W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-01, 14:32   #2521
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
dok豉dnie, metoda do dziecka,
poza tym jestem zdania 瞠 na wychowanie cz這wieka sk豉da si dzie po dniu, czyli zainteresowanie dzieckiem i po鈍i璚anie mu czasu, empatia, stawianie granic i konsekwencje, a przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jak z drugim cz這wiekiem i nie traktowanie go jak g闚niarza...
niestety jest to bardzo trudne jak doros造 sam ze swoimi uczuciami ma problemy

i to jest 鈍i皻a prawda
zawsze mieli鄉y 2 imiona w razie czego i tylko jedno z nich dziecku pasowa這... zawsze w znaczeniu 瞠 mam 4 dzieci

u mnie ja jestem staruch, m鎩 m捫 jest 4 lata starszy a siwych ledwo mu co par wyskoczy這, to jawna niesprawiedliwo嗆!

mnie si podoba, moja mia豉 na imi Mika

mam pytanko, bo gdzie mi si w 豉zience palette a10 szwenda, jaki to mniej wi璚ej poziom? 10?11? i czy jakby potrzyma kr鏂ej i np z woda 6 lub 9% to mo積a osi庵n望 co ciemniejszego?
to poziom 10. mozna obnizyc na 9% oksy ale nizej bez sensu.
Stary 2013-02-01, 14:36   #2522
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Kupujecie jakie prezenty t-tom na walentynki?? Ja ju wiem co mojemu kupi

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m jeszcze jedno zdj璚ie tutaj te tak jako 鈍iat這 dziwnie pada i wygl康a jak bym mia豉m rude plamy na 篡wo kolor jest jednolity
Oooo tu wida pi瘯ny kolor Zazdroszcz

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny wpad豉m na chwil zameldowa 瞠 篡j i znikam na jaki czas. Za du穎 si w moim 篡ciu ostatnio z貫go dzieje. Je郵i co ruszy albo w jedn stron albo w drug to si odezw. Buziaki
Oby si wszystko u這篡這 Trzymaj si

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Gratulacje!!!

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:36   #2523
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej! Chyba wymy郵i豉m imi dla 鈍ini TOSIA Jak wam sie podoba? 鈍inia teraz siedzi z moja sis w domu i ona postawi豉 jej klatke kolo kanapy gdzie siedzi i gada do niej , a 進wnia schowa豉 sie w k徠 i boi sie

mam nadzieje ze moja nic nie nawiedzi

pokazuj,ale wypikowa zawsze trzeba

dzi瘯uje

Mi 鈍inie tez dali w kartonie
a co do pisiania na kompie sp璠zam przy nim spokojnie 11godzin dziennie z tego 8 w pracy w kt鏎ej pisze ca造 czas na kompie bo pisze umowy i z wami i czasem, maile wiec na klawiaturze pisze prawie non stop i do tego szybko paznokciami a nie opuszkami, takie prztykanie smieszne slycha
tosia fajne mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
a poka瞠sz mi przyk豉d jak je pi這wa tzn jakis wz鏎 jak moje maja wygl康a?
i tak patrzy豉m jak robi si 瞠l na naturalne paznokcie...
cover to to samo co 瞠l buduj帷y?
i jak np z kolorami? trzeba kolorowe 瞠le kupowa czy np na 瞠lowy paznokie malowa?

ale go potraktowa豉
dobrze 瞠 mowy wkr鏒ce
m鎩 nie ma siwych w這s闚(nie widz)bo blondynem jest

ja tam rudego nic nie widz
豉dny kolorek

Trzymaj si ciep這!!

z這輳 gratulacje tutaj bo nie mam bloga:piwo :
tu masz linka:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430550

ciebie dotyczy zdjecie 1 i 4 (pozostale nie bo nei masz zelu na nich).

cover i budujacy to rozne rzeczy, choc gestymi coverami mozna budowac pazurka.
mozna kolorowe kupic, ale to dosyc drogi interes, a mozna lakierami po wierzchu malowac i trzyma jak zloto po 2-3 tygodnie
Stary 2013-02-01, 14:37   #2524
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
to poziom 10. mozna obnizyc na 9% oksy ale nizej bez sensu.
a to dzi瘯uj, dla mnie za jasno ale siostra si ucieszy z prezentu
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:37   #2525
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆

Gratulacje!!!
co kupujesz? my sobie zawsze wlasnorecznie kartki wypisane dajemy ale wpisujemy w srodek cos jak liscik milosny a prezenty to ustalamy kwote i zalezy czy kase mamy.
Stary 2013-02-01, 14:39   #2526
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Mam jeszcze pytanie techniczne . Odrost na godzine okolo, a w polowie tego czasu na reszte??? Bo malaks chyba nie wystaeczy u mnie?? Az tak jasnych w這s闚 to ja nie mam, a chce by sie wyrownaly
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:41   #2527
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej! Chyba wymy郵i豉m imi dla 鈍ini TOSIA Jak wam sie podoba? 鈍inia teraz siedzi z moja sis w domu i ona postawi豉 jej klatke kolo kanapy gdzie siedzi i gada do niej , a 進wnia schowa豉 sie w k徠 i boi sie
Tosia 豉dne imi

Cytat:
co kupujesz? my sobie zawsze wlasnorecznie kartki wypisane dajemy ale wpisujemy w srodek cos jak liscik milosny a prezenty to ustalamy kwote i zalezy czy kase mamy.
Na w徠ku pepcowym czyta豉m 瞠 przysz豉 dostawa walentynkowa i maj kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupi jakie bokserki z wzorem A od niego wystarcz mi r騜e Jedne, kt鏎e dosta豉m od niego na urodziny 3 lata temu do dzi si nie osypa造 ani troch

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:44   #2528
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
my z tz nie obchodzimy
czasami mnie zaskakuje i kwiaty kupuje
Cytat:

tu masz linka:

mozna kolorowe kupic, ale to dosyc drogi interes, a mozna lakierami po wierzchu malowac i trzyma jak zloto po 2-3 tygodnie
czyli najpierw musz tak zapu軼i pazury 瞠by ten bok by r闚ny z przodem i 豉dnie spi這wa? dobrze zrozumia豉m??

a taki zestaw startowy na pocz徠ek mo瞠 by?
http://www.allepaznokcie.pl/13573--0...-wszystko.html
ewentualnie co mu brakuje

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:47   #2529
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

tu masz linka:

Kurcze, te bym chcia豉 sobie paznokcie robi

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:48   #2530
Emilia1
Zakorzenienie

Exclusive, tu akuratbobchodz si z sob jak z jajem... nie wiem czy dobrze, ale przezycia zrobily swoje. Niczego nie podnosze i ze tak powiem nie wyciskam si na kibelku hehehe.

Moja ciocia powiedziala mi tak - jak juz jest ci捫a, taka mocno trzymaj帷a si to nawet ci郾i璚iecie kupy nie powinno miec znaczenia.- hahahaha
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:49   #2531
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kamciutka, Ninedin
Ja si w og鏊e zastanawiam nad jednym. Do bycia mam mi bardzo daleko i nie 酥ieszno wcale, ale mo瞠 kiedy si tak stanie. M闚icie, 瞠 na 20 dzieci, 7 nie pali. Dlaczego rodzice mierz w to, 瞠 'uf, co tam 瞠 jara, dobrze 瞠 w s這neczko nie gra!', gdzie palenie te jest patologi, jak na 13 lat. Nie oszukujmy si, to normalne nie jest, tak samo jak seks, chlanie, narkotyki itd... I co takiego robi rodzice, 瞠 ta '7mka dzieciak闚' nie jest sk這nna do robienia tych wszystkich g逝pot, potrafi si postawi.

Napisa豉m egzamin, po prostu cuda na kiju, bo o 11.20 okaza這 si, 瞠 nie b璠 dopuszczona... no to ok, smuteczek id na zakupy, poprawi sobie humor :p I ca貫 szcz窷cie, 瞠 by豉m w okolicy, bo o 12.04 (na 12 egzamin, ale co tam) dzwoni do mnie kumpela i m闚i bym zapitala豉, bo jednak wpuszcza. No teksas. Jako posz這, ale nie jestem przekonana.
Stary 2013-02-01, 14:54   #2532
Emilia1
Zakorzenienie

Odno郾ie tego farbowania odpowie kt鏎a??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 14:56   #2533
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cze嗆 spamerki

W Mianowniku jest:wesz , ale rzadko jest jedna Wszy osobi軼ie nie mia豉m, ale kiedy jeszcze w ni窺zych klasach podstaw闚ki przysz豉 do mnie kole瘸nka i ona mia豉. P騧niej babcia zauwa篡豉 wesz gdzie chyba na poduszce. zabi豉 j i przepatrzy豉 mi g這w Potem mia豉m zakaz zapraszania tej kole瘸nki Dlatego nie lubi zakaz闚 Ona dosta豉 od tej jednej z klasy, kt鏎a zawsze mia豉 Tak瞠 mo積a wyt瘼i, ale przede wszystkim trzeba zlikwidowa je u tej osoby, kt鏎a roznosi po klasie Nie wiem czy trzeba ciuchy wygotowywa czy nie- no mo積a wypra - zreszt u mnie taki zwyczaj, 瞠 zdejmuje si ubrania po przyj軼iu i id do prania Wesz tak od razu nie przejdzie, trzeba mie bliski kontakt z osob, kt鏎a jest zawszawiona
jak sobie pomy郵, 瞠 mog豉m od tych dzieci dosta, to a mnie g這wa sw璠zi
Bunny a jak by si zachowa豉 fryzjerka w sytuacji gdyby przysz豉 zawszawiona klientka? Takie teoretyczne pytanie Zawsze mnie to obrzydza這, 瞠 np. fryzjerka czy kosmetyczka musi robi przy brudnej klientce Jedn tak paniusi widzia豉m w salonie kosmetycznym mia豉 tak strasznie brudne nogi i d逝gie zakr璚one paznokcie palc闚 st鏕

Kotka fajne imi , takie ludzkie Kiedy id ci ja ulic i s造sz, jak mnie kto po imieniu wo豉, a to do jamniczki by這
Stary 2013-02-01, 15:01   #2534
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Mam jeszcze pytanie techniczne . Odrost na godzine okolo, a w polowie tego czasu na reszte??? Bo malaks chyba nie wystaeczy u mnie?? Az tak jasnych w這s闚 to ja nie mam, a chce by sie wyrownaly
na reszte to 20 minut wystarczy.

Cytat:
Tosia 豉dne imi

Na w徠ku pepcowym czyta豉m 瞠 przysz豉 dostawa walentynkowa i maj kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupi jakie bokserki z wzorem A od niego wystarcz mi r騜e Jedne, kt鏎e dosta豉m od niego na urodziny 3 lata temu do dzi si nie osypa造 ani troch
chyba nie jest zbyt wylewny? mi sie marzy zeby tz mnie sku ale on co najwyzej woli mnie zwiazac i szarfa na oczy dobre i to
moj znow lubi robic prezenty i srednio co miesiac cos od niego dostaje- a to tusz do rzes jakis drogi, sam kupuje i przynosi, a to ciuszek, bielizna...roznosci

Cytat:
my z tz nie obchodzimy
czasami mnie zaskakuje i kwiaty kupuje

czyli najpierw musz tak zapu軼i pazury 瞠by ten bok by r闚ny z przodem i 豉dnie spi這wa? dobrze zrozumia豉m??

a taki zestaw startowy na pocz徠ek mo瞠 by?
http://www.allepaznokcie.pl/13573--0...-wszystko.html
ewentualnie co mu brakuje
zestawy startowe to dupa, bo taniej kupisz na sztuki i tylko to co potrzebujesz, ale dobry zel to podstawa, a o tym na alle nie mam opinii, ale w srodowisku mowi sie ze sa do dupy
juz teraz mozesz te boczki przypilowac zeby wysmuklac plytke i zeby tak rosly.

Cytat:
Exclusive, tu akuratbobchodz si z sob jak z jajem... nie wiem czy dobrze, ale przezycia zrobily swoje. Niczego nie podnosze i ze tak powiem nie wyciskam si na kibelku hehehe.

Moja ciocia powiedziala mi tak - jak juz jest ci捫a, taka mocno trzymaj帷a si to nawet ci郾i璚iecie kupy nie powinno miec znaczenia.- hahahaha
to naprawde technika robienia kupy ma tu jakies znaczenie pierwsze slysze serio????

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kamciutka, Ninedin
Ja si w og鏊e zastanawiam nad jednym. Do bycia mam mi bardzo daleko i nie 酥ieszno wcale, ale mo瞠 kiedy si tak stanie. M闚icie, 瞠 na 20 dzieci, 7 nie pali. Dlaczego rodzice mierz w to, 瞠 'uf, co tam 瞠 jara, dobrze 瞠 w s這neczko nie gra!', gdzie palenie te jest patologi, jak na 13 lat. Nie oszukujmy si, to normalne nie jest, tak samo jak seks, chlanie, narkotyki itd... I co takiego robi rodzice, 瞠 ta '7mka dzieciak闚' nie jest sk這nna do robienia tych wszystkich g逝pot, potrafi si postawi.

Napisa豉m egzamin, po prostu cuda na kiju, bo o 11.20 okaza這 si, 瞠 nie b璠 dopuszczona... no to ok, smuteczek id na zakupy, poprawi sobie humor :p I ca貫 szcz窷cie, 瞠 by豉m w okolicy, bo o 12.04 (na 12 egzamin, ale co tam) dzwoni do mnie kumpela i m闚i bym zapitala豉, bo jednak wpuszcza. No teksas. Jako posz這, ale nie jestem przekonana.
bedzie dobrze, zobaczysz
Stary 2013-02-01, 15:08   #2535
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Kamciutka, Ninedin

Za wynik ostateczny

Cytat:

A to te nie jest dobre Bo je郵i co ma by nie tak, to pomimo Twoich stara i tak b璠zie, i naprawd niewiele zdzia豉sz. A pretensje 瞠 mog豉 zrobi wi璚ej zawsze b璠. Je郵i lekarka Ci m闚i 瞠 wszystko rozwija si dobrze to po co masz si traktowa jak schorowan i oszcz璠za we wszystkim na maxa? W tych pierwszych tygodniach przewa積ie si wyja郾ia czy dziecko dobrze si rozwija i ma szans prze篡cia, i tego raczej nie zmienisz, to matka natura eliminuje niestety s豉bsze istotki i nie masz na to 瘸dnego wp造wu No ale to tylko moja ma豉 rada, rozumiem 瞠 Ci ci篹ko po tej stracie, ale na Twoim miejscu w pierwszych miesi帷ach ci捫y korzysta豉bym na maxa ze wszystkiego, p鏦i to brzuch jeszcze ma造 i kr璕os逝p tak nie ci捫y... Bo potem mo瞠sz 瘸這wa 瞠 tego nie wykorzysta豉, a jak dzidziu si pojawi b璠ziesz mia豉 mniej si造 i czasu na wszystko

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:18   #2536
Emilia1
Zakorzenienie

Novelove, czasami lanie wody pomaga zaliczyc, ale na chociaz najnizsza ocene napewno zaliczysz.;-)

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Exclusive, jak napisa豉 tak te b瑿 robi :-D
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:19   #2537
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Cze嗆 spamerki

W Mianowniku jest:wesz , ale rzadko jest jedna Wszy osobi軼ie nie mia豉m, ale kiedy jeszcze w ni窺zych klasach podstaw闚ki przysz豉 do mnie kole瘸nka i ona mia豉. P騧niej babcia zauwa篡豉 wesz gdzie chyba na poduszce. zabi豉 j i przepatrzy豉 mi g這w Potem mia豉m zakaz zapraszania tej kole瘸nki Dlatego nie lubi zakaz闚 Ona dosta豉 od tej jednej z klasy, kt鏎a zawsze mia豉 Tak瞠 mo積a wyt瘼i, ale przede wszystkim trzeba zlikwidowa je u tej osoby, kt鏎a roznosi po klasie Nie wiem czy trzeba ciuchy wygotowywa czy nie- no mo積a wypra - zreszt u mnie taki zwyczaj, 瞠 zdejmuje si ubrania po przyj軼iu i id do prania Wesz tak od razu nie przejdzie, trzeba mie bliski kontakt z osob, kt鏎a jest zawszawiona
jak sobie pomy郵, 瞠 mog豉m od tych dzieci dosta, to a mnie g這wa sw璠zi
Bunny a jak by si zachowa豉 fryzjerka w sytuacji gdyby przysz豉 zawszawiona klientka? Takie teoretyczne pytanie Zawsze mnie to obrzydza這, 瞠 np. fryzjerka czy kosmetyczka musi robi przy brudnej klientce Jedn tak paniusi widzia豉m w salonie kosmetycznym mia豉 tak strasznie brudne nogi i d逝gie zakr璚one paznokcie palc闚 st鏕

Kotka fajne imi , takie ludzkie Kiedy id ci ja ulic i s造sz, jak mnie kto po imieniu wo豉, a to do jamniczki by這
moja mistrzyni miala kilka razy taka akcje z klientka z wszami i mi opowiadala tu paniusie zadbane, bogaczki, zloto, sygnety, bransolety, makijaz wieczorowy...
ale jak jest nowy klient to sie sprawdza skore glowy, stan wlosow testy dotykowe i te rzeczy i zaklada karte klienta. no i ona patrzy a kobita ma wszy i to mnostwo! wlosy uczesane w kok i zlakierowane na sztywno ale widac!
wiec w takiej sytuacji sie odmawia uslugi, kieruje do apteki albo dermatologa, albo chociazby rodzinnego... i tyle. do widzenia, wroc pani jak bedziesz czysta.

tylko sprzatanie pozniej salonu i wlasna paranoja koszmar nie zyczony nikomu mowila ze zamknela salon na dobe, wszystko wydezynfekowaly, sterylizowaly bo nie wiedziala czy sie nie rozniesie cholerstwo bo kobita siedziala w poczekalni z pol godziny z gazetka

zawsze, jezeli ktos ceni swoja wartosc i jakosc wlasnych uslug, a widzi ze sa jakies przeciwskazania do zabiegu to sie prosi klienta grzecznie o przyjscie w innym terminie i usuniecie negatywnych rzeczy.
np mialam klientke z czarnymi od ziemi pazurami.
cos sie tlumaczyla ze niby z dzialki przyjechala, no i ok.
ale dalam szczotke, pilniczek i zaprosilam do lazienki- ja nie mam w obowiazku tego czyscic jej babka sie nie pogniewala nic a nic, wrocila usmiechnieta i byla stala klientka.

dla mnie przyjscie z takimi "kwiatkami" to jawny brak szacunku do mani/pedi/fryz/kosme itp.
wykluczam przypadki losowe, oraz starsze osoby, ktore maja problem np z higiena stop no i pazurki rogowacieja im to niestety ale bez profesjonalnej pomocy sobie nie poradza.
ale jak widze grzybice- to odsylam do lekarza i nici z zabiegu
Stary 2013-02-01, 15:20   #2538
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
chyba nie jest zbyt wylewny? mi sie marzy zeby tz mnie sku ale on co najwyzej woli mnie zwiazac i szarfa na oczy dobre i to
moj znow lubi robic prezenty i srednio co miesiac cos od niego dostaje- a to tusz do rzes jakis drogi, sam kupuje i przynosi, a to ciuszek, bielizna...roznosci
Szarfa na oczy te jest dobra Kup te kajdanki i mu daj i powiedz 瞠 ma je odpowiednio wykorzysta wieczorem My z t te lubimy takie r騜ne zabawy Nie jest u nas nudno, mimo 瞠 to m鎩 pierwszy partner 堯磬owy, i mam nadziej ostatni Odno郾ie tego co napisa豉 wcze郾iej to ja te tego nie rozumiem. Teraz co dziwnego si dzieje w zwi您kach, po 4 latach bycia razem m鎩 apetyt na t coraz bardziej ro郾ie, i coraz bardziej si otwieramy na siebie, nie rozumiem jak mo積a kocha si 2 razy w miesi帷u w zdrowym zwi您ku Przecie to potrzebne do tego 瞠by wszystko gra這, seks jednoczy par i roz豉dowuje ca貫 napi璚ie przecie Wiem np. 瞠 wiele os鏏 maj帷ych dziecko skar篡 si 瞠 potem seks to ju nie taki sam itd. itp. M鎩 t by przy porodzie, i jako ani si nie obrzydzi ani nic, wr璚z przeciwnie, wi璚 zapewniam: przy dziecku TE mo積a mie udane 篡cie seksualne, wystarcz dobre ch璚i i nami皻no嗆, zawsze co si wymy郵i w razie potrzeby Ja jestem zadowolona i 篡cz tego innym

Zazdroszcz Ci, m鎩 t to nie z tych On nie pami皻a kiedy mam urodziny, ba, nawet nie wie kiedy jego rodzice czy siostry je obchodz Chocia w tym roku si poprawi, i nie zapomnia A z prezent闚 jakie mi "Robi" to przewa積ie winko jakie kupuje i masa篡k czy co w ten dese mi貫go A no i nieraz mi butki zamawia na all jak 豉dne oczy zrobi豉m

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:24   #2539
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
na reszte to 20 minut wystarczy.

zestawy startowe to dupa, bo taniej kupisz na sztuki i tylko to co potrzebujesz, ale dobry zel to podstawa, a o tym na alle nie mam opinii, ale w srodowisku mowi sie ze sa do dupy
juz teraz mozesz te boczki przypilowac zeby wysmuklac plytke i zeby tak rosly.

to naprawde technika robienia kupy ma tu jakies znaczenie pierwsze slysze serio????

bedzie dobrze, zobaczysz
ok Bunny na razie spi這wa豉m wg wskaz闚ek, boki i ko鎍e na prosto i lekko zaokr庵lone
musz poczeka a boki np w kciukach odrosn bo s w kszta販ie bardziej owalnym;/
a jaki 瞠l polecasz?

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:25   #2540
Emilia1
Zakorzenienie

No tak, no bo co b璠ziesz czy軼i jej pazury. Fakt faktem czy do fryzjera, kosmetyczki czy manikiurzystki idzie sie po to aby by pi瘯n, ale nie zwalnia to z podstaw higieny...
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:26   #2541
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?

edit:wstawi豉m w tym te co mia豉m

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-02-01 o 15:50
novelove jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:28   #2542
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Szarfa na oczy te jest dobra Kup te kajdanki i mu daj i powiedz 瞠 ma je odpowiednio wykorzysta wieczorem My z t te lubimy takie r騜ne zabawy Nie jest u nas nudno, mimo 瞠 to m鎩 pierwszy partner 堯磬owy, i mam nadziej ostatni Odno郾ie tego co napisa豉 wcze郾iej to ja te tego nie rozumiem. Teraz co dziwnego si dzieje w zwi您kach, po 4 latach bycia razem m鎩 apetyt na t coraz bardziej ro郾ie, i coraz bardziej si otwieramy na siebie, nie rozumiem jak mo積a kocha si 2 razy w miesi帷u w zdrowym zwi您ku Przecie to potrzebne do tego 瞠by wszystko gra這, seks jednoczy par i roz豉dowuje ca貫 napi璚ie przecie Wiem np. 瞠 wiele os鏏 maj帷ych dziecko skar篡 si 瞠 potem seks to ju nie taki sam itd. itp. M鎩 t by przy porodzie, i jako ani si nie obrzydzi ani nic, wr璚z przeciwnie, wi璚 zapewniam: przy dziecku TE mo積a mie udane 篡cie seksualne, wystarcz dobre ch璚i i nami皻no嗆, zawsze co si wymy郵i w razie potrzeby Ja jestem zadowolona i 篡cz tego innym

Zazdroszcz Ci, m鎩 t to nie z tych On nie pami皻a kiedy mam urodziny, ba, nawet nie wie kiedy jego rodzice czy siostry je obchodz Chocia w tym roku si poprawi, i nie zapomnia A z prezent闚 jakie mi "Robi" to przewa積ie winko jakie kupuje i masa篡k czy co w ten dese mi貫go A no i nieraz mi butki zamawia na all jak 豉dne oczy zrobi豉m
moj ma duzy temperament czasem az za ale wszelkie nowinki troche go przerastaja o kajdankach gledze juz pare lat ( w koncu w tym roku nasza 10 rocznica ) i z jednej strony by chcial a z drugiej sie boi ze np klucz gdzies zgubi w uniesieniu
jego konik to szybki sex w extremalnych miejscach tylko ja troche z tego wyroslam ale milo sie wspomina np na plazy czy na werandzie gdzie kazdy mogl nas zobaczyc

obserwuje znajome pary i smieje sie z nich w duszy, np facet sie do laski przytula od tylu, cos tam jej do ucha szepnie czy pocaluje w szyje a ta jak odskoczy, w 貫b mu da i jeszcze wydrze sie ze co on robi to nie dziwne ze potem juz nie podchodzi nawet
albo inna- latamy na zakupy, smiejemy sie wieczorem jakies tam spotkanko, a tylko jej tz sie do niej zaleci- ja glowa boli i zawsze ja boli jak on chce cos uzyskac
i wiele innych moglabym mowic i mowic...

dla mnie sex to pewien fundament zwiazku. moj zwiazek od tego sie zaczal i poki co jest najtrwalszym w calym moim zyciu...

ale tez robi ci widac prezenty, nie jest zle
Stary 2013-02-01, 15:28   #2543
Emilia1
Zakorzenienie

Bunny a czy to prawda by nie nak豉da od篡wki na d逝窺zy czas po farbowaniu, bo niby schodzi kolor itp... myslalam ze wlasnie trzeba odzywiac je.

Wlasnie sie dowiedzialam ze zamykaj moj sklep :-( do konca lutego tu mam buc... ja mam jakiegos pecha. Od paru lat gdzie nie pracuje, lokale sie zamykaj帳i to w bajgorsYm okresie styczen, luty!!!!!
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:33   #2544
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ok Bunny na razie spi這wa豉m wg wskaz闚ek, boki i ko鎍e na prosto i lekko zaokr庵lone
musz poczeka a boki np w kciukach odrosn bo s w kszta販ie bardziej owalnym;/
a jaki 瞠l polecasz?
to pokaz jak opilowalas zobaczymy czy juz ok jest
a jakie masz pazurki? raczej twarde czy miekkie i elastyczne, wyginajace sie?

Cytat:
No tak, no bo co b璠ziesz czy軼i jej pazury. Fakt faktem czy do fryzjera, kosmetyczki czy manikiurzystki idzie sie po to aby by pi瘯n, ale nie zwalnia to z podstaw higieny...
zebym jeszcze byla pewna co ona tam ma pod pazurami to bym moze i wyczyscila...ale byla juz akcja taka ze przyszla paniusia i miala kupsko dziecka pod tipsami

Cytat:
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?
szczerze to mi sie bardziej podobalas jak mialas tamte okulary co masz foto w ciemnych wlosach.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Bunny a czy to prawda by nie nak豉da od篡wki na d逝窺zy czas po farbowaniu, bo niby schodzi kolor itp... myslalam ze wlasnie trzeba odzywiac je.

Wlasnie sie dowiedzialam ze zamykaj moj sklep :-( do konca lutego tu mam buc... ja mam jakiegos pecha. Od paru lat gdzie nie pracuje, lokale sie zamykaj帳i to w bajgorsYm okresie styczen, luty!!!!!
odzywke do farbowanych/maseczke spokojnie mozna bo jest kwasna.

inne- na dluzej dopiero po ok. 2 dobach od koloryzacji.
Stary 2013-02-01, 15:34   #2545
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Exclusive, jak napisa豉 tak te b瑿 robi :-D
To trzymam kciuki 瞠by by豉 spokojna i 瞠by by這 wszystko dobrze Cz瘰te spacerki, wizyty u lekarki zgodnie z terminami, w miar zdrowe i racjonalne od篡wianie (bo zachcianki pewnie b璠ziesz mie, ale nie mo積a spe軟ia wszystkich bo potem b璠ziesz wygl康a jak beczka ) i b璠zie ok Jedyne czego bym Ci odradza豉 to je盥瞠nie na rowerze no i d德iganie ale to takich naprawd ci篹kich rzeczy. Z t delikatno軼i w toalecie te bym nie przesadza豉 To normalna potrzeba fizjologiczna. Pami皻aj te 瞠by zaopatrzy si w krem na rozst瘼y jak b璠zie brzuszek r鏀, bo ja to zaniecha豉m podczas tycia w ci捫y i niestety mam troch pozosta這軼i po niej do dzi A tak spytam z ciekawo軼i- masz md這軼i?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:43   #2546
Emilia1
Zakorzenienie

Ale macie fajnie. Kajdanki mamy juz daaawno. Fajna sprawa jak ma sie 堯磬o do ktorego mozna je przyczepic. My kochac sie na razie nie mozemy- zalecenie lekarza, ale tak sobie mysle ze zrobie wlosy, ubiore kozaczki za kolanko i przywitam go tak
Na seksie si nke skonczy ale sa onne alternatywy

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Buahahaha lalunia mia豉 kupaka dzieciaka hahahah. A sk康 wiesz ze to by豉 zawarto嗆 pampersowa???

Exclusive, nie mam mdlosci. A powinny sie juz zaczac??? Wtedy tez nie mialam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

A czy do mlecznego kallosa moge dodac octu jablkowego?? To powinno go zakwasi co??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:45   #2547
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Bunny wielkie gratulacje Trzeba to jako obla
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:53   #2548
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ale macie fajnie. Kajdanki mamy juz daaawno. Fajna sprawa jak ma sie 堯磬o do ktorego mozna je przyczepic. My kochac sie na razie nie mozemy- zalecenie lekarza, ale tak sobie mysle ze zrobie wlosy, ubiore kozaczki za kolanko i przywitam go tak
Na seksie si nke skonczy ale sa onne alternatywy

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Buahahaha lalunia mia豉 kupaka dzieciaka hahahah. A sk康 wiesz ze to by豉 zawarto嗆 pampersowa???

Exclusive, nie mam mdlosci. A powinny sie juz zaczac??? Wtedy tez nie mialam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

A czy do mlecznego kallosa moge dodac octu jablkowego?? To powinno go zakwasi co??
dokladnie, nawet jak sie nie domaga mozna inaczej sie realizowac
這zkowo

babeczka sama sie przyznala i z burakiem na twarzy stwierdzila wyrywajac rece ze ona skoczy do lazienki i zrobi z tym porzadek- a nasze miny nieziemskie byly dzis sie smieje, wtedy mialysmy mdlosci chyba wszystkie w salonie

nie bardzo dac octu, bo nie wiadomo ile go dac, zeby nie przypalic octem wlosow..daje sie lyzeczke na 1l wody a maski uzywasz duzo mniej...kilka kropli? bezsensu to... lepiej kupic byle jaka odzywke do farbowanych i miec chocby na uzywanie po farbowaniach.
Stary 2013-02-01, 15:54   #2549
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

Gratulacje!!!

Ja swojemu kupi豉m okulary takie do pracy z wbudowan latark - jest mechanikiem i wiem, 瞠 b璠zie to dla niego praktyczny prezent do tego kupi豉m mu jeszcze taka fajna forme do jajek w kszta販e serduszka , bo cz瘰to lubimy sobie robi jajka sadzone a no i kartke te na pewno napisz mu jak捷 od serca bo to podstawa a T nie wiem czy mi co kupi na walentynki, ale wiem, 瞠 na pewno chce mnie zabra do jakiego romantycznego miejsca

A co do seksu to u nas te poprawi這 si znacznie 篡cie seksualne- by豉m pierwsz kobiet mojego T-ta w 堯磬u, a on moim 3 i na pocz徠ku pami皻am bardzo ba豉m si, 瞠 ci篹ko b璠zie go rozkr璚i itd. A teraz ju znamy swoje potrzeby, wiemy co lubimy, jakie pozycje, jakie gad瞠ty 堯磬owe itd i nie narzekam wiadomo s dni, 瞠 np. mam okres, albo 幢e si czuje i nie mam na nic ochoty, ale to s wyj徠kowe sytuacje i m鎩 T potrafi to uszanowa grunt to umie si dogada ze sob i dobra si odpowiednio pod wieloma k徠ami....

Mam nadziej, 瞠 jak ju kiedy b璠e mie dziecko to nasze 篡cie seksualne nie pogorszy si i 瞠 b璠zie ok tak jak u Ciebie...
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-01 o 15:58
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:56   #2550
exclusivee
Zakorzenienie

Kitka m闚i w tv o Twoich 簑brach

Cytat:
Jak dla mnie bomba! Ciekawie wygl康aj Nove ale 郵icznie Ci z tymi w這sami, pierwszy raz Tw鎩 album widzia豉m I te oczy..

Cytat:
moj ma duzy temperament czasem az za ale wszelkie nowinki troche go przerastaja o kajdankach gledze juz pare lat ( w koncu w tym roku nasza 10 rocznica ) i z jednej strony by chcial a z drugiej sie boi ze np klucz gdzies zgubi w uniesieniu
jego konik to szybki sex w extremalnych miejscach tylko ja troche z tego wyroslam ale milo sie wspomina np na plazy czy na werandzie gdzie kazdy mogl nas zobaczyc

obserwuje znajome pary i smieje sie z nich w duszy, np facet sie do laski przytula od tylu, cos tam jej do ucha szepnie czy pocaluje w szyje a ta jak odskoczy, w 貫b mu da i jeszcze wydrze sie ze co on robi to nie dziwne ze potem juz nie podchodzi nawet
albo inna- latamy na zakupy, smiejemy sie wieczorem jakies tam spotkanko, a tylko jej tz sie do niej zaleci- ja glowa boli i zawsze ja boli jak on chce cos uzyskac
i wiele innych moglabym mowic i mowic...

dla mnie sex to pewien fundament zwiazku. moj zwiazek od tego sie zaczal i poki co jest najtrwalszym w calym moim zyciu...

ale tez robi ci widac prezenty, nie jest zle
Kluczyki s zawsze 2 o ile si nie myle Ja Ci proponuj zawi您a mu oczy szarf i po prostu przyku do 堯磬a czy do czego Postaw go przed faktem dokonanym Jak zrobisz tak 瞠 mu si spodoba to pewnie skusi si 瞠by na Tobie to wypr鏏owa nast瘼nym razem Ostatnio ogl康a豉m taki program gdzie m闚ili o takiej fajnej d逝窺zej grze wst瘼nej pobudzaj帷ej wszystkie zmys造 tzn. facet zas這ni babce oczy i kwiatkiem przeje盥瘸 ko這 nosa, po karku, szyi itd, potem wzi掖 pi鏎ko i g豉ska j po ca造m ciele, potem truskawki namoczy w czekoladzie i dra積i si z ni przeje盥z強帷 po ustach a potem da jej zje嗆, no a na ko鎍u to ju wiadomo, zdj掖 opask i si dzia這

Cytat:
Ojej masakra Wsp馧czuj Ci

Cytat:
zebym jeszcze byla pewna co ona tam ma pod pazurami to bym moze i wyczyscila...ale byla juz akcja taka ze przyszla paniusia i miala kupsko dziecka pod tipsami

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.