W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-02, 12:51   #2641
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 764
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Tu chodzi o mnie... m鎩 robilby to 10 razy dziennie , jak kr鏊ik normalnie. Tutaj jest problem ze mn cierpia豉m na r騜ne choroby intymne, p璚herza wiec przez to nie odczuwam konfortu tylko wrecz przeciwnie no nie bede tu o tym pisa bo zbyt intymne , ale przez to zablokowalam sie r闚nie psychicznie i nawet nie chce mi sie tego zaczyna bo zaraz mam wra瞠nie ze robie to z "obowi您ku" 幢e to wyszlo wszystko

no ca趾owitej abstynencji nie bylo.

bunny jeste super! ja te kusze mojego ale wiesz my jeste鄉y 24 na dobe i mnie ju tego jego wsadzanie reki w spodnie,mmiedzy nogi,obmacywania,.... zaczelo m璚zy dos這wnie.... no ile mo積a jestem z nim ca造 dzie codziennie i jeszcze cz瘰to w nocy i czasem mam ju tego po dziurki w nosie, nie chce sie kusic bo wszystko jest podane na tacy, ale nie zrozumie tego nikt kto nie pracuje ze sob raczej, poprostu przesta豉m sie stara a nawet odwrotnie czuje ze tego mam za du穎! o wiele! wiem co z tym zrobi, zmieni prace na osobn! ale to nie takie 豉twe w naszej miejscowo軼i. Poprostu jak najesz sie czego to ju tego tak nie chcesz, a jak za czym zat瘰knisz cho熲y te 8godzin dziennie to jest inaczej

hehe
Oj jak ja cie rozumiem.... u mnie troche podobnie, tylko chyba bardziej popl徠anie.

Generalnie moje libido wynosi - 1000000, nawet nie mysle o seksie ani nic

Ostatnio malo co pisze bo zalatwialam te wszystkie sprawy, wczoraj jakas mala impreza. Dzisiaj sprobuje ponadrabiac co tam u was
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:55   #2642
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Kotka jak 鈍inia?

Orgazmu trzeba si nauczy i wa積e 瞠by si nie nakr璚a
boi sie nadal ale ju jak przechodz obok klatki to wystawia g這we i w帷ha ciekawa jest, ale jak daje jedzenie z r瘯i nie zje, dopiero jak sam j zostawi to podbiega do marchewki i wtran瘸la ile si! tylko jeden problem wydaje mi sie ze ona jeszcze kupy nie robi豉 co z ze stresu niby?

a co do orgazmu nie umiem go ni ch**a i nie wiem czy sie naucze , beznadziejny ze mnie przypadek
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-02, 12:59   #2643
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

ja wczoraj tez nie mog豉m na wiza wej嗆 chyba tysi帷 razy probowa豉m ,az w ko鎍u si wnerwi豉m i posz豉m spa

a dzi jak zwykle sprz徠am teraz i zaraz id na這zy sobie kremik na w這ski po raz drugi i poczekam z godzinke, 瞠by umy bo popo逝dniu idziemy do znajomych na urodziny

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:00   #2644
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Anka niestety nie pomog czy lepiej u dewelopera czy po鈔ednika, ja bym u dewelopera, po co mi jeszcze po鈔ednicy...
Ja wole p豉ci kredyt ni dawa obcemu zarobi...w naszym obecnym wynajmowanym mieszkaniu-kawalerce, do remontu...p豉cimy tyle odst瘼nego co by鄉y mieli na po這w lub 1/3 raty...zale篡 czy na ca這嗆 czy na cz窷 by鄉y kredyt brali...na razie musimy poczeka a tz si sko鎍zy kredyt i mo瞠my my郵e o mieszkaniu...ja nie wiem czy nie kupimy z rynku wt鏎nego...

Wczoraj narzeka豉m 瞠 tz mi nie robi prezent闚 to dzi mam oddam wam po kawa趾u, sama te kawa貫k do kawki co jaki czas zjem, a tak to si nie katuj diet

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

ja bym w Pl te nie chcia豉 by...ale tz ma dobr prac, jak na obecne czasy...jak mia mo磧iwo嗆 w swoim zawodzie do Australi z這篡 papiery to nie bo mamusia sama jest i chora i sobie nie poradzi
Kurcze no widzisz M鎩 t te znalaz super ofert pracy w UK w jego zawodzie, mia ju dzwoni i nagle mu si odwidzia這, bo tam niebezpiecznie jest w Londynie, bo jakie mafie, on w og鏊e j瞛yka nie zna, za daleko od domu etc. , wi璚 narazie zostajemy w PL i b璠ziemy co wynajmowa... Ale po sko鎍zeniu szko造 chc z nim na sta貫 wyemigrowa z Polski, w豉郾ie do UK, bo sam t m闚i 瞠 woli 瞠by鄉y razem pojechali bo ja znam komunikatywnie j瞛yk i w tr鎩k nam b璠zie 豉twiej tam si zadomowi... wi璚 narazie troch pomieszkamy tu, mo瞠 uda si co od這篡 na wyjazd, a ja po sko鎍zeniu jakiej szko造/kurs闚 te b璠 mia豉 lepszy start za granic, bo wiadomo, 瞠 lepiej jecha maj帷 jakiego asa w r瘯awie, w tym przypadku zaw鏚 Coraz wi璚ej m這dych os鏏 z naszego pi瘯nego kraju wyje盥瘸 bo nie ma 瘸dnych perspektyw, tylko praca non stop za marne wynagrodzenie, i zamartwianie si o wydatki.. a nie tak to powinno wygl康a. Chc synkowi zapewni dobre wykszta販enie, mo磧iwo軼i, a 瞠by to zrobi musia豉bym si przeprowadzi do wi瘯szego miasta na co zwyczajnie nas nie sta. Zazdroszcz tym co maj dobrze prosperuj帷e firmy, zak豉dy, i nie musz si o nic martwi, ale prawda jest taka, 瞠 u nas 瞠by si uda這 trzeba mie albo znajomo軼i, albo szcz窷cie, albo pieni康ze

Swoj drog Australia to pi瘯ny kraj Moja nauczycielka by豉 w zesz造m roku na sylwestra i pokazywa豉 nam zdj璚ia z pobytu tam, ka盥y w szoku by

Cytat:
Mam nadzieje ze z T sie jako ulo篡 a co do orgazmu... ja do tego tak bardzo nie d您e tylko on... ci庵le sie pyta kiedy d捫y i ca造 czas jakby chcia zeby to sie sta這 denerwuj帷 i stresuj帷 mnie przy tym ... nie moge joko tego z nim ulo篡c ale postaram sie.. tylko ze dociera do niego zawsze jak co sie stanie, niestety

owszem ale do sexuologa mam 60km to za daleko i jeszcze p豉ci za wizyte, ale pewnie by mi pom鏬l, a co do tej ksi您ki musz sie zastanowi

kajdanki takie mam, i rzeczywiscie taki dzingielek do otwacia jest bo mam r騜owe i czerwone
Ja bym na Twoim miejscu si stara豉 jak najszybciej nad tym popracowa, bo jak w 堯磬u nie gra to z czasem zaczynaj si sypa inne rzeczy w zwi您ku i ludzie si od siebie oddalaj, niestety Na pocz徠ek mo瞠 ta ksi捫ka, a jak nie pomo瞠 to mo瞠 raz na 2 tygodnie, raz na tydzie by豉by w stanie wybra si do tego seksuologa? Szkoda 瞠 nie mo瞠cie cieszy si w pe軟i jedn z najpi瘯niejszych rzeczy w zwi您ku A co do orgazmu to mo瞠 pogadaj z t, powiedz mu 瞠 nie chcesz 瞠by ca造 czas tak o to pyta i my郵a o tym, 瞠 je郵i atmosfera b璠zie odpowiednia, i oboje si w tym zatracicie to w ko鎍u i orgazm si pojawi Mo瞠 by te tak, 瞠 on si czuje winny 瞠 go nie masz

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:10   #2645
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 764

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

mnie to bardziej zaciekawilo

ale codziennie jej mylas wlosy? i potem po wyschnieciu codziennie prostowalas? ale gnidy chyba dosyc nisko sa przyczepione? siegalas tam prostownica? nie poparzylas jej?
mysle np o sobie jakby mnie to kiedys spotkalo- mam tak geste i dlugie wlosy, nie szloby tego wyczesac a obciac bym nie dala
a jak sie poznalas ze ma? skarzyla sie ze ja swedzi czy co?
te wszy naprawde widac jak biegaja po glowie? cos jak pchly u zwierzat?
sorki za te pytania ale ja nigdy sie z tym nie spotkalam a to ciekawiacy mnie temat
Ja kiedys to paskudztwo od kuzynek zlapalam, pech chcial ze wlosy do pupy mialam Z 7-8 lat mialam ale koszmar wyczesywania tego pamietam do dzis

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z貫go s這wa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam 豉ske robi造. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci捫y jestem a ona na holu m闚i, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokaza podpask- ....
Co za babsztyl...:/
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Wrzucam zdj璚ia obecnego koloru
Coraz ladniej juz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Gratuluje
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju zdurnia豉m. Przysz造 te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawia,czy nie? Tak si napali豉m, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawi, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, prosz?

edit:wstawi豉m w tym te co mia豉m
Mi sie bardziej podoba w tych co mialas

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdj璚ie za豉pa sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdj璚ie tam sie robi
Bardzo ladne
Cytat:
boi sie nadal ale ju jak przechodz obok klatki to wystawia g這we i w帷ha ciekawa jest, ale jak daje jedzenie z r瘯i nie zje, dopiero jak sam j zostawi to podbiega do marchewki i wtran瘸la ile si! tylko jeden problem wydaje mi sie ze ona jeszcze kupy nie robi豉 co z ze stresu niby?

a co do orgazmu nie umiem go ni ch**a i nie wiem czy sie naucze , beznadziejny ze mnie przypadek
Nauczysz sie, ja tez nigdy podczas seksu nie dochodzilam, a w koncu wyszlo tak ze sie zdarza ze mam kilka pod rzad i az mi sie jakby w jedna calosc zlewaja. I laduje na podlodze w drgawkach
czekoladowoo jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:12   #2646
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Oj jak ja cie rozumiem.... u mnie troche podobnie, tylko chyba bardziej popl徠anie.

Generalnie moje libido wynosi - 1000000, nawet nie mysle o seksie ani nic
no w豉郾ie mam problem ze sob bo wiem ze to nie wina T ta tylko moja
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:18   #2647
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
Orgazmu trzeba si nauczy i wa積e 瞠by si nie nakr璚a
Dok豉dnie Kotka ja Ci powiem szczerze- przez 2,5 roku zwi您ku mia豉m g鏎a 3 razy orgazmy podczas seksu i to to przewa積ie jak z t winkowali鄉y albo co w tym stylu Mimo to uwielbia豉m si kocha z t, bo sam fakt naszego zbli瞠nia, po陰czenia w jedno嗆 by dla mnie cudowny A potem otworzy豉m si na niego w pe軟i i od tej pory prawie za ka盥ym razem go mam, i zrozumia豉m 瞠 瞠by go mie musz wczu si w to co si dzieje i da te co od siebie a nie le瞠 jak k這da Trening czyni mistrza

Cytat:
Nauczysz sie, ja tez nigdy podczas seksu nie dochodzilam, a w koncu wyszlo tak ze sie zdarza ze mam kilka pod rzad i az mi sie jakby w jedna calosc zlewaja. I laduje na podlodze w drgawkach
Ale bajer Ja jeszcze tak nie mia豉m, ale to chyba tylko kwestia czasu

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:19   #2648
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Garnier 111 Mam ciemniej i rudo
i ju k豉dziesz garniera 111???

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
Nie zniech璚aj si. Za kt鏎ym farbowaniem w這sy rozja郾i si do bardzo jasnego blondu. Ale to niestety musi potrwa. Ja r闚nie schodzi豉m z rudo軼i (i to takich marchewkowych) do blondu. Teraz te na d逝go軼i ok 5 cm mam miodowy blond, a na d逝go軼i ch這dny i bardzo jasny. Kara za pomalowanie be穎wym blondem Ale sch豉dzam go c10. Ju 2 razy malowa豉m, my郵, 瞠 jeszcze jedno podej軼ie i b璠zie w ko鎍u wyr闚nane Tobie te si uda, tylko trzeba cierpliwo軼i. I nie mo瞠sz si poddawa.
czyli mam farbowa uparcie a10 nadal???? a to nie wiedzialam ze to pare razy trzeba... to moje antytalencie do w這s闚

za 2 tygodnie moge spr鏏owa ponownie my郵icie???

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
Witajcie wczoraj wgl na wiza nie mog豉m wej嗆 od godziny 21

R闚no masz te w這ski, przynajmniej na zdj璚iach tak wygl康a kilka razy pomalujesz t sam farb jasn i wyjd jasne

ja w豉郾ie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciws這neczne nosz

co by這 z wizazem nie tak. te zostawi豉m go w choler, bo si wkurza豉m- nawet wczyta nie mog陰m

R闚no wysz造 to fakt, to dalej b璠 uparcie pigmentowa jasne a czemu nie wysz造 mi odrosty z ty逝 g這wy??

co do okular闚- ja mam tez wad i to du膨, gdy nosz soczewki to zakladam p-s這neczne, ale latem cz瘰to mnie tak piek oczy, 瞠 nie mog nawet autem jechac... 透awi jak szalone.... ale mam wad minus 4,5
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:32   #2649
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym na Twoim miejscu si stara豉 jak najszybciej nad tym popracowa, bo jak w 堯磬u nie gra to z czasem zaczynaj si sypa inne rzeczy w zwi您ku i ludzie si od siebie oddalaj, niestety Na pocz徠ek mo瞠 ta ksi捫ka, a jak nie pomo瞠 to mo瞠 raz na 2 tygodnie, raz na tydzie by豉by w stanie wybra si do tego seksuologa? Szkoda 瞠 nie mo瞠cie cieszy si w pe軟i jedn z najpi瘯niejszych rzeczy w zwi您ku A co do orgazmu to mo瞠 pogadaj z t, powiedz mu 瞠 nie chcesz 瞠by ca造 czas tak o to pyta i my郵a o tym, 瞠 je郵i atmosfera b璠zie odpowiednia, i oboje si w tym zatracicie to w ko鎍u i orgazm si pojawi Mo瞠 by te tak, 瞠 on si czuje winny 瞠 go nie masz
ja mysle o innych rzeczach w trakcie sexu przez moje problemy, i nie potrafie skupi sie na tym co robie, ostatnio ci庵le jestem roztrz瘰iona i p豉cze w poduszk, wydaje mi sie ze potrzebna by豉by mi pomoc bo nie wiem czy uda mi sie z tym wygra No ta niby najpi瘯niesza chwila jest dla mnie przymusem z kt鏎ego wiem ze mam tylko k這pot bo w trakcie hamuje siebie i jego prze moje choroby i problemy

Cytat:
nigdy czegos takiego nie prze篡豉m, a m鎩 T ci庵le jest w niebie bo jemu takie sztuczki potrafie zrobi ze on zatyka sie poduszk zeby nie krzycze

Cytat:
Dok豉dnie Kotka ja Ci powiem szczerze- przez 2,5 roku zwi您ku mia豉m g鏎a 3 razy orgazmy podczas seksu i to to przewa積ie jak z t winkowali鄉y albo co w tym stylu Mimo to uwielbia豉m si kocha z t, bo sam fakt naszego zbli瞠nia, po陰czenia w jedno嗆 by dla mnie cudowny A potem otworzy豉m si na niego w pe軟i i od tej pory prawie za ka盥ym razem go mam, i zrozumia豉m 瞠 瞠by go mie musz wczu si w to co si dzieje i da te co od siebie a nie le瞠 jak k這da Trening czyni mistrza
No ja nie jestem otwarta, ale on te nie zabardzo wie jak post瘼owac z kobiet i nie wychodzi to mu jak ja mam problemy,on by chcia zebym to ja mu mowila co i jak! ja never nie le瞠 jak kloda, to w豉郾ie ja ci庵le zmieniam pozycje ci庵le, bo ci庵le mi sie jaka nudzi, ale to nie pomaga... kurcze jak pomysle jak kiedys by這 fajnie cieszylismy sie sob, ale nie pracowalismy razem wiec to te r騜nica, cie磬o jest
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:32   #2650
exclusivee
Zakorzenienie

Emilka w jakim sensie ju? Bo nie rozumiem pytania

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:39   #2651
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
i ju k豉dziesz garniera 111???

czyli mam farbowa uparcie a10 nadal???? a to nie wiedzialam ze to pare razy trzeba... to moje antytalencie do w這s闚

za 2 tygodnie moge spr鏏owa ponownie my郵icie???
Tak, farbuj nadal Mi Bunny napisa豉, 瞠 po 2 tygodniach mog ponownie na這篡 farb.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

exclusivee my mieszkamy w Lublinie. Wi璚 ceny mieszka s straszne Ale ze wzgl璠u na synka, chcieliby鄉y mie co swojego. Na staro嗆 zawsze mo瞠my i嗆 mieszka do rodzic闚, a synek mia豚y wtedy w豉sne mieszkanie.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

asiabb1983 a w豉郾ie, to ty mia豉 wypr鏏owa to kremowanie. I jak odczucia? K豉dziesz ten krem z Isany, tak? Dobrze si zmywa?
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:59   #2652
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 659

Cytat:

Ale jak nie robi豉 kupy???? Nie ma takich ma造ch bobk闚 ciemnych? Jak nie ma to dziwne. Moje robi kilka naraz i po jednym dniu jest ich naprawd sporo
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:00   #2653
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
[/COLOR]asiabb1983 a w豉郾ie, to ty mia豉 wypr鏏owa to kremowanie. I jak odczucia? K豉dziesz ten krem z Isany, tak? Dobrze si zmywa?
narazie tylko raz nak豉da豉m i by這 ok .teraz na這zy豉m na lekko zwil穎ne w這sy i po zmyciu na這輳 jak捷 od篡wk bo przy poprzednim nak豉daniu po myciu nic nie dawa豉m. zmywa si dobrze szamponem

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:02   #2654
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
ja mysle o innych rzeczach w trakcie sexu przez moje problemy, i nie potrafie skupi sie na tym co robie, ostatnio ci庵le jestem roztrz瘰iona i p豉cze w poduszk, wydaje mi sie ze potrzebna by豉by mi pomoc bo nie wiem czy uda mi sie z tym wygra No ta niby najpi瘯niesza chwila jest dla mnie przymusem z kt鏎ego wiem ze mam tylko k這pot bo w trakcie hamuje siebie i jego prze moje choroby i problemy

nigdy czegos takiego nie prze篡豉m, a m鎩 T ci庵le jest w niebie bo jemu takie sztuczki potrafie zrobi ze on zatyka sie poduszk zeby nie krzycze

No ja nie jestem otwarta, ale on te nie zabardzo wie jak post瘼owac z kobiet i nie wychodzi to mu jak ja mam problemy,on by chcia zebym to ja mu mowila co i jak! ja never nie le瞠 jak kloda, to w豉郾ie ja ci庵le zmieniam pozycje ci庵le, bo ci庵le mi sie jaka nudzi, ale to nie pomaga... kurcze jak pomysle jak kiedys by這 fajnie cieszylismy sie sob, ale nie pracowalismy razem wiec to te r騜nica, cie磬o jest
I to s najwi瘯sze b喚dy jakie pope軟iasz... jak podczas seksu my郵isz o pracy, o domu, o problemach, i o wszystkim innym tylko nie o seksie to nie ma szans 瞠by by這 dobrze.. Dla mnie seks w takim przypadku nie ma sensu Ja wiem 瞠 r騜nie bywa w 篡ciu, i zdarzaj si nieprzyjemne sytuacje, problemy, ale nie powinno si tego przenosi do 堯磬a. Dla mnie seks jest tak odskoczni od wszystkiego, momentem w kt鏎ym si relaksuj i zapominam o wszystkim innym. Tak samo z t otwarto軼i, sk康 Tw鎩 t ma wiedzie co na Ciebie najlepiej dzia豉 Musisz si na niego otworzy, m闚i mu co ma zrobi 瞠by Ci by這 jak najlepiej, jakie tempo ma obra itp. Jak b璠ziesz mia豉 orgazm on te b璠zie szcz窷liwy i dumny 瞠 si uda這 Ja wiem 瞠 to nie zawsze jest proste, ale uwierz mi, jak b璠ziesz tak robi Twojemu t b璠zie 豉twiej. Je郵i chcesz 瞠by by這 dobrze zacznij mo瞠 od tego greya, mo瞠 to cho troch Ci nakr璚i i znowu nabierzesz ochoty na seks A potem proponuj przygotowa jak捷 romantyczn kolacj z winkiem, ubra si kusz帷o, przyk豉dowo mo瞠 to by zwyk豉 sukienka z pod kt鏎ej b璠zie wida po鎍zochy samono郾e , 瞠by t te na seks nakr璚i... Potem rozpalcie 鈍iece usi康嬈ie w wygodnym miejscu z lampkami wina i spr鏏uj popatrze na swojego t tak jak dawniej... przypomnij sobie za co go pokocha豉, i co dla Ciebie zrobi. Powiedz mu co czujesz, i potem wszystko powinno si dalej samo rozwin望

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:20   #2655
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziekuje za opinie o butach, sa bardzo wygodne.
Jak kupie malinowe tez poka瞠

Za psiaka tez dziekuje, to moja su鎥a

Dziewczyny oby z tego sklepu doszly te zakupy, zaczynam sie martwic na zapas.
Jak w pon dojdzie kasa, wysl we wtorek to powinno doj嗆 na srode, czwartek nooo piatek to g鏎a

Tak mnie Lavia zafascynowa豉 kolorem ze chyba jednak waln sama, szczegolnie 瞠 jak pisalam, d捫e do koloru naturalnego blondu.

Co do seksu to ja si nie wypowiadam bo ja sie do sexu nie nadaje
i jako na razie mnie to nie martwi. Uwierzcie, ale jestem przypadek beznadziejny
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:29   #2656
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 180

Cze嗆 dziewczyny! potrzebuj pilnie pomocy

Czy mo積a przetrzyma 2-3 dni zrobiony ju w kubeczku rozja郾iacz? (te papk? ) Czy z tym si nic nie stanie? Nie straci w豉軼iwo軼i, nie zepsuje si?

Dzisiaj zrobi豉m rozja郾iaczem ombre, efekt wyszed super tylko za 3 dni chcia豉bym powt鏎zy "zabieg" rozja郾iania bo oczekiwa豉m innego efektu a ze strachu 瞠 b璠 mia豉 bia貫 w這sy szybko zmy豉m (co by這 z造m pomys貫m). Czy tak mo積a zrobi?

Prooosz o odpowied

plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:30   #2657
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny! potrzebuj pilnie pomocy

Czy mo積a przetrzyma 2-3 dni zrobiony ju w kubeczku rozja郾iacz? (te papk? ) Czy z tym si nic nie stanie? Nie straci w豉軼iwo軼i, nie zepsuje si?

Dzisiaj zrobi豉m rozja郾iaczem ombre, efekt wyszed super tylko za 3 dni chcia豉bym powt鏎zy "zabieg" rozja郾iania bo oczekiwa豉m innego efektu a ze strachu 瞠 b璠 mia豉 bia貫 w這sy szybko zmy豉m (co by這 z造m pomys貫m). Czy tak mo積a zrobi?

Prooosz o odpowied
nie mo積a.
Stary 2013-02-02, 14:35   #2658
Agatau88
Zakorzenienie

BUNNY
a do tego topchica goldwella, jak sie zdecyduje nakladac to jaki utleniacz?
Firma obojetna czy musi byc goldwella?

Dziewczyny farbujace same w domu profesjonalnymi, jaki dajecie?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Princeska
widzialam wczoraj zdjecie wlosow, masz juz batrdzo jasne.
Ja Ci przestrzegam, nie rob bialego
Ty wygladasz pieknie w blondzie (zreszt masz taki typ urody ze w brazie tez) ale w per這wych poziomach max 9. Nie r鏏 jasniej
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:39   #2659
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

Princeska
widzialam wczoraj zdjecie wlosow, masz juz batrdzo jasne.
Ja Ci przestrzegam, nie rob bialego
Ty wygladasz pieknie w blondzie (zreszt masz taki typ urody ze w brazie tez) ale w per這wych poziomach max 9. Nie r鏏 jasniej
Nie Agatko takich jasnych jak mia豉m ju nie chc marz o takim wielotonowym 鈔ednim blondzie co takiego jak na opakowaniu londy 18

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
BUNNY
a do tego topchica goldwella, jak sie zdecyduje nakladac to jaki utleniacz?
Firma obojetna czy musi byc goldwella?

Dziewczyny farbujace same w domu profesjonalnymi, jaki dajecie?

Bunny m闚i豉,瞠 oboj皻nie zreszt moja mama farbuje zawsze profesjonalnymi i do tego za ka盥ym razem utleniacz ze scandica i wychodzi dobrze
Stary 2013-02-02, 14:40   #2660
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Nie Agatko takich jasnych jak mia豉m ju nie chc marz o takim wielotonowym 鈔ednim blondzie co takiego jak na opakowaniu londy 18

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Bunny m闚i豉,瞠 oboj皻nie zreszt moja mama farbuje zawsze profesjonalnymi i do tego za ka盥ym razem utleniacz ze scandica i wychodzi dobrze
Taki poziom 8 dla Ciebie

A Ty malowalas teraz ze scandikiem?
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:49   #2661
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Taki poziom 8 dla Ciebie

A Ty malowalas teraz ze scandikiem?
nie, ja mia豉m utleniacz z alfy,bo akurat na aukcji by w zestawie
Stary 2013-02-02, 14:50   #2662
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
nie, ja mia豉m utleniacz z alfy,bo akurat na aukcji by w zestawie
czyli myslisz ze ja do tego golwdella moge spokojnie dokupi jakikolwiek? w sumie woda to woda....niby...
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 14:55   #2663
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
czyli myslisz ze ja do tego golwdella moge spokojnie dokupi jakikolwiek? w sumie woda to woda....niby...
Agatko spokojnie pewnie,瞠 mo瞠sz woda to woda r騜ni si tylko nazw i ewentualnie g瘰to軼i,ale ro nie ma znaczenia
Stary 2013-02-02, 14:58   #2664
Emilia1
Zakorzenienie

Exclusivku, no w tym sensie , 瞠 na ciemne juz tak jasn?? I bedziesz pracowa teraz rozjasniajacymi?? W tym sensie ;-)
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-02, 15:04   #2665
Agatau88
Zakorzenienie

Princeska
dziekuje
dokupie w takim razie w tygodniu i jak farba dojdzie moze spr鏏uje co zdzialac w piatek. To bylyby 3 tyg od tamtego farbowania.
zbiore jeszcze opinie na temat goldwella, napisalam na watku na forum.
Moze ktos sie wypowie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

EMILKA
widzialam twoj blog fajny
mlodo wygladasz ile masz lat,napisz nam Kochana bo my tu wszystkie wiemy ile ktora ma
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 15:11   #2666
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Princeska
dziekuje
dokupie w takim razie w tygodniu i jak farba dojdzie moze spr鏏uje co zdzialac w piatek. To bylyby 3 tyg od tamtego farbowania.
zbiore jeszcze opinie na temat goldwella, napisalam na watku na forum.
Moze ktos sie wypowie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

EMILKA
widzialam twoj blog fajny
mlodo wygladasz ile masz lat,napisz nam Kochana bo my tu wszystkie wiemy ile ktora ma
farbuj i pokazuj efekty
Stary 2013-02-02, 15:14   #2667
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
ja mia豉m z 9N i mog poleci w這ski super ,kolor ok, tylko cena u mnie 35z prawie

juz 豉dnie jest

jeju jak fajnie taka s豉wa super 瞠 jeste

hmm ANTONINA jak babcia mojego T -ta

mnie si podoba ,ale ..pierwsze co to makija bardziej wyrazisty i podkre郵one oczy na ciemniejszy kolor jak przy foto w ciemnych w這skach i b璠zie super mnie si bardzo podoba blondyna w ciemnych wielkich okularach sama bym chcia豉 nosi spr鏏uj mocniej si umalowac i podkr郵i oko i wrzuc do albumu pliss zobaczysz wtedy nasza reakcje

ups sory ale co mi cytowanie nawali這 i dwa razy wklei豉m
Hej dziewczynki
Dzi瘯i Asiua jak kolorek Ci wyszed taki jaki mia wyj嗆?I czy k豉d豉 tylko na odrosty czy na d逝go軼i te?
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-02, 15:15   #2668
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
farbuj i pokazuj efekty
jak sie odwaze i jak farba dojdzie
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-02, 15:19   #2669
Emilia1
Zakorzenienie

Dzi瘯uj Agatko , mi這 mi, mam 28 lat. Teraz jak mam jasniejsze to wygl康am jeszcze m這dziej. Ciocia sie 鄉ieje ze jak zrobie sie na bia這 to b璠 jak niemowlak wygl康a
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-02, 15:36   #2670
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Zobacz sobie efekt ko鎍owy po niej: http://obsessionhaircare.blogspot.co...ac-wosy-z.html

Dzi瘯i ExclusiveWOWa le 郵icznie u niej wysz這 marz o takim efekcie
Eveline1000 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.