W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-01, 15:56   #2551
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
to pokaz jak opilowalas zobaczymy czy juz ok jest
a jakie masz pazurki? raczej twarde czy miekkie i elastyczne, wyginajace sie?

zebym jeszcze byla pewna co ona tam ma pod pazurami to bym moze i wyczyscila...ale byla juz akcja taka ze przyszla paniusia i miala kupsko dziecka pod tipsami

szczerze to mi sie bardziej podobalas jak mialas tamte okulary co masz foto w ciemnych wlosach.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

odzywke do farbowanych/maseczke spokojnie mozna bo jest kwasna.

inne- na dluzej dopiero po ok. 2 dobach od koloryzacji.
zaraz zrobie foto, mia豉m nude lakier nak豉da w豉郾ie
paznokcie mam niby twarde ale 豉mliwe, raczej elastyczne
mi tez bardziej si w tych "mniejszych" Nove podoba豉
a jaka maska/od篡wka jest kwa郾a?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
To trzymam kciuki 瞠by by豉 spokojna i 瞠by by這 wszystko dobrze Cz瘰te spacerki, wizyty u lekarki zgodnie z terminami, w miar zdrowe i racjonalne od篡wianie (bo zachcianki pewnie b璠ziesz mie, ale nie mo積a spe軟ia wszystkich bo potem b璠ziesz wygl康a jak beczka ) i b璠zie ok Jedyne czego bym Ci odradza豉 to je盥瞠nie na rowerze no i d德iganie ale to takich naprawd ci篹kich rzeczy. Z t delikatno軼i w toalecie te bym nie przesadza豉 To normalna potrzeba fizjologiczna. Pami皻aj te 瞠by zaopatrzy si w krem na rozst瘼y jak b璠zie brzuszek r鏀, bo ja to zaniecha豉m podczas tycia w ci捫y i niestety mam troch pozosta這軼i po niej do dzi A tak spytam z ciekawo軼i- masz md這軼i?
a dlaczego na rowerze je寮zi nie mo積a?
np jak ja przed ci捫 ca造 czas regularnie b璠 je寮zi to w ci捫y musze przesta??

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:59   #2552
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?

edit:wstawi豉m w tym te co mia豉m
Jak dla mnie stylowo w nich wygl康asz i pasuj ci
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:02   #2553
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Kitka m闚i w tv o Twoich 簑brach

Jak dla mnie bomba! Ciekawie wygl康aj Nove ale 郵icznie Ci z tymi w這sami, pierwszy raz Tw鎩 album widzia豉m I te oczy..

Kluczyki s zawsze 2 o ile si nie myle Ja Ci proponuj zawi您a mu oczy szarf i po prostu przyku do 堯磬a czy do czego Postaw go przed faktem dokonanym Jak zrobisz tak 瞠 mu si spodoba to pewnie skusi si 瞠by na Tobie to wypr鏏owa nast瘼nym razem Ostatnio ogl康a豉m taki program gdzie m闚ili o takiej fajnej d逝窺zej grze wst瘼nej pobudzaj帷ej wszystkie zmys造 tzn. facet zas這ni babce oczy i kwiatkiem przeje盥瘸 ko這 nosa, po karku, szyi itd, potem wzi掖 pi鏎ko i g豉ska j po ca造m ciele, potem truskawki namoczy w czekoladzie i dra積i si z ni przeje盥z強帷 po ustach a potem da jej zje嗆, no a na ko鎍u to ju wiadomo, zdj掖 opask i si dzia這

Ojej masakra Wsp馧czuj Ci

mrrr sexi ja to lubie kochac sie majac oczy zawiazane, czuje sie wtedy niepewna nie wiem co tz kiedy i jak zrobi, generalnie po przeczytaniu greya mam wrazenie ze bylabym idealna uleg豉
tyle ze moj tz nie zawsze lubi dominowac i nie az tak jakbym chyba tego chciala...ale to kwestia dogrania sie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
zaraz zrobie foto, mia豉m nude lakier nak豉da w豉郾ie
paznokcie mam niby twarde ale 豉mliwe, raczej elastyczne
mi tez bardziej si w tych "mniejszych" Nove podoba豉
a jaka maska/od篡wka jest kwa郾a?

najlepiej jakbys wziela 2 rozne zele w malej pojemnosci np po 5ml, to bedzie 20zl i wtedy dopasujesz na ktorym wolisz, ktory lepiej trzyma itp.

pisalam- kwasne to te po zabiegach albo do farbowanych najczesciej.
Stary 2013-02-01, 16:07   #2554
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Ale macie fajnie. Kajdanki mamy juz daaawno. Fajna sprawa jak ma sie 堯磬o do ktorego mozna je przyczepic. My kochac sie na razie nie mozemy- zalecenie lekarza, ale tak sobie mysle ze zrobie wlosy, ubiore kozaczki za kolanko i przywitam go tak
Na seksie si nke skonczy ale sa onne alternatywy

Exclusive, nie mam mdlosci. A powinny sie juz zaczac??? Wtedy tez nie mialam
Nie, u ka盥ego jest inaczej Ja mia豉m md這軼i od 6tyg dlatego tak z ciekawo軼i pytam

A co do 堯磬owych zabaw.. to pami皻aj 瞠 t niestety nie mo瞠 ci doprowadza do orgazmu w jakikolwiek inny spos鏏 Je郵i lekarz zakaza seksu to inne formy dopieszczania Ciebie te odpadaj, bo niestety orgazm wywo逝je skurcze a to mo瞠 zaszkodzi dziecku Pozostaj Wam przytulanki i poca逝nki jak narazie, ale jak ten niebezpieczny okres minie skonsumujecie sw鎩 zwi您ek tak jak powinni軼ie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Bunny wielkie gratulacje Trzeba to jako obla
Przyda這by si spotka we wszystkie w jakiej knajpie na piwku... czujecie to? stolik, a przy nim same blondynki Ludzie by jeszcze pomy郵eli 瞠 jaka sekta

Cytat:
Ja swojemu kupi豉m okulary takie do pracy z wbudowan latark - jest mechanikiem i wiem, 瞠 b璠zie to dla niego praktyczny prezent do tego kupi豉m mu jeszcze taka fajna forme do jajek w kszta販e serduszka , bo cz瘰to lubimy sobie robi jajka sadzone a no i kartke te na pewno napisz mu jak捷 od serca bo to podstawa a T nie wiem czy mi co kupi na walentynki, ale wiem, 瞠 na pewno chce mnie zabra do jakiego romantycznego miejsca

A co do seksu to u nas te poprawi這 si znacznie 篡cie seksualne- by豉m pierwsz kobiet mojego T-ta w 堯磬u, a on moim 3 i na pocz徠ku pami皻am bardzo ba豉m si, 瞠 ci篹ko b璠zie go rozkr璚i itd. A teraz ju znamy swoje potrzeby, wiemy co lubimy, jakie pozycje, jakie gad瞠ty 堯磬owe itd i nie narzekam wiadomo s dni, 瞠 np. mam okres, albo 幢e si czuje i nie mam na nic ochoty, ale to s wyj徠kowe sytuacje i m鎩 T potrafi to uszanowa grunt to umie si dogada ze sob i dobra si odpowiednio pod wieloma k徠ami....

Mam nadziej, 瞠 jak ju kiedy b璠e mie dziecko to nasze 篡cie seksualne nie pogorszy si i 瞠 b璠zie ok tak jak u Ciebie...
Oo, fajny patent z tymi okularami I super 瞠 si poprawi這 je郵i chodzi o te sprawy Ja np. wiem 瞠 jest lepiej, od kiedy otwieram si w pe軟i na t i jego propozycje, nie wstydz mu si niczego m闚i itp. Trzymam kciuki 瞠by w przysz這軼i, jak ju pojawi si dzidziu seks by udany tak jak dotychczas albo nawet jeszcze lepszy Na pocz徠ku wiadomo- jest troch ci篹ko, ale pierwszy seks po porodzie to prawie tak jak pierwszy raz

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:08   #2555
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka wiadomo嗆
mnie si podoba, moja mia豉 na imi Mika

mam pytanko, bo gdzie mi si w 豉zience palette a10 szwenda, jaki to mniej wi璚ej poziom? 10?11? i czy jakby potrzyma kr鏂ej i np z woda 6 lub 9% to mo積a osi庵n望 co ciemniejszego?

Cytat:
tosia fajne mi sie podoba
takie wiejskie psauje do nas

Cytat:
Tosia 豉dne imi

Na w徠ku pepcowym czyta豉m 瞠 przysz豉 dostawa walentynkowa i maj kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupi jakie bokserki z wzorem A od niego wystarcz mi r騜e Jedne, kt鏎e dosta豉m od niego na urodziny 3 lata temu do dzi si nie osypa造 ani troch
mam tych kajdanek 2 pary

Cytat:
Napisa豉m egzamin, po prostu cuda na kiju, bo o 11.20 okaza這 si, 瞠 nie b璠 dopuszczona... no to ok, smuteczek id na zakupy, poprawi sobie humor :p I ca貫 szcz窷cie, 瞠 by豉m w okolicy, bo o 12.04 (na 12 egzamin, ale co tam) dzwoni do mnie kumpela i m闚i bym zapitala豉, bo jednak wpuszcza. No teksas. Jako posz這, ale nie jestem przekonana.
a tak to jest na studiach! masakra,豉ske ci robi ze cie wpuszcz

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆

Kotka fajne imi , takie ludzkie Kiedy id ci ja ulic i s造sz, jak mnie kto po imieniu wo豉, a to do jamniczki by這
nom ja kiedy ide i s造sze 'IWO' HEHEEH a dziewczyna do psiaka m闚i iwo gdzie masz swoj milagros

Cytat:
Szarfa na oczy te jest dobra Kup te kajdanki i mu daj i powiedz 瞠 ma je odpowiednio wykorzysta wieczorem My z t te lubimy takie r騜ne zabawy Nie jest u nas nudno, mimo 瞠 to m鎩 pierwszy partner 堯磬owy, i mam nadziej ostatni Odno郾ie tego co napisa豉 wcze郾iej to ja te tego nie rozumiem. Teraz co dziwnego si dzieje w zwi您kach, po 4 latach bycia razem m鎩 apetyt na t coraz bardziej ro郾ie, i coraz bardziej si otwieramy na siebie, nie rozumiem jak mo積a kocha si 2 razy w miesi帷u w zdrowym zwi您ku Przecie to potrzebne do tego 瞠by wszystko gra這, seks jednoczy par i roz豉dowuje ca貫 napi璚ie przecie Wiem np. 瞠 wiele os鏏 maj帷ych dziecko skar篡 si 瞠 potem seks to ju nie taki sam itd. itp. M鎩 t by przy porodzie, i jako ani si nie obrzydzi ani nic, wr璚z przeciwnie, wi璚 zapewniam: przy dziecku TE mo積a mie udane 篡cie seksualne, wystarcz dobre ch璚i i nami皻no嗆, zawsze co si wymy郵i w razie potrzeby Ja jestem zadowolona i 篡cz tego innym
a ja mam 23 i nie lubie takich zabaw... nie wiem czemu ale w豉郾ie jestem jedn z tych co 2 razy w miesi帷u przez moje problemy nic sie nie uk豉da i do tego zdrowie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:08   #2556
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?

edit:wstawi豉m w tym te co mia豉m
hmmm... w tych niebieskich zdecydowanie lepiej ni w czarnych,ale moim zdaniem to najlepiej bez!!!!

Cytat:
moj ma duzy temperament czasem az za ale wszelkie nowinki troche go przerastaja o kajdankach gledze juz pare lat ( w koncu w tym roku nasza 10 rocznica ) i z jednej strony by chcial a z drugiej sie boi ze np klucz gdzies zgubi w uniesieniu
jego konik to szybki sex w extremalnych miejscach tylko ja troche z tego wyroslam ale milo sie wspomina np na plazy czy na werandzie gdzie kazdy mogl nas zobaczyc

obserwuje znajome pary i smieje sie z nich w duszy, np facet sie do laski przytula od tylu, cos tam jej do ucha szepnie czy pocaluje w szyje a ta jak odskoczy, w 貫b mu da i jeszcze wydrze sie ze co on robi to nie dziwne ze potem juz nie podchodzi nawet
albo inna- latamy na zakupy, smiejemy sie wieczorem jakies tam spotkanko, a tylko jej tz sie do niej zaleci- ja glowa boli i zawsze ja boli jak on chce cos uzyskac
i wiele innych moglabym mowic i mowic...

dla mnie sex to pewien fundament zwiazku. moj zwiazek od tego sie zaczal i poki co jest najtrwalszym w calym moim zyciu...

ale tez robi ci widac prezenty, nie jest zle
nie no ja od swojego nie odskakuje wrecz przeciwnie, jak sie napije to przylepa a zazdroszcze wam takiego 篡cia sexualnego ja mam z tym problemy g堯wnie przez to co pisa豉m w klubie... jak sie nie ma zdrowia to nie ma sie nic
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:11   #2557
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kotka
Fajnie, trendy Antonina, Tosia

Princesska

kurde, jak 豉dnie!!! Skubana Ciebie mo積a hejtowa!! Nie do嗆, 瞠 pancerne w這sy, to tak szybko potrafi si zmieni!

Bunny
A jak reaguj fryzjerzy na lekko podt逝szczone w這sy? Ja zawsze przez wizyt u fryzjera myje, bo osobi軼ie, to bym si chyba zrzyga豉, jakbym musia豉 dotyka kogo z kujawskim na g這wie.
Stary 2013-02-01, 16:12   #2558
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Je郵i je寮zisz regularnie to jasne 瞠 nie, aktywno軼i w ci捫y s wskazane, ale trzeba uwa瘸 na pogod, bo gdyby nie daj Bo瞠 co by Ci si sta這 podczas jazdy to jest du瞠 ryzyko dla ci捫y, dlatego lepiej by przezornym Tym bardziej 瞠 teraz mamy zim i ta pogoda kijowa No i wiadomo- pod koniec ci捫y kr璕os逝p napierdziela, brzuch ci捫y, si造 ju nie te wi璚 rower raczej odpada A pisz Emilce 瞠by nie je寮zi豉 bo w tym okresie zimowym co teraz mamy to jest naprawd spore ryzyko, wi璚 narazie lepiej zrezygnowa z roweru na rzecz np. zaj耩 z jogi w jakim fitness clubie, albo d逝gich spacer闚 jak pogoda dopisze

Cytat:
mrrr sexi ja to lubie kochac sie majac oczy zawiazane, czuje sie wtedy niepewna nie wiem co tz kiedy i jak zrobi, generalnie po przeczytaniu greya mam wrazenie ze bylabym idealna uleg豉
tyle ze moj tz nie zawsze lubi dominowac i nie az tak jakbym chyba tego chciala...ale to kwestia dogrania sie
Ja te ja te Ale m鎩 t te nie chce tak w pe軟i dominowa tak jakbym tego chcia豉 No ale tak jak m闚isz, to jest do dogrania.

A co do tego wcze郾iejszego 瞠 dziewczyny odskakuj od t, albo je g這wa boli, to masakra, ja nieraz sama t jako nakr璚am przy wszystkich 瞠by go wkurzy On mnie zreszt te S faktycznie momenty 瞠 g這wa boli, 幢e si czuj, ale wtedy nadrabiamy w inny dzie

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-01 o 16:17
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:14   #2559
shizaxa
Wtajemniczenie

nie umiem robi zdj耩 swoim rekom bo mam krzywe palce, wgl mi si moje r璚e nie podobaj, paznokcie pewnie lepiej sie bedzie pi這wa jak troch rosn
100_2887_800x600.jpg100_2888_800x600.jpg

co do seksu to ja narzekam na ilo嗆 w moim zwi您ku...bo m鎩 tz tylko pracuje, prac ma fizyczn i przewa積ie si造 nie ma;(

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:18   #2560
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:

A co do 堯磬owych zabaw.. to pami皻aj 瞠 t niestety nie mo瞠 ci doprowadza do orgazmu w jakikolwiek inny spos鏏 Je郵i lekarz zakaza seksu to inne formy dopieszczania Ciebie te odpadaj, bo niestety orgazm wywo逝je skurcze a to mo瞠 zaszkodzi dziecku Pozostaj Wam przytulanki i poca逝nki jak narazie, ale jak ten niebezpieczny okres minie skonsumujecie sw鎩 zwi您ek tak jak powinni軼ie

Przyda這by si spotka we wszystkie w jakiej knajpie na piwku... czujecie to? stolik, a przy nim same blondynki Ludzie by jeszcze pomy郵eli 瞠 jaka sekta

Oo, fajny patent z tymi okularami I super 瞠 si poprawi這 je郵i chodzi o te sprawy Ja np. wiem 瞠 jest lepiej, od kiedy otwieram si w pe軟i na t i jego propozycje, nie wstydz mu si niczego m闚i itp. Trzymam kciuki 瞠by w przysz這軼i, jak ju pojawi si dzidziu seks by udany tak jak dotychczas albo nawet jeszcze lepszy Na pocz徠ku wiadomo- jest troch ci篹ko, ale pierwszy seks po porodzie to prawie tak jak pierwszy raz
no ja bym ch皻nie z Wami wybra豉 si kiedy na piwko ale s康ze 瞠 ci篹ko by這by sie wszystkim zgra
ale faceci jakiego sza逝 by dostali - tyle blondyn przy jednym stoliku- i to tyle r騜nych odcieni- od jasniutenkich do bardzo ciemnych do wyboru do koloru
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:23   #2561
shizaxa
Wtajemniczenie

Ex ja chodz teraz w okresie zimowym na indoor cycling inaczej spinning
nie jestem w ci捫y ale pytam na przysz這嗆

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
no ja bym ch皻nie z Wami wybra豉 si kiedy na piwko ale s康ze 瞠 ci篹ko by這by sie wszystkim zgra
ale faceci jakiego sza逝 by dostali - tyle blondyn przy jednym stoliku- i to tyle r騜nych odcieni- od jasniutenkich do bardzo ciemnych do wyboru do koloru
a wiesz 瞠 te ciemne to dla nich ju nie blondyny??

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:24   #2562
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

BUNNY
moglabys mi co powiedzie?
Jakbym chcia豉 sama zamalowa wlosy, tak na przyszlosc i uzyc ktoregos z zaznaczonych goldwelli, to czym one sie roznia?
co znacz te literki
n-pewnie natural
a inne?
One s ciep貫 czy zimne?
Nie wiem czy by mi glon nie wyszedl?
Tak szukam na przyszlosc farbki pod m鎩 odrost.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:25   #2563
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

a wiesz 瞠 te ciemne to dla nich ju nie blondyny??
wiem bo m鎩 mi ci庵le m闚i, 瞠 ja mam obecnie br您 i kiedy powr鏂e do blondu a mam ciemny blond na poziomie 8
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:26   #2564
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kurcze i zdania podzielone Tak,czy siak dzi瘯uj dziewczynki za opini

Kotka
Oj , ja te uwa瘸m, 瞠 najlepiej bez, nie znosz siebie w okularach, ale niestety nie mog tyle chodzi w soczewkach. Kiedy 豉zi豉m po 14 h dziennie i tak mi si porobi這, 瞠 naczynia zacz窸y i wrasta w rog闚k. :[ Nadal 鄉igam w soczewkach, ale znacznie kr鏂ej.
Stary 2013-02-01, 16:27   #2565
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Exclusive , no niestety. Orgazm odpada... teraz bedzie czas w ktorym bede koncentrowac sie na t hehe, on chyba sie nie obrazi hehehe
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:27   #2566
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
nom ja kiedy ide i s造sze 'IWO' HEHEEH a dziewczyna do psiaka m闚i iwo gdzie masz swoj milagros

a ja mam 23 i nie lubie takich zabaw... nie wiem czemu ale w豉郾ie jestem jedn z tych co 2 razy w miesi帷u przez moje problemy nic sie nie uk豉da i do tego zdrowie
Uwielbia豉m zbuntowanego anio豉 Szkoda 瞠 ju nie leci

Cytat:
nie no ja od swojego nie odskakuje wrecz przeciwnie, jak sie napije to przylepa a zazdroszcze wam takiego 篡cia sexualnego ja mam z tym problemy g堯wnie przez to co pisa豉m w klubie... jak sie nie ma zdrowia to nie ma sie nic
Kotka nie wiem niestety o jakich problemach piszesz bo nie mam doj軼ia ale je郵i mo瞠sz sobie na to pozwoli to mo瞠 troch winka, ogl康anie film闚 i spr鏏uj sama co zainicjowa, po這 go na 堯磬u, usi康 na nim zacznij go ca這wa? M闚 mi貫 rzeczy, 瞠 go kochasz, 瞠 Ci si bardzo podoba i masz ochot kocha si z nim tu i teraz i go nie wypu軼isz z 堯磬a je郵i z Tob tego nie zrobi? Na mojego t takie co dzia豉, ale 瞠by by這 idealnie musimy oboje nawzajem si nakr璚a, a potem w 100% wczuwamy si w to co si dzieje, nie przejmujemy si tym 瞠 kt鏎e z nas robi co 幢e, tylko staramy zatraci si w pe軟i w tym co si dzieje TU I TERAZ. I najlepiej my郵e o tym 瞠by W TYM MOMENCIE by這 Ci dobrze, a nie POTEM i d捫y tylko do orgazmu To tak nie dzia豉. Kiedy ka盥y ruch t-ta w Tobie jest dla Ciebie mega prze篡ciem, i prze篡wasz to wszystko w 鈔odku nie my郵帷 o orga幟ie- wtedy jest najlepiej. Bo wtedy seks jest dla Ciebie przyjemno軼i dlatego 瞠 jednoczycie si z t i mo瞠cie czu t mi這嗆 do siebie nawzajem, a nie dlatego 瞠 mia豉 orgazm U mnie seks=mi這嗆, fizyczna posta mi這軼i, i nie musz za ka盥ym razem mie orgazmu 瞠by by spe軟iona w seksie. Tylko 瞠 potem ka盥ego dnia trzeba piel璕nowa to co si osi庵n窸o, u nas naprawd takie co dzia豉 i jest coraz lepiej A te kajdanki to ju w og鏊e b璠zie sza

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:28   #2567
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Bunny, masz racj kupie do farbowanych
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:28   #2568
Agatau88
Zakorzenienie

EMILIA
a zapytam jak mozna ile masz lat? bo chyba m這dziutcy jestesscie z tz.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:29   #2569
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka
Fajnie, trendy Antonina, Tosia

Princesska

kurde, jak 豉dnie!!! Skubana Ciebie mo積a hejtowa!! Nie do嗆, 瞠 pancerne w這sy, to tak szybko potrafi si zmieni!

Bunny
A jak reaguj fryzjerzy na lekko podt逝szczone w這sy? Ja zawsze przez wizyt u fryzjera myje, bo osobi軼ie, to bym si chyba zrzyga豉, jakbym musia豉 dotyka kogo z kujawskim na g這wie.
SLUGA - "Antonino podano do sto逝 鈍ie瘸 marchew "
ANTONINA - kwi kwi

ja tez tak my郵a豉m ale to lepiej dla wlos闚 i嗆 z przet逝szczonymi , nawet fryzjerka mi tak powiedzia豉 jak umy豉m przed puj軼iem do niej, ze po co mylam

Cytat:
nie umiem robi zdj耩 swoim rekom bo mam krzywe palce, wgl mi si moje r璚e nie podobaj, paznokcie pewnie lepiej sie bedzie pi這wa jak troch rosn
Za陰cznik 5092229Za陰cznik 5092230

co do seksu to ja narzekam na ilo嗆 w moim zwi您ku...bo m鎩 tz tylko pracuje, prac ma fizyczn i przewa積ie si造 nie ma;(
kr鏒ka i szeroka p造tka, musisz odsuwa sk鏎ki i pi這wa po bokach
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:31   #2570
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Aaa

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
BUNNY
Jakbym chcia豉 sama zamalowa wlosy, tak na przyszlosc i uzyc ktoregos z zaznaczonych goldwelli, to czym one sie roznia?
co znacz te literki
n-pewnie natural
a inne?
One s ciep貫 czy zimne?
Agatko u bunny na blogu o numerkach farb s wszystkie oznaczenia Zaraz Ci znajd pode郵.

Cytat:
wiem bo m鎩 mi ci庵le m闚i, 瞠 ja mam obecnie br您 i kiedy powr鏂e do blondu a mam ciemny blond na poziomie 8
Faceci

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Exclusive , no niestety. Orgazm odpada... teraz bedzie czas w ktorym bede koncentrowac sie na t hehe, on chyba sie nie obrazi hehehe
Napewno nie

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-01 o 16:32
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:33   #2571
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

mysle ze nie byloby faceta co by sie za takim tlumem blondyn nie obejrzal

Cytat:
hmmm... w tych niebieskich zdecydowanie lepiej ni w czarnych,ale moim zdaniem to najlepiej bez!!!!

ojej nie no jak mnie dopadalo to tez lekko bastowalismy wlasnie do kilku razy w miesiacu, ale nie bylo calkowitej abstynencji
mysle ze nie ma co czekac, powinnas jak najszybciej zrobic ze soba porzadek
Cytat:
Je郵i je寮zisz regularnie to jasne 瞠 nie, aktywno軼i w ci捫y s wskazane, ale trzeba uwa瘸 na pogod, bo gdyby nie daj Bo瞠 co by Ci si sta這 podczas jazdy to jest du瞠 ryzyko dla ci捫y, dlatego lepiej by przezornym Tym bardziej 瞠 teraz mamy zim i ta pogoda kijowa No i wiadomo- pod koniec ci捫y kr璕os逝p napierdziela, brzuch ci捫y, si造 ju nie te wi璚 rower raczej odpada A pisz Emilce 瞠by nie je寮zi豉 bo w tym okresie zimowym co teraz mamy to jest naprawd spore ryzyko, wi璚 narazie lepiej zrezygnowa z roweru na rzecz np. zaj耩 z jogi w jakim fitness clubie, albo d逝gich spacer闚 jak pogoda dopisze

Ja te ja te Ale m鎩 t te nie chce tak w pe軟i dominowa tak jakbym tego chcia豉 No ale tak jak m闚isz, to jest do dogrania.

A co do tego wcze郾iejszego 瞠 dziewczyny odskakuj od t, albo je g這wa boli, to masakra, ja nieraz sama t jako nakr璚am przy wszystkich 瞠by go wkurzy On mnie zreszt te S faktycznie momenty 瞠 g這wa boli, 幢e si czuj, ale wtedy nadrabiamy w inny dzie
my mamy takie gierki ze np w weekend razem idziemy na zakupy albo jezdzimy do rodziny mojej czy jego.
i ja zawsze ubieram kusa mini, albo sweterek tuniczke i kusze juz na zakupach, otre sie o niego, gdy sie pochyla bo mysli ze cos chce powiedziec to go ugryze publicznie lekko w ucho jak jedziemy autem to podwijam kiecke tak ze widzi prawie majtki... i zawsze jak docieramy do domu, to po schodach musze juz przed nim uciekac bo albo wchodzilabym z jego 豉pskiem miedzy nogami albo skonczylibysmy na klatce schodowej ale ja to mistrzyni meskiej udreki i celowo to robie bo potem jest goraco i nie ma zmi逝j- zmeczenie, bole glowy czy inne nie isntnieja az sie weekend nei skonczy
wczoraj np mierzylam sweterki sukienki co mi przyniosl- przyszly poczta i mi odebral, na gole cialo jego mina nieziemska, bo byly przeswitujace, myslalam ze zedrze je ze mnie, az z kolega sie rozlaczyl gadajac przez tel bo najpierw nie mogl mysli zebrac a potem pow ze musi konczyc bo jestem naga przed nim i...wylaczyl tel z sieci na cala noc
Cytat:
Za陰cznik 5092229Za陰cznik 5092230

juz jest lepiej jeszcze bym pare ruchow boczkom wykonala.

Cytat:
ciekawe ile numerow tel bysmy dostaly
Stary 2013-02-01, 16:34   #2572
exclusivee
Zakorzenienie

Agatko prosim http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:34   #2573
Agatau88
Zakorzenienie

Exclusivee
dziekuje
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:37   #2574
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
BUNNY
co znacz te literki
n-pewnie natural
a inne?
One s ciep貫 czy zimne?
jakie zaznaczone? nie ma zadnego foto ani linka

Cytat:
SLUGA - "Antonino podano do sto逝 鈍ie瘸 marchew "
ANTONINA - kwi kwi

ja tez tak my郵a豉m ale to lepiej dla wlos闚 i嗆 z przet逝szczonymi , nawet fryzjerka mi tak powiedzia豉 jak umy豉m przed puj軼iem do niej, ze po co mylam

kr鏒ka i szeroka p造tka, musisz odsuwa sk鏎ki i pi這wa po bokach
to co juz sie dogadalyscie z toska

ktos pytal co sie robi jak wlosy tluste...
jak sa tluste pod farbe to ok, jak do strzyzenai to sie myje.
ale jak mega tluszcz taki na pol glowy... to ja nawet przed farba mowie ze umyje na brudnych nie bede nic robic i juz!
Stary 2013-02-01, 16:39   #2575
Agatau88
Zakorzenienie

Bunny
mam te numerki S這nce powiedz mi jakby co powinnam nalozyc
8NBP
czy
8NBG?
jakbys zerkn瘭a na zdj璚ie ktore dalam prosze
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:40   #2576
Agatau88
Zakorzenienie

Jest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg goldwell.jpg (131,2 KB, 13 za豉dowa)
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:42   #2577
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
mysle ze nie byloby faceta co by sie za takim tlumem blondyn nie obejrzal

my mamy takie gierki ze np w weekend razem idziemy na zakupy albo jezdzimy do rodziny mojej czy jego.
i ja zawsze ubieram kusa mini, albo sweterek tuniczke i kusze juz na zakupach, otre sie o niego, gdy sie pochyla bo mysli ze cos chce powiedziec to go ugryze publicznie lekko w ucho jak jedziemy autem to podwijam kiecke tak ze widzi prawie majtki... i zawsze jak docieramy do domu, to po schodach musze juz przed nim uciekac bo albo wchodzilabym z jego 豉pskiem miedzy nogami albo skonczylibysmy na klatce schodowej ale ja to mistrzyni meskiej udreki i celowo to robie bo potem jest goraco i nie ma zmi逝j- zmeczenie, bole glowy czy inne nie isntnieja az sie weekend nei skonczy
wczoraj np mierzylam sweterki sukienki co mi przyniosl- przyszly poczta i mi odebral, na gole cialo jego mina nieziemska, bo byly przeswitujace, myslalam ze zedrze je ze mnie, az z kolega sie rozlaczyl gadajac przez tel bo najpierw nie mogl mysli zebrac a potem pow ze musi konczyc bo jestem naga przed nim i...wylaczyl tel z sieci na cala noc

ciekawe ile numerow tel bysmy dostaly
Niegrzeczni Ty to widz agentka jeste, ja te lubi mojego t specjalnie ci庵le nakr璚a jak nie ma mo磧iwo軼i na ma貫 co nieco, a potem jak tylko nadarza si okazja to od razu dzia豉my No ale nad tym te trzeba pracowa, 瞠by by豉 w zwi您ku ci庵le nami皻no嗆 i ch耩 na seks, bo gdy to wyga郾ie to potem ci篹ko jest to naprawi

Wol nie wiedzie By這by spe軟ienie wszystkich m瘰kich fantazji w jednym miejscu

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:45   #2578
shizaxa
Wtajemniczenie

Dzi瘯uj Bunny i Tobie Kotko jeszcze je popi逝je

Dziewczyny zazdroszcz Wam faceta z takim potencja貫m, u Nas to ja mam wi瘯sze libido...

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:50   #2579
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
A co do tego wcze郾iejszego 瞠 dziewczyny odskakuj od t, albo je g這wa boli, to masakra,
skoro odskakuj tzn 瞠 co w ich zwi您ku nie gra...

ja z t nie stosujemy 瘸dnych gad瞠t闚, a mimo to coraz lepiej nam ze sob w 堯磬u
poza tym zauwa篡豉m 瞠 瞠by seks by udany to ja musz si dobrze czu ze sob psychicznie i fizycznie... wszystko jak zwykle zaczyna si w g這wie...

co do walentynek, na razie o nich nie my郵, za 4 dni nasza rocznica 郵ubu wi璚 to na niej si skupiamy, m捫 nie lubi mnie zaskakiwa prezentami bo boi si 瞠 nie trafi, 瞠 co mi si nie spodoba... nie mam nic przeciwko temu, 瞠 sama sobie wybieram prezenty a on za nie p豉ci, ale czasem by這by chyba mi這 mie niespodziank...
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:51   #2580
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Jest
agatko mozesz ta czy ta obojetne- tylko jedna jest bezem perlowym a druga jest bezem zlotym.

Cytat:
Niegrzeczni Ty to widz agentka jeste, ja te lubi mojego t specjalnie ci庵le nakr璚a jak nie ma mo磧iwo軼i na ma貫 co nieco, a potem jak tylko nadarza si okazja to od razu dzia豉my No ale nad tym te trzeba pracowa, 瞠by by豉 w zwi您ku ci庵le nami皻no嗆 i ch耩 na seks, bo gdy to wyga郾ie to potem ci篹ko jest to naprawi

Wol nie wiedzie By這by spe軟ienie wszystkich m瘰kich fantazji w jednym miejscu
hehe dokladnie trzeba "podkladac" zeby nie wygaslo bo potem ciezko sie zblizyc na powrot rownie mocno

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.