Bourjois Healthy Mix podklad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-12, 11:18   #1
Anabella43
Raczkowanie

Bourjois Healthy Mix podklad

Witam Chce sobie kupic podklad Bourjois Healthy Mix na lato ale zastanawiam sie ktory odcien wybrac. W moim mieście nie ma nigdzie szafy tej firmy wiec jestem zmuszona zamowic go na allegro. Zastanawiam sie nad odcieniem 53 (light beige) a 54 (beige). Czy ma ktoras jakis z tych odcieni i moglaby wstawić jakies swatche? Wiadomo że latem czlowiek jest bardziej opalony wiec za jasnego odcienia nie ma co brać ale nie chce też za ciemnego zebym musiala smarowac cala szyje i dekolt bo sie bedzie odznaczało. Jesli jest ktos kto widział te oba odcienie na żywo i jest w stanie mi porówać czy duza jest roznica miedzy tymi dwoma odcieniami to bede bardzo wdzieczna Czekam na jakiekolwiek wskazowki.
Stary 2013-01-12, 11:21   #2
Ayertienna
Raczkowanie

Dot.: Bourjois Healthy Mix podklad

Wiesz, łatwiej by było jakbyś napisała jaki kolor miał Twój ostatni (albo kilka ostatnich) dobrze dobrany kolorem podkład
Stary 2013-01-12, 11:55   #3
Anabella43
Raczkowanie

Latem uzywałam zawsze podkładu z Lirene odcień karmel z tym że on wypadał dosyć jaso w porownaniu do innych marek zimą używam Revlon Colorstay 180 Sand Beige, jak nie przejde sie raz na jakis czas na solarium zimą to wtedy 150 Buff. Latem własnie mam problem z doborem bo zawsze uzywalam tamtego jednego z Lirene ale byl dosyc kiepski i chce czegos lepszego Inaczej tez by było gdybym mogla zobaczyc i porownac te oba odcienie z Bourjois na żywo...
Stary 2013-01-12, 23:49   #4
solll
Zakorzenienie

http://lmgtfy.com/?q=bourjois+healthy+mix+swatche

solll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 00:12   #5
nynka_1987
Zadomowienie

A w Rossmanach nie mają szafy Bourjois? U mnie, w małym mieście, w Rossmanie mają
Stary 2013-01-13, 22:49   #6
Anabella43
Raczkowanie

U mnie w Rossmanie nie mają szafy Bourjois i w Poznaniu patrzyłam w miejsach w których mi po drodze na uczelnie-też nie ma ;P
Stary 2014-07-15, 14:47   #7
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Moja skora jest bardziej w kierunku suchej, spodobal mi sie ostatnio Bourjois HM i teraz kupilam nr 53 tego Bourjois Healthy Mix. Wczesniej 52 był prawie idealny (troszke za jasny) ale teraz, przy mojej juz lekkiej opaleniznie , jest zdecydowanie za jasny. Z kolei ten 53 niestety wpada troszke w roz ! I wciąż mam wrazenie ze jest odrobinkę za jasny. Nie wiecie jak jest z nr 54? już nie chce mi się jechać po raz kolejny do gablotki z bourjois... zależy mi na dobrym składzie i niezbyt dużym wydatku...

nie próbowałam nawet 54 a teraz żałuję,bo całkiem możliwe, że byłby dobrym wyborem. orientujecie się jak jest z tym kolorkiem? bardziej żółty niż 53?
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 21:02   #8
eveliin
Przyczajenie

A wiecie może dziewczyny, w jaki kolor wpada Bourjois Healthy Mix 51 i 52?
Zależy mi właśnie na bardziej żółtym odcieniu (aby nie był różowy/czerwony), a karnację mam jasną.
Inne podkłady które używałam to L'oreal True Match W1 i Revlon Colorstay tłusta 150 Buff.
eveliin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 08:08   #9
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

51 i 52 nie sa rozowawe, najlepiej sprawdzic w drogerii kochana
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 11:04   #10
201606210931
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez eveliin Pokaż wiadomość
A wiecie może dziewczyny, w jaki kolor wpada Bourjois Healthy Mix 51 i 52?
Zależy mi właśnie na bardziej żółtym odcieniu (aby nie był różowy/czerwony), a karnację mam jasną.
Inne podkłady które używałam to L'oreal True Match W1 i Revlon Colorstay tłusta 150 Buff.
Jeśli Colorstaya używasz w odcieniu Buff to radzę wziąć Healthy Mix nr 51
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:51   #11
eveliin
Przyczajenie

Bardzo dziękuję za odpowiedzi
eveliin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:25   #12
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Moja skora jest bardziej w kierunku suchej, spodobal mi sie ostatnio Bourjois HM i teraz kupilam nr 53 tego Bourjois Healthy Mix. Wczesniej 52 był prawie idealny (troszke za jasny) ale teraz, przy mojej juz lekkiej opaleniznie , jest zdecydowanie za jasny. Z kolei ten 53 niestety wpada troszke w roz ! I wciąż mam wrazenie ze jest odrobinkę za jasny. Nie wiecie jak jest z nr 54? już nie chce mi się jechać po raz kolejny do gablotki z bourjois... zależy mi na dobrym składzie i niezbyt dużym wydatku...

nie próbowałam nawet 54 a teraz żałuję,bo całkiem możliwe, że byłby dobrym wyborem. orientujecie się jak jest z tym kolorkiem? bardziej żółty niż 53?
Nie wiem czy to Ci cos pomoze, ale ja mam kolor 54, z tym, ze nie mialam 53 wiec nie mam porownania czy jest bardziej czy mniej rozowy. Mam sniada karnacje, teraz jeszcze opalona i 54 jest dla mnie za jasny i ma niestety rozowe tony, a tez mi zalezalo bardziej na zoltych, wiec poki co stoi i czeka az troszke zbledne po lecie chociaz pewnie i tak nie bedzie pasowal.

A czy tylko u mnie tak sie dzieje, ze ten podklad zastyga na mat? Liczylam na rozswietlenie, natomiast zaraz po nalozeniu robi sie wykonczenie tepo matowe. I gdzie to nawilzenie i rozswietlenie o ktorym wszyscy pisza?? jakbym normalnie czytala o innym podkladzie...
LilyLauraIsabelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 19:28   #13
Alicja0708
Przyczajenie

Bourjois Healthy mix czy estee Lauder double wear?

Hej, Dziewczyny!
Piszę tutaj z nadzieją, że wypowiecie się i podzielicie swoim doświadczeniem odnośnie podkładów healthy mix oraz estee lauder może któraś z Was używała ich obu i ma dobre porównanie? Czekam na odpowiedzi, buziaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicja0708 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 11:37   #14
MMvit
Przyczajenie

hej Alicja, ja mam właśnie estee lauder double wear i healthy mix. Z EL DW to jest tak, że albo się go kocha albo nienawidzi. Ja zdecydowanie nienawidzę, dobrze ze kupiłam w dobrej promocji, ale HM i tak był prawie 4 razy tańszy, też w promocji.
Wg mnie to są zupełnie inne podkłady. DW jest tępym tynkiem, słabo kryjącym i nie wybaczającym suchych skórek, przebarwień, nierówności, grudek. Krycie DW jest podobno stopniowalne ale na mojej cerze ta stopniowalność daje efekt starej pudernicy. Ma 3 plusy - szeroki wybór kolorów, jest pancerny tzn. nie ściera się i nie ciemnieje, nie włazi w zmarszczki, ale już rozszerzone pory nie wyglądają ładnie. I teraz najgorsze - strasznie ściąga twarz. Jest to masakra, kiedy po kilku godzinach twoja twarz wygląda jak rodzynek i czuje się okropne wysuszenie. OKROPNY.
Natomiast, Healthy MIX to inna bajka. Podkład jest plastyczny - i to jego największa zaleta. Ładnie kryje, a stopniowalność nie powoduje efektu pudernicy, można go dowolnie dokładać. Lekko ciemnieje i ma zbyt małą gamę kolorów ale to jego jedyne małe wady. Jest przyjemny w noszeniu i nakładaniu. To moje ostatnie odkrycie.
Mam też kilka próbek EL DW NUDE water fresh. To inna bajka od klasyka. Podkład jest bardziej plastyczny i się ładnie stopniuje, ale to jak wygląda zależy od tego na co się go położy. HM nie jest taki kapryśny, na wszystkim ładnie wygląda. No ale EL ma takie ładne kolory... ale klasyka EL nie da się po prostu nosić.
Mam nadzieję, że troszkę rozjaśniłam. Dodam, że mam cerę normalną/przesuszoną (klimatyzacja) a mimo to mam podskórne grudki, rozszerzone pory i czasami hormonalne krostki. Jest też kilka zmarszczek. Kolory wybieram jasne w podtonach żółtych, ale nie brudnych i nie pomarańczowych.
MMvit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 19:02   #15
Alicja0708
Przyczajenie

Dziękuję Ci pięknie za pomoc! Tak, rozjaśniłaś zdecydowanie - nie szukam podkładu, który podkreśli mi suche skórki, skuszę się na HM

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicja0708 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 15:10   #16
blue_lotus
Przyczajenie

porównywarka kolorów podkładów : https://www.temptalia.com/foundation-matrix/match
blue_lotus jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości