Septum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-14, 18:19   #1
Blue_Chilli
Przyczajenie

Septum

Witam. Widziałam już kilka wątków o septum, ale nigdzie z pytaniem, które chcę zadać mam szalony pomysł, żeby samej zrobić sobie septum w domu. Głównie dlatego, że nie chcę wydawać kasy na próżno, bo nie jestem pewna na 100% że mi się spodoba i go zostawię. Szukałam informacji w internecie i każdy odpowiada "nie rób, nie znasz się, nie umiesz" itp. Jeśli rzeczywiście to jest tak niebezpieczne, to proszę, wyjaśnijcie dlaczego jeśli obiektywnie uważacie, że po dostaniu wskazówek będę mogła je zrobić sama, to pomóżcie Z góry dziękuję i proszę o powstrzymanie się od pisania, jaka jestem nieodpowiedzialna, podkreślam, że nadal się zastanawiam i jestem otwarta na sugestie.
Blue_Chilli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 23:06   #2
ola_offspring
Raczkowanie

Dot.: Septum

Ale to jest nieodpowiedzialne tak czy inaczej prosisz o wyjaśnienie dlaczego: od siebie powiem, że jest to niebezpieczne chociażby z tego powodu, że nie sądzę, żebyś miała w domu autoklaw i posiadała wiedzę jak wykonać zabieg sterylnie. A to wiąże się z bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, o których pewnie dobrze wiesz, skoro trochę o tym czytałaś. Poza tym nie licz na naukę kłucia przez internet
Stary 2013-01-15, 12:25   #3
Blue_Chilli
Przyczajenie

Racja....poczytałam jeszcze trochę wczoraj i niestety. Szkoda, że to nie takie łatwe... Dzięki za odp, niestety będę musiała poczekać
Blue_Chilli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:04   #4
miss natasha
Zadomowienie

ja przekłuwałam za 60zł razem z kolczykiem, więc nie sądzę żeby to były duże pieniądze - a nie musisz się o nic martwić o wszystkim pomyśli za Ciebie piercer

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości