Czy każda potwora może znaleźć amatora...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-14, 22:00   #1
Vensis
Raczkowanie

Czy każda potwora może znaleźć amatora...?

Witam.
Szczerze mówiąc, od zawsze chciałam przeprowadzić jakąś swoją metamorfozę, tylko zawsze brakowało mi chęci.
Może teraz się zmotywuję

Wrzucam 4 zdjęcia:
- 2 czarno-białe są z października tamtego roku, od tamtej pory niewiele się zmieniłam.
- jedno kolorowe z okularach (bo od niedawna noszę okulary) - listopad tamtego roku (koleżanka zrobiła mi wtedy dużą krechę na powiece)
- jedno ze starą grzywką jeszcze z wiosny 2012.

Co chciałabym zmienić?
Z pewnością fryzurę, przydałyby też się jakieś porady dotyczące malowania się (bo prawie się nie maluję), no i nieszczęsne brwi! Od dawna o nich myślę, ale nie mam pomysłu, co z nimi zrobić. Chciałabym się zmienić też ogólnie, także tego typu poradami również nie pogardzę

Odpowiadam teraz na pytania z regulaminu:
1. Jak się opalasz - w miarę szybko, na ładny, czekoladowy odcień

2. Kolor oczu - zielono-niebieskie, granatowa obwódka, rzęsy o średniej długości, brwi... widać na zdjęciach xd

3. Piegi - czasami widoczne, złotawe

4. Cera -nazwę to bladym brzoskwiniowym xd rzadko się rumienię, ale jak już, to w odcieniach czerwonego

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, z jasnymi odblaskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - lubię ciemne kolory, a nie wiem, jakie mi pasują, tak szczerze mówiąc.

Bardzo wszystkim z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0138.jpg (22,4 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0114.jpg (30,5 KB, 504 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5280095_2.jpg (37,7 KB, 671 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P271012_20.08.jpg (10,2 KB, 237 załadowań)
Vensis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 22:08   #2
miska189
Zadomowienie

Dot.: Czy każda potwora może znaleźć amatora...?

bardzo ładna dziewczyna jesteś, na 1 i 2 zdjęciu wyglądasz ślicznie. Pasuje Ci prosta grzywka i ciemniejszy kolor włosów , może ciemny brąz? Masz piękne oczy , na nich powinnaś skupić uwage przy makijażu.
miska189 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 22:53   #3
ewaplussize
Raczkowanie

GG do ewaplussize

Ja przeszłam sporą metamorfozę... Na blogu before& after Wygladalam jak Muniek Staszczyk. zmienilam styl z bylejakiego na lepszy, lepiej dobieralam oprawki, potem wybrałam socZewki. Lekki makeup likwidujacy wory, podkreślenie oczu i kości policzkowych. U mnie dużo tego było.a z Ciebie ładna dziewoja. Może mocniejszy brąz? Dopasowane ciuchy, lekki makijaż dopasowany do urody i więcej uśmiechu!

koniec świata!
ewaplussize jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 09:16   #4
behemotkot
Rozeznanie

Amator się znajdzie, zwłaszcza , że ładna z Ciebie dziewczyna. Powinnaś mieć więcej pewności siebie.
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:04   #5
Vensis
Raczkowanie

Dziękuję
A co zrobić z brwiami? Niesamowicie mnie irytują te "krzaczki", ale nie wiem, jak je wydepilować, żeby pasowały do kształtu twarzy. I jeśli makijaż, to jaki?
I co zrobić, żeby mieć więcej pewności siebie? Niestety otaczają mnie osoby, które są ładne i to na nich się skupia uwaga większości, natomiast ja zawsze stałam gdzieś na uboczu.

"Nie wiń lustra za to, że odbicie ci się nie podoba."
Vensis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:39   #6
Anitast
Wtajemniczenie

Depilacje brwi zrób profesjonalnie u kosmetyczki , która rownież może doradzić wybór makijażu i kosmetyków , bardzo ładnie wygladasz z prosta grzywka i tak jak piszą dziewczyny w ciemnych włosach
Uważam ze sama metamorfoza , zmiana stylu ubierania czy wlasnie dobór odpowiedniego makijażu , doda Ci juz dużo pewności Siebie
Stary 2013-01-15, 21:38   #7
martusia205
Zakorzenienie

Mnie się najbardziej podobasz z grzywką na bok, i bez okularów, widac wtedy Twoją urodę, natomiast z prostą grzywką jesteś nią przytłoczona, i jest ona za rzadka

co do urody to pojęcie względne. Każdy ma inny gust.Jak dla mnie dobrze wyglądasz, brakuje Ci tylko pewności siebie.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:03   #8
uca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej podobasz z grzywką na bok, i bez okularów, widac wtedy Twoją urodę, natomiast z prostą grzywką jesteś nią przytłoczona, i jest ona za rzadka

co do urody to pojęcie względne. Każdy ma inny gust.Jak dla mnie dobrze wyglądasz, brakuje Ci tylko pewności siebie.
Zgodze sie, taka przerzedzona prosta grzyweczka wyglada zle, duzo lepiej grzywka na bok. Jestes sliczna dziewczyna, masz piekne oczy ktore powinnas podkreslac, dodac tez troche rozu na policzki dla ozywienia buzi i to wszystko .
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:10   #9
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

A gdzie ta potwora o której tyle w tytule?

Młoda i ładna dziewczyna jesteś, ewentualnie dla poprawy kolorytu cery bb krem i jakiś cień do powiek i błyszczyk i możesz iść wszędzie.
Młodość cię zdobi jak to mówią, i na siłę się nie postarzaj bo może być wtedy tylko gorzej.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:53   #10
highheel112
BAN stały

Zgadzam się, że największym atutem są w Twojej buzi oczy. Ja bym na Twoim miejscu robiła tak: tusz + zalotka, odrobina białego lub perłowego cienia w kąciku oka i pod zewnętrzną częścią brwi (nie wiem jak to miejsce się profesjonalnie nazywa) i koniecznie przeczesanie brwi (wyregulowanych przez kosmetyczkę - przynajmniej na początku) czystą szczoteczką od mascary. Wyglądasz na bardzo młodą, więc jeżeli nie masz problemów z cerą nawet nie zaczynaj używać podkładów, bo nie ma po co, a kłopoty mogą się właśnie przez to pojawić.
highheel112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 16:48   #11
Sorbet
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
A gdzie ta potwora o której tyle w tytule?

Młoda i ładna dziewczyna jesteś, ewentualnie dla poprawy kolorytu cery bb krem i jakiś cień do powiek i błyszczyk i możesz iść wszędzie.
Młodość cię zdobi jak to mówią, i na siłę się nie postarzaj bo może być wtedy tylko gorzej.
podpisuję się obiema ręcyma.

Grzywka na prosto sprawia, że wyglądasz dziecinnie + zasłania oczy, które już zostały skomplementowane, fajniejsza jest opcja: na bok.
Brwi: jeśli pójdziesz do kosmetyczki to uważaj, żeby jakaś praktykantka nie zrobiła Ci zbyt cienkiem linii. Powiedz, że chcesz tylko troszkę wyregulować.
Widzę, że masz łuk bardzo do góry uniesiony - pewnie dlatego zasłaniałaś go grzywką. Możesz te najbardziej wysunięte włoski zasłonić lekko podkładem lub korektorem.
Na pierwsze kosmetyki polecam: róż (bo róż to zawsze dobry pomysł, odświerza twarz, można nim musnąć powieki), tusz (wydobywa oko, nie już cieni) i ... chyba tyle nie tapetuj się zbyt intensywnie - młodą skórę ma się raz, szkoda ją zasłaniać.
Stary 2013-02-02, 12:41   #12
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wiedziałam że mi kogoś przypominasz, w grzywce na bok, i tak ci najlepiej.
A kogo? Natalie Idzikiewicz.
Podobne są, jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Natalia.jpg (3,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Natalia 2.jpg (10,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natalia_idzikiewicz_-_ja_to_mam_szczescie.jpg (42,3 KB, 35 załadowań)
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 15:07   #13
quleczka
Zakorzenienie

regulacje brwi zrob na poczatek koniecznie u kosmetyczki...raz zrobiony przez kogos ksztal pozniej samej latwiej utrzymac (wyrywajac to co odrasta), niz samej od podstaw go zrobic

tylko najlpiej jakiejs poleconej przez kogos zaufanego...i za pierwszym razem koniecznie podkresl, ze nie chesz ich miec cienkie, tylko troche wyregulowane

lepiej za pierwszym razem niech zostana troche grubsze niz jesli mialaby ci zrobic za cienkie

zawsze potem mozna przy kolejnej wizycie zrobic troszke ciensze niz przy poprzedniej

na poczatek raczej wersja "zachowawcza" wlasnie jesli nie znasz umiejetnosci kosmetyczki
quleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości