dylematy ma這laty heheh:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-24, 10:57   #61
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez dagusia89
Limonko przekonalas mnie jeszcze dzisiaj kupie wax i napisze jak tam moje wloski po nim thX Limonko
To ja sie bardzo ciesze, ze moglam komus pomoc .... Ciesze sie, ze zdecydowalas sie na Waxa. A nad ktorym myslalas?? Do blondow, do ciemnych czy antyalergicznym??
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 11:05   #62
dagusia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

okretka wejdz na ta strone tam poczytaj sobie o waxiehttp://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=rigenol
dagusia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 11:05   #63
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez okretka
Ja w sumie nie stosuj 瘸dnej 'kuracji przyspieszaj帷ej'
W og鏊e nigdy jako specjalnie nie dba豉m o w這sy i mo瞠 to by m鎩 b陰d? Dziewczyny, dorad嬈ie, co powinnam robi!!!
Myj w這sy codziennie [teraz staram si co 2 dzie, ale nie zawsze wychodzi - strasznie si przet逝szczaj崧, nie mam sta貫go szamponu, zazwyczaj zu篡wam 1 buteleczk i kupuj jaki zupe軟ie inny... Teraz mam NiVEA do lekko przet逝szczaj帷ych si w這s闚...
Poza tym jaki tydzie temu zacz窸am stosowa od篡wk z czarnej rzepy.
No, i 造kam tabletki z wyci庵iem ze skrzypu polnego.
CZY POWINNAM ROBI CO JESZCZE? 疾by wzmocni w這sy i przyspieszy ich wzrost?

I drugie pytanie: Co to jest ten s造nny Wax? Od篡wka, szampon, czy co? I ile kosztuje? Do jakich w這s闚 jest przeznaczony? I jak wymawia si t nazw?

Czekam na odpowiedzi
Juz odpowiadam . Wax jest to odzywcza maseczka w postaci wosku, przeznaczona do wloskow zniszczonych i oslabionych. Wystepuje w trzech wersjach : do blondow, ciemnych wlosow i dla osob z alergiczna skora. Pelna nazwa to Wax Treatment Henna (wymawia sie tak jak pisze ). Co do twojego pytania co moglabys stosowac aby przyspieszyc wzrost wlosow : przede wszystkim szapmony ktore w skladzie maja ekstraktu z czarnej rzepy, skrzypu, czarnej rzodkwi, pokrzywy. Do szamponu mozesz dodawac kilka kropelek olejku rycynowego. Polecam Ci cala serie seboradin (szampon,balsam do wloskow i lotion). Po myciu wloskow najlepiej spryskac je lotionem do wlosow. Raz w tygodniu dobrze jest nalozyc na wloy nafte kosmetyczna. Warto tez jesc tabletki zawierajace skrzyp poolny np,. Skrzypowite. Moim zdaniem taka miesieczna kuracja znaczaco poprawi stan Twoich wloskow i beda one szybciej rosly
Stary 2005-08-24, 11:06   #64
dagusia89
Raczkowanie

ja mysle nad zakupem do wloskow ciemnych bo z natury mam ciemny blond i uwazam ze ten bedzie najlepszy
Stary 2005-08-24, 11:09   #65
dagusia89
Raczkowanie

Unhappy Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Limonko a powiedz mi ten Seboradin jest dobry ?? tez zastanawiam sie nad jego kupnem gdyz moje wloski sa zniszczone
Stary 2005-08-24, 11:10   #66
Raczkowanie

Przyznam sie wam , ze ja nigdy nie pielegnowalam zbytnio wlosow... Uzywalam obojetnie jakiego szamponu (taki jaki mama kupila i postawila na polce) nie znalam odzywek. Mylam wloski codziennie i splukiwalam szampon ciepla wodazeby mi zimno nie bylo . Dopiero teraz kiedy stwierdzilam ze chce zapuszczac wlosy,zaczelam o nie dbac.

Musze sie wam tez pochwalic , ze zamowilam sobie w Avonie serum do zniszczonych koncowek i kolezanka mi jeszcze kupila jedwab tylko jakos nie mamy czasu sie spotkac i ona nie moze mi go dac ....

Dziewczyny mam pytanie : Czy zapuszczanie wlosow stalo sie wasza obsesja? Ja juz mam bzika na tym punkcie i snuje plany co zrobie z fryzurka jak zapuszcze wloski i co sobie kupie do ich pielegnacji...
Stary 2005-08-24, 11:13   #67
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dagusia89
Limonko a powiedz mi ten Seboradin jest dobry ?? tez zastanawiam sie nad jego kupnem gdyz moje wloski sa zniszczone
Tak jak najbardziej polecam Ci cala serie. Mi niestety zostalo juz troszke lotionu i polowa balsamu bo szampo juz sie skonczyl. Ja bylam zadowolona z calej serii. Stan moich wlosow sie znacznie poprawil. Niektorzy nazekaja tylko ze smierdzi ale ja przez to ze go dlugo uzywlam, przyzwyczailam sie do tego zapachu i go bardzo lubie
Stary 2005-08-24, 11:16   #68
dagusia89
Raczkowanie

Wink Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Limonko ja tez mam bzika na punkcie wlosow tez je zapuszczam i chce je pielegnowac kiedys podobno jak ty uzywalam obojetnie jakich szamponow a teraz chce je wzmocnic i poprawic ich kondycje Limonko napisz mi jeszcze czy ten seboradin jest dobry
Stary 2005-08-24, 11:17   #69
dagusia89
Raczkowanie

ThX LIMONKO
Stary 2005-08-24, 11:27   #70
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Juz odpowiadam . Wax jest to odzywcza maseczka w postaci wosku, przeznaczona do wloskow zniszczonych i oslabionych. Wystepuje w trzech wersjach : do blondow, ciemnych wlosow i dla osob z alergiczna skora. Pelna nazwa to Wax Treatment Henna (wymawia sie tak jak pisze ). Co do twojego pytania co moglabys stosowac aby przyspieszyc wzrost wlosow : przede wszystkim szapmony ktore w skladzie maja ekstraktu z czarnej rzepy, skrzypu, czarnej rzodkwi, pokrzywy. Do szamponu mozesz dodawac kilka kropelek olejku rycynowego. Polecam Ci cala serie seboradin (szampon,balsam do wloskow i lotion). Po myciu wloskow najlepiej spryskac je lotionem do wlosow. Raz w tygodniu dobrze jest nalozyc na wloy nafte kosmetyczna. Warto tez jesc tabletki zawierajace skrzyp poolny np,. Skrzypowite. Moim zdaniem taka miesieczna kuracja znaczaco poprawi stan Twoich wloskow i beda one szybciej rosly
ile kosztuje ta maseczka i gdzie mo積a j dosta
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 11:32   #71
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ile kosztuje ta maseczka i gdzie mo積a j dosta
smerfeta nie slyszalas o Waxie ?? Niemozliwe... Wax mozna dostac w kazdej aptece. Opakowanie 240 g kosztuje niecale 20 zl. Wax do ciemnych wlosow jest tez dostepny z malym opakowaniu 70 g (okolo 10zl) i duzym 480 g (kosztuje okolo 27 zl)
Stary 2005-08-24, 11:38   #72
smerfeta01
Zakorzenienie

dzi瘯i napewno kupi
Stary 2005-08-24, 11:39   #73
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563

Cytat:

Musze sie wam tez pochwalic , ze zamowilam sobie w Avonie serum do zniszczonych koncowek i kolezanka mi jeszcze kupila jedwab tylko jakos nie mamy czasu sie spotkac i ona nie moze mi go dac ....
a ile kosztuje to serium na zniszczone ko鎍闚ki??

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 11:41   #74
dagusia89
Raczkowanie

LIMONKO a powiedz mi ile kosztuje seboradin sampon i lioton ??bo z tego co czytalam to tego uzywasz,
Stary 2005-08-24, 11:43   #75
dagusia89
Raczkowanie

tez mam to serum na zniszczone koncowki z Avonu i teraz kosztuje 14,90 w promocjii troszke taniej POLECAM z wlasnego doswiadczenia
Stary 2005-08-24, 11:47   #76
smerfeta01
Zakorzenienie

ja na razie skusz si na ten wax w mniejszym opakowaniu czy on naprawd przy酥iesza porost w這s闚
Stary 2005-08-24, 11:51   #77
noseknosek

Limonko ja te ju mam obsesje..

-nie wi捫 w這s闚 frotk, 瞠by si nie 豉ma造
-co 15 min (!) chodz do 豉zienki i sprawdzam czy uros造
-mycie w這s闚 stalo si dla mnie najwa積iejsz rzecz!
-ci庵le szukam jakich nowo軼i na wzmocnienie ich
-co chwil je przeczesuj i sprawdzam czy ko鎍闚ki si nie rozdwoi造
-licz w這sy kt鏎e wypadaj podczas mycia
-znalezienie w這sa na pod這dze wzbudza moj panik

to chyba choroba

Dagusia przekona豉 mnie! dlugo si waha豉m ale juz teraz wiem - kupi to serum!

a zaraz po podk豉d do sklepu (ale si boj...)

biegam
Stary 2005-08-24, 12:04   #78
dagusia89
Raczkowanie

na pewno bedziesz zadowolona z tego serum zwlaszcza ze nie jest drogie a dobre i wydajne
Stary 2005-08-24, 12:15   #79
Raczkowanie

widze ze dagusia juz podala cene tego serum 14,90 zl juz nie moge sie doczekac az je dostane (musze czekac do poniedzialu) a co do seboradinu to cala seria kosztowala mnie okolo 40 zl bo kazdy z produktow kosztuje okolo 13-14 zl. oczywiscie nie trzeba stosowac calej serii tylko pojedyncze produkty.
Stary 2005-08-24, 12:18   #80
noseknosek

Red face Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

a ja dwa tygodnie dop鏦i nie zawitam w domku

ale zaraz zamawiam

od razu czuj si lepiej jak wiem,ze pomog w這skom!!!

pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny,
jestescie super bo pomagacie

biegam
Stary 2005-08-24, 12:22   #81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
Limonko ja te ju mam obsesje..

-nie wi捫 w這s闚 frotk, 瞠by si nie 豉ma造
-co 15 min (!) chodz do 豉zienki i sprawdzam czy uros造
-mycie w這s闚 stalo si dla mnie najwa積iejsz rzecz!
-ci庵le szukam jakich nowo軼i na wzmocnienie ich
-co chwil je przeczesuj i sprawdzam czy ko鎍闚ki si nie rozdwoi造
-licz w這sy kt鏎e wypadaj podczas mycia
-znalezienie w這sa na pod這dze wzbudza moj panik

to chyba choroba

Dagusia przekona豉 mnie! dlugo si waha豉m ale juz teraz wiem - kupi to serum!

a zaraz po podk豉d do sklepu (ale si boj...)
Ja tez mam takiego swira
-codzinnie ogladam dokladnie wlosy i szukam palcami nowych malutkich wloskow
-nalogowo uzywam sepecyfikow do wlosow
-nie moge sie doczekac mycia wlosow
-szukam coraz to nowych nowinek do wlosow i kupuje je :-P
-poprawiam je i przeczesuje palcami kiedy mam okazje
-doklandie kontroluje grzebien
-snuje pany jaka fryzurke sobie zrobie i jak to bedzie miec dlygie wlosy

Juz sie nie moge doczekac dlugich wloskow . Postanowilam ju ze za rok pojde do jakiegos bobrego salonu fryzjerkigo, zrobie sobie fajowa fryzurke i kupie sobie serum renee blanche
Stary 2005-08-24, 12:28   #82
noseknosek

Cool Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

wariatki jestesmy nieziemskie z tymi urojeniami w這sowymi!

oj zachwalaj dziewczyny te kryszta趾i i musz Ci powiedzie, 瞠 az mnie nosi

ale powstrzymam si jednak bo fundusze to nie woda jednak...

mam wazniejsze inwestycje (np.seboradin)

mam nadziej, ze zadna z nas nie zw徠pi w trakcie zapuszczania i 瞠 wszystkie b璠ziemy slicznie wygladac w nowych fryzurkach!

a! jakby znalaz豉 jakies nowinki (czy to jakies odzywki czy nowe fryzurki) to informuj KONIECZNIE.

biegam
Stary 2005-08-24, 12:34   #83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
wariatki jestesmy nieziemskie z tymi urojeniami w這sowymi!

oj zachwalaj dziewczyny te kryszta趾i i musz Ci powiedzie, 瞠 az mnie nosi

ale powstrzymam si jednak bo fundusze to nie woda jednak...

mam wazniejsze inwestycje (np.seboradin)

mam nadziej, ze zadna z nas nie zw徠pi w trakcie zapuszczania i 瞠 wszystkie b璠ziemy slicznie wygladac w nowych fryzurkach!

a! jakby znalaz豉 jakies nowinki (czy to jakies odzywki czy nowe fryzurki) to informuj KONIECZNIE.
wiem wlasnie ze te krysztalki sa bardzo dobre jednak moj portfel jest pusty jak narzie. mam nadzieje ze bede mogla je znalezc w jakims sklepie fryzjerskim lub salonie to moze chociaz oszczedze na przesylce . A co do nowinek to wczoraj znalazlam na allegro taka maseczke ktora juz wiele razy widzialam ale nie wiem dlaczego sadzilam ze jest do suchych wlosow (a ja mam przetluszczajace sie)i jakos nigdy nie zwracalam na nia uwagi.Wklejam jej opis

Dermaglin - Natura dla sk鏎y

Maseczka do sk鏎y g這wy

• zapobiega wypadaniu
• pobudza porost w這s闚
• regeneruje cebulki w這sowe
• likwiduje 逝pie i 這jotok

Zielona Glinka Kambryjska + proteina jedwabiu

Maseczka regeneracyjna do sk鏎y g這wy
Do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si , sk這nnych do wypadania.

Maseczka zawiera bogactwo bezcennych minera堯w dla zdrowia sk鏎y g這wy.
Dzia豉 regeneruj帷o i od篡wczo na cebulki w這sowe. G喚boko oczyszcza sk鏎, absorbuje nadmiar sebum, niezdrow mikroflor, toksyny i szkodliwe jony metali wszechobecne w zanieczyszczonym 鈔odowisku, przeciwdzia豉 stanom zapalnym sk鏎y g這wy r闚nie ze wsp馧istniej帷ym 這jotokiem i 逝pie瞠m
Zawarta w maseczce proteina jedwabiu „w這s w p造nie” doskonale uzupe軟ia niedob鏎 naturalnych sk豉dnik闚 buduj帷ych struktur w這sa, zapewnia efekt g喚bokiego nawil瘸nia, jedwabisty po造sk i zdrowy wygl康 w這s闚.

widzialam ja w kazdym Rossmanie i mam zamiar ja kupic jak tylko bedzie jakis zastrzyk kasy
Stary 2005-08-24, 12:37   #84
Raczkowanie

mialam kiedys zielona glinke z tej firmy w podobnym opakowaniu ale do twarzy i bylam bardzo zadowolona. opakowanie starczylo mi na dwa razy (jakbym byla oszczedniejsza to nawet i na trzy :P) tylko cena jest troszke wysoka bo 5 zl a zeby zaczela dzialac to trzeba napewno uzyc jej kilka razy
Stary 2005-08-24, 12:42   #85
okretka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 1 032
GG do okretka

Dzi瘯i za odpowied
Kurcz 20z za od篡wk to du穎, jak na moj ubog kiesze przysz貫j licealistki Heh... Przemy郵 to Jak si tego Waxu u篡wa? Trzeba si w co owija? :/

Co do serum Avonu - kieeedy u篡wa豉m, bardzo fajne
okretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 12:43   #86
Idril
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205

oiiii... moge sie przy陰czyc do zapuszczaczek??? mam wloski za ramiona,a chcialabym dluuugie Jak na razie stosuje tylko skrzyp polny, ale pewnie niedlugo kupie cos wiecej... co polecacie??
Idril jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 12:47   #87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez okretka
Dzi瘯i za odpowied
Kurcz 20z za od篡wk to du穎, jak na moj ubog kiesze przysz貫j licealistki Heh... Przemy郵 to Jak si tego Waxu u篡wa? Trzeba si w co owija? :/

Co do serum Avonu - kieeedy u篡wa豉m, bardzo fajne
wiesz wydaje sie tylko ze to jest duzo ja kupilam sobie ja w czerwcu i stosowalam co 5 dni i jeszcze mamie robilam i zurzylam dopiero polowe. Wax trzeba nalozyc na wloski i najlepiej owina folia i podgrzewac suszarka albo wejsc do goracej kapieli do on zaczyna dzialac dopiero pod wplywem ciepla (ja sie przyznaje ze nakladalam go nawet na noc, na to folie i czapke i tak spalam )

Idril witamy w gronie zapuszczaczek
Stary 2005-08-24, 13:05   #88
fifka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
czemu taka smutna minka?? zapuszczanie jest fajne , ale dlugie
oj fajne, tylko przy tych moich przyspieszajacych specyfikach wlosy rosna mi ok.1,2 cm na miesiac :| wczesniej to wogole prawie staly w miejscu. Mialam wlosy do ramion i przez rok urosly troche za ramiona Ale teraz mam juz do polowy lopatek
Po zastosowaniu Wax'u jest u mnie jakas reakcja zwrotna i po umyciu wypada mi ok. 200 wlosow. poza tym wlosy lepiej wygladaja ale to wypadanie! nie wiem co robic
fifka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 13:17   #89
Julie_K
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 414

Cze嗆 Dziewczyny!! Ja r闚nie do niedawna zapuszcza豉m w這sy Trzy latka temu 軼iacha豉m je na kr鏒ko no i po jakim czasie zapragn窸am odmiany Kiedy mia豉m w這sy za po郵adki, potem coraz kr鏒sze i kr鏒sze...Ostatni raz na kr鏒ko 軼i窸am si w marcu 2004 i od tamtej pory a do stycznia 2005 ani milimetra Dopiero w styczniu musia豉m i嗆 do fryzjera bo k豉czki by造 odro郾i皻e do ramion, ale bez 瘸dnej linii Teraz mam w這sy do 這patek i znowu planuj wizyt u fryzjera, jeszcze przed ko鎍em wakacji Zrobi sobie jaki fryz i pofarbuj odrosty Co do wypadania- to jest te i m鎩 problem Mam cienkie w這ski i to mnie martwi jeszcze bardziej Od lipca 造kam skrzyp polny i stosuj waxa na zmian ze z這t lini Pantene, ale na efekty przyjdzie mi jeszcze poczeka Chocia ju ma陰 zmian na lepsze zauwa篡豉m 砰cz wszystkim Wam owocnego zapuszczania i dbania o swoje fryzurki Naprawd warto Pozdrawiam
Julie_K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-24, 13:18   #90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fifka007
oj fajne, tylko przy tych moich przyspieszajacych specyfikach wlosy rosna mi ok.1,2 cm na miesiac :| wczesniej to wogole prawie staly w miejscu. Mialam wlosy do ramion i przez rok urosly troche za ramiona Ale teraz mam juz do polowy lopatek
Po zastosowaniu Wax'u jest u mnie jakas reakcja zwrotna i po umyciu wypada mi ok. 200 wlosow. poza tym wlosy lepiej wygladaja ale to wypadanie! nie wiem co robic
O nie masz juz do polowy lopatek?? ja tez chce... ja mam dopiero troszke za ramiona i do lopatek jeszcze mi brakuje kilkma cm. a co do waxa to normalne ze na poczatku Ci wypadaly wlosy bo nowe wloski wypychaly stare i slabe. tak jest tylko na poczatku a potem uz mija. tak samo dziala seboradi i garnier neril
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.