W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-03, 17:46   #2731
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
A my郵a豉m, 瞠 tylko ja tak mam, 瞠 pogoda 豉dna, a ja musz nad ksi捫kami 郵璚ze... ale to zaraz jeszcze tylko wiza, facebook, farma, poczta, kwejk... ojej, wiecz鏎.

Shizaxa
Mog Ci powiedzie tak nowink fajn z moich studi闚, co przynajmniej dla mnie by這 zaskoczeniem.
Jest takie co jak V02max i to jest nasza jakby wydolno嗆 bardzo upraszczaj帷 i spalanie t逝szczy jest najwi瘯sze na poziomie 50-80%, wtedy udzia glikogenu jest niewielki. Natomiast przy wysi趾u du篡m od tych 80% lipidy nie s wykorzystywane do pracy mi窷ni, a energia jest czerpana w豉郾ie z tego glikogenu. Tak wi璚 nie ma, co si zbytnio forsowa i je瞠li chcesz mie power na kolejny dzie, to warto po treningu zje嗆 co bogatego w w璕le-np. banana (do 15 min.), a nast瘼ne 2 h po tym kolejny jaki w璕lowodanowy posi貫k (byle nie batony ) . Wtedy odbudowa glikogenu jest najszybsza i najwi瘯sza.
ja na si這wni i zaj璚ia chodze z pulsometrem i 獞icz z pulsem odpowiednim jak chce spala to do spalania jak chce umi窷nia to w innych
po treningu jem na co mam ochot
og鏊nie jem na co mam ochot
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
豉twiej zrzucic 10 kg niz 2...a jest tak 幢e?

A jaka masz diete? Tak og鏊nie jesz mniej?

Ja chodzi豉m w tamtym roku do dietetyczki. Pieknie schudlam. Ale potem zamiast chodzi dalej, utrzymac wage, pojecha豉m na wakacje, potem ju nie wrocilam do Niej.
I przybra豉m tyle co zrzuci豉m.
Teraz na nowo si z ni przeprosz, pojde tam. Ja juz nawet wiem jak chudnac, gorzej z utrzymaniem wagi.
Chcialabym schudnac do okre郵onej wagi a potem to stabilizowac.

Bardzo 豉dny ten kolor

A czy Ty juz nie castingujesz? Pami皻am Ci z tamtego watku
Diety jako takiej nie mam, zdrowo si od篡wiam, nie jem t逝sto i s這dyczy (okoliczno軼iowo np kostka czeko raz w tygodniu). Poza tym du穎 warzyw i owoc闚
Cytat:
Napisane przez anaiss Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wtrace sie z ta dieta Ja jestem na South Beach od 1 stycznia i w ciagu miesiaca stracilam 6,4 kg i w pasie mam 7-8 cm mniej no i przede wszystkim nie chodze glodna jeszcze mi 10 kg zostalo
Nie lubi narzuconych diet no i ja wol je嗆 normalnie a np mniej bo potem na te zakazane rzeczy w diecie si rzucam
Do鈍iadczenie 10letniej odchudzaczki z r騜nymi efektami i przypad這軼iami z tym zwi您ane mam za sob

Zrobi豉m czerwone w這sy dziewczynie brata z czarnych troch prz鏚 si nie rozja郾i, ale ma takie fajne roz鈍ietlone czerwone zdj耩 nie robi造鄉y bo ciemno ale za 2tyg powt鏎ka farby i powinno 豉dniej ju chwyta

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:48   #2732
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:49   #2733
anaiss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆

E tak, jak dla mnie te wszystkie diety Dukany, Kopenhaskie, South Bath i inne cuda na kiju to tylko spirala marketingowa, kt鏎a si nakr璚a wraz z kolejnymi naiwniakami. Wystarczy przecie wprowadzi zdrowe nawyki 篡wieniowe, dieta redukcyjna, aktywno嗆 fizyczna i si chudnie. Mi璠zy czasie nabywamy zdrowe nawyki 篡wieniowe, a nie 瞠 rzucamy si na jedzenie, bo '14 dni diety si sko鎍zy這 i mo瞠my si nawpierdziela jak dzikie w篹e', o.
Pewnie masz racje ale od czegos trzeba zaczac Ja nie potrafilam tak po prostu odrzucic slodyczy, napojow gazowanych ( pepsi) , fast foodow i innego niezdrowego jedzenia Dieta mowi , ze to wszystko jest zakazane to ja sie grzecznie slucham a jak widze efekty to jestem szczesliwa Wiesz, ja zrzucam kilogramy po ciazy, niedlugo wracam do pracy i nie moge wygladac jakbym znowu byla w ciazy Mam motywacje

anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:50   #2734
shizaxa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 011

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka wiadomo嗆
niestety, gdyby Twoim wyjsciowym kolorem byl jasny blond, mozesz stosowac koloryzatory, ktore delikatnie rozjasniaja, jesli chcesz efektu blond w dosc szybkim czasie, a nie czekac conajmniej pol roku przez stopniowe rozjasnianie, trzeba zastosowac rozjasniacz - taka jego rola, aby zyskac blond, musisz utlenic wlosy:/ Ale potem juz mozesz dzialac platynami, srebrami, popielami, golebiami...
wola豉bym mniej niszczy w這sy i farbowa farbami i stopniowo kolor by mi si zrobi jasny taki jak chce ni kolejny raz w ci庵u ostatniego miesi帷a/dw鏂h katowa je rozja郾iaczem

Zapuszczam w這sy:
by這 (stycze '13)-40cm
jest (pa寮ziernik'13)-50cm
b璠zie-55cm

Farbuj: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:51   #2735
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Cytat:
niestety, gdyby Twoim wyjsciowym kolorem byl jasny blond, mozesz stosowac koloryzatory, ktore delikatnie rozjasniaja, jesli chcesz efektu blond w dosc szybkim czasie, a nie czekac conajmniej pol roku przez stopniowe rozjasnianie, trzeba zastosowac rozjasniacz - taka jego rola, aby zyskac blond, musisz utlenic wlosy:/ Ale potem juz mozesz dzialac platynami, srebrami, popielami, golebiami...
Poczytaj troch w徠ek Popatrz, jak dziewczyny farbuj i jakie efekty maj
P騧niej dopiero pisz o tym rozja郾iaczu
Stary 2013-02-03, 17:54   #2736
anaiss
Raczkowanie

Dziewczyny ja musze rozjasniac sobie odrost farba z rozjasniaczem, czy w takim samym stopniu niszcze sobie wlosy jakbym rozjasniala samym rozjasniaczem?

anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:56   #2737
Emilia1
Zakorzenienie

Ninendin, dzi瘯uj za zaproszenie
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 17:57   #2738
Black_Rose
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 001
GG do Black_Rose

mozna stosowac farby, ale trwa to znacznie dluzej (wiele tez zalezy od struktury wlosa i przede wszystkim wyjsciowego koloru). Nie uwzielam sie na rozjasniacz, po prostu, jezeli Emilia bezskutecznie walczy z farba, nie oznacza to nic innego, jak to, ze efektowny w tym przypadku bedzie rozjasniacz. Fryzjer tez stosuje... rozjasniacz, jakkolwiek on sie profesjonalnie by nie nazywal Naturalnie mozna kupic fryxjerski blond, ktory nomen omen rozjasniaczem jest rowniez.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Dziewczyny ja musze rozjasniac sobie odrost farba z rozjasniaczem, czy w takim samym stopniu niszcze sobie wlosy jakbym rozjasniala samym rozjasniaczem?
sprawdz na opakowaniu levely rozjasnienia, jesli jest pomiedzy 2-4, krzywdy na pewno sobie nie zrobisz
Black_Rose jest offline  
Stary 2013-02-03, 18:00   #2739
claudia665
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do claudia665 Send a message via Skype™ to claudia665
Smile farbowanie na bardzo jasny blond. poradzicie cos? :)

witam wizazanki . chcialabym spytac sie was o rade odnosnie farbowania na bardzo jasny blond. czy waszym zdaniem bedzie mi pasowac? i jakie farby polecacie?

ponizej wrzucam zdjecia moich wlosow. bardzo trudno okreslic jaki maja odcien bo czasem wygladaja na blond a innym razem podchodza pod rudy. rozjasnialam je tylko kilka razy rozjasniaczem w spray'u reflex blond z joanny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1440.jpg (31,7 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2456.jpg (53,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2481.jpg (136,9 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a10e49a347.jpg (117,7 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a348a9f43e.jpg (101,6 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a809df2e6f.jpg (83,7 KB, 20 za豉dowa)
claudia665 jest offline  
Stary 2013-02-03, 18:02   #2740
Emilia1
Zakorzenienie

Annais, pamietam ze na blogu Bunny by wpis o skandynawskim blondzie z Paletty. Ona w豉郾ie zawiera豉 saszetki z aktywatoem - w陰郾ie rozja郾iaczem- pamietam ze opisywa豉 t farb.
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 18:04   #2741
anaiss
Raczkowanie

Te farby z rozjasniaczem rozjasniaja od 4 do 6 tonow a ta Preference to chyba nawet do 8 tonow, tak?

Emilia1 widzialam ta farbke u Bunny ale ja nie mam do niej dostepu. Chodzi mi bardzie o to czy ich sila niszczenia wlosa jest taka sama jak samego rozjasniacza

Edytowane przez anaiss
Czas edycji: 2013-02-03 o 18:13
anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 18:11   #2742
Emilia1
Zakorzenienie

anaiss takie co mam z bloga Bunny

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...t-natural.html
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 18:12   #2743
Black_Rose
Zadomowienie

GG do Black_Rose

Preference tak, ale jest delikatna, Palette... no coz - zawsze twierdze, ze jest najskuteczniejsza i masz najwieksza gwarancje efektu "Pani z pudelka", ale daje po wlosach jak wybielacz niestety. Niemiecka precyzja:P
Black_Rose jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:15   #2744
anaiss
Raczkowanie

Emilia1, dziekuje Bunny napisala, ze taka farbka jest lepsza od rozjasniacza
Black Rose ta Preference moze byc delikatniejsza ,ja i tak potem klade na to Alfe

anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:19   #2745
Black_Rose
Zadomowienie

GG do Black_Rose

deliktaniejsza, w znaczeniu, mniej niszczy wlosy
Black_Rose jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:20   #2746
anaiss
Raczkowanie

Cytat:
deliktaniejsza, w znaczeniu, mniej niszczy wlosy
no to jeszcze lepiej musze ja kupic

anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:27   #2747
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez katharina89 Poka wiadomo嗆
Hej
Jestem blondynk od ok 2 lat..no mo瞠 troch d逝瞠j Przechodzi豉m ju przez wszystkie mo磧iwe blondy (nawet glony przerabia豉m). Obecnie kombinuj z ciut ciemniejszymi pasemkami.
Koloryzacja farbami Syoss'a. Ca這嗆 12 a pasma 8-6.
Co Wy na takie po陰czenie bardzo jasnego blondu z ciut ciemniejszymi pasmami? Mo瞠 jakie rady, triki na przysz這嗆? Bo powiem nam璚zy豉m si ciut sama z robieniem tych pasm :P
Ja powiem tak blond masz piekny, wloski blyszczace, przeciwko pasemkom ciemnym nic nie mam ale ja ich nie widze widze jednolity pi瘯ny jasny blond, bez pasemek

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
jest bardzo 幢e 10 to minimum

Przetestowa豉m wszystkie diety - 陰cznie z kopenhask I schud豉m na niej z 15 kg- rok utrzymywa豉m, a p騧niej systematycznie po trochu ty豉m Ale to moja wina bo jem s這dycze
Teraz od nowego roku staram si ogranicza, ale ju 瘸dnej konkretnej diety nie mam. Takie M
Ja jestem drobnej ko軼i i tyj tylko w niekt鏎ych partiach- biust, ramiona, brzuch i biodra R璚e od 這kci i nogi mam szczup貫 w stosunku do reszty
A to lipa bo ja tyj po rowno-chyba tak jest lepiej. Ale znowu u mnie inna masakra-mam 165 cm i jak przytyj od razu jak chodz帷a kula
Ja ju nie wiem ile kg mi si marzy p鎩de do tej mojej dietetyczki niech mnie odchudza

Cytat:
Dziewczyny wtrace sie z ta dieta Ja jestem na South Beach od 1 stycznia i w ciagu miesiaca stracilam 6,4 kg i w pasie mam 7-8 cm mniej no i przede wszystkim nie chodze glodna jeszcze mi 10 kg zostalo
A to jaka ta SB?

Cytat:
Pewnie masz racje ale od czegos trzeba zaczac Ja nie potrafilam tak po prostu odrzucic slodyczy, napojow gazowanych ( pepsi) , fast foodow i innego niezdrowego jedzenia Dieta mowi , ze to wszystko jest zakazane to ja sie grzecznie slucham a jak widze efekty to jestem szczesliwa Wiesz, ja zrzucam kilogramy po ciazy, niedlugo wracam do pracy i nie moge wygladac jakbym znowu byla w ciazy Mam motywacje
Tu sie zgodze. Bo mia豉m tak samo, jak by豉m za pierwszym razem u dietetyczki. Co z tego ze ja wiem ze nie powinnam jesc slodyczy?
No ale jad豉m tonami. A jak mam rozpisane jak krowie na rowie jest 豉twiej, nawet jak zjem ciastko to np potem juz sie trzymam. Moze i efektow spektakularnych nie ma, ale mi sie nie pali, moge schudnac w ciagu kilku mcy. Ja potrzebuj jeszcze 4 kg.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:44   #2748
anaiss
Raczkowanie

Cytat:

A to jaka ta SB?

Tu sie zgodze. Bo mia豉m tak samo, jak by豉m za pierwszym razem u dietetyczki. Co z tego ze ja wiem ze nie powinnam jesc slodyczy?
No ale jad豉m tonami. A jak mam rozpisane jak krowie na rowie jest 豉twiej, nawet jak zjem ciastko to np potem juz sie trzymam. Moze i efektow spektakularnych nie ma, ale mi sie nie pali, moge schudnac w ciagu kilku mcy. Ja potrzebuj jeszcze 4 kg.
Tutaj masz linka do niej
http://southbeach.c10.pl/

anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:46   #2749
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Tutaj masz linka do niej
http://southbeach.c10.pl/
poczytam z checia mimo ze do dietetyczki ideale ja sama nie potrafie, niestety...a kg ponad tego co powinnam mie mam. Chociaz nie ma reguly s osoby co maja 165 cm, wa瘸 50 kg i wygladaj super, nie jak zasuszone, a s takie co wa瘸 65 kg i wygladaja super nie na grube.
Wg BMI mog miec 49kg-69kg. Ani z jedna ani z drug wag sobie siebie nie wyobrazam
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 19:59   #2750
Emilia1
Zakorzenienie

Dziewczyny czy palette n12 b璠zie jasniejsze od a10??
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:12   #2751
Agatau88
Zakorzenienie

Fajne cienie

http://www.sephora.pl/pl/pid7491/edycja-specjalna.html

cho ja ostatnio jakos zafascynowana jestem benefitem

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy palette n12 b璠zie jasniejsze od a10??

Ja sie nie znam na paletach.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:28   #2752
Emilia1
Zakorzenienie

Dziewczyny, a ten garnier e0??? stosowa造軼ie t farb???
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:36   #2753
Agatau88
Zakorzenienie

eo stosowala Lady ktora pisala z nami, czasem bywa. Robilo Jej biale wlosy. Nature ma ciemny blond zdaje sie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:38   #2754
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

hej Kochane, wr鏂i豉m od T

Agatko jutro zajm si tym o czym pisa造鄉y
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:38   #2755
anaiss
Raczkowanie

Cytat:
Wg BMI mog miec 49kg-69kg. Ani z jedna ani z drug wag sobie siebie nie wyobrazam
niezle widelki ja mam 162 cm wzrostu a schodze z 72 kg i gdybym nie miala motywacji to pewnie dalabym sobie spokoj z odchudzaniem

anaiss jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:41   #2756
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

* Lady zawsze wychodzi造 bia貫 w這sy
Stary 2013-02-03, 20:47   #2757
Emilia1
Zakorzenienie

a to jest typowy rozja郾iacz Agatko, czy w豉郾ie farba rozja郾iaj帷a??? stosowa豉 tylko na odrosty czy jak? pamietacie moze Novelove? chwyci這by moje ??

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Hej Kitulka! Witaaj

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-03 o 20:46
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:47   #2758
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hejka, dzisiaj wr鏂i豉m do domku, bo wczoraj by豉m na disco a potem u T-ta u to鄂i jest kupka , mo瞠 dlatego ze mia豉 troche spokoju a dzi wielki dzie bo je mi z r瘯i ale dopiero tylko w klatce i jest bardzo ciekawa, w帷ha mi r瘯e! nadal p這chliwa ale jest ju o wiele lepiej

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Ale jak nie robi豉 kupy???? Nie ma takich ma造ch bobk闚 ciemnych? Jak nie ma to dziwne. Moje robi kilka naraz i po jednym dniu jest ich naprawd sporo
problem kupy sie wyja郾i

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
I to s najwi瘯sze b喚dy jakie pope軟iasz... jak podczas seksu my郵isz o pracy, o domu, o problemach, i o wszystkim innym tylko nie o seksie to nie ma szans 瞠by by這 dobrze.. Dla mnie seks w takim przypadku nie ma sensu Ja wiem 瞠 r騜nie bywa w 篡ciu, i zdarzaj si nieprzyjemne sytuacje, problemy, ale nie powinno si tego przenosi do 堯磬a. Dla mnie seks jest tak odskoczni od wszystkiego, momentem w kt鏎ym si relaksuj i zapominam o wszystkim innym. Tak samo z t otwarto軼i, sk康 Tw鎩 t ma wiedzie co na Ciebie najlepiej dzia豉 Musisz si na niego otworzy, m闚i mu co ma zrobi 瞠by Ci by這 jak najlepiej, jakie tempo ma obra itp. Jak b璠ziesz mia豉 orgazm on te b璠zie szcz窷liwy i dumny 瞠 si uda這 Ja wiem 瞠 to nie zawsze jest proste, ale uwierz mi, jak b璠ziesz tak robi Twojemu t b璠zie 豉twiej. Je郵i chcesz 瞠by by這 dobrze zacznij mo瞠 od tego greya, mo瞠 to cho troch Ci nakr璚i i znowu nabierzesz ochoty na seks A potem proponuj przygotowa jak捷 romantyczn kolacj z winkiem, ubra si kusz帷o, przyk豉dowo mo瞠 to by zwyk豉 sukienka z pod kt鏎ej b璠zie wida po鎍zochy samono郾e , 瞠by t te na seks nakr璚i... Potem rozpalcie 鈍iece usi康嬈ie w wygodnym miejscu z lampkami wina i spr鏏uj popatrze na swojego t tak jak dawniej... przypomnij sobie za co go pokocha豉, i co dla Ciebie zrobi. Powiedz mu co czujesz, i potem wszystko powinno si dalej samo rozwin望
hmmm w豉郾ie w tym proble 瞠 ju przy nim nie czuje potrzeby uwodzenia.... przez to jak cz瘰to sie spotykam i jak czesto on mnie namawia, zaczepia m闚ie mu przesta poczekaj az ja co zainicjuje... a on dalej to samo, nigdy ja nie moge nic zacz帷 bo on ci庵le co... i nie jest dobrze, on tak tego nie odbiera bo jemu sie wiecznie chce, a ja jestem znudzona tym, czasem nie widze go jeden dzie,ale to bardzo rzadko i wtedy mam cho troche tego uczucia a jak sie on pojawia i zn闚 tylko co nadejdzie obmacuje mnie i tylko gada o jednym to mam ju do軼 na wst瘼ie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka wiadomo嗆
No i najlepiej od razu powiedzie T皋wi, w kt鏎ej ci lepiej, a w kt鏎ej nie Co bym Wam napisa豉, ale nie na wiza簑 [/COLOR]
to na[pisz na PW on wie w kt鏎ych mi najlepiej
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:55   #2759
Emilia1
Zakorzenienie

Hej Kotka! na disco fajnie by這???

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

a ja dopiero teraz doczyta豉m ze to jest rozja郾iacz w kremie
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 20:56   #2760
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Emilia
Ja kojarz co takiego, 瞠 ona niechc帷y kupi豉 to, pomyli豉 z farb. U篡豉 tylko na odrost raczej. Tylko tak jak pisa豉m, Lady wszystko bia貫 wychodzi這

Kotka
Oooo post瘼 ze 鈍iniakiem, gratulacje, gratulacje

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-02-03 o 20:58
novelove jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.