dylematy ma這laty heheh:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-25, 11:26   #121
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
jaka to metoda z tymi oliwkami?
i ile kosztuja ampu趾i seboradinu?? mo瞠sz co o nich napisac?

ja zamowilam juz serum z avonu nie moge sie doczekac
ta metoda polega na smarowaniu zniszczonych koncowek oliwa z oliwek . nosek kiedy bedziesz miec serum?? bo ja bede miala w poniedzialek . co do ampulek seboradinu to juz widze ze smerfeta mnie wtreczyla chyba kupie je siobie na zime aby wzmocnic wloski.

P.S. Nosek to ty avatarku ?? Swietne zdjecie Ja zaraz spadm bo bede jechac po zamownienie do Oriflame
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 11:31   #122
Raczkowanie

Cytat:
dziekuje smerfeta

w takim razie zdecyduje sie na szampon +lotion + ampu趾i. zrezygnuje z balsamu

dalej czekam na ta metode dotyczaca oliwek
moim zdaniem nie powinnas kupowac ampulek jezeli nie masz bardzo oslabionych wlosow ani jezeli Ci nie wypadaja ..... balasam bedzie dla Ciebie odpowiedniejszy i tanszy... pamietajcie ze to nie sa srodki NA POROST WLOSOW tylko na ich wzmocnienie i nie mozna przesadzac jezeli nie ma sie wypadajacych wlosow.. Kuurcze tylko ja sie jeszcze zastanawiam czy kupowac ampulki Seboradin czy Radical...Co polecasz Puniax bo bardzo wypadajacych wloskow ktorym nawet wczesniej opisana kuracja nie pomaga??
Stary 2005-08-25, 12:22   #123
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
jaka to metoda z tymi oliwkami?
i ile kosztuja ampu趾i seboradinu?? mo瞠sz co o nich napisac?

ja zamowilam juz serum z avonu nie moge sie doczekac
No wi璚 dok豉dnie o te ampu趾i mi chodzi這, kt鏎e chyba smerfeta pokaza豉 (innych chyba nie ma). Ja mia豉m tak瞠 balsam, bo bez niego nie rozczesa豉bym w這s闚 po umyciu A je郵i chodzi o te ko鎍闚ki, to Agabil mi da豉 taki spos鏏: podgrza oliw z oliwek, by by豉 ciep豉, i wetrze w ko鎍闚ki na p馧 godziny lub godzin przed myciem.
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 12:30   #124
Puniax
Rozeznanie

Mi w這sy wypada造 wr璚z niewyobra瘸lnie. Poniewa lekarz mi nic nie pom鏬, to zawzi窸am si jak nigdy i postanowi豉m sama si wzi望 za siebie, a raczej za swoje w這sy. Agabil poradzi豉 mi t seri Seboradin (na pocz徠ku czerwca). Powiedzia豉, 瞠 podobno ampu趾i Seboradin s lepsze ni Radical (i do tego ta雟ze). I musz przyzna, 瞠 rzeczywi軼ie bardzo mi pomog造. Ampu貫k Radical nie mia豉m (podejrzewam, 瞠 te s dobre), ale skoro masz produkty Seboradin, to ampu趾i te sobie kup z tej serii. Og鏊nie wszystkie te produkty maj niesamowite dzia豉nie.
Stary 2005-08-25, 12:37   #125
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Mi w這sy wypada造 wr璚z niewyobra瘸lnie. Poniewa lekarz mi nic nie pom鏬, to zawzi窸am si jak nigdy i postanowi豉m sama si wzi望 za siebie, a raczej za swoje w這sy. Agabil poradzi豉 mi t seri Seboradin (na pocz徠ku czerwca). Powiedzia豉, 瞠 podobno ampu趾i Seboradin s lepsze ni Radical (i do tego ta雟ze). I musz przyzna, 瞠 rzeczywi軼ie bardzo mi pomog造. Ampu貫k Radical nie mia豉m (podejrzewam, 瞠 te s dobre), ale skoro masz produkty Seboradin, to ampu趾i te sobie kup z tej serii. Og鏊nie wszystkie te produkty maj niesamowite dzia豉nie.
no wiec chyba skusze sie na ampulki seboradin bo widze ze maja dobra opinie. myslalam o nich juz wczeasniej jednak wolalam nie przesadzac z produktami do wlosw bo balam sie ze beda jeszcze bardziej wypadac przez to ze ich tyle uzywam. teraz troszke przystopowalam bo chyba przekarmilam wloski i stosuje tylko radical szampon i wcieram jaiis tam plyn do przetluszczajacych sie wloskow. potem dokoncze seboradin.
Stary 2005-08-25, 13:01   #126
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

mam pytanie, czy jedwab Biosilk nadaje si do prostowania w這s闚, bo podobno chroni przed wysok temperatur ale nie jestem pewna
Stary 2005-08-25, 14:15   #127
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
P.S. Nosek to ty avatarku ?? Swietne zdjecie
ja ja dziekuje .. to taki tam przyplyw dobrego humoru byl

Cytat:
Napisane przez 2-B
mam pytanie, czy jedwab Biosilk nadaje si do prostowania w這s闚, bo podobno chroni przed wysok temperatur ale nie jestem pewna
oto co znalazlam:
Olejek ten zawiera czysty naturalny jedwab sk豉dniki ro郵inne i witaminy kt鏎e regeneruj w這sy i wyra幡ie dodaj g豉dko軼i, po造sku, i chroni przed wysok temperatur nadaje si pod 瞠lazko. Efekt juz po pierwszym razie. Mo瞠 by stosowany zar闚no na mokre jak i suche w這sy.
Szczeg鏊nie polecany do rozdwojonych ko鎍闚ek.
BEZ POTRZEBY SPΣKIWANIA
wi璚 chyba si nadaje

sprostowanie:
chyba jednak si nie nadaje, moze to tylko zacheta dla kupujacych na allegro , jesli nie wiadomo na pewno lepiej nie ryzykowac!

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2005-08-25 o 16:16
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 14:42   #128
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Cytat:
ja ja dziekuje .. to taki tam przyplyw dobrego humoru byl

oto co znalazlam:
Olejek ten zawiera czysty naturalny jedwab sk豉dniki ro郵inne i witaminy kt鏎e regeneruj w這sy i wyra幡ie dodaj g豉dko軼i, po造sku, i chroni przed wysok temperatur nadaje si pod 瞠lazko. Efekt juz po pierwszym razie. Mo瞠 by stosowany zar闚no na mokre jak i suche w這sy.
Szczeg鏊nie polecany do rozdwojonych ko鎍闚ek.
BEZ POTRZEBY SPΣKIWANIA
wi璚 chyba si nadaje
Przeczyta豉m 5 stron tego w徠ku, bo te zapuszczam, wi璚 szukam wszelkich rad Mam nadziej, 瞠 przyjmiecie mnie o swojeggo klanu ? Ten jedwab biosilk to... chodzi o t malutk buteleczk "Farouk Biosilk" do zam闚ienia na esentii? Za ok 8 z? Napiszcie koniecznie, bo przymierzam si do zakupu
Teraz musz sp造wa, a potem napisz, w jaki spos鏏 ja piel璕nuj moje kude趾i
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 15:11   #129
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

kupi豉m maseczk wax do ciemnych w這s闚 240g i zap豉ci豉m 16z. to si op豉ca jutro wypr鏏uj to cude鎥o
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 15:20   #130
beoneself
Zakorzenienie

Je郵i chodzi o moje w這sy to si璕aj za ramiona, s wystopniowane, brzytw , co troch nieciekawie wygl康a... S suche i sianowate niestety Wypadaj i wog鏊e... A ja do tego wszystkiego kilka razy na tydzie traktuje je prostownic, bo tylko wtedy jako-tako wygl康am... Ale my郵, 瞠 a tak mi ona nie niszczy kude趾闚, bo przed prostowaniem nak豉dam mleczko chroni帷e przed wysok temp., a pozatym to ceramiczny Babyliss pro...
Co my郵icie? Czy to bardzo 幢e?

Codziennie/co dwa dni (to zale篡), myj w這sy szamponem Garnier Neril, zostawiam pian na 5 min. Po sp逝kaniu od篡wka Pantene ze Z這tej linii na ok 15 minut. Mniej wi璚ej co dwa dni w sk鏎 g這wy wcieram tonik garnier neril (to na wypadanie...), a rano myj, bo okropnie 鄉ierdzi Nie ma to jak rzodkiew, czy tam rzepa
Je郵i nie prostuj, to spryskuj jeszcze w這sy od篡wk bez sp逝kiwania Gliss Kur jedwab co鈣am...

Macie dla mnie jakie rady? Jakie pomys造?
Stary 2005-08-25, 15:47   #131
noseknosek

Arrow Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

beoneself witamy ! oczywiscie przyjmiemy kazdego (ka盥?) kto tylko chce i ma tak sam obsesj na punkcie w這s闚 co my, prawda limonko?

tak, ten biosilk to w豉郾ie ten o kt鏎ym m闚isz. w zalaczniku fotka ja jednak nie mia豉m z nim do czynienia ani przez chwil,wi璚 nie wiem czy skuteczny czy nie! nie m璚z ju w這s闚 prostowanie od dluzszego czasu,ale niedlugo bede zmuszona do jednorazowego (wesele).

co do prostowania wloskow to ja bym sie powstrzymala zwlaszcza w przypadku suchych wloskow..ale skoro ta odzywka ktora stosujesz wczesniej jest skuteczna to moze nie jest to az takie szkodliwe

z tego co zauwazylam to my tu wszystkie jestesmy nastawione na serie seboradinu i na Wax. niektorzy, tak jak ja, tylko wirtualnie poki co bo nie mam do tych rzeczy jeszcze dostepu

aaaaa! a jak sie sprawuje Pantene Z這ta Linia?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jedwab.JPG (12,4 KB, 15 za豉dowa)

biegam
Stary 2005-08-25, 15:55   #132
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
aaaaa! a jak sie sprawuje Pantene Z這ta Linia?
Ca趾iem nie幢e Mo瞠 nie jako rewelacyjnie, ale je郵i nie u篡je 瘸dnej od篡wki, to jest tragicznie
Chyba nakusi造軼ie mnie na Waxa Ale jeszcze nie teraz, bo zbieram fundusze, i na pierwszym miejscu musz odda d逝g mamie, bo mi do這篡豉 na prostownic Wi璚 jak ju wyjd ponad minusowy stan konta, to co czuj, 瞠 kupi waxa... Pozatym, mam zamiar kupi olejek do prostowania z Renee, i ten malutki biosilk... UHHH.
.
.
.
Kto organizuje ze mn napad na bank?
Stary 2005-08-25, 16:06   #133
noseknosek

Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

ja zdecydowanie!!

zbieram na ca陰 seri Seboradinu (no jeszcze si waham czy ca陰.. ).

WAX dziewczyny rzeczywiscie zachwalaja nieprzerwanie, wiec cos w tym musi byc, uzywalam go dwa razy ale bez zadnego zaangazowania w to co robie, poza tym nie bylo w tym zadnej (bo jakby mogla byc ) regularnosci, wiec osobiscie nie moge sie wypowiadac na ten temat, ale bede podkradac mamie, bo ma i nie uzywa

biegam
Stary 2005-08-25, 16:08   #134
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 2-B
UWAGA BIOSILK NIE CHRONI PRZED WYSOKA TEMPERATURA !! WIDZE ZE PODAJECIE SOBIE BLEDNE INFORMACJE !! DO TAKICH ZABIEGOW SA SPECIALNE PRODUKUTY. TO JEST JEDYNIE JEDWAB DO PIELEGNACJI !!
Stary 2005-08-25, 16:18   #135
noseknosek

w takim razie przepraszam bo wkleilam po prostu to co wyczytalam!
napisalam juz sprostowanie, mam nadzieje,ze nie narobilam nic zlego.
pozdrawiam

biegam
Stary 2005-08-25, 16:37   #136
Raczkowanie

Cytat:
w takim razie przepraszam bo wkleilam po prostu to co wyczytalam!
napisalam juz sprostowanie, mam nadzieje,ze nie narobilam nic zlego.
pozdrawiam

Nic nie szkodzi tylko chcialam was wyprowadzic z bledu. A co do wczesniejszych wypowiedzi to witam wszystkie nowe zapuszczaczki chetnie przyjmiemy was do naszego grona .

P.S. Odebralam zamowienie z Oriflame jejeje ale sie ciesze tyle kostetykow...
Stary 2005-08-25, 17:52   #137
noseknosek

Post Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

a co zamawialas? uchyl r帳ka tajemnicy

biegam
Stary 2005-08-25, 19:40   #138
2-B
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515

oki spoko bo na opakowaniu, tzn. na nalepce po polskiemu jest napisane 瞠 chroni przed z造mi czynnikami ciep豉.. ale przed gor帷 prostownic chyba nie uchroni w這s闚, no nic, b璠 musia豉 kupi co do prostowania, by豉m u fryzjerki i ona mia豉 taki preparat w sprayu w jasno fioletowym opakowaniu, tylko nie pami皻am nazwy, jak znajdziecie jakie produkty to wklejcie zdj璚ie, na pewno rozpoznam
Stary 2005-08-25, 19:45   #139
Raczkowanie

Cytat:
a co zamawialas? uchyl r帳ka tajemnicy
Znczy ja jestem konsultantka wiec odbieralam zamowenia klientek ale w tym tez moje (moje -puder prasowany,korektor,kredka do oczu,pilniczek) . Jejku ile ja juz ma kosmetykow z Ori . A co do biosolku to tak, chroni przed czynnikami zewnatrznymi, jednak prostaowanica to za duzo jak dla niego ...
Stary 2005-08-25, 19:52   #140
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

dziewczyny dzi瘯uj wam za info o tym waxie Limonko, rzeczywi軼ie du瞠 opakowanie bardziej si op豉ca, tzn. to 240g. w mojej aptece zap豉ci豉m 16z. co nie jest jak捷 wyg鏎owan cen na razie mog powiedzie 瞠 owo cudo dziwnie pachnie, ma jaki kolor lekko fioletowawy i wygl康a na dos t逝ste jutro napisz jak si sprawdzi na mojej czuprynce
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 20:21   #141
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
dziewczyny dzi瘯uj wam za info o tym waxie Limonko, rzeczywi軼ie du瞠 opakowanie bardziej si op豉ca, tzn. to 240g. w mojej aptece zap豉ci豉m 16z. co nie jest jak捷 wyg鏎owan cen na razie mog powiedzie 瞠 owo cudo dziwnie pachnie, ma jaki kolor lekko fioletowawy i wygl康a na dos t逝ste jutro napisz jak si sprawdzi na mojej czuprynce
zapach na poczatku byl mi obojetny a teraz mi sie bardzo podoba ...troszke to dziwne bo z seboradinem bylo tak samo a to jest ciezki przypadek (99% osob mowi ze smierdzi okropnie). ja bardzo lubie waxa bo mam po nim fajne wloski a czemu nie wyprobujesz dzisiaj smerfeto??
Stary 2005-08-25, 20:33   #142
Raczkowanie

dziewczyny a moze ktoras z was moglaby mi polecic jakiegos dobrego fryzjera we wroclawiu?? dziewczyny na forum wymienialy kilku np. na kazimierza wielkiego ale na kieszen nastolatki to troszke za duzo zalacic 100 zl za strzyzenie ...szukam jakiegos dobrego ale j taniego fryzjera we wrocku . powoli juz zaczynam jakiegos szukac bo JAK BEDE MIALA DLUGIE WLOSKI to musze do jakiegos pojsc i zrobic sobie jakas fryzurke
Stary 2005-08-25, 20:44   #143
noseknosek

Exclamation Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

No, ja niestety nie pomoge jesli chodzi o znalezienie fryzjera

sama jestem w trakcie poszukiwac - ale w Lublinie
nie martw si mamy jeszcze du穎 czasu!!

biegam
Stary 2005-08-25, 20:51   #144
Raczkowanie

Cytat:
No, ja niestety nie pomoge jesli chodzi o znalezienie fryzjera

sama jestem w trakcie poszukiwac - ale w Lublinie
nie martw si mamy jeszcze du穎 czasu!!
no nie wiem czy tak duzo ja sie przyjzalam swoim wloskom i stwierdzialm ze jednak nie sa juz takie krotkie jak mi sie wydawalo i ze niektore juz sa do lopatek. mama mnie tylko zasmcila stwierdzeniem ze powinnam podciac koncowki bo troszke sa podniszczone i ze to serum mi sie przyda
Stary 2005-08-25, 20:57   #145
noseknosek

no,ale w poniedzia貫k ju miala serum przeciez!!

i wtedy zaczniesz je ratowa, a je郵i nie poskutkuje (tfu!tfu!tfu! - bo poskutkuje) to dopiero wtedy zacznij myslec o podci璚iu

zreszt, ja zacze豉m si pociesza,瞠 im d逝瞠j si na co czeka tym bardziej si cz這wiek cieszy

biegam
Stary 2005-08-25, 21:00   #146
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
no nie wiem czy tak duzo ja sie przyjzalam swoim wloskom i stwierdzialm ze jednak nie sa juz takie krotkie jak mi sie wydawalo i ze niektore juz sa do lopatek. mama mnie tylko zasmcila stwierdzeniem ze powinnam podciac koncowki bo troszke sa podniszczone i ze to serum mi sie przyda
To mo瞠 podetnij jednak (oj z b鏊em, co ?) te kilka cm, a potem ju nie dasz im si za 瘸dne skarby rozdwoi i b璠 sobie ros造 do wymarzonej d逝go軼i?

Ja te si troch zasmuci豉m, bo w豉郾ie teraz, kiedy zacz窸am marzy o w這sach do 這patek i postanowi豉m zapuszcza, to moje w這sy wypadaj ju jaki czas, i jest ich chyba o 1/3 mniej ... Dlatego nie wiem czy ma to sens? uuuuh
Stary 2005-08-25, 21:01   #147
Raczkowanie

Cytat:
no,ale w poniedzia貫k ju miala serum przeciez!!

i wtedy zaczniesz je ratowa, a je郵i nie poskutkuje (tfu!tfu!tfu! - bo poskutkuje) to dopiero wtedy zacznij myslec o podci璚iu

zreszt, ja zacze豉m si pociesza,瞠 im d逝瞠j si na co czeka tym bardziej si cz這wiek cieszy
no tak ale do poniedzialku to jeszcze tyyyyyle zostalo cale 4 dni...
Stary 2005-08-25, 21:02   #148
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
no tak ale do poniedzialku to jeszcze tyyyyyle zostalo cale 4 dni...
Tymbardziej b璠ziesz si cieszy w poniedzia貫k!!

Chyba mamy obsesj, no nie ?
Stary 2005-08-25, 21:08   #149
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
To mo瞠 podetnij jednak (oj z b鏊em, co ?) te kilka cm, a potem ju nie dasz im si za 瘸dne skarby rozdwoi i b璠 sobie ros造 do wymarzonej d逝go軼i?

Ja te si troch zasmuci豉m, bo w豉郾ie teraz, kiedy zacz窸am marzy o w這sach do 這patek i postanowi豉m zapuszcza, to moje w這sy wypadaj ju jaki czas, i jest ich chyba o 1/3 mniej ... Dlatego nie wiem czy ma to sens? uuuuh
oj skad ja to nzam...wosy mi okropnie wupadaja i juz nie wiem co mam robic. na dodatek sa lamliwe wiec albo mi wypadna razem z cebulka albo sie zlamia . ale mi sie wydaje ze ja nie mam rozdwojonych koncowek i ze nie sa w tak zlym stanie...zapuszczam juz dwa miesiace i to bardzo intesywnie wiec szkoda by mi bylo stracic efekt tego co dopiero udalo mi sie zapuscic
Stary 2005-08-25, 23:20   #150
Puniax
Rozeznanie

Ja te 2 miechy zapuszczam I przyda這by si je podci望, ale tak mi szkoda, bo mam ju spore... Nie obetn! Mo瞠 na Wszystkich 安i皻ych podetn 1,5-2 cm czyli za 2 miesi帷e.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.