dylematy ma這laty heheh:) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-28, 01:33   #211
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
A zbieraj帷 wszystko o tabletkach do kupy...
Wyczyta豉m, 瞠 s np. Skrzyp polny, Revalid, Vitapil, Silica, Marz Special, Humavit... Czym to si w豉軼iwie od siebie r騜ni Kt鏎e najskuteczniejsze?
wiesz powiem tak : wszystkie te tabletki sa prawie identyczne skladem jednak niektore z nich posiadaja mniejsza dawke skrzypu. ja lykalam wczesniej humavit jednak branie dziennej dawki 12 tabletek bylo meczace, dlatego kupilam skrzypowite ktora te dzienna dawke zawiera w dwoch tabletkach . niektorzy mwoia ze na nich nie dzialaja niektore tabletki..jest to oczywscie mozliwe jednak czesto te osoby biora ja w zbyt krotkim czasie aby tabletki mogly zadzialac. jak juz wczesniej pisalam ja poproawe zauwazylam po ponad 2 miesiacach a juz wydawalo mi sie ze wszystko poszlo na marne.. a co do tego pytania czym sie roznia to powie tylko jedno CENA zwykly skrzyp w tabletkach kosztuje 10 zl a merz special 60...
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-28, 10:13   #212
dagusia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
Talking Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

wiecie co, narobilyscie mi smaka tym skrzypem i dlatego jutro polece do apteki aaa Limonko powiedz mi czy nic sie moim wlsoka nie stanie jak bede uzywala waxu i skrzypu??
dagusia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-28, 10:13   #213
cudna_lwica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

skoro sie odzywam to chyba nie musze zaznaczac ze rowniez jak wy moje zapuszczaczki wzielam sie za wydluzanie wlosow.stosuje bardzo delikatny szampon w czystym zelu(pregaine)poniewaz mam bardzo delikatne wlosy/skore glowy i silniejsze produkty (odzywki) powoduja ich wypadanie.do kazdego myci dodaje olejek rycynowy juz chyba od miesiaca albo dwoch.po odrostach widze ze uroslu ok. 3-4cm.postaram sie jeszcze jakis czas ich nie farbowac coby ich nie meczyc

odezwalam sie poniewaz mam pytanie.mianowicie:
uzywalyscie kiedys maseczki z nafty,olejku rycynowego,zoltka,cytryny ???
daje to jakies efekty??
cudna_lwica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-28, 11:20   #214
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dzi瘯i, Puniax
Kupi sobie dzisiaj jakie kapsu趾i.. Tylko kt鏎e? Nie wiem, kt鏎e najbardziej si op豉caj, no i kt鏎e s najskuteczniejsze? Pozatym rozejrz si za tymi ampu趾ami Seboradin.. Tylko czy to nie jest co podobnego do toniku do w這s闚 Neril?
A wax, to mo瞠 za jaki czas, jak ju fundusze pozwol
Mam nadziej, 瞠 do tej pory co mi na g這wie zostanie
A na dodatek - w豉郾ie teraz moje w這sy przechodz okres tego wzmo穎nego wypadania po Nerilu, podobno pobudzone, zdrowe cebulki wypychaj te w這sy, kt鏎e i tak by wypad造...
Nie orietuje sie kto... ILE TO JESZCZE MA TRWA ?
Ampu趾i s mocniejsze od wszelkich tonik闚 i lotion闚 Neril, Seboradin... Dlatego te kuracje s tylko kilkunastodniowe.
Je郵i chodzi o tabletki, to Agabil poleca bardzo Humavit zielony, ja polecam wyci庵 ze skrzypu polnego w zielonym opakowaniu firmy Aflofarm czy jako tak...
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-28, 12:00   #215
wunia83
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 133

Beoneself: to nie jest jaki jeden konkretny w徠ek akurat o Vitapilu, tylko po prostu swojego czasu jak si zastanawia豉m jakie "wspomagacze zapuszczania" naby, to przeszpera豉m na Gazecie wszystkie w徠ki na ten temat, 瞠by co sobie wytypowa, bo jest tych preparat闚 mn麑麑stwo No i z mojego rozeznania wynik這, 瞠 zdecydowanie najwi璚ej pozytywnych opinii ma skrzyp A teraz... i tak bior Salfazin , ale to bardziej na cer ni na w這sy.
Stary 2005-08-28, 16:04   #216
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dagusia89
wiecie co, narobilyscie mi smaka tym skrzypem i dlatego jutro polece do apteki aaa Limonko powiedz mi czy nic sie moim wlsoka nie stanie jak bede uzywala waxu i skrzypu??
Wiesz ja bralam skrzyp,uzywalam waxa, nafty,olekju rycynowego,seboradinu wielu innych rzeczy i moge powiedzice ze stan moich wlosow bardzo sie poprawil i jestem zadowolona z nich

Cytat:
Napisane przez cudna_lwica
odezwalam sie poniewaz mam pytanie.mianowicie:
uzywalyscie kiedys maseczki z nafty,olejku rycynowego,zoltka,cytryny ???
daje to jakies efekty??
tak uzywalam takiej maseczki tylko nie dawalam cytrynki. powiem ze troszke trudno mi bylo wymieszac olejek rycynowy i nafte z zoltkiem ale maseczka bardzo fajna zmyla mi sie ladnie. potem na dodatek polozylam na wloski ubite bialko i zmylam ZIMNA WODA (podkreslam to bo jak zmyjemy ciepla to sie zetnie i bedzie jajecznica ja osobiscie znalazlam malutki kawaleczek bialka scietego chociaz splukalam zinna woda) wloski sie ladnie rozczesaly i bylo git. myslalam nawet zeby robic taka maseczke raz w tygodniu bo slyszalam opinie osob ktore robia ja profilaktycznie ze maja piekne mocne wloski
Stary 2005-08-28, 21:18   #217
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563
Post Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

dziewczyny a ja zadam pytanie z innej beczki

czy istnieje co takiego jak perfumy do w這s闚?? chodzi mi o dlugo utrzymujacy sie na wlosach, ladny zapach??

a z rzeczy bardziej zwiazanych w watkiem, nie dalam wczoraj zadnej odzywki na glowe a dzisiaj na glowie jeden wielki puch

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-28, 22:34   #218
wunia83
Zadomowienie

Spr鏏uj tutaj poczyta:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...548&a=22040548

Stary 2005-08-28, 22:49   #219
Raczkowanie

ja zawsze gdy uzywam perfum delikatnie spryskuje wlosy bo wtedy zapach jest bardziej wyczuwalny i trwalszy
Stary 2005-08-28, 22:51   #220
fifka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

ja biore vitapil, poprawia stan wlosow ale ich nie pogrubia heeh
fifka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 08:59   #221
noseknosek

Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

no dziewczyny, dzisiaj obowiazkowo prosimy o to,aby:

wunia napisala jak jej nowa grzywka po pani Edytce!!!!!!!
limonka zrecenzowa豉 serum na ko鎍闚ki z Avonu

w koncu juz poniedzialek!

biegam
Stary 2005-08-29, 09:06   #222
cudna_lwica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

wyszukalam sobie w internecie nafte z wyciagiem z czarnej rzodkwi chyba firmy anna...czy cos takiego...ktoras z was pisala ze nie wszystkie nafty sa dobre.czy ktoras z was miala kontakt wlasnie z ta jedna???pozatym wolalabym ja kupic w normalnej aptece bo nie chce placic za koszt przesylki myslicie ze to moze byc problem?
cudna_lwica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 10:56   #223
okretka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 1 032
GG do okretka

Ja te zawsze spryskuj w這sy jakim zapaszkiem rzeczywi軼ie - na w這sach trzyma si d逝go! tylko gdzie kiedy czyta豉m, 瞠 to nie wp造wa dobrze na ich kondycj ...
okretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 16:39   #224
Raczkowanie

dziewczyny serum bedzie dopiero jutro ja tego nie przezyje a tak poza tym to wam powiem, ze kupilam sobie kore debu, liscie orzecha i szalwie do plukanki czyli razem bedzie plukanka z 5 ziolek poza tym wam powiem kochane ze spotkalam sie z moja przyjaciolka z ktora sie nie widzialam 2 miesiace i przygladnela sie moim wloskom i powiedziala ze UROSLY 5 CM !!!!!! Rozumiecie urosly tyle w dwa miesiace !! Ale sie ucieszylam a tak na marginesie to kupilam sobie gazetke Fryzyry (Diana wydanie specialane ) i znalazlam tam swoja wymarzona fryzurke

czarna lwico co do naft kosmetycznych to mialam jedna z Aflofarmu a druga z Kosmedu. Slyszalam wiele opinii ze najlepsza jest ta z Anny a z KOmsedu najgorsza bo ciezko sie splukuje . Moja opinia jest taka ze obie sa tluste i trudno sie je zmywa jak to nafty . Wiem ze anna ma bardzo duzy wybor naft np. z drozdzami, z biopierwiastkami, z olejkiem rycynowym, zwykla, z czarna rzepa itd. sama musisz wyprobowac i ocenic. Rzeczywiscie oplaca sie kupic w aptece
Stary 2005-08-29, 17:02   #225
dagusia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Limonko nie jestes sama tez sobie zamowilam z avonu olejek do wloskow skarby indii i tez przyjdzie dopiero jutro bedziemy musialy czekac napisz jak tam twoje wloski po tej plukance z 5 ziol oczywiscie jak bedziesz ja robila
dagusia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 17:18   #226
noseknosek

o 豉aaaa

5 centymetr闚 nono ... ja postanowi豉m,ze zaczynam intensywna terapie dla w這s闚 9 wrzesnia (wracam do domku 7. wiec akurat bede miala dwa dni na skompletowanie broni) i nie ruszam ich, w kwestii scinania do 9 grudnia (moja 18tka ) a jesli uznam,ze urosly juz znaczaco to obciacham sie 豉dnie wtedy.

skoro jak limonka mowi mozliwe jest 5 cm w ciagu 2 miesiecy to moze w trzy miesiace bede miala to co chce???

dziewczyny, nie martwcie sie tym avonem, pewnie im zabraklo hehe, jak sie zapuszczaczki dorwaly
pozdrawiam.

biegam
Stary 2005-08-29, 18:56   #227
Julie_K
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 414

W豉郾ie siedz z Waxem na g這wie a na jutro mam um闚ion wizyt u fryzjera- 瞠by mi nada jaki kszta速 tym odro郾i皻ym k豉kom, bo mnie ju dra積i:P Nosku- zajrza豉m na t stronk o Vitapilu i jak sko鎍z Silic, to chyba si na niego przerzuc...Hmmmm... A co do maseczek z olejku rycynowego itp- zrobi豉m raz, ale na drugi dzie w這sy mi tak 鄉ierdzia造, 瞠 wol gotowe maski typu Wax...Mo瞠 to b陰d...Pozdrawiam
Julie_K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 19:05   #228
noseknosek

Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

no to czekamy jutro na fotki obowi您kowo!!!!!!!

o Vitapil popytam jeszcze mam, powie mi co i jak, dowiem si i zbadam teren czy jest lepszy od tych w normalnych cenach

biegam
Stary 2005-08-29, 19:52   #229
Raczkowanie

matko kochana ja ne wytrzymam okazalo sie e ta babka z avonu dopiero dzisiaj sklada zamownienie i jutro po nie jedzie wiec serum bedzie w srode co ja mam zrobic... Noseknosek a moze twoja mama bedzie znala jakis cudowny przepis na cos na porost wloskow ?? Juz wczesniej pytalam co robisz w Belgii ale widocznie nie zauwazylas dlatego powtarzam pytaniee . Dagusia89 plukanke bede robila dopiero jutro ale tez jestem ciekawa a najbardziej tego czy mi wlosy sciemnieja po niej...
Stary 2005-08-29, 20:46   #230
noseknosek

wakacjuje sobie jeszcze a teraz przez tydzien (od srody) nie bede miala dostepu do kompa,bo jade jeszcze dalej. tydzien bez wizazu aaaaaaaa
chyba sie uzaleznilam.

mame podpytam,ale jak ja wreszcie zobacze (鈔oda). jak tak delikatnie podpytywalam to mowila,ze o olejku rycynowym duzo dobrego slyszala, wiec mysle ze cos tam mozna bedzie jeszcze z niej wyci庵n望..

a co do serum to nie przejmuj sie tak limonka na pewno z Twoimi wloskami nie jest az tak zle.. i wytrzymaja

ja juz zrobilam liste zakup闚 (az mi wstyd ):
- olejek rycynowy
-nafta kosmetyczna z dro盥瘸mi [moze od tego szybciej urosna? ]
-seria Seboradin (szampon,lotion,balsam, w pozniejszym czasie ampu趾i)
-Skrzypovita
-Avon serum na ko鎍闚ki
-p逝kanki ze sklepu zielarskiego

chyba. si. zabij.

biegam
Stary 2005-08-29, 21:16   #231
wunia83
Zadomowienie

Kooooooocham pani Edytk Zrobi豉 mi dzisiaj tak "fryzurk przej軼iow", 瞠 nie mog豉m si na siebie w lustrze napatrze Mniej wi璚ej tak jak w za陰czniku, tylko w這ski mam ju troszk d逝窺ze.

A tak przy okazji: dziewczyny, a nie u篡wa造軼ie Rigenolu? Bo zastanawiam si, czy jak mi si Wax sko鎍zy, to czy nie kupi w豉郾ie tego A mo瞠 u篡wa obydw鏂h???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie(11).jpg (16,0 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie(12).jpg (19,5 KB, 27 za豉dowa)
Stary 2005-08-29, 21:19   #232
noseknosek

poszlas ze zdjeciem do niej ???

zrob zdjatka i pokaz chociaz wierze na slowo ze pani Edytka cos wyczarowala ladniutkiego.. hmmm, a co mowila o kondycji wloskow??

a o rigenolu nie wiem nic wiec nie pomoge.

biegam
Stary 2005-08-29, 21:24   #233
noseknosek

Arrow Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

o nie wysylalam smsa do idei i pojawil mi si token z wyrazem "skrzyp".
no nie ma to jak obsesja!!!!

biegam
Stary 2005-08-29, 21:34   #234
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
wakacjuje sobie jeszcze a teraz przez tydzien (od srody) nie bede miala dostepu do kompa,bo jade jeszcze dalej. tydzien bez wizazu aaaaaaaa
chyba sie uzaleznilam.

mame podpytam,ale jak ja wreszcie zobacze (鈔oda). jak tak delikatnie podpytywalam to mowila,ze o olejku rycynowym duzo dobrego slyszala, wiec mysle ze cos tam mozna bedzie jeszcze z niej wyci庵n望..

a co do serum to nie przejmuj sie tak limonka na pewno z Twoimi wloskami nie jest az tak zle.. i wytrzymaja

ja juz zrobilam liste zakup闚 (az mi wstyd ):
- olejek rycynowy
-nafta kosmetyczna z dro盥瘸mi [moze od tego szybciej urosna? ]
-seria Seboradin (szampon,lotion,balsam, w pozniejszym czasie ampu趾i)
-Skrzypovita
-Avon serum na ko鎍闚ki
-p逝kanki ze sklepu zielarskiego

chyba. si. zabij.
nosek nie masz sie czym przejmowac ja tez szlam z taka wielka lista zakupuow do apteki. Jak mama to zobaczyla to pozwolila mi tylko kupic lotion seborabin ale potem szybciutko skompletowalam caly arsenal .teraz juz mam troszke biedny ale tez jestem zadowolona wazne ze mi bardzo szybko odrosly wloski ale bede jeszcze stosowac moje specyfiki bo marza mi sie takie do polowy pleckow wlosieta. wlasnie zrobilam sobie mieszanke tych wszystkich ziolek (skrzyp,pokrzywa,szalwia, kora debu i liscie orzecha) i teraz nie bede musiala juz trzymac tych wszystkich torebek w szafce oj oj myslalam ze zrobie sobie wymazona fryzurke za rok ale moze mi sie uda zrobic na swieta w grudniu ....lalala wypatrzylam sobie superowy salonik fryzjerski i tam pojde jak tylko bede miala dlugie wloski
Stary 2005-08-29, 21:38   #235
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
o nie wysylalam smsa do idei i pojawil mi si token z wyrazem "skrzyp".
no nie ma to jak obsesja!!!!

TO NIE MOGL BYC PRZYPADEK...matko my juz mamy jakies OBSESION na tym punkcie. moje kolezanki zalamuja rece jak slysza co ja robie z wloskami...one tylko zwykly szampon i siup
Stary 2005-08-29, 22:03   #236
wunia83
Zadomowienie

W豉郾ie co do kondycji w這s闚, to mnie zdziwi豉, bo powiedzia豉, 瞠 nawet ko鎍闚ki jej szkoda podcina, takie zdrowe A ja - przyznaj si bez bicia nie szalej a tak jak wy z tymi wszystkimi od篡wkami, bo mam straasznie przet逝szczaj帷e si w這sy, i boj si, 瞠 nadmiar chemii m鏬豚y mi jeszcze spot璕owa i tak ju poka幡y 這jotok Tylko szampon, na zmian Wax i olejek do w這sk闚 z Avonu (ten skarby indii czy co takiego) no i kryszta趾i Renee Blanche. No i w這sy nie by造 w og鏊e podcinane od czerwca, tak瞠 by豉m zdziwiona jak je tak pochwali豉 Ale naprawd baaardzo mi si humor poprawi - siad造鄉y i nie鄉ia這 zacz窸am co proponowa, 瞠 mo瞠 by nie tylko sam grzywk podci望, ale te i troszk jaki kszta速 nada fryzurze. Tylko 瞠by nie 軼iana za du穎 (!!!). Ale pani Edytka to pani Edytka - na szcz窷cie wie, 瞠 p馧 centymetra to p馧 centymetra

Aha, Nosku, ja niestety nie mam chwilowo karty do aparatu , tak瞠 ze zdj耩 nici.

Buziaki dziewczyny
Stary 2005-08-29, 22:15   #237
Raczkowanie

wunia a jak u Ciebiesie spisuja krysztalki renee ?? mi glownie zalezy aby sie lepiej ukladaly , nie plataly i wygladaly na zdrowe... jak narazie wyprobuje jedwab ktory dostene od kumpeli w srode i serum na koncowki na ktore tak czekam jednak to cudo renee blanche jest dosyc drogie i bede mogla sobie na nie pozwilc po dlugim oszczedzaniu bo paluje jeszcze kilka wydatkow.. a co do przetluszczania sie wloskow to ja tez mam bardzo przetluszczahjace sie ale nie wiem czy chemia spotengowala..teraz na dodatek po tych plukankach ziolowych i przetrzymywaniu trosze dluzej sa swieze..a waxa to by sie przydalo zrobic..nie robilam jakies 2 albi i nawet 3 tygodnie

Nosek a ty jestes u jakiejs rodzinki czy cus?? A jak myslisz , twoja mam bedzie znala jakies mikstury na porost wlosow??
Stary 2005-08-29, 22:38   #238
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dizewczyny... Dzisiaj w ramach kuracji "od 鈔odka" kupi豉m sobie tabletki... Wyci庵 ze skrzypu polnego +witaminy i mikroelementy. B璠 bra豉 dwa razy dziennie jedn kapsu趾.
Czy mia豉 ju kt鏎a z Was do czynienia ze skrzypem Polnym? Skuteczne jest ? pomog這 cokolwiek?

Albo napiszcie jakie inne skuteczne kapsu趾i bra造軼ie
Ja w豉郾ie bior te tabletki (te dwa razy dziennie po jednej). S bardzo skuteczne. Przeczytaj ten w徠ek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...krzypu+polnego
Stary 2005-08-29, 22:43   #239
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Julie_K
Beoneself, ja zjad豉m dwa opakowania skrzypu i musz powiedzie, 瞠 razem z Waxem sprawi, 瞠 w這sy troch przystopowa造 z wychodzeniem Teraz zamieni豉m skrzyp na silic, bo mnie m璚zy這 branie czterech tabletek dziennie Zobaczymy co b璠zie Dziewczyny mam te pytanko- czy mo瞠 kt鏎a z Was bra豉 Vitapil? Czyta豉m o nim ostatnio w gazecie i tam by這 napisane, 瞠 w這s wyrasta grubszy w miar za篡wania...Wiem, 瞠 瘸dne tabletki nie sprawi, 瞠 moje w這sy nagle stan si grube jak nigdy, ale wci捫 mam nadziej, 瞠 co cho troszeczk je zmieni...A tak poza tym to w poniedzia貫k id do fryzjera nada jak捷 lini moim w這som, bo ju kompletnie si nie uk豉daj Pozdrowionka
Ale ty zapewne piszesz o innym wyci庵u ze skrzypu polnego (tego w bia造m pude貫czku z fioletow etykiet), a nam chodzi o wyci庵 ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy w zielonym pude貫czku firmy Aflofarm. Te s o wiele lepsze, bo zawieraj wi璚ej wyci庵u ze skrzypu i dawkuje si je po 1-2 tabletki dziennie.
Stary 2005-08-29, 22:47   #240
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ale ty zapewne piszesz o innym wyci庵u ze skrzypu polnego (tego w bia造m pude貫czku z fioletow etykiet), a nam chodzi o wyci庵 ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy w zielonym pude貫czku firmy Aflofarm. Te s o wiele lepsze, bo zawieraj wi璚ej wyci庵u ze skrzypu i dawkuje si je po 1-2 tabletki dziennie.
Wydaje mi sie ze nie o ten wyciag chodzi Julie_K. Ja jakies 2 lata temu bralam ten z fioletowa naklejka i tam prez miesiac trzeba bylo brac 2 tabletki a potem po jednej wiec to chyba nie ten...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.