Zrobić "coś" z włosami... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 15:19   #1
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68

Zrobić "coś" z włosami...


Od nie dawna przeglądam metamorfozy i postanowiłam dołączyć a mianowicie poradzić się co zrobić z włosami...
Pierwszy raz pofarbowałam mając 16 lat na ciemne...miał być ciemny brąz wyszedł czarny i w sumie tak zostało (nie kruczo czarny ale bardzo ciemny) Mój naturalny to ciemny blond w sumie taki nijaki,nie podobał mi się.
Teraz mam 23 lata i praktycznie wciąż ten sam kolor.
Pierwsze zdjęcie 4 lata temu już włosy ciemne,grzywka na bok tak nijak...
Zdj 2- również 4 lata temu-grzywkę chyba sama "zrobiłam" no i chwilowo były loczki (kręciłam jak miałam chęć)
3 i 4- tu dwa lata temu pierwszy raz postanowiłam coś zrobić i był to kolor czerwony uparłam się pamiętam na czerwone pasemka efekt miał być troszkę inny wyszło jak wyszło.Na początku zachwycona ale po miesiącu jak kolor zaczął schodzić stwierdziłam,że najlepiej wrócić do "swojego" czyli znów całość ciemna.Drugie zdjęcie słabej jakości niestety innych nie mam.
5- "na próbę" zrobilam pare pasemek jaśniejszych (jeżeli mozna to nazwać 'pasemkami') były pod tymi ciemnymi na tym zdjęciu włosy lekko opadły i widać te jaśniejsze no wygląda jak jakaś plama jaśniejszych ale nie chciałam robić od razu widocznych pasemek bałam się jaki kolor wyjdzie chcąc rozjaśnić ten ciemny.
6- lato bardziej opalona to kolor wydaje się być "bardziej brązowy" chociaż farbowany cały czas tak samo (średni/ciemny brąz)
7 i dalsze to sumie najbardziej aktualne zdjęcia, długość jak widać i tak zazwyczaj chodzę co już mnie nudzi.
Problem jest taki,że obojętnie czy farbuję średni brąz czy ciemny efekt jest ten sam trzymając farbe ok 15-20 min czyli włosy ciemne.
Z końcówek w ogóle farba ciężko schodzi z resztą powinnam je podciąć, po ciąży słabsze, generalnie wysuszę prostuje i na tym koniec.
Pomożecie czy jest dla mnie inna fryzura albo kolor.Sama siebie widzę non stop w tych ciemnych dlatego wydaje mi się,że jaśniejsze (a kusi mnie) nie będą pasowały. Uff...krócej się nie dało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03119.jpg (37,3 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08748 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg (22,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02484.jpg (40,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02690.jpg (9,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6171 (2).jpg (22,0 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8872j.jpg (15,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z małą.jpg (35,7 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09618.jpg (36,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2650.jpg (17,3 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60c82a2c33s.jpg (33,5 KB, 180 załadowań)
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 15:39   #2
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Zrobić "coś" z włosami...

Masz bardzo ładne włosy, ale rozumiem potrzebę zmiany ja bym Cię widziała w jasnym brązie, może w karmelowym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img77386.fryzury-dlugie.582912.jpg (22,4 KB, 90 załadowań)
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:08   #3
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Zrobić "coś" z włosami...

Na wiosnę naprawdę chciałabym zmienić kolor ale z drugiej strony boje się, że jaśniejszy nie będzie pasował ciemne oczy brwi...albo sama tak to widzę.Wczoraj wchodząc na pewien portal zobaczyłam zdjecie znajomej, która zawsze miała ciemne włosy kręcone a teraz proste prawie blond z pasemkami w kolorze jasnego brązu byłam zaskoczona po pierwsze jej nie poznałam po drugie wygląda świetnie.Oczy ciemne jak ja i naprawde jej pasuje.Na żaden blond napewno bym nie zrobiła ale może jasny brąz albo refleksy?
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 17:05   #4
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Zrobić "coś" z włosami...

zaryzykowałabym na Twoim miejscu, chociaż uważam że dobrze wyglądasz w ciemnych włosach. Nie jest powiedziane, że będąc posiadaczką ciemnych brwi trzeba mieć do końca życia ciemne włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Light-brown-hair-with-blonde-underneath.jpg (23,2 KB, 19 załadowań)
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:03   #5
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Zrobić "coś" z włosami...

Będę cierpliwa i czekała na dalsze wskazówki...
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:58   #6
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Zrobić "coś" z włosami...

uważam, że włosy w nieco jaśniejszej barwie nadały by Tobie subtelności i by Ci pasowały
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:17   #7
Joasia3212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Zrobić "coś" z włosami...

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne włosy, ale rozumiem potrzebę zmiany ja bym Cię widziała w jasnym brązie, może w karmelowym kolorze
Dokładnie tak z jasnymi pasmami i było by naprawdę bardzo ładnie. I lekki, nieregularny skręt Pozdrawiam
Joasia3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.