W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-01, 20:31   #2611
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
nie masz czego nied逝go te b璠ziesz mia豉 pi瘯ne
Mam nadziej, dzi瘯i W sumie to ju w przysz造m tygodniu podej軼ie do blondu nr.3

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Agatka
WYPRZE DZASZ DASZ DAM DAM DASZ DASZ DAM DAM
http://www.youtube.com/watch?v=YfEWlhFaouw
dasz dam dam dasz dasz dam dam

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 20:45   #2612
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆

Bunny mia豉 moze styczno嗆 z farb Color&Soin 10 N? Je瞠li tak to czy j polecasz?
ja mia豉m z 9N i mog poleci w這ski super ,kolor ok, tylko cena u mnie 35z prawie
Cytat:
Zrobi豉m jeszcze jedno zdj璚ie tutaj te tak jako 鈍iat這 dziwnie pada i wygl康a jak bym mia豉m rude plamy na 篡wo kolor jest jednolity
juz 豉dnie jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
jeju jak fajnie taka s豉wa super 瞠 jeste
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆

NARAZIE JEST TOSI
hmm ANTONINA jak babcia mojego T -ta
Cytat:
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?

edit:wstawi豉m w tym te co mia豉m
mnie si podoba ,ale ..pierwsze co to makija bardziej wyrazisty i podkre郵one oczy na ciemniejszy kolor jak przy foto w ciemnych w這skach i b璠zie super mnie si bardzo podoba blondyna w ciemnych wielkich okularach sama bym chcia豉 nosi spr鏏uj mocniej si umalowac i podkr郵i oko i wrzuc do albumu pliss zobaczysz wtedy nasza reakcje

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-01, 20:46   #2613
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Jestem po farbowaniu... chyba nie ma czego pokazywac. Marzy豉m o platynie, tym bardziej ze wellaton mi je lekko poja郾i i mia陰m juz stosunkowo jasne. wygl康a to tak.
odrost chwyci tylko na czubku. reszta w moim naturalnym kolorze. to ze pasemka ciemniejsze nie chwyci造 to rozumiem- cho powinny choc troszk poja郾i, ale zeby pasemek jasniejszych albo naturalnego odrostu... jestem zalamana. wygl康am jak debil- w 鈔odku w這sy s ciemne od nasady a ca這嗆 nie jest w og鏊e ch這dna. taka be穎wa bym powiedzia豉, ale to nei jest najwa積iejsze. dla mnie priodrytetem jest miec jasne bardzo jasne w這sy. potem b璠 bawi si w wych豉dzanie.
Na pierwszym zdj璚iu s mocno rudawe- ne s takie w rzeczywistosci.

Jestem smutna Jak Bunny nie pomozesz to dla mnie tylko przyciemnianie b璠zie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1359746983178.jpg (22,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1359747111041.jpg (17,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1359747233285.jpg (16,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1359747268529.jpg (18,8 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1359747350114.jpg (20,9 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1359747366737.jpg (14,7 KB, 11 za豉dowa)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-01 o 21:19
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-01, 20:51   #2614
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka wiadomo嗆

Bunny mia豉 moze styczno嗆 z farb Color&Soin 10 N? Je瞠li tak to czy j polecasz?
ja mia豉m z 9N i mog poleci w這ski super ,kolor ok, tylko cena u mnie 35z prawie
Cytat:
Zrobi豉m jeszcze jedno zdj璚ie tutaj te tak jako 鈍iat這 dziwnie pada i wygl康a jak bym mia豉m rude plamy na 篡wo kolor jest jednolity
juz 豉dnie jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
jeju jak fajnie taka s豉wa super 瞠 jeste
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆

NARAZIE JEST TOSI
Cytat:
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?

edit:wstawi豉m w tym te co mia豉m
mnie si podoba ,ale ..pierwsze co to makija bardziej wyrazisty i podkre郵one oczy na ciemniejszy kolor jak przy foto w ciemnych w這skach i b璠zie super mnie si bardzo podoba blondyna w ciemnych wielkich okularach sama bym chcia豉 nosi spr鏏uj mocniej si umalowac i podkr郵i oko i wrzuc do albumu pliss zobaczysz wtedy nasza reakcje

ups sory ale co mi cytowanie nawali這 i dwa razy wklei豉m

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-01 o 20:52
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-01, 20:57   #2615
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Asia
To jak zamontuje ju odpowiednie szk豉, to si mocniej podtapetuj i wstawi. Tylko kurde blaszka, ja no co dzie raczej lekko jestem pomalowana, ostatnio z eye linera nawet zrezygnowa豉m, bo mi si nie chce robi kreski
Stary 2013-02-01, 21:36   #2616
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Tosia 豉dne imi

Na w徠ku pepcowym czyta豉m 瞠 przysz豉 dostawa walentynkowa i maj kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupi jakie bokserki z wzorem A od niego wystarcz mi r騜e Jedne, kt鏎e dosta豉m od niego na urodziny 3 lata temu do dzi si nie osypa造 ani troch
jak to si nie osypa造? suszysz tak?

Emilia jak farb robi豉?

U mnie Alfaparf po 22 z, Bunny to chyba nie drogo co? polecasz te farby?
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 21:47   #2617
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:
Tosia 豉dne imi

Na w徠ku pepcowym czyta豉m 瞠 przysz豉 dostawa walentynkowa i maj kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupi jakie bokserki z wzorem A od niego wystarcz mi r騜e Jedne, kt鏎e dosta豉m od niego na urodziny 3 lata temu do dzi si nie osypa造 ani troch

Emilia jak farb robi豉?

nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-01, 23:19   #2618
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆

Emilia jak farb robi豉?

W這篡豉m je do wazonu, i jak je postawi豉m, tak stoj Wszystko, li軼ie, dodatki jakie tam da豉 kwiaciarka, ozdoby Kwiaty te w ca這軼i tylko odrobin przechylony na bok

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-01 o 23:25
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-01, 23:56   #2619
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

palette a10 z 219. ju nawet nie chodzi mi o kolor- z這tawy, kt鏎y m鏬豚y by na poczatek, ale o rozjasnienie, kt鏎ego nie ma. a mialam nadzieje na jasniute鎥ie w這ski.

Dziewczyny, pom騜cie co z tymi k豉kami mam teraz zrobi. nak豉da dalej to samo i b璠zie si ja郾i czy jak??? przeciez mam ju jasne w這sy wi璚 wiele nie trzeba, chyba ze si myl... przecie nie b璠 na tak jasne w這sy robi k徙ieli, co???

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

myslalam ze farba przeterminowana czy co, ale wszystko w porz康ku... w這sy mia豉m przet逝szczone, zgodnie z zaleceniem- 3 dni nie my豉m.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Ex co w koncu kupujesz za farbe?? Pytalam juz ale nie odp mi. Masz ciemniej niz ja , taj??

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Ex co w koncu kupujesz za farbe?? Pytalam juz ale nie odp mi. Masz ciemniej niz ja , taj??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-02, 00:03   #2620
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
palette a10 z 219. ju nawet nie chodzi mi o kolor- z這tawy, kt鏎y m鏬豚y by na poczatek, ale o rozjasnienie, kt鏎ego nie ma. a mialam nadzieje na jasniute鎥ie w這ski.

Dziewczyny, pom騜cie co z tymi k豉kami mam teraz zrobi. nak豉da dalej to samo i b璠zie si ja郾i czy jak??? przeciez mam ju jasne w這sy wi璚 wiele nie trzeba, chyba ze si myl... przecie nie b璠 na tak jasne w這sy robi k徙ieli, co???

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

myslalam ze farba przeterminowana czy co, ale wszystko w porz康ku... w這sy mia豉m przet逝szczone, zgodnie z zaleceniem- 3 dni nie my豉m.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Garnier 111 Mam ciemniej i rudo

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 06:43   #2621
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

novelove troch za du瞠 te okulary Kszta速 ok, ale rozmiar...A jakie masz szk豉 do nich? Na focie wida jakby bardzo oko powi瘯sza造, jak przez lup

Ja musz sobie sprawi nowe przeciws這neczne- nie mog nosi takich zwyk造ch Wymieniam szk豉 na korekcyjne. Tylko nie wszystkie modele si do tego nadaj

bunny gratuluj miliona wej嗆
Stary 2013-02-02, 09:17   #2622
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Jestem po farbowaniu... chyba nie ma czego pokazywac. Marzy豉m o platynie, tym bardziej ze wellaton mi je lekko poja郾i i mia陰m juz stosunkowo jasne. wygl康a to tak.
odrost chwyci tylko na czubku. reszta w moim naturalnym kolorze. to ze pasemka ciemniejsze nie chwyci造 to rozumiem- cho powinny choc troszk poja郾i, ale zeby pasemek jasniejszych albo naturalnego odrostu... jestem zalamana. wygl康am jak debil- w 鈔odku w這sy s ciemne od nasady a ca這嗆 nie jest w og鏊e ch這dna. taka be穎wa bym powiedzia豉, ale to nei jest najwa積iejsze. dla mnie priodrytetem jest miec jasne bardzo jasne w這sy. potem b璠 bawi si w wych豉dzanie.

Nie zniech璚aj si. Za kt鏎ym farbowaniem w這sy rozja郾i si do bardzo jasnego blondu. Ale to niestety musi potrwa. Ja r闚nie schodzi豉m z rudo軼i (i to takich marchewkowych) do blondu. Teraz te na d逝go軼i ok 5 cm mam miodowy blond, a na d逝go軼i ch這dny i bardzo jasny. Kara za pomalowanie be穎wym blondem Ale sch豉dzam go c10. Ju 2 razy malowa豉m, my郵, 瞠 jeszcze jedno podej軼ie i b璠zie w ko鎍u wyr闚nane Tobie te si uda, tylko trzeba cierpliwo軼i. I nie mo瞠sz si poddawa.

novelove a wed逝g mnie, to bardzo 豉dnie Ci w tych okularkach. Sama bym takich du篡ch nie za這篡豉, ale strasznie podobaj mi si na innych A blondzik masz pi瘯ny Przypomnij czym malujesz A, ju zobaczy豉m w podpisie, 瞠 c10, tak jak ja ;-)

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2013-02-02 o 09:21
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-02, 09:32   #2623
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdj璚ie za豉pa sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdj璚ie tam sie robi
豉dne
Cytat:
Misiu ! Ale drugie to kt鏎e? Niebieskie, czy ciemne?

Agatka
WYPRZE DZASZ DASZ DAM DAM DASZ DASZ DAM DAM
http://www.youtube.com/watch?v=YfEWlhFaouw
dasz dam dam dasz dasz dam dam
najbardziej to mi si podobasz na tym zdj璚iu z ciemnymi w這sami
http://gleba.pl/27754.html
Cytat:
Mam nadziej, dzi瘯i W sumie to ju w przysz造m tygodniu podej軼ie do blondu nr.3

trzymam kciuki mi si teraz zamarzy這 ja郾iej, a zarzeka豉m si,瞠 chc rozja郾i tylko do naturali
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
juz 豉dnie jest
Dzi瘯uj Asiu

A ja musz i嗆 dzisiaj na szkolenie BHP na uczelni
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-02, 09:40   #2624
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Witajcie wczoraj wgl na wiza nie mog豉m wej嗆 od godziny 21
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Witajcie Dziewczyny

Bunny gratuluj sukcesu (Gratulowa豉m ju na blogu, ale i tu nie zaszkodzi )

Kotka17 安ietna ta Twoja 鈍inka Ciesz si, 瞠 si zdecydowa豉 na zwierz徠ko.
A propos 篡cia intymnego, to dziewczyny dobrze Ci radz. Nie orgazm jest najwa積iejszy, ale sama przyjemno嗆 jak daje Ci blisko嗆 z ukochan osob. Ja mia豉m podobnie po porodzie. By豉m bardzo obola豉, troch si ba豉m czy sobie nie zaszkodz, ale te i si troch wstydzi豉m. Wiadomo, po ci捫y moje cia這 nie by這 ju takie samo jak przed. Ale jako razem z m篹em poradzili鄉y sobie z tym. Tobie te si uda. Przecie kochasz swojego faceta, a to jest najwa積iejsze. A to, 瞠 czasami si nie chce, to normalne. W ko鎍u jeste鄉y tylko lud幟i. Czasami jestem tak zm璚zona po ca造m dniu zabaw z synkiem i prac w domu, 瞠 marz tylko o spaniu

Kt鏎a z Was mia豉 wypr鏏owa krem z Isany na w這sy. Nie pami皻am tylko kto Jestem ciekawa jak to si zmywa. No i czy co to daje.

Zastanawiamy si z m篹em nad wzi璚iem mieszkania na kredyt. Ale troch mnie przera瘸 to sp豉canie przez 30/40 lat. I jeszcze po podliczeniu wychodzi, 瞠 musowo sp豉ci ponad 100% warto軼i kredytu! Szok Ale innej mo磧iwo軼i przecie nie ma. Nie sta nas na kupno za got闚k. A czy kt鏎a z Was skorzysta豉 z kredytu hipotecznego? I wiecie mo瞠, czy w tych blokach w nowym budownictwie p豉ci si czynsz jaki?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Nie ka盥a kobieta ma w ci捫y md這軼i. Ja niestety mia豉m potworne. M璚zy這 mnie przez 4 miesi帷e, a czasami tak mocno, 瞠 nie mog豉m nawet g這w ruszy, bo od razu mnie goni這.

Bunny a doradzi豉by mi jakiej od篡wki u篡 do moich paznokci? Strasznie si ostatnio rozdwajaj. A ja si na tym nie znam zupe軟ie.
Ania my tez b璠ziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mie troch swojego wk豉du w豉snego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkaj w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i maj bezczynszowe ale r騜ne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pyta, r闚niez op豉ty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowa豉m si bo te軼iowa nie przepisa豉 M. domu wi璚 nie mamy pod co bra a jak bierzesz ca陰 kwot pod nowe mieszkanie to chyba ju jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem
Cytat:
My mieszkamy z rodzicami, ale czasami bywa to ju do嗆 m璚z帷e.

A brakiem md這軼i zupe軟ie si nie przejmuj. To ca趾owicie normalne, 瞠 ich nie masz. Jak ju pisa豉m, ka盥a kobieta reaguje inaczej na ci捫. Jedna ca陰 ci捫e czuje si wspaniale, a inna okropnie. Tak to ju jest. Najwa積iejsze, aby wyniki bada by造 dobre.
ja mieszka豉m rok z te軼iowataka typow z kawa堯w w ko鎍u postawi豉m na swoim, nie budujemy si, wi璚 wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej
Cytat:

R闚no masz te w這ski, przynajmniej na zdj璚iach tak wygl康a kilka razy pomalujesz t sam farb jasn i wyjd jasne
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆

Emilia jak farb robi豉?

alfa za 22z do dobra cena, ja chyba 30z z przesy趾 p豉ci豉m 豉dnie farbuje, d逝go sie kolor trzyma tylko mnie troch piek豉...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
novelove troch za du瞠 te okulary Kszta速 ok, ale rozmiar...A jakie masz szk豉 do nich? Na focie wida jakby bardzo oko powi瘯sza造, jak przez lup

Ja musz sobie sprawi nowe przeciws這neczne- nie mog nosi takich zwyk造ch Wymieniam szk豉 na korekcyjne. Tylko nie wszystkie modele si do tego nadaj

bunny gratuluj miliona wej嗆
ja w豉郾ie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciws這neczne nosz

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-02, 10:10   #2625
fusiacola
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 499

prosz Was dziewczyny o rad, mam problem z moimi w這sami, od roku ponad nie farbuje, wcze郾iej mia豉m przez lata robiony baleja rozja郾iaczem.

Zamieszczam zdj璚ia: 鈔odkowe na lekko wilgotnych w這sach, 瞠by by這 wida pasemka, nie wiem czy cyfr闚ka odda豉 dobrze odcie, bo moje w這sy na tle np smietankowej/bia貫j koszulki wygl康aj na 'brudne' i to niezale積ie od 鈍iat豉 pierwsze zdj璚ie to jak mia豉m jeszcze mniejsze odrosty, ale wida m鎩 naturalny odcie w s這鎍u. (ok 10 cm przy sk鏎ze mam ch這dny ciemny blond, ni瞠j ju robi mi si orzechowe refleksy od s這鎍a, w efekcie ko鎍e naturalnych w這s闚 zawsze mia豉m w cieplejszym odcieniu)

Chce co zrobi z w這sami aby kolor blond nie by 'brudny', wzi窸o si to z tego, 瞠 przez lata robi豉m to samo: fryzjerka nak豉da豉 rozja郾iacz tylko na odrosty, m闚i豉, 瞠 lepiej reszty nie rusza bo si zniszcz. Tylko, 瞠 z czasem mia豉m wra瞠nie, 瞠 w這sy nie s ju takie 豉dne jak kiedy, a ona zawsze tak robi豉 te pasemka, 瞠 idealnie wpasowywa造 si w te poprzednie, nie by這 wida 陰czenia. Wi璚 chyba robi豉 je coraz ciemniej ci篹ko mi to oceni, ale w niekt鏎ym 鈍ietle moje w這sy wydaj si lekko rude, a przez to zniszczone. W這sy mam do po這wy plec闚, odrosty spokojnie 15 cm.

ka盥y fryzjer proponuje mi co innego i dlatego jestem lekko sko這wana. Albo s造sz, 瞠 oni nie s w stanie rozja郾i tak moich odrost闚 jak mam ten baleja (tylko, 瞠 on ju nie jest taki jasny jak kiedys), m闚i, 瞠 na baleja nic nie mo積a da bo si w這sy wykrusz, inni proponuj dekoloryzacj na ca貫 w這sy + farb, inni dekoloryzacj na odrostach + farb na ca這嗆. Ju sama nie wiem kto mi dobrze radzi, a nie chc w這s闚 zniszczy i poprawia potem. Mo瞠 kto mia podobny problem i m鏬豚y poradzi co z perspektywy czasu

najbardziej interesowa這by mnie ombre z 豉godnym przej軼iem z moich naturalnych po be穎wy blond, kt鏎y nie b璠zie sprawia wra瞠nia zniszczonych w這s闚. Potrzebuj tak fryzur abym nie musia豉 co chwile biega do fryzjera na odrosty.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07689.jpg (26,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC09351.jpg (24,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC09352.jpg (40,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC09073.jpg (63,8 KB, 20 za豉dowa)
fusiacola jest offline  
Stary 2013-02-02, 10:15   #2626
fusiacola
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 499

wklej Wam przyk豉dy blond闚, ktore mi si podobaj, mo瞠 to co u豉twi z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7a2c66ae54015dcb5dea3571a1962cb1.jpg (55,5 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 146789269075588169_G9BnWnp6_c.jpg (55,9 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dddddddddLorealProfessionnelss2010travelcollection010.jpg (45,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blonde-ombre.jpg (46,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P2080361.jpg (46,3 KB, 24 za豉dowa)
fusiacola jest offline  
Stary 2013-02-02, 10:25   #2627
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Ania my tez b璠ziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mie troch swojego wk豉du w豉snego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkaj w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i maj bezczynszowe ale r騜ne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pyta, r闚niez op豉ty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowa豉m si bo te軼iowa nie przepisa豉 M. domu wi璚 nie mamy pod co bra a jak bierzesz ca陰 kwot pod nowe mieszkanie to chyba ju jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem

ja mieszka豉m rok z te軼iowataka typow z kawa堯w w ko鎍u postawi豉m na swoim, nie budujemy si, wi璚 wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej

R闚no masz te w這ski, przynajmniej na zdj璚iach tak wygl康a kilka razy pomalujesz t sam farb jasn i wyjd jasne

alfa za 22z do dobra cena, ja chyba 30z z przesy趾 p豉ci豉m 豉dnie farbuje, d逝go sie kolor trzyma tylko mnie troch piek豉...

ja w豉郾ie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciws這neczne nosz
Dlatego robi na zam闚ienie szk豉 korekcyjne Nie da豉bym rady chodzi bez okular闚 I mam dwa w jednym
Stary 2013-02-02, 11:13   #2628
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Bunny zrobi豉m fotki w這s闚,ale wy郵 Ci jak wr鏂 ze szko造 na maila, bo teraz nie mam czasu,瞠by je pozmniejsza itp.

edit. posz這

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-02 o 11:23
Stary 2013-02-02, 11:14   #2629
shizaxa
Wtajemniczenie

dosta豉m dzi od M. prezent bez okazji m闚i mu 瞠 przeciez wie 瞠 nie jem
DSC00205.jpg

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-02, 11:32   #2630
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Za陰cznik 5093170
milka z m&m jak nie chcesz to mi oddaj
Stary 2013-02-02, 11:43   #2631
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:

My mieszkamy u moich rodzic闚, ale atmosfera jest taka napi皻a, 瞠 ju nerwowo d逝go nie wytrzymamy 畝dnej prywatno軼i nie mamy, we wszystko si wtr帷aj. eh

A orientujesz si czy lepiej kupowa mieszkanie od razu od dewelopera, czy mo瞠 przez po鈔ednik闚? Najlepiej to si chyba uda najpierw do jakiego doradcy finansowego. No i tej rodziny na swoim ju nie ma.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Za陰cznik 5093170
Ja tam bym nie marudzi豉, tylko jad豉
Stary 2013-02-02, 11:58   #2632
exclusivee
Zakorzenienie

Hej
Mnie dzi od rana co bierze, gard這 boli i katar mam Obym si nie roz這篡豉

Cytat:

Ja te Ostatnio coraz cz窷ciej mam problemy z wej軼iem na wiza w porach wieczornych.

Cytat:
Napisane przez fusiacola Poka wiadomo嗆
wklej Wam przyk豉dy blond闚, ktore mi si podobaj, mo瞠 to co u豉twi z g鏎y dzi瘯uj za wszystkie rady
W這sy na ostatnim zdj璚iu s nam wszystkim bardzo dobrze znane

Cytat:
Za陰cznik 5093170
Ale Ci dobrzeeee

Cytat:
My mieszkamy u moich rodzic闚, ale atmosfera jest taka napi皻a, 瞠 ju nerwowo d逝go nie wytrzymamy 畝dnej prywatno軼i nie mamy, we wszystko si wtr帷aj. eh

A orientujesz si czy lepiej kupowa mieszkanie od razu od dewelopera, czy mo瞠 przez po鈔ednik闚? Najlepiej to si chyba uda najpierw do jakiego doradcy finansowego. No i tej rodziny na swoim ju nie ma.
Kurcze ja bym si ba豉 bra kredyt w pl na mieszkanie/dom Wiadomo, 瞠 lepiej p豉ci co miesi帷 na swoje ni najemcy, ale mimo wszystko dla mnie wydaje si to zbyt ryzykowne w tym kraju

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:03   #2633
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Agatko a Ty co si tak zaci窸a?

Kondycja u mnie w豉郾ie ZEROWA, wstyd si przyzna, ale od listopada zero 獞icze i non stop winko i pizza
sluchajcie cos mi wizaz wczoraj nawalal dlatego to cytowanie...a potem bylam w miescie na piwku wiec juz nie wchodzilam.

novelove pasuja Ci te okulary, ja w moich sie nie pokazuje poki co musialby ktos mi zrobic zdjecie

no i zamowilam farbe z hairstire ale po tych przejsiach u Was z dostawa boje sie ze nie dojdzie...znacie ten sklep? juz zaplacilam.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
milka z m&m jak nie chcesz to mi oddaj
niech nas podzieli
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:09   #2634
201606240916
Konto usuni皻e

Cytat:
Kurcze ja bym si ba豉 bra kredyt w pl na mieszkanie/dom Wiadomo, 瞠 lepiej p豉ci co miesi帷 na swoje ni najemcy, ale mimo wszystko dla mnie wydaje si to zbyt ryzykowne w tym kraju
W豉郾ie dlatego si ci庵le zastanawiamy. Ale innej mo磧iwo軼i nie mamy. Sami ju nie wiemy co robi.
Stary 2013-02-02, 12:20   #2635
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
sluchajcie cos mi wizaz wczoraj nawalal dlatego to cytowanie...a potem bylam w miescie na piwku wiec juz nie wchodzilam.

novelove pasuja Ci te okulary, ja w moich sie nie pokazuje poki co musialby ktos mi zrobic zdjecie

no i zamowilam farbe z hairstire ale po tych przejsiach u Was z dostawa boje sie ze nie dojdzie...znacie ten sklep? juz zaplacilam.
Agatko wczoraj wszystkim wiza nie chcia poprawnie dzia豉, tylko 瞠 u Ciebie to wysz這 najlepiej z tymi postami

Kurcze nie mia豉m styczno軼i z tym sklepem, ale miejmy nadziej 瞠 wszystko dojdzie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
W豉郾ie dlatego si ci庵le zastanawiamy. Ale innej mo磧iwo軼i nie mamy. Sami ju nie wiemy co robi.
Dlatego ja nie chc tu zosta na sta貫, bo zarobki u nas s po prostu 鄉ieszne Ludzie bior kredyt 瞠by godnie 篡 na swoim a musz go sp豉ca ca貫 篡cie Widz po moich bliskich kt鏎zy brali takie kredyty ile ich to nerw闚 kosztuje

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:26   #2636
shizaxa
Wtajemniczenie

Anka niestety nie pomog czy lepiej u dewelopera czy po鈔ednika, ja bym u dewelopera, po co mi jeszcze po鈔ednicy...
Ja wole p豉ci kredyt ni dawa obcemu zarobi...w naszym obecnym wynajmowanym mieszkaniu-kawalerce, do remontu...p豉cimy tyle odst瘼nego co by鄉y mieli na po這w lub 1/3 raty...zale篡 czy na ca這嗆 czy na cz窷 by鄉y kredyt brali...na razie musimy poczeka a tz si sko鎍zy kredyt i mo瞠my my郵e o mieszkaniu...ja nie wiem czy nie kupimy z rynku wt鏎nego...

Wczoraj narzeka豉m 瞠 tz mi nie robi prezent闚 to dzi mam oddam wam po kawa趾u, sama te kawa貫k do kawki co jaki czas zjem, a tak to si nie katuj diet

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Agatko wczoraj wszystkim wiza nie chcia poprawnie dzia豉, tylko 瞠 u Ciebie to wysz這 najlepiej z tymi postami

Kurcze nie mia豉m styczno軼i z tym sklepem, ale miejmy nadziej 瞠 wszystko dojdzie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Dlatego ja nie chc tu zosta na sta貫, bo zarobki u nas s po prostu 鄉ieszne Ludzie bior kredyt 瞠by godnie 篡 na swoim a musz go sp豉ca ca貫 篡cie Widz po moich bliskich kt鏎zy brali takie kredyty ile ich to nerw闚 kosztuje
ja bym w Pl te nie chcia豉 by...ale tz ma dobr prac, jak na obecne czasy...jak mia mo磧iwo嗆 w swoim zawodzie do Australi z這篡 papiery to nie bo mamusia sama jest i chora i sobie nie poradzi

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:34   #2637
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdj璚ie za豉pa sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdj璚ie tam sie robi
fajne butki, a co do pisiaka to cudny jest

Cytat:
Kotka17 安ietna ta Twoja 鈍inka Ciesz si, 瞠 si zdecydowa豉 na zwierz徠ko.
A propos 篡cia intymnego, to dziewczyny dobrze Ci radz. Nie orgazm jest najwa積iejszy, ale sama przyjemno嗆 jak daje Ci blisko嗆 z ukochan osob. Ja mia豉m podobnie po porodzie. By豉m bardzo obola豉, troch si ba豉m czy sobie nie zaszkodz, ale te i si troch wstydzi豉m. Wiadomo, po ci捫y moje cia這 nie by這 ju takie samo jak przed. Ale jako razem z m篹em poradzili鄉y sobie z tym. Tobie te si uda. Przecie kochasz swojego faceta, a to jest najwa積iejsze. A to, 瞠 czasami si nie chce, to normalne. W ko鎍u jeste鄉y tylko lud幟i. Czasami jestem tak zm璚zona po ca造m dniu zabaw z synkiem i prac w domu, 瞠 marz tylko o spaniu
ja kocham zwierz皻a nie wyobra瘸m sobie bez nich 篡cia
Mam nadzieje ze z T sie jako ulo篡 a co do orgazmu... ja do tego tak bardzo nie d您e tylko on... ci庵le sie pyta kiedy d捫y i ca造 czas jakby chcia zeby to sie sta這 denerwuj帷 i stresuj帷 mnie przy tym ... nie moge joko tego z nim ulo篡c ale postaram sie.. tylko ze dociera do niego zawsze jak co sie stanie, niestety

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆

Kotka

Cytat:
Przeczytaj greya Albo mo瞠 seksuolog by Ci pom鏬 si z tym upora?

Bunny jak masz blisko Pepco to luknij sobie na te kajdanki, s czerwone i r騜owe, a kosztuj tylko 7,99z! No i wyczyta豉m na opakowaniu 瞠 maj d德igni dzi瘯i kt鏎ej mo積a je otworzy jak si nie ma kluczyka, wi璚 Tw鎩 t nie ma si czego ba
owszem ale do sexuologa mam 60km to za daleko i jeszcze p豉ci za wizyte, ale pewnie by mi pom鏬l, a co do tej ksi您ki musz sie zastanowi

kajdanki takie mam, i rzeczywiscie taki dzingielek do otwacia jest bo mam r騜owe i czerwone

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆

od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:35   #2638
maddlein
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Angry Koszmar z rozja郾ianiem, pomocy!

Witam
Jestem tu nowa, przeszuka豉m ju wszystkie mo磧iwe tematy ale nadal czuj niedosyt.

A wi璚, naturalnie jestem jasn blondynk, dwa lata temu co mnie podkusi這 瞠by pomalowac si na rudy Podkre郵am, 瞠 malowa豉m tylko szamponetkami, aczkolwiek nigdy nie zmy造 si z moich w這s闚 tak jak obiecywali na opakowaniu. G堯wnie malowa豉m firm marion.

W wakacje tego roku znudzi豉 mi sie ju czerwie na w這sach i postanowi豉m wr鏂ic do naturalnego blondu. I tu zacz窸y si schody. Najpier poczeka豉m kilka miesi璚y z nadziej, 瞠 kolor si zmyje, ale nic z tego. Tak wi璚 uda豉m sie do fryzjerki na dekoloryzacj, jednak 瘸dna nie chcia豉 si podj帷, powiedzia造 瞠 z rudego nie da sie zejsc, a przesz豉 kilka salon闚

Jedynym wyj軼iem by造 g瘰te pasemka, i owszem pasemka by造 豉dnie rosjasnione do blondu, ale z rudym prezentowa這 si to okromnie.

Szybko pobieg豉m do sklepu po farb jasny blondy jednak nic nie chwyci這, potem ciemny blond z palette ktory zrobil mi sraczke na w這sach.

Da豉m w這som odpoczac i postanowi豉m sama rozjasnic w這sy ...
Efekt? na czubku g這wy jakies 5cm od nasady mam plam pi瘯nego jasnego blonu a na reszcie dalej nieszczesny rudy -.-

W ci庵u 4 miesi璚y zu篡豉m 4 rozjasniacze i ok 10 farb.
Nie wiem juz co robic, chce mniec wrescie r闚nomierny blond

PS. przepraszam, 瞠 si taj rozpisa豉m mam nadzieje ze dotrwa造軼ie. i nie piszcie o wizycycie u fryzjera bo po ostatnim odpada
maddlein jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:45   #2639
shizaxa
Wtajemniczenie

chyba sama sobie paznokci nie b璠 robi czytaj帷 ile tego trzeba chyba 瞠 kurs jakis zrobi
ale powiedzcie mi, te co maj 瞠l na naturalnych paznokciach, ile si on trzyma, jak cz瘰to trzeba dope軟ia (wiem 瞠 w zale積o軼i od tempa ro郾i璚ia paznokcia ale 鈔ednio u Was??)

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
b璠zie-55cm

shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:47   #2640
Ninedin
Zakorzenienie

Kotka jak 鈍inia?

Orgazmu trzeba si nauczy i wa積e 瞠by si nie nakr璚a

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.