dylematy ma這laty heheh:) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-15, 16:11   #391
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563
Red face Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

no to teraz ja i moja lista dokonanych zakupow:
-seboradin lotion
-skrzypovita
-olejek rycynowy
-serum na koncowki z avonu
-seboradin ampulki mam dostac w sobote na imieniny
-woda pokrzywowa (na skore glowy)

to chyba tyle ! pozdrawiam dziewuszki i przepraszam,ze tak malo mnie w tym watku ale szkola szkola szkola

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 16:32   #392
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek

no to teraz ja i moja lista dokonanych zakupow:
-seboradin lotion
-skrzypovita
-olejek rycynowy
-serum na koncowki z avonu
-seboradin ampulki mam dostac w sobote na imieniny
-woda pokrzywowa (na skore glowy)

to chyba tyle ! pozdrawiam dziewuszki i przepraszam,ze tak malo mnie w tym watku ale szkola szkola szkola
Jestes niedobra jak moglas sie nie dozywac tyle czasu . WIdze ze juz sie niezle zaopattrzyals we wszystko . Zaciekawila mnie tylko ta woda pokrzywowa Ja mam plyn pokrzywow do wcierania na przetluszczajace sie wlosy ale nie wiem czy to jest to samo Napisz cosik o tym
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 16:33   #393
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 332

ah w豉郾ie mam na g堯wce s造nn maseczk, ju nie licz kt鏎y raz jej u篡wam, ale przed ka盥ym myciem, to dla mnie obowi您ek
My郵a豉m nad zakupem Wax'u, ale skoro u篡wam olejku rycynowego i nafty to mo瞠 tyle wystarczy, nie chc za bardzo m璚zy w這s闚 kosmetykami. A i tani ten Wax nie jest, wi璚 wol wyda kas na kilka opakowa olejku i nafty i na d逝瞠j mi starczy.
Pozdrawiam
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 18:16   #394
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez skrawka
ah w豉郾ie mam na g堯wce s造nn maseczk, ju nie licz kt鏎y raz jej u篡wam, ale przed ka盥ym myciem, to dla mnie obowi您ek
My郵a豉m nad zakupem Wax'u, ale skoro u篡wam olejku rycynowego i nafty to mo瞠 tyle wystarczy, nie chc za bardzo m璚zy w這s闚 kosmetykami. A i tani ten Wax nie jest, wi璚 wol wyda kas na kilka opakowa olejku i nafty i na d逝瞠j mi starczy.
Pozdrawiam
Wax jest jeszcze bardziej wydajny... Ale nie trzeba u篡wa wszystkiego naraz, w zale積o軼i od potrzeb. Ja jak zu篡j ca造 Wax, to te chyba troszk dam moim w這som odpocz望 i pozostan tylko przy maseczce domowej roboty.
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 19:21   #395
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 332

Cytat:
Napisane przez Puniax
Wax jest jeszcze bardziej wydajny... Ale nie trzeba u篡wa wszystkiego naraz, w zale積o軼i od potrzeb. Ja jak zu篡j ca造 Wax, to te chyba troszk dam moim w這som odpocz望 i pozostan tylko przy maseczce domowej roboty.
a na ile starcza jedno opakowanie Wax'u ?
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 20:34   #396
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Witajcie Drogie zapuszczaczki...
Jak ju wcze郾iej pisa豉m kupi豉m sobie dzisiaj Wax, i od razu wypr鏏owa豉m... Zostawi豉m go na 30 min, g這wa w worku, podgrzewa豉m suszark, i siedzia豉m w zimowej czapce... Fajnie
Efekty? Hmm... C騜, po pierwszym u篡ciu mam w這sy jak bo ka盥ej od篡wce (np. z這ta linia pantene, fructis) PLUS.. wyj徠kowo 豉dnie mi si u這篡造 (co si przez ostatnio tygodnie nie zdarza這 ) i zrobi造 si... z這te bardzo intensywnie b造szcz na z這to. Jakim cudem, skoro to wax do w這s闚 ciemnych? )
Og鏊nie rzecz bior帷, my郵, 瞠 si polubimy. Z tego co pami皻am Smerfeta po pierwszym u篡ciu by豉 鈔ednio zadowolona, a ju po kilku bardzo
Czekam na g喚bsze efekty zwi您ane z regeneracj i wog鏊e. No i mo瞠 zaczn jeszcze szybciej rosn望?

Dzisiaj sprawdzi豉m ile uros造 mi pasma przy twarzy... Ostatni raz u fryzjera by豉m 4 lipca, i wychodzi na to, 瞠 uros造 z tempie ok 2,2 cm (mierzy豉m linijk ) na miesi帷!!! Og鏊nie ponad 4 cm...
Jestem zszokowana i zadowolona
Pozdrawiam
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 21:34   #397
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Witajcie Drogie zapuszczaczki...
Jak ju wcze郾iej pisa豉m kupi豉m sobie dzisiaj Wax, i od razu wypr鏏owa豉m... Zostawi豉m go na 30 min, g這wa w worku, podgrzewa豉m suszark, i siedzia豉m w zimowej czapce... Fajnie
Efekty? Hmm... C騜, po pierwszym u篡ciu mam w這sy jak bo ka盥ej od篡wce (np. z這ta linia pantene, fructis) PLUS.. wyj徠kowo 豉dnie mi si u這篡造 (co si przez ostatnio tygodnie nie zdarza這 ) i zrobi造 si... z這te bardzo intensywnie b造szcz na z這to. Jakim cudem, skoro to wax do w這s闚 ciemnych? )
Og鏊nie rzecz bior帷, my郵, 瞠 si polubimy. Z tego co pami皻am Smerfeta po pierwszym u篡ciu by豉 鈔ednio zadowolona, a ju po kilku bardzo
Czekam na g喚bsze efekty zwi您ane z regeneracj i wog鏊e. No i mo瞠 zaczn jeszcze szybciej rosn望?

Dzisiaj sprawdzi豉m ile uros造 mi pasma przy twarzy... Ostatni raz u fryzjera by豉m 4 lipca, i wychodzi na to, 瞠 uros造 z tempie ok 2,2 cm (mierzy豉m linijk ) na miesi帷!!! Og鏊nie ponad 4 cm...
Jestem zszokowana i zadowolona
Pozdrawiam
Hihi a ja jestem lepsza bo mi urosly w ciagu 2 miesiecy az 5 cm czyli wychodzi 2,5 cm na miesiac .A co do Waxu to ciesze sie, ze Ci sie spodobal bo ja go bardzo lubie .Zuzylam dopiero polowe chociaz kupilam go w czerwcu badz w lipcu Jest strasznie wydajny
Stary 2005-09-15, 21:59   #398
kaeri
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194

Ale z Was szcz窷ciary. Mi po 2 miesi帷ach uros造 2 cm, czyli nie przekroczy豉m podr璚znikowego przyrostu (Wax ma kolejn krech ).
kaeri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-15, 23:47   #399
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052

Rany, jakby mi ros造 5cm na 2 m-ce, to te bym zapuszcza豉!
Mi rosn ciut wi璚ej ni podr璚znikowy 1cm na miesi帷, bo co roku przybywa mi 15cm (te mierzy豉m z linijk ), ale to i tak za wolno, zebym mog豉 wytrzyma i je w ko鎍u zapu軼i. :/

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-16, 08:16   #400
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Hihi a ja jestem lepsza bo mi urosly w ciagu 2 miesiecy az 5 cm czyli wychodzi 2,5 cm na miesiac .A co do Waxu to ciesze sie, ze Ci sie spodobal bo ja go bardzo lubie .Zuzylam dopiero polowe chociaz kupilam go w czerwcu badz w lipcu Jest strasznie wydajny
ja te tak chce mam nadziej 瞠 Wax si spisze
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-16, 21:43   #401
beoneself
Zakorzenienie

Dziewczyny... jutro id do fryzjera
Zawsze robi豉m to z rado軼i i tak dalej, ale teraz musz to zrobi niestety. Mam potraktowane brzytw ko鎍闚ki, co wygl康a nieciekawie i utrudnia mi prostowanie prostownic, bo si tak dziwnie zahacza. No i kwestia wypadaj帷ych w這s闚 - b璠zie mi 豉twiej, kiedy b璠 l瞠jsze i kr鏒szem w豉郾ie teraz kiedy mam zamiar cz瘰to traktowa je waxem i wog鏊e
Skracam o min. 5 cm. Ale raczej nie chc wi璚ej!!! W sumie nie jest 幢e, bo przy moim tempie ro郾i璚ia w這s闚, za dwa miesi帷e mam takie jak dzisiaj, tylko o wiele zdrowsze...
3majcie kciuki dziewczyny
Stary 2005-09-16, 22:38   #402
dosie鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 294

wloski moga ci wypadac po waxie - ja mialam taki efekt i odlozylam. podobno czesto sie zdarza , ze po waxie i seboradinie wlosy wypadaja - przynajmniej na poczatku kuracji. ja sie wystraszylam, odstawilam i problemu juz nie mam...
dosie鎥a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-16, 23:40   #403
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dosie鎥a
wloski moga ci wypadac po waxie - ja mialam taki efekt i odlozylam. podobno czesto sie zdarza , ze po waxie i seboradinie wlosy wypadaja - przynajmniej na poczatku kuracji. ja sie wystraszylam, odstawilam i problemu juz nie mam...
Zdaj sobie z tego spraw, bo w tym temacie jestem ju jaki czas
Od ok. miesi帷a u篡wam szamponu i toniku z garniera neril, wi璚 wydaje mi si, 瞠 to co ma mi jeszcze w zwi瘯szonej ilo軼i wypa嗆, to wypadnie i w najbli窺zym czasie si unormuje
Ale prawd m闚i帷, to troch si martwi. Bo stosuj Neril ju od miesi帷a, a poprawy jeszcze nie ma. Chyba musz by cierpliwa, bo w ulotkach pisz, 瞠 trzeba zaczeka NAWET 10 TYGODNI!
No dobra. No to czekam
Stary 2005-09-17, 09:10   #404
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 790
GG do April007

Cytat:
Napisane przez beoneself
Zdaj sobie z tego spraw, bo w tym temacie jestem ju jaki czas
Od ok. miesi帷a u篡wam szamponu i toniku z garniera neril, wi璚 wydaje mi si, 瞠 to co ma mi jeszcze w zwi瘯szonej ilo軼i wypa嗆, to wypadnie i w najbli窺zym czasie si unormuje
Ale prawd m闚i帷, to troch si martwi. Bo stosuj Neril ju od miesi帷a, a poprawy jeszcze nie ma. Chyba musz by cierpliwa, bo w ulotkach pisz, 瞠 trzeba zaczeka NAWET 10 TYGODNI!
No dobra. No to czekam
W豉郾ie ja odk康 stosuje Neril te si troche wystraszylam, bo wypadaja mi nawet takie krotkie - jakby odrastajace wlosy Nie wiem czy to normalne... Narazie jeszcze pouzywam ale nad zakupem nastepnego chyba sie zastanowie
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-17, 10:19   #405
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dosie鎥a

ja te u篡wam Waxu - zastosowa豉m go ju jakie 5 razy, a w這sy wci捫 wypadaj nie wiecie po jakim mniej wiecej czasie ten problem z wypadniem znika ? i czy w og鏊e znika czy w這sy ca造 czas b璠 mi wypada ???
Stary 2005-09-17, 11:54   #406
beoneself
Zakorzenienie

Zaraz wychodz z domu i id do fryzjera....
Strasznie to prze篡wam
Smerfeto, wydaje mi si 瞠 mo瞠 by podobnie jak z 鈔odkami na wypadanie w這s闚... Czyli na efekty trzeba czeka nawet 10 tyg No bo przeciez sk鏎a, cebulki, musz mie czas, 瞠by si wzmocni i tak dalej
Stary 2005-09-17, 12:04   #407
smerfeta01
Zakorzenienie

a te w這sy, kt鏎e mi wypadaj to s te stare, zniszczone i s豉be ?
Stary 2005-09-17, 12:05   #408
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a te w這sy, kt鏎e mi wypadaj to s te stare, zniszczone i s豉be ?
W opisach tych wszystkich preparat闚 twierdz, 瞠 w豉郾ie te s豉be i zniszczone w這sy, kt鏎e w najbli窺zym czasie i tak by wypad造, to wypadaj w wi瘯szej ilo嗆i i robi miejsce tym nowym, mocnym i zdrowym...
Ufam, 瞠 tak jest
Stary 2005-09-17, 12:32   #409
smerfeta01
Zakorzenienie

no to ja tez zaufam tylko zebym niedlugo nie zostala lysa jak tak dalej pojdzie ale widze ze jakies nowe wloski wyrastaja u nasady przy czole heh fajnie to wyglada
Stary 2005-09-17, 15:13   #410
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Zaraz wychodz z domu i id do fryzjera....
Strasznie to prze篡wam
Smerfeto, wydaje mi si 瞠 mo瞠 by podobnie jak z 鈔odkami na wypadanie w這s闚... Czyli na efekty trzeba czeka nawet 10 tyg No bo przeciez sk鏎a, cebulki, musz mie czas, 瞠by si wzmocni i tak dalej
W takim razie je郵i mo瞠sz to wklej zdj璚ie w nowej fryzurce
Stary 2005-09-17, 15:49   #411
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
W takim razie je郵i mo瞠sz to wklej zdj璚ie w nowej fryzurce
Puniax, nie mam obecnie w domu cyfr闚ki... Ale to dobrze
Moj pierwsz reakcj po wyj軼iu od fryzjera by造... no c騜... 透y w oczach
Wcale nie czuj si lepiej.
Wr鏂i豉m do domu, umy豉m szybko w這sy, 瞠by nie wygl康a jak grzyb, teraz czekam a wyschn, i prostowanie
Dam jeszcze zna p騧niej. Wog鏊e to kupi豉m sobie u fryzjerki ten malutki jedwab w p造nie Farouk Biosilk.
No c騜. W這sy rosn w ko鎍u, trzeba by mocnym, nie "mi皻kim"
Stary 2005-09-18, 10:50   #412
smerfeta01
Zakorzenienie

a ja chyba skusz si jeszcze na ten olejek kokosowy ktory podobno niezle nawilza kude趾i
Stary 2005-09-18, 11:01   #413
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Puniax, nie mam obecnie w domu cyfr闚ki... Ale to dobrze
Moj pierwsz reakcj po wyj軼iu od fryzjera by造... no c騜... 透y w oczach
Wcale nie czuj si lepiej.
Wr鏂i豉m do domu, umy豉m szybko w這sy, 瞠by nie wygl康a jak grzyb, teraz czekam a wyschn, i prostowanie
Dam jeszcze zna p騧niej. Wog鏊e to kupi豉m sobie u fryzjerki ten malutki jedwab w p造nie Farouk Biosilk.
No c騜. W這sy rosn w ko鎍u, trzeba by mocnym, nie "mi皻kim"
Oj nie wierz, 瞠 jest tak 幢e. ζdnej dziewczynie we wszystkim 豉dnie... A tak w og鏊e to du穎 sobie skr鏂i豉 te w這ski? Da si je zwi您a? Ale przynajmniej masz zdrowe ko鎍闚ki i teraz mo瞠sz dalej sobie zapuszcza starannie dbaj帷 o ko鎍e. Chcia豉bym 瞠by wklei豉 zdj璚ie je郵i b璠ziesz mia豉 dost瘼 do cyfr闚ki, bo ja te b璠 musia豉 podci望 w這sy i te si boj, mo瞠 by mi w jaki spos鏏 pomog豉...
Stary 2005-09-18, 11:16   #414
Raczkowanie

Cytat:
a ja chyba skusz si jeszcze na ten olejek kokosowy ktory podobno niezle nawilza kude趾i
jezu smerfeciu cio to za olejek???????? ja kocham wszystko co kokosowe i bardzo mnie ciekawi co to
Stary 2005-09-18, 11:37   #415
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
jezu smerfeciu cio to za olejek???????? ja kocham wszystko co kokosowe i bardzo mnie ciekawi co to
Mnie te, bo r闚nie kocham wszystko, co kokosowe...Mam kokosowy balsam, a kiedy mia豉m kokosow pomadk do ust - by豉 pyszna, ale ju takiej drugi raz nie spotka豉m... A nie wspominam o kokosowych s這dyczach... Bounty, kokosowe Je篡ki, kokosow czekolad... kurcz..., chyba dzisiaj si skusz na Bounty
Stary 2005-09-18, 13:42   #416
smerfeta01
Zakorzenienie

to taki olejek mo瞠 miec posta sta陰 lub ciek陰 ktory nak豉da sie na w這sy lub na rz瘰y i pono nie幢e nawil瘸 i od篡wia tu mo瞠cie poczyta o nim http://www.phpbbserver.com/phpbb/vi...=biochemiaurody a tu jest sam olejek http://www.wegetarianin.pl/sklep/pr...products_id/208
Stary 2005-09-18, 13:51   #417
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
to taki olejek mo瞠 miec posta sta陰 lub ciek陰 ktory nak豉da sie na w這sy lub na rz瘰y i pono nie幢e nawil瘸 i od篡wia tu mo瞠cie poczyta o nim http://www.phpbbserver.com/phpbb/vi...=biochemiaurody a tu jest sam olejek http://www.wegetarianin.pl/sklep/pr...products_id/208
Smerfeto, czy te linki na pewno s w porz康ku? Bo mi nie wchodz...

Puniax, mo瞠 jutro uda mi si zrobi jakie fotki. Powoli si przyzwyczajam do siebie... ale powoli.
Og鏊nie rzecz bior帷 by豉m wczoraj u fryzjera dwa razy. Najpierw mi zwali豉 maksymalnie i ciachn窸a du穎 za du穎, a potem p騧nym wieczorem posz豉m do lepszego salonu, i mi troch fryz "podrasowa豉", naprawi豉 to co tamta spierzy豉. I wog鏊e z tego wszystkiego wynik豉... GRZYWKA
Podoba mi si, tylko JEST ZA KR紘KA!!!
Za mocno mi wystrz瘼i豉 ko鎍e, i nie si璕a nawet do brwi

Dziewczyny, macie jeszcze jaki pomys jak maksymalnie przy酥ieszy to odrastanie w這s闚, powiedzmy tylko tych z grzywki... ponaciera je czym, zrobi jak捷 mask?? Pomocy
Stary 2005-09-18, 14:09   #418
smerfeta01
Zakorzenienie

faktycznie, co 幢e skopiowa豉m

tu jest fragment o tym olejku :

nawil瘸j i zmi瘯czaj

Brak odpowiedniego nawil瞠nia w這s闚 cz瘰to powoduje ich 豉mliwo嗆. Je郵i twoje w這sy s suche traktuj je wyj徠kowo delikatnie. Hinduski stosuj w takim wypadku cotygodniow maseczk olejow. Wmasuj we w這sy i sk鏎 g這wy olejek kokosowy. Przykryj g這w plastikowym czepkiem i pozosta w nim najd逝瞠j, jak mo瞠sz.
Stary 2005-09-18, 14:32   #419
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
faktycznie, co 幢e skopiowa豉m

tu jest fragment o tym olejku :

nawil瘸j i zmi瘯czaj

Brak odpowiedniego nawil瞠nia w這s闚 cz瘰to powoduje ich 豉mliwo嗆. Je郵i twoje w這sy s suche traktuj je wyj徠kowo delikatnie. Hinduski stosuj w takim wypadku cotygodniow maseczk olejow. Wmasuj we w這sy i sk鏎 g這wy olejek kokosowy. Przykryj g這w plastikowym czepkiem i pozosta w nim najd逝瞠j, jak mo瞠sz.
A nie masz do niego link闚, jest na KWC? Albo skopiuj zdj璚ie... I cena jaka mniej wi璚ej? I gdzie go mo積a kupi?
Stary 2005-09-18, 14:38   #420
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Smerfeto, czy te linki na pewno s w porz康ku? Bo mi nie wchodz...

Puniax, mo瞠 jutro uda mi si zrobi jakie fotki. Powoli si przyzwyczajam do siebie... ale powoli.
Og鏊nie rzecz bior帷 by豉m wczoraj u fryzjera dwa razy. Najpierw mi zwali豉 maksymalnie i ciachn窸a du穎 za du穎, a potem p騧nym wieczorem posz豉m do lepszego salonu, i mi troch fryz "podrasowa豉", naprawi豉 to co tamta spierzy豉. I wog鏊e z tego wszystkiego wynik豉... GRZYWKA
Podoba mi si, tylko JEST ZA KR紘KA!!!
Za mocno mi wystrz瘼i豉 ko鎍e, i nie si璕a nawet do brwi

Dziewczyny, macie jeszcze jaki pomys jak maksymalnie przy酥ieszy to odrastanie w這s闚, powiedzmy tylko tych z grzywki... ponaciera je czym, zrobi jak捷 mask?? Pomocy
Ja wszystko co wiedzia豉m ju napisa豉m... Ale grzywka to odrasta bardzo szybko, bo ka盥y milimetr na czole to du穎. Najlepiej to wie kto, kto ma grzywk, bo co chwil musi j podcina. G這wa do g鏎y!

A propos preparat闚 na porost w這s闚, to mo瞠 zapytaj dobrych fryzjer闚 lub aptekarki?
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.