dylematy ma這laty heheh:) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-24, 10:20   #601
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 841
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

[QUOTE=wunia83]Wersja nieudana: Laurent na Hipotecznej

mieszkalam pol zycia w lublinie,stamtad pochodze ale mieszkam teraz w lodzi i chodzilam zawsze scinac sie do Karola-kiedys pracowal na spoldzielczosci pracy a teraz wlasnie w adresie powyzej!!nigdy nie bylam niezadowolona, nawet jak nie chcialam scinac duzo to bylo ekstra.goroco go polecam!!
Opiumalfa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-24, 10:28   #602
Opiumalfa
Zakorzenienie

czes dziewczyny!!!oczywisice ten sam problem zmiatal mi sen z powiek od jakiegos roku najpierw myslalm ze to na jesien/wiosne ale w lecie nie przestaly wypadac.kupilam vichy AMINEXIL AMPULKI DO WCIERANIA i zuzylam 18 ampulek, mowiac szczerze nie przestaly mi jakos wypadac,moze troche mniej,ale na pewno szybciej rosly.w koncu stwierdzilam ze tak nie moze byc i zaczelam czytac wasze wypowiedzi i oto jak sie zaopatrzylam:
1.seboradin ampulki kuracja na 14 dni, wcieralam codziennie albo co drugi dzien(troche przetluszczaja wlosy ale niewiele)
2.szmpon seboradin niger
3.balsam z zenszeniem jako odzywka (bo ciezko sie rozczesuje bez niej)
4.od wewnatrza Humavit skrzyp i pokrzywa
5.raz na tydzien treatment henna wax(nakladam na wlosy czepek kapielowy i na to recznik zeby bylo cieplo)
6.po wykonczeniu ampulek zamiast bede uzywac lotionu seboradin

kuracja trwa jakies niecale trzy tygodnie i widze poprawe naprawde spora, nosze zazwyczaj kucyk iwec mi w czasie dnia nie maja jak wypadac ale jak czesze na wieczor to jest niewiele wlosow na szczotce, przed myciem tez rozczesuje i niewiele, w czasie mycia kilka, wiecej po odzywce, no i troche sie martwie ze rozczesujac wlosy jednak jest ich troche?dziewczyny to minie, ile mam pypadac podczas czesania po myciu??

ogolnie jestemzadowolona, na poduszcze jest dwa wlosy po nocy na krzyz, polecam seboradin goraco!!
Stary 2005-10-24, 10:31   #603
Opiumalfa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wunia83
Wersja nieudana: Laurent na Hipotecznej
Wersja udana: pani Edyta w Pro Arte

A jutro id podci望 grzywk tutaj: www.fryzjer.lublin.pl

Nie wiem, sk康 mi si to bierze, ale... lubi zmienia fryzjera. Nawet sprawdzonego, tak jak pani Edyta. Taka ...niewierna klientka jestem Zobaczymy jutro, czy mi to wyjdzie na dobre
to miala byc to:/troche mi sie nie udalo zacytowac
Stary 2005-10-25, 15:04   #604
ja-czarna
BAN sta造

Lokalizacja: Jagoda na planie s造szysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomo軼i: 60

Hym...ja jestem ju bliska za豉mania.....DLACZEGO ONE TAK WOLNO ROSN ...ja bym chchia豉 od razu ... u篡wam tylko szampon闚 zio這wych ale mam sobie zamar kupi zestaw Saponics... zobaczymy co z tego bedzie... w這sy mama zdrowe... a codziennie od 3 lat je myj i prostuj sama fryzjerka mi powiedzia豉, 瞠 jest w szoku co polecacie jesio na szybszy wzrost w這sk闚??? Bo ja to bym kiedy chcia豉 zachwyci tak fryzurk...uda mi si???
ja-czarna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-25, 15:07   #605
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

ja zamierzam za ok. miesi帷 zabra si za rozja郾ianie w這s闚, wi璚 b璠zie mi potrzebna jaka dobra kuracja wzmacniajaca zebym 造sa nie zosta豉 zastanawiam si nad ca陰 seri Seboradin ( szampon, od篡wka, lotion ) i jakie tabletki mo瞠 Skrzypovita?
mi te w這ski ma這 rosn, ale rosn
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-25, 15:08   #606
ja-czarna
BAN sta造

Lokalizacja: Jagoda na planie s造szysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomo軼i: 60
Exclamation Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

jesio zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka1.jpg (32,6 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka2.jpg (30,8 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka3.jpg (101,0 KB, 60 za豉dowa)
ja-czarna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-25, 15:20   #607
Opiumalfa
Zakorzenienie

smerfeta polecam cala game SEBORADIN!!!
Stary 2005-10-25, 15:37   #608
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Ahhh te cudne w這sy Alby
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 12:47   #609
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ahhh te cudne w這sy Alby
Nooooooooo. Chyba ka盥a z nas tak uwa瘸...... I w og鏊e ta Alba taka 豉dna jest....
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 13:55   #610
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
smerfeta polecam cala game SEBORADIN!!!

to w takim razie sobie kupi jak b璠 mie jaki przyp造w kaski
Stary 2005-10-26, 14:45   #611
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Nooooooooo. Chyba ka盥a z nas tak uwa瘸...... I w og鏊e ta Alba taka 豉dna jest....
Za ka盥ym razem rewelacyjna fryzura, w KA浴EJ jej do twarzy. Za ka盥ym razem nowy - dopasowany kolor brwi Ciekawy styl, fajne ciuchy...
Mam kilkaset fotek na kompie (:
Stary 2005-10-26, 17:24   #612
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 473

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=141224

Za taka fryzurke dlalabym sie pochalastac
Ja tez zapuszczam wloski... najdluzsze od spodu z tylu glowy do kopatek, najkrotsze z przodu do brody a miejscami krocej...
A co tej fryzurki to najabrdziej mi sie podoba grzywka i kolorek
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-26, 20:20   #613
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=141224

Za taka fryzurke dlalabym sie pochalastac
Ja tez zapuszczam wloski... najdluzsze od spodu z tylu glowy do kopatek, najkrotsze z przodu do brody a miejscami krocej...
A co tej fryzurki to najabrdziej mi sie podoba grzywka i kolorek
Ah ta fryzura Lohan to ju prawie wiza穎wa klasyka (:

Co jest, dziewczyny? Piszcie co tam u Was, jak zapuszczanie i walka z wypadaniem?

Ja przedwczoraj po raz drugi podcina豉m grzywk, bo te igie趾i zaczyna造 mi przeszkadza (:
Reszta w這s闚 sobie ro郾ie, ostatnio przed ponad tydzie da豉m im odetchn望 od prostownicy i chodzi陰m w spi皻ych
Stary 2005-10-26, 20:31   #614
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

hej dziewczyny sorki ze zagladam tutaj tak zadko ale same wiecie ... przyszlam pochwalic sie moja nowa zdobycza ktora jest szampon do wlosow tlustych z firmy FITOMED czailam sie juz na niego od dluzszego czasu ale neistety jest bardzo trudno dostepny odzywki niestety nigdzie nie znalazlam sklad jest obiecujacy gdyz na drugim miejscu po aqua znajduja sie olejki roslinne a nie SLS szamponik sie srednio pieni, ma przyzwoity zapach i ogolnie robi na mnie dobre wrazenie. oczywiscie moja mama dostaje juz szalu kiedy slyszy o moich kolejnych szamponach seboradin, radical, saponics, fitomed, sunsilk, kokosowy z oriflame, pantene i jeszcze kilka inych ...normalnie nie ma miejsca na nie w lazience (dobrze ze mam dwie :p) a co do moich wlosow to ja chce aby byly taaaaaaaaaaakie dlugie a narazie niestety sa taakie
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-27, 00:12   #615
Puniax
Rozeznanie

A mi dziewczyny dzisiaj wypad這 podczas mycia baaardzo du穎 w這s闚. Nie wiem, co si dzieje. Przecie ju mi nie wypada造... By mo瞠 chodzi tutaj o przem璚zenie i stres w ostatnich dniach (tak mam nadziej). Bo je郵i nadal b璠 wypada造, to zn闚 b璠 musia豉 si zaopatrzy w ca陰 seri do w這s闚 wypadaj帷ych... Ale jednak mam nadziej, 瞠 to chwilowe...

Edytowane przez Puniax
Czas edycji: 2005-10-27 o 12:11
Stary 2005-10-27, 08:47   #616
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

hej dziewczyny ja po ka盥ej wizycie u fryzjera obiecuje sobie 瞠 zapuszczam w這sy, ale za ka盥ym razem przychodzi kryzys i wtedy 軼inam, a potem 瘸逝je teraz mam w這sy tak do po這wy plec闚 i chcia豉bym tak jeszcze z 10 cm, ale znowu mam kryzys i bardzo mocno sie zastanawiam czy nie sci望 tak do ramion i mocno pocieniowa (i znowu przez tydzie b璠zie mi si podoba這 , a potem b璠e za這wa) w czasie mojego kryzysu powinny by pozamykane wszystkie salony fryzjerskie pozdrawiam
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-27, 12:29   #617
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nogala1
hej dziewczyny ja po ka盥ej wizycie u fryzjera obiecuje sobie 瞠 zapuszczam w這sy, ale za ka盥ym razem przychodzi kryzys i wtedy 軼inam, a potem 瘸逝je teraz mam w這sy tak do po這wy plec闚 i chcia豉bym tak jeszcze z 10 cm, ale znowu mam kryzys i bardzo mocno sie zastanawiam czy nie sci望 tak do ramion i mocno pocieniowa (i znowu przez tydzie b璠zie mi si podoba這 , a potem b璠e za這wa) w czasie mojego kryzysu powinny by pozamykane wszystkie salony fryzjerskie pozdrawiam
Ale i tak najgorsze jest zapuszczanie w這s闚 kr鏒kich na d逝go嗆 chocia do ramion. Bo jak si ma d逝gie (np. do 這patek) i chce si mie d逝窺ze, to nie jest tak najgorzej.., da si je u這篡, pokr璚i... a takie do szyji trudno si uk豉daj i ci篹ko si je zapuszcza...
Stary 2005-10-27, 12:36   #618
smerfeta01
Zakorzenienie

ja stwierdzi豉m 瞠 zapuszczanie ca趾iem dobrze mi wychodzi w這sy uros造 mi ju ok. 3cm jednak sta造 si jakie sianowate i musze je dobre nawil瘸 - w豉郾ie zastanawiam si nad kupnem jakiejs dobrej maseczki nawil瘸j帷ej, my郵 konkretnie nad Dove
i musz si bardziej zabra nad ich wzmocnieniem bo czeka mnie rozja郾ianie...
Stary 2005-10-27, 15:28   #619
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja stwierdzi豉m 瞠 zapuszczanie ca趾iem dobrze mi wychodzi w這sy uros造 mi ju ok. 3cm jednak sta造 si jakie sianowate i musze je dobre nawil瘸 - w豉郾ie zastanawiam si nad kupnem jakiejs dobrej maseczki nawil瘸j帷ej, my郵 konkretnie nad Dove
i musz si bardziej zabra nad ich wzmocnieniem bo czeka mnie rozja郾ianie...
Smerfetko, a to rozja郾ianie to jest konieczne? Bo ja bym ci chcia豉 odradzi... Kiedy rozja郾ia豉m bardzo du穎 i dobrze wiemy, 瞠 rozja郾iacze s najbardziej szkodliwe spo鈔鏚 malowide do w這s闚... Ja je郵i mia豉bym rozja郾ia w這sy, to tylko cieniutkie pasemka.
Stary 2005-10-27, 15:31   #620
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
hej dziewczyny sorki ze zagladam tutaj tak zadko ale same wiecie ... przyszlam pochwalic sie moja nowa zdobycza ktora jest szampon do wlosow tlustych z firmy FITOMED czailam sie juz na niego od dluzszego czasu ale neistety jest bardzo trudno dostepny odzywki niestety nigdzie nie znalazlam sklad jest obiecujacy gdyz na drugim miejscu po aqua znajduja sie olejki roslinne a nie SLS szamponik sie srednio pieni, ma przyzwoity zapach i ogolnie robi na mnie dobre wrazenie. oczywiscie moja mama dostaje juz szalu kiedy slyszy o moich kolejnych szamponach seboradin, radical, saponics, fitomed, sunsilk, kokosowy z oriflame, pantene i jeszcze kilka inych ...normalnie nie ma miejsca na nie w lazience (dobrze ze mam dwie :p) a co do moich wlosow to ja chce aby byly taaaaaaaaaaakie dlugie a narazie niestety sa taakie
Nooo rzeczywi軼ie sporo masz tych szampon闚... Ja mam aktualnie jeden - Timotei miodowy, ale jak zn闚 zaczn mi wypada te cholerne k豉ki (bo ostatnio coraz wi璚ej pojawia si ich w brodziku po myciu w這s闚), to b璠 musia豉 kupi jaki szampon i tonik, mia豉m Seboradin, to by mo瞠 teraz spr鏏uj Neril, ale jeszcze si wstrzymam, mo瞠 przestan, bo to si dzieje od kilku dni tylko.
Stary 2005-10-27, 16:31   #621
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Nooo rzeczywi軼ie sporo masz tych szampon闚... Ja mam aktualnie jeden - Timotei miodowy, ale jak zn闚 zaczn mi wypada te cholerne k豉ki (bo ostatnio coraz wi璚ej pojawia si ich w brodziku po myciu w這s闚), to b璠 musia豉 kupi jaki szampon i tonik, mia豉m Seboradin, to by mo瞠 teraz spr鏏uj Neril, ale jeszcze si wstrzymam, mo瞠 przestan, bo to si dzieje od kilku dni tylko.
Na pewno przestan wypada, MUSZ (:

Ja mam obecnie na stanie trzy szampony: Pregaine, kt鏎y u篡wam,
Garnier Neril, kt鏎ego ju nie u篡wam bo dla mnie jest bezskuteczny, a po這wa drugiej butelki zosta豉, wi璚 chyba wcisn tacie ,
i Sunsilk do w這s闚 delikatnych, taka jasnobe穎wa butelka, kiedy u篡wa豉m, przed moj walk z wypadaniem i tak stoi i stoi...

Co mo積a zrobi z nieu篡wanymi szamponami (: ?
Stary 2005-10-27, 18:25   #622
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Na pewno przestan wypada, MUSZ (:

Ja mam obecnie na stanie trzy szampony: Pregaine, kt鏎y u篡wam,
Garnier Neril, kt鏎ego ju nie u篡wam bo dla mnie jest bezskuteczny, a po這wa drugiej butelki zosta豉, wi璚 chyba wcisn tacie ,
i Sunsilk do w這s闚 delikatnych, taka jasnobe穎wa butelka, kiedy u篡wa豉m, przed moj walk z wypadaniem i tak stoi i stoi...

Co mo積a zrobi z nieu篡wanymi szamponami (: ?
No w豉郾ie, to jest to, czego nie znosz. Mam hopla na punkcie kosmetyk闚, ale nienawidz, kiedy stoj bezu篡tecznie. Jestem z natury osob bardzo lubi帷 porz康ek, zodiakaln pann, i lubi mie na stanie tylko takie kosmetyki (i nie tylko kosmetyki), kt鏎ych u篡wam, a jak stoj i zajmuj miejsce, to mnie po prostu wku... Dlatego staram si najpierw zu篡 to, co mam, a potem kupi i u篡wa nowych. A jak si da, to komu daj
Stary 2005-10-27, 18:34   #623
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Cytat:
Napisane przez Puniax
No w豉郾ie, to jest to, czego nie znosz. Mam hopla na punkcie kosmetyk闚, ale nienawidz, kiedy stoj bezu篡tecznie. Jestem z natury osob bardzo lubi帷 porz康ek, zodiakaln pann, i lubi mie na stanie tylko takie kosmetyki (i nie tylko kosmetyki), kt鏎ych u篡wam, a jak stoj i zajmuj miejsce, to mnie po prostu wku... Dlatego staram si najpierw zu篡 to, co mam, a potem kupi i u篡wa nowych. A jak si da, to komu daj
A ja zodiakaln panna nie jestem,ale te tak mam
U mnie chyba z 5butelek szampon闚 stoi,a ja u篡wam tylko jednego
a reszte mama zazwyczaj zu篡wa (farciara ka盥y szampon mo瞠 u篡wa ).
Stary 2005-10-27, 18:39   #624
Puniax
Rozeznanie

U mnie to jest do takiego stopnia, 瞠 moja rodzina dostaje czasem sza逝, bo non stop si ich czepiam, dlaczego nie zu篡j czego do ko鎍a, a zaczynaj u篡wa drugie opakowanie... Maj mnie nieraz dosy, ale nie znosz, jak moja siostra trzyma 7 buteleczek perfum, w kt鏎ych jest po kilka kropli
Stary 2005-10-27, 19:26   #625
NasteCzka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 357

=]

Edytowane przez NasteCzka
Czas edycji: 2005-10-28 o 19:07
NasteCzka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-27, 22:55   #626
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
sklad jest obiecujacy gdyz na drugim miejscu po aqua znajduja sie olejki roslinne a nie SLS szamponik sie srednio pieni
Im gorzej szampon si pieni tym lepiej dla nas

A tak na marginesie
Przy myciu i rozczesaniu w這sk闚 wypad這 mi ich ok 25, to du穎?
Stary 2005-10-28, 15:20   #627
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

chyba nie, skoro dziennie wypada nam ok. 100 w這s闚, a przecie przy myciu w這s闚 wypada ich najwi璚ej.
2-B jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-28, 15:20   #628
beoneself
Zakorzenienie

Froggie, kolejny uroczy avatar (:
Stary 2005-10-28, 15:22   #629
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez froggie

Im gorzej szampon si pieni tym lepiej dla nas

A tak na marginesie
Przy myciu i rozczesaniu w這sk闚 wypad這 mi ich ok 25, to du穎?
Ajjj... tyle to mi ostatnio przy czesaniu wypad這

A gdyby tyle wypada這 mi przy myciu, tobym szcz窷ciwa by豉 (:
Tak wi璚 nie masz si czym martwi!
Stary 2005-10-28, 17:19   #630
NasteCzka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 357

nie pomo瞠 mi nikt?

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.