dylematy ma這laty heheh:) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-10, 19:47   #691
anciaahk
kosmitka

Wiadomo軼i: 19 409
Wink Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Tu masz wszystkie cztery rodzaje Humavitu. Wiza瘸nki najcz窷ciej 造kaj Humavit Z, ale ty nie mo瞠sz, bo zawiera on skrzyp...

http://www.domzdrowia.pl/index.phtml...8a683&litera=H
dzi膮膮ki
Wybieram mi璠zy dwoma - jeden uzupe軟ia codzienn diet w witaminy B1, B2, niacyn oraz sk豉dniki mineralne; ale co to niacyna? A drugi Humavit M zawiera magnez i witamin B6, kt鏎y u豉twia zapami皻ywanie w procesach uczenia si oraz sprzyja zachowaniu elastyczno軼i naczy krwiono郾ych.... Stres mam, witaminy b璠 w Vitapilu wi璚 chyba to drugie ...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-10, 21:12   #692
baby_doll
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 33
Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Ja te zapuszczam w這sy (po raz kolejny:P) Teraz mam takie wycieniowane: najd逝窺ze za ramiona, najkr鏒sze (przy twarzy): to ust. Rownie marz mi si takie najmniej do po這wy plec闚... zobaczymy jak p鎩dzie Powodzenia dziewczyny
baby_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-10, 21:41   #693
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Ha. W ramach mojej walki z wypadaj帷ymi w這sami kupi豉m sobie 瞠lazo (: Mimo, 瞠 moja lekarka nie kaza豉 mi, bo stwierdzi豉, 瞠 wszystko w normie. Tymczasem po por闚naniu wynik闚 z normami wychodzi mi jaka 鄉iesznie ma豉 ilo嗆 瞠laza
I nie chc zapesza, ale chyba jest ju troch lepiej? A mo瞠 wmawiam sobie?

No i ca造 czas zapuszczam (: Tylko nie wiem czemu, ale mam wra瞠nie, 瞠 w這sy mi jako wolniej rosn望 zacz窸y. Ale rosn!

I odrastaj... Ostatnio przy prostowaniu zauwa篡豉m ca陰 mas malutkich, oko這 centrumetrowych w這sk闚

Jak tam u Was? (:
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-11, 09:14   #694
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez baby_doll
Ja te zapuszczam w這sy (po raz kolejny:P) Teraz mam takie wycieniowane: najd逝窺ze za ramiona, najkr鏒sze (przy twarzy): to ust. Rownie marz mi si takie najmniej do po這wy plec闚... zobaczymy jak p鎩dzie Powodzenia dziewczyny
Ja mam dok豉dnie t sam d逝go嗆 (te wycieniowane). A do lipca przysz貫go roku chcia豉bym mie jak najd逝窺ze. Zobaczymy, ile nam urosn.
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-11, 09:18   #695
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ha. W ramach mojej walki z wypadaj帷ymi w這sami kupi豉m sobie 瞠lazo (: Mimo, 瞠 moja lekarka nie kaza豉 mi, bo stwierdzi豉, 瞠 wszystko w normie. Tymczasem po por闚naniu wynik闚 z normami wychodzi mi jaka 鄉iesznie ma豉 ilo嗆 瞠laza
I nie chc zapesza, ale chyba jest ju troch lepiej? A mo瞠 wmawiam sobie?

No i ca造 czas zapuszczam (: Tylko nie wiem czemu, ale mam wra瞠nie, 瞠 w這sy mi jako wolniej rosn望 zacz窸y. Ale rosn!

I odrastaj... Ostatnio przy prostowaniu zauwa篡豉m ca陰 mas malutkich, oko這 centrumetrowych w這sk闚

Jak tam u Was? (:
Jest nadzieja, 瞠 nareszcie si poprawi Trzymamy kciuki. U mnie po staremu. Nie obcina豉m, nie farbowa豉m... ㄊkam Vitapil i tylko tyle, nie u篡wam 瘸dnych specjalnych szampon闚 ani od篡wek (tylko WAX - on jest strasznie wydajny ). W這sy przesta造 mi wypada gdy powr鏂i豉m do 造kania tabletek (najpierw wyci庵u ze skrzypu polnego, a teraz Vitapilu), bo mia豉m miesi璚zn przerw. Po prostu ja bardzo 幢e si od篡wiam, a czasami w og鏊e si nie od篡wiam, i mam niedobory witamin, dlatego musz je uzupe軟ia suplementami.
Stary 2005-11-28, 11:25   #696
froggie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 756

Co tu dawno nikt nie pisa co z wami??
A ja si wam pochwal
Mog ju zaple嗆 warkoczyk
Stary 2005-11-28, 15:27   #697
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Matko kochana dziewczyny dzisiaj bylam u fryzjera aby podciac koncowki o 1 moze 2 cm a babka wyrombala mi polowe wlosow . Cale pol roku zapuszczania poszlo na marne...Normalnie prawie sie poryczalam po wyjsciu od fryzjera...Teraz siedze z waxem na glowe, kuplilam sobie skrzyp polny i mam zamiar od nowa zaczac intensywna kuracje..Plukanki,seborad in,skrzyp,wax,nafta itp. wracaja do codziennych rytualow ech...Na dodatek dowiedzialam sie ze mam bardzo wysuszone wlosy...Jezu jestem zalamana...
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-28, 16:19   #698
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Matko kochana dziewczyny dzisiaj bylam u fryzjera aby podciac koncowki o 1 moze 2 cm a babka wyrombala mi polowe wlosow . Cale pol roku zapuszczania poszlo na marne...Normalnie prawie sie poryczalam po wyjsciu od fryzjera...Teraz siedze z waxem na glowe, kuplilam sobie skrzyp polny i mam zamiar od nowa zaczac intensywna kuracje..Plukanki,seborad in,skrzyp,wax,nafta itp. wracaja do codziennych rytualow ech...Na dodatek dowiedzialam sie ze mam bardzo wysuszone wlosy...Jezu jestem zalamana...
Limonko, nie za豉muj si, odrosn szybko, a przy okazji si wzmocni. B璠ziemy z tob
Ah, te wysuszone w這sy, ja od sk鏎y mam bardzo zdrowe, nawil穎ne, a si 豉dnie po造skuj, ale od po這wy d逝go軼i w這sy s matowe (po farbowaniu) i suche, i chyba nie ma maseczek lub od篡wek, aby je porz康nie nawil篡. Ja ju nie u篡wam tych specyfik闚 do wypadaj帷ych w這s闚, u篡wam normalnych produkt闚 (teraz mam szampon i od篡wk Pantene Pro-V Intensywna regeneracja), ale ci庵le szukam jakiej super nawil瘸j帷ej maseczki...
Stary 2005-11-28, 16:22   #699
Puniax
Rozeznanie

A na Beoneself to sie chyba obra輳, bo mi nie przes豉豉 kilku fotek z fryzurkami Alby A tak w og鏊e, to ciekawe jak tam reszta naszych wiza瘸nek, co u Noska, Beoneself, bo u Limonki i Froggie ju wiemy.
Stary 2005-11-28, 17:57   #700
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

limonka, najwyra幡iej przedobrzy豉

a ja mam ju w這sy prawie do pasa, oczywi軼ie jeszcze troch mi brakuje, ale juz mam troch d逝窺ze ni do po這wy plec闚 jestem z siebie dumna
Stary 2005-11-28, 18:13   #701
Puniax
Rozeznanie

A mi wystarcz do po這wy plec闚, marz o takich. Mo瞠 si kiedy doczekam...
Stary 2005-11-29, 10:55   #702
mentosik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do mentosik

Ja tez zapuszczam... No i mam do ramion ale wycieniowane i nie chce ich r闚nac bo jestem niecierpliwa... Moze znajde zdjatko mojej wymarzonej to dam, ale musze poszukac... Mialam juz fryzure jak Julia z TATU, jak Ashlee Simpson i jeszcze tylko nie myslalam nad BJ z Green DAY...:p mNIEJSZA Z TYM...
mentosik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-29, 13:34   #703
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

dziewczyny s造sza造軼ie moze o szamponach i od篡kach firmy zerofrizz podobno s super ja widzia豉m je wDaglasie by造 tam r騜ne szampony, od篡wki , maski, olejki tej firmy ja zastanawia豉m sie nad szamponem i od篡wk z serii wyg豉dzajaco-od篡wczej (pojemno嗆 ich to 355ml) i szampon i od篡wka kosztuj po 29 z na szamponie napisane jest nawet ze chroni przed ciep貫m suszarki i prostownicy( co dla mnie ma wielki + bo prawie codziennie torturuje moje w這sy suszark ) chcia豉m zapyta czy kto mo瞠 uzywa juz tych kosmetyk闚 bo ja widzia豉m je pierwszy raz na oczy
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-29, 21:59   #704
froggie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nogala1
dziewczyny s造sza造軼ie moze o szamponach i od篡kach firmy zerofrizz podobno s super ja widzia豉m je wDaglasie by造 tam r騜ne szampony, od篡wki , maski, olejki tej firmy ja zastanawia豉m sie nad szamponem i od篡wk z serii wyg豉dzajaco-od篡wczej (pojemno嗆 ich to 355ml) i szampon i od篡wka kosztuj po 29 z na szamponie napisane jest nawet ze chroni przed ciep貫m suszarki i prostownicy( co dla mnie ma wielki + bo prawie codziennie torturuje moje w這sy suszark ) chcia豉m zapyta czy kto mo瞠 uzywa juz tych kosmetyk闚 bo ja widzia豉m je pierwszy raz na oczy
Ja te pierwsze s造sz, ale nazwa firmy mnie rozbroi豉 ZEROFRIZZ
ze wzgl璠u na nazw ba豉bym si kupi
Stary 2005-11-29, 22:30   #705
AGATA28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

Mam Dla Was Sprawdzony Specyfik Na Porost W這sow.naprawde Szybciej Rosn!!kupujecie W Sklepie Czarn Rzepe.trzecie Na Drobnej Tarce I Z Wi鏎kow Wyciskacie Sok.sok Wcieracie Za Pomoca Wacika W Skore Glowy(nie Wlosy!!!!).najlepiej Robic To Maj帷 Na Rekach Gumowe R瘯awiczki Bo Paluchy Beda Piec.i Nie Przera瘸jcie Sie Jak G這wa Zacznie Was Piec I Bedzie Ciepla.piecze Przez Ok 15 Min Ale Naprawde Warto.nie Bojcie Sie Ze Wlosy Wypadn...hihi.w Rezultacie Pieczenia Cebulki Wlosa S Pobudzane,jest Lepsze Ukrwienie Skory Glowy I Tym Samym W這sy Szybciej Rosn,s Mocniejsze I Bardziej L郾i帷e.zabieg Wykonuje Sie Raz W Tygodniu.poprawa Widoczna Juz Po Ok 4 Tygodniach.acha!!po Nasmarowaniu Na Glowe Ubieramy Worek Foliowy I Wlosy Splukujemy Po Ok Godzine.sposob Wypr鏏owany Przez Ca陰 Moj Rodzink-naprawde Dzia豉!!!!
AGATA28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-29, 22:46   #706
froggie
Zakorzenienie

U mnie z rodziny tak zrobi i co?
Jest 造sy bo mu powypada造 w這ski
Stary 2005-11-29, 22:54   #707
AGATA28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 131

Cytat:
Napisane przez froggie
U mnie z rodziny tak zrobi i co?
Jest 造sy bo mu powypada造 w這ski

nie 鄉iej sie to naprawde dzia豉!!w mojej rodzinie nie ma nikogo kto by 造sia
AGATA28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-29, 23:37   #708
froggie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AGATA28
nie 鄉iej sie to naprawde dzia豉!!w mojej rodzinie nie ma nikogo kto by 造sia
Ja si wcale nie smiej
Mo瞠 to zalezy od wra磧iwo軼i sk鏎y? 疾 na jednych dzia豉 a drugim szkodzi?
Stary 2005-11-30, 12:43   #709
Puniax
Rozeznanie

Popieram, ja te u篡wa豉m tego sposobu jako walk z nadmiernym wypadaniem w這s闚. Niestety podczas samego wcierania wypada這 mi strasznie du穎 w這s闚, a lepsze efekty widz po 造kaniu tabletek witaminowych. A przy tym jak ta rzepa 鄉ierdzi... Moja rodzina chcia豉 mnie wygoni z domu
Stary 2005-12-03, 21:39   #710
froggie
Zakorzenienie

Dziewczyny zgrzeszy豉m
Pofarbowa豉m w這ski bo ju mnie odrosty dobija造, mia造 4-8cm!!! I tak nie豉dnie to wygl康a這. Teraz mam ciemny blond i nie mam odrost闚
A w這sk闚 raczej nie zniszczy豉m, mam tak nadziej, bo nie malowa豉m ich 瘸dn 穋帷 farb a saszetk z kochanego Mariona
Stary 2005-12-04, 11:44   #711
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Ja mia豉m to samo, posz豉m obci望 grzywk a wysz豉m z wystrzy穎n g這w. Mam cienkie w這sy a fryzjerka je pociapa豉 dega鄴wkami. Co prawda min掖 ju prawie miesi帷 i mo積a powiedzie 瞠 si przyzwyczai豉m, ale 瘸l mi bardzo tego zapuszczania... bo wszystko trzeba zn闚 zacz望 od nowa. Teraz nie pozwol si dotkn望 瘸dnym dega鄴wkom!!!
A do fryzjera id w sobot wymy郵i豉m takie cudo do umalowania 瞠 nie wiem co z tego wyjdzie hihihi.
Stary 2005-12-04, 15:46   #712
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez froggie
Dziewczyny zgrzeszy豉m
Pofarbowa豉m w這ski bo ju mnie odrosty dobija造, mia造 4-8cm!!! I tak nie豉dnie to wygl康a這. Teraz mam ciemny blond i nie mam odrost闚
A w這sk闚 raczej nie zniszczy豉m, mam tak nadziej, bo nie malowa豉m ich 瘸dn 穋帷 farb a saszetk z kochanego Mariona
Nie zgrzeszy豉, spokojnie. Ja te mia豉m odrosty tej d逝go軼i i te ufarbowa豉m na m鎩 naturalny kolor czyli ciemny blond i teraz jest o wiele lepiej, mam ju ok. 10 cm swoich naturalnych (nie farbowanych) w這s闚, l郾i帷ych i wiem, 瞠 napewno w najbli窺zej przysz這軼i nie b璠 ich farbowa. Mo瞠 w lipcu na sw鎩 郵ub, ale to tylko mo瞠, ale szczerze m闚i帷, to w徠pi. Farbowanie pasemek rozja郾iaczem jest m璚z帷e, drogie i szkodliwe dla w這s闚, bo bardzo szybko pojawiaj si odrosty i trzeba cz瘰to farbowa. Dlatego postanowi豉m z tym sko鎍zy. Ju nie farbowa豉m w這s闚 5 miesi璚y! To m鎩 du篡 sukces. A zacz窸am farbowa po uko鎍zeniu 鏀mej klasy podstaw闚ki.
Stary 2005-12-04, 15:50   #713
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez Puniax
Nie zgrzeszy豉, spokojnie. Ja te mia豉m odrosty tej d逝go軼i i te ufarbowa豉m na m鎩 naturalny kolor czyli ciemny blond i teraz jest o wiele lepiej, mam ju ok. 10 cm swoich naturalnych (nie farbowanych) w這s闚, l郾i帷ych i wiem, 瞠 napewno w najbli窺zej przysz這軼i nie b璠 ich farbowa. Mo瞠 w lipcu na sw鎩 郵ub, ale to tylko mo瞠, ale szczerze m闚i帷, to w徠pi. Farbowaniu jasnych pasemek jest m璚z帷e, drogie i szkodliwe dla w這s闚, bo bardzo szybko pojawiaj si odrosty i trzeba cz瘰to farbowa. Dlatego postanowi豉m z tym sko鎍zy. Ju nie farbowa豉m w這s闚 5 miesi璚y! To m鎩 du篡 sukces. A zacz窸am farbowa po uko鎍zeniu 鏀mej klasy podstaw闚ki.
To tak jak ja . Niestety nie mog przesta, mam sporo siwych w這s闚, siwiej ju od dobrych 3-4 lat (czyli zacz窸am jak mia豉m 21-21 lata). Co trzeba zrobi, 瞠by wygl康a jak cz這wiek, wi璚 pozostaje tylko malowanie, a co za tym idzie - i kasa, i zniszczone w這sy, i mn鏀two komsetyk闚 regeneruj帷ych, nawil瘸j帷ych itd itd.
Naturalnie jestem brunetk, wi璚 tym bardziej odpada powr鏒 do naturalnego koloru, bo wygl康am w br您ach fatalnie . Zazdroszcz Ci tego Puniax!!!
Stary 2005-12-04, 16:06   #714
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anciaahk
To tak jak ja . Niestety nie mog przesta, mam sporo siwych w這s闚, siwiej ju od dobrych 3-4 lat (czyli zacz窸am jak mia豉m 21-21 lata). Co trzeba zrobi, 瞠by wygl康a jak cz這wiek, wi璚 pozostaje tylko malowanie, a co za tym idzie - i kasa, i zniszczone w這sy, i mn鏀two komsetyk闚 regeneruj帷ych, nawil瘸j帷ych itd itd.
Naturalnie jestem brunetk, wi璚 tym bardziej odpada powr鏒 do naturalnego koloru, bo wygl康am w br您ach fatalnie . Zazdroszcz Ci tego Puniax!!!
Naprawd jeste naturaln brunetk? To w takim razie ja tobie zazdroszcz, zawsze marzy豉m o czarnych w這sach, tylko 瞠 mi by odrasta造 jasne, a to wygl康a ikropnie.
Stary 2005-12-04, 16:10   #715
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez Puniax
Naprawd jeste naturaln brunetk? To w takim razie ja tobie zazdroszcz, zawsze marzy豉m o czarnych w這sach, tylko 瞠 mi by odrasta造 jasne, a to wygl康a ikropnie.
A dla mnie owrotnie!!! Odrosty mam czarne jak smo豉, przed farbowaniem naturalne w這sy by造 zdecydowanie ja郾iejsze ni teraz, wi璚 ju nie mog odpu軼i. W sumie wola豉bym zacz望 malowa je na jednolity kolor, ale jak pomy郵 o blondzie z czarnym odrostem to mam g瘰i sk鏎ke.... fuj!
Stary 2005-12-04, 16:38   #716
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anciaahk
A dla mnie owrotnie!!! Odrosty mam czarne jak smo豉, przed farbowaniem naturalne w這sy by造 zdecydowanie ja郾iejsze ni teraz, wi璚 ju nie mog odpu軼i. W sumie wola豉bym zacz望 malowa je na jednolity kolor, ale jak pomy郵 o blondzie z czarnym odrostem to mam g瘰i sk鏎ke.... fuj!
Ja bym na twoim miejscu zacz窸a farbowac na ciemny br您, przykry這by twoje jasne w這sy, a farby s mniej szkodliwe niz rozja郾iacz.
Stary 2005-12-08, 13:55   #717
gadmarka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 215
GG do gadmarka

Dziewczyny napiszcie czy olejek rycynowy i olej rycynowy to jedno i to samo, bo kupilam przed chwilk to drugie a laski w pracy krzycz ze to nie to
Stary 2005-12-08, 14:21   #718
Opiumalfa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 807

to to
Opiumalfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-08, 14:28   #719
gadmarka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 215
GG do gadmarka

Senkju Opiumalfa, odetchn窸彩 z ulg
Stary 2005-12-08, 16:56   #720
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gadmarka
Dziewczyny napiszcie czy olejek rycynowy i olej rycynowy to jedno i to samo, bo kupilam przed chwilk to drugie a laski w pracy krzycz ze to nie to
Oczywi軼ie 瞠 to jest to samo, mia豉m i jedno i drugie. R騜nica jest chyba taka, 瞠 olej jest w wi瘯szej buteleczce - przynajmniej u mnie tak by這
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.