W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-02-04, 11:33   #2821
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz窷 XXII

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kotka
Co za zuchwa造 prosiak!
Ale to 鈍ietnie, widzisz, a tak si ba豉, 瞠 si nie oswoi, a tymczasem tak szybko pierwsze post瘼y wida.
mega zuchwalec! tak sie wydar豉 ze szoookk

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
No to w takim razie reszta ju zale篡 tylko od Ciebie 砰cz Ci 瞠by si zacz窸o w tej sferze zwi您ku uk豉da
oj wiem,ale musze przesta sie tym przejmowa tylko dzia豉 na luzie

Cytat:
A ja powiem tak: skoro jest czas na to 瞠by siedzie na fb, albo na wiza簑, to jest i czas na 獞iczenia Gorzej z ch璚iami
pfff ja siedze w pracy na wizazu a jak w domu jestem to na chwil zajrz

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
no w豉snie tak to jest ze ka盥emu inaczej ta waga pasuje

w sumie zrzuci豉m 33kg bo jak sz豉m do porodu to wazy豉m 97kg i nawet pielegniarki sie smia造 ze mnie gdzie ja to mam 瞠 chyba ko軼i tyle waz

najmniej wa篡豉m 57kg w 8klasie a w 鈔edniej juz 62,64 i zawsze by豉m szczup豉 w pasie ,r璚 , ale mam uda takie rozbudowane od uprawiania lekkoatletyki i przez to tez wydaje si gruba w dolnej parti cia豉 teraz jak schud豉m to normalnie az mi obojczyki stercz
to ogromna r騜nica w wadze no widzisz w takim razie masz taka budow cia豉, a najwa積iejsze czu sie dobrze w swoim cia趾u

Cytat:
Czekolada? To to batonik jest
a jak

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka wiadomo嗆
ale fajna 鈍inia, oswaja si

Cytat:
Nie podoba mi si og鏊nie, ale na tych fotkach jako 豉dniej ni zwykle: http://www.pudelek.pl/artykul/52348/...model_zdjecia/ Anja
tutaj 豉dnie wygl康a

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej ja zaraz lec na egzamin ostatni chyba,瞠 jeszcze poprawki mnie czekaj

Kotka fajnie,瞠 鈍inka si oswaja ale co do tej kupy, to u mnie po 30 min latania na pod這dze 鈍inek T zebra jakie 20 kup one robi ich sporo, a nie jedn . A kwikaj ca造 czas u mnie to si nasila jak otwieram lod闚k

T zadzwoni,瞠 jecha do pracy, a go軼iowi na przeciw wybieg豉 sarna, to zjecha tak,瞠 uderzy w nasze auto i uciek a ten jecha i go goni zamiast spisa nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogoni, a my mamy ca造 wgnieciony bok
no du穎 kup bylo tylko sie okre郵i豉m ze kupa jako jedno s這wo
u nas te sarenki wyskakuj biedactwa ehh szkoda zwierz徠ka

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka wiadomo嗆
No widzisz, To鄂a ju si do ciebie przyzwyczaja. Jeszcze troch i sama b璠zie si do ciebie pcha豉

To jedyne co mo瞠sz zrobi, i musisz, to porozmawia z T. I to powa積ie. Zakaza mu inicjacji, niech da Ci zat瘰kni. Musicie przecie co z tym zrobi, bo w ko鎍u ca趾iem si od siebie odsuniecie.
zobaczymy co b璠zie
zakazuje, ale on nie umie sie pos逝cha tak go do mnie ci庵nie ,on ma obsejse na moim punkcie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-04, 11:36   #2822
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny ;-) witam kawk i croisantem z lidla hehe.
Dzi瘯uj za komplementy, ale marz o ja郾iejszym.

M闚icie co z garniera?? Juz patrze co oni maj za ciekawe farby z blond闚. A wellaton 12.0 my郵icie 瞠 chwyci豚y??
Dzie dobry
mmmm.... uwielbiam te rogaliki A 瞠 Lidla mam pod nosem, to cz瘰to je wcinam
A co do farby, to wszystko zale篡 od twoich w這s闚. A z Garniera to 111 chyba.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
zobaczymy co b璠zie
zakazuje, ale on nie umie sie pos逝cha tak go do mnie ci庵nie ,on ma obsejse na moim punkcie
Tak, faceci my郵 nie g這w, tylko rozporkiem
A tak serio, to dobrze, 瞠 tak na niego dzia豉sz
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-04, 12:00   #2823
milka_m
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 518

Cze嗆 Wam!

Cytat:

T zadzwoni,瞠 jecha do pracy, a go軼iowi na przeciw wybieg豉 sarna, to zjecha tak,瞠 uderzy w nasze auto i uciek a ten jecha i go goni zamiast spisa nr rejestracji no i dupa,bo go nie dogoni, a my mamy ca造 wgnieciony bok
Pe軟o jest cham闚, szkoda, 瞠 nie zapami皻a numer闚, chocia jakby zapami皻a pocz徠ek, model, mark i kolor samochodu to policja powinna dotrze do w豉軼iciela, my tak mieli鄉y kiedy i si uda這. Dochodzili鄉y na parking i widzimy, 瞠 jaki idiota chce zaparkowa obok nas i jak nie walnie w tylni b這tnik a mu samoch鏚 odskoczy. My郵eli鄉y, 瞠 poczeka, tym bardziej, ze do niego machali鄉y a ten gaz do dechy i w nogi. Zapami皻ali鄉y wtedy tylko litery i dwie cyfry a policja i tak go znalaz豉. No chyba, 瞠 Tw鎩 t nic nie zapami皻a to wtedy rzeczywi軼ie du.pa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
fajnie, uwa瘸m, 瞠 na ciemnych w這sach ombre wygl康a znacznie efektowniej, bo wida fajne refleksy a na blondzie jak co spierdziel to b璠zie wygl康a這 po prostu tragicznie, jakbym by豉 brudasem z naprawd mega odrostem

Tata ju mi rozwali to zabezpieczenie gorzej tylko jak b璠zie co pipcze, je郵i tak to wtedy pojad do nich

ja egzamin mam na 15:30 i mo瞠 te by moim ostatnim, zobaczy si
To mo瞠 jednak lepiej id z tym ombre do fryza, m闚i豉, 瞠 masz fajn fryzjerk, zawsze to lepiej ni kombinowa w domu, ja bym si ba豉 sama robi jakbym mia豉 takie w這sy jak Twoje

Jak ju zdj掖 to nie powinno ju nic pika
Z tym zabezpieczeniem to mi si przypomnia這 jak kiedy mia豉m tak star Nokie i zawsze jak by豉m w Carrefurze (tylko tam) i odchodzi豉m od kasy to bramka piszcza豉. Oczywi軼ie zaraz pojawia si ochroniarz, okaza這 si 瞠 to telefon, po kt鏎ym tam razie ju ca豉 ochrona mnie zna豉 i ju nawet nie podchodzili jak z daleka widzieli, ze to ja piszcz Swoj drog nawet jakbym p馧 sklepu wynios豉 w torbie to i tak by pewnie nie zareagowali przekonani, 瞠 to telefon

Princeska, Kitka powodzenia na Waszych egzaminach, trzymam kciuki

Cytat:

M闚icie co z garniera?? Juz patrze co oni maj za ciekawe farby z blond闚. A wellaton 12.0 my郵icie 瞠 chwyci豚y??
Strasznie mi si podobasz w tym blondzie, co masz teraz i szczerze to nie widz Ci w ja郾iejszym, ten idealnie Ci pasuje no ale to Ty masz si czu dobrze, wi璚 powodzenia w farbowaniu
A lidlowskie rogaliki uwielbiam

Exclusive farbujesz tym Garnierem 111 tak? Tylko 瞠by p騧niej nie by這 na mnie, bo nie wiem czy si zasugerowa豉 moimi zdj璚iami czy jakimi innymi. Ja jak m闚i豉m przed tym garnierem by豉m u fryza, kt鏎a mi lekko och這dzi豉 ten rudy, nie jako bardzo ale jednak nie by豉 to taka marchewa jak na tym pierwszym zdj璚iu, kt鏎e doda豉m.
Jak Ci nie wyjdzie, to mam nadziej, ze mnie nie zlinczujesz

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2013-02-04, 12:05   #2824
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Cytat:

ja wczoraj chodzi豉m po ross, po caref, i nic... nie mog si zdecydowa
nie wiem jaki wybra, albo si wkurz i p鎩d do fryzjera i b璠zie po k這pocie
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-04, 12:16   #2825
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Asiu ale laseczka z Ciebie Pi瘯ny kolor w這s闚 masz na tym zdj Tylko czy fotograf przypadkiem sobie czym nie zawini 瞠 tak masz gro幡 min? [COLOR="Silver"]

ta mina to mia豉by taka bardziej sexi uwodzicielska a wysz這 jakbym by豉 nagrymaszona

dzi瘯i za komentarze wszystkim
no jest jak jest ,ale wiadomo ka盥a z nas co by zmieni豉 w sobie i ja tez bym chcia豉 jeszcze schudn望 przynajmniej te 5-8 kg ale ogolnie akceptuje si i nieprzejmuje

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2013-02-04, 12:20   #2826
nataszka25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 866

Ex u mnie w Kaufl, jest garnier 111 w starym opakowaniu po 26 z
to tanio nie jest, ale je郵i jest dobra
zastanawiam si nad ni albo nad alfaparf 11.10
kto doradzi
nataszka25 jest offline  
Stary 2013-02-04, 12:37   #2827
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

Nataszka, znaj帷 fryzjer闚 to te powiedz, 瞠 nie da si blondu...

Wiecie co dzi us造sza豉m??? Ze jak farbuje si w這sy w 1 trumestrze to dziecko mo瞠 si urodzi rude...

Odno郾ie uciecxki z miejsca kolizji to masakra. Jeszcze jak nic nie p鎩dzie ze zni瞠k, tylko ubezpieczalnia pokryje.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A ta garnier 111 jest taka droga???!!!

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Nataszka a jakie Ty masz w這sy, bo nie pamietam Twojego poziomu

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-04 o 12:39
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-04, 12:47   #2828
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Hej Dzisiaj troch d逝瞠j pospa豉m a to dlatego 瞠 coraz gorzej si czuj Gor帷zka, b鏊e mi窷niowe, katar, kaszel, og鏊ne rozbicie- no prawie jak w reklamie Zaraz po wstaniu i ogarni璚iu si przegl康n窸am now gazetk ze stonki i co widz??? Garnier color sensation w promocji za 10,99z Nie musz ju zamawia z allegro, bo tam z wysy趾 zap豉ci豉bym 23z za 2 farby, a tak zap豉c 22z wi璚 nawet taniej, no i na miejscu Ta farba chyba jednak jest mi pisana

Cytat:

Powodzenia na egzaminie
Ale dupek!

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
Exclusivee jaka ty 郵iczna i kurde jako sobie Ciebie nie wyobra瘸m w blondzie
Dzi瘯uj
Kolejna

Cytat:
fajnie, uwa瘸m, 瞠 na ciemnych w這sach ombre wygl康a znacznie efektowniej, bo wida fajne refleksy a na blondzie jak co spierdziel to b璠zie wygl康a這 po prostu tragicznie, jakbym by豉 brudasem z naprawd mega odrostem

nie幢e ale te wida, 瞠 ciapa豉 p璠zlem jak popadnie, wi璚 mo瞠 nie mam si co stresowa, tylko wzi望 tego L'Oreala i po prostu po przeje盥瘸 po w這sach t szczotk

przeczekam ten krytyczny moment zawsze staram si robi wszystko z g這w wi璚 wol poczeka. @ nied逝go, wi璚 jak hormony si uspokoj to wtedy spojrz "na trze德o"

ale ja nie mam @ tylko jestem przed ni i mam burz hormon闚, wi璚 ci庵le mi co nowego do g這wy strzela
Kitka Jak co nie wyjdzie mo瞠sz spr鏏owa tak jak ja- zrobi to ombre troch ni瞠j 瞠by w razie jakby co nie wysz這 mo積a by這 軼i望 w這sy To nie jest taka wielka sztuka, my郵 瞠 da豉by rad Jednak瞠 je郵i naprawd si boisz, to mo瞠 p鎩dziesz do fryzjera, tak jak ju dziewczyny pisa造?

Powodzenia na egzaminie

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Wam!

Exclusive farbujesz tym Garnierem 111 tak? Tylko 瞠by p騧niej nie by這 na mnie, bo nie wiem czy si zasugerowa豉 moimi zdj璚iami czy jakimi innymi. Ja jak m闚i豉m przed tym garnierem by豉m u fryza, kt鏎a mi lekko och這dzi豉 ten rudy, nie jako bardzo ale jednak nie by豉 to taka marchewa jak na tym pierwszym zdj璚iu, kt鏎e doda豉m.
Jak Ci nie wyjdzie, to mam nadziej, ze mnie nie zlinczujesz
Uzgadnia豉m to farbowanie ju z bunny I nie bior garniera nutrisse, tylko garniera color sensation z jej polecenia

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka wiadomo嗆
Ex u mnie w Kaufl, jest garnier 111 w starym opakowaniu po 26 z
to tanio nie jest, ale je郵i jest dobra
zastanawiam si nad ni albo nad alfaparf 11.10
kto doradzi
J.w, bior jednak color sensation Je郵i interesuje Ci garnier 111, to ja b璠 wstawia efekty po farbowaniu prawdopodobnie w pi徠ek (bo farba w promocji ma by od czwartku) no i b璠ziesz mog豉 zobaczy przed i po

Cytat:
Wiecie co dzi us造sza豉m??? Ze jak farbuje si w這sy w 1 trumestrze to dziecko mo瞠 si urodzi rude...
疾 co? Nie s逝chaj takich g逝pich przes康闚, tak samo jak m闚i 瞠 masz ochot na s這dkie b璠zie to, a jak na s這ne to, jak twarz wygl康a gorzej to dziewczynka etc. Wszystko zale篡 od gen闚, je郵i nie macie w rodzinie rudzielca i sami nie jeste軼ie rudzi no niby jakim cudem dziecko ma by rude?

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-04 o 12:49
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:10   #2829
Eveline1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
HEJ!

wysz這 tak mniej wi璚ej jak mia豉o wyj嗆 mo瞠 bardziej rudawo ale 豉dnie najpierw na odrosty, a p騧niej na d逝go軼i odrost wzi窸o w ka盥ym b康 razie r闚no

dopiero przed godzink wr鏂ilismy od wczoraj
a za godzin jedziemy dalej

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

wiecie ,瞠 te krostki ze skroni mi zesz造 ,ale z ty逝 g這wy mam 3 takie wi瘯sze gule i bol mnie w dodatku jest nich co bo przycis豉m dzisiaj i jaka wydzielina wylaz豉 przekl皻y nutrisse
Hej wszystkim
dzi瘯i Asiu

Dziewczynki ja postanowi豉m wykorzysta tego Garniera color naturals 111 kt鏎ego mam w domu.A przed Wielkanoc zrobi palette c10 w ko鎍uAj co raz zmieniam zdanieale w ko鎍u kobieta zmienn jest

BUNNY dziewczynki mi pisa造 瞠by potrzyma go na odrostach nie 30 min jak pisze w ulotce a wyd逝篡 czas do 50.My郵isz 瞠 mog go po這篡 na te 50 min na odrosty plus ten ciemniejszy kolor na d逝go軼i?Dot康 jak zaznaczy軛 na zdj czy nie mo積a tak robi??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia zdj2.jpg (151,2 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2013-02-04 o 13:46
Eveline1000 jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:16   #2830
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Tata ju mi rozwali to zabezpieczenie gorzej tylko jak b璠zie co pipcze, je郵i tak to wtedy pojad do nich

rany co za chamstwo totalne OMG no nie kumam takich rzeczy
a no to dobrze powodzenia na egzaminie
ja te nie,ale zdziwiona by豉m,bo sarna w mie軼ie
Cytat:
Powodzenia na egzaminie
No to rzeczywi軼ie, macie teraz problem. A swoj drog, to nie rozumiem tego faceta, przecie i tak posz這 by mu z ubezpieczenia. A przed sarn musia uciec, wi璚 nie mia豚y k這pot闚 przecie. A teraz Wy si martwcie, koszty naprawy itp.
dzi瘯i no ja te nie rozumiem faceta, mo瞠 na serio mia co na sumieniu i dlatego uciek
Koszty du瞠 nie b璠, ale sam fakt, og鏊nie nasze auto jest ju tak wgniecione w trzech miejscach
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Wam!

Pe軟o jest cham闚, szkoda, 瞠 nie zapami皻a numer闚, chocia jakby zapami皻a pocz徠ek, model, mark i kolor samochodu to policja powinna dotrze do w豉軼iciela, my tak mieli鄉y kiedy i si uda這. Dochodzili鄉y na parking i widzimy, 瞠 jaki idiota chce zaparkowa obok nas i jak nie walnie w tylni b這tnik a mu samoch鏚 odskoczy. My郵eli鄉y, 瞠 poczeka, tym bardziej, ze do niego machali鄉y a ten gaz do dechy i w nogi. Zapami皻ali鄉y wtedy tylko litery i dwie cyfry a policja i tak go znalaz豉. No chyba, 瞠 Tw鎩 t nic nie zapami皻a to wtedy rzeczywi軼ie du.pa
Princeska, Kitka powodzenia na Waszych egzaminach, trzymam kciuki
dzi瘯i no nie zapami皻a, bo to by這 po 5 rano, ciemno i nie mia nawet rejestracji pod鈍ietlonej . Teraz i tak ju nic nie zdzia豉,bo nawet nie mia豚y jak udowodni, musia豚y od razu na policj dzwoni . Pe軟o takich dupk闚 je寮zi, w nas kiedy uderzy jaki dziadek na parkingu,ale zostawi karteczk za wycieraczk z numerem telefonu i sam to zg這si do swojego ubezpieczyciela . Ale w豉郾ie m闚i,瞠 nie raz kto go uderzy i ucieka,dlatego on chcia by w porz康ku
Cytat:
Hej Dzisiaj troch d逝瞠j pospa豉m a to dlatego 瞠 coraz gorzej si czuj Gor帷zka, b鏊e mi窷niowe, katar, kaszel, og鏊ne rozbicie- no prawie jak w reklamie Zaraz po wstaniu i ogarni璚iu si przegl康n窸am now gazetk ze stonki i co widz??? Garnier color sensation w promocji za 10,99z Nie musz ju zamawia z allegro, bo tam z wysy趾 zap豉ci豉bym 23z za 2 farby, a tak zap豉c 22z wi璚 nawet taniej, no i na miejscu Ta farba chyba jednak jest mi pisana

Powodzenia na egzaminie
Ale dupek!
Dzi瘯i a jakim odcieniem farbujesz? I kiedy?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Aaaaa Kitka teraz na fejsie na profilu Loreala mo積a si zg豉sza do testowania tych farb Ombre spr鏏uj mo瞠 akurat si uda
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:27   #2831
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

Tak, faceci my郵 nie g這w, tylko rozporkiem
A tak serio, to dobrze, 瞠 tak na niego dzia豉sz
m鎩 tylko rozporkiem przy mnie... naprawde
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:30   #2832
Emilia1
Zakorzenienie

Ja Wam powiem, 瞠 nawey jak Ty dobrze je寮zisz to zawsze znajdzie si debil przez ktorego ml瘺a mie problemy na drodze. I najcz窷ciej to szpanerzy w gruchotach co pierdzi a nie je寮zi.

Ex sliczniutka jeste. Ta promocja na garniery od kiedy jest??? Serio ze kosztuj oko這 dychy???

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Kitka, Princeska lekkiego pi鏎a na egzaminach
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:31   #2833
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Dzi瘯i Dziewczyny, mam nadziej, 瞠 zalicz chocia na 3 bo to trudne, wi璚 chc mie z g這wy

Princesska poczytam p騧niej o tym L'Orealu a sarny w mie軼ie si zdarzaj. Dziki u mnie to normalka, a jaki czas temu po osiedlu biega normalny Μ

Exclusive tak te pomy郵a豉m, b璠 odwa積a, jak 瞠m powiedzia豉 tak zrobi i pojad mo瞠 p騧niej po farb to tylko w這sy, nie?
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:31   #2834
beautygosiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

Cytat:
naprawd chcesz platynk? wg mnie bardzo dobrze Ci w takim cieplejszym blondzie
te jestem tego zdania, bardzo 豉dnie ci w obecnym kolorze
beautygosiek jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:47   #2835
Emilia1
Zakorzenienie

Naprawd, ja郾iutko chc ;-)

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Ex a garnier 111 on b璠zie od dzi czy jak??? Te bym po niego skoczy豉.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Ex a garnier 111 on b璠zie od dzi czy jak??? Te bym po niego skoczy豉.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Co mi wizaz w telefonie szwankuje teraz. Te tak macie????
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:50   #2836
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
a no to dobrze powodzenia na egzaminie
ja te nie,ale zdziwiona by豉m,bo sarna w mie軼ie

dzi瘯i no ja te nie rozumiem faceta, mo瞠 na serio mia co na sumieniu i dlatego uciek
Koszty du瞠 nie b璠, ale sam fakt, og鏊nie nasze auto jest ju tak wgniecione w trzech miejscach

dzi瘯i no nie zapami皻a, bo to by這 po 5 rano, ciemno i nie mia nawet rejestracji pod鈍ietlonej . Teraz i tak ju nic nie zdzia豉,bo nawet nie mia豚y jak udowodni, musia豚y od razu na policj dzwoni . Pe軟o takich dupk闚 je寮zi, w nas kiedy uderzy jaki dziadek na parkingu,ale zostawi karteczk za wycieraczk z numerem telefonu i sam to zg這si do swojego ubezpieczyciela . Ale w豉郾ie m闚i,瞠 nie raz kto go uderzy i ucieka,dlatego on chcia by w porz康ku

Dzi瘯i a jakim odcieniem farbujesz? I kiedy?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Aaaaa Kitka teraz na fejsie na profilu Loreala mo積a si zg豉sza do testowania tych farb Ombre spr鏏uj mo瞠 akurat si uda
Garnier color sensation 111 Farbowa si b璠 albo w czwartek, albo w pi徠ek wieczorem

Oo, mo瞠 si uda z tym testowaniem Kitce

Cytat:
Ex sliczniutka jeste. Ta promocja na garniery od kiedy jest??? Serio ze kosztuj oko這 dychy???
Dzi瘯uj Garniery b璠 w biedronce od 7 lutego, ale tylko te color sensation. I b璠 dok豉dnie za 10,99z (gdzie ich normalna cena w sklepach to oko這 18z)

Cytat:
Dzi瘯i Dziewczyny, mam nadziej, 瞠 zalicz chocia na 3 bo to trudne, wi璚 chc mie z g這wy

Exclusive tak te pomy郵a豉m, b璠 odwa積a, jak 瞠m powiedzia豉 tak zrobi i pojad mo瞠 p騧niej po farb to tylko w這sy, nie?
Dok豉dnie, dlatego ja te id na ca這嗆 i robi tego boba, mimo 瞠 a tak w這s闚 nie musz skraca W這sy odrosn

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:53   #2837
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Ja Wam powiem, 瞠 nawey jak Ty dobrze je寮zisz to zawsze znajdzie si debil przez ktorego ml瘺a mie problemy na drodze. I najcz窷ciej to szpanerzy w gruchotach co pierdzi a nie je寮zi.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Kitka, Princeska lekkiego pi鏎a na egzaminach
dzi瘯uj ja ju po
Cytat:

Princesska poczytam p騧niej o tym L'Orealu a sarny w mie軼ie si zdarzaj. Dziki u mnie to normalka, a jaki czas temu po osiedlu biega normalny Μ

a z czego masz? Ja mia豉m dzisiaj z ekonomii mi璠zynarodowej i posz這 nawet dobrze poczytaj,bo jakby wygra豉 do testowania to by這by wiadomo,瞠 jest Ci pisany
Dziki te ko這 mnie biega造 kiedy na osiedlu
Stary 2013-02-04, 13:56   #2838
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Hej powoli powracam do 鈍iata 篡wych. Dzi瘯i za s這wa otuchy postaram si by ju z Wami na bie膨co

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:57   #2839
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj ja ju po

a z czego masz? Ja mia豉m dzisiaj z ekonomii mi璠zynarodowej i posz這 nawet dobrze poczytaj,bo jakby wygra豉 do testowania to by這by wiadomo,瞠 jest Ci pisany
Dziki te ko這 mnie biega造 kiedy na osiedlu

I jak Ci posz這?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:58   #2840
kitkulka
Zakorzenienie

Princesska z controllingu
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-04, 13:58   #2841
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Hej powoli powracam do 鈍iata 篡wych. Dzi瘯i za s這wa otuchy postaram si by ju z Wami na bie膨co
Hejj

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:01   #2842
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Exclusivee to czekam na efekty ja nie wiem czym b璠 farbowa, chcia豉bym taki poziom 8/9,ale co przegl康am farby w sklepie to wszystkie dla mnie za 鄴速e

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
I jak Ci posz這?
zobaczymy,ale wydaje mi si,瞠 b璠zie dobrze
Cytat:
Princesska z controllingu
w takim razie powodzenia
Stary 2013-02-04, 14:01   #2843
Emilia1
Zakorzenienie

Hej ;-)

No te color sensational to s w豉郾ie te 111, prawda??
To i tak s drogie, ale w kaufie za 20 pare to przesada
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:02   #2844
kitkulka
Zakorzenienie

貫ee Princesska 瞠by si zg這si do tego testowania to trzeba i polubi i co tam dalej si zalogowa do aplikacji. Kij im w oko, nie b璠 p騧niej moich danych wykorzystywa kupi sobie sama, przynajmniej od razu jak nie b璠zie w sklepie to te uznam to za znak, 瞠by nie farbowa i odpuszcz
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:04   #2845
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Hej ;-)

w rossku jest promocja po 12,99 bo ja kupowa豉m garnier colour sensation 111
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:06   #2846
Emilia1
Zakorzenienie

Jestem ciekawa efekt闚 Ex. Lepiej zr鏏 we czwartek, szybciej poka瞠sz efekt hihihi
Emilia1 jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:06   #2847
eibhlin87
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 707

Dziewczyny, czym pozby si buro-szaro-sraczkowato-zielonego blondu z rudaw po鈍iat na odro軼ie?

Co mi strzeli這 do g這wy i zamiast wzi望 jak zwykle lond 12/9, wzi窸am garnier color sensation 7.0 i masakra Dopiero po farbowaniu wyczyta豉m u Bunny, 瞠 ten kolor wychodzi zielonkawy Po kolejnym myciu kolor wygl康a jeszcze gorzej, w sztucznym 鈍ietle ludzie patrz na mnie jak na kosmitk Wiem, 瞠 powinnam po這篡 co z neutrali, z tego samego poziomu czy mog co ja郾iejszego? jaka farb mi polecacie? Porad嬈ie mi co, bo nie mog p鏦i co patrze w lustro Naturalne w這sy mam mysie-ciemny blond.
Fotki:
1-przed farbowaniem garnierem, odrost naturalny+londa 12/9, 鈍iat這 dzienne z lamp
2,3-po 2 myciach, 鈍. dzienne bez lampy
4-po 4 myciach, jw.

Ostatnia fotka jest najbli窺za temu co mam w realu na g這wie, cho to i tak na zdj璚iu nie wygl康a najgorzej....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF65901.jpg (56,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF66151.jpg (103,5 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF66181.jpg (31,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF66511.jpg (134,5 KB, 27 za豉dowa)
eibhlin87 jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:08   #2848
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czym pozby si buro-szaro-sraczkowato-zielonego blondu z rudaw po鈍iat na odro軼ie?

Co mi strzeli這 do g這wy i zamiast wzi望 jak zwykle lond 12/9, wzi窸am garnier color sensation 7.0 i masakra Dopiero po farbowaniu wyczyta豉m u Bunny, 瞠 ten kolor wychodzi zielonkawy Po kolejnym myciu kolor wygl康a jeszcze gorzej, w sztucznym 鈍ietle ludzie patrz na mnie jak na kosmitk Wiem, 瞠 powinnam po這篡 co z neutrali, z tego samego poziomu czy mog co ja郾iejszego? jaka farb mi polecacie? Porad嬈ie mi co, bo nie mog p鏦i co patrze w lustro Naturalne w這sy mam mysie-ciemny blond.
Fotki:
1-przed farbowaniem garnierem, odrost naturalny+londa 12/9, 鈍iat這 dzienne z lamp
2,3-po 2 myciach, 鈍. dzienne bez lampy
4-po 4 myciach, jw.

Ostatnia fotka jest najbli窺za temu co mam w realu na g這wie, cho to i tak na zdj璚iu nie wygl康a najgorzej....
mnie wszystkie garniery zielone wychodzi造 jak tak raz mi wysz這 to po這篡豉m p騧niej normalnie Lond ale 瞠by nie zepsu w這s闚 bardziej to be瞠 chyba bezpieczniejsze
kitkulka jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:11   #2849
201606240916
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 463

Cytat:
Hej ;-)

Jest Garnier Color Naturals 111 i Garnier Color Sensation 111.
201606240916 jest offline  
Stary 2013-02-04, 14:17   #2850
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
貫ee Princesska 瞠by si zg這si do tego testowania to trzeba i polubi i co tam dalej si zalogowa do aplikacji. Kij im w oko, nie b璠 p騧niej moich danych wykorzystywa kupi sobie sama, przynajmniej od razu jak nie b璠zie w sklepie to te uznam to za znak, 瞠by nie farbowa i odpuszcz
a ja tam polubi豉m i si zg這si豉m, mo瞠 te sobie zrobi ombre (jak mi w這sy troch urosn hah)
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farba do w這s闚, koloryzacja, koszmar, proble, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, rudy, w這sy, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.