dylematy ma這laty heheh:) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-18, 14:50   #421
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ja wszystko co wiedzia豉m ju napisa豉m... Ale grzywka to odrasta bardzo szybko, bo ka盥y milimetr na czole to du穎. Najlepiej to wie kto, kto ma grzywk, bo co chwil musi j podcina. G這wa do g鏎y!

A propos preparat闚 na porost w這s闚, to mo瞠 zapytaj dobrych fryzjer闚 lub aptekarki?
Hm... wpad豉m na pomys, 瞠by natrze sobie sk鏎 g這wy przy grzywce olejkiem rycynowym. Mo瞠 jeszcze szybciej urosn?
Wszyscy pr鏏uj mnie przekona, 瞠 jest naprawd dobrze i tak dalej i nawet im to wychodzi...
Dzisiaj rano walczy豉m p馧 godziny z ta ZA krotk grzywk... U nasady da豉m troch 瞠lu czesa豉m grzebieniem i dmucha豉m suszarka, 瞠by maksymalnie j przyklepa, a potem yyy... NACI:N呁AM prostownic Jest idealnie prosta, i wygl康a po tym przyklepaniu na jakie p馧 centumetra d逝窺z
Skoro w這sy rosn mi 2,5 cm na miesi帷, to ju za tydzie powinno by ok
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-20, 17:25   #422
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

No i jak Beoneself twoje w這ski? Ja moich jeszcze nie obci窸am. Zastanawiam si, czy jeszcze nie wstrzymam si z .. miesi帷... Tak na Wszystkich 安i皻ech bym sobie podci窸a... Boj si po prostu, 瞠by mi nie wysz造 za kr鏒kie.
A co si dzieje z Limonk, noseknosek...? Dziewczyny, gdzie si podziewacie?
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-20, 17:56   #423
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Ja swoich na razie nie obcinam, bo mam wizj spapranej fryzurki

Dziewczyny, po jakim czasie zacz窸y軼ie zauwa瘸c, 瞠 seboradin dzia豉?
Mnie g堯wka od niego sw璠zie zacz窸a
Stary 2005-09-20, 18:02   #424
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez froggie
Ja swoich na razie nie obcinam, bo mam wizj spapranej fryzurki

Dziewczyny, po jakim czasie zacz窸y軼ie zauwa瘸c, 瞠 seboradin dzia豉?
Mnie g堯wka od niego sw璠zie zacz窸a
To dziwne, bo mnie nie sw璠zia豉... Rezultaty zobaczy豉m do嗆 szybko, ale trudno mi okre郵i dok豉dnie po jakim czasie, bo ja wraz z kuracj Seboradinem zacz窸am stosowa inne kuracje, wi璚 sama nie wiem, co po jakim czasie zadzia豉這.
Froggie: fajnie, 瞠 masz wizj spapranej fryzurki, bo przewa積ie jak idziemy do fryzjera to mamy wizj za***istej fryzurki i po wyj軼iu od fryzjera wszystko runie w gruzach... I ja podobnie jak ty staram si nie wyobra瘸 sobie fajnej fryzurki po podci璚iu, bo mo瞠 to mnie powstrzyma od cz瘰tego obcinania w這s闚. W ko鎍u zapuszczam...
Stary 2005-09-20, 18:06   #425
froggie
Zakorzenienie

mam nadziej 瞠 przestanie mnie sw璠zie, bo nadzieja ma w tym szamponiku
Nie tylko ze wzgl璠u na porost ...
Puniax wiem co czujesz, bo sama mia豉m zamiar i嗆 co z nimi zrobi. Siedze tylko w kucyku i kucyku. Ale powiedzia豉m nie , nie id. Kilka z這tych w kieszeni
Stary 2005-09-20, 18:31   #426
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

A ja jestem tutaj hihi Ostatnio mam mnostwo roboty w szkole i nie wpadam tak czesto...Nosek chyba tez ma nauke.. Och jakbym chciala zeby byl juz weekend...A ja nadal stosuje cala serie seboradinu, olejek rycynowy,skrzypovite i waxa wyprobowalam tez sunsilka fioletowego aby moje wloski byly troszke bardziej proste bo ostatnio mi sie wywijaja koncowki Teraz widze ogromna roznice w dlugosci wlosow jakie teraz mama a mialam przed zapuszczaniem Ta dlugosc mi sie podoba ale chce je jeszcze zapuscic do lata Nie mama pojecia kiedy pojde do fryzjera ale chyba niepredko
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-20, 19:44   #427
beoneself
Zakorzenienie

Puniax, ju jutro uda mi si zrobi fotki, bo nie mam mo磧iwo軼i wcze郾iej po篡czy cyfr闚ki, bo swojej nie mam...
Og鏊nie rzecz bior帷 ju prawie ca趾iem przyzwyczai豉m si do swojej twarzy z grzywk. Ju nawet przebola豉m ten prawei 5cm ubytek w d逝go軼i moich w這s闚. Trudno! W這sy to nie r瘯a, na pewno odrosn

I bardzo jestem zadowolona, bo przy dw鏂h ostatnich myciach w這s闚 wypad這 mi o wiele mniej w這s闚, ni si to zwykle zdarza這. Wydaje mi si, 瞠 wreszcie min掖 ten okropny okres nasilenia si wypadania w這s闚, kt鏎a i tak mia造 wypa嗆 - wypchni皻e przez zdrowe cebulki Dosy d逝go to u mnie trwa這, bo niemal瞠 miesi帷 Najwa積iejsze, 瞠 ten problem powoli zaczyna si oddala ode mnie

Co tam u Was s造cha? Piszcie na bie膨co
Te mam ostatnio bardzo du穎 nauki, wi璚 siedz na wiza簑 o wiele rzadziej ni kiedy...
3majcie si mocno, pozdrawiam
Stary 2005-09-21, 09:13   #428
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

a ja jestem chora i m璚zy mnie siedzenie przed kompem niestety zaraz id na這篡 na w這ski Waxa
i dobra wiadomos : w ciagu 10 dni od ostatniego farbowania pojawi造 mi si ju mo瞠 0,5 centymetrowe odrosty tak wi璚 jest dobrze
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-21, 11:39   #429
Puniax
Rozeznanie

No to jest BARDZO dobrze! Ja te jestem chora, ale do pracy chodz... A tak w og鏊e to panuje grypa.

Beoneself - ciesz si, 瞠 w這sy ju przesta造 nadmiernie wypada, u mnie te to tak wygl康a這. Czekam na zdj璚ia.

A u mnie po staremu. Nadal codziennie bij si z my郵, czy i嗆 podci望 w這sy teraz czy za miesi帷... Nied逝go zwariuj Podci窸abym, ale boj si, 瞠 fryzjer mnie 幢e zrozumie.
Stary 2005-09-23, 21:01   #430
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563
Unhappy Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

hej dziewczynki

powracam po dosc dlugiej nieobecnosci.. jakos mi smutno piszecie ze wlosy wam rosna pol centymetra w 10 dni,a ja mam wrazenie ze po 3 tygodniach stosowania seboradinu i prawie dwoch miesiacach od ostatniego ciecia i farbowania nic sie drgnelo
czasami mi sie wydaje,ze mam jednak odrosty i to spore,ale wszystko jakos dziwnie zalezy od swiatla......
no zaczynam watpic.............
mam jakies glupie te wlosy?????????????

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-23, 21:33   #431
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
hej dziewczynki

powracam po dosc dlugiej nieobecnosci.. jakos mi smutno piszecie ze wlosy wam rosna pol centymetra w 10 dni,a ja mam wrazenie ze po 3 tygodniach stosowania seboradinu i prawie dwoch miesiacach od ostatniego ciecia i farbowania nic sie drgnelo
czasami mi sie wydaje,ze mam jednak odrosty i to spore,ale wszystko jakos dziwnie zalezy od swiatla......
no zaczynam watpic.............
mam jakies glupie te wlosy?????????????
oj nosek daj im sie narazie odzywic bo efekty nie przyjda tak nagle nie martw sie tobie tez wloski szybko odrosna. mam jeszcze pytanie: co to jest ta woda pokrzywowa??
Stary 2005-09-24, 10:55   #432
noseknosek

a ta woda pokrzywowa to taki m鎩 przypadkowy zakup, za 3.99 znalazlam w jakims sklepie u mojej babci na wsi na opakowaniu jest napisane tak: "Preparat do piel璕nacji w這s闚 z ekstraktem z li軼ia pokrzywy.
Zwi瘯sza elastyczno嗆 w這s闚 i ogranicza sk這nno嗆 do ich wypadania. Sprawia, 瞠 w這sy staj si mi瘯kie i lepiej si uk豉daj. "

ma zapach w鏚ki po cz窷ci, wciera si j w sk鏎 g這wy. ale sama nie wiem czy pomaga,bo stosuj j sporadycznie i razem z innymi rzeczami wi璚...

aha! i 酥iesz poinformowa,瞠 w drogerii Natura jest promocja Seboradinu, kazdy z nich (szampon,balsam, lotion) mozna kupic za 9,49
pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg p719_normal.jpg (8,0 KB, 22 za豉dowa)

biegam
Stary 2005-09-24, 13:27   #433
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
a ta woda pokrzywowa to taki m鎩 przypadkowy zakup, za 3.99 znalazlam w jakims sklepie u mojej babci na wsi na opakowaniu jest napisane tak: "Preparat do piel璕nacji w這s闚 z ekstraktem z li軼ia pokrzywy.
Zwi瘯sza elastyczno嗆 w這s闚 i ogranicza sk這nno嗆 do ich wypadania. Sprawia, 瞠 w這sy staj si mi瘯kie i lepiej si uk豉daj. "

ma zapach w鏚ki po cz窷ci, wciera si j w sk鏎 g這wy. ale sama nie wiem czy pomaga,bo stosuj j sporadycznie i razem z innymi rzeczami wi璚...

aha! i 酥iesz poinformowa,瞠 w drogerii Natura jest promocja Seboradinu, kazdy z nich (szampon,balsam, lotion) mozna kupic za 9,49
pozdrawiam
OOOOOO! To taniutko jak na Seboradin...
A ja 酥iesz poinformowa, 瞠 w markecie E'Leclerc w promocji s szampony i balsamy Gliss Kur - 6.99 z, a wcze郾iej kosztowa造 9.09 z.
Stary 2005-09-24, 13:54   #434
Raczkowanie

Cytat:

pozdrawiam
kurcze wydaje mi sie ze ta woda pokrzywowa to nie ejst dobry kosmetyk..jezeli ma zapach wodki to pewnie ma alkohol i bedzie wysuszac skore glowy powodujac wieksze przetluszczanie i wysuszenie wlosow...
Stary 2005-09-24, 14:11   #435
noseknosek

Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

no wlasnie dlatego raczej nie przypadla mi do gustu.... dobrze,ze nie byla jakas bardzo droga
sama dziwie sie ze to dopiero pierwszy bubel jak na moje kupowanie glupot do wlosow

biegam
Stary 2005-09-24, 15:28   #436
warta_swieczki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

widze ze wszyscy tu maja ten sam cel... chcialabym sie dolaczyc, ale sie znam - nie wytrzymam! na poczatku wakacji wymyslilam sobie - zapuszczac do polowy plecow i robic wymarzony warkocz (w przedszkolu zawsze scieta na chlopaka a potem najwyzej odrobine za ramiona) albo fryzurke jak blizniaczki olsen (pol krecone i proste koncowki), ale coz - nie wytrzymalam i jak zobaczylam wszystkie laski po wakacjach w szkole jak pozmienialy fryzurki pierwsze co zrobilam to polecialam do fryzjera sciac sie...nie duzo, pocieniowalam troche, odrobina grzywki na bok no i tak przez kilka dni prostowalam, ale nosilam kucyka i mojej zmiany nikt nie widzial... ;( no to dobra, dalam sobie spokoj z prostowaniem i zaczelam chodzic w moich loczkach, ktorym troche pomagalam sie krecic <wow> wszyscy zachwyceni i odechcialo mi sie zapuszczac... ale znowu jak pomysle o tej fryzurce olsenek...ech, to chyba z Wami zapuszczam
warta_swieczki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 17:16   #437
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
no wlasnie dlatego raczej nie przypadla mi do gustu.... dobrze,ze nie byla jakas bardzo droga
sama dziwie sie ze to dopiero pierwszy bubel jak na moje kupowanie glupot do wlosow
Oj noseknosek, co ty opowiadasz, jakie g逝poty? To nie g逝poty tylko dba這嗆 o w這sy! Nie pisz tak!
Stary 2005-09-24, 17:17   #438
Puniax
Rozeznanie

Cytat:

pozdrawiam
Tak, to s te s造nne stare wspomagacze do w這s闚, ma這 nowoczesne. Kiedy tego u篡wali, ale teraz s du穎 lepsze kosmetyki do piel璕nacji, np. WAX
Stary 2005-09-24, 17:18   #439
Puniax
Rozeznanie

A gdzie jest nasza Beoneself, kt鏎a obieca豉 wklei zdj璚ie nowej fryzurki? Dziewczyny jest weekend, dajcie odpocz望 tym ksi捫kom!
Stary 2005-09-24, 17:28   #440
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Puniax
A gdzie jest nasza Beoneself, kt鏎a obieca豉 wklei zdj璚ie nowej fryzurki? Dziewczyny jest weekend, dajcie odpocz望 tym ksi捫kom!
powinna tutaj byc bo widzialam ze sie wypowiadala w watku dotyczacym mycia wlosow czekamy na nia
Stary 2005-09-24, 18:27   #441
beoneself
Zakorzenienie

Jestem jestem Fotki tak jak obieca豉m to zrobi豉m przedwczoraj, ale kabel, dzi瘯i kt鏎emu przegra豉m je na kompa dojecha dopiero dzisiaj (niestety sprz皻 po篡czam ).
I dzisiaj zrobi豉m jeszcze kilka fotek, w wersji bez uzycia prostownicy )

Musz jeszcze wszystko pozmniejsza i wklej.
Ciesz si, 瞠 pami皻acie
Stary 2005-09-24, 19:18   #442
beoneself
Zakorzenienie

No dobra. Nie jestem zadowolona, ale obieca豉m Wam, 瞠 wklej...
Dajcie zna jak zobaczycie, potem je st康 usuwam, bo nie lubi swoich fotek w sieci

Zdj璚ie 1: bez prostowania. U這篡造 si akurat ca趾iem w porz康ku Zamaza豉m twarz, bo wysz這 nieszczeg鏊nie
Zdj璚ie 2, 3 i 4 po prostowaniu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (24,7 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (60,5 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (46,5 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (39,1 KB, 50 za豉dowa)
Stary 2005-09-24, 19:21   #443
froggie
Zakorzenienie

Misie podoba fajnie Ci w nich
Stary 2005-09-24, 19:25   #444
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
No dobra. Nie jestem zadowolona, ale obieca豉m Wam, 瞠 wklej...
Dajcie zna jak zobaczycie, potem je st康 usuwam, bo nie lubi swoich fotek w sieci

Zdj璚ie 1: bez prostowania. U這篡造 si akurat ca趾iem w porz康ku Zamaza豉m twarz, bo wysz這 nieszczeg鏊nie
Zdj璚ie 2, 3 i 4 po prostowaniu.
cool fajna lekka fryzurka i grzyweczka wygladasz calkiem inaczej niz wczesniej ale zmiana super
Stary 2005-09-24, 20:16   #445
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
cool fajna lekka fryzurka i grzyweczka wygladasz calkiem inaczej niz wczesniej ale zmiana super

po prostowaniu super masz te w這ski
ja jak wyprostuj to podobnie mi si uk豉daj tylko s z 10cm d逝zsze
Stary 2005-09-24, 20:56   #446
beoneself
Zakorzenienie

Dzi瘯uj dziewczyny, kochane jeste軼ie
Stary 2005-09-25, 09:30   #447
Puniax
Rozeznanie

Beoneself - masz baaardzo fajn fryzurk. Ja my郵a豉m, 瞠 ci naprawd spieprzy豉 fryzjerka w這sy, a ona ci zrobi豉 bardzo fajn, modn, fryzurk. Bardzo 豉dnie ci wycieniowa豉 w這ski i grzyweczka te jest super, a ona z reszt za 2 tygodnie b璠zie ci si璕a brwi. Kurcze, 瞠bym ja mia豉 pewno嗆, 瞠 m鎩 fryzjer b璠zie mia takie wyczucie, to ju bym by豉 po obci璚iu...
Stary 2005-09-25, 11:10   #448
smerfeta01
Zakorzenienie

postanowi豉m zakupi sobie jeszcze herbatk pokrzywow mo瞠 pomo瞠
Stary 2005-09-25, 11:59   #449
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Beoneself - masz baaardzo fajn fryzurk. Ja my郵a豉m, 瞠 ci naprawd spieprzy豉 fryzjerka w這sy, a ona ci zrobi豉 bardzo fajn, modn, fryzurk. Bardzo 豉dnie ci wycieniowa豉 w這ski i grzyweczka te jest super, a ona z reszt za 2 tygodnie b璠zie ci si璕a brwi. Kurcze, 瞠bym ja mia豉 pewno嗆, 瞠 m鎩 fryzjer b璠zie mia takie wyczucie, to ju bym by豉 po obci璚iu...
Puniax, ja naprawd by豉m za豉mana, kiedy po raz pierwszy zobaczy豉m si w lustrze... Na dodatek w這sy potraktowa豉 mi okr庵陰 szczotk I wygl康掖am, jak ja ty zwykle m闚i... no, jak jaki grzyb
Zaraz po fryzjerze umy豉m w這sy i wyprostowa豉m.
Teraz ju przyzwyczai豉m si do siebie w nowym wydaniu, ju si fajnie czuj
Nie wiem jak z t grzywka, czy jest mi z ni lepiej, cz y gorzej (???), w ka盥ym razie polubi造鄉y si, i narazie wcale nie mam zamiaru jej zapuszcza
Stary 2005-09-25, 14:00   #450
smerfeta01
Zakorzenienie

a co my郵icie o tym szamponie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9155
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.