dylematy ma這laty heheh:) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-11, 23:04   #331
kaeri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez skrawka
dzio販hy, nie wiem czy p豉ka czy dokarmia swoje w這ski r騜nymi bajerami, sp鎩rzcie na to :
To Twoje w這ski? S 郵iczne! O takiej d逝go軼i mog tylko pomarzy, mam dopiero 61 cm .
kaeri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-12, 08:43   #332
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 332

Cytat:
Napisane przez kaeri
To Twoje w這ski? S 郵iczne! O takiej d逝go軼i mog tylko pomarzy, mam dopiero 61 cm .
chcia豉bym moje maja dopiero 32 cm
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-12, 09:39   #333
Szczepcio
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 978

Ja kiedy mia豉m w這sy d逝go軼i ponad 100cm Co to by造 za czasy, mycie zajmowa這 mi 2h A suszenie ponad godzin
Szczepcio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-12, 16:08   #334
skrawka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
Ja kiedy mia豉m w這sy d逝go軼i ponad 100cm Co to by造 za czasy, mycie zajmowa這 mi 2h A suszenie ponad godzin

nie musia豉 nosic zim szalika
Stary 2005-09-12, 16:49   #335
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

Cytat:
Napisane przez kaeri
dopiero...? chyba a, to dok康 ty masz te w這sy 瞠 wed逝g ciebie s kr鏒kie?
Stary 2005-09-12, 17:05   #336
Szczepcio
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez skrawka

nie musia豉 nosic zim szalika
Warkoczem mog豉m si owin望 prawie 3 razy
Stary 2005-09-12, 17:25   #337
skrawka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
Warkoczem mog豉m si owin望 prawie 3 razy
jaaaaa
Stary 2005-09-12, 17:34   #338
kaeri
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 2-B
dopiero...? chyba a, to dok康 ty masz te w這sy 瞠 wed逝g ciebie s kr鏒kie?
W najd逝窺zym wymiarze si璕aj za 這patki, w najkr鏒szym - nieco poni瞠j brody . Nie twierdz, 瞠 s kr鏒kie, tylko zbyt kr鏒kie 瞠by mnie zadowoli. Ostatnio marz o w這sach przynajmniej do po這wy plec闚 i dzielnie zapuszczam. Mam nadziej, 瞠 nie zabraknie mi silnej woli .
Stary 2005-09-12, 18:40   #339
Szczepcio
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez skrawka
jaaaaa
By這, min窸o Nie ma czego zazdro軼i, bo w utrzymaniu by造 bardzo ci篹kie. Mo瞠 kiedy si zdecyduje na zapuszczanie, mo瞠...
Stary 2005-09-12, 19:06   #340
skrawka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
By這, min窸o Nie ma czego zazdro軼i, bo w utrzymaniu by造 bardzo ci篹kie. Mo瞠 kiedy si zdecyduje na zapuszczanie, mo瞠...
ale kr鏒kie w這sy nie daja takiej frajdy, mo積a zrobi wi璚ej fryzur, na ka盥y dzie inn, mo積a pokr璚i, wyprostowa...no i ten wiatr we w這sach ahhhh
Stary 2005-09-12, 19:58   #341
Szczepcio
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez skrawka
ale kr鏒kie w這sy nie daja takiej frajdy, mo積a zrobi wi璚ej fryzur, na ka盥y dzie inn, mo積a pokr璚i, wyprostowa...no i ten wiatr we w這sach ahhhh
Szczeg鏊nie fajnie jak w這sy w豉zi造 mi do oczu, a przy silnym wietrze to by造 wsz璠zie i nie wiedzia豉m gdzie id Na pewno o wiele wi璚ej mo磧iwo軼i ni przy kr鏒kich, ale niestety zniech璚i豉m si do d逝gich w這s闚, mo瞠 gdyby nie by造 takie grube :/
Stary 2005-09-12, 21:10   #342
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

A ja si tak zastanawiam po co zapuszczam
tak mnie ci庵nie zn闚 do kr鏒kich..... ach jak widz jak捷 dziewczyn z kr鏒kimi to od razu "te chc takie"
A m鎩 ukochany woli jak mam zwi您ane
I gdzie w tym wszytkim sens hodowli??? bo ja nie wiem
Stary 2005-09-12, 21:22   #343
skrawka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
Szczeg鏊nie fajnie jak w這sy w豉zi造 mi do oczu, a przy silnym wietrze to by造 wsz璠zie i nie wiedzia豉m gdzie id Na pewno o wiele wi璚ej mo磧iwo軼i ni przy kr鏒kich, ale niestety zniech璚i豉m si do d逝gich w這s闚, mo瞠 gdyby nie by造 takie grube :/
no ale wiatr we w這sach jest fajny, jak si idzie/stoi pod wiatr oczywi軼ie, bo jak jest na odwr鏒 to nawet kr鏒kie w這sy s wsz璠zie (nie m闚i o super kr鏒kich)
Stary 2005-09-12, 21:24   #344
Szczepcio
BAN sta造

Skrawka, oczywi軼ie Masz racj Lubi豉m to, tylko czasami mnie denerwowa這 to, 瞠 po takich wichurach nie mog豉m w這s闚 rozczesa
Stary 2005-09-12, 21:26   #345
Szczepcio
BAN sta造

Froggie, jak mia豉m d逝gie w這sy to m鎩 facet zawsze m闚i "豉dnie Ci jak masz zwi您ane w這sy" I tak samo jak Ty zastanawia豉m si po co to ca貫 zapuszczanie
Stary 2005-09-13, 11:40   #346
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

moje odczucia po zastosowaniu Waxu 3 razy :
- w這ski mniej wypadaj ( to cieszy )
- sa mi瘯kie
- no i b造szcz si niemilosiernie (nie wiem czy to za spraw farby czy tej od篡wki ).
Na razie jestem zadowolona i b璠 stosowa dalej
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 14:51   #347
paulinaa16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

co to jest ten Wax ? czyytam i czytam i sie doczyta nie moge :P
paulinaa16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 14:53   #348
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
moje odczucia po zastosowaniu Waxu 3 razy :
- w這ski mniej wypadaj ( to cieszy )
- sa mi瘯kie
- no i b造szcz si niemilosiernie (nie wiem czy to za spraw farby czy tej od篡wki ).
Na razie jestem zadowolona i b璠 stosowa dalej
Tak, od WAX-u w這sy s bardzo mi璚iutkie i niezwykle b造szcz帷e. A czy tak od razu powstrzymuj wypadanie.... nie wiem, chyba na pocz徠ku bardziej wypadaj stare zniszczone w這sy.
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 15:08   #349
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Tak, od WAX-u w這sy s bardzo mi璚iutkie i niezwykle b造szcz帷e. A czy tak od razu powstrzymuj wypadanie.... nie wiem, chyba na pocz徠ku bardziej wypadaj stare zniszczone w這sy.
dzisiaj znowu zastosowa豉m Wax i faktycznie, ju my郵a豉m 瞠 mi w這ski nie wypadaj, ale niestety nie wypadaj nadal
Stary 2005-09-13, 17:09   #350
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
dzisiaj znowu zastosowa豉m Wax i faktycznie, ju my郵a豉m 瞠 mi w這ski nie wypadaj, ale niestety nie wypadaj nadal
Ale w ko鎍u przestan, uwierz nam A najlepiej to jeszcze 造ka jakie witaminki na wypadaj帷e w這sy.
Stary 2005-09-13, 18:10   #351
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Siemka dzieczyny Troszke sie nie odzywalam przez kilka dni ale to przez te durna szkole ....A wiec musze wam pwiedziec, ze kupilam sobie teraz ponownie cala serie Seboradniu : szampon,balsam,lotion i ampulki i przez 14 dni bedweprowadzic bardzo intensywna kuracje wraz z ampulkami a jak sie skoncza to juz tylko reszta kosmetykow Oczywiscie dalej jem skrzyp tylko teraz chyba kupie sobie wyciag ze skrzypu z Aflofarmu Waxa zrobie chyba w piatek albo nafte ...Kupilam tez sobie duuuuza butle olejku rycynowego bo moja mama buteleczka juz mi sie skonczyla...Jejku dziewczyny jakbym ja chciala miec dlugie wloski juz na siwta takie do polowy pleckow Na dodatek moja kumpela ma wlasnie mojej wymarzonej dlugosci i nosi je rozpuszcone i ja jej tak zazdroszcze..Ale ja mam nad nia pewna przewage bo ona ma zniszczone i porozdwajane koncowki a ja nie hihi
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 19:01   #352
kaeri
Raczkowanie

Moje w這sy dziwnie si zachowuj. Myj je codziennie, ale Wax'a stosuj co 5-7 dni i w豉郾ie wtedy wypada mi mn鏀two w這s闚 (w pozosta貫 dni du穎 mniej). S造sza豉m o tym, 瞠 najpierw musz wypa嗆 te zniszczone, ale to trwa ju 2 miesi帷e i jak tak dalej p鎩dzie, to wy造siej. Co o tym my郵icie? Czy powinnam odstawi Wax'a? Bardzo lubi t mask, bo w這ski po niej s l郾i帷e, mi瘯kie i lepiej si uk豉daj, ale je郵i ma si to odbywa takim kosztem, to ja dzi瘯uj.
Stary 2005-09-13, 19:26   #353
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

Cytat:
Napisane przez kaeri
W najd逝窺zym wymiarze si璕aj za 這patki, w najkr鏒szym - nieco poni瞠j brody . Nie twierdz, 瞠 s kr鏒kie, tylko zbyt kr鏒kie 瞠by mnie zadowoli. Ostatnio marz o w這sach przynajmniej do po這wy plec闚 i dzielnie zapuszczam. Mam nadziej, 瞠 nie zabraknie mi silnej woli .
No w豉郾ie ja mam tak do po這wy plec闚 i wydaje mi si 瞠 maj jakie 40 cm d逝go軼i, albo to ja je jako 幢e zmierzy豉m zmierz jeszcze raz
Stary 2005-09-13, 19:33   #354
kaeri
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 2-B
No w豉郾ie ja mam tak do po這wy plec闚 i wydaje mi si 瞠 maj jakie 40 cm d逝go軼i, albo to ja je jako 幢e zmierzy豉m zmierz jeszcze raz
Mo瞠 to ja co pokr璚i豉m. Zaczesa豉m w這sy do ty逝 i zmierzy豉m najd逝窺zy wymiar (chyba 瞠by sobie poprawi humor ) no i wysz這 61 cm. Jeszcze 15 i b璠 zadowolona .
Stary 2005-09-13, 19:50   #355
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Siemka dzieczyny Troszke sie nie odzywalam przez kilka dni ale to przez te durna szkole ....A wiec musze wam pwiedziec, ze kupilam sobie teraz ponownie cala serie Seboradniu : szampon,balsam,lotion i ampulki i przez 14 dni bedweprowadzic bardzo intensywna kuracje wraz z ampulkami a jak sie skoncza to juz tylko reszta kosmetykow Oczywiscie dalej jem skrzyp tylko teraz chyba kupie sobie wyciag ze skrzypu z Aflofarmu Waxa zrobie chyba w piatek albo nafte ...Kupilam tez sobie duuuuza butle olejku rycynowego bo moja mama buteleczka juz mi sie skonczyla...Jejku dziewczyny jakbym ja chciala miec dlugie wloski juz na siwta takie do polowy pleckow Na dodatek moja kumpela ma wlasnie mojej wymarzonej dlugosci i nosi je rozpuszcone i ja jej tak zazdroszcze..Ale ja mam nad nia pewna przewage bo ona ma zniszczone i porozdwajane koncowki a ja nie hihi

moja kumpela tez ma super w這sy. Podobne do moich bo te takie pierzaste, ale o wiele d逝窺ze, naturalnie kruczo-br您owe b造szcz帷e, po prostu 郵iczne
Stary 2005-09-13, 21:57   #356
zlosnica22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

wiecie,to prawda,ze po waxie wypadaja wlosy! kupilam go i wyrzucilam.najlepsze odzywki to kupuje sie we wloszech w salonach fryzjerskich!teraz uzywam tylko takich
zlosnica22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 08:08   #357
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zlosnica22
wiecie,to prawda,ze po waxie wypadaja wlosy! kupilam go i wyrzucilam.najlepsze odzywki to kupuje sie we wloszech w salonach fryzjerskich!teraz uzywam tylko takich

ale podobno po WAxie maj na pocz徠ku wypada w這sy, nawet nadmiernie. A pozatym to nieka盥y ma okazj kupowa od篡wki w salonach we W這szech
Stary 2005-09-14, 11:09   #358
Puniax
Rozeznanie

Dok豉dnie. Ja nigdy nie by豉m we W這szech i raczej nie pojad... A co do Wax-u, to faktem jest 瞠 sporo w這s闚 wypada, ale za to ile odrasta??? Mi non stop odrastaj w這sy. Chocia teraz to mi wypada baaardzo malutko.
Stary 2005-09-14, 11:12   #359
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Ja stosowa豉m te ampu趾i codziennie, przez co codziennie musia豉m my w這sy. Fajnie Limonko, 瞠 wr鏂i豉, bo bez ciebie pusto tu... Ja te marz o d逝gich w這sach. Mam ju spore, ale zastanawiam si, czy ich jako nie wycieniowa... Mam teraz 幢e obci皻e i musz chodzi w zwi您anych, bo rozpuszczone nie豉dnie wygl康aj. Ale z d逝go軼i ich nie obetn! Macie mo瞠 jakie zdj璚ia fajnie wycieniowanych w這s闚 do ramion?
Stary 2005-09-14, 11:37   #360
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ja stosowa豉m te ampu趾i codziennie, przez co codziennie musia豉m my w這sy. Fajnie Limonko, 瞠 wr鏂i豉, bo bez ciebie pusto tu... Ja te marz o d逝gich w這sach. Mam ju spore, ale zastanawiam si, czy ich jako nie wycieniowa... Mam teraz 幢e obci皻e i musz chodzi w zwi您anych, bo rozpuszczone nie豉dnie wygl康aj. Ale z d逝go軼i ich nie obetn! Macie mo瞠 jakie zdj璚ia fajnie wycieniowanych w這s闚 do ramion?
Dzieki Puniax ..No niestety trzeba myc wlosy codziennie ale chyba warto Kurcze ja juz mam sama siebie dosyc jak gadam o tych dlugich wlosach A co do sciecia to nie wiem do Ci doradzic bo ja sobie podcielam wlosy przed zapuszczaniem i sie teraz boje chodzic do fryzjera bo jak sbie przypomne moje wyr帳ane wlosy to az strach
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.