W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-01-31, 21:24   #2431
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
a jak zaczyna豉?
Tipsa klei豉 na ca造 paznokiec czy tylko na ko鎍闚k a reszt 瞠l?'Bo ja si zupe軟ie nie znam ale mo瞠 bym zacz窸a si zna...jutro poka輳 Wam jakie mam straszne paznokcie i poradzicie czy co da si z nimi robi??!!
oj ja na swoich robi豉m kr鏒kich,a potem dopiero ros造 to z ka盥ym robieniem to d逝窺ze a co do robienia pazurk闚 ja sie napatrzy豉m jak moja kosmetyczka robi, potem rady bunny i da豉m rade, musia豉by is podpatrze a potem sama spr鏏owa

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
nie! utnij tyle ile chcesz jej dac, umyj lub obierz i poloz na stole niech polezy z pol godziny i sie zagrzeje do temp otoczenia bo sie pochorowac moze. tak samo mokrego nie dawaj takiego cieknacego woda.

nawet na krotkie mozna i z zelem na nich zapuszczac

kotka ten srodkowy pazur perfekcja
postalo chwile i jej da豉m, ale wpieprza豉! ale z reki nie bierze.

Dzi瘯uje bunny jak ju ty chwalisz to musi byc 豉dnie tu akurat na tej fotce ma造 jest niedopi這wany jeszcze
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:49   #2432
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
nie! utnij tyle ile chcesz jej dac, umyj lub obierz i poloz na stole niech polezy z pol godziny i sie zagrzeje do temp otoczenia bo sie pochorowac moze. tak samo mokrego nie dawaj takiego cieknacego woda.

nawet na krotkie mozna i z zelem na nich zapuszczac

kotka ten srodkowy pazur perfekcja
ooo Bunny to jak jutro poka瞠 moje brzydkie pazury to powiesz mi czy da si na nie 瘸l k豉嗆 i jak??

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:54   #2433
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
tylko jak j nazwa???
mo瞠 CYRKO
Skoro cyrkonie uwielbiasz
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:59   #2434
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
tez nie lubie jak kto chce mna kierowa i mi m闚i co mam robi
Cytat:
a dzi mi si sni這, 瞠 mam dziecko, ono sie urodzi這 a ja nie mia豉m dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi si 郾i, 瞠 w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi si 郾i
tez mam nieraz takie sny o ci捫y
Cytat:

ja tam nie wiem czemu ty sie tej joanny wtedy czepilas jak bylo naprawde 豉dnie i sexi

w豉snie ja tez nie wiem co mi odbi這 wtedy a by這 tak pi瘯nie jak si zobaczy豉m w lusterku po wysuszeniu to moje pierwsze s這wa by造 WOW!!!
no nic straconego teraz zobacz ta mieszanke a jak co to wr鏂e to mieszanki z karmelkiem
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Dooobra wstawiam zdj璚ia zaraz po farbowaniu i po myciu przeciw逝piezowym

Wiec tak, zaczne od tego, ze generalnie farba ladnie rozjasnila wlosy, jednak przez te pasma fioletowe na koronie wydawalo sie, ze reszta wlosow jest dosc zolta. Ale tak nie jest Tylko te wlosy od spodu, ktore mam zawsze ciemniejsze zlapaly ladny kolor
Mycie przeciwlupiezowym poskutkowalo, gdyz teraz mam typowo popielato-perlowy odcien, z domieszka naturalnego blondu (taki urok). Nie patrzcie na stan wlosow, bo albo sa mokre, albo wysuszone suszarka, dodatkowo nie sa wyprostowane no i koncowki sa do podciecia, podetne sobie w srode w przyszlym tygodniu
wiadomo, swiatlo tez slabe, bo aparat troche swiruje od tej pogody

zdj 1, 2- zaraz po farbowaniu
zdj 3, 4- po myciu przeciwlupiezowym

przypominam, wella illumina 9/60
super kolorek
Cytat:
Hejo! ale dzis szalony dzien! by豉m w 4 sklepach zoologicznych w bolcu i wszedzie 鈍inki jednego rodzaju rozetki,ale tylko w jednym by豉 3 kolorowa wiec wzielam mam 鈍inie!!!

super
Cytat:
doczepie sobie do ty趾a i bede udawac kucyka

Cytat:
aha, bo ogl康a豉m taki odcinek ze pies to a 郵ina mu ciek豉 tak mu sie spodoba ale kurczak
no dobra macie zdjecia 鈍ini przy okazji sfotografowa造 sie moje szpony, ju troszke odro郾i皻e, a i wrzuce wam jak pomalowa豉m czarnym lakierem na sylwka pazury
郵iczna
pazurki r闚nie
musz przyzna ,瞠 masz talent do tych zdobie
chcia豉bym miec kumpele kt鏎a by mi takie robi豉

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:59   #2435
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
mo瞠 jej uro郾ie, ja chcia豉m tak z d逝窺z sier軼i ale co jak miejsce mojego zamieszkania to zadupie

ja na poc徠ku robi豉m na tips ale jak paznokcie odros造 to robie am 瞠l na nich,dodam ci zdjecie co mam jak spi逝je. Ja sama robie chyba ju prawie 2 lata, pocz徠ki by造 cie磬ie a teraz jest w miare ale 豉dne wychodza a to najwa積iejsze

hah ale 鈍inia sie wystraszy豉 jak zapusci豉m arminka ale cicho by這 i tak s逝cha豉
鈍ietnie wygl康aj, komu te robisz?

musze sobie za這篡 瞠lki te, a jak sobie dajesz rade z praw r瘯, o ile jeste prawo r璚zna u mnie wolniej ale idzie
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:11   #2436
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
mo瞠 CYRKO
Skoro cyrkonie uwielbiasz
a we konia nawet bym tak nie nazwa豉

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
w豉snie ja tez nie wiem co mi odbi這 wtedy a by這 tak pi瘯nie jak si zobaczy豉m w lusterku po wysuszeniu to moje pierwsze s這wa by造 WOW!!!
no nic straconego teraz zobacz ta mieszanke a jak co to wr鏂e to mieszanki z karmelkiem

super

郵iczna
pazurki r闚nie
musz przyzna ,瞠 masz talent do tych zdobie
chcia豉bym miec kumpele kt鏎a by mi takie robi豉
no to pokazuj i zdawaj relacje co do kolork闚

no co tam podpatruje no i bardzo du穎 zawdzi璚zam bunny mam jeden m鎩 ulubiony wz鏎 kt鏎y kiedy zrobi豉m poprostu go kocham
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01229.jpg (92,6 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01231.jpg (114,6 KB, 21 za豉dowa)
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:23   #2437
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
nom, dowiedzialam si w przedzien urodzin m篹a. - taki prezencik - czekalismy na cia輳, bo z pierwsz si nie uda這 ale ta jest tak wypiel璕nowana, 陰cznie z badaniami itp ze musi byc dobrze
Na pewno sie uda, wiele kobiet traci ciaze i wcale nie wynika to z zadnych nieprawidlowosci

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
oj przepraszam musia豉m przeoczy

wiesz co kochana ja robi豉m przed 鈍i皻ami u fryzjera, a nie spisa豉m co to by造 za numery farb.....wiem tylko, 瞠 robi Goldwellem i jakie ch這dne odcienie, chyba z poziomu 8.
no i g鏎e mia豉m lekko ciemniejsz, d馧 jasniejszy - mia這 by niby ombre, ale po kilku myciach mi si to zla這 w jedn ca這嗆. Ale og鏊nie farba na wielki + ju min掖 miesi帷 a ja jestem zadowolona ze swojego odcienia nie 鄴趾nie no i co wa積e odrost闚 nie wida praktycznie w og鏊e, wi璚 kolor musi by zbli穎ny do moich naturali
kurcze szkoda ze nie zobaczylas....moze jakos sie dowiesz?
pytam z ciekawosci bo kolor sie trzyma. wella (ta co ja robie) jest super super ale jednak sie troche splukuje.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

o t szminka bede ciapac usta teraz, numer 205, jest mega jaskrawa ale matowa

http://mostlysunnyblog.com/2013/01/1...e-up-swatches/

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=365
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:28   #2438
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Na pewno sie uda, wiele kobiet traci ciaze i wcale nie wynika to z zadnych nieprawidlowosci

kurcze szkoda ze nie zobaczylas....moze jakos sie dowiesz?
pytam z ciekawosci bo kolor sie trzyma. wella (ta co ja robie) jest super super ale jednak sie troche splukuje.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

o t szminka bede ciapac usta teraz, numer 205, jest mega jaskrawa ale matowa

http://mostlysunnyblog.com/2013/01/1...e-up-swatches/

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=365
no wiesz co moge spyta ewentualnie tego mojego fryzjera bo doda豉m go na FB do znajomych i czasem pisz z nim sobie, ale cholera wie, czy mi powie w ko鎍u moze pomyslec, 瞠 kupie sobie sama t farb i b璠 sama ni robi w domu i do neigo juz nie b璠e 豉zi
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:32   #2439
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no wiesz co moge spyta ewentualnie tego mojego fryzjera bo doda豉m go na FB do znajomych i czasem pisz z nim sobie, ale cholera wie, czy mi powie w ko鎍u moze pomyslec, 瞠 kupie sobie sama t farb i b璠 sama ni robi w domu i do neigo juz nie b璠e 豉zi
to zapytaj powiedz ze kolezanka pyta, ok?
a masz gdzies palete tego goldwella?linka. rzuce okiem.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:34   #2440
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
kitulka masz stracha przed ombre??
mam, zawsze mam przed zmianami koloru w這s闚 teraz dodatkowo obawiam si czy podo豉m i czy zrobi 豉dne przej軼ie kolor闚, nie chcia豉bym aby tak po prostu si odcina造 - moje w這sy, a tu nagle JE.B! i jasny blond
Cytat:
貫e dopiero we wt

to dopiero po swoim powrocie zobacze, a umieram z ciekawo軼i !

wiesz 瞠 ja wielka zwolenniczka ombre
niestety, dopiero we wtorek z wielk ch璚i zrobi豉bym szybciej, ale nie dam rady, jutro jad do T, wracam w niedziel p騧nym wieczorem albo w poniedzia貫k rano, p騧niej mam egzamin no i wypada na wtorek
kitkulka jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:53   #2441
Agatau88
Zakorzenienie

LAVIA
jeszcze z ciekawosci czy to byl elumen czy topchic czy colorance?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cho mam nadzieje ze za 2 tyg jak mi poprawi farb bede miala spokoj na jakis czas...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:58   #2442
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kotka
OOOO!! Jaka przecudowna Lubi 鈍iniaki, s takie pocieszne (o ile nie s nawiedzone)

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Kotka
OOOO!! Jaka przecudowna Lubi 鈍iniaki, s takie pocieszne (o ile nie s nawiedzone)
Stary 2013-01-31, 23:01   #2443
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Kotka ja widzialam jak kosmetyczka mi robila ale tylko tipsy, same zele nie. Ale moze jakies 32 poogladam,kuzynka ma lampe to mi pozyczy, sprawie sobie zele i bede probowac. Tylko mi jutro powiecie czy na takich szerokich i krotkich jak moje da cos sie zrobic:-D

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-01-31, 23:01   #2444
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
LAVIA
jeszcze z ciekawosci czy to byl elumen czy topchic czy colorance?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cho mam nadzieje ze za 2 tyg jak mi poprawi farb bede miala spokoj na jakis czas...
ok napisa豉m do niego na pewno nie Elumen albo Topchic albo Colorance

kojarzy mi si 瞠 kt鏎y z tych: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-paleta-71.jpg ale zobaczymy co odpisze
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-31 o 23:05
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 00:20   #2445
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
no mog豉by ju przyj嗆 wiosna bo nakupowa豉m sobie pe軟o botk闚

jad do Holandii do Amsterdamu na tydzie z T-tem mamy zamiar wst瘼nie rozejrze si za prac a przy okazji pozwiedza sobie
Oo, ale Wam fajnie

Cytat:
aha, bo ogl康a豉m taki odcinek ze pies to a 郵ina mu ciek豉 tak mu sie spodoba ale kurczak
no dobra macie zdjecia 鈍ini przy okazji sfotografowa造 sie moje szpony, ju troszke odro郾i皻e, a i wrzuce wam jak pomalowa豉m czarnym lakierem na sylwka pazury
Ale fajna 鈍inka
Pazurki te fajne

Cytat:
jakie farby bra豉??
Garnier 111 Jeszcze nie bra豉m, b璠 zamawia w przysz造m tygodniu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ombre we wtorek
To trzymam kciuki

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-01 o 00:23
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 06:14   #2446
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Kotka gratuluj 鈍inki Za jaki tydzie przyzwyczai si i b璠zie przychodzi i skojarzy, 瞠 masz 瘸rcie w r璚e Strasznie du瘸 jest Jak kupi豉m swoj to male鎥a by豉 Kr鏊ika przynios豉m w kartoniku - tak mi go zapakowali w sklepie Mie軼i mi si na r璚e, a p騧niej r鏀, jak szalony Tydzie si aklimatyzowa, ci庵le siedzia w domkuPami皻am, 瞠 ze 鈍ini by這 podobnie, zjad豉 i zaraz do domku ucieka豉

Kotka jak ty dajesz rad na komputerze pisa?
Ja gustuj w kr鏒kich kwadratowych- takie mi najbardziej pasuj Praktycznie non stop u篡wam komputera i z d逝窺zymi 幢e mi si pisze
Shizaxa mo積a k豉嗆 瞠l na kr鏒kie, tips klej- jak chcesz przed逝篡 Robi豉m na kr鏒kich, ale co dwa tygodnie musia豉m lata Jak odrasta to paskudnie wygl康a
Stary 2013-02-01, 08:08   #2447
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658

Hej wi瘯szo嗆 sesji za mn, zosta w sumie jeden egzamin w poniedzia貫k i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko這 i egzamin . Podczytuj Was ca造 czas,ale nie mia豉m nawet czasu na pisanie.

Kitka mi si ombre bardzo podoba ale na moich w這sach wygl康a這by g逝pio pewnie

Kotka gratuluj 鈍inki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma這, ja mam 70 i jak na pocz徠ku wydawa豉 mi si wielka tak teraz najch皻niej kupi豉bym 120 tylko nie mia豉bym gdzie postawi. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mn鏀two informacji i zdj耩 . 安inki uwielbiaj hamaczki, ja swoim zrobi豉m ze starej po軼ieli, albo nawet kawa貫k polaru zwini皻y, one lubi si w tym zakopywa . A no i pami皻aj,瞠 鈍inki to zwierz皻a stadne iii najlepiej si czuj jak s przynajmniej dwie (oczywi軼ie tej samej p販i). Kotka jak chcesz przyzwyczai 鈍inke do siebie i do imienia to dawaj jej z r瘯i jedzenie i m闚 do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowa no i to zwierz徠ko boja幢iwe wi璚 na razie daj jej spok鎩, daj si jej zaklimatyzowa w nowym pomieszczeniua w這ski jej urosn spokojnie, moja ma na dupce takie d逝gie,瞠 musz jej podcina

A ja farbowa豉m drugi raz Alf, ale mia豉m tylko wod 6% no i tak zrobi豉m wysz這 豉dnie, na g鏎ze takie 豉dne pasemka mi si zrobi造 ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my郵isz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2013-02-01, 09:11   #2448
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Witam sie i nadrabiam

Cytat:
Dziewczyny, bardzo dzi瘯uj za gratki i pomoc.
Wizyte nast瘼n mam dopiero w lutym, a w poniedzia貫k zapomnialam gina pytac o to, ale wiedzia豉m, 瞠 mog tu liczy na Wasz pomoc.
Kylie, pi瘯ne masz w這sy!!! A 10 chyba najlepiej rozja郾ia ze sklepowych , co??bo chc odrost uparty zrobi a i ca這嗆 poja郾i.

Kroliczka mieli鄉y kiedy- baranka- sliczny by ale niestety wszystko obrzera jak bu wypuszczany. Przegryza kable, obdrapywa z帳kami meble... nie wspomne o tym ze robil bobki oczywi軼ie najch皻niej na 堯磬u. Przez to m鎩 m捫 powiedzia ze nke zgodzi sie ba kicka w naszym domu. Niech皻nie dawa si pog豉ska. K御a ;-)
Dziekuje
Mnie zazwyczaj piecze i mam strupki na skorze glowy, chyba ,瞠 tak jak Bunny umyje odzywka wtedy obywa sie bez wiekszej tragedii, ale dla tego koloru warto pocierpiec

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Emilia gratuluj
Kylie ja a tak to nie, ale jak wejd to zawsze co wyszperam. Mam zasad, 瞠 bior tylko rzeczy z metk
u mnie ciezko znalesc ciuszki z metkami

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
No wiesz Jak leci brazylijska telenowela te wyzywasz na g這s re篡sera i scenarzyst 瞠 to psychopaci? W ko鎍u tam si jeszcze bardziej pokr璚one rzeczy dziej My si tylko inspirowa造鄉y
dlatego ja nie ogladam takich rzeczy, bo potem mi sie koszmary snia

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:

鑿icz, 獞icz, ja tez dzis ju by豉m
Ja zaczynam od dzis
Mam nadzieje,瞠 mi sie to uda
Juz nie moge na siebie patrzec

Cytat:

kylie a czemu teraz robisz a10 a nie 219? lepszy kolor po niej? jakie roznice zauwazasz?
Mam wrazenie, 瞠 jest jasniej niz po 219
i kolor sie dluzej utrzymuje w lepszym stanie, ale moze sie myle.
Zawsze bede miala sentyment do 219, bo to z nia byl moj "pierwszy raz" udanego farbowania domowego i bede do niej tez wracac.
To farby to sa moje dwa pewniaki
Wyobrazcie sobie jaki ja mam odrsot ja ost. farbowalam w Wigilie

Cytat:
wez mu wywal ten syf nie ma nic gorszego od h&s kup mu clear men do wrazliwej skory i w aptece masc clotrimazol (ok 3zl). niech wysmaruje glowe ta mascia jak jest w domu, ponosi z godzine, dwie i umyje wlosy clearem. jest wielka szansa ze jak bedzie na clearze to mu juz nie wroci wcale ten lupiez- moj tz nie mial narotow od kilku lat a wczesniej byla taka sieka ze myslalam ze ma jakas skorna chorobe
W豉snie od wczoraj zaczelam wprowadzac Twoje rady w zycie.
Na poczatku jak mu powiedzialam,瞠 musi 貫b ma軼ia smarowac, to powiedzial,瞠 on nie ma takiego skrzywienia na punkcie w這s闚 i nie zamierza ich myc 5h tak jak ja
ale jak uzylam mojego spojrzenia a la " morderca", to odrazy sie zgodzil

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Dooobra wstawiam zdj璚ia zaraz po farbowaniu i po myciu przeciw逝piezowym

Wiec tak, zaczne od tego, ze generalnie farba ladnie rozjasnila wlosy, jednak przez te pasma fioletowe na koronie wydawalo sie, ze reszta wlosow jest dosc zolta. Ale tak nie jest Tylko te wlosy od spodu, ktore mam zawsze ciemniejsze zlapaly ladny kolor
Mycie przeciwlupiezowym poskutkowalo, gdyz teraz mam typowo popielato-perlowy odcien, z domieszka naturalnego blondu (taki urok). Nie patrzcie na stan wlosow, bo albo sa mokre, albo wysuszone suszarka, dodatkowo nie sa wyprostowane no i koncowki sa do podciecia, podetne sobie w srode w przyszlym tygodniu
wiadomo, swiatlo tez slabe, bo aparat troche swiruje od tej pogody

zdj 1, 2- zaraz po farbowaniu
zdj 3, 4- po myciu przeciwlupiezowym

przypominam, wella illumina 9/60
Mi sie tam podoba
zapisze sobiefarbe, w razie jakby na przyszlosc mnie cos sieklo
a jak kondycja w這sow?
Cytat:
Mo瞠 ma kt鏎a ochot na seksi kitk

http://allegro.pl/sexy-kitka-dopinka...969470701.html
Kupi to

Cytat:

na jednoro盧u
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 09:25   #2449
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
maj SKINNY! wg mnie te 造se s urocze
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s這dziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj徠ku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej wi瘯szo嗆 sesji za mn, zosta w sumie jeden egzamin w poniedzia貫k i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko這 i egzamin . Podczytuj Was ca造 czas,ale nie mia豉m nawet czasu na pisanie.

Kitka mi si ombre bardzo podoba ale na moich w這sach wygl康a這by g逝pio pewnie

Kotka gratuluj 鈍inki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma這, ja mam 70 i jak na pocz徠ku wydawa豉 mi si wielka tak teraz najch皻niej kupi豉bym 120 tylko nie mia豉bym gdzie postawi. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mn鏀two informacji i zdj耩 . 安inki uwielbiaj hamaczki, ja swoim zrobi豉m ze starej po軼ieli, albo nawet kawa貫k polaru zwini皻y, one lubi si w tym zakopywa . A no i pami皻aj,瞠 鈍inki to zwierz皻a stadne iii najlepiej si czuj jak s przynajmniej dwie (oczywi軼ie tej samej p販i). Kotka jak chcesz przyzwyczai 鈍inke do siebie i do imienia to dawaj jej z r瘯i jedzenie i m闚 do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowa no i to zwierz徠ko boja幢iwe wi璚 na razie daj jej spok鎩, daj si jej zaklimatyzowa w nowym pomieszczeniua w這ski jej urosn spokojnie, moja ma na dupce takie d逝gie,瞠 musz jej podcina

A ja farbowa豉m drugi raz Alf, ale mia豉m tylko wod 6% no i tak zrobi豉m wysz這 豉dnie, na g鏎ze takie 豉dne pasemka mi si zrobi造 ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my郵isz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali豉m wy鈍ietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠豉m nim o 瞠lazna p馧ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po這zylam sie wczoraj i nie mog豉m zasna tak mi serducho 逝pa這
normalnie chodzilo ze mna cale 這zko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,瞠 pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko豉tanie serca i gorsze samopoczucie
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 09:46   #2450
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s這dziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj徠ku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali豉m wy鈍ietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠豉m nim o 瞠lazna p馧ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po這zylam sie wczoraj i nie mog豉m zasna tak mi serducho 逝pa這
normalnie chodzilo ze mna cale 這zko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,瞠 pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko豉tanie serca i gorsze samopoczucie
mo瞠 jakie tabletki zio這we kup? wyciszaj帷e?
ile masz lat?
Je郵i mo積a spyta

telefon na gwarancji?
ja dotykowych nie mog znie嗆, sama wzie豉m noki kt鏎a jest fajna ale nie dotykowa, ju teraz pewnie nie ma w czym wybra, same dotykowe.
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 09:49   #2451
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
mo瞠 jakie tabletki zio這we kup? wyciszaj帷e?
ile masz lat?
Je郵i mo積a spyta

telefon na gwarancji?
ja dotykowych nie mog znie嗆, sama wzie豉m noki kt鏎a jest fajna ale nie dotykowa, ju teraz pewnie nie ma w czym wybra, same dotykowe.
jestem rocznik 87'
tabletki zio這we na mnie nie dzialaja

Telefonem sie w ogole nie przejmuje, bo zaraz koniec umowy i bede bra豉 ten:
http://alejka.pl/puro-case-etui-htc-cha-cha.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 09:54   #2452
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:
jestem rocznik 87'
tabletki zio這we na mnie nie dzialaja

Telefonem sie w ogole nie przejmuje, bo zaraz koniec umowy i bede bra豉 ten:
http://alejka.pl/puro-case-etui-htc-cha-cha.html
to rok r騜nicy
a serce to tak tylko wczoraj?
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:00   #2453
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
to rok r騜nicy
a serce to tak tylko wczoraj?
wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu
ja tak po prostu reaguje na przemeczenie, stres i caly ten syf

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
http://kwejk.pl/obrazek/1646055/piesek.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:04   #2454
nataszka25
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
boski
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:07   #2455
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
boski
ale s這dziak
Stary 2013-02-01, 10:17   #2456
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

hej
Cytat:
o

Cytat:
W podstaw闚ce u mnie by豉 jedna dziewczynka z wszami
I takie przegl康y w szkole Pani Higienistka robi豉 W這sy i d這nie- czy czyste
Czyta豉m ostatnio, 瞠 w szko豉ch znowu wszawica atakuje i szkorbut
jezuniu ja na wiosn walczy豉m z nimi u c鏎ki, bo przynios豉 ze szko造... Tragedia... Obrzydlistwo... szybko wyt瘼i豉m, ale ile prania i sprz徠ania by這, teraz dobrze, bo ja opr鏂z p造n闚 zwalcza豉m je prostownic bo one gin powy瞠j 50 stopni C, nie 篡cz nikomu, na szcz窷cie si nie zarazi豉m, ale ba豉m si strasznie, no i dobrze, 瞠 akurat c鏎a teraz posz豉 do gimnazjum i zmieni豉 otoczenie, bo w podstaw闚ce mia豉 tak w豉郾ie dziewczyn, kt鏎a jak byl przegl康 u higienistki to si chowa豉 i nie sz豉, a Nikola m闚i豉, 輳 wida by這 jak si jej w這sy ruszaj, bleh
Cytat:
郵iczna, kochana, a pazurki te rewelacyjne.
Ja te lubi 鈍iniaki morskie mia豉m kiedy dwie, jedn zwyk陰 i jedn rozetk, mia豉m te dwa kr鏊iki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn望 si nie da i wszystkich gryz. Mam teraz kota, ale te nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w豉snymi 軼ie磬ami. Mia豉m jeszcze kotk rasy neva masquerade i ona by豉 cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali鄉y j TZ kuzynce ze wzgl璠u na sier嗆 kt鏎a by豉 wsz璠zie, a jak ma造 si urodzi, to niestety nie mogli鄉y sobie na to pozwoli. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i 瞠 jej tam dobrze

Cytat:
zg豉dzi豉m w豉郾ie odrost Majirelem a we wtorek zrobi sobie nowy odrost
sama jestem ciekawa jak Ci wyjdzie, trzymam kciuki

Cytat:
AGATKO 5 tydzin ci捫y, ale lekarz liczyl od ostatniej miesi帷zki.
bo tygodnie ci捫y przewa積ie si liczy od ostatniej miesi帷zki i wtedy ci捫a trwa 40 tygodni, od momentu zap這dnienia 38
Cytat:
tylko jak j nazwa???
Kotka

Siedz w pracy i musz si wzi望 za robot, a tak mi si nie chce dobrze, 瞠 to pi徠ek

Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:18
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:18   #2457
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

egzamin zaraz ze statystyki, sram 瘸rem po prostu.
Stary 2013-02-01, 10:21   #2458
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆

Przerabialam to...
Statystyka to nie koniec 鈍iata.
Koniec swiata to moja matma by豉:
http://matematyka.pisz.pl/strona/2110.html
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:25   #2459
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:

Przerabialam to...
Statystyka to nie koniec 鈍iata.
Koniec swiata to moja matma by豉:
http://matematyka.pisz.pl/strona/2110.html
Kylie schowaj to
Stary 2013-02-01, 10:27   #2460
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

HEJ!

Cytat:

osz....bosiu
jaki 郵iczny puszek
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
powodzenia

koteczko a mo瞠 Dejzi
tu masz ma陰 軼i庵e http://forum.cavia.pl/viewtopic.php?f=2&t=44 i tu jeszcze http://swinkimorskie.org/sforum/viewtopic.php?t=2533

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:33
asiabb1983 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.