dylematy ma這laty heheh:) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-14, 11:44   #361
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Kilka stron wczesniejsz zadeklarowa豉m si, 瞠 takze bede zapuszcza w這sy, ale co mi ochota zaczyna przechodzi... Tzn, jak patrze na zdj璚ia z d逝gimi w這sami, to bardzo chcia豉bym takie miec, ale 瞠by je miec, musia豉bym poczekac oko這 2-鏂h lat... Ja zmieniam fryzury kilka razy w roku, gdzie ja 2 lata wytrzymam!
Jak by豉m w podstaw闚ce, to zapuszcza豉m w這sy do pasa, strasznie chcia豉m miec takie d逝gie. Gdy ju uros造, co zrobi豉m? Oczywiscie obci窸am je do ucha. By豉m ju tak nimi znudzona. Tym razem pewnie by這by dok豉dnie tak samo. Takze chyba pozostan przy p鏊d逝gich najwy瞠j.
A wam 篡cz wytrwa這軼i!

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 13:13   #362
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Ewa u mnie bylo tak samo...Jak bylam mala to chcialam miec dlugie wlosy jak kolezanki...Meczyly mnie potem strasznie..Najgorsze bylo suszenie ich po basenie na ktory co tydzien chodzilam z klasa Przed komunia bylam juz nimi tak zmeczona ze je poprostu obcielam...Potem urosly mi i mialam wlosy do lopatek ale scialam je ze wzgledu na to ze byly strasznie slabe..Do fryzjera chodzilam potem co 1,5 miesiaca i czesto zmienialam fryzurke. Teraz jednak marze o dlugich wloskach i postawilam sobie ich zapuszczenie za cel . Wiem ze to wymaga czasu i pracy jednak ja jestem na to przygotowana bo lubie pielegnowac moje wlosy i zniose wszystko .Gdy bylam malym dzieckiem czesanie,mycie i inne zabiegi byly dla mnie uciazliwe ale to zrozumiale...

DO ZAPUSZCZACZEK: Kupilam sobie w aptece (wczoraj) herbatke TALIA bo chce zrzucic kilka kilogramow i przeczytalam sklad. Okazalo sie ze w niej jest skrzyp i pokrzywa wiec nie dosc ze bedzie dobra dla figury to jeszcze dla wloskow
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 13:31   #363
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052

Liomonko, ja obawiam si, 瞠 te zabiegi w豉郾ie teraz by豚y dla mnie uci捫liwe. Dawniej mia豉m super zdrowe w這sy, nigdy si nie pl徠a造 (nawet po chlorowanej wodzie w basenie), nie wypada造 itp., a u篡wa豉m jakich najzwyklejszych polskich szampon闚, bez od篡wki (wtedy nie by這 innych). A teraz.... Niby wygl康aj zdrowo, niby si b造szcz, ale to ju nie to. Cz瘰to je farbuj i mimo od篡wek (teraz 造kam jeszcze skrzyp), gdy troche urosn, po myciu ci篹ko mi si je rozczesuje. Dlatego te uwa瘸m, 瞠 nie wytrawa豉bym w zapuszczaniu.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 13:57   #364
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Ewa u mnie bylo tak samo...Jak bylam mala to chcialam miec dlugie wlosy jak kolezanki...Meczyly mnie potem strasznie..Najgorsze bylo suszenie ich po basenie na ktory co tydzien chodzilam z klasa Przed komunia bylam juz nimi tak zmeczona ze je poprostu obcielam...Potem urosly mi i mialam wlosy do lopatek ale scialam je ze wzgledu na to ze byly strasznie slabe..Do fryzjera chodzilam potem co 1,5 miesiaca i czesto zmienialam fryzurke. Teraz jednak marze o dlugich wloskach i postawilam sobie ich zapuszczenie za cel . Wiem ze to wymaga czasu i pracy jednak ja jestem na to przygotowana bo lubie pielegnowac moje wlosy i zniose wszystko .Gdy bylam malym dzieckiem czesanie,mycie i inne zabiegi byly dla mnie uciazliwe ale to zrozumiale...

DO ZAPUSZCZACZEK: Kupilam sobie w aptece (wczoraj) herbatke TALIA bo chce zrzucic kilka kilogramow i przeczytalam sklad. Okazalo sie ze w niej jest skrzyp i pokrzywa wiec nie dosc ze bedzie dobra dla figury to jeszcze dla wloskow

w jakiej cenie ta herbatka ?
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 14:52   #365
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
w jakiej cenie ta herbatka ?
Ja zaplacilam za nia jakos 5 zloty z groszami chyba 5.70 zl
Stary 2005-09-14, 15:33   #366
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 790
GG do April007

Czesc Nie chce zostac uznana jako ta wtracajaca sie w watek Czystam go sobie codziennie tylko nie odzywam sie bo moje wlosy sa w stanie krytycznym ( zwlaszcza pod wzgledem wypadania ) a tez sie uparlam na zapuszczanie. Jak mi sie uda to bede sie chwalic Ja tylko w sprawie tej herbatki... Oprocz tego ze nie polecam jej picia non stop, to zobacz czy nie ma tez w skladzie senesu albo kruszyny. Te herbatki dzialaja z reguly moczopednie i przeczyszczajaco wiec taki skrzyp wydalisz szybciej niz wypijesz Dodatkowo odwitaminizujesz sie Takie herbatki wyciagaja wszystko co najlepsze z organizmu ... raz na czas mozna wypic co by wywalic wszelkie zaleglosci Ale nie polecam czestego jej picia...
Jeszcze raz przepraszam za wtracanie i madrzenie sie - sama pilam i na swoich bledach sie nauczylam Buziaki
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 16:14   #367
Alaya
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

I ja zapuszcza豉m w這ski, uda這 mi sie nawet uzyskac taka d逝gosc jak ma m.in pani Przybylska. W celu zrobienia na nich jakiejs fajnej fryzurki uda豉m sie do
porzadnego fryzjera.C霩 mojej siostrzyczce zrobi豉 cudo, ale ja na w豉sne zyczenie jestem srednio zadowolna. Coz poskar篡豉m sie pani, ze strasznie sie te moje wlosy pusz i jest ich okropnie du穎, i czy da sie cos z tym zrobic. Pani powiedzia豉 ze sie da, po czym przerzedzi豉 mi moja w這ski, tak ze tera mam w kucyku taki mysi ogonek;/ troche mi szkoda,bo zawsze by造 takie grube, no tylko ze to puszenie;/ Najgorsze jest to ze sciete prawie przy g這wie w這ski zaczynaja odrastac i to troszke przeszkadza. Wygladaja super po prostownicy i gniecione fale, ale zastanawiam sie kiedy mi odrasna moje kochane w這sy
Alaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 17:22   #368
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez April007
Czesc Nie chce zostac uznana jako ta wtracajaca sie w watek Czystam go sobie codziennie tylko nie odzywam sie bo moje wlosy sa w stanie krytycznym ( zwlaszcza pod wzgledem wypadania ) a tez sie uparlam na zapuszczanie. Jak mi sie uda to bede sie chwalic Ja tylko w sprawie tej herbatki... Oprocz tego ze nie polecam jej picia non stop, to zobacz czy nie ma tez w skladzie senesu albo kruszyny. Te herbatki dzialaja z reguly moczopednie i przeczyszczajaco wiec taki skrzyp wydalisz szybciej niz wypijesz Dodatkowo odwitaminizujesz sie Takie herbatki wyciagaja wszystko co najlepsze z organizmu ... raz na czas mozna wypic co by wywalic wszelkie zaleglosci Ale nie polecam czestego jej picia...
Jeszcze raz przepraszam za wtracanie i madrzenie sie - sama pilam i na swoich bledach sie nauczylam Buziaki
Wiem wiem april jednak to jest slabiutka herbatka i ne bede jej pila przez dlugi czas..To tylko tak aby troszke przyspieszyc metabolizm na czas odchudzania ;] A tak na marginesie to April stosujesz cos na wypadajace wloski procz plukanek ziolowych ??
Alaya mam pytanko: Ile czasu zajelo Ci zapusczenie wlosow do takiej dlugosci i jakiej dlugosci mialas wlosy przed zapuszczaniem??
Stary 2005-09-14, 21:09   #369
Alaya
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Wcze郾iej mia豉m mocno pocieniowane w ro瞠k, tr鎩k徠 tym dziubkiem do do逝 i najkr鏒sze prawie si璕a造 ramion, a najd逝zsze tak przed 這patke. Ale zanim ca趾iem zapu軼i豉m pare razy dla zdrowotno軼i podcina豉m, bo ko鎍闚ki by造 suche jak siano. A zapuszcza豉m jakies pi璚 miesiecy, moze cztery.
Alaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 21:32   #370
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alaya
Wcze郾iej mia豉m mocno pocieniowane w ro瞠k, tr鎩k徠 tym dziubkiem do do逝 i najkr鏒sze prawie si璕a造 ramion, a najd逝zsze tak przed 這patke. Ale zanim ca趾iem zapu軼i豉m pare razy dla zdrowotno軼i podcina豉m, bo ko鎍闚ki by造 suche jak siano. A zapuszcza豉m jakies pi璚 miesiecy, moze cztery.
OOO to bardzo szybko Ci musza wloski rosnac Ile cm na miesiac ??

p.S: I JESZCZE JEDNO czy stosowalas moze jakies kosmetyki lub inne specyfiki ktore moglyby przyspieszyc wzrost wlosa czy poprostu dalas in rosnac swoim tepem ??

Edytowane przez ..::LiMoNkA::..
Czas edycji: 2005-09-14 o 21:34 Pow鏚: p.s
Stary 2005-09-14, 22:11   #371
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 332

ja ju chc takie w這sy ju ju ju, rosn望 mi szybciej
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 22:16   #372
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Podziwiam was za ch璚i
U mnie sobie spokojnie rosn, nic im nie przy酥ieszam, bo tak w sumie to nie chce mi si ich zapuszczac
ale zawsze to par z這tych w kieszeni bo nie trzeba do fryzjera lata
chocia nie wiem czy nie zetn znowu....
Stary 2005-09-14, 22:44   #373
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Dzieki Puniax ..No niestety trzeba myc wlosy codziennie ale chyba warto Kurcze ja juz mam sama siebie dosyc jak gadam o tych dlugich wlosach A co do sciecia to nie wiem do Ci doradzic bo ja sobie podcielam wlosy przed zapuszczaniem i sie teraz boje chodzic do fryzjera bo jak sbie przypomne moje wyr帳ane wlosy to az strach
rozumiem...
chocia ci nie korci :P
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 22:54   #374
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez skrawka
ja ju chc takie w這sy ju ju ju, rosn望 mi szybciej
ja te, nawet mog by troche kr鏒sze...
Stary 2005-09-14, 22:57   #375
kaeri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

Kobitki, a jak zamierzacie okie透na swoje w這ski, gdy ju b璠 tak d逝gie jak chcecie? Jakie cieniowanie ko鎍闚ek, czy wszystkie r闚ne jak spod linijki?
kaeri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-14, 23:37   #376
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 790
GG do April007

Cytat:
Wiem wiem april jednak to jest slabiutka herbatka i ne bede jej pila przez dlugi czas..To tylko tak aby troszke przyspieszyc metabolizm na czas odchudzania ;] A tak na marginesie to April stosujesz cos na wypadajace wloski procz plukanek ziolowych ??
Alaya mam pytanko: Ile czasu zajelo Ci zapusczenie wlosow do takiej dlugosci i jakiej dlugosci mialas wlosy przed zapuszczaniem??
No hm stosuje cala serie Garnier Neril szampon, maske mam akurat z alfaparf, wiec nie na wypadanie ale jest super Mam tez ampulki seboradinu ( koncze je ale poprawy jakiejs nie widze ) no i mgielke + serum na koncowki radical. Raz w tygodniu wcieram we wlosy nafte i ide z nia spac ( przewaznie jak mam na po poludniu do szkoly zeby umyc rano ). ㄊkam skrzypovite jakies 2 miesiace niecale. Reszte zabiegow stosuje miesiac. Ostatnio wydaje mi sie ze jest lepiej... ale nie wiem czy na wydawaniu sie nie konczy :P Poczekamy zobaczymy
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 10:43   #377
smerfeta01
Zakorzenienie

dziewczyny, powiedzcie mi czy gdy dolewacie troszk olejku rycynowego do szamponu to potem nie przet逝szczaj wam si szybciej w這sy ? ( sam olejek jest dosy t逝sty ). Aha, i czy to dzia豉
Stary 2005-09-15, 10:47   #378
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaeri
Kobitki, a jak zamierzacie okie透na swoje w這ski, gdy ju b璠 tak d逝gie jak chcecie? Jakie cieniowanie ko鎍闚ek, czy wszystkie r闚ne jak spod linijki?
ja chc mie d逝gie i proste, wyr闚nane do jednej linii ( niestety gdybym je pocieniowa豉 to mia豉bym nie do嗆 瞠 sianko to i gwarantowane skr璚anie ), ewentualnie mo瞠 by jaka uko郾a grzywka
ale ile na taki efekt b璠 musia豉 czeka
Stary 2005-09-15, 11:56   #379
Ehinokokus
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 971

Super w徠ek
Uwielbiam d逝gie w這sy i te wszystkie rytua造 zwi您ane z ich zapuszczaniem i piel璕nacj. Wczoraj po przeczytaniu tylu pozytywnych opini zakupi豉m Wax - i jak narazie po 1nym u篡ciu jestem nim zachwycona !
Ja jestem w trakcie zapuszczania w這s闚, ale niestety w pa寮zierniku czeka mnie ci璚ie ( bardzo wysuszone ko鎍闚ki).
Do陰czam w miar aktualne fotki moich w這s闚.
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 11:58   #380
Ehinokokus
Zadomowienie

Talking Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

A ! I jeszcze zdj徠ko motywuj帷e
Stary 2005-09-15, 12:04   #381
kaeri
Raczkowanie

Wow, s pi瘯ne!!! I w dodatku masz fale, kt鏎ych za nic w 鈍iecie nie mog uzyska na moich w這sach. Piszesz, 瞠 jeszcze zapuszczasz, czyli jak d逝go嗆 chcesz uzyska?
Stary 2005-09-15, 12:06   #382
kaeri
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Nie no, to ju jest przesada .
Stary 2005-09-15, 12:07   #383
Ehinokokus
Zadomowienie

Hej Kaeri dzi瘯uj bardzo
Ja mam troch takie "wavy" w這sy, a te fale to dlatego, 瞠 nie rozczesywa豉m po myciu. Jak np. po這輳 si z wilgotnymi w這sami spa to w豉郾ie tak powstaj. Jak d逝go嗆? Jak najd逝窺z....
Stary 2005-09-15, 12:37   #384
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaeri
Sama nie wiem, ajkie bym chcia豉 mie, bo nigdy nie mia豉m d逝gich w這s闚, wi璚 nie wiem czy mi b璠zie lepiej w r闚nych czy wycieniowanych. Ale podobaj mi si takie fryzurki:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (103,6 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryz15.jpg (67,0 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryz18.jpg (16,8 KB, 18 za豉dowa)
Stary 2005-09-15, 12:53   #385
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Te w這sy s obrzydliwe... Takie zdj璚ie niestety zamiast mnie mobilizowa to bardziej mnie zniech璚a.
Stary 2005-09-15, 12:55   #386
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Super w徠ek
Uwielbiam d逝gie w這sy i te wszystkie rytua造 zwi您ane z ich zapuszczaniem i piel璕nacj. Wczoraj po przeczytaniu tylu pozytywnych opini zakupi豉m Wax - i jak narazie po 1nym u篡ciu jestem nim zachwycona !
Ja jestem w trakcie zapuszczania w這s闚, ale niestety w pa寮zierniku czeka mnie ci璚ie ( bardzo wysuszone ko鎍闚ki).
Do陰czam w miar aktualne fotki moich w這s闚.
I ty jeszcze zapuszczasz w這sy? Co ja bym da豉, 瞠by mie chocia 2/3 d逝go軼i twoich w這s闚. O takich jak ty to nawet nie 鄉i marzy, bo nie wiem, czy si kiedykolwiek doczekam...
Stary 2005-09-15, 12:58   #387
Ehinokokus
Zadomowienie

Dla mnie d逝gie w這sy sa bardzo zwi您ane z kobieco軼i. Wog鏊e polecam stronk:

http://www.tlhs.org/xtra.html

Jest sporo r闚niez i o piel璕nacji ( niestety po angielsku). Niekt鏎e fotki wzbudzaj m鎩 podziw, ale niestety nie ka盥y mo瞠 sobie pozwoli na takie d逝gie w這sy...

Czy s obrzydliwe? Hmm... w sumie to niechcia豉bym, 瞠by w這sy mnie przeros造 Z drugiej strony ciekawe jak te panie radzi造 sobie z ko鎍闚kami? Hmm?
Stary 2005-09-15, 13:01   #388
smerfeta01
Zakorzenienie

to ju przesada takie d逝gie w這sy ja bym chcia豉 mie takie do po這wy plec闚
no i naturalny nie豉d jak najbardziej po膨dany
Stary 2005-09-15, 13:14   #389
Puniax
Rozeznanie

A mi si po prostu nie podobaj w這sy d逝窺ze ni do pasa... Ale bez obrazy, ka盥emu podoba si co innego. Ja jednak zako鎍z zapuszczanie na 這paktach...
Stary 2005-09-15, 16:02   #390
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Witajcie Dawno si nie odzywa豉m w tym w徠ku, chocia czytam WSZYSTKO, ka盥y nowy post... : ) Pami皻a mnie kt鏎a z Was jeszcze ?
Postanowi豉m si odezwa... dzisiaj kupi豉m sobie wreszcie Wax do ciemnych w這s闚 Zaraz lec wypr鏏owa, bardzo jestem ciekawa czy na mnie te podzia豉 jak na ca陰 mas baaardzo zadowolonych wiza瘸nek. Uda這 mi si dosta go za 17,80 Chcia豉m si zaopatrzy ju wcze郾iej, ale portfel niestety pusty, a musia豉m kupi drug butelk szamponu garnier neril.
Ok, ju nie wytrzymam i id my w這sy
Dam zna jak si spisa!
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.