dylematy ma這laty heheh:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-25, 23:27   #151
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ja te 2 miechy zapuszczam I przyda這by si je podci望, ale tak mi szkoda, bo mam ju spore... Nie obetn! Mo瞠 na Wszystkich 安i皻ych podetn 1,5-2 cm czyli za 2 miesi帷e.
no wlasnie,jak patrze w lustro ile musialam sie nameczyc aby zapuscic te wlosy to az zal mi ich scinac efekt tak dlugiej pracy na marne...ja juz tez dwa miesiace ponad zapuszczam i teraz bede bardzo dbala o koncowki aby jak najdluzej moc ich nie scinac
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 23:28   #152
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
dziewczyny dzi瘯uj wam za info o tym waxie Limonko, rzeczywi軼ie du瞠 opakowanie bardziej si op豉ca, tzn. to 240g. w mojej aptece zap豉ci豉m 16z. co nie jest jak捷 wyg鏎owan cen na razie mog powiedzie 瞠 owo cudo dziwnie pachnie, ma jaki kolor lekko fioletowawy i wygl康a na dos t逝ste jutro napisz jak si sprawdzi na mojej czuprynce
Tylko si nie przestrasz, je郵i zacznie ci wypada du穎 w這s闚 - to naturalna reakcja na WAX - pozbywa si starych, zniszczonych w這s闚, a w ich miejscu pojawi si nowe (odrosn w b造skawicznie szybkim tempie)
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-25, 23:30   #153
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
no wlasnie,jak patrze w lustro ile musialam sie nameczyc aby zapuscic te wlosy to az zal mi ich scinac efekt tak dlugiej pracy na marne...ja juz tez dwa miesiace ponad zapuszczam i teraz bede bardzo dbala o koncowki aby jak najdluzej moc ich nie scinac
No to nie jeste sama Ja my郵 identycznie i mam niemal identyczn sytuacj
Stary 2005-08-25, 23:31   #154
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Tylko si nie przestrasz, je郵i zacznie ci wypada du穎 w這s闚 - to naturalna reakcja na WAX - pozbywa si starych, zniszczonych w這s闚, a w ich miejscu pojawi si nowe (odrosn w b造skawicznie szybkim tempie)
wiele osob przestraszone ze straci wlosy przez wax odstawia go i daje zle recenzje...
Stary 2005-08-26, 00:12   #155
fifka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

ej ale popatrzcie 'podciecie dlugich wlosow konieczne jest conajmniej raz na 6 tyg. nie tylko ze wzgdledu na wyglad wlosow, ale dla poprawienia ich kondycji' to z jakiegos artykulu o zapuszczaniu wlosow. z tego co tam pisalo to wychodzi ze wtedy najszybciej rosna bo wlosy sa zdrowe, a takie niepodcinane wogole wlosy lamia sie na koncach i przez to sie wydaje ze wolniej rosna (bo im na koncach ubywa). dlatego ja stosuje metode podcinania co miesiac po pol cm :P
fifka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 00:34   #156
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fifka007
ej ale popatrzcie 'podciecie dlugich wlosow konieczne jest conajmniej raz na 6 tyg. nie tylko ze wzgdledu na wyglad wlosow, ale dla poprawienia ich kondycji' to z jakiegos artykulu o zapuszczaniu wlosow. z tego co tam pisalo to wychodzi ze wtedy najszybciej rosna bo wlosy sa zdrowe, a takie niepodcinane wogole wlosy lamia sie na koncach i przez to sie wydaje ze wolniej rosna (bo im na koncach ubywa). dlatego ja stosuje metode podcinania co miesiac po pol cm :P
ale ja uwazam ze ma zdrowe koncowki wiec moim zdaniem nie musze ich podcinac do o nie dbam. moze mam troszke suche konce ale da sie to naprawic oczywiscie fakt ze zapuszczam wlosy nie znaczy ze przez kilka lat bede sie bala nozyczek ale pprost szkoda mi narazie nisszczyc tego o co walczylam. podetne jakos w listopadzie albo pazdzierniku moze gdybym trafila na jakas dobra fryzjerke to bym szybxiej poszla podciac koncowki bo jak narzaie zadna jeszcze nie rozumiala co to znaczy KONCOWKI bo ona miala swoja wizje mojej nwej fryzury...:/
Stary 2005-08-26, 00:48   #157
fifka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

to fakt przewaznie jak mowisz fryzjerce zeby podciela 1 cm to leci conajmniej 10 hehe. ja na szcescie mam ten klopot juz z glowy.tobie sie wydaje ze masz zdrowe koncowki ale mama mowi co innego to jak to jest:P
fifka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 09:23   #158
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
ale ja uwazam ze ma zdrowe koncowki wiec moim zdaniem nie musze ich podcinac do o nie dbam. moze mam troszke suche konce ale da sie to naprawic oczywiscie fakt ze zapuszczam wlosy nie znaczy ze przez kilka lat bede sie bala nozyczek ale pprost szkoda mi narazie nisszczyc tego o co walczylam. podetne jakos w listopadzie albo pazdzierniku moze gdybym trafila na jakas dobra fryzjerke to bym szybxiej poszla podciac koncowki bo jak narzaie zadna jeszcze nie rozumiala co to znaczy KONCOWKI bo ona miala swoja wizje mojej nwej fryzury...:/
Dok豉dnie. 疾by fryzjerka podci窸a w這sy rzeczywi軼ie 0,5 cm, tak, 瞠by nie da這 si zauwa篡 zmiany w d逝go軼i w這s闚, a jednie zdrowsze ko鎍e, to podcina豉bym cz窷ciej. Ale je郵i po podci璚iu w這s闚 mam zn闚 kr鏒kie, to ja mam gdzie takie zapuszczanie. Nigdy bym ich nie zapu軼i豉!
Stary 2005-08-26, 09:45   #159
okretka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 1 032
GG do okretka

Dziewczyny, to Wy przez ca造 okres zapuszczaia w這s闚 macie zamiar w og鏊e ich nie podcina? Ja tam chyba co 2-3miesi帷e b璠 podcina豉 o... hm... 1cm? Przynajmniej taki mia豉m zamiar...
okretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 10:00   #160
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563
Post Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

ja mysle,ze podetne tak okolo grudnia no moze listopada..

ale z drugiej strony to nie wiem jak skoro mam wycieniowane, a potem chcialabym odwrotnie zeby te krotsze byly dluzsze

sama nie wiem, ostatnio jak scinalam wloski (miesiac temu..) to fryzjerka obiecala mi nie ruszac jednej partii wlosow, sama mi to zaproponowala, mowiac ze sa niezniszczone a skoro zapuszczam to szkoda mojej pracy

w najwiekszej desperacji wpadlam na pomysl ze wyrownam wszystkie do najkrotszych i dopiero zaczne zapuszczac

ale najkrtosze mam do "za ucho"

P.S ale mnie zazdrosc zlapala (patrzcie zlacznik )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg loreal.JPG (23,8 KB, 161 za豉dowa)

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 10:46   #161
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

ja ko鎍闚ek nie podcinam, bo mam ca趾owicie zdrowe, nie rozdwajaj si ani nic takiego tylko szampon koloryzuj帷y nie 豉pie mi dobrze ko鎍闚ek, s ja郾iejsze, ni pozosta貫 w這ski. Mo瞠 mama mi podetnie gdzie w pa寮zierniku 1cm
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 14:51   #162
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

no i u篡豉m tego waxu...hm..powalaj帷ych efekt闚 to jako na razie nie zauwa篡豉m, praktycznie jakiegokolwiek efektu brak w這sy przy zmywnaiu tej maseczki by造 strasznie cie磬ie, ale jak wysch造 to wr鏂i造 do swojego pierwotnego stanu i s lekkie, puszyste. Nie b造szcz si jako szczeg鏊nie, nic si nie zmieni這. Mo瞠 na efekty musz d逝瞠j poczkea
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 19:46   #163
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
ja mysle,ze podetne tak okolo grudnia no moze listopada..

ale z drugiej strony to nie wiem jak skoro mam wycieniowane, a potem chcialabym odwrotnie zeby te krotsze byly dluzsze

sama nie wiem, ostatnio jak scinalam wloski (miesiac temu..) to fryzjerka obiecala mi nie ruszac jednej partii wlosow, sama mi to zaproponowala, mowiac ze sa niezniszczone a skoro zapuszczam to szkoda mojej pracy

w najwiekszej desperacji wpadlam na pomysl ze wyrownam wszystkie do najkrotszych i dopiero zaczne zapuszczac

ale najkrtosze mam do "za ucho"

P.S ale mnie zazdrosc zlapala (patrzcie zlacznik )
jejku jak ja to przeczytalam to bylam pewna ze to ja napisalam . mam identyczna sytuacje !! przed wakacjami bylam u fryzjerki i poprosilam o zrobienie jakiejs fajnej fryzurki ale bez zmieniania dlugosci (glownie prosilam o podciecie koncowek bo wywijaly sie w rozne strony). pani oczywiscie powiedziala ze zostawi dlugosc i zaczela mi skracac te wloski na zewnatrz bo powiedziala ze chce mi podniesc fryzurke...no i po wysjsciu od fryzjera mialam osobna fryzurke do ucha i kilka wloskow starej dlugosci... teraz jak probuje zwiazac wlosy to wlosy mi wypadaja bo sa jeszcze za krotkie...

P.S Jestes bez serca jak moglas zalaczyc takie piekne wlosy wlasnie o takiej fryzurce marze : dlgie proste wloki i jakas grzyweczka
Stary 2005-08-26, 19:48   #164
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
no i u篡豉m tego waxu...hm..powalaj帷ych efekt闚 to jako na razie nie zauwa篡豉m, praktycznie jakiegokolwiek efektu brak w這sy przy zmywnaiu tej maseczki by造 strasznie cie磬ie, ale jak wysch造 to wr鏂i造 do swojego pierwotnego stanu i s lekkie, puszyste. Nie b造szcz si jako szczeg鏊nie, nic si nie zmieni這. Mo瞠 na efekty musz d逝瞠j poczkea
smerfecia a jak go uzylas?? stosowalas sie do wszystkich podanych wczesbiej wskazowek?? ja po pierwszym razie mialam bardzo miekkie wloski
Stary 2005-08-26, 19:52   #165
Raczkowanie

dzieffcynki a ja musze sie wam czyms pochwalic .... byalm dzisiaj w sklepie zielarskim, kupilam sobie suszony skrzyp i pokrzywe (sypkie) i teraz bede przed kazdym myciem parzyc je i po myciu polewac wloski . czytalam w ksiazce mojej babci LEKI Z BOZEJ APTEKI o plukance na porost wloskow i tam wlasnie bylo o pokrzywie,bzie czarnym i bialym,lisciach orzecha itp. poza tym slyszalam ze to ladnie wzmacnia wloski wiec postanowilam sobie robic takie plukanki...poza tym patrzac na cene (pokrzywa 1,50 opakowanie a skrzyp 1,40 zl ) to naprawde warto...ciekawe jakie beda efekty za miesiac ....
Stary 2005-08-26, 20:24   #166
wunia83
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 133

Dziewczyny, o鄉ielam si do陰czy do klubu zapuszczaczek

Mi z kolei pan fryzjer uciacha troch w這s闚 gdzie tak w czerwcu No i teraz od pocz徠ku wakacji stosuj Wax i olejek rycynowy. Zastanawiam si te nad Rigenolem (chyba tak to si nazywa? ).

Ja na zapuszczanie mam taki patent: tu po feralnej wizycie u fryzjera posz豉m do innego salonu, gdzie bardziej utalentowana pani Edyta zrobi豉 mi ekstra grzywk Reszt w這s闚 wi捫 w kucyk i jako tako to wygl康a. Bo jak mam w這sy zwi您ane, to jako mog si oszukiwa, 瞠 nie s wcale takie kr鏒kie I grzywka te pomaga, bo widz r騜nic mi璠zy grzywk, a reszt w這s闚, kt鏎e s - jakby nie patrze - du穎 d逝窺ze. Do tego wszystkiego t逝macz sobie, 瞠 przecie lato = gor帷o, wi璚 i tak chodzi豉bym w tym kucyku. To taka moja ma豉 ideologia, kt鏎a pozwala mi przetrwa okres zapuszczania No bo - same pewnie wiecie - jutro na przyk豉d id podci望 grzywk, ale a mnie korci 瞠by co w ko鎍u zrobi z tymi nijakimi w這sami
Stary 2005-08-26, 20:40   #167
noseknosek

limonko za陰czy豉m dla motywacji!! specjalnie po to by zach璚a i siebie i Was do starannej dba這軼i o w這ski i trzymania si z daleka od wszelkiej ma軼i fryzjer闚
aha! co do p逝kanek to dopisuje je do sposobow ktore bede wykonywac jeden po drugim
smerfeta, ja my郵, 瞠 na bardziej spektakularne trzeba b璠zie d逝瞠j poczeka, bo to nie jest byle jakie nab造szczad這 do w這s闚,ale od篡wka przede wszystkim maj帷a na celu wzmocni je od wewn徠rz i poprzez to poprawi ich wygl康 (tak mi t逝maczy豉 mamu, a zna si bo pracuje w aptece ) najwazniejsza jest wiec stosowanie zgodnie z zaleceniami, a przede wszystkim regularnosc! b璠zie dobrze

wunia, serdecznie witamy ja te mam grzywk! i postanowi豉m w豉郾ie poprzez ni nasycy potrzeb odwiedzania fryzjer闚 a zwi您ane w這ski + plus grzywka to wedlug mnie bardzo fajne po陰czenie, a co dopiero d逝gie (wkr鏒ce) w這ski + grzywka

P.S. chce mi si juz do Polskii

biegam
Stary 2005-08-26, 20:45   #168
noseknosek

wunia?? a gdzie by豉 u fryzjera? zar闚na w wersji udanej jak i nieudanej?

bo ja te ostatnio u bardzo fajnej pani Edytki hehe, moze ta sama

biegam
Stary 2005-08-26, 21:30   #169
wunia83
Zadomowienie

Wersja nieudana: Laurent na Hipotecznej
Wersja udana: pani Edyta w Pro Arte

A jutro id podci望 grzywk tutaj: www.fryzjer.lublin.pl

Nie wiem, sk康 mi si to bierze, ale... lubi zmienia fryzjera. Nawet sprawdzonego, tak jak pani Edyta. Taka ...niewierna klientka jestem Zobaczymy jutro, czy mi to wyjdzie na dobre
Stary 2005-08-26, 21:39   #170
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Do dziewczyn z klanu zapuszczaczek :
Co wy na to, zeby鄉y sfotografowa造 nasze obecne fryzurki, i wrzuci造 tutaj razem z fotkami w這s闚, do kt鏎ych d捫ymy? )
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 21:44   #171
noseknosek

wunia te tam by豉m!!!!!!!!! rzeczywiscie pani Edyta to super fryzjer! zrobila mi bardzo ladny kolorek i sporo doradzila (ale z ta zmiana fryzjerow to ja tez tak mam.. )

beoneself, hmm ja sie troche wstydze te odrosniete wlosy nie wygladaja zbyt 豉dnie ja chodze w zwiazanych (przy ludziach..)... ale moze jak zaczniecie to sie odwaze!

no, to ktora pierwsza??

biegam
Stary 2005-08-26, 21:47   #172
okretka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 1 032
GG do okretka

Ooo, ja popeiram propozycj!
Tzn. ch皻nie popodziwiam Wasze w這ski, bo sama nie mam cyfr闚ki /Chyba, 瞠 wywo豉m fotki z wakacji i jaka dobra duszyczka mi je zeskanuje /
okretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-26, 22:00   #173
wunia83
Zadomowienie

Nosku, to by si zgadza這 - jedyny "problem" z pani Edyt to to, 瞠 jak widzisz te jej pi瘯ne, d逝uuugie w這sy, to a szlag trafia Ja przynajmniej zawsze a mam ochot si za swoim p馧d逝gim sianem schowa jak tam wchodz i j widz...
Stary 2005-08-26, 22:27   #174
beoneself
Zakorzenienie

No to skoro zaproponowa豉m, to jako pierwsza ... wklejam moje w這sy Ale teraz wy MUSICIE! Bo inaczej macie kopa Albo nam闚i pani Edyt przeciwko wam Haha
W這sy s g豉dkie, bo wyprostowane prostownic i wog鏊e... Nie chcia造by軼ie widzie moich w這s闚 bezpo鈔ednio po myciu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Rysunek1.jpg (21,6 KB, 186 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek2.jpg (22,2 KB, 161 za豉dowa)
Stary 2005-08-26, 23:18   #175
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
No to skoro zaproponowa豉m, to jako pierwsza ... wklejam moje w這sy Ale teraz wy MUSICIE! Bo inaczej macie kopa Albo nam闚i pani Edyt przeciwko wam Haha
W這sy s g豉dkie, bo wyprostowane prostownic i wog鏊e... Nie chcia造by軼ie widzie moich w這s闚 bezpo鈔ednio po myciu
Ale masz super w這sy. W豉郾ie o takich marz, ta d逝go嗆 by豉by dla mnie zadowalaj帷a, i ta fryzurka, to obci璚ie, naprawd extra. Wygl康aj na bardzo zdrowe. Nie dziwi si, 瞠 wklei豉 jako pierwsza swoje fotki, masz si czym pochwali
Stary 2005-08-26, 23:40   #176
wunia83
Zadomowienie

Beoneself, gdybym ja mia豉 taaakie super w這sy, to chyba nie musia豉bym ju korzysta z us逝g pani Edyty
Stary 2005-08-27, 00:03   #177
beoneself
Zakorzenienie

Po pierwsze: s rozczesane i wyprostowane.
Po drugie: lampa b造skowa
W rzeczywisto軼i niestety tak nie wygl康aj
Po trzecie: Wypadaj gar軼iami
I ja nie wiem jak to powstrzyma... Jak my郵icie, czy Garnier Neril szampon+Garnier Neril tonik... Wystarczy?
W najbli窺zym czasie mam zamiar zakupi jeszcze wax.
uh
Stary 2005-08-27, 00:09   #178
beoneself
Zakorzenienie

A wy si nie wymigiwa, tylko wkleja swoje w這sy!!!!!

A nied逝go wklej Wam moje w這se w stanie "naturalnym"... Tak dla kontrastu. Haha
Stary 2005-08-27, 00:48   #179
Puniax
Rozeznanie

Wax poprawi napewno kondycj w這s闚, szampon i od篡wka do w這s闚 wypadaj帷ych te si przyda, ale je郵i ci rzeczywi軼ie wypadaj gar軼iami, to koniecznie musisz jeszcze wspom鏂 je od wewn徠rz (jakie kapsu趾i np. wyci庵 ze skrzypu polnego, Humavit, Skrzypovita, ... jest ich bardzo duzo), a je郵i ci finanse na to pozwalaj, to kup te odzywk w ampu趾ach (to taka kilkunastodniowa kuracja wzmacniaj帷a w這sy). Dobre s ampu趾i Seboradin, kuracja trwa 14 dni.

A mojej kole瘸nce nie pomaga這 nic, ani 瘸dne tabletki, ani 瘸dne kosmetyki, i kto jej poleci ampu趾i Vichy. Kosztowa造 ok. 150 z, ale twierdzi, 瞠 lepiej uzbiera i przeprowadzi jedn, cho drog kuracj i mie problem z g這wy, ni ci庵le kupowa r騜ne specyfiki. By mo瞠 ma racj, ale ba豉bym si ryzykowa tak sum. A jakby nie pomog造...???
Stary 2005-08-27, 01:18   #180
Ariadna86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211
GG do Ariadna86

hej dziewczyny! Mam nadzieje ze mnie takze przyjmniecie do klubu zapuszczaczek przed maturk mialam w這ski tak do polowy plecow, moze troche dluzsze, ale po ostatniej maturze od razu poszlam do fryzjera, bo mialam straszne koncowki, no i w koncu postanowilam zaszalec nawet mi sie spodobala nowa fryzurka tylko ze dosc szybko mi rosn wlosy i po miesi帷u poszlam znow skrocic, ale tym razem sciela mnie za krotko...no i teraz znowu chce miec dluzsze, tym bardziej ze mam falowane wlosy i musze je prostowac:/ wklejam moje fotki gdy mialam jeszcze dlugie wlosy i te z krotszymi buziaczki

...generalnie w 篡ciu chodzi o to, by by troch niemo磧iwym...

MY http://www.suwaczek.pl/cache/93484f56c1.png

NASZ 印UBhttp://www.suwaczek.pl/cache/3ee3399489.png
Ariadna86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.