Uczulwenie! pokżywka na zmiane temperatur!!!POMOCY MAM DOŚĆ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-19, 13:57   #1
martii_czarna
Raczkowanie

GG do martii_czarna
Unhappy

Uczulwenie! pokżywka na zmiane temperatur!!!POMOCY MAM DOŚĆ!

Czy ktos ma albo miał moze te uczulenie? Ja mam je gdzieś od 5 lat! Jeste to naprawde męczące bo gdze wyjdzesz odrazu jesteś cała w pokżywce!
Kiedyś słyszałam że to samo przechodzi z wiekiem a może jest jakis sposób żeby pozyb się tego świństwa(próbowałm już zastrzyków i jakis rezonasów elektrycznych ale nic nie dało <placze>) Dodam jesze ze biore tabletki na te uczulenie ale to daje ze nie mam uczulenia przez 2 dni i praktycznie żeby nie mieć tego uczulenia musiał bym brac te tabletki cały czas a nieche się faszerować lekami bo wiadomo że to niewpływa dobrz na organizm!
Bardzo prosze o pomoc i opinnie!
Stary 2007-01-22, 22:25   #2
lesyeux
Zadomowienie

Dot.: Uczulwenie! pokżywka na zmiane temperatur!!!POMOCY MAM DOŚĆ!

Witaj,nie jestes sama ja mam pokrzywke idiopatyczną przezylam jzu 3 wizyty po 5 dni w szpitalu,gdzie badan zero w sumie,bo niewiedza skad czemu i jak, podawano mi tlen, sterydy i hormony bo tylko to doprowadzilo mnei do normalnego stau,wiem co czujesz,mi pokrzywka wychodiz wszedzie,na claym ciele, jestem na lekach jzu 2 rok, chcialam przerwac nei wzielam tabletki o wyznaczonej porze czyli o 8 rano a juz o 12 wywalilo mnie,niewiem neimoge normalnie funkcjonowac bez tabletek, tez slyszalam ze z wiekiem to mija, ALE KIEDY!!! tez jzu niemam sil.....
lesyeux jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości