W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-01, 10:32   #2461
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
egzamin zaraz ze statystyki, sram 瘸rem po prostu.
powodzenia!
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:37   #2462
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
hej

jezuniu ja na wiosn walczy豉m z nimi u c鏎ki, bo przynios豉 ze szko造... Tragedia... Obrzydlistwo... szybko wyt瘼i豉m, ale ile prania i sprz徠ania by這, teraz dobrze, bo ja opr鏂z p造n闚 zwalcza豉m je prostownic bo one gin powy瞠j 50 stopni C, nie 篡cz nikomu, na szcz窷cie si nie zarazi豉m, ale ba豉m si strasznie, no i dobrze, 瞠 akurat c鏎a teraz posz豉 do gimnazjum i zmieni豉 otoczenie, bo w podstaw闚ce mia豉 tak w豉郾ie dziewczyn, kt鏎a jak byl przegl康 u higienistki to si chowa豉 i nie sz豉, a Nikola m闚i豉, 輳 wida by這 jak si jej w這sy ruszaj, bleh

郵iczna, kochana, a pazurki te rewelacyjne.
Ja te lubi 鈍iniaki morskie mia豉m kiedy dwie, jedn zwyk陰 i jedn rozetk, mia豉m te dwa kr鏊iki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn望 si nie da i wszystkich gryz. Mam teraz kota, ale te nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w豉snymi 軼ie磬ami. Mia豉m jeszcze kotk rasy neva masquerade i ona by豉 cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali鄉y j TZ kuzynce ze wzgl璠u na sier嗆 kt鏎a by豉 wsz璠zie, a jak ma造 si urodzi, to niestety nie mogli鄉y sobie na to pozwoli. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i 瞠 jej tam dobrze

sama jestem ciekawa jak Ci wyjdzie, trzymam kciuki

bo tygodnie ci捫y przewa積ie si liczy od ostatniej miesi帷zki i wtedy ci捫a trwa 40 tygodni, od momentu zap這dnienia 38

Kotka

Siedz w pracy i musz si wzi望 za robot, a tak mi si nie chce dobrze, 瞠 to pi徠ek
Jak prowadzi豉m zaj璚ia z dzie熤i to zauwa篡豉m, 瞠 niekt鏎e s po prostu brudne Ubranka 豉dne, ale wiadomo teraz mo積a w lumpeksie kupi tanio. Jak ju wida brud na szyi, to wiadomo, 瞠 to nie jest jednorazowe "nie chcia這 mi si dzi umy", tylko zaniedbanie ze strony mamy
Zaj璚ia z dzie熤i by造 w okre郵onych godzinach- na wakacjach i w czasie ferii Mia豉m tak dziewczynk, kt鏎 mama ju 2-3 godziny wcze郾iej podrzuca豉 - dos這wnie podrzuca豉 Mama nie pracowa豉 wi璚 mog豉 si ni zaj望, ale wola豉 mie spok鎩. Wyprawia豉 j na te zaj璚ia np. bez chusteczek do nosa, a dziecko ma katar. M闚i豉m wprost, 瞠by jej nie przyprowadza豉 tyle wcze郾iej, bo mamy inne zaj璚ia i nie ma si ni kto zaj望, no i o tym katarze- 瞠 nie ma chusteczek, 瞠 inne dzieci nie chc si z ni bawi przez ten katar Jak grochem o 軼ian Nast瘼nego dnia przyprowadzi豉 j 3 godziny wcze郾iej i uciek豉
Cytat:

Trzymamy kciuki
Stary 2013-02-01, 10:40   #2463
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Dziewczyny, jako i wci庵u ostatnich kilku dni przesz豉m diametraln zmian koloru (czerwony-> blond) pozw鏊cie , 瞠 do was do陰cze Podczytuj ju jaki czas to forum, mia豉m inny nick , lecz z przyczyn niezale積ych ode mnie musia豉m go zmieni

Co do 鈍inek, planuj na wiosn kupi o tak http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...DkR9OsL1uZdA-A
xSheWolf jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:45   #2464
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Czesc Dziewczyny!!!

Dzis b璠 farbowa i dam fociaki. A powiedzcie mi czy pasemka, ktore pozosyaly mi ze schodzenia z czerni tez a10 i 219 rusz??? Nie ma ich wiele i bardziej zalezyi na odroscie i pojasnieniu ca這軼i, ale jakbu to da這 rade to by這by supcio.

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
jak si m鎩 syn urodzi i m闚ili鄉y 瞠 mu damy na imi Daniel to dziadek si zdziwi i powiedzia: daniel? ten co po lesie chodzi? haha
a syn jednak jest Danielem i to imi mu 鈍ietnie pasuje (nawet ze wzgl璠u na to 瞠 jest rozbrykany i zwinny), ale jak by ma造 to m闚i 瞠 si nazywa Danio
Tak s造sza豉m, ze jak dzidzia pojawia si na 鈍iecie, to od razh rodzice widz jakie imie pasuje do niego gdy maj par opcji.
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:47   #2465
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Jak prowadzi豉m zaj璚ia z dzie熤i to zauwa篡豉m, 瞠 niekt鏎e s po prostu brudne Ubranka 豉dne, ale wiadomo teraz mo積a w lumpeksie kupi tanio. Jak ju wida brud na szyi, to wiadomo, 瞠 to nie jest jednorazowe "nie chcia這 mi si dzi umy", tylko zaniedbanie ze strony mamy
Zaj璚ia z dzie熤i by造 w okre郵onych godzinach- na wakacjach i w czasie ferii Mia豉m tak dziewczynk, kt鏎 mama ju 2-3 godziny wcze郾iej podrzuca豉 - dos這wnie podrzuca豉 Mama nie pracowa豉 wi璚 mog豉 si ni zaj望, ale wola豉 mie spok鎩. Wyprawia豉 j na te zaj璚ia np. bez chusteczek do nosa, a dziecko ma katar. M闚i豉m wprost, 瞠by jej nie przyprowadza豉 tyle wcze郾iej, bo mamy inne zaj璚ia i nie ma si ni kto zaj望, no i o tym katarze- 瞠 nie ma chusteczek, 瞠 inne dzieci nie chc si z ni bawi przez ten katar Jak grochem o 軼ian Nast瘼nego dnia przyprowadzi豉 j 3 godziny wcze郾iej i uciek豉

Trzymamy kciuki
rodzice s nie幢i to fakt, o tym mog豉bym ksi捫k napisa. Jak chodz do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by temat 瞠 na 20 os鏏 w klasie 7 nie pali papieros闚 I klasa to jest a rodzice si z tego 鄉iej mam wra瞠nie, 瞠 coraz wi璚ej ludzi maj帷ych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym si ko鎍zy ich rodzicielstwo

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:53   #2466
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

ja te mam takie brazowe koncowki, pozostalosc po czerwieni... i tez mysle czy jakas farba da sobie z tym rade? fryzjerka nie dawala....

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
rodzice s nie幢i to fakt, o tym mog豉bym ksi捫k napisa. Jak chodz do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio by temat 瞠 na 20 os鏏 w klasie 7 nie pali papieros闚 I klasa to jest a rodzice si z tego 鄉iej mam wra瞠nie, 瞠 coraz wi璚ej ludzi maj帷ych dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym si ko鎍zy ich rodzicielstwo
to straszne, ale tez to coraz czesciej obserwuje....
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 10:57   #2467
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
To, 瞠 w tym wieku zaczyna si pali to normalne Te tak zaczyna豉m
Wiadomo wtedy to nie by這 na tak skal, 瞠 w鈔鏚 20 os鏏 tylko 7 nie pali, ale zabranianie nic nie da Naprawd Bo, 瞠 si czego nie wie - nie oznacza, 瞠 nasz dzieciak tego nie robi Palenie to chyba w鈔鏚 m這dzie篡 to nie jest najwi瘯szy problem Osobi軼ie wola豉bym 瞠by moja c鏎ka pali豉 ni bawi豉 si np. w s這neczko
W moim mie軼ie 12 latka zasz豉 w ci捫 i to jest problem- ich ma豉 wiedza na takie tematy. Niby s ksi捫ki, internet, lekcje w szkole, a oni dalej nie wiedz
Stary 2013-02-01, 10:58   #2468
Emilia1
Zakorzenienie

Kamciurka, wiem wiem tyle, 瞠 w豉郾ie czasem kto powie. 4 tydzin, a ma na my郵i od zap這dnkenia dlatego wol zawsze zapyta ;-)

Kitulka ombree mi te si widzi, ale wydaje mi si ze wlasnie plynne przejscie jest dosc trudno samemu zrobic...ale ja sie na wlosach nie znam i popieram domowe farbowania ;-D
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:05   #2469
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Jako dziewcz, kt鏎a nie tak dawno sko鎍zy豉 gimnazjum i r闚nie pali豉m od 1. klasy stwierdzam, 瞠 w豉郾ie brakowa這 mi tego, by mi matka z ojcem sk鏎 porz康nie przetrzepali. Mama jak znalaz豉 fajki spyta豉 tylko, czy nie szkoda mi pieni璠zy, a zawsze jak czu豉 zapach to tylko 3 minuty si poprodukowa豉. My郵, 瞠 mo積aby tego unikn望, ale na pewno olanie problemu nie jest rozwi您aniem. To jedynie przyzwolenie, kt鏎ym mo積a si lansowa 'wiesz moja mama wie, 瞠 jaram i nic sobie z tego nie robi'.
G逝pie zabranie kieszonkowych, wszelkich 'd鏏r' my郵, 瞠 by lepiej poskutkowa這.
Stary 2013-02-01, 11:09   #2470
Emilia1
Zakorzenienie

Agatko, lekarz mi w豉郾ie闚i jak sz豉m do szpitala na zabieg ze jest wi璚ej poronie ni porodow. I ze dziewczyny wbogole nie weidza ze sa w ci捫y, tak szybko trac j
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:10   #2471
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Jako dziewcz, kt鏎a nie tak dawno sko鎍zy豉 gimnazjum i r闚nie pali豉m od 1. klasy stwierdzam, 瞠 w豉郾ie brakowa這 mi tego, by mi matka z ojcem sk鏎 porz康nie przetrzepali. Mama jak znalaz豉 fajki spyta豉 tylko, czy nie szkoda mi pieni璠zy, a zawsze jak czu豉 zapach to tylko 3 minuty si poprodukowa豉. My郵, 瞠 mo積aby tego unikn望, ale na pewno olanie problemu nie jest rozwi您aniem. To jedynie przyzwolenie, kt鏎ym mo積a si lansowa 'wiesz moja mama wie, 瞠 jaram i nic sobie z tego nie robi'.
Metod trzeba dobra do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakie tam nakazy postawi do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje si jeszcze bardziej
Stary 2013-02-01, 11:20   #2472
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Hej

Bunny mia豉 moze styczno嗆 z farb Color&Soin 10 N? Je瞠li tak to czy j polecasz?

Dziewczynki piszcie je瞠li kt鏎a z was jej u篡wa豉 lub o niej s造sza豉
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:26   #2473
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

Cytat:
Kylie schowaj to
a ja to mialam
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:30   #2474
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
To, 瞠 w tym wieku zaczyna si pali to normalne Te tak zaczyna豉m
Wiadomo wtedy to nie by這 na tak skal, 瞠 w鈔鏚 20 os鏏 tylko 7 nie pali, ale zabranianie nic nie da Naprawd Bo, 瞠 si czego nie wie - nie oznacza, 瞠 nasz dzieciak tego nie robi Palenie to chyba w鈔鏚 m這dzie篡 to nie jest najwi瘯szy problem Osobi軼ie wola豉bym 瞠by moja c鏎ka pali豉 ni bawi豉 si np. w s這neczko
W moim mie軼ie 12 latka zasz豉 w ci捫 i to jest problem- ich ma豉 wiedza na takie tematy. Niby s ksi捫ki, internet, lekcje w szkole, a oni dalej nie wiedz
a ja nie do ko鎍a si zgodz dla mnie to nie jest normalne i nigdy nie b璠zie ja sama spr鏏owa豉m papierosa w wieku 25 lat, wi璚 mo瞠 dlatego... ja te bym wola豉 zeby pali豉 ni bawi豉 si w s這neczko to raczej oczywiste ale nie zmienia to faktu, 瞠 palenia bym nie zaakceptowa豉 (bo podobno to jej nie dotyczy) wed逝g mnie dziecko powinno miec wyznaczone granice co mo瞠, a czego nie... jesli co wybierze trudno nie powstrzymam jej na si喚 - wiadomo, bo zrobi to za moimi plecami, ale przyzwolenia dawa nie zamierzam
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Kamciurka, wiem wiem tyle, 瞠 w豉郾ie czasem kto powie. 4 tydzin, a ma na my郵i od zap這dnkenia dlatego wol zawsze zapyta ;-)
a jak si czujesz og鏊nie?
Cytat:
no w豉郾ie ja si z tym zgadzam w 100 % zw豉szcza z tym zabraniem "d鏏r", mnie szlag trafia jak np. ostatnio ogl康a豉m jaki tam stary odcinek o tych dzieciach trudnych, co jad do innej rodziny by nauczy si dyscypliny i jak widzia豉m dziewuch, kt鏎a w wieku 13 lat sko鎍zy豉 edukacj, nie chodzi do szko造, tylko siedzi w 堯zku ca造 dzie na laptopie to r璚e mi opad造. Gdzie tu logika, dziecko nei wywi您uje si ze swoich b康 co b康 obowi您k闚 a z przyjemno軼i korzysta w pe軟i
Cytat:
Agatko, lekarz mi w豉郾ie闚i jak sz豉m do szpitala na zabieg ze jest wi璚ej poronie ni porodow. I ze dziewczyny wbogole nie weidza ze sa w ci捫y, tak szybko trac j
jak ja le瘸豉m w szpitalu w 20 tygodniu ci捫y to rozwala這 mnie podej軼ie po這積ych tam, kt鏎e jawnie wszystkim ci篹arnym na patologii m闚i造 瞠 jak si urodzi to dopiero mo積a by wszystkiego pewnym r璚e opada造 na takie podej軼ie...
Cytat:
Metod trzeba dobra do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakie tam nakazy postawi do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje si jeszcze bardziej
no dobrze zgadzam si, ale dziecko musi mie postawione jakie granice i zas逝篡 sobie na pewne rzeczy, nie wyobra瘸m sobie dziecku kt鏎e mnie zlewa dawa kasy tylko dlatego ze to na nie dzia豉 i jest wtedy grzeczne bo ja to tak rozumiem, 瞠 jak go zabranie kasy nie postawi do pionu tylko zbuntuje si jeszcze bardziej to mu j dasz??

Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2013-02-01 o 11:33
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:34   #2475
chabril
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Laski help
W og鏊e dzie dobry najpierw, jestem na forum od jakiego czasu, ale tylko czytam ^^

Musicie mi pom鏂. Bo chc zrobi sobie na g這wie platyn, jaki mega jasny blond. Mia豉m ju kiedy, ale robi豉m to schodz帷 z czerwieni (koszmar), potem mia豉m br您, potem znow blond, potem znowu br您, a potem mia豉m w這sy tak os豉bione farbowaniem takimi kolorami (najpierw czerwony, potem rozja郾ianie przez 3 lata:p), 瞠 je 軼i窸am na 9mm
Ale chyba znowu w鏂 do blondu, bo odros造 mi mocne zdrowe w這sy w kolorze naturalnym. Taki najbardziej typowy z ciemnych blond闚, o odcieniu nieokre郵onym, bo niby jest szarawy, ale jak rozja郾ia豉m to odrost mia豉m taki ciep造.
I teraz pytanie, czym najlepiej? Nie chc ich traktowa rozja郾iaczem, ale nie wiem, czy farba rozja郾iaj帷a wystarczy, 瞠by osi庵n望 taki efekt, jak chc. Ile ton闚 musia豉bym rozja郾i, 瞠by z ciemnego blondu doj嗆 do platyny?
chabril jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:35   #2476
Ninedin
Zakorzenienie

A na mnie by podzia豉這 przyzwolenie rodzica Bo taki przekorny charakter mam I pogl康y mam bardzo liberalne , chocia by豉m wychowywana w konserwatywnym domu
Stary 2013-02-01, 11:50   #2477
kamciurka
Zakorzenienie

heheh a ja w豉郾ie odwrotnie mia豉m luz w domu i odebra豉m to jako brak zainteresowania niestety
jako tak ci瞛ko mi sobie wyobrazi to, 瞠 przychodzi do mnie moja 13 letnia c鏎ka i o鈍iadcza mi 瞠 pali fajki, a ja jej na to przyzwalam dla mnie oczywista jest rozmowa i zakaz - podparty oczywi軼ie rozs康nymi argumentami. Po to jest rodzic by nas nakierowa co jest dobre i egzekwowa to
a 瞠 tak spytam jeszcze masz dzieci? pytanie nie bez powodu, bo ja dop鏦i problemy nie zacz窸y kr捫y wok馧 mojego dziecka my郵a豉m dok豉dnie tak jak ty p鏦i by豉 ma豉 by這 ok, ale jak zacz窸y si problemy dorastania to nie zda這 egzaminu niestety

Niki

Alex

Edytowane przez kamciurka
Czas edycji: 2013-02-01 o 11:56
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 11:51   #2478
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej wi瘯szo嗆 sesji za mn, zosta w sumie jeden egzamin w poniedzia貫k i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko這 i egzamin . Podczytuj Was ca造 czas,ale nie mia豉m nawet czasu na pisanie.

A ja farbowa豉m drugi raz Alf, ale mia豉m tylko wod 6% no i tak zrobi豉m wysz這 豉dnie, na g鏎ze takie 豉dne pasemka mi si zrobi造 ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my郵isz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
Trzymam kciuki za dzi

Poka w這ski Wida dalej rudo軼i?

Cytat:
Trzymam kciuki!!

Cytat:
Masakra...

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jako i wci庵u ostatnich kilku dni przesz豉m diametraln zmian koloru (czerwony-> blond) pozw鏊cie , 瞠 do was do陰cze Podczytuj ju jaki czas to forum, mia豉m inny nick , lecz z przyczyn niezale積ych ode mnie musia豉m go zmieni

Co do 鈍inek, planuj na wiosn kupi o tak http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...DkR9OsL1uZdA-A
Hej Poka w這sy przed i po bo a jestem ciekawa

Cytat:
Oj sk康 ja to znam.. jak ja chodzi豉m do gimnazjum to wi瘯szo嗆 klasy niestety pali豉

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:00   #2479
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
A na mnie by podzia豉這 przyzwolenie rodzica Bo taki przekorny charakter mam I pogl康y mam bardzo liberalne , chocia by豉m wychowywana w konserwatywnym domu
Cytat:
heheh a ja w豉郾ie odwrotnie mia豉m luz w domu i odebra豉m to jako brak zainteresowania niestety
jako tak ci瞛ko mi sobie wyobrazi to, 瞠 przychodzi do mnie moja 13 letnia c鏎ka i o鈍iadcza mi 瞠 pali fajki, a ja jej na to przyzwalam dla mnie oczywista jest rozmowa i zakaz - podparty oczywi軼ie rozs康nymi argumentami. Po to jest rodzic by nas nakierowa co jest dobre i egzekwowa to
a 瞠 tak spytam jeszcze masz dzieci? pytanie nie bez powodu, bo ja dop鏦i problemy nie zacz窸y kr捫y wok馧 mojego dziecka my郵a豉m dok豉dnie tak jak ty p鏦i by豉 ma豉 by這 ok, ale jak zacz窸y si problemy dorastania to nie zda這 egzaminu niestety
A ja bym chcia豉 mie luz Ca貫 dzieci雟two mia豉m ci庵le kary, zakazy, a tak naprawd to co chcia豉m i tak robi豉m Wg. mnie najlepiej rozmawia z dzieckiem, t逝maczy mu, ale prawda jest taka 瞠 ka盥y ma sw鎩 rozum, i ja np. nigdy nie pali豉m, mimo 瞠 to by這 "takie fajne i cool" A z tego co widzia豉m po ludziach u mnie w klasie zakazy nic nie dawa造, rodzice pokrzyczeli jak si dowiedzieli, t逝maczyli, rozmawiali, i potem dzieci dalej robi造 swoje

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:05   #2480
kamciurka
Zakorzenienie

ale s逝chajcie to wiadomo, 瞠 trzeba rozmawia z dzie熤i i zrobi to co chc, ale dla mnie przyzwalanie na niestosowne dla dziecka rzeczy r闚na si z tym, ze mi na dziecku nie zale篡, bo nie potrafi豉bym patrze jak samo sobie kuku robi. Je郵i b璠zie chcia這 pali czy robi inne rzeczy to i tak zrobi zgadzam si, ale musi mie 鈍iadomo嗆, ze ja tego nie akceptuj.

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:22   #2481
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej

Ale dzis mialam fajny ranek rok temu, znaczy w listpadzie kupilam sobie wiosenne kozaki. Takie jasne, nieocieplane, jakby dziurkowane z zamkiem z ty逝 byla wyprzeda ostatni m鎩 rozmiar. I wczoraj jak 豉zilam po sklepach zgadalam sie z babka ze dzi bedzie mia豉 dostawe tych kozakow, ale ze to pojedyncze pary przychodza. Dzi do mnie dzwoni i kozaki s oczywiscie w sumie takie same jak te co mam (tyle ze lekko zdewastowane juz), ale co tam, skoro s ladne i wygodne wzielam. Ja bardzo opornie kupuje buty, nic mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆

witaj
Cytat:
wiesz, roznie to bywa...trzeba byc dobrej mysli.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:27   #2482
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:

Kotka jak ty dajesz rad na komputerze pisa?
Ja gustuj w kr鏒kich kwadratowych- takie mi najbardziej pasuj Praktycznie non stop u篡wam komputera i z d逝窺zymi 幢e mi si pisze
Shizaxa mo積a k豉嗆 瞠l na kr鏒kie, tips klej- jak chcesz przed逝篡 Robi豉m na kr鏒kich, ale co dwa tygodnie musia豉m lata Jak odrasta to paskudnie wygl康a
ja jakbym mia豉 robi 瞠le na kr鏒kich to sama bym si uczy豉 z YT i blog闚
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Ja zaczynam od dzis
Mam nadzieje,瞠 mi sie to uda
Juz nie moge na siebie patrzec
powodzenia!!
Cytat:
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s這dziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj徠ku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali豉m wy鈍ietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠豉m nim o 瞠lazna p馧ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po這zylam sie wczoraj i nie mog豉m zasna tak mi serducho 逝pa這
normalnie chodzilo ze mna cale 這zko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,瞠 pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko豉tanie serca i gorsze samopoczucie
mo瞠 jaka meliska?
a najlepiej to odpoczywaj!!
nie przejmuj si cho jeden dzie tym brudem i jak masz wolne to 酥ij, r鏏 cos dla siebie, wszystko tylko nie zajmuj si domem!!
Cytat:
trzymam kciuki!!
Cytat:
ale s逝chajcie to wiadomo, 瞠 trzeba rozmawia z dzie熤i i zrobi to co chc, ale dla mnie przyzwalanie na niestosowne dla dziecka rzeczy r闚na si z tym, ze mi na dziecku nie zale篡, bo nie potrafi豉bym patrze jak samo sobie kuku robi. Je郵i b璠zie chcia這 pali czy robi inne rzeczy to i tak zrobi zgadzam si, ale musi mie 鈍iadomo嗆, ze ja tego nie akceptuj.
ja si na temat wychowania nawet nie wypowiadam, wiem tylko, z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 zakazy nic nie daj!! a jak b璠e post瘼owa z w豉snymi dzie熤i to si oka瞠 jak je b璠 mie

A teraz moje paznokcie, szerokie i kr鏒ki, Bunny, Kotka, mo積a na nie 瞠l k豉嗆? normalnie na p造tk czy modelowa kszta速? potem tylko dorabia jak uro郾ie? ja si totalnie nie znam
100_2880_800x600.jpg

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:36   #2483
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

dobrze ze ja sie nie znam na paznokciach i nak豉da mi kosmetyczka shellac sama bym nic znimi nie zrobi豉:P
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:36   #2484
kamciurka
Zakorzenienie

dobra ko鎍z帷 temat powiem tylko, 瞠 ja mia豉m meeeeeeega luz a b喚d闚 pope軟i豉m wiele, bo w豉郾ie nikt mnie nie poprowadzi, nie nakierowa i nie jestem zwolenniczk zakazywania tak o sobie, tylko u鈍iadamiania dziecka co jest z貫 a co dobre i nie przyzwalania oficjalnego na te z貫 rzeczy. Przyk豉d - mojej ostatnio zabrali telefon w szkole, bo na lekcji u篡wa豉 (twierdzi, ze sprawdza豉 godzin ) musia豉m go odebra od dyrektorki :/ wi璚 teraz wchodzi do szko造, telefon wy陰cza, chowa do szafki i w陰cza po zako鎍zeniu lekcji, nie uwa瘸m by jej si jaka krzywda dzia豉, a na nast瘼ny raz mo瞠 si zastanowi zamiast na lekcji bawi si telefonem

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 12:38   #2485
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
ooo Bunny to jak jutro poka瞠 moje brzydkie pazury to powiesz mi czy da si na nie 瘸l k豉嗆 i jak??
jasne

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
a we konia nawet bym tak nie nazwa豉

no to pokazuj i zdawaj relacje co do kolork闚

no co tam podpatruje no i bardzo du穎 zawdzi璚zam bunny mam jeden m鎩 ulubiony wz鏎 kt鏎y kiedy zrobi豉m poprostu go kocham
tez kocham ten twoj wzor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Na pewno sie uda, wiele kobiet traci ciaze i wcale nie wynika to z zadnych nieprawidlowosci

kurcze szkoda ze nie zobaczylas....moze jakos sie dowiesz?
pytam z ciekawosci bo kolor sie trzyma. wella (ta co ja robie) jest super super ale jednak sie troche splukuje.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

o t szminka bede ciapac usta teraz, numer 205, jest mega jaskrawa ale matowa

http://mostlysunnyblog.com/2013/01/1...e-up-swatches/

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=365
agatko pokaz sie w niej
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej wi瘯szo嗆 sesji za mn, zosta w sumie jeden egzamin w poniedzia貫k i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze ko這 i egzamin . Podczytuj Was ca造 czas,ale nie mia豉m nawet czasu na pisanie.

Kitka mi si ombre bardzo podoba ale na moich w這sach wygl康a這by g逝pio pewnie

Kotka gratuluj 鈍inki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma這, ja mam 70 i jak na pocz徠ku wydawa豉 mi si wielka tak teraz najch皻niej kupi豉bym 120 tylko nie mia豉bym gdzie postawi. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mn鏀two informacji i zdj耩 . 安inki uwielbiaj hamaczki, ja swoim zrobi豉m ze starej po軼ieli, albo nawet kawa貫k polaru zwini皻y, one lubi si w tym zakopywa . A no i pami皻aj,瞠 鈍inki to zwierz皻a stadne iii najlepiej si czuj jak s przynajmniej dwie (oczywi軼ie tej samej p販i). Kotka jak chcesz przyzwyczai 鈍inke do siebie i do imienia to dawaj jej z r瘯i jedzenie i m闚 do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowa no i to zwierz徠ko boja幢iwe wi璚 na razie daj jej spok鎩, daj si jej zaklimatyzowa w nowym pomieszczeniua w這ski jej urosn spokojnie, moja ma na dupce takie d逝gie,瞠 musz jej podcina

A ja farbowa豉m drugi raz Alf, ale mia豉m tylko wod 6% no i tak zrobi豉m wysz這 豉dnie, na g鏎ze takie 豉dne pasemka mi si zrobi造 ale za ciemno jak dla mnie Bunny co my郵isz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
ja pisalam kotce o minimum klatki dla takiego zwierzatka, wiadomo im wieksza tym lepiej jeszcze jak ma sie kilka swinek.
przez was ja tez zaczynam chorowac na swinke ale moja trucha chyba by jej nie zaakceptowala w swojej klatce jest strasznei terytorialna
pewnie mozesz ten wellek probowac

Cytat:
Witam sie i nadrabiam

Dziekuje
Mnie zazwyczaj piecze i mam strupki na skorze glowy, chyba ,瞠 tak jak Bunny umyje odzywka wtedy obywa sie bez wiekszej tragedii, ale dla tego koloru warto pocierpiec

u mnie ciezko znalesc ciuszki z metkami

dlatego ja nie ogladam takich rzeczy, bo potem mi sie koszmary snia

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Ja zaczynam od dzis
Mam nadzieje,瞠 mi sie to uda
Juz nie moge na siebie patrzec

Mam wrazenie, 瞠 jest jasniej niz po 219
i kolor sie dluzej utrzymuje w lepszym stanie, ale moze sie myle.
Zawsze bede miala sentyment do 219, bo to z nia byl moj "pierwszy raz" udanego farbowania domowego i bede do niej tez wracac.
To farby to sa moje dwa pewniaki
Wyobrazcie sobie jaki ja mam odrsot ja ost. farbowalam w Wigilie

W豉snie od wczoraj zaczelam wprowadzac Twoje rady w zycie.
Na poczatku jak mu powiedzialam,瞠 musi 貫b ma軼ia smarowac, to powiedzial,瞠 on nie ma takiego skrzywienia na punkcie w這s闚 i nie zamierza ich myc 5h tak jak ja
ale jak uzylam mojego spojrzenia a la " morderca", to odrazy sie zgodzil

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Mi sie tam podoba
zapisze sobiefarbe, w razie jakby na przyszlosc mnie cos sieklo
a jak kondycja w這sow?

Kupi to

na jednoro盧u
no ja przy a10 tez mam wrazenie ze jest jasniej ale u mnie zolciej dlatego mieszam
dobrze zrobilas, niech walczy zlupiezem bo to nie jest cos do czego czlowiek sie przyzwyczai i powienien z tym zyc bo tak potem moze ci lysiec przedwczesnie czy cos

Cytat:
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s這dziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj徠ku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali豉m wy鈍ietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠豉m nim o 瞠lazna p馧ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po這zylam sie wczoraj i nie mog豉m zasna tak mi serducho 逝pa這
normalnie chodzilo ze mna cale 這zko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,瞠 pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko豉tanie serca i gorsze samopoczucie
och ty nerwusie telefonik zabilas daj znac jak ta cha cha bo jak fajna to pomysle o niej bo mnie lumia do ob貫du doprowadza czasem i mam tez ochote nia grzmotnac

Cytat:
jestem rocznik 87'
tabletki zio這we na mnie nie dzialaja

Telefonem sie w ogole nie przejmuje, bo zaraz koniec umowy i bede bra豉 ten:
http://alejka.pl/puro-case-etui-htc-cha-cha.html
豉dny jest tylko na zywo spory mi sie wydawal...

Cytat:
wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu
ja tak po prostu reaguje na przemeczenie, stres i caly ten syf

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

osz....bosiu
http://kwejk.pl/obrazek/1646055/piesek.html
jaki cudaczek
Cytat:
hej

jezuniu ja na wiosn walczy豉m z nimi u c鏎ki, bo przynios豉 ze szko造... Tragedia... Obrzydlistwo... szybko wyt瘼i豉m, ale ile prania i sprz徠ania by這, teraz dobrze, bo ja opr鏂z p造n闚 zwalcza豉m je prostownic bo one gin powy瞠j 50 stopni C, nie 篡cz nikomu, na szcz窷cie si nie zarazi豉m, ale ba豉m si strasznie, no i dobrze, 瞠 akurat c鏎a teraz posz豉 do gimnazjum i zmieni豉 otoczenie, bo w podstaw闚ce mia豉 tak w豉郾ie dziewczyn, kt鏎a jak byl przegl康 u higienistki to si chowa豉 i nie sz豉, a Nikola m闚i豉, 輳 wida by這 jak si jej w這sy ruszaj, bleh

郵iczna, kochana, a pazurki te rewelacyjne.
Ja te lubi 鈍iniaki morskie mia豉m kiedy dwie, jedn zwyk陰 i jedn rozetk, mia豉m te dwa kr鏊iki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn望 si nie da i wszystkich gryz. Mam teraz kota, ale te nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w豉snymi 軼ie磬ami. Mia豉m jeszcze kotk rasy neva masquerade i ona by豉 cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali鄉y j TZ kuzynce ze wzgl璠u na sier嗆 kt鏎a by豉 wsz璠zie, a jak ma造 si urodzi, to niestety nie mogli鄉y sobie na to pozwoli. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i 瞠 jej tam dobrze

sama jestem ciekawa jak Ci wyjdzie, trzymam kciuki

bo tygodnie ci捫y przewa積ie si liczy od ostatniej miesi帷zki i wtedy ci捫a trwa 40 tygodni, od momentu zap這dnienia 38

Kotka

Siedz w pracy i musz si wzi望 za robot, a tak mi si nie chce dobrze, 瞠 to pi徠ek
opowiedz wiecej o tym paskudstwie...
mylas dziecku wlosy specjalnym szamponem? wyczesywalas? jak siebie zabezpieczylas zeby nie zlapac? to prawda ze trzeba wszystko w domu wyprac????czy tylko to co sie nosilo od zarazenia?

Cytat:
spokojnie, zdasz
Stary 2013-02-01, 12:56   #2486
kamciurka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
j
opowiedz wiecej o tym paskudstwie...
mylas dziecku wlosy specjalnym szamponem? wyczesywalas? jak siebie zabezpieczylas zeby nie zlapac? to prawda ze trzeba wszystko w domu wyprac????czy tylko to co sie nosilo od zarazenia?
u篡wa造鄉y szamponu Hedrin i tak jak m闚i豉m prostowa豉m jej w這sy prostownic po ka盥ym myciu. Wyczesywa豉m te, ale ona ma b. d逝gie w這sy i mnie to przerasta這, wo豉豉m te jaja hapsn望 prostownic
Je郵i chodzi o zabezpieczenie 瞠by nie z豉pa, to niestety do嗆 rygorystycznie, praktycznie odseparowa豉m j od nas, to znaczy nie siedzia豉 zamkni皻a w pokoju ale mia豉 sw鎩 r璚znik, swoj szczotk, gumki, kt鏎e po ka盥ym umyciu by造 wyparzane, a gumki wywalane. Chodzi豉 po domu w gaciach i bluzce (by豉 ju p騧na wiosna) i codziennie by這 od razu po zdjeciu gotowane w pralce. Po軼iel to samo, codziennie zmiana Ja pra豉m tylko to z czym ona mia豉 kontakt. No i pozby造鄉y si w miar szybko. Potem tylko zapobiegawczo jeszcze kilka razy na這篡豉m jej ten szampon. Wszy poza g這w prze篡waj chyba tylko kilkadziesi徠 godzin, bo musza mie dost瘼 do krwi, wi璚 wystarczy po prostu nie dopu軼i do tego, by mia豉 mo磧iwo嗆 na czym si przenie嗆 lub przeskoczy.
Zanim zorientowa造鄉y si 瞠 ma wszy obwinia造鄉y kilka szampon闚, bra造鄉y wapno, jednak jak po kilku dniach nie przesz這 przejrza豉m g這w i niestety dostrzeg豉m je do嗆 szybko, na sk鏎ze by造 te widoczne zaczerwienienia od ugryzie.
Sorry za tak szczeg馧owy opis, mam nadziej, ze nikogo nie obrzydzi這 to

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:01   #2487
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Czesc Dziewczyny!!!

Dzis b璠 farbowa i dam fociaki. A powiedzcie mi czy pasemka, ktore pozosyaly mi ze schodzenia z czerni tez a10 i 219 rusz??? Nie ma ich wiele i bardziej zalezyi na odroscie i pojasnieniu ca這軼i, ale jakbu to da這 rade to by這by supcio.

Tak s造sza豉m, ze jak dzidzia pojawia si na 鈍iecie, to od razh rodzice widz jakie imie pasuje do niego gdy maj par opcji.
lekko ci pojasni je ale nie licz na rownomierny kolor.

Cytat:
masakra i mysle jak ty... zrobic se dziecko i potem dac mu minimum socjalne i niech sobie rosnie w cholere podejscie

Cytat:
To, 瞠 w tym wieku zaczyna si pali to normaln Te tak zaczyna豉m
dyskutowalabym co lepsze... prawda jest taka ze wiek inicjacji sexualnej znacznie sie obnizyl, zreszta ja sama szybko zaczynalam nie czuje sie przez to gorsza, nie wpadlam i nic zlego mi sie nie stalo. dzis widze tego plusy- szybciej poznalam swoja wartosc, i potrafie cieszyc sie sexem nieziemsko nikt z moich realnych znajomych, kolezanek, przyjaciol nie cieszy sie sexem i nie ma udanego zycia erotycznego jak ja, nie chwalac sie. mam wrazenie ze moje kumpelki robia to z przymusu, z jakiegos obowiazku a gdzie przyjemnosc jak po pijaku nachodza towarzycho zwierzenia- i slysze od ich partnerow- moze raz w miesiacu, gora dwa to zawsze mam ochte ich wysmiac... bo albo sa tacy slabi w te klocki ze ich panny unikaja, albo maja naprawde problem- wiec zachowuje powage mamy o tyle lepsza sytuacje od naszych rodzicow i dziadkow- gadzety, zabezpieczenia, inne podejscie do sexu przedmalzenskiego a nie umiemy sie tym cieszyc! nie wiem skad to wynika dla mnieto najlepszy srodek relaksu, odstresowanie na maxa i do tego doskonale spie pozniej

no ale zabawy w sloneczko nie toleruje i moze nie chodzi o mechanizm ze robia to z kilkoma, co na pewno nie sa na tyle dojrzali by udzwignac tego konsekwencje bo przeciwniczka sexu grupowego nei jestem jesli sie trafia odpowiedni ludzie i sa pewne zasady ustalone

ja bylam doedukowana na maxa porownujac rowiesnikow wowczas... plus mialam pow przez matke- jak wrocisz z brzuchem to w tym domu miejsca dla ciebie nie ma... ja sie potwornie balam ciazy i moze stad nawet jakies przygody zawsze byly z zabezpieczeniem

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej

nic o niej nie powiem.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
A ja bym chcia豉 mie luz Ca貫 dzieci雟two mia豉m ci庵le kary, zakazy, a tak naprawd to co chcia豉m i tak robi豉m Wg. mnie najlepiej rozmawia z dzieckiem, t逝maczy mu, ale prawda jest taka 瞠 ka盥y ma sw鎩 rozum, i ja np. nigdy nie pali豉m, mimo 瞠 to by這 "takie fajne i cool" A z tego co widzia豉m po ludziach u mnie w klasie zakazy nic nie dawa造, rodzice pokrzyczeli jak si dowiedzieli, t逝maczyli, rozmawiali, i potem dzieci dalej robi造 swoje
ja mialam od zakazow i kar po obojetnosc i przyznam ze glupialam momentami co na pewno to czulam sie niekochana, niepotrzebna przez takie postepowanie.

Cytat:
Hej

Ale dzis mialam fajny ranek rok temu, znaczy w listpadzie kupilam sobie wiosenne kozaki. Takie jasne, nieocieplane, jakby dziurkowane z zamkiem z ty逝 byla wyprzeda ostatni m鎩 rozmiar. I wczoraj jak 豉zilam po sklepach zgadalam sie z babka ze dzi bedzie mia豉 dostawe tych kozakow, ale ze to pojedyncze pary przychodza. Dzi do mnie dzwoni i kozaki s oczywiscie w sumie takie same jak te co mam (tyle ze lekko zdewastowane juz), ale co tam, skoro s ladne i wygodne wzielam. Ja bardzo opornie kupuje buty, nic mi nie pasuje.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

witaj

pokaz buciki

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
ja jakbym mia豉 robi 瞠le na kr鏒kich to sama bym si uczy豉 z YT i blog闚

powodzenia!!

mo瞠 jaka meliska?
a najlepiej to odpoczywaj!!
nie przejmuj si cho jeden dzie tym brudem i jak masz wolne to 酥ij, r鏏 cos dla siebie, wszystko tylko nie zajmuj si domem!!

trzymam kciuki!!

ja si na temat wychowania nawet nie wypowiadam, wiem tylko, z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 zakazy nic nie daj!! a jak b璠e post瘼owa z w豉snymi dzie熤i to si oka瞠 jak je b璠 mie

A teraz moje paznokcie, szerokie i kr鏒ki, Bunny, Kotka, mo積a na nie 瞠l k豉嗆? normalnie na p造tk czy modelowa kszta速? potem tylko dorabia jak uro郾ie? ja si totalnie nie znam
Za陰cznik 5091404
najpierw trzeba ksztalt wyprowadzic czyli musisz spilowac boki na prosto by odchudzic optycznie plytke, bo jest szeroka to fakt.
a dopiero na opilowane dajesz zel.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
u篡wa造鄉y szamponu Hedrin i tak jak m闚i豉m prostowa豉m jej w這sy prostownic po ka盥ym myciu. Wyczesywa豉m te, ale ona ma b. d逝gie w這sy i mnie to przerasta這, wo豉豉m te jaja hapsn望 prostownic
Je郵i chodzi o zabezpieczenie 瞠by nie z豉pa, to niestety do嗆 rygorystycznie, praktycznie odseparowa豉m j od nas, to znaczy nie siedzia豉 zamkni皻a w pokoju ale mia豉 sw鎩 r璚znik, swoj szczotk, gumki, kt鏎e po ka盥ym umyciu by造 wyparzane, a gumki wywalane. Chodzi豉 po domu w gaciach i bluzce (by豉 ju p騧na wiosna) i codziennie by這 od razu po zdjeciu gotowane w pralce. Po軼iel to samo, codziennie zmiana Ja pra豉m tylko to z czym ona mia豉 kontakt. No i pozby造鄉y si w miar szybko. Potem tylko zapobiegawczo jeszcze kilka razy na這篡豉m jej ten szampon. Wszy poza g這w prze篡waj chyba tylko kilkadziesi徠 godzin, bo musza mie dost瘼 do krwi, wi璚 wystarczy po prostu nie dopu軼i do tego, by mia豉 mo磧iwo嗆 na czym si przenie嗆 lub przeskoczy.
Zanim zorientowa造鄉y si 瞠 ma wszy obwinia造鄉y kilka szampon闚, bra造鄉y wapno, jednak jak po kilku dniach nie przesz這 przejrza豉m g這w i niestety dostrzeg豉m je do嗆 szybko, na sk鏎ze by造 te widoczne zaczerwienienia od ugryzie.
Sorry za tak szczeg馧owy opis, mam nadziej, ze nikogo nie obrzydzi這 to
mnie to bardziej zaciekawilo

ale codziennie jej mylas wlosy? i potem po wyschnieciu codziennie prostowalas? ale gnidy chyba dosyc nisko sa przyczepione? siegalas tam prostownica? nie poparzylas jej?
mysle np o sobie jakby mnie to kiedys spotkalo- mam tak geste i dlugie wlosy, nie szloby tego wyczesac a obciac bym nie dala
a jak sie poznalas ze ma? skarzyla sie ze ja swedzi czy co?
te wszy naprawde widac jak biegaja po glowie? cos jak pchly u zwierzat?
sorki za te pytania ale ja nigdy sie z tym nie spotkalam a to ciekawiacy mnie temat
Stary 2013-02-01, 13:02   #2488
Emilia1
Zakorzenienie

Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z貫go s這wa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam 豉ske robi造. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci捫y jestem a ona na holu m闚i, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokaza podpask- ....
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:03   #2489
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆
Hej

Zobacz sobie efekt ko鎍owy po niej: http://obsessionhaircare.blogspot.co...ac-wosy-z.html

Cytat:
Hej

witaj

Oo, ale fajnie Poka agatko usta w tej szmince

Cytat:
Moja pierwsza ci捫a by豉 zagro穎na, mia豉m skurcze, plami豉m, mia豉m i嗆 do szpitala ale zdecydowa豉m si na le瞠nie 2 tyg w domu. Mia豉m 3takie serie po 2 tygodnie w ci庵u ca貫j ci捫y o ile dobrze pami皻am, do tego mia豉m bra nosp forte na skurcze i mia豉m przepisany duphaston czy co takiego, kt鏎ego bra豉m do 36-37 tyg ci捫y (nie pami皻am dok豉dnie). Dzidziu urodzi si zdrowy, cho te by造 chwile zw徠pienia... musisz uwierzy w to 瞠 b璠zie dobrze! Uwierz 瞠 mia豉m sporo nerw闚 w czasie ci捫y, i napewno nie by to dla mnie spokojny okres wyczekiwania.. ale mimo wszystko si uda這, i Tobie te tego 篡cz

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:04   #2490
Emilia1
Zakorzenienie

A samopoczucie mam dobre wrecz fantastyczne, ale wiem jak daleka droga od zap這dnienia do porodu... tym bardziej ze mam poprzednie do鈍iadczenia.
Emilia1 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.