dylematy ma這laty heheh:) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-28, 10:52   #481
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Dzi瘯uj Smerfeto

A ja obieca豉m wklei zdj璚ie swojej nowej fryzurki. Niestety jeszcze nie mam zdj耩 i nie wiem, kiedy je b璠 mia豉. M鎩 ch這pak nie chce mi za bardzo robi zdj耩, bo nie lubi moich fotek w internecie Ale mo瞠 jakie wklej, jak b璠 mia豉. Moja fryzurka podobna jest do tej na poni窺zej fotce, tylko 瞠 ja mam nieco cie雟ze te w這ski. Ale obci璚ie podobne, to zdj璚ie pokaza豉m fryzjerce zanim wzi窸a w r璚e no篡czki
Ta fryzurka 郵iczna! Na pewno 鈍ietni wygl康asz

No i dzi瘯ujemy z wszystkie niusy^^
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-29, 10:03   #482
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

No, do urody tej dziewczyny troch mi brakuje... Przede wszystkim to w這s闚 mam o wieeele mniej ni ona Ale ja jestem bardzo zadowolona ze swojej fryzurki, w這sy mi si lepiej uk豉daj ni wcze郾iej. Nie zawiod豉m si na fryzjerce, cho sz豉m do niej pierwszy raz.

Dziewczyny dawajcie newsy !
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-29, 10:54   #483
beoneself
Zakorzenienie

Dziewczyny, WAX na prawde dzia豉
Na wypadanie niestety nie, ale na kondycj moich w這s闚. S o wiele bardziej g豉dkie, mi瘯kie, lepiej si uk豉daj i b造szcz. Zyska造 jaki z這tawy po造sk, kt鏎ego wcze郾iej ie by這. Fajnie, fajnie Wczoraj nie prostowalam w這s闚 po myciu, da豉m im odetchn望 a m鎩 tata jak przechodzi dotkn掖 moich w這s闚 i : "o rany, jakie mi瘯kie"

Puniax, wcieram dzielnie Seboradin Lotion codziennie, od poniedzia趾u!
A w這sy lec, i lec i lec...
W najbli窺zych dniach wybieram si do lekarza, a potem do dermatologa. Mo瞠 mi jakie badanie przepisz...?
I wyczyta豉m, 瞠 mog wypada z powodu niedoboru magnezu. A fakt faktem, 瞠 kawe pijam. Jedn fili瘸nk na dzie, ale jednak. Czy to mo瞠 dlatego? W ka盥ym razie - zacz窸am 造ka Magnez b6 co鈣am

Dziewczyny, odzywajcie si Gdzie si podzia豉 ca豉 reszta ?
Stary 2005-09-30, 08:30   #484
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

na mnie te Wax chyba zacz掖 dzia豉, w po陰czeniu z Seboradinem zauwa篡豉m znacznie mniejsze wypadania w這s闚 a dzisiaj wys豉豉m tat do Kauflandu 瞠by kupi t od篡wk Hegronu, kt鏎 tak zachwalaj, bez sp逝kiwania z naft kosmetyczn
powiedzcie mi co w豉軼iwie dobrego dla w這s闚 robi ta nafta
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-01, 09:05   #485
smerfeta01
Zakorzenienie

skusi造軼ie si mo瞠 na ten olejek kokosowy
Stary 2005-10-01, 13:34   #486
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
skusi造軼ie si mo瞠 na ten olejek kokosowy
A ty ju u篡wa豉?
U mnie b璠zie ci篹ko, bo cierpi na brak kasy... a chcia豉m sobie ampu趾i seboradinu kupi
Stary 2005-10-01, 13:42   #487
smerfeta01
Zakorzenienie

u mnie te ci篹ko z kas na razie nie kupi豉m tego olejku, cho nie jest drogi, ale jak na razie zainwestowa豉m w t od篡wk bez sp逝kiwania Hegronu na olejek te przyjdzie czas
wiesz mo瞠 jakie dzia豉nie ma nafta kosmetyczna
Stary 2005-10-01, 13:47   #488
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie te ci篹ko z kas na razie nie kupi豉m tego olejku, cho nie jest drogi, ale jak na razie zainwestowa豉m w t od篡wk bez sp逝kiwania Hegronu na olejek te przyjdzie czas
wiesz mo瞠 jakie dzia豉nie ma nafta kosmetyczna
Ci庵le co o niej czytam, ale w豉軼iwie to nie mam poj璚ia...
Limonka albo Puniax pewnie b璠 wiedzia造, bo pisa造 te co o tej naturalne maseczce..
Stary 2005-10-01, 14:18   #489
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

niestety ja jeszcze nie kupilam sobie olejku kokosowego ale mam zamiar... a co to nafty kosmetycznej to jej glownym zadaniem jest wzmocnienie cebulek wlosa...ja czesto mieszam ja z olejkiem rycynowym i nakladam na 30 minut na wlosy. najgorszy jednak jest jej zapach bo mnie okropnie denerwuje... tylko trzeba uwazac z nafta i olejkiem bo dzialaja rozgrzewajaco i ja o maly wlos nie poparzylam sobie skory bo zostawilam je na troszke dluzej..jak sobie tylko przypomne te czerwona,piekaca skore i wogole wygladajaca jakbym ja wrzatkiem oblala to juz wole nie ryzykowac i zmywam po 30 minutach...jak mi sie skonczy moja nafta a aflofamu to kupie sobie inna bo mialam tez z kosmedu ale oddalam babci..nie zauwazylam roznicy w trudnoci zmywania bo ja nigdy nie moge calkowicie zmyc nafty dlatego robie ja wieczorem, potem kilka razy myje glowe i jeszcze rano musze bo okropnie wygladam..tylko raz mi sie zdarzylo ze wlosy po niej nie byly tluste...ale wydaje mi sie ze warto jej uzywac bo juz kilku mi znajomym osobom uratowala wlosy m.in. mojej babci i cioci... poza tym kosztuje okolo 5 zl a starcza na dlugo... ja teraz mam mocne cebulki wlosow ale nie wiem czemu je zawdzieczam bo uzywalam wszystkiego co sie dalo i nie wiem dokladnie co podzialalo...
P.S. Ale sie rozpisalam
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-01, 14:20   #490
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
niestety ja jeszcze nie kupilam sobie olejku kokosowego ale mam zamiar... a co to nafty kosmetycznej to jej glownym zadaniem jest wzmocnienie cebulek wlosa...ja czesto mieszam ja z olejkiem rycynowym i nakladam na 30 minut na wlosy. najgorszy jednak jest jej zapach bo mnie okropnie denerwuje... tylko trzeba uwazac z nafta i olejkiem bo dzialaja rozgrzewajaco i ja o maly wlos nie poparzylam sobie skory bo zostawilam je na troszke dluzej..jak sobie tylko przypomne te czerwona,piekaca skore i wogole wygladajaca jakbym ja wrzatkiem oblala to juz wole nie ryzykowac i zmywam po 30 minutach...jak mi sie skonczy moja nafta a aflofamu to kupie sobie inna bo mialam tez z kosmedu ale oddalam babci..nie zauwazylam roznicy w trudnoci zmywania bo ja nigdy nie moge calkowicie zmyc nafty dlatego robie ja wieczorem, potem kilka razy myje glowe i jeszcze rano musze bo okropnie wygladam..tylko raz mi sie zdarzylo ze wlosy po niej nie byly tluste...ale wydaje mi sie ze warto jej uzywac bo juz kilku mi znajomym osobom uratowala wlosy m.in. mojej babci i cioci... poza tym kosztuje okolo 5 zl a starcza na dlugo... ja teraz mam mocne cebulki wlosow ale nie wiem czemu je zawdzieczam bo uzywalam wszystkiego co sie dalo i nie wiem dokladnie co podzialalo...
P.S. Ale sie rozpisalam
Dzi瘯ujemy Limonko
Stary 2005-10-01, 16:50   #491
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

nie ma za co sluze pomoca
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-01, 19:09   #492
Puniax
Rozeznanie

Tak, potwierdzam, nafta ma dzia豉nie wzmacniaj帷e w這sy. S r騜ne rodzaje naft, a raczej nafty z r騜nymi dodatkami np. z olejkiem rycynowym, z wyci庵iem z rzepy, z witaminami i inne. Ja samej nafty nie stosuj, ale jako sk豉dnik mojej maseczki jest super.
Stary 2005-10-01, 23:05   #493
ja-czarna
BAN sta造

Lokalizacja: Jagoda na planie s造szysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomo軼i: 60

Hej kochane!!! Czy przyjmiecie mnie do swojego grona "zapuszczaczek"??? Ja od pewnego czasu zapuszczam w這sy...mam juz za ramiona... Hmm... Dzisiaj zacz窸am bra tabletki ze skrzypu bo przeczytalam, 瞠 po nich w這sy rosn

szybciej...zobaczymy

Mo瞠 powiem troch o moich w這skach...no c騜... od 3 lat codziennie je myj, susz i traktuj prostownic... po czym takim powinnam ju ich nie mie, a jednak sa zdrowe i mocne...potwierdzila to nawet moja ukochana fryzjerka... z tego powodu jestem happy ... nie u篡wam 瘸dnych "chemicznych" szampon闚 tylko wybieram same takie z czarnej rzepy lub skrzypu polnego albo pokrzywowy...uwierzcie mi naprawd s wspania貫... Moje w這sy s po nich mocne i w og鏊e super... oki ko鎍ze bo si rozpisa豉m a to pewnie nic ciekawego no to pa kochane i powiedzcie mi tylko czy zosta豉m przyj皻a cmoki dla Was!!! NIECH NAM TE WΜSY SZYBKO UROSN

BO JAK NIE TO .... !!!!!!!!!
ja-czarna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-01, 23:10   #494
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Witaj witaj w klubie maniaczek d逝窺zych w這s闚
Stary 2005-10-02, 10:10   #495
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 332

popieram ja-czarn, najlepsze s szampony naturalne, od d逝窺zego czasu u篡wam rumiankowego i czasem pokrzywowego i nie narzekam, a ile pieni璠zy zaoszcz璠z, np na nafte czy olejek
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-02, 10:29   #496
smerfeta01
Zakorzenienie

ja mam naft jako sk豉dnik tej maseczki Hegronu
Stary 2005-10-02, 10:58   #497
sylwia18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 832

ja juz od dawna zapuszczam ale dopiero jestem ch皻na na wstapienie do klubu mam nadziej 瞠 mnie na zbity pysk nie wykopiecie
Stary 2005-10-02, 13:05   #498
beoneself
Zakorzenienie

Witajcie
Stary 2005-10-02, 20:48   #499
netiaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 449

nie przeszkadza wam zapach olejku rycynowego? ja go po prostu nie moge zniesc! gdy tylko owieram butelecze od razu dostaje mdlosci! dodaje kilka kropel do szamponu ale pozniej gdy wlosy sa suche nadal czuje ten zapach!

Edytowane przez netiaa
Czas edycji: 2005-10-02 o 21:03 Pow鏚: literowka :)
netiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-02, 21:09   #500
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 332

Cytat:
Napisane przez netiaa
nie przeszkadza wam zapach olejku rycynowego? ja go po prostu nie moge zniesc! gdy tylko owieram butelecze od razu dostaje mdlosci! dodaje kilka kropel do szamponu ale pozniej gdy wlosy sa suche nadal czuje ten zapach!
wog鏊e, nic a nic nie czuj, nawet jak w這輳 nos do buteleczki mo瞠 masz poprostu inna firm olejku, m鎩 jest z Aflofarm Farmacja Polska
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 10:51   #501
smerfeta01
Zakorzenienie

ja r闚nie nic nie czuje ale chyba dzia豉 i ten olejek, i wax, bo w這ski coraz mniej wypadaj
Stary 2005-10-03, 14:05   #502
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
ja r闚nie nic nie czuje ale chyba dzia豉 i ten olejek, i wax, bo w這ski coraz mniej wypadaj
Smerfet(k?)o (mo瞠 by smerfetko?)
ah, zazdroszcz. u mnie ca造 czas po prostu fatalnie
nic a nic nie pomaga... ca貫 sitko przy odp造wie wanny we w這sach
za ponad tydzie id do dermatologa... ale innego, kt鏎ego poleci豉 mi moja lekark pierwszego kontaktu. bo poprzednia pani dermatolog by豉 niestety do kitu, przepisywa豉 mi nic nie daj帷e toniki.
ah. i jakie t逝ste ma軼ie, 瞠le i olejki, kt鏎e mia豉m wciera 2 razy dziennie. A jak mia豉m niby wyj嗆 z domu z OLEJEM na g這wie? efekt niemytych przez miesi帷 w這s闚. SWIETNIE
Stary 2005-10-03, 15:58   #503
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
za ponad tydzie id do dermatologa... ale innego, kt鏎ego poleci豉 mi moja lekark pierwszego kontaktu. bo poprzednia pani dermatolog by豉 niestety do kitu, przepisywa豉 mi nic nie daj帷e toniki.
ah. i jakie t逝ste ma軼ie, 瞠le i olejki, kt鏎e mia豉m wciera 2 razy dziennie. A jak mia豉m niby wyj嗆 z domu z OLEJEM na g這wie? efekt niemytych przez miesi帷 w這s闚. SWIETNIE
No tak, czego mog豉 si innego spodziewa... Ja sk捷 to znam. Lepiej zaczeka i i嗆 do poleconego lekarza (nawet prywatnie). A robi豉 sobie badania? Da豉 ci skierowania na badania?
Stary 2005-10-03, 16:44   #504
netiaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skrawka
wog鏊e, nic a nic nie czuj, nawet jak w這輳 nos do buteleczki mo瞠 masz poprostu inna firm olejku, m鎩 jest z Aflofarm Farmacja Polska
nie wiem z jakiej jest firmy bo nalepka sie star豉 samoistnie ale wazne ze pomaga moge troche wytrzymac, wlosy (po nim i po waxie) naprawde mniej wypadaja... no i sa miekkie i lsniace teraz poszukuje wosku moze jest jakis z tych ktore wyprobowalyscie godny uwagi?
Stary 2005-10-03, 16:48   #505
netiaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
tez mi poprzednia pani dermatolog przepisala jakis tlusty olej i kazala stosowac dwa razy dziennie, przez cala droge do domu zastanawialam sie jak to mam zrobic, wkoncu zrezygnowalam nalozylam sobie tylko wieczorem... i to bylo straszne, wlosy sie zlepily w jedna bryle, nie moglam tego ani splukac ani rozczesac, no po prostu koszmar... pachnialo czerwona herbata (ktora dla mnie wcale nie pachnie!) meczylam sie z tym 3 godzin
Stary 2005-10-03, 18:28   #506
beoneself
Zakorzenienie

Ciesz si, 瞠 mnie rozumiecie;} Mam nadziej, 瞠 moja nowa pani dermatolog(albo pan?) stanie na wysoko軼i zadania i pomo瞠 moim w這som
Puniax, lekarka z przychodni poleci豉 mi zdrobi badania te takie standardowe plus poziom 瞠laza... Ale mam si jeszcze wstrzyma i zaczeka tydzie na wizyt. Na dodatek poziomu magnezu w przychodni u mnie nie robi, tylko w jakim szpitalu. No, 鈍ietnie jest.
Ale wierz, 瞠 to w ko鎍u minie
Dzi瘯uje Wam za wszystkie rady
Stary 2005-10-06, 13:45   #507
beti_k
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do beti_k

Stosowalam kiedys Wax bo chcialam poprawic kondycje wlos闚. Przez pierwszy miesi帷 stosowania by造 sliczne, jakby g瘰ciejsze, z pieknym polyskiem. Po jakims czasie zaczely jak nigdy dot康 wypadac garsciami! Stracilam przez ten cholerny Wax polowe wlosow! Zrobily sie s豉be, cienkie, matowe az w koncu odstawilam go. Mysle ze jest za ciezki dla wlosow (mimo ze stosowalam go raz na tydzien) Juz dosz造 do siebie bo minelo troche czasu, teraz jak widze go na po趾ach w sklepie omijam go szerokim 逝kiem.
beti_k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-06, 16:44   #508
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beti_k
Stosowalam kiedys Wax bo chcialam poprawic kondycje wlos闚. Przez pierwszy miesi帷 stosowania by造 sliczne, jakby g瘰ciejsze, z pieknym polyskiem. Po jakims czasie zaczely jak nigdy dot康 wypadac garsciami! Stracilam przez ten cholerny Wax polowe wlosow! Zrobily sie s豉be, cienkie, matowe az w koncu odstawilam go. Mysle ze jest za ciezki dla wlosow (mimo ze stosowalam go raz na tydzien) Juz dosz造 do siebie bo minelo troche czasu, teraz jak widze go na po趾ach w sklepie omijam go szerokim 逝kiem.
Ja stosuj ju bardzo d逝go i takich objaw闚 nie mia豉m. A poza tym pierwszy raz spotykam si z tak opini o Waxie. Ja nadal go bardzo lubi
Stary 2005-10-06, 17:24   #509
beoneself
Zakorzenienie

Na mojej g這wie jak dot康, po 6 razach wax dokonuje samych pozytywnych zmian
W這sy bardziej mi瘯kie, zdrosze, b造szcz帷e
Ale jak narazie cebulek nie wzmocni, niestety.

By豉m u tego dermatologa i przepisa豉 mi p造n z jakim hormonem za 70 z! Ma豉 butelka 100ml!!!
Stary 2005-10-06, 18:12   #510
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Na mojej g這wie jak dot康, po 6 razach wax dokonuje samych pozytywnych zmian
W這sy bardziej mi瘯kie, zdrosze, b造szcz帷e
Ale jak narazie cebulek nie wzmocni, niestety.

By豉m u tego dermatologa i przepisa豉 mi p造n z jakim hormonem za 70 z! Ma豉 butelka 100ml!!!
A nie powiedzia豉 nic na temat przyczyny nadmiernego wypadania w這s闚? Czy to stres, przem璚zenie, niedob鏎 witamin, zniszczenie w這s闚 chemi...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.