dylematy ma這laty heheh:) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-25, 16:10   #451
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Puniax, ja naprawd by豉m za豉mana, kiedy po raz pierwszy zobaczy豉m si w lustrze... Na dodatek w這sy potraktowa豉 mi okr庵陰 szczotk I wygl康掖am, jak ja ty zwykle m闚i... no, jak jaki grzyb
Zaraz po fryzjerze umy豉m w這sy i wyprostowa豉m.
Teraz ju przyzwyczai豉m si do siebie w nowym wydaniu, ju si fajnie czuj
Nie wiem jak z t grzywka, czy jest mi z ni lepiej, cz y gorzej (???), w ka盥ym razie polubi造鄉y si, i narazie wcale nie mam zamiaru jej zapuszcza
W grzywce ci bardzo 豉dnie. Nie musisz jej od razu zapuszcza. Ale znaj帷 nasze co chwila inne zachcianki, to pewnie za kilka miesi璚y zn闚 j zapu軼isz. Wszystko nam si nudzi po pewnym czasie... Ale ciesz si, 瞠 si przekona豉 do nowej fryzurki, bo ci w niej naprawd do twarzy. To jest po prostu kwestia przyzwyczajenia do nowego wygl康u.
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 16:22   #452
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Smerfeta mam Radicala ale nie tego do farbowanych wlosow tylko do zniszczonych i na poczatku bylam zadowolona bo puszyste wloski i wogole a potem tam mi przesuszyl wlosy ze ich nie poznawalam. Natychmiast go odstawilam i jest o niebo lepiej..Z tego co wiem to oba radicale wysuszaja..
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 18:18   #453
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Jak tam u Was? Mnie od kliku dni trzyma mnie niez貫 przezi瑿ienie Nie mam na nic si造, ledwo trzymam si na nogach, ale... zaraz znowu godzina piel璕nacji dla moich w這s闚

Kiedy wszystko co by這 zwi您ane z w這sami: mycie, od篡wki, strasznie mnie m璚zy這 i wkurza這, i najch皻niej nie robi豉bym tego wog鏊e (joke ), ale jednak lubi si mie puszyste w這sy zaraz po umyciu^^

Teraz to wygl康a ca趾iem inaczej... Mycie, piel璕nowanie - sprawia mi wielk przyjemno嗆 Uwielbiam si nimi zajmowa, wr璚z poprawia mi to humor
Tak wi璚 id zapomnie o os豉bieniu i z造m samopoczuciu i id zrobi co dla siebie... : )
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 22:49   #454
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Jak tam u Was? Mnie od kliku dni trzyma mnie niez貫 przezi瑿ienie Nie mam na nic si造, ledwo trzymam si na nogach, ale... zaraz znowu godzina piel璕nacji dla moich w這s闚

Kiedy wszystko co by這 zwi您ane z w這sami: mycie, od篡wki, strasznie mnie m璚zy這 i wkurza這, i najch皻niej nie robi豉bym tego wog鏊e (joke ), ale jednak lubi si mie puszyste w這sy zaraz po umyciu^^

Teraz to wygl康a ca趾iem inaczej... Mycie, piel璕nowanie - sprawia mi wielk przyjemno嗆 Uwielbiam si nimi zajmowa, wr璚z poprawia mi to humor
Tak wi璚 id zapomnie o os豉bieniu i z造m samopoczuciu i id zrobi co dla siebie... : )
Witaj w grupie przezi瑿ionych, ja te od dw鏂h tygodni nie mog si ca趾iem wykurowa...
Ja te dzisiaj mia豉m godzin piel璕nacji dla moich w這s闚 czyli maseczk za 鄴速ka itd... I chyba jutro odwa輳 si i嗆 do fryzjera obci望 ko鎍闚ki, bo mnie po prostu denerwuj. Nawet m鎩 narzeczony powiedzia, 瞠 mam co zniszczone ko鎍闚ki (cho obci望 mi nie pozwoli :P bo lubi mnie w d逝窺zych w這sach). Jutro zdam relacj z podci璚ia.
Stary 2005-09-25, 22:56   #455
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Witaj w grupie przezi瑿ionych, ja te od dw鏂h tygodni nie mog si ca趾iem wykurowa...
Ja te dzisiaj mia豉m godzin piel璕nacji dla moich w這s闚 czyli maseczk za 鄴速ka itd... I chyba jutro odwa輳 si i嗆 do fryzjera obci望 ko鎍闚ki, bo mnie po prostu denerwuj. Nawet m鎩 narzeczony powiedzia, 瞠 mam co zniszczone ko鎍闚ki (cho obci望 mi nie pozwoli :P bo lubi mnie w d逝窺zych w這sach). Jutro zdam relacj z podci璚ia.
... tylko pami皻aj ostro pilnowa, aby ko鎍闚ki by造 ko鎍闚kami, a nie 5 centymetrami ))

Zrobi豉m sobie dzisiaj ju po raz czwarty WAX. W這sy myj Nerilem.
Eh, wiecie co, coraz bardziej zaczyna mnie martwi to moje wypadanie w這s闚 Ju od 5 tygodni stosuj szampon garnier neril i dwa razy na tydzie tonik g.neril, prawie cztery tygodnie bior skrzyp polny, ten w zielonym opakowaniu...
A w這sy jak wypada造, tak wypadaj, a nawet bardziej! Ca貫 siteczko z wanny we w這sach. Ilo嗆 w這s闚, kt鏎e wypadaj mi podczas mycia jest powalaj帷a Jedno szcz窷cie, 瞠 mi璠zy myciami nie sypi si z g這wy...
Ehh, ju nie wiem co robi. Wstrzyma si jeszcze, by cierpliwa?

3majcie si wszystkie
Stary 2005-09-26, 09:42   #456
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
... tylko pami皻aj ostro pilnowa, aby ko鎍闚ki by造 ko鎍闚kami, a nie 5 centymetrami ))

Zrobi豉m sobie dzisiaj ju po raz czwarty WAX. W這sy myj Nerilem.
Eh, wiecie co, coraz bardziej zaczyna mnie martwi to moje wypadanie w這s闚 Ju od 5 tygodni stosuj szampon garnier neril i dwa razy na tydzie tonik g.neril, prawie cztery tygodnie bior skrzyp polny, ten w zielonym opakowaniu...
A w這sy jak wypada造, tak wypadaj, a nawet bardziej! Ca貫 siteczko z wanny we w這sach. Ilo嗆 w這s闚, kt鏎e wypadaj mi podczas mycia jest powalaj帷a Jedno szcz窷cie, 瞠 mi璠zy myciami nie sypi si z g這wy...
Ehh, ju nie wiem co robi. Wstrzyma si jeszcze, by cierpliwa?

3majcie si wszystkie
Kurcze, mi te tak wypada造, ale jak zacz窸am kuracj Seboradinem (ampu趾i, szampon, balsam, lotion) i tabletkami ze skrzypu, to przesta造 wypada... A tobie jeszcze wypadaj... Nie wiem dlaczego, ale mo瞠 to sprawa tego Nerilu, bo on podobno powoduje na pocz徠ku silne wypadanie w這s闚. Ja akurat Nerilu nie u篡wa豉m i mi przesta造 szybko wypadac. Mo瞠 odstaw go narazie.
Stary 2005-09-26, 09:47   #457
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
No dobra. Nie jestem zadowolona, ale obieca豉m Wam, 瞠 wklej...
Dajcie zna jak zobaczycie, potem je st康 usuwam, bo nie lubi swoich fotek w sieci

Zdj璚ie 1: bez prostowania. U這篡造 si akurat ca趾iem w porz康ku Zamaza豉m twarz, bo wysz這 nieszczeg鏊nie
Zdj璚ie 2, 3 i 4 po prostowaniu.
A jak masz prostownic?
Stary 2005-09-26, 10:53   #458
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Smerfeta mam Radicala ale nie tego do farbowanych wlosow tylko do zniszczonych i na poczatku bylam zadowolona bo puszyste wloski i wogole a potem tam mi przesuszyl wlosy ze ich nie poznawalam. Natychmiast go odstawilam i jest o niebo lepiej..Z tego co wiem to oba radicale wysuszaja..

szkoda ju my郵a豉m 瞠by go sobie kupi bo recenzje ma fajowe no ale nic, poszukam czego innego.
OStatnio korzystam nie wiem z czyjego to ju sposobu wlewania szamponu, olejku rycynowego i wody do kubeczka, wymieszania i mycia w這s闚 i musze przyzna ze chyba po tym w這sy mi si mniej przet逝szczaj. A tak si ba豉m o ten olejek... wszystko jest miejmy nadziej na dobrej drodze
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-26, 12:54   #459
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
A jak masz prostownic?
Babyliss pro 24mm.
A przed prostowaniem zawsze stosuj mleczko chroni帷e przed wys. temperatur z loreala hot liss.
Ahhh, reklama )
Stary 2005-09-26, 12:59   #460
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Kurcze, mi te tak wypada造, ale jak zacz窸am kuracj Seboradinem (ampu趾i, szampon, balsam, lotion) i tabletkami ze skrzypu, to przesta造 wypada... A tobie jeszcze wypadaj... Nie wiem dlaczego, ale mo瞠 to sprawa tego Nerilu, bo on podobno powoduje na pocz徠ku silne wypadanie w這s闚. Ja akurat Nerilu nie u篡wa豉m i mi przesta造 szybko wypadac. Mo瞠 odstaw go narazie.
Naprawde nie mam poj璚ia, dlaczego wypadanie moich w這s闚 jeszcze nie usta這...
W ka盥ym razie sko鎍zy mi si tonik z garnier neril.
Dzisiaj ju kupi豉m sobie Seboradin Niger LOTION, wi璚 teraz zachwalany przez Was Seboradin wciera b璠...
Tylko ten zapach 這hohohohoooo... Jak to prze篡造軼ie?! Polecaj stosowa po umyciu, to co ja poczn, aby wszyscy w promieniu 100 metr闚 ode mnie nie zwiali?

A wi璚 teraz dla moich w這s闚: szampon garnier neril. seboradin lotion. skrzyp polny. wax.
Pomo瞠? MUSI!
Stary 2005-09-26, 13:09   #461
smerfeta01
Zakorzenienie

mi te ci庵le wypadaj w這sy zastanawiam si czy to ten wax powoduje nie jest to fajne....ale mam nadziej ze wkr鏒ce ustanie.
Co do lotionu Seboradin ja go zawsze stosuj na noc, bo faktycznie ma nieprzyjemny zapaszek no i przela豉m go do buteleczki z dozownikiem
Stary 2005-09-26, 13:59   #462
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Naprawde nie mam poj璚ia, dlaczego wypadanie moich w這s闚 jeszcze nie usta這...
W ka盥ym razie sko鎍zy mi si tonik z garnier neril.
Dzisiaj ju kupi豉m sobie Seboradin Niger LOTION, wi璚 teraz zachwalany przez Was Seboradin wciera b璠...
Tylko ten zapach 這hohohohoooo... Jak to prze篡造軼ie?! Polecaj stosowa po umyciu, to co ja poczn, aby wszyscy w promieniu 100 metr闚 ode mnie nie zwiali?

A wi璚 teraz dla moich w這s闚: szampon garnier neril. seboradin lotion. skrzyp polny. wax.
Pomo瞠? MUSI!
Ale ten Seboradin Lotion 鄉ierdzi tylko podczas nak豉dania, a ju za kilka minut w og鏊e go nie czu.
Boneself, a mo瞠 spr鏏uj jeszcze odstawi szampon Neril... w zamian u篡waj jakiego zwyk貫go. Ale to tylko moja propozycja, by mo瞠 niezbyt trafna
Stary 2005-09-26, 14:06   #463
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Babyliss pro 24mm.
A przed prostowaniem zawsze stosuj mleczko chroni帷e przed wys. temperatur z loreala hot liss.
Ahhh, reklama )
A drogie to mleczko? Mog豉by wklei jekie linki produkt闚 do piel璕nacji w這s闚 prostowanych z KWC?
Stary 2005-09-26, 14:09   #464
Puniax
Rozeznanie

No to teraz ja:
PODCI呁AM WΜSY nie wytrzyma豉m,posz豉m do fryzjerki i wyt逝maczy豉m dok豉dnie o jak fryzurk mi chodzi (ze zdj璚iami ). Jestem zadowolona, bo obci窸a mnie tak, jak chcia豉m. Na razie nie mam 瘸dnego zdj璚ia, bo nie mam cyfr闚ki. Ale jak mi m鎩 ch這pak zrobi, to wklej.
Stary 2005-09-26, 14:22   #465
Puniax
Rozeznanie

Smerfetko, co z tym olejkiem kokosowym? Pyta造鄉y z Limonk o niego, ale nic nie odpisa豉 ...
Stary 2005-09-26, 14:27   #466
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
A drogie to mleczko? Mog豉by wklei jekie linki produkt闚 do piel璕nacji w這s闚 prostowanych z KWC?
Ja u篡wam tego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
Da豉m za nie ok. 15z z supermarkecie. Butelka niewielka, ale bardzo wydajne
Jestem z niego zadowolona, ale w najbli窺zym czasie mam zamiar zakupi olejek do prostowania z Renee Blanche:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10439
Innych firm jeszcze nie stosowa豉m...
Przejrzyj mo瞠 jeszcze jakie inne w徠ki na fryzjerskim. No i kwc. Jak co jeszcze znajd, to si odezw.
Pozdrawiam
Stary 2005-09-26, 14:28   #467
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
No to teraz ja:
PODCI呁AM WΜSY nie wytrzyma豉m,posz豉m do fryzjerki i wyt逝maczy豉m dok豉dnie o jak fryzurk mi chodzi (ze zdj璚iami ). Jestem zadowolona, bo obci窸a mnie tak, jak chcia豉m. Na razie nie mam 瘸dnego zdj璚ia, bo nie mam cyfr闚ki. Ale jak mi m鎩 ch這pak zrobi, to wklej.
To opisz dok豉dnie... Z jakich w這s闚 na jakie itd...
Stary 2005-09-26, 14:31   #468
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ale ten Seboradin Lotion 鄉ierdzi tylko podczas nak豉dania, a ju za kilka minut w og鏊e go nie czu.
Boneself, a mo瞠 spr鏏uj jeszcze odstawi szampon Neril... w zamian u篡waj jakiego zwyk貫go. Ale to tylko moja propozycja, by mo瞠 niezbyt trafna
Chyba jeszcze spr鏏uj jaki ampu貫k. Jestem chora i do ko鎍a tygodnia zostaj w domu, wi璚 niech sobie to to 鄉ierdzi ile chce, je郵i tylko moje w這sy pozostan na swoich miejscach
Stary 2005-09-26, 16:06   #469
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Smerfetko, co z tym olejkiem kokosowym? Pyta造鄉y z Limonk o niego, ale nic nie odpisa豉 ...
przepraszam ze was zaniedba豉m, ju 酥iesz z informacjami na temat tego olejku z forum Biochemia Urody :

Do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia.

Olej kokosowy zawiera glownie kwasy tluszczowe nasycone i jest jeszcze bardziej komedogenny niz winogronowy, przynajmniej w praktyce, dlatego jako natluszczacz do skory odradzam.

Na wlosy polecany jest olej kokosowy, w tym przypadku czytalam artykul porownujacy rozne oleje roslinne i ich dzialanie na wlosy i kokosowy wypadl najlepiej, wiec mysle, ze na rzesy takze kokosowy moglby sie sprawdzic.

Olej kokosowy jest jedynym olejem roslinnym twardym, a nie plynnym. Olej kokosowy rafinowany nie ma kokosowego zapachu. Olej kokosowy naturalny, nierafinowany jest "buro-bialy i ma konsystencje smalczyku i kokosowy zapach" (fishbina).

spos鏏 u篡cia :
nak豉da si go na w這sy przed myciem, w k徙ieli ( tak jak wax pod r璚znikiem ), po ok.20min. zmywa si i normalnie myje w這sy.

S 2 rodzaje :
- Nierafinowany - pachnie pi瘯nie kokosami, jest g瘰ty, posta cia豉 sta貫go.
- rafinowany - prawie wcale nie pachnie, ciek造.

Efekt :
w這sy s bardziej elastycznie, silniej si b造szcz, s od篡wione i nawil穎ne.

Stary 2005-09-26, 17:09   #470
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
przepraszam ze was zaniedba豉m, ju 酥iesz z informacjami na temat tego olejku z forum Biochemia Urody :

Do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia.

Olej kokosowy zawiera glownie kwasy tluszczowe nasycone i jest jeszcze bardziej komedogenny niz winogronowy, przynajmniej w praktyce, dlatego jako natluszczacz do skory odradzam.

Na wlosy polecany jest olej kokosowy, w tym przypadku czytalam artykul porownujacy rozne oleje roslinne i ich dzialanie na wlosy i kokosowy wypadl najlepiej, wiec mysle, ze na rzesy takze kokosowy moglby sie sprawdzic.

Olej kokosowy jest jedynym olejem roslinnym twardym, a nie plynnym. Olej kokosowy rafinowany nie ma kokosowego zapachu. Olej kokosowy naturalny, nierafinowany jest "buro-bialy i ma konsystencje smalczyku i kokosowy zapach" (fishbina).

spos鏏 u篡cia :
nak豉da si go na w這sy przed myciem, w k徙ieli ( tak jak wax pod r璚znikiem ), po ok.20min. zmywa si i normalnie myje w這sy.

S 2 rodzaje :
- Nierafinowany - pachnie pi瘯nie kokosami, jest g瘰ty, posta cia豉 sta貫go.
- rafinowany - prawie wcale nie pachnie, ciek造.

Efekt :
w這sy s bardziej elastycznie, silniej si b造szcz, s od篡wione i nawil穎ne.

A jakie zdj璚ie masz? Jest na kWC? Mnie by oczywi軼ie interesowa ten nierafinowany
Stary 2005-09-26, 17:15   #471
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ja u篡wam tego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521
Da豉m za nie ok. 15z z supermarkecie. Butelka niewielka, ale bardzo wydajne
Jestem z niego zadowolona, ale w najbli窺zym czasie mam zamiar zakupi olejek do prostowania z Renee Blanche:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10439
Innych firm jeszcze nie stosowa豉m...
Przejrzyj mo瞠 jeszcze jakie inne w徠ki na fryzjerskim. No i kwc. Jak co jeszcze znajd, to si odezw.
Pozdrawiam
Dzi瘯i. Szczerze m闚i帷 to jeszcze nie przegl康a豉m KWC, bo ja tak przy okazji... moja siostra ma zamiar kupi prostownic i w zwi您ku z tym jaki preparat do piel璕nacji w這s闚 prostowanych, i poprosi豉 mnie 瞠bym zapyta豉 o co takiego na forum. Ja nie u篡wam prostownicy.
Stary 2005-09-26, 19:37   #472
ewelka2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Ja tak瞠 postanoiwlam zapuscic wloski.Mam pewien sposob zakladam opaske i krece wloski na grube papiloty ale nie trzymam za dlugo bo robia sie tzw baranki Tyko mam problem bo te loki zbyt dlugo sie nie trzymaja. Zwyczajnie sie rozwalaja po jakims zcasie a nie chce korzystac z tych wrzystkich "utwardzaczy fryzur" poniewaz mam wloski a bardziej szczegolowo koncowki poprzepalane od balejazy i rozjasniania.Moze wy macie jakies pomysl co zrobic zeby te loczki sie nie rozlatywaly. Zaznaczam jednak ze jak juz loczki sie rozleca to wlosy robia sie proste wiec nie az tak zle. Nie ktore dziewczyny pisaly ze maja koncowki napuszone. Jak stosuje odzywke Joanny (ok 5zl) i wlosy sa super.
Stary 2005-09-27, 14:09   #473
smerfeta01
Zakorzenienie

zamieszczam link do oleju kokosowego http://www.wegetarianin.pl/sklep/pro...roducts_id/208
Stary 2005-09-27, 15:25   #474
Puniax
Rozeznanie

Dzi瘯uj Smerfeto

A ja obieca豉m wklei zdj璚ie swojej nowej fryzurki. Niestety jeszcze nie mam zdj耩 i nie wiem, kiedy je b璠 mia豉. M鎩 ch這pak nie chce mi za bardzo robi zdj耩, bo nie lubi moich fotek w internecie Ale mo瞠 jakie wklej, jak b璠 mia豉. Moja fryzurka podobna jest do tej na poni窺zej fotce, tylko 瞠 ja mam nieco cie雟ze te w這ski. Ale obci璚ie podobne, to zdj璚ie pokaza豉m fryzjerce zanim wzi窸a w r璚e no篡czki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryz14.jpg (44,9 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2005-09-27, 16:36   #475
Amberka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Heyka, jestem tutaj nowa. Wpad豉m tu przypadkiem i totalnie zaciekawi這 mnie 'zgromadzenie zapuszczanek'. Mam do was pytanko znacie jakies domowe kosmetyki (tzw.babuni )aby wzmocni zniszczone w這ski? I czy dobre sa te szampony ze z這tej lini Pantin do regenreacji???
Amberka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-27, 16:40   #476
netiaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 449

neistety stac mnie bylo na przeczytanie tylko 10 stron, troche si zmieczy豉m... ch皻nie bym do陰czy豉 do zapuszczaj帷ych ale jakos cierpliwa nigdy nie by豉m i wiem ze p鎩de do fryzjera do piel璕nacji u篡wa tylko szamponu (sunslik) odzywki (sunslik) mleczka (niepamietam) olekju(rycynowy). Nie wiem czy kupi wax, wlosy mam strasznie cienkie,bez po造sku, matowe, suche i pusz帷e si. Niby fale ale gdybym z nimi nic nie robi豉 to po prostu siano! mam pytanie, wax raczej obci捫a w這sy czy zwi瘯sza puszysto嗆 i powoduje 瞠 s lekkie?
Stary 2005-09-27, 18:15   #477
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez netiaa
neistety stac mnie bylo na przeczytanie tylko 10 stron, troche si zmieczy豉m... ch皻nie bym do陰czy豉 do zapuszczaj帷ych ale jakos cierpliwa nigdy nie by豉m i wiem ze p鎩de do fryzjera do piel璕nacji u篡wa tylko szamponu (sunslik) odzywki (sunslik) mleczka (niepamietam) olekju(rycynowy). Nie wiem czy kupi wax, wlosy mam strasznie cienkie,bez po造sku, matowe, suche i pusz帷e si. Niby fale ale gdybym z nimi nic nie robi豉 to po prostu siano! mam pytanie, wax raczej obci捫a w這sy czy zwi瘯sza puszysto嗆 i powoduje 瞠 s lekkie?
Mi Wax nie obci捫a w這s闚, lecz dodaje im po造sku, s takie mi璚iutkie i delikatne...
Stary 2005-09-27, 18:53   #478
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Amberka
Heyka, jestem tutaj nowa. Wpad豉m tu przypadkiem i totalnie zaciekawi這 mnie 'zgromadzenie zapuszczanek'. Mam do was pytanko znacie jakies domowe kosmetyki (tzw.babuni )aby wzmocni zniszczone w這ski? I czy dobre sa te szampony ze z這tej lini Pantin do regenreacji???
No przecie s造nna maseczka z 鄴速ka, przepis znajdziesz tu: (sp鎩rz na post 97 )
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=%BF%F3%B3tko
Stary 2005-09-27, 22:09   #479
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Puniax
OOOOOO! To taniutko jak na Seboradin...
A ja 酥iesz poinformowa, 瞠 w markecie E'Leclerc w promocji s szampony i balsamy Gliss Kur - 6.99 z, a wcze郾iej kosztowa造 9.09 z.
I jeszcze nowsza informacja. Na ulotce marketu Carrefour zobaczy豉m, 瞠 od 30 wrze郾ia b璠zie promocja na Gliss Kur - zestaw "szampon+balsam" b璠zie kosztowa 11,60 z.
Stary 2005-09-28, 10:48   #480
smerfeta01
Zakorzenienie

o to niezwykle tanio jak na zestaw chyba si skusz
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.