W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-03, 21:00   #2761
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Emilia1 tak to by豉 imprezja z okazji urodzinke kole瘸nki te Emilki jak ty

alllleeee jazda moja 鈍inia zakwika豉 masakra ! dawa豉m jej rzarcie a potem przesta豉m i posz豉m sobie a ta chcia豉 jeszcze hahaha i zacze豉 sie drze s這dziak a moja mama zaraz 'co ty jej zrobi豉 ty" a ja m闚iem mamu one tak kwicza

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Nove czytaj wy瞠j jaka akcja z kwikaniem
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:05   #2762
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

to super ma jak wszystko jasno jej wychodzi. Dziewczyny, powiedzcie co mam teraz kupi za farbe??

chcia豉bym spr鏏owa jeszcze czego sklepowego zanim si璕n po profeski.

Emilki s fajne heheh, ale jak si czego uczepi, to musz mie teraz i ju hehehehe
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:07   #2763
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

koteczko to fajnie, 瞠 鈍inka robi postepy w Twoja strone oby tak dalej

dziewczynki co do diety i wagi to nie wszystko dobre co pisane ...ja wed逝g wagi idealnej co do wzrostu powinnam wa篡 48kg mam 158 cm wzrostu a widzia造軼ie mnie w albumie w ca貫j okaza這軼i jak wygl康am i zdradze wam, 瞠 wa瞠 ponad 65 ale jakos nieprzeszkadza mi to ,chocia chcia豉bym ale nie musz jeszcze z 8kg zrzuci obecnie zrzuci豉m 14 kg i waga stoi pomimo ogranicze i zdrowego zywienia waga ani drgnie wi璚 narazie p鏦i stoi da豉m sobie spok鎩 z dietami i jem wszystko ,ale w umiarze oczywi軼ie od zawsze by豉m puchlniejsza niz moje r闚ie郾iczki a mimo tego by豉m szybsza na wf i zwinniejsza mia豉m najlepsze wyniki ze sportu i pami皻am jak mi trener m闚i 瞠 ja jestem z grubej ko軼i i moja figura zawsze b璠zie pot篹niejsza ni szczuplutkiej dziewczyny o tej samej wadze i zawsze wa篡豉m ponad norme ,a wygl康a豉m normalnie a nie jak oty豉 dlatego trzeba si s逝chac cia豉 i rozumu, a nie d捫y za tym co prezentuj media i obecna nagonka na to, 瞠 jest moda aby by ,,chudym" i trzeba wa篡 50kg

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:11   #2764
Emilia1
Zakorzenienie

Odchudzanie to chyba najgorsza rzecz ... Ja sobie tego nie wyobra瘸m i bardzo podziwiam Dziewczyny b璠帷e na diecie
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:30   #2765
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Kotka
Co za zuchwa造 prosiak!
Ale to 鈍ietnie, widzisz, a tak si ba豉, 瞠 si nie oswoi, a tymczasem tak szybko pierwsze post瘼y wida.

Asia
A to te prawda, moja mama te gruboko軼ista jest i mia豉 taki etap kiedy, 瞠 strasznie z wagi lecia豉 (malutka by豉m, bo na zdj璚iach j tylko ogl康a豉m), to wa篡豉 chyba 49 kg, przy wzro軼ie 165 i nie wygl康a豉 jak jaki szkieletor i to te nie by這 豉dne, bo taka pozapadana, szczeg鏊nie na bu嬈e, jak zag這dzony ksi篹yc w pe軟i, nie wiem jak to opisa, ale chyba wiadomo o co chodzi . Teraz gdzie z 60 wa篡 i ma fajn, kobiec (nie myli z grub!) figurk.
Stary 2013-02-03, 21:38   #2766
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
hej Kochane, wr鏂i豉m od T

Agatko jutro zajm si tym o czym pisa造鄉y

Ok
Cytat:
Napisane przez anaiss Poka wiadomo嗆
niezle widelki ja mam 162 cm wzrostu a schodze z 72 kg i gdybym nie miala motywacji to pewnie dalabym sobie spokoj z odchudzaniem
Dasz rade

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
a to jest typowy rozja郾iacz Agatko, czy w豉郾ie farba rozja郾iaj帷a??? stosowa豉 tylko na odrosty czy jak? pamietacie moze Novelove? chwyci這by moje ??
chyba rozjasniacz.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

dziewczynki co do diety i wagi to nie wszystko dobre co pisane ...ja wed逝g wagi idealnej co do wzrostu powinnam wa篡 48kg mam 158 cm wzrostu a widzia造軼ie mnie w albumie w ca貫j okaza這軼i jak wygl康am i zdradze wam, 瞠 wa瞠 ponad 65 ale jakos nieprzeszkadza mi to ,chocia chcia豉bym ale nie musz jeszcze z 8kg zrzuci obecnie zrzuci豉m 14 kg i waga stoi pomimo ogranicze i zdrowego zywienia waga ani drgnie wi璚 narazie p鏦i stoi da豉m sobie spok鎩 z dietami i jem wszystko ,ale w umiarze oczywi軼ie od zawsze by豉m puchlniejsza niz moje r闚ie郾iczki a mimo tego by豉m szybsza na wf i zwinniejsza mia豉m najlepsze wyniki ze sportu i pami皻am jak mi trener m闚i 瞠 ja jestem z grubej ko軼i i moja figura zawsze b璠zie pot篹niejsza ni szczuplutkiej dziewczyny o tej samej wadze i zawsze wa篡豉m ponad norme ,a wygl康a豉m normalnie a nie jak oty豉 dlatego trzeba si s逝chac cia豉 i rozumu, a nie d捫y za tym co prezentuj media i obecna nagonka na to, 瞠 jest moda aby by ,,chudym" i trzeba wa篡 50kg
Asiu ale Ty dobrze wygladasz, 豉dnie, wydaje mi sie ze naprawd nie powinnas wazyc wiele mniej

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

EMILKA
a jakie masz wymioary teraz wzrost waga?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Ja tez uwazam ze moda na odchudzanie nie prowadzi do niczego dobrego.
Jak sie odchudzalam i mia豉m taki czas ze wazylam 52 kg to znajomi mnie pytali czy nie jestem chora
a niby 165-wiec waga idealna.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A znowu jak przekrocz 60 kg czuje si taka papu郾a

jak wida co osoba to inna waga idealna
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:56   #2767
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
o tak moja kole瘸nka tez taka jest jak czego chce to zaraz musi to mie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

kochana jeste niesamowita 瞠 tyle zrzuci豉 naprawde i waga 65 to jest naprawde normalna waga co do wzrostu , nie mo瞠sz by patykiem, kobieta musi mie kszta速y ! ja w sumie wa瞠 60kg a wzrostu mam 170 ale ja poprostu mam tak figur , ale mam kole瘸nke co wa篡 tyle co ty i jest ni窺za odemnie i naprawde jak dla mnie dziewczyna fajnie wygl康a a ma kompleksy bo teraz jaka jest ci庵le nagonka na odchudzanie. Moje zdanie jest takie ze powinna utrzymywa to wage , to najwa積iejsze i nie stresowa sie bo naprawde jest dobrze, jak chcesz to wrzu foto sylwetki do albumu a co do wagi jeszcze raz to dobrze sie czujesz czy dalej by chcia豉 schudn望?
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 21:58   #2768
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

a widzicie jak z t wag... ja 穋 i nie tyj, waga w miejscu ca造 czas 54 kg
niby BMI pokazuje mi 瞠 przy moim wzro軼ie powinnam mie 56 kg ale nie daj rady przyty nawet tych 2 kg ale ju si w og鏊e tym nie spinam.
Jestem zdrowa, wa輳 ile wa輳 i dobrze mi z moj wag. Ja si czuj dobrze w swoim ciele, ale nie lubi gdy kto m闚i, 瞠 jestem chuda itp. wkurza mnie to. To tak jakby powiedzie do osoby przy ko軼i "grubasie".
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:01   #2769
Agatau88
Zakorzenienie

Najwazniejsze byc drowym przy danej wadze, nie miec zadnych niedoborow ani nadmiarow i czuc sie dobrze.
A czasem kosci naprawde duzo waza.
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:04   #2770
Kotka17
Zakorzenienie

Kitka mam to samo, ja przyty豉m bo mam siedz帷 prace tez kiedy ci庵le 53kg wa篡豉m a teraz mam ju normaln waga a ci庵le w豉郾ie gadaj do mnie o tej chudo軼i
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:06   #2771
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny moja Babcia mi tez mowi ze jestem chudato dopiero smiech na sali
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:19   #2772
Emilia1
Zakorzenienie

Dziewczyny, wlasnie otrzymalam zdj璚ia z impry urodzinowejmojego M篹usia. Teraz chc Wam pokazac m鎩 kolor w這s闚.

Na zdj璚iu jestem z me簑siem i przyjaci鏊kami a oni nie mieli nic zebym ich zamie軼i陰 :P

DObra, to prosz o podanie mi farbek, kt鏐 mog kupi zeby dalej i嗆 w kierunku platynki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg maly.jpg (45,4 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg maly1.jpg (56,2 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg maly2.jpg (24,1 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz22.jpg (41,1 KB, 67 za豉dowa)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-03 o 22:21
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:20   #2773
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Hej Wr鏂i豉m dzisiaj od t. Zbyt szybko si cieszy豉m- oboje si przezi瑿ili鄉y

Jutro p鎩d do fryzjera bez wcze郾iejszego zapisywania z rana to mo瞠 uda mi si wcisn望 pomi璠zy kogo albo b璠 wolne godziny, a jak nie to zapisz si na jaki inny dzie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
A jak Wy szukacie tych efekt闚 farbowa na blogach?
Ja bym po tym goldwellu znalazla, ale nie wiem jak to sie szuka
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Agatko ja wpisuj nazw farby w grafice google
Ja tak samo

Cytat:
Napisane przez Little Katie Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Mog do陰czy?

Na zach皻 kr鏒ka historia opisuj帷a co jak i po co
W這sy farbuj odk康 sko鎍zy豉m 16lat, zacz窸am od fioletu, potem wszelakie br您y a sko鎍zy豉m na czerni ... Masakra Potem hodowa豉m odrost, zrobi豉m ombre i mia豉m ciemny blond (co pod m鎩 naturalny).
Ostatniego lata zakocha豉m si w blondzie takim z這tym/rudym ale co mi odbi這 i zafarbowa豉m si na rudo, a p騧niej czerwie Jednak ostatnio postanowi豉m osi庵n望 cel i spe軟i marzenie blondu Przesz豉m dwie k徙iele rozja郾iaj帷e, obie w domu i trwaj帷e nie d逝瞠j jak 10minut Pomi璠zy ka盥 tydz przerwy i nawil瘸nie (w豉snym wynalazkiem, czyt. od篡wka ziaja zmieszana z miodem i zostawiona b/s) czekam jeszcze tydzie i farbuj si na wymarzony karmelkowy blond
Hej

Cytat:
Czy orientujecie sie do kiedy w naturze jest promo na palette a10??? Kupowa豉m w zesz造m tyg za prawie 11 zl, ale nie wiem do kiedy promocja ..
W kauflandzie s teraz wszystkie farby z serii intensive color creme za 8,99z o ile dobrze pami皻am

Cytat:
no w陰郾ie ja bym nie chciala katowa ich rozja郾iaczem, chocia po baleja簑 nic im si nie sta這, to domniemam , 瞠 w豉郾ie przez to ze y這 robione to pasemkami, a nie na ca陰 g這w. a, czyli Ty na這篡豉 alfe na swoje w這sy, ale naturalne, tak??
Pami皻aj 瞠 zniszczenia po rozja郾iaczu wychodz cz瘰to dopiero po czasie

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka wiadomo嗆
niestety, gdyby Twoim wyjsciowym kolorem byl jasny blond, mozesz stosowac koloryzatory, ktore delikatnie rozjasniaja, jesli chcesz efektu blond w dosc szybkim czasie, a nie czekac conajmniej pol roku przez stopniowe rozjasnianie, trzeba zastosowac rozjasniacz - taka jego rola, aby zyskac blond, musisz utlenic wlosy:/ Ale potem juz mozesz dzialac platynami, srebrami, popielami, golebiami...
Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka wiadomo嗆
mozna stosowac farby, ale trwa to znacznie dluzej (wiele tez zalezy od struktury wlosa i przede wszystkim wyjsciowego koloru). Nie uwzielam sie na rozjasniacz, po prostu, jezeli Emilia bezskutecznie walczy z farba, nie oznacza to nic innego, jak to, ze efektowny w tym przypadku bedzie rozjasniacz. Fryzjer tez stosuje... rozjasniacz, jakkolwiek on sie profesjonalnie by nie nazywal Naturalnie mozna kupic fryxjerski blond, ktory nomen omen rozjasniaczem jest rowniez.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

sprawdz na opakowaniu levely rozjasnienia, jesli jest pomiedzy 2-4, krzywdy na pewno sobie nie zrobisz
A stosowa豉 profesjonalne farby rozja郾iaj帷e 瞠 twierdzisz 瞠 tylko rozja郾iaczem mo積a uzyska super-jasny blond? Emilka dopiero zacz窸a swoj przygod z blondem a wszystko trwa. Ja bym wola豉 np. poczeka troch d逝瞠j ni pali w這sy rozja郾iaczem i p騧niej 軼ina po這w

A poziomy rozja郾iania tycz si u篡cia na w這sach niefarbowanych z tego co mi wiadomo

Cytat:
Dziewczyny, a ten garnier e0??? stosowa造軼ie t farb???
Ja u篡wa豉m, troch poja郾i豉 mi w這sy, ale z tego co wiem ona wychodzi na 鄴速o U mnie na blogu gdzie mia豉m efekty po niej

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
hmmm w豉郾ie w tym proble 瞠 ju przy nim nie czuje potrzeby uwodzenia.... [COLOR="White"]przez to jak cz瘰to sie spotykam i jak czesto on mnie namawia, zaczepia m闚ie mu przesta poczekaj az ja co zainicjuje... a on dalej to samo, nigdy ja nie moge nic zacz帷 bo on ci庵le co... i nie jest dobrze, on tak tego nie odbiera bo jemu sie wiecznie chce, a ja jestem znudzona tym, czasem nie widze go jeden dzie,ale to bardzo rzadko i wtedy mam cho troche tego uczucia a jak sie on pojawia i zn闚 tylko co nadejdzie obmacuje mnie i tylko gada o jednym to mam ju do軼 na wst瘼ie
To ja ju nie wiem naprawd co mo瞠 pom鏂 Albo porz康na rozmowa z t, albo lekarz, albo ewentualnie ta ksi捫ka, innego wyj軼ia chyba nie widz

Cytat:
to super ma jak wszystko jasno jej wychodzi. Dziewczyny, powiedzcie co mam teraz kupi za farbe??

chcia豉bym spr鏏owa jeszcze czego sklepowego zanim si璕n po profeski.

Profesjonalne farby s przewa積ie lepsze ni te drogeryjne, no i wi瘯szy wyb鏎 odcieni masz Ja nie wiem, poczekaj mo瞠 jak bunny b璠zie i co doradzi.

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-03 o 22:24
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:23   #2774
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka mam to samo, ja przyty豉m bo mam siedz帷 prace tez kiedy ci庵le 53kg wa篡豉m a teraz mam ju normaln waga a ci庵le w豉郾ie gadaj do mnie o tej chudo軼i
mnie skoczy豉 kiedy waga do 57 kg jak si objada豉m samymi fast foodami, golonkami itp i co mi z tych 3 dodatkowych kg jak tylko 幢e si czu豉m a i problemy z cer od tamtej pory
Cytat:
Babcie zawsze tak m闚i i zawsze dadz kop jedzenia
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:26   #2775
Emilia1
Zakorzenienie

CO do wymiar闚 to nie mam poj璚ia. mam 168 i wa輳 oko這 56 kg. z tym 瞠 nie wida tego u mnie. mam ci篹kie ko軼i. wymiar闚 nie podam bo nei mam cm zeby si zmierzyc

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Exclusive, ja jednak z tej e0 zrezygnuj. wiem ze rozjasniacz masakruj, a ja tego nei chc.

poczekam a Bunny mi co poleci, masz racj
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:26   #2776
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
przecie ty jeste szczupl豉 i fajn masz figure

Cytat:
Dziewczyny, wlasnie otrzymalam zdj璚ia z impry urodzinowejmojego M篹usia. Teraz chc Wam pokazac m鎩 kolor w這s闚.

Na zdj璚iu jestem z me簑siem i przyjaci鏊kami a oni nie mieli nic zebym ich zamie軼i陰 :P

DObra, to prosz o podanie mi farbek, kt鏐 mog kupi zeby dalej i嗆 w kierunku platynki
ale jeste 豉dniutka

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆

To ja ju nie wiem naprawd co mo瞠 pom鏂 Rozmowy, lekarz, albo ewentualnie ta ksi捫ka, innego wyj軼ia chyba nie widz
.
Co pom鏂? osobna praca... po pierwsze a potem z czasem jakby鄉y za sob zat瘰knili to zacze這by sie uk豉da bo wcze郾iej jako by這 dobrze, a wsp鏊na praca wszystko zchrzani豉
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:27   #2777
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

naprawd chcesz platynk? wg mnie bardzo dobrze Ci w takim cieplejszym blondzie

Dziewczyny a mnie nasz造 w徠pliwo軼i co do ombre, boj si, 瞠 nie podo豉m i schrzani w這sy 瞠 naciapam bez sensu i b璠zie wygl康a這 to strasznie hormony ju mi buzuj przed @, mo瞠 poczeka i farbn望 po niej?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:29   #2778
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
mnie skoczy豉 kiedy waga do 57 kg jak si objada豉m samymi fast foodami, golonkami itp i co mi z tych 3 dodatkowych kg jak tylko 幢e si czu豉m a i problemy z cer od tamtej pory

no jak obrzera豉m sie fast foodem to wa篡豉m 62 kg ale czu豉 sie 幢e jak beka normalnie ale wiesz ja potrafie dziennie zje嗆 tak giga du a czekolad np z milki i dla mnie to nic
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:29   #2779
Emilia1
Zakorzenienie

Dzi瘯uj tak, naprawd chc ja郾iutkie, mo瞠 , jak pisa豉m ju wczesniej niekoniecznie ch這dny odcien, ale zeby by baardzo ja郾iutki. a be穎wy to juz moze by. Nie mam mani a tak na ch堯d, ale oczywiscie 鄴速ka czy rudziarstwa nie mo瞠 by
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:32   #2780
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
no jak obrzera豉m sie fast foodem to wa篡豉m 62 kg ale czu豉 sie 幢e jak beka normalnie ale wiesz ja potrafie dziennie zje嗆 tak giga du a czekolad np z milki i dla mnie to nic
to ja te tak potrafi tzn. potrafi豉m, bo raczej ograniczam s這dycze i im d逝瞠j nie jem s這dkiego tym mniej mi si chce
mam czasem napady, musz zje嗆 paczk ciastek szczeg鏊nie gdy jestem zm璚zona, ale to raz w tygodniu, a p騧niej raczej nie jem

wsuwam teraz mn鏀two ryb
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:33   #2781
Agatau88
Zakorzenienie

kitka
no ja Cie podziwiam ze sama chcesz robic to ombre, zeby Ci nie wyszlo takie chamskie przejscie...

a babcie fakt

Kotka
ja nie mowie ze jestem gruba. ale chce zrzucic te 4 kg. przeciez w albumie z baly-sprzed mca-nie wygladam grubo i nie jestem.
ale chce jednak troszke mniej. i ujedrnic cialo, wysmuklic sie.

Emilka
kolor masz baaardzo ladny i pasuje Ci.
I 豉dna sukienka
Agatau88 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:36   #2782
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:36   #2783
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
豉twiej zrzucic 10 kg niz 2...a jest tak 幢e?

A jaka masz diete? Tak og鏊nie jesz mniej?

Ja chodzi豉m w tamtym roku do dietetyczki. Pieknie schudlam. Ale potem zamiast chodzi dalej, utrzymac wage, pojecha豉m na wakacje, potem ju nie wrocilam do Niej.
I przybra豉m tyle co zrzuci豉m.
Teraz na nowo si z ni przeprosz, pojde tam. Ja juz nawet wiem jak chudnac, gorzej z utrzymaniem wagi.
Chcialabym schudnac do okre郵onej wagi a potem to stabilizowac.

Bardzo 豉dny ten kolor

A czy Ty juz nie castingujesz? Pami皻am Ci z tamtego watku
Obecnie zapuszczam w這sy i dlatego chc wr鏂i mniej wi璚ej do swojego naturalnego blondu. Obecnie mam odrosty prawie na p馧 g這wy, reszta w這s闚 w kolorze jasnego br您u z這tawego.

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:38   #2784
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
to ja te tak potrafi tzn. potrafi豉m, bo raczej ograniczam s這dycze i im d逝瞠j nie jem s這dkiego tym mniej mi si chce
mam czasem napady, musz zje嗆 paczk ciastek szczeg鏊nie gdy jestem zm璚zona, ale to raz w tygodniu, a p騧niej raczej nie jem

wsuwam teraz mn鏀two ryb
ja jem s這dyczy du穎... niestety powinnam mniej ze wzgledu na cz瘰te u mnie zapalenia pochwy ale nie umiem sobie dom闚i ryb nie jem wog鏊e prawie bo jem co ugotuje mama T-ta a ona bardzo t逝sto non stop sma篡 na smalczychu wszystko co sie da

Cytat:
Kotka
ja nie mowie ze jestem gruba. ale chce zrzucic te 4 kg. przeciez w albumie z baly-sprzed mca-nie wygladam grubo i nie jestem.
to chyba kazdy by chcia uj璠rni ale nie kazdy ma na to czas i przede wszystkim ch璚i
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:42   #2785
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Co pom鏂? osobna praca... po pierwsze a potem z czasem jakby鄉y za sob zat瘰knili to zacze這by sie uk豉da bo wcze郾iej jako by這 dobrze, a wsp鏊na praca wszystko zchrzani豉
No to w takim razie reszta ju zale篡 tylko od Ciebie 砰cz Ci 瞠by si zacz窸o w tej sferze zwi您ku uk豉da

Cytat:
naprawd chcesz platynk? wg mnie bardzo dobrze Ci w takim cieplejszym blondzie

Dziewczyny a mnie nasz造 w徠pliwo軼i co do ombre, boj si, 瞠 nie podo豉m i schrzani w這sy 瞠 naciapam bez sensu i b璠zie wygl康a這 to strasznie hormony ju mi buzuj przed @, mo瞠 poczeka i farbn望 po niej?
Mi te si podoba

Kitka to mo瞠 pr鏏uj po @? Sama powiedzia豉- jak Ci nie wyjdzie zawsze mo積a 軼i望 Skoro mi w miar 豉dnie wysz這, to Tobie te powinno

Cytat:
Dzi瘯uj tak, naprawd chc ja郾iutkie, mo瞠 , jak pisa豉m ju wczesniej niekoniecznie ch這dny odcien, ale zeby by baardzo ja郾iutki. a be穎wy to juz moze by. Nie mam mani a tak na ch堯d, ale oczywiscie 鄴速ka czy rudziarstwa nie mo瞠 by
Ooo tak, w jasnym be簑 by 豉dnie wygl康a豉 wg. mnie

Cytat:
Kotka
Agatko a 獞iczysz co teraz?

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-03 o 22:46
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:43   #2786
Emilia1
Zakorzenienie

ja te si widz w jasnym be篡ku
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:45   #2787
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
to chyba kazdy by chcia uj璠rni ale nie kazdy ma na to czas i przede wszystkim ch璚i
A ja powiem tak: skoro jest czas na to 瞠by siedzie na fb, albo na wiza簑, to jest i czas na 獞iczenia Gorzej z ch璚iami

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:48   #2788
Emilia1
Zakorzenienie

Wicie , ja taak si nie upieram przy platynie czy co, jakim popielatym, byleby 鄴速o nie by這 ani rudo. Tylko ze chodzi mi o jasnos na g這wie. chcialabym taki poziom jak Wy macie

Teraz dobrze wida moje w這sy, nie s ciemne wie w豉軼iwie nie powinno byc ci瞛ko z jasniutenskim. a jednak..... nie chc 陰pa tej nieszcz瘰nej a10

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

a babcie to zawsze- nawet jak by這by si pulpetem to zawsze powiedzi zeby zje嗆 u nich bo marnie wygl康a si.
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:50   #2789
kitkulka
Zakorzenienie

Agatko no w豉郾ie obawiam si tego chamskiego przej軼ia poczytam jeszcze o tych farbach, poogl康am itp. mo瞠 kupi i zrobi pr鏏 na pasemku jak to w og鏊e rozja郾ia

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-02-03 o 22:52
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-03, 22:57   #2790
Emilia1
Zakorzenienie

ja mia豉m ombre, ale z mocnego br您u w rudos, z tym ze robi豉 mi fryzjerka. kolor wlasnie musi przechodzic p造nnie bo inaczej wida cha逝pnictwo ale Ty masz wpraw w domowym farbowaniu to mo瞠 Ci dobrze wyj嗆.
Emilia1 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.