wtajemniczenie

Red face Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Ja mia豉m dwie 鈍inki ale musiaalm trzyma je odzielnie, bo nie nawidzi造 si...mo瞠 dlatego 瞠 by造 to samiczki.... jak wypuszcza豉m je razem to gryz造 si i dostawa造 sza逝
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:44   #2366
Ninedin
Zakorzenienie

lavia przypomnia mi si spos鏏 us造szany kiedy w salonie fryzjerskim - dla pa o rzadkich w這sach i dla ludzi o mocnych nerwach Uwaga
Ot騜 Pani klientka czesa豉 si od lat w koka, ale z biegiem czasu 闚 kok by coraz bardziej chudy Fryzjerka doradzi豉 jej, aby zbiera豉 w這sy, kt鏎e jej wypadaj i wk豉da豉 w rajstopy, jak ju zbierze kup tych w這s闚 to b璠zie mia豉 taki naturalny wype軟iacz
My郵a豉m, 瞠 z krzes豉 zlec
Stary 2013-01-31, 16:52   #2367
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
lavia przypomnia mi si spos鏏 us造szany kiedy w salonie fryzjerskim - dla pa o rzadkich w這sach i dla ludzi o mocnych nerwach Uwaga
Ot騜 Pani klientka czesa豉 si od lat w koka, ale z biegiem czasu 闚 kok by coraz bardziej chudy Fryzjerka doradzi豉 jej, aby zbiera豉 w這sy, kt鏎e jej wypadaj i wk豉da豉 w rajstopy, jak ju zbierze kup tych w這s闚 to b璠zie mia豉 taki naturalny wype軟iacz
My郵a豉m, 瞠 z krzes豉 zlec
nie no bardzo pomys這we nie powiem co ci ludzie w g這wach maj
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-31 o 16:55
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:54   #2368
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
nie no bardzo pomys這we nie powiem co ci ludzie w g這wach maj
Mo瞠 zaczniemy zbiera na staro嗆? Jak nam ju od tych farb wszystkie wyjd
Stary 2013-01-31, 16:55   #2369
Lavia15
Wtajemniczenie

Ja mam kole瘸nk, kt鏎a chce mie jak naja郾iejsze w這sy spo鈔鏚 wszystkich i uwielbia bia造 blond i ostatnio stwierdzi豉, 瞠 chce ju by stara bo na staro嗆 b璠zie mia豉 bia這siwe w這sy i wko鎍u osi庵nie sw鎩 wymarzony odcie
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:55   #2370
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mia豉m dwie 鈍inki ale musiaalm trzyma je odzielnie, bo nie nawidzi造 si...mo瞠 dlatego 瞠 by造 to samiczki.... jak wypuszcza豉m je razem to gryz造 si i dostawa造 sza逝
hehe no ka盥a dla ka盥ej konkurencj moja narazie burczy na mnie jak j jako inaczej dotkn, i spieprz p這chliwa jest bardzo, a co p販i to jest moim zdaniem samiczka , ma ju 3m-c i jakby by to samiec to mia豚y ju jajka a ta nie ma, wiec dziewczynka
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.