make up dla neoiinki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-01-27, 10:11   #1
neoiinka
Raczkowanie

GG do neoiinka

make up dla neoiinki

Przed chwila napisalam dluuugasny post i mi nie wskoczyl jakies bledy wystapily((, wiec pisze w skrucie, bardzo bylabym wdzieczna za propozycje makijazow , na wszelkie okazje, dla piwno okiej czasami ciemo brazowej , pulchnej na jasnej buzi z czarnemi wlosami neoiinki, bardzo bylabym wdzieczna za wszystko co popadnie w lapki i pasuje do mnie, (bardzo jeszcze jestem ciekawa jaki kolor rozu pasuje do mnie i jak modelowac okraga buzke rozem),caluuuje i naprawde jestescie mimo wszystko wpaniale
neoiinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:31   #2
neoiinka
Raczkowanie

GG do neoiinka
Re: make up dla neoiinki

podciagam watek , wieczorem wiecej ludzi przy komputekach
pozdrawiam
Stary 2004-01-27, 20:03   #3
akara
Raczkowanie

Wszystko o modelowaniu twarzy poczytasz sobie tam:
http://www.wizaz.pl/kurs_model.php

Co do rad dotyczacych makijazu to wiesz... nawet najlepszy opis nie odda w pelni Twojego wygladu, przydaloby sie zdjecie (inne cienie pasuja do jasnej karnacji z rozowymi refleksami, inne do zoltawej).
akara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:22   #4
neoiinka
Raczkowanie

GG do neoiinka

zdjecie totalnie beznadziejne , wiem ze pasqda ze mnie no ale to juz nie moja wina ze matka natura mnie nie zabardzo chciala obdarowac, pozdrawiam i naprawde licze na pomoc bo juz sama nie wiem co z soba robic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010061.jpg (58,7 KB, 7 załadowań)
Stary 2004-01-27, 20:33   #5
akara
Raczkowanie

No juz nie przesadzaj z ta paskuda, bo grzeszysz - cera gladka jak u niemowlaczka (przynajmniej na tym zdjeciu), ladne pelne usta - czemu narzekasz?
Ja na Twoim miejscu skrocilabym grzywke, na przyklad asymetrycznie, choc niekoniecznie, bo taka wlazaca w oczy grzywa nie dodaje Ci uroku. Reszte wloskow moglabys wycieniowac - pazurki wyszczuplilyby buzie. Masz naprawde ladne usta, warto je wyeksponowac, mozesz sobie pozwolic na ciemne kolory szminek. Szkoda, ze nie widac brwi, odpowiednio skorygowane potrafia pieknie otworzyc oko.
Lece szukac zdjec z makijazami, jak mi cos wpadnie w oko to zalacze tutaj .
Stary 2004-01-27, 21:16   #6
akara
Raczkowanie

Co powiesz na makijaz Isa Dory? Pieknie podkreslone usta, moim zdaniem to cos w sam raz dla Ciebie (na wieczor oczywiscie; chcac tak mocno podkreslic usta w ciagu dnia makijaz oczu ogranicz do pociagniecia rzes tuszem + ewentualnie kreska na powiece).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isa_dora_makijaz.jpg (52,3 KB, 2 załadowań)
Stary 2004-01-27, 21:25   #7
akara
Raczkowanie

cos na dzien .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz-clarins.jpg (19,8 KB, 0 załadowań)
Stary 2004-01-27, 22:14   #8
akara
Raczkowanie

Troche sie pobawilam, mam nadzieje, ze nie bedziesz miala mi za zle . Nie mowie, ze jakos super mi wyszlo, bo wybor kolorow jest ograniczony, no i jedyna fryzura ktora moglam zastosowac to wlasnie ta (inne odpadaly, bo na Twoim zdjeciu grzywka zaslania Ci czolo), zauwaz jednak, ze pasemka spadajace na twarz daja efekt wyszczuplenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makeover.jpg (17,5 KB, 5 załadowań)
Stary 2004-01-27, 22:31   #9
neoiinka
Raczkowanie

GG do neoiinka

hihih sexy , dziekuje slodko za pomoc, wloski mam pocieniowane ale mialam w tym dniu robione karbownica, bo to 18stka mego lubego byla i nie chcialam miec jak zawsze podkreconych lekko ku buzi wloskow, fakt ze w tej fryzurze widac moj okragly ryjek , ale jak mam normalnie wloski umyte i lekko podkrecone konce to optycznie chudszy jest , usteczka masz racje ze powinnam je podkreslac, mysle ze powinno to dodac mi uroku, jeszcze raaaaz serdecznie dziekuje za pomoc oczywiscie jesli ktos jeszcze chetny sie znadzie to propozycji poslucham.
Apropo nie wiesz/wiecie kochane gdzie mozna kupic kosmetyki IsaDora bo bardzo mi sie podoba nowa paletka pokazana na wizazu, ale nie jestem pewna gdzie mozna w markowych sklepikach dostac ich kosmetyki bo w Kliffie w mym miescie nie ma a chyba sephory tez nie sa wyposazone w ID.cmokaski jestes kochana Akaro
Stary 2004-01-28, 08:48   #10
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

> Apropo nie wiesz/wiecie kochane gdzie mozna kupic kosmetyki IsaDora bo bardzo mi sie podoba nowa paletka pokazana na wizazu, ale nie jestem pewna gdzie mozna w markowych sklepikach dostac ich kosmetyki bo w Kliffie w mym miescie nie ma a chyba sephory tez nie sa wyposazone w ID.

kosmetyki IsaDora mozna kupić m.in. w Douglasie(super drogieria-maja pełen asortyment tych produktów)mozesz jeszcze popatrzec w Galerii Centrum(ale nie wiem czy maja tam najnowsza kolekcje)pozdrowionka

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 10:44   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Neoiinki
masz bardzo fajne włoski i ciekawą fryzurkę. Odrobinkę moze tylko skróć grzywkę, żeby pokazać brwi i oczy.

Jeśli chodzi o nakłądanie różu, to ciemniejszym pudrem, bądź brązerem ( na przykład kulkami) zaznacz wgłębienie policzków - od połowy ucha i w kierunku ust. Możesz też tym samym kolorem nieco zaznaczyć kości policzkowe blisko skroni.
Jaśniejszym różem ( brzoskwinia, koral, bądź arbuzową czerwienią ) zaznacz delikatnie najbardziej wystające elementy kości policzkowych.

Możesz z powodzeniem zaznaczać mocniej usta, podkreślać je ciemniejszymi nasyconymi barwami.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ

PS. niestety nie mam w tym momencie możliwości dołączania zdjęć
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości