Odżywka do rzęs XLASH - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-23, 18:56   #331
KinkyGirl
BAN stały

Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Krasota Pokaż wiadomość
KinkyGirl, Xlash zawiera analogi prostagladyn, to znaczy syntetyczny lek na jaskrę o nazwie Bimatoprost. Masz rację jest on nieuwzględniony w oficjalnym składzie, natomiast co do szkodliwości Bimatoprostu na oczka, proszę poszukaj sobie skutków ubocznych w google, na pewno coś znajdziesz, ponieważ jest to pochodna prostagladyn, która ciągnie za sobą całkiem sporą ilość działań niepożądanych, zresztą sama zobaczysz. Jeżeli chodzi o przeciwwskazania, takie jak używanie u kobiet w ciąży i u osób z podwyższonym ciśnieniem wewnątrzgałkowym, jest to spowodowane niczym innym, jak właśnie owym składnikiem, ponieważ w takich przypadkach nie wolno używać Bimatoprostu!
Zerknij w link proszę: http://www.lakemedelsverket.se/engli...yelash-serums/
Przypatrz się dokładniej zdjęciu, jestem pewna, że jedno z pośród opakowań okaże się dla Ciebie szczególnie znajome.
Ps. Lena11111, odpowiadając na Twoje pytanie: nie, to nie jest o tym 'drugim' Xlashu (wersji amerykańskiej).
Kalex, jeśli nie znasz dobrze angielskiego, możesz sobie przetłumaczyć, o tutaj: http://translate.google.pl/#en/pl/

Jesteś pewna? Można tak sobie nieuwzględnić jakiegoś składnika w składzie?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 18:59   #332
Parpadela
Przyczajenie

Dołączam się do widzę przeogromnej ilości zachwyconych dziewczyn Xlash zdziałał cuda !!Jak przyjemnie się malować podkreślając jedynie rzęsy !!!! Czekałam cierpliwie na efekt i się doczekałam !! A co teraz? Jaki tusz do rzęs mi polecicie??? ????
Parpadela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:11   #333
Jola 24
Przyczajenie

czy któraś z Was wie do kiedy jest kod promocyjny? Zastanawiam się cały czas nad kupnem ale jednak trochę trzeba wyłożyć, chociaż oszczędność 70zł bardzo kusi
Jola 24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:12   #334
KinkyGirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Jola 24 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was wie do kiedy jest kod promocyjny? Zastanawiam się cały czas nad kupnem ale jednak trochę trzeba wyłożyć, chociaż oszczędność 70zł bardzo kusi

Dołączam się do pytania.
Stary 2013-07-23, 20:28   #335
blackhairkate
Raczkowanie

Do wyczerpania zapasow xlash pro wiem bo napisalam do nich :p
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:30   #336
Parpadela
Przyczajenie

KinkyGirl- pisałaś o jakimś specyfiku Alterra na rzęsy... Co to za produkt?
Stary 2013-07-23, 21:34   #337
KinkyGirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Parpadela Pokaż wiadomość
KinkyGirl- pisałaś o jakimś specyfiku Alterra na rzęsy... Co to za produkt?

To pomadka ochronna firmy ALterra. Rumiankowa, dostępna w Rossmannie za około 5 złotych.
Stary 2013-07-23, 21:42   #338
Parpadela
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
To pomadka ochronna firmy ALterra. Rumiankowa, dostępna w Rossmannie za około 5 złotych.
I stosujesz ją na rzęsy? Dobrze zrozumiałam??
Stary 2013-07-23, 22:44   #339
KinkyGirl
BAN stały

Tak, na rzęsy, jest nawet wątek na ten temat na wizażu. Całlkiem popularna metoda się ostatnio zrobiła z tą alterrą
Stary 2013-07-24, 11:49   #340
Krasota
Przyczajenie

KinkyGirl, obecność Bimatoprostu w składzie odżywki Xlash jest potwierdzona niezależnymi badaniami laboratoryjnymi, jak widzisz producenci zrobią wszystko, by sprzedać swój produkt za wszelką cenę. Natomiast ja jako klient „nie łyknę” wszystkiego, co mi się napisze. Greenwashing? Same na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć.
Krasota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:34   #341
Jola 24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Do wyczerpania zapasow xlash pro wiem bo napisalam do nich :p
Hmm, do wyczerpania zapasów to mogę nie zdążyć. Początek sierpnia byłabym w stanie. Trzeba pomyśleć.
Stary 2013-07-24, 12:39   #342
Parpadela
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Tak, na rzęsy, jest nawet wątek na ten temat na wizażu. Całlkiem popularna metoda się ostatnio zrobiła z tą alterrą
Hmm.. mnie chyba szkoda by tracić czasu na taką kurację. A nie myślisz , że pomadka na rzęsy trochę je obciąża? I chyba sens odżywiania to nakładanie produktu u nasady rzęs?
Stary 2013-07-24, 12:41   #343
Lena11111
Przyczajenie

Przeczytałam jeszcze raz ten artykuł, o którym pisze Krasota.
Mam pewne wątpliwości, bo nie znam tego instytutu, który przeprowadził te badania, a co za tym idzie, nie można stwierdzić, że te badania są rzeczowe. W internecie można znaleźć każdą informację, jeśli się wystarczająco mocno chce ;P
ALE myślę, że nie ma przeszkód, aby napisać do producenta XLash żeby się ustosunkował do tych badań ;> Jeśli któraś ma ochotę, myślę, że byłby to dobry pomysł.

W tym artykule piszą też o efektach ubocznych:
"Prostaglandin analogues can cause side effects such as eye irritation, itching, eye pain, change of eye colour and darker pigmentation around the eye.
There are signals that prostaglandins can change the fatty tissue in the eye socket, so that the eye can sink in."

Jakkolwiek te pierwsze efekty uboczne nie są jakieś tragiczne (podrażnienie oczu, świąd, ból oczu, zmiana koloru oczu i ciemniejsze zabarwienie wokół oczu), tak druga ich część już daje do myślenia - zmiany w tkance tłuszczowej w oczodole, co może powodować pogorszenie się wzroku ;x Ktoś wie coś więcej na ten temat?

Edytowane przez Lena11111
Czas edycji: 2013-07-24 o 12:42
Lena11111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:41   #344
Parpadela
Przyczajenie

Cytat:
Hmm, do wyczerpania zapasów to mogę nie zdążyć. Początek sierpnia byłabym w stanie. Trzeba pomyśleć.
Może najlepiej zamówić jak masz taką możliwość a poprosić o późniejszą wysyłkę. Potem możesz żałować
Stary 2013-07-24, 12:52   #345
blackhairkate
Raczkowanie

Zamówiłam jupi teraz tylko czekać na kuriera przesyłkę skierowałam do pracy bo i tak tam jestem większość dnia chyba nie będą mieć z tym problemu przemyślałam sprawę i xlash pro ma wystarczyć na 10 miesięcy to prawie rok wychodzi 22 zł na miesiąc więc to nie tragedia
*07.14r princess volume
Stary 2013-07-24, 17:28   #346
KinkyGirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Parpadela Pokaż wiadomość
Hmm.. mnie chyba szkoda by tracić czasu na taką kurację. A nie myślisz , że pomadka na rzęsy trochę je obciąża? I chyba sens odżywiania to nakładanie produktu u nasady rzęs?
Nie obciąża, ja używam na noc i rano zmywam. Aplikuję również u nasady rzęs. SPróbuj, wiele nie stracisz
Stary 2013-07-25, 15:25   #347
blackhairkate
Raczkowanie

Wlasnie przyszedl kurier z moim xlash pro ale jestem szczesliwa kurier zrobil wielkie oczy kiedy z paczuszki wyjelam mala odzywke do rzes i stwierdzil ze jestem nienormalna dajac tyle kasy za cos takiego eh faceci tego nie zrozumieja :p dzis wieczorem bedzie 1 uzycie i tylko czekac na efekty
*07.14r princess volume
Stary 2013-07-26, 11:00   #348
tobiaszkowa178
Przyczajenie

Dziewczyny jestem załamana,użyłam mojego xlasha 2 razy,a dziś rano syn mi mówi,że mam czerwone oczy,patrze do lusterka a tu pełno czerwonych żylek.Co robić probować przeczekać czy odstawić.Oczy mnie nie swędzą,ani nie pieką ale są czerwone.
tobiaszkowa178 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:06   #349
KinkyGirl
BAN stały

Jesteś pewna, że to od xlasha? Poczekaj aż zaczerwienienia znikną i wypróbuj jeszcze raz.
Stary 2013-07-26, 11:34   #350
Parpadela
Przyczajenie

tobiaszkowa-Na same oczy to nie ma chyba wpływu. Wiem, ze bardzo ważne jest stosowanie zgodne z instrukcją czyli jedno pociągnięcie pędzelka. Na pewno tak użyłaś? Też bym odczekała 2-3 dni i zrobiła drugie podejście.
Stary 2013-07-26, 12:40   #351
tobiaszkowa178
Przyczajenie

Oczywiście użyłam zgodnie z instrukcją,jedno pociągnięcie wzdłuż lini rzęs.No pewności nie mam,że to od xlasha i mam ogromną nadzieje,że to tylko jakiś zbieg okoliczności,zakropiłam oczy kroplami homeoptic i poczekam może zaczerwienienie zniknie to spróbuje jeszcze raz za kilka dni.
tobiaszkowa178 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 18:44   #352
blackhairkate
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tobiaszkowa178 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana,użyłam mojego xlasha 2 razy,a dziś rano syn mi mówi,że mam czerwone oczy,patrze do lusterka a tu pełno czerwonych żylek.Co robić probować przeczekać czy odstawić.Oczy mnie nie swędzą,ani nie pieką ale są czerwone.
Witaj w klubie ja uzylam wczoraj 1 raz i lewe oko mam przekrwione najwidoczniej preparat dostal sie do oka bo po uzyciu polozylam sie od razu spac i okropnie lzawily mi oczy podejrzewam ze na poczatku na aplikatorze jest za duza ilosc bo powieke mialam delikatnie mokra chyba musze troche oszczedniej uzywac :p
*07.14r princess volume
Stary 2013-07-27, 00:26   #353
Jola 24
Przyczajenie

Dziewczyny, nie wiem jak wy stosujecie Xlash, hmm. Mnie nic nie podrażnia i nie miałam mokrych powiek po nałożeniu, jedno pociągnięcie, bez zamaczania kilka razy w buteleczce . Nie dziwie się że podrażniło jeśli zastosowanie było takie że aż powieka była mokra. Za dużo Z umiarem nakładajcie, malutko.
Zajrzyjcie na inne wątki, konkurencji a zobaczycie co dziewczyny mówią o odżywce konkurencyjnej, jak działa i jak podrażnia, są też porównania do Xlash. Z Xlash dużo mniej podrażnień, prawie w ogóle. Spokojnie powolutku popróbujcie jeszcze raz i koniecznie z umiarem.
Stary 2013-07-27, 07:00   #354
blackhairkate
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny, nie wiem jak wy stosujecie Xlash, hmm. Mnie nic nie podrażnia i nie miałam mokrych powiek po nałożeniu, jedno pociągnięcie, bez zamaczania kilka razy w buteleczce . Nie dziwie się że podrażniło jeśli zastosowanie było takie że aż powieka była mokra. Za dużo Z umiarem nakładajcie, malutko.
Zajrzyjcie na inne wątki, konkurencji a zobaczycie co dziewczyny mówią o odżywce konkurencyjnej, jak działa i jak podrażnia, są też porównania do Xlash. Z Xlash dużo mniej podrażnień, prawie w ogóle. Spokojnie powolutku popróbujcie jeszcze raz i koniecznie z umiarem.
Masz racje wczoraj zrobilam z umiarem troche lzawily ale oczka dzis mam w lepszym stanie a i tak jak "malowalam"to mi mozg podpowiadal daj jeszcze troszeczke haha
Musze zrobic zdjecir aktualnych rzes zeby miec porownanie :p
*07.14r princess volume
Stary 2013-07-27, 10:46   #355
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Masz racje wczoraj zrobilam z umiarem troche lzawily ale oczka dzis mam w lepszym stanie a i tak jak "malowalam"to mi mozg podpowiadal daj jeszcze troszeczke haha
Musze zrobic zdjecir aktualnych rzes zeby miec porownanie :p
Ja nie maluję odżywką całej powieki , ale i nie jestem specjalnie oszczędna i dotąd (4 miesiące stosowania) żadnego szczypania czy zaczerwienienia nie odnotowałam ani razu.
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:57   #356
Lena11111
Przyczajenie

U mnie przez około 5 dni był czerwony pasek wzdłuż linii górnych rzęs, ale potem zniknął. Stosuję jedną "dawkę" na jedno oko, co nie oznacza może jedno pociągnięcie, bo nie umiem jednym ruchem zrobić dokładnie jednej powieki ;p Ale zawsze robię tak, że wyjmuję aplikator, odsączam nadmiar (ocieram pędzelek o brzeg pojemniczka) i robię kilka ruchów aplikatorem wzdłuż rzęs, tak, aby pokryć linię od wewnętrznego do zewnętrznego kącika. I z drugim okiem tak samo. Linia jest delikatnie mokra, ale wchłania się wszystko po kilku sekundach. Podrażnienie trzeba przeczekać, później oko się przyzwyczai. A no i należy uważać przy nakładaniu Xlasha we wewnętrznym kąciku - nie róbcie tego zbyt "głęboko", bo wtedy dostaje się do spojówki i mogą wystąpić podrażnienia.
Lena11111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:23   #357
HastaLaVistaBejbE
Raczkowanie

GG do HastaLaVistaBejbE

Witajcie dziewczyny !

Właśnie zakupiłam odżywkę z naturmedicin . Liczę , że szybko będzie u mnie
Pytanie do Was:
Czy któraś z Was stosowała odżywkę na porost nowych rzęs ( nie mam na myśli wydłużenia już rosnących) ??
Wypadło mi mnóstwo rzęs po nieumiejętnym ich doczepieniu i zastanawiam się czy odżywka podziała szybciej na te "puste" miejsca..
HastaLaVistaBejbE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:31   #358
eternity6
Raczkowanie

Używam od lutego, Xlash w moim przypadku nie zagęszcza rzęs, ale znacznie wydłuża Nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, rzęsy wypadają naturalnie bez żadnych tragedii. Efekt nie jest aż tak spektakularny jak po Revitalash, ale jak już pisałam do Revi nigdy przenigdy nie wrócę, zdrowie jest ważniejsze i tyle.

Jestem bardzo zadowolona z Xlash, zwłaszcza po wytuszowaniu rzęsy są dwa razy dłuższe niż przed kuracją, więc jak dla mnie efekt super
Od kilku miesięcy stosuję odżywkę mniej regularnie, rzęsy i tak są długie, nie wypadają. Zazwyczaj kilka razy w tygodniu, ale jak zapomnę nie ma tragedii
eternity6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:35   #359
motylkowa07
BAN stały

Ja jakoś nie mam dobrych doświadczeń jesli chodzi o tego typu odzywki. Mam wrazenie ze rzesy po nich wszystkich robią sie dzikie. A w efekcie i tak wypadają potem mam wrazenie ze ze zdwojona siłą. Tez tak uwazacie ?
motylkowa07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 08:58   #360
Parpadela
Przyczajenie

[QUOTE=motylkowa07;4215052 1]Ja jakoś nie mam dobrych doświadczeń jesli chodzi o tego typu odzywki. Mam wrazenie ze rzesy po nich wszystkich robią sie dzikie. A w efekcie i tak wypadają potem mam wrazenie ze ze zdwojona siłą. Tez tak uwazacie ?[/QUOTE

Nie wypadają ze zdwojona silą tylko jak przestajesz używać po 8 tygodniach wracają do stanu wyjściowego, takiego jaki miałaś przed stosowaniem odżywki.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości