Szara myszka.. ;c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-08, 18:47   #1
xwhisper
Raczkowanie

Szara myszka.. ;c

W jednym z moich postanowień noworocznych jest to by coś w sobie zmienić. Ale chodzi mi tu bardziej o wygląd zewnętrzny.
Nie jestem pewna siebie, wciąż narzekam porównując się do innych dziewczyn i wyliczając co one mają a czego ja nie ;c
Chciałabym w końcu wyglądać tak, żeby się sobie podobać, ale nie wiem co mogłabym zmienić w swoim wyglądzie .
Pytania regulamininowe.
1) Jak się opalasz? - Powoli, na lekko brązowy kolor..
2) Kolor oczu? - piwne, brązowe.
3) Piegi? - Nie.
4) Cera? - jasna.
5) Naturalny kolor włosów? - Ciemny,mysi blond.
6) Kolor ust? - widoczny na zdjęciu.
7) W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Zazwyczaj zakładam coś w kolorach: biały, szary, brązowy, beżowy, czasem odcienie różu i niebieskiego oraz czarny .

Zdjęcia :
1. Sprzed roku, w jasnych włosach ,po farbowaniu na blond.
2. Zdjęcie z grzywką na prosto , w ciemnych włosach.
3. Zdjęcie z grzywką na prosto w blond.
3. Zdjęcie aktualne.

Jestem otwarta na propozycje i pytania .

Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090790.jpg (62,9 KB, 1108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 228734_103340223089051_1622682_n.jpg (63,5 KB, 747 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 401355_228284140594658_1113553212_n.jpg (102,5 KB, 758 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG860.jpg (75,8 KB, 973 załadowań)
xwhisper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:07   #2
dancerdhq
Raczkowanie

Dot.: Szara myszka.. ;c

nie napisalas co Ci sie w sobie konkretnie nie popodoba...swoja droga szare myszki sie tak mocno nie maluja, Twoja niepewnosc to chyba kwestia psychiki a nie wygladu. Moze po prostu poszukaj swojego stylu (np. ubierania) w ktorym czujesz sie dobrze i pewnie i sie go trzymaj
dancerdhq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:12   #3
Skczat
Rozeznanie

grzywka na bok, czekoladowy kolor włosów i lżejszy makijaż oka (rezygnacja z czerni na linii wodnej na rzecz ładnego cieniowania górnej powieki) i wycieraj dokładniej podkład z brwi

pozdrawiam
Skczat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:13   #4
JustShe
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skczat Pokaż wiadomość
grzywka na bok, czekoladowy kolor włosów i lżejszy makijaż oka (rezygnacja z czerni na linii wodnej na rzecz ładnego cieniowania górnej powieki) i wycieraj dokładniej podkład z brwi

pozdrawiam
Stary 2013-01-08, 19:37   #5
natala753
Raczkowanie

Dla mnie również nie wyglądasz jak szara myszka :P wyglądasz raczej jak przeciętna gimnazjalistka
Ja uważam, że najlepiej ci w jaśniejszych włosach, ale zdecydowanie z grzywką na bok( zdjęcie numer jeden). Ja na Twoim miejscu wróciłabym do tej fryzury i,tak jak już koleżanki wspominały, zrezygnuj z czarnej kredki na linii wodnej. Jeżeli chcesz koniecznie podkreślać dolną powiekę może zastąp kredkę brązowym cieniem na dolnej linii rzęs? Z pewnością będzie wyglądał subtelniej niż kredka.
Poza tym szukaj ubrań, w których dobrze wyglądasz. Nie podążaj zawsze na siłę za trendami. Ubieraj się tak żebyś Ty się w tym dobrze czuła. To zdecydowanie podnosi samoocenę i poprawia samopoczucie. Niektórym kobietom pomaga w zwiększeniu pewności siebie noszenie seksownej bielizny ;>>>
Pozdrawiam i życzę powodzenia w odnajdowaniu siebie.
natala753 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:44   #6
adrianna_9
Przyczajenie

Bardzo uroczo wyglądałaś w blond, lekko falowanych włosach z grzywką

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Co do kształtu grzywki, również zgadzam się, że na blok jest Ci najlepiej, ładnie wyszczupla Ci twarz.
adrianna_9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:45   #7
kkuit
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez adrianna_9 Pokaż wiadomość
Bardzo uroczo wyglądałaś w blond, lekko falowanych włosach z grzywką

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Co do kształtu grzywki, również zgadzam się, że na blok jest Ci najlepiej, ładnie wyszczupla Ci twarz.
Zgadzam się co do joty.
kkuit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:20   #8
xwhisper
Raczkowanie

Nie jestem przeciętna gimnazjalistką, kończę liceum..
Stary 2013-01-08, 22:44   #9
natala753
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xwhisper Pokaż wiadomość
Nie jestem przeciętna gimnazjalistką, kończę liceum..
W takim razie nie wyglądasz na swój wiek
Lecz nie o to mi chodziło. Miałam na myśli bardziej to, że wyglądasz jak wiele nastolatek, które spotyka się na ulicy. Według mnie "szare myszki" charakteryzują się tym, że odbiegają troszkę od normy. Nie są pewnie siebie, a Ty nie wyglądasz na taką osobę, ponieważ np. dość odważnie się malujesz
Natomiast myślę, że zwróciłaś uwagę na mniej ważną część mojej wypowiedzi
natala753 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 01:01   #10
Kamiliah
Zakorzenienie

Zgodzę się z dziewczynami. Nie wyglądasz ani na szarą myszkę, ani za nieśmiałą dziewczynę. Błagam, zrezygnuj z tej kreski na dolnej powiece, z całym szacunkiem, jednak nadaje ona makijażowi tandetne wykończenie. Wbrew pozorom takie ciemne "ramki" nie powiększają oczu ani dobrze ich nie podkreślają. Znacznie lepiej prezentuje się kreska eyelinerem (nieco cieńsza, niż u ciebie) plus oczy podkreślone brazowym cieniem w dwóch, trzech tonach. Taki makijaż nie zajmuje dużo czasu, a i nie gasi naturalnego uroku brązowych oczu. Pasują ci zarowno jasne, jak i brązowe odcienie włosów, nie idź jednak w kierunach skrajnych: jasnego blondu oraz ciemnego brązu czy czerni. Klasy twoim włosom dodałby ci ciepły blond, badź jednolity, jasny brąz. Zalezy w jakich kolorach sama czujesz się lepiej.
Stary 2013-01-09, 15:09   #11
rumpleteazer
Zadomowienie

Szara Myszka?

Albo się krygujesz i szukasz komplementów albo brak Ci pewności siebie. Z takim makijażem szara myszka? Ładna z Ciebie dziewczyna tylko makijaż nie jest Twoją mocną stroną. I wcale nie chodzi o to, że mocny, bo fajnie czasem się mocniej pomalować. Wygląda trochę, nie obraź się, jakby mała dziewczyna dorwała się do kosmetyków mamy.

Nie podobasz mi się w tych różowych polikach i fioletowych powiekach, a już na pewno subtelna kreska nie jest Twoją mocną stroną. Pomniejszasz sobie oczy.

Potrenowałabym na Twoim miejscu malowanie się:
- zamiast czarnego eyelinera użyj ciemnobrązowej lub ciemnoszarej miękkiej kredki, jak nabierzesz wprawy i zobaczysz w jakiej kresce jest Ci najładniej, wtedy ewentualnie użyj czasem eyelinera
- poćwicz makijaż oparty na samych cieniach, bez kreski, weź cienie beżowe, brązowe, szare i potrenuj rozcieranie ich na powiece

Podobasz mi się z grzywką, w prostych włosach. Kolor każdy fajny (nie rób sobie czasem platyny, żeby się odmyszkować ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrodlo stylebio com.jpg (22,8 KB, 90 załadowań)
Stary 2013-01-09, 15:16   #12
rumpleteazer
Zadomowienie

Nie mogę edytować posta (?) a mam jeszcze zdjęcia do wrzucenia. Hmmm... Wrzucam zatem w nowym poście:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy i makijaz zrodlo pinterest.jpg (32,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy i makijaz zrodlo pinterest2.jpg (72,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy zrodlo pinterest.jpg (19,9 KB, 40 załadowań)
Stary 2013-01-09, 15:18   #13
Asik_
Zakorzenienie

Masz bardzo ładne oczy Postawiłabym tutaj na makijaż, który je dodatkowo podkreśli.

Zdecydowanie za mało się uśmiechasz na tych zdjęciach, takie wrażenie miałam jakbyś była smutna, bez sił Wiecej uśmiechu - to wbrew pozorom jest dobra metamorfoza (mózg podobno jak sie uśmiechamy to wytwarza hormowy szcześcia )

Włosy - widzę Ciebie w jasnym brązie z dłuższą grzywką na bok ewentualnie bez grzywki.

Pozdrawiam
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 02:25   #14
czarna_maciejka
Wtajemniczenie

GG do czarna_maciejka

Faktycznie nie wygladasz na szara myszke, ale w twoich oczach na tych zdjeciach widac taka niepewnosc, moze o to chodzi, tak sie czujesz?
Jestes bardzo ladna, naprawde, tylko faktycznie za mocny makijaz psuje troche to wrazenie.
Na 1 i 2 zdjeciu masz sliczna, oliwkowa skore i jakby mniej podkladu na buzi, trzymaj sie tego, wygladasz tam tak swiezo i dziewczeco Pasuja ci podkreslone policzki jak na 1 fotce.
Poza tym rzeczywiscie zrezygnuj z kreski na linii wodnej i rob delikatniejszy makijaz, podkreslaj wlasnie ta swoja dziewczecosc, nie maluj sie ciemnymi i wyrazistymi kolorami, bo wyglada to jakbys sie na sile postarzala.
Co do wlosow-mi sie podobasz i w blondzie i w ciemnych, ale najladniej chyba znow na 1 zdjeciu, z grzywka tak na bok i mniej wiecej taki kolor, albo taki jak z 2 zdjecia. Na ostatnim to jakos jakby nie twoje odcienie, chyba powinnas stawiac na cieple tony...
I powtorze jeszcze raz-jestes sliczna i masz mnostwo wdzieku Podkreslaj to delikatnie.
czarna_maciejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:39   #15
Simia
Rozeznanie

Nie wiem, ale najbaedziej podobasz mi się na pierwszym zdjęciu, kolor ładny, tylko włosy zdają się być dosyć przesuszone. Warto by było trochę zadbać o nie, żeby nabrały blasku i piękna
Tak jak dziewczyny piszą ten makijaż nie pasuje do Ciebie, kreski są za grube, a na dolnej powiece zbyt mocno zaznaczone. Ale widać bardzo tak lubisz się malować i nikt Ci nie broni abyś tak dalej się malowała - Twój wybór Z lżwjszym make upem wyglądałabyś korzystniej, hmm i może troszkę wyregulować brwi? podkreślić je troszkę?
ładna z Ciebie dziewczyna, zastosuj się do rad koleżanek, a będzie jeszcze lepiej A i jeszcze jedno - więcej wiary
Stary 2013-01-10, 14:04   #16
ewa_r
Raczkowanie

Zdjęcie nr 1 - ekstra! W tym kierunku możesz iść!
Ja też nie jestem fanką kreski wewnątrz oka (ale nie, że u ciebie, tylko w ogóle mi się to nie podoba)
Makijaż możesz spokojnie robić lżejszy, wyjdzie na plus
Stary 2013-01-10, 15:05   #17
shillyshally
Przyczajenie

Masz chyba dość wysokie czoło w stosunku do proporcji twarzy i idealna fryzurka to właśnie taka z grzywką, zwłaszcza na bok
Kolor włosów - jak na zdjęciu 1 lub 2 - bardzo ładnie w takich wyglądasz
Makijaż raczej naturalny postawiony na oczy ale bez kresek na dolnej linii rzęs (mam wrażenie może błędne, że na linii wodnej użyłaś eyelinera -zdecydowanie zbyt ostre rysy). Spróbuj zrobić kreskę kredką lekko do połowy oka lub też wogóle zrezygnuj na rzecz ciemniejszego cienia na linii dolnych rzęs (of course delikatnie).

I nie zamykaj kreską tak "mocno" oka po jego wewnętrznej stronie - jak na zdj nr 3. zdecydowanie ładniej jeśli zaakcentujesz kąciki delikatnie.

Poza tym jest ok naprawdę
Jeśli chcesz coś zmienić coś to myśle że postaw na jakieś wyraziste duże (rzucające się w oczy) kolczyki i zdecydowane kolory - czerwony, jakiś malinowy, kobaltowy i ale też beże ciemne "szaropodobne" kolory zostaw na dnie szafy
shillyshally jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 15:06   #18
ElkaMakeUp
BAN stały

zdecydowanie lepiej wyglądasz na zdjęciu nr 1 grzywka na bok, twarz lepiej się prezentuję, tak jak wcześniej dziewczyny pisały zrezygnuj z czarnej kreski nie wygląda to dobrze, zwróć uwagę na brwi- wyczesz je, trochę podreguluj ale nie za cienko!
ładna z Ciebie dziewczyna, więcej uśmiechu
ElkaMakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:24   #19
slodziutkaemi
Przyczajenie

GG do slodziutkaemi

Jesli kończysz liceum to młodziutko wyglądasz.
A co do stylizacji? Jeśli chcesz bardziej odważnie wyglądać to radzę skrócić nieco włosy i znacznie je wy stopniować, przy czym grzywkę podciąć na skos tylko nie za krotko (tak żeby najkrótsza część grzywki opadała prawie na całe czoło). Co chodzi o kolor to proponuje jakiś jak poprzedniczki czekoladowy brąz i do tego kilka jaśniejszych refleksów.
Makijaż?
Czarna kredka znacznie pomniejsza Tobie oko, więc jak uwielbiasz czarne podkreślenie to maluj się tylko czarną kredką do połowy a na drugą połowę używaj srebrnej ewentualnie białej, bądź cielistej kredki (nie zostawiaj prostego przejsc miedzy tymi kredkami tylko delikatnie jedną w drugą wtapiaj). Masz piękną karnację do której pasuje bardziej brąz-er niż róż.
Usta możesz urozmaicać kolorami ale na dzienny makijaż używaj naturalnego błyszczyka.

Styl ubioru:
Sądze jak poprzedniczki, że powinnaś nosić to w czym czujesz sie najlepiej a jeszcze jesteś w takim wieku, że do własnego stylu w niedlugim czasie dojdziesz.

slodziutkaemi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 20:24   #20
xwhisper
Raczkowanie

A więc rzeczywiście brak mi pewności siebie ale nie szukam komplementów na siłę.. , a mocnym makijażem choć wg mnie są osoby które malują się o wiele mocniej, chciałam podnieść swój wiek, bo jak widzicie już tu zostałam wzięta za " MAŁOLATĘ" która ukradła kosmetyki mamie, i strasznie bardzo boli mnie taka opinia. Może próbuje się na siłę postarzeć, ale po prostu brak mi sił na to,że traktują mnie jak 12 latkę. ;ccccc
Stary 2013-01-11, 21:04   #21
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
A więc rzeczywiście brak mi pewności siebie ale nie szukam komplementów na siłę.. , a mocnym makijażem choć wg mnie są osoby które malują się o wiele mocniej, chciałam podnieść swój wiek, bo jak widzicie już tu zostałam wzięta za " MAŁOLATĘ" która ukradła kosmetyki mamie, i strasznie bardzo boli mnie taka opinia. Może próbuje się na siłę postarzeć, ale po prostu brak mi sił na to,że traktują mnie jak 12 latkę. ;ccccc
Moim zdaniem dzieje się to właśnie przez to, że malujesz się nieumiejętnie. Jesteś bardzo ładną dziewczyną, masz ciekawą urodę ale twój make up jest niewprawny. Moim zdaniem właśnie dzięki makijażowi bardziej dopracowanemu, ale nie mocniejszemu, pięknie podkreślisz swoją urodę.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

A tym samym będziesz wyglądała nieco poważniej. Mnie skojarzyłaś się z osobą nieco młodszą niż jesteś, ponieważ taki make up robiłam ho ho dawno temu, jeszcze przed liceum- wówczas był szał na czarną kreskę na linii wodnej. Nie zawsze jednak każda z nas wygląda na swój wiek- mamy różne typy urody, różnie się malujemy. Zaproponowałabym Ci coś, ale potrzebowałabyś do tego nieco odwagi. Zastanów się, czy wrzuciłabyś tu zdjęcie bez makijażu, bądź ze znacznie delikatniejszym. Moim zdaniem wówczas będziemy miały porównanie, co jest dla ciebie lepsze. Jestem też zdania, że po prostu wystarczy zrezygnować z dolnej kreski, to już zrobi wiele. Podobnie gruba kreska eyelinerem- wierz mi, że cieńsza dodaje więcej elegancji, a i pola do popisu dla stonowanych cieni
Stary 2013-01-11, 21:07   #22
czerwonykapturekxx
Przyczajenie

mam taki sam typ urody jak Ty obecnie mam włosy ciepły jasny brąz.
Ogólnie muszę Ci powiedzieć,że ślicznie Ci było we fryzurce i kolorze jak na 1 fotce ja na Twoim miejscu nic bym nie zmieniała. ewentualnie jakiś fajny makijaż robiłabym
czerwonykapturekxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 21:14   #23
xwhisper
Raczkowanie

zacznijmy inaczej, pomogłybyście mi z tym makijażem ? tzn że jak powinnam ,się malować ,żeby wyglądać poważniej,ale nie tandetnie, tak kobieco

nie wierzę,że wstawiłam tu zdjęcie no-make up.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (44,3 KB, 420 załadowań)
Stary 2013-01-12, 01:27   #24
Blueyes91
Przyczajenie

Zgadzam się z tym że w fryzurze numer 1 jest Ci ślicznie.
Blueyes91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:26   #25
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
zacznijmy inaczej, pomogłybyście mi z tym makijażem ? tzn że jak powinnam ,się malować ,żeby wyglądać poważniej,ale nie tandetnie, tak kobieco

nie wierzę,że wstawiłam tu zdjęcie no-make up.
Zaczęłabym od wyregulowania brwi. Nie rób jednak cienkich łuków, a jak najbardziej naturalne, ale regularne- przyłóż pędzelek prosto od skrzydełka nosa (tak zaznaczysz początek brwi i miejsce, do którego powinnaś wyregulować) a następnie od skrzydełka, przechodząc przez zewnętrzny kącik oka (tam brew powinna się kończyć). Masz piękne, brązowe i duże oczy, bardzo pomniejszasz je sobie tym make upem. Wbrew pozorom ciensza kreska na gornej powiece powiększy twoje oko- poleciłabym także użycie tuszu pogrubiająco-wydłużajacego np. MaxFactor 2000 Callories. Nie bój się brązowych cieni. Oko nie sraci swojego blasku. Polecałabym paletki w naturalnym kolorze, np. Inglot, Essence. Ważne, byś w kąciku nakładała rozświetlający cień, podobnie jak pod łukiem brwiowym, a ruchomą powiekę malowała srednim brązem. Pasowałyby ci także srebrne cienie, ale nie brokatowe, a perłowe (polecam filmik Lisy Eldridge http://www.lisaeldridge.com/video/11...kcollege-look/). Podkład delikatny, jeśli nie masz problemów z przetłuszczaniem się cery, polecam Bourjois Healthy Mix. Delikatne wykończenie jasnym różem i delikatna szminka (różowa (polecam Inglot nr 41) bądź delikatnie beżowa, ale nie jasna jak podkład szminka wygląda bardziej powaznie niż błyszczyk; polecam także matowe szminki Manhattan, mają jeden jasny, różowy odcień, sama używam i bardzo polecam).
Deliatne makijaże u Lisy http://www.lisaeldridge.com/video/88...-make-up-look/
A także wyjściowy, przyjrzyj się, jak wykonany jest ten, stosunkowo podobny do twojego codziennego http://www.lisaeldridge.com/video/12...nged-eyeliner/
Stary 2013-01-12, 20:54   #26
katya_20
Przyczajenie

zdecydowanie fryzura nr 1 bardzo ladnie ci w grzywce na bok
katya_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 23:40   #27
KinkyGirl
BAN stały

Trochę dziwne podejście tu widzę. Jak dziewczyny na metamorfozach proszą i pomoc i są NAPRAWDĘ nieatrakcyjne, to każda im pisze, że są piękne i śliczne i w ogóle. A tutaj naprawdę śliczna dziewczyna, której brak pewności siebie zbiera takie baty Autorko, nie przejmuj się, jesteś naprawdę śliczna. Zdecydowanie najlepiej na pierwszym zdjęciu-uderz w grzywkę na bok. I bez sensu prosisz o poradę-jesteś za ładna i mało kto Ci to napisze, raczej ludzie będą próbować wbić CI do głowy, że nie jesteś wcale taka atrakcyjna (i nie mówię, że tylko na forum, ale i w życiu tak często bywa). Chyba taka Polska mentalność, żeby dopiekać ładnym, a nieatrakcyjnym pisać jacy są piękni. Śliczna z Ciebie dziewuszka
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 00:33   #28
InnocensMundi
Raczkowanie

Mnie również najbardziej podobasz się w grzywce. Odradziłabym jednak taki mocny makijaż - szczególnie na ostatnim zdjęciu ten róż wydaje się być niepotrzebny
Stary 2013-01-13, 01:01   #29
solll
Zakorzenienie

najbardziej podobasz mi się na 1wszym zdjęciu, jednak nie malowałabym tam oczu na Twoim miejscu. Nie wiem ile masz lat, ale wyglądasz bardzo młodoi taki makijaż nie pasuje do Twojej świeżej,młodej buzi, postawiłabym na coś delikatniejszego i może wyregulowała brwi

solll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:22   #30
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Trochę dziwne podejście tu widzę. Jak dziewczyny na metamorfozach proszą i pomoc i są NAPRAWDĘ nieatrakcyjne, to każda im pisze, że są piękne i śliczne i w ogóle. A tutaj naprawdę śliczna dziewczyna, której brak pewności siebie zbiera takie baty Autorko, nie przejmuj się, jesteś naprawdę śliczna. Zdecydowanie najlepiej na pierwszym zdjęciu-uderz w grzywkę na bok. I bez sensu prosisz o poradę-jesteś za ładna i mało kto Ci to napisze, raczej ludzie będą próbować wbić CI do głowy, że nie jesteś wcale taka atrakcyjna (i nie mówię, że tylko na forum, ale i w życiu tak często bywa). Chyba taka Polska mentalność, żeby dopiekać ładnym, a nieatrakcyjnym pisać jacy są piękni. Śliczna z Ciebie dziewuszka
Nie znalazłam tu ANI JEDNEGO posta, w którym którakolwiek z dziewczyn nie napisałaby obiektywnie, że autorka jest naprawdę ładna, bo taka jest prawda. Prosi o poradę, a my taką dajemy, podkreślając, co może w sobie zmienić, gdyż o taką poradę się zgłasza. Wszak nikt tu nikogo nie krytykuje, ani nie jest zawistny, a tym bardziej nie dopieka. Proszę, czytaj uważniej wątek, gdyż wydajesz pochopne opinie.

Tagi
makijaz, metamorfoza fryzura kolor, włosy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości