dylematy ma這laty heheh:) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-29, 22:49   #241
Puniax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683
Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

Cytat:
Napisane przez cudna_lwica
wyszukalam sobie w internecie nafte z wyciagiem z czarnej rzodkwi chyba firmy anna...czy cos takiego...ktoras z was pisala ze nie wszystkie nafty sa dobre.czy ktoras z was miala kontakt wlasnie z ta jedna???pozatym wolalabym ja kupic w normalnej aptece bo nie chce placic za koszt przesylki myslicie ze to moze byc problem?
Ja u篡wam dok豉dnie tej nafty (producent: ANNA). Mam drug buteleczk i ka盥 kupi豉m w innej aptece, wi璚 problem z jej kupnem - 瘸den. Nie op豉ca si kupowa przez internet. Ja j stosuj do maseczki z 鄴速ka, oleju rycynowego, soku z cytryny i... nafty
Puniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 22:57   #242
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Wydaje mi sie ze nie o ten wyciag chodzi Julie_K. Ja jakies 2 lata temu bralam ten z fioletowa naklejka i tam prez miesiac trzeba bylo brac 2 tabletki a potem po jednej wiec to chyba nie ten...
Nie Limonka, przez miesi帷 4 tabletki, a potem 2. Te go kiedy bra豉m (nawet kilka opakowa).
Wi璚 podtrzymuj moj poprzedni wypowied. Lepszy jest ten w zielonym opakowaniu.
Stary 2005-08-30, 09:15   #243
Julie_K
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 414

Niom, ja bra豉m ten skrzyp w bia造m opakowaniu z fioletow etykietk- 4 tabletki dziennie przez miesi帷. Nie wiedzia豉m, 瞠 jest jeszcze inny skrzyp, dopiero zaczynam "w這sow edukacj" W sumie to szkoda, bo kupi豉bym tamten...Ale c騜...
Julie_K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 09:20   #244
okretka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 1 032
GG do okretka

Ja bra豉m w zielonym, a teraz kupi豉m ten 'fioletowy'... i wydaje mi si, 瞠 jest tam duuu穎 mniejsza ilo嗆 skrzypu ni w zielonym... ale za to witaminek wi璚ej
okretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 09:28   #245
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563
Post Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

no mieszkam sobie u brata a mama hmmm my郵,瞠 na pewno co wymy郵i, s御iadkom kiedy sama robi豉 krem na zmarszczki !!

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 09:39   #246
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez okretka
Ja bra豉m w zielonym, a teraz kupi豉m ten 'fioletowy'... i wydaje mi si, 瞠 jest tam duuu穎 mniejsza ilo嗆 skrzypu ni w zielonym... ale za to witaminek wi璚ej
Ten w zielonym opakowaniu te ma du穎 witaminek i mikroelement闚. Jedyne co, to jest odrobin dro窺zy ni z fioletow etykiet.
Stary 2005-08-30, 10:12   #247
noseknosek

patrzcie!!!!

http://www.gospodyni.akcjasos.pl/wlosy.html

Li軼ie kociemi皻ki - pobudza wzrost w這s闚 i 豉godzi podra積ienia ow這sionej sk鏎y;
Czosnek i cebula - stymuluj wzrost w這s闚 i pomagaj zwalcza 逝pie, cho zapach odstrasza od stosowania;
Li軼ie bylicy bo瞠go drzewka - pobudzaj wzrost w這s闚 i zapobiegaj 逝pie穎wi;

kto probuje czosnek?

biegam
Stary 2005-08-30, 10:18   #248
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Cytat:
Napisane przez Puniax
Nie Limonka, przez miesi帷 4 tabletki, a potem 2. Te go kiedy bra豉m (nawet kilka opakowa).
Wi璚 podtrzymuj moj poprzedni wypowied. Lepszy jest ten w zielonym opakowaniu.
No to widocznie ja bralam jakis inny z fioletowa naklejka albo teraz poprostu zmienili sklad i trzeba brac wiecej...
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 10:24   #249
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
patrzcie!!!!

http://www.gospodyni.akcjasos.pl/wlosy.html

Li軼ie kociemi皻ki - pobudza wzrost w這s闚 i 豉godzi podra積ienia ow這sionej sk鏎y;
Czosnek i cebula - stymuluj wzrost w這s闚 i pomagaj zwalcza 逝pie, cho zapach odstrasza od stosowania;
Li軼ie bylicy bo瞠go drzewka - pobudzaj wzrost w這s闚 i zapobiegaj 逝pie穎wi;

kto probuje czosnek?
Hehe Nosek wczoraj tez to widzialam

Liscie kocimietki- odpadaja bo mam kocurka w domu i chyba by oszalal
Czosnek i cebula- odpadaja bo okropnie smierdza na wlosach...czytalam naweto tym na wizazu ze nie da sie pozbyc tego zapachu przez jakis czas...
Liscie bylicy bozego drzewka-odpadaja bo jestem alergiczka i bylica to moja zmora (najwieksza alergia na pylki traw i bylice i inne byliny)
Stary 2005-08-30, 11:32   #250
cudna_lwica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

szkoda ze cebulka ma tak okropny i trudny do pozbycia sie zapach bo babcia mowila ze jest naprawde cudowna...piekne dlugie i lsniace wlosy,pachnace...cebula juz mnie normalnie lzy w oku kreca na sama mysl cebulowych piorek.wlasnie zmylam z glowy maseczke rycynowo,naftowo,zoltkowa i na koniec wyplukalam wlosy sokiem z cytryny.sa sliczne .od wczoraj lykam skrzypovite.zalezy mi zeby do sylwestra me owlosienie maksywalnie uroslo(3 rocznica ).pozyjemy, zobaczymy...
cudna_lwica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 11:34   #251
noseknosek

Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

ale jak sie stosuje t cebul? naciera si w這sy? czy jaki napar? czy jak?

biegam
Stary 2005-08-30, 11:38   #252
cudna_lwica
Raczkowanie

wciera sie we wlosy sok z cebuli...a nastepnie delektuje rozkosznym,malo subtelnym aromatem
Stary 2005-08-30, 12:33   #253
wunia83
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 133

Witajcie dziewczynki

Ja w豉郾ie umy豉m moje w這ski (do szamponu oczywi軼ie doda豉m olejku rycynowego ), na這篡豉m serum krystaliczne, poczeka豉m a wyschn (mokrych oczywi軼ie nie tkn窸am nawet szczotk ani grzebieniem ), na這篡豉m Osisa do prostownic, wyprostowa豉m, jeszcze kropelka serum i... tak si tylko zastanawiam - jak sko鎍z si wakacje, zacznie si rok akademicki i praca, to kiedy ja b璠 mia豉 na to wszystko czas

Limonko: Co do serum krystalicznego RB: tak naprawd to u篡豉m go dopiero kilka razy, ale efekty naprawd s widoczne chocia na pewno bardziej na ciemnych w這sach, ale i na moich jest nie幢e W這sy s g豉dkie i takie sypkie (nawet bez prostowania - tak te u篡wa豉m). No i b造szcz si niemi這siernie
Stary 2005-08-30, 13:40   #254
Raczkowanie

Wunia a czy ty nakladasz te serum na grzywke...Ja wlasnie nie wiem czy czasem moja nie wygladalaby na przetluszczona... Ale z tego co pisalas to Tobie tez sie przetluszczja. Ja wlasnie sie najabrdziej boje ze jak naloze to serum to moje wloski beda wygladaly na nieswierze i tluste ...
Stary 2005-08-30, 14:33   #255
Julie_K
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 414

No wi璚 w豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera Hehe, mia豉m brechty, bo po raz pierwszy 軼ina mnie facet- do tej pory mia豉m jak捷 awersj do fryzjer闚 p販i przeciwnej, ale chyba nie jest 幢e Z d逝go軼i mnie niedu穎 軼i掖- warstw spodni ci庵le mam do 這patek, ale za to z g鏎nymi "co zrobi" i mam je kr鏒sze. Jest ok. Tylko mi obciacha za du穎 grzywk... Ale c騜- odro郾ie:P Nie mam cyfraka- pokaza豉bym si wam...
Julie_K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 15:25   #256
noseknosek

oj szkoda,ze nikt nie wkleja fotek, pewnie bylo by co podziwiac

Julie_K wazne ze jestes zadowolona...

biegam
Stary 2005-08-30, 18:34   #257
noseknosek

Smile Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

dziewczyny to chyba m鎩 ostatni post przez przyjazdem do Polski jad dzi w nocy na tydzie do Hiszpanii.

pojawi si wi璚 na Wiza簑 dopiero ko這 si鏚mego wrze郾ia.. zdam Wam wtedy relacj z zakup闚 dla w這s闚

pozdrawiam Was gor帷o, na pewno b璠 z Wami mentalnie za ka盥ym razem gdy spojrz na w這sy hehehe

licz帷,瞠 co zostanie na g這wie do przyjazdu.

noseknosek

biegam
Stary 2005-08-30, 18:39   #258
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek
dziewczyny to chyba m鎩 ostatni post przez przyjazdem do Polski jad dzi w nocy na tydzie do Hiszpanii.

pojawi si wi璚 na Wiza簑 dopiero ko這 si鏚mego wrze郾ia.. zdam Wam wtedy relacj z zakup闚 dla w這s闚

pozdrawiam Was gor帷o, na pewno b璠 z Wami mentalnie za ka盥ym razem gdy spojrz na w這sy hehehe

licz帷,瞠 co zostanie na g這wie do przyjazdu.

noseknosek
Nosek nie opuszczaj mnie ja nie chce byc sama po przyjezdzie do polski koniecznie napisz co kupilas i czy twoja mama podaja Ci przepis na cudo na porost wloskow Pamietaj o nas !! Milego pobytu w Hiszpanii (ja tez chce ) Czekamy na Ciebie a ja szczegolnie

P.S. No ale komu ja opowiem moje wrazenia po uzyciu serum na koncowki ?? Dopiero jutro je bede miala ...
Stary 2005-08-30, 18:59   #259
Gosiutka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 916

Witam! Witam...w gronie wiza瘸nek oraz zapuszczaczek w這s闚! Obecnie posiadam naturalne w這sy- ciemny blond z jasnymi pasemkami, mocno wycieniowane( najd逝窺ze si璕aj do 這patek) z grzywk. Zapuszczam do po這wy plec. Niestety cz瘰to prostuje w這ski- grzywke codziennie :/ i zauwa篡豉m, 瞠 ostatnio wypadaj mi w這ski :/, z waszych wypowiedzi wywnioskowa豉m, 瞠 dobry jest Skrzypowita- postanowi豉m, 瞠 si w to zaopatrz oraz my郵a豉m nad Radicalem lub Pantene Z這ta linia- Intensywna Regeneracja- od篡wka. Co mam wybra Pantene czy Radical (wiadomo fundusze nie pozwalaja narazie na zakup obudwu).
Aha 3majcie kciuki jutro id podci望 grzywk- mam nadziej, 瞠 mi nie zepsuje jej
Gosiutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 19:50   #260
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gosiutka
Witam! Witam...w gronie wiza瘸nek oraz zapuszczaczek w這s闚! Obecnie posiadam naturalne w這sy- ciemny blond z jasnymi pasemkami, mocno wycieniowane( najd逝窺ze si璕aj do 這patek) z grzywk. Zapuszczam do po這wy plec. Niestety cz瘰to prostuje w這ski- grzywke codziennie :/ i zauwa篡豉m, 瞠 ostatnio wypadaj mi w這ski :/, z waszych wypowiedzi wywnioskowa豉m, 瞠 dobry jest Skrzypowita- postanowi豉m, 瞠 si w to zaopatrz oraz my郵a豉m nad Radicalem lub Pantene Z這ta linia- Intensywna Regeneracja- od篡wka. Co mam wybra Pantene czy Radical (wiadomo fundusze nie pozwalaja narazie na zakup obudwu).
Aha 3majcie kciuki jutro id podci望 grzywk- mam nadziej, 瞠 mi nie zepsuje jej
Ja tekze bardzo witam u nas co do szamponiku dla Ciebie to polecalabym Seboradin do wloskow suchych. Radical mam jest ok ale nic szczegolnego. Pntene Zlotej linii nie probowalam ale mam Pantene wieksza puszystosc i bardzo mi sie podoba Trzymam kciuki za grzyweczke
Stary 2005-08-30, 20:58   #261
okretka
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 1 032
GG do okretka

To mo瞠 mi te doradzicie jaki konkretny szampon? Bo Nivea [baardzo fajny] mi si ko鎍zy, a chcia豉bym co nowego wypr鏏owa... Strasznie mi si przet逝szczaj w這sy u nasaday, na ko鎍ach s suche, maj tendencj do wywijania si i puszenia, s br您owe... Chcia豉bym nada im zdrowego blasku... i 瞠by si nie pl徠a造 2 godziny po uczesaniu... no, i szybciej ros造
okretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-30, 21:01   #262
Sardynka88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 194
Wink Dot.: dylematy ma這laty heheh:)

jakie masz sliczne wloski takie geste :P zazdroszcze
Cytat:
Napisane przez beoneself
No to skoro zaproponowa豉m, to jako pierwsza ... wklejam moje w這sy Ale teraz wy MUSICIE! Bo inaczej macie kopa Albo nam闚i pani Edyt przeciwko wam Haha
W這sy s g豉dkie, bo wyprostowane prostownic i wog鏊e... Nie chcia造by軼ie widzie moich w這s闚 bezpo鈔ednio po myciu
Stary 2005-08-30, 21:06   #263
effulla
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 402

Ej a ja mam pytanko... mo瞠 kt鏎a u篡wa豉 farby do wlos闚 i uzyska豉 taki kolor? Jaka to by豉 farba <?>

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=141224
Stary 2005-08-31, 00:04   #264
Puniax
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Nosek nie opuszczaj mnie ja nie chce byc sama po przyjezdzie do polski koniecznie napisz co kupilas i czy twoja mama podaja Ci przepis na cudo na porost wloskow Pamietaj o nas !! Milego pobytu w Hiszpanii (ja tez chce ) Czekamy na Ciebie a ja szczegolnie

P.S. No ale komu ja opowiem moje wrazenia po uzyciu serum na koncowki ?? Dopiero jutro je bede miala ...
Limonko, nie zostajesz tu sama, bo ja non stop tu zagl康am (jak tylko mam czas). A je郵i chodzi o serum na ko鎍闚ki, to ja z niecierpliwo軼i czekam na opini. Pozdrawiam.
Stary 2005-08-31, 07:47   #265
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Puniax
Limonko, nie zostajesz tu sama, bo ja non stop tu zagl康am (jak tylko mam czas). A je郵i chodzi o serum na ko鎍闚ki, to ja z niecierpliwo軼i czekam na opini. Pozdrawiam.
Oj wiem wiem tylko szkoda ze nosek wyjezdza bo ona byla bardzo zaangazowana w te dyskusje tak samo jak ja hihi Dzisiaj jak juz uzyje serum to je zrecenzuje
Stary 2005-08-31, 09:07   #266
dagusia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

witam grono zapuszczaczek sorki ze sie nie odzywalam ale chwilowo wyjechalam. Limonko moj olejek Skarby Indii juz przyszedl z Avonutroche mala buteleczka moze na 4 razy mi starczy ale mniejsza o to dzisiaj go musze wyprobowac i wam napisze o nim opinie czy warto
dagusia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-31, 09:12   #267
cudna_lwica
Raczkowanie

[B]effulla:bardzo podobny odcien uzyskalam farba wella viva,odcien czekolada.efekt mozesz podziwiac na avatarze moimmoze byc dosyc niewyrazny,pozatym na moich kreconych nigdy dokladnie nie widac koloru....polecam te farbke
Stary 2005-08-31, 10:34   #268
wunia83
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 133

Limonko, mi w這ski si po kryszta趾ach nie przet逝szczaj ani szybciej, ani wolniej (no ale to to by豚y ju cud ). Po prostu pogodzi豉m si ju z faktem, 瞠 musz je my codziennie, bo naprawd NIC (!) nie pomaga

A co do tego olejku z Avonu - Dagusia, mnie te rozwali豉 ta maciupe鎥a buteleczka,a efekt闚 - szczerze - nie zauwa篡豉m lepszych ni po zwyk貫j od篡wce
Stary 2005-08-31, 10:45   #269
effulla
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 402

Cytat:
Napisane przez cudna_lwica
[B]effulla:bardzo podobny odcien uzyskalam farba wella viva,odcien czekolada.efekt mozesz podziwiac na avatarze moimmoze byc dosyc niewyrazny,pozatym na moich kreconych nigdy dokladnie nie widac koloru....polecam te farbke
Dzi瘯uj bardzo
Stary 2005-08-31, 11:15   #270
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907

Hehe witam grono zapuszczaczek czy mog sie przy陰czy?? No wi璚 tak ja mam g瘰te w這sy si璕aj帷e lekko za ramiona. Ostanoi strasznie mi wypada造 w這ski, ale ju im przesz這 U篡wamszamponu garnier nutri g豉dki z od篡wk jestemzniego bardzo zadowolona. Ale terazmprzerzucamsiena szamponik pantene pro-v jedwabista mi瘯ko軼 czy kt鏎a z Was u篡wa豉 go??I jeszcze za陰cz d逝go嗆 mojej wymarzonej fryzurki itakiefale aaaahhhhhh....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ,,,,,n.JPG (3,9 KB, 400 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (25,6 KB, 74 za豉dowa)
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.