W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-01, 13:06   #2491
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆

mo瞠 jaka meliska?

a najlepiej to odpoczywaj!!
nie przejmuj si cho jeden dzie tym brudem i jak masz wolne to 酥ij, r鏏 cos dla siebie, wszystko tylko nie zajmuj si domem!!

Za陰cznik 5091404
chyba do篡lnie 24/7
melise to ja sobie moge pic hektolitrami, jestem nerwus i nic sie na to nie poradzi, taki moj urok

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
no ja przy a10 tez mam wrazenie ze jest jasniej ale u mnie zolciej dlatego mieszam
dobrze zrobilas, niech walczy zlupiezem bo to nie jest cos do czego czlowiek sie przyzwyczai i powienien z tym zyc bo tak potem moze ci lysiec przedwczesnie czy cos

och ty nerwusie telefonik zabilas daj znac jak ta cha cha bo jak fajna to pomysle o niej bo mnie lumia do ob貫du doprowadza czasem i mam tez ochote nia grzmotnac

jaki cudaczek
Mi sie podoba po A10 tylko ta keratyna w skladzie sprawia, 瞠 mam troche sztywne w這sy
i mam wrazenie ,瞠 mniej piecze mnie w leb niz 219

Ostatnio wyrwalam mojemu T-towi takiego d逝giego siwego klaka
i twierdzi, ze to przeze mnie siwieje

Mi sie ta Cha Cha podoba wlasnie dlatego,瞠 nie bede miala problemu w znalezieniu jej w otch豉ni mej torebki

Dziewczyny sukces
Pierwszy trening z Ewa za mna

a na poprawe humoru moj telefonik w efektownym pokrowcu produkcji w豉snej (czyt. kawa貫k uci皻ej foli闚ki na dokumenty zaklejonej z tylu tasma klejaca) ,瞠by sie nie kaleczyc
W tle moj kozacki obrusik w 這sie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (86,0 KB, 40 za豉dowa)
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:07   #2492
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Trzymam kciuki za egzaminy
thx ale Ty brutalna dla tego telefonu
Cytat:

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Trzymam kciuki za dzi

Poka w這ski Wida dalej rudo軼i?
hmmm nie wiem, ja rude widz ale pewnie s bardziej be穎we, postaram si zaraz co cykn望
Cytat:
ja pisalam kotce o minimum klatki dla takiego zwierzatka, wiadomo im wieksza tym lepiej jeszcze jak ma sie kilka swinek.
przez was ja tez zaczynam chorowac na swinke ale moja trucha chyba by jej nie zaakceptowala w swojej klatce jest strasznei terytorialna
pewnie mozesz ten wellek probowac
nie no pewnie, ale jak ma kupowa to lepiej odrazu wi瘯sz, bo tak to strata kasy w zoologicznych cz瘰to s kr鏊iki ze 鈍inkami, a nie masz jakiej znajomej,kt鏎a ma 鈍inke? Mog豉by zobaczy jak si Tru鄂a zachowa

A ja jestem w☠☠☠☠iona posz豉m na to zaliczenie dzisiaj i z tego samego przedmiotu egzamin. Napisa豉m najpierw egzamin wszystko ok, a potem na zaliczeniu da豉 baba takie posrane zadania,瞠 nie rozwi您a豉m ani jednego, zreszt jak wi瘯szo嗆 grupy
Oni mi poprawili troch humor
http://www.youtube.com/watch?v=_9WGc...ujrrI1Slg3ZDBA
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:11   #2493
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Kurde a mnie co z帳 od wczoraj pobolewa i nie wiem od czego

Cytat:
ja jakbym mia豉 robi 瞠le na kr鏒kich to sama bym si uczy豉 z YT i blog闚

ja si na temat wychowania nawet nie wypowiadam, wiem tylko, z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 zakazy nic nie daj!! a jak b璠e post瘼owa z w豉snymi dzie熤i to si oka瞠 jak je b璠 mie
U mnie zakazy te nic nie dawa造 Ale fakt faktem 瞠 za ma這 rozm闚 by這 i mo瞠 to by co zmieni這

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
dobra ko鎍z帷 temat powiem tylko, 瞠 ja mia豉m meeeeeeega luz a b喚d闚 pope軟i豉m wiele, bo w豉郾ie nikt mnie nie poprowadzi, nie nakierowa i nie jestem zwolenniczk zakazywania tak o sobie, tylko u鈍iadamiania dziecka co jest z貫 a co dobre i nie przyzwalania oficjalnego na te z貫 rzeczy. Przyk豉d - mojej ostatnio zabrali telefon w szkole, bo na lekcji u篡wa豉 (twierdzi, ze sprawdza豉 godzin ) musia豉m go odebra od dyrektorki :/ wi璚 teraz wchodzi do szko造, telefon wy陰cza, chowa do szafki i w陰cza po zako鎍zeniu lekcji, nie uwa瘸m by jej si jaka krzywda dzia豉, a na nast瘼ny raz mo瞠 si zastanowi zamiast na lekcji bawi si telefonem
Tak zamierzam post瘼owa ze swoim dzieckiem, bo rozmowa mo瞠 naprawd wiele zmieni!

A ja wr璚z przeciwnie, by豉m trzymana w klatce i nawet nie wiesz ile bym da豉 za odrobin luzu Wiedzia豉m czego mama mi zabrania, ale i tak to co chcia豉m to robi豉m za jej plecami. Chocia wiadomo- oficjalnie to mia豉m zabronione.

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:16   #2494
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Cytat:
Zobacz sobie efekt ko鎍owy po niej: http://obsessionhaircare.blogspot.co...ac-wosy-z.html

Oo, ale fajnie Poka agatko usta w tej szmince

Moja pierwsza ci捫a by豉 zagro穎na, mia豉m skurcze, plami豉m, mia豉m i嗆 do szpitala ale zdecydowa豉m si na le瞠nie 2 tyg w domu. Mia豉m 3takie serie po 2 tygodnie w ci庵u ca貫j ci捫y o ile dobrze pami皻am, do tego mia豉m bra nosp forte na skurcze i mia豉m przepisany duphaston czy co takiego, kt鏎ego bra豉m do 36-37 tyg ci捫y (nie pami皻am dok豉dnie). Dzidziu urodzi si zdrowy, cho te by造 chwile zw徠pienia... musisz uwierzy w to 瞠 b璠zie dobrze! Uwierz 瞠 mia豉m sporo nerw闚 w czasie ci捫y, i napewno nie by to dla mnie spokojny okres wyczekiwania.. ale mimo wszystko si uda這, i Tobie te tego 篡cz
Super ze finalnie wszystko dobrze si sklczy這 i masz ca貫 i zdrowe dziecko. Ja mimo brania dufastonu mialam 3 krwawienia. Ci捫a zakonczyla sie 造瞠czkowaniem na pocz徠ku 3 miesi帷a. Ale teraz b璠zie tylko dobrze.

Postanowi豉m dawa sobie ma貫 przyjemno軼j raz w tygodniu ;-D dzis farbowanie za tydzie mam ochot kupi sobie 豉dny staniczek ;-) hehe s

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Exclusive a jak farb teraz w豉軼iwie kupujesz??? Masz ten jasny br您 nadal??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:21   #2495
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z貫go s這wa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam 豉ske robi造. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci捫y jestem a ona na holu m闚i, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokaza podpask- ....
masakra
Cytat:
chyba do篡lnie 24/7
melise to ja sobie moge pic hektolitrami, jestem nerwus i nic sie na to nie poradzi, taki moj urok

Mi sie podoba po A10 tylko ta keratyna w skladzie sprawia, 瞠 mam troche sztywne w這sy

Mi sie ta Cha Cha podoba wlasnie dlatego,瞠 nie bede miala problemu w znalezieniu jej w otch豉ni mej torebki

Dziewczyny sukces

a na poprawe humoru moj telefonik w efektownym pokrowcu produkcji w豉snej (czyt. kawa貫k uci皻ej foli闚ki na dokumenty zaklejonej z tylu tasma klejaca) ,瞠by sie nie kaleczyc
moj ma duzo siwych staruch jeden

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
thx ale Ty brutalna dla tego telefonu

hmmm nie wiem, ja rude widz ale pewnie s bardziej be穎we, postaram si zaraz co cykn望

nie no pewnie, ale jak ma kupowa to lepiej odrazu wi瘯sz, bo tak to strata kasy w zoologicznych cz瘰to s kr鏊iki ze 鈍inkami, a nie masz jakiej znajomej,kt鏎a ma 鈍inke? Mog豉by zobaczy jak si Tru鄂a zachowa

A ja jestem w☠☠☠☠iona posz豉m na to zaliczenie dzisiaj i z tego samego przedmiotu egzamin. Napisa豉m najpierw egzamin wszystko ok, a potem na zaliczeniu da豉 baba takie posrane zadania,瞠 nie rozwi您a豉m ani jednego, zreszt jak wi瘯szo嗆 grupy
mysle ze rzucilaby sie ja gryzc...
ale chociaz w polowie dobrze ci poszlo
Stary 2013-02-01, 13:22   #2496
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wrzucam zdj璚ia obecnego koloru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0054.jpg (35,5 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0055.jpg (58,4 KB, 46 za豉dowa)
Stary 2013-02-01, 13:24   #2497
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
masakra

mysle ze rzucilaby sie ja gryzc...
ale chociaz w polowie dobrze ci poszlo
tak tylko jak nie zdam 獞icze to egzaminu nie sprawdza, wi璚 b璠 go musia豉 pisa jeszcze raz suuuuper
Stary 2013-02-01, 13:33   #2498
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
chyba do篡lnie 24/7

Dziewczyny sukces

Kylie a mo瞠 kup sobie jakie piwko/szampana/wino, napu嗆 wody do wanny, zapal dooko豉 jakie 鈍ieczki/podgrzewacze, pu嗆 jak捷 muzyczk, cho熲y radio na tel, i relaksuj si do woli

Gratuluj treningu z Ewk, ja te si dzi zabieram bo ju nied逝go maj i trzeba si w ko鎍u wzi望 za siebie

ζdny masz tel M鎩 te podobnie pot逝czony tylko 瞠 z prawej strony i mniejsza paj璚zynka i te samsung

Cytat:

To czekam

Wsp馧czuj tego zaliczenia

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
G鏎a wygl康a przepi瘯nie Ale d馧 faktycznie troszk jeszcze rudy Ale ju coraz mniej Ja w przysz造m tyg b璠 robi garnierem 111 to zobaczymy jak wyjdzie u mnie

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:35   #2499
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

G鏎a wygl康a przepi瘯nie Ale d馧 faktycznie troszk jeszcze rudy Ale ju coraz mniej Ja w przysz造m tyg b璠 robi garnierem 111 to zobaczymy jak wyjdzie u mnie
hmmm... to zdj璚ie dziwnie jako wysz這 d馧 jest taki sam jak g鏎a, mo瞠 ciut ciemniejszy a posz豉m do lustra sprawdzi na pewno nie ma takiej r騜nicy jak wysz這 na fotce
Stary 2013-02-01, 13:39   #2500
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Zrobi豉m jeszcze jedno zdj璚ie tutaj te tak jako 鈍iat這 dziwnie pada i wygl康a jak bym mia豉m rude plamy na 篡wo kolor jest jednolity
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059.jpg (51,5 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:40
Stary 2013-02-01, 13:42   #2501
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
mnie sie podobaja
Cos jak Devony z kocich ras
Tez sa s這dziachne
zreszta ja mam zajoba na punkcie kotow i kocham wszystkie, bez wyj徠ku

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Trzymam kciuki za egzaminy

Ja dzisiaj dzien wolny, mialam odpoczywac ale pewnie nic z tego nie bedzie
Wczoraj rozwali豉m wy鈍ietlacz w telefonie dotykowym
pokruszy mi sie, chcialam cos na nim jeszcze napisac to mi sie drobinki w palca powbijaly i normalnie krew mi leciala
za nerwowa jestem na te dotykowe telefony, cos mi nie dzialalo i ☠☠☠豉m nim o 瞠lazna p馧ke
W ogole jestem jakas przemeczona i znerwicowana.
Po這zylam sie wczoraj i nie mog豉m zasna tak mi serducho 逝pa這
normalnie chodzilo ze mna cale 這zko
musze kupic sobie Aspargin, bo nie dosc,瞠 pije duzo kawy, to mam stesujaca prace, sama z siebie jestem nerwusem i jeszcze biore tabsy anty a to wszystko sprzyja wyplukiwaniu magnezu i potasu z organizmu, stad ko豉tanie serca i gorsze samopoczucie
to uwa瘸j na siebie kochana, pami皻aj, 瞠 nie sam prac cz這wiek zyje i trzeba sobie czasem odpocz望, zrelaksowa si....
Ja sie martwie bo mam wysoki puls bardzo oko這 90 ;/ a podczas wysi趾u i po wysi趾u kolo 140....
te chyba powinnam z tym gdzie i嗆....

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Zrobi豉m jeszcze jedno zdj璚ie tutaj te tak jako 鈍iat這 dziwnie pada i wygl康a jak bym mia豉m rude plamy na 篡wo kolor jest jednolity
fajnie naturalnie wysz這 jaka to farba i poziom ?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
egzamin zaraz ze statystyki, sram 瘸rem po prostu.
powodzonka

Ja ju spakowana do wyjazdu ci瞛ko by這 mi si oczywi軼ie zmie軼i ze wszystkim do jednej torby i jeszcze buty swoje dorzuce do torby T-ta :P

Najgorsze, 瞠 ja juz lepiej ze zdrowiem a jego teraz przezi瑿ienie jakies dopad這...
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:43
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:43   #2502
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:

Przerabialam to...
Statystyka to nie koniec 鈍iata.
Koniec swiata to moja matma by豉:
http://matematyka.pisz.pl/strona/2110.html
ja ca趾i lubi豉m, ale macierze by造 dla mnie okropne statystyka bardzo fajna nie przepada豉m za ekonometri ale ca豉 reszta super
Cytat:
Kitulka ombree mi te si widzi, ale wydaje mi si ze wlasnie plynne przejscie jest dosc trudno samemu zrobic...ale ja sie na wlosach nie znam i popieram domowe farbowania ;-D
Bunny mi powiedzia豉, 瞠 da si i wszystko wyt逝maczy豉, wi璚 jestem dobrej my郵i

Majirel wyszed dobrze, ale d逝go嗆 w這s闚 mam do嗆 jasn wi璚 ju mam lekkie ombre

lec si pakowa
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:44   #2503
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Cytat:

dyskutowalabym co lepsze... prawda jest taka ze wiek inicjacji sexualnej znacznie sie obnizyl, zreszta ja sama szybko zaczynalam nie czuje sie przez to gorsza, nie wpadlam i nic zlego mi sie nie stalo. dzis widze tego plusy- szybciej poznalam swoja wartosc, i potrafie cieszyc sie sexem nieziemsko nikt z moich realnych znajomych, kolezanek, przyjaciol nie cieszy sie sexem i nie ma udanego zycia erotycznego jak ja, nie chwalac sie. mam wrazenie ze moje kumpelki robia to z przymusu, z jakiegos obowiazku a gdzie przyjemnosc jak po pijaku nachodza towarzycho zwierzenia- i slysze od ich partnerow- moze raz w miesiacu, gora dwa to zawsze mam ochte ich wysmiac... bo albo sa tacy slabi w te klocki ze ich panny unikaja, albo maja naprawde problem- wiec zachowuje powage mamy o tyle lepsza sytuacje od naszych rodzicow i dziadkow- gadzety, zabezpieczenia, inne podejscie do sexu przedmalzenskiego a nie umiemy sie tym cieszyc! nie wiem skad to wynika dla mnieto najlepszy srodek relaksu, odstresowanie na maxa i do tego doskonale spie pozniej

no ale zabawy w sloneczko nie toleruje i moze nie chodzi o mechanizm ze robia to z kilkoma, co na pewno nie sa na tyle dojrzali by udzwignac tego konsekwencje bo przeciwniczka sexu grupowego nei jestem jesli sie trafia odpowiedni ludzie i sa pewne zasady ustalone

ja bylam doedukowana na maxa porownujac rowiesnikow wowczas... plus mialam pow przez matke- jak wrocisz z brzuchem to w tym domu miejsca dla ciebie nie ma... ja sie potwornie balam ciazy i moze stad nawet jakies przygody zawsze byly z zabezpieczeniem

nic o niej nie powiem.

ja mialam od zakazow i kar po obojetnosc i przyznam ze glupialam momentami co na pewno to czulam sie niekochana, niepotrzebna przez takie postepowanie.

mnie to bardziej zaciekawilo

ale codziennie jej mylas wlosy? i potem po wyschnieciu codziennie prostowalas? ale gnidy chyba dosyc nisko sa przyczepione? siegalas tam prostownica? nie poparzylas jej?
mysle np o sobie jakby mnie to kiedys spotkalo- mam tak geste i dlugie wlosy, nie szloby tego wyczesac a obciac bym nie dala
a jak sie poznalas ze ma? skarzyla sie ze ja swedzi czy co?
te wszy naprawde widac jak biegaja po glowie? cos jak pchly u zwierzat?
sorki za te pytania ale ja nigdy sie z tym nie spotkalam a to ciekawiacy mnie temat
odno郾ie wychowania dzieci to jest naprawd ci篹ki temat i nie ma z這tego 鈔odka, warto robi tak by potem nie zarzuci sobie 瞠 czego nie dopilnowa豉m, nie dopatrzy豉m, obserwowa dziecko i s逝cha i du穎 du穎 rozmawia
odno郾ie wszy czy wesz to my豉m jej g這w co trzy dni bo tam nawet czesciej tego szamponu nie mo積a chyba, po pierwszym myciu ju chyba nie mia豉. no i tak przytrafi這 mi si j przysmarzy t prostownic, ci篹ka to by豉 przeprawa, ale ona by豉 tak przera穎na nimi, 瞠 biedna sama chcia豉. no i z moich obserwacji to one w豉郾ie sk豉daj te jaja tak p馧 cm od sk鏎y dodatkowo zanim si wyl璕n mija ok. 10 dni wi璚 ten w這s wzrasta te. Dlatego trzeba bardzo uwa瘸. Tak Nikol bardzo sw璠zia豉 g這wa, ale tak 瞠 a obsesyjnie si drapa豉.
Cytat:
Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z貫go s這wa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam 豉ske robi造. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci捫y jestem a ona na holu m闚i, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokaza podpask- ....
nie幢e
ja w tej ci捫y te mia豉m plamienia... a tej po這積ej odpowiedzia豉m, 瞠 z ci捫 tak jak ze wszystkim nigdy nic nie wiadomo, przecie tak naprawd nie wiemy czy do篡jemy jutra
Cytat:
A samopoczucie mam dobre wrecz fantastyczne, ale wiem jak daleka droga od zap這dnienia do porodu... tym bardziej ze mam poprzednie do鈍iadczenia.
b璠zie dobrze no i najwa積iejsze 瞠 dobrze si czujesz
Cytat:
Kurde a mnie co z帳 od wczoraj pobolewa i nie wiem od czego

U mnie zakazy te nic nie dawa造 Ale fakt faktem 瞠 za ma這 rozm闚 by這 i mo瞠 to by co zmieni這

Tak zamierzam post瘼owa ze swoim dzieckiem, bo rozmowa mo瞠 naprawd wiele zmieni!

A ja wr璚z przeciwnie, by豉m trzymana w klatce i nawet nie wiesz ile bym da豉 za odrobin luzu Wiedzia豉m czego mama mi zabrania, ale i tak to co chcia豉m to robi豉m za jej plecami. Chocia wiadomo- oficjalnie to mia豉m zabronione.
no to takie trzymanie w klatce to te bez sensu, og鏊nie skrajno軼i s z貫
no i mnie te boli z帳, a najlepsze ze ostatnio posz豉m bo mnie jeden bola i okaza這 si ze w jeszcze jednym jest dziurka, um闚i豉m si za miesi帷 a on mnie dzisiaj rozbola, chyba od tego jak mi naruszy豉 podczas przegl康u

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:44   #2504
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie wow niesamowite ze tak szybko i kolor juz jest miejscami chlodny i popielaty, jeszcze ze 2 farby i bedzie popiel jak trzeba

Cytat:
tak tylko jak nie zdam 獞icze to egzaminu nie sprawdza, wi璚 b璠 go musia豉 pisa jeszcze raz suuuuper
o rany
Stary 2013-02-01, 13:46   #2505
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

fajnie naturalnie wysz這 jaka to farba i poziom ?

dzi瘯i Alfaparf 8,1 na wodzie 6 %

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
dla mnie wow niesamowite ze tak szybko i kolor juz jest miejscami chlodny i popielaty, jeszcze ze 2 farby i bedzie popiel jak trzeba

o rany
Dzi瘯uj kochana to dzi瘯i Tobie
no lipa, nie cierpi tego babska
Stary 2013-02-01, 13:49   #2506
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i Alfaparf 8,1 na wodzie 6 %

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Dzi瘯uj kochana to dzi瘯i Tobie
no lipa, nie cierpi tego babska
dasz kilka lepszych fotek na bloga po tej alfie zarekomenduje ja jako sposob po dekolorze
Stary 2013-02-01, 13:49   #2507
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Cze嗆 dziewczyny wpad豉m na chwil zameldowa 瞠 篡j i znikam na jaki czas. Za du穎 si w moim 篡ciu ostatnio z貫go dzieje. Je郵i co ruszy albo w jedn stron albo w drug to si odezw. Buziaki

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:51   #2508
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
dasz kilka lepszych fotek na bloga po tej alfie zarekomenduje ja jako sposob po dekolorze
ok Bunny to zrobi jutro rano ju aparatem jak umyje 貫b, bo teraz to robi豉m tak na szybko z telefonu
Stary 2013-02-01, 13:51   #2509
lalalove21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Wpisy w blogu: 1

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=673551 prosze o pomoc w豉snie w sprawie rozja郾iania w這s闚 ; )

tu m鎩 aktualny kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0139.jpg (8,9 KB, 8 za豉dowa)
lalalove21 jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:53   #2510
Oluchna22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witajcie
niedawno z ciemnego blondu chcia豉m zej嗆 na jasny blondzik, taki jaki jest na najnowszym opakowaniu Loreal Preference Viking. Zrobi豉m tak, 瞠 rozjasni豉m w這sy (po rozjasnieniu by造 鄴速e) i na to na這篡豉m w豉郾ie Vikinga i teraz mam takie 鄴速awe w這sy. Jest 豉dny blond, ja郾iejszy, jednak troszk przeszkadza mi to, 瞠 odrobin wpada w 鄴單. Teraz mam pytanie: co zrobi aby wyszed mi taki blond jak na opakowaniu Vikinga? Musz jeszcze raz zafarbowa Vikingiem czy mo瞠 kupi Stockholm (ale po Stockholmie nie chce mie platyny bo taki kolor mi sie w og鏊e nie podoba :/ Bardzo Was prosz o rad! Pozdrawiam!! ps. chcia豉bym taki blond jak tutaj na koncach http://3.bp.blogspot.com/-5uV6bP433e..._resized-1.JPG
i dlatego prosz o rad jak farbe wybrac aby wyszedl taki kolor na moich wlosach
Oluchna22 jest offline  
Stary 2013-02-01, 13:56   #2511
Emilia1
Zakorzenienie

Blond princesko a Ty przyciemni豉 w這ski?? Na blogu bunny widzialam jak schodzi豉 z ciemnuch i ida這 Ci si doj嗆 do platynki. Lepiej si czujesz w tych ciemniejszych???

Kamciurko, w豉郾ie droga od pocz璚ia do rozwi您ania jest d逝ga... zupe軟ie jak do blondu hahahahaha. Zartuje ;-)
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:06   #2512
blond bunny
Zakorzenienie

a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Stary 2013-02-01, 14:07   #2513
Emilia1
Zakorzenienie

Lalalove ja sie na w這sach nie znam, sama radz sie tu na forum, ale zauwazylam zaleznosc ze przy tak ciemnych wlosach to napewno kapiel rozjasnijaca bedIes musiala zrobic. Sama mialan ciemne, ale bez poswiaty czerwieni jak Ty. Robilam pasemka ttzykrotnie. Potem farba 9.1 ale nie ruszyla odrosru. Teraz malowac bede palette a 10 z 219. To tak jak ja robie, ale bez rozjasnienia to sie nie da chyba????;-////

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Gratki Bunny ;-# milion to juz cos. ;-)
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:14   #2514
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

BUNNY suuuuuper
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:17   #2515
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Super ze finalnie wszystko dobrze si sklczy這 i masz ca貫 i zdrowe dziecko. Ja mimo brania dufastonu mialam 3 krwawienia. Ci捫a zakonczyla sie 造瞠czkowaniem na pocz徠ku 3 miesi帷a. Ale teraz b璠zie tylko dobrze.

Postanowi豉m dawa sobie ma貫 przyjemno軼j raz w tygodniu ;-D dzis farbowanie za tydzie mam ochot kupi sobie 豉dny staniczek ;-) hehe s

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Exclusive a jak farb teraz w豉軼iwie kupujesz??? Masz ten jasny br您 nadal??
Strasznie mi przykro z powodu straty dzidziusia, pami皻am co czu豉m gdy z okropnym krwawieniem przysz豉m do ginki i musia豉m czeka na poczekalni w kolejce.. 透y mi si cisn窸y do oczu bo my郵a豉m 瞠 m鎩 maluszek ju nie 篡je i siedzia豉m w takiej mega niepewno軼i

W ci捫y te robi豉m sobie ma貫 przyjemno軼i.. dlatego te uty豉m ponad 20kg Udanych przysz這tygodniowych zakup闚 w takim razie

I te si ciesz, mam nadziej 瞠 z Twoim dzidziusiem te b璠zie wszystko w porz康ku. I moja ma豉 rada- nie chuchaj za bardzo i nie dmuchaj na t ci捫, bo je郵i ma by wszystko dobrze to napewno jako si u這篡

Cytat:
hmmm... to zdj璚ie dziwnie jako wysz這 d馧 jest taki sam jak g鏎a, mo瞠 ciut ciemniejszy a posz豉m do lustra sprawdzi na pewno nie ma takiej r騜nicy jak wysz這 na fotce
Aaa to oki

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:21   #2516
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej! Chyba wymy郵i豉m imi dla 鈍ini TOSIA Jak wam sie podoba? 鈍inia teraz siedzi z moja sis w domu i ona postawi豉 jej klatke kolo kanapy gdzie siedzi i gada do niej , a 進wnia schowa豉 sie w k徠 i boi sie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kotka
OOOO!! Jaka przecudowna Lubi 鈍iniaki, s takie pocieszne (o ile nie s nawiedzone)
mam nadzieje ze moja nic nie nawiedzi

Cytat:
Kotka ja widzialam jak kosmetyczka mi robila ale tylko tipsy, same zele nie. Ale moze jakies 32 poogladam,kuzynka ma lampe to mi pozyczy, sprawie sobie zele i bede probowac. Tylko mi jutro powiecie czy na takich szerokich i krotkich jak moje da cos sie zrobic:-D
pokazuj,ale wypikowa zawsze trzeba

Cytat:
Ale fajna 鈍inka
Pazurki te fajne
dzi瘯uje

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Kotka gratuluj 鈍inki Za jaki tydzie przyzwyczai si i b璠zie przychodzi i skojarzy, 瞠 masz 瘸rcie w r璚e Strasznie du瘸 jest Jak kupi豉m swoj to male鎥a by豉 Kr鏊ika przynios豉m w kartoniku - tak mi go zapakowali w sklepie Mie軼i mi si na r璚e, a p騧niej r鏀, jak szalony Tydzie si aklimatyzowa, ci庵le siedzia w domkuPami皻am, 瞠 ze 鈍ini by這 podobnie, zjad豉 i zaraz do domku ucieka豉

Kotka jak ty dajesz rad na komputerze pisa?
Ja gustuj w kr鏒kich kwadratowych- takie mi najbardziej pasuj Praktycznie non stop u篡wam komputera i z d逝窺zymi 幢e mi si pisze
Shizaxa mo積a k豉嗆 瞠l na kr鏒kie, tips klej- jak chcesz przed逝篡 Robi豉m na kr鏒kich, ale co dwa tygodnie musia豉m lata Jak odrasta to paskudnie wygl康a
Mi 鈍inie tez dali w kartonie
a co do pisiania na kompie sp璠zam przy nim spokojnie 11godzin dziennie z tego 8 w pracy w kt鏎ej pisze ca造 czas na kompie bo pisze umowy i z wami i czasem, maile wiec na klawiaturze pisze prawie non stop i do tego szybko paznokciami a nie opuszkami, takie prztykanie smieszne slycha
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:21   #2517
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Blond princesko a Ty przyciemni豉 w這ski?? Na blogu bunny widzialam jak schodzi豉 z ciemnuch i ida這 Ci si doj嗆 do platynki. Lepiej si czujesz w tych ciemniejszych???

Kamciurko, w豉郾ie droga od pocz璚ia do rozwi您ania jest d逝ga... zupe軟ie jak do blondu hahahahaha. Zartuje ;-)
wiesz co ja zesz豉m do jasnych, potem mia豉m ciemny br您, a teraz zamarzy造 mi si moje naturale wi璚 znowu rozja郾ia豉m
Cytat:
zapraszam na bloga
gratulejszyn
Stary 2013-02-01, 14:22   #2518
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Kotka gratuluj 鈍inki dobra decyzja ja mam dwie. I moim zdaniem klatka 50 cm to za ma這, ja mam 70 i jak na pocz徠ku wydawa豉 mi si wielka tak teraz najch皻niej kupi豉bym 120 tylko nie mia豉bym gdzie postawi. Poczytaj forum Caviarnia, znajdziesz mn鏀two informacji i zdj耩 . 安inki uwielbiaj hamaczki, ja swoim zrobi豉m ze starej po軼ieli, albo nawet kawa貫k polaru zwini皻y, one lubi si w tym zakopywa . A no i pami皻aj,瞠 鈍inki to zwierz皻a stadne iii najlepiej si czuj jak s przynajmniej dwie (oczywi軼ie tej samej p販i). Kotka jak chcesz przyzwyczai 鈍inke do siebie i do imienia to dawaj jej z r瘯i jedzenie i m闚 do niej po imieniu, wtedy szybko zacznie reagowa no i to zwierz徠ko boja幢iwe wi璚 na razie daj jej spok鎩, daj si jej zaklimatyzowa w nowym pomieszczeniua w這ski jej urosn spokojnie, moja ma na dupce takie d逝gie,瞠 musz jej podcina
no bede cos kombinowac , mam tylko nadzieje ze klatki mi gry潭 nie b璠zie bo oszaleje

Cytat:
to to szpic jest, chcialam takiego, drogie s fest i maj charakter podobny do kota wredniachy z nich

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆

郵iczna, kochana, a pazurki te rewelacyjne.
Ja te lubi 鈍iniaki morskie mia豉m kiedy dwie, jedn zwyk陰 i jedn rozetk, mia豉m te dwa kr鏊iki, jeden kochany, a drugi menda nie z tej ziemi, dotkn望 si nie da i wszystkich gryz. Mam teraz kota, ale te nie najlepszy egzemplarz, wredny, gryzie i drapie i chodzi w豉snymi 軼ie磬ami. Mia豉m jeszcze kotk rasy neva masquerade i ona by豉 cudna kochana, grzeczna, taka przytulanka, niestety oddali鄉y j TZ kuzynce ze wzgl璠u na sier嗆 kt鏎a by豉 wsz璠zie, a jak ma造 si urodzi, to niestety nie mogli鄉y sobie na to pozwoli. Szkoda mi jej bardzo, no ale wiem gdzie jest i 瞠 jej tam dobrze

Kotka
a dzi瘯uje, a鈍inia bedzie TOSIA

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
NARAZIE JEST TOSI
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:22   #2519
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:

najpierw trzeba ksztalt wyprowadzic czyli musisz spilowac boki na prosto by odchudzic optycznie plytke, bo jest szeroka to fakt.
a dopiero na opilowane dajesz zel.
a poka瞠sz mi przyk豉d jak je pi這wa tzn jakis wz鏎 jak moje maja wygl康a?
i tak patrzy豉m jak robi si 瞠l na naturalne paznokcie...
cover to to samo co 瞠l buduj帷y?
i jak np z kolorami? trzeba kolorowe 瞠le kupowa czy np na 瞠lowy paznokie malowa?

Cytat:
chyba do篡lnie 24/7

Dziewczyny sukces

ale go potraktowa豉
dobrze 瞠 mowy wkr鏒ce
m鎩 nie ma siwych w這s闚(nie widz)bo blondynem jest

Cytat:
ja tam rudego nic nie widz
豉dny kolorek

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny wpad豉m na chwil zameldowa 瞠 篡j i znikam na jaki czas. Za du穎 si w moim 篡ciu ostatnio z貫go dzieje. Je郵i co ruszy albo w jedn stron albo w drug to si odezw. Buziaki
Trzymaj si ciep這!!

Cytat:
zapraszam na bloga
z這輳 gratulacje tutaj bo nie mam bloga:piwo :

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:23   #2520
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Metod trzeba dobra do dzieciaka Jednego zabranie kasy i jakie tam nakazy postawi do pionu, a drugiego nie- i zbuntuje si jeszcze bardziej
dok豉dnie, metoda do dziecka,
poza tym jestem zdania 瞠 na wychowanie cz這wieka sk豉da si dzie po dniu, czyli zainteresowanie dzieckiem i po鈍i璚anie mu czasu, empatia, stawianie granic i konsekwencje, a przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jak z drugim cz這wiekiem i nie traktowanie go jak g闚niarza...
niestety jest to bardzo trudne jak doros造 sam ze swoimi uczuciami ma problemy

Cytat:
Tak s造sza豉m, ze jak dzidzia pojawia si na 鈍iecie, to od razh rodzice widz jakie imie pasuje do niego gdy maj par opcji.
i to jest 鈍i皻a prawda
zawsze mieli鄉y 2 imiona w razie czego i tylko jedno z nich dziecku pasowa這... zawsze w znaczeniu 瞠 mam 4 dzieci

Cytat:
masakra

u mnie ja jestem staruch, m鎩 m捫 jest 4 lata starszy a siwych ledwo mu co par wyskoczy這, to jawna niesprawiedliwo嗆!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej! Chyba wymy郵i豉m imi dla 鈍ini TOSIA Jak wam sie podoba?
mnie si podoba, moja mia豉 na imi Mika

mam pytanko, bo gdzie mi si w 豉zience palette a10 szwenda, jaki to mniej wi璚ej poziom? 10?11? i czy jakby potrzyma kr鏂ej i np z woda 6 lub 9% to mo積a osi庵n望 co ciemniejszego?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-02-01 o 14:29
beautygosiek jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.