Czuję się taka nijaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-22, 22:45   #31
ewa_r
Raczkowanie

Dot.: Czuję się taka nijaka

Błagam Cię, nie farbuj! Wyglądasz prześlicznie i właśnie rzucasz się w oczy, bo niewiele kobiet ma taki ładny, naturalny kolor włosów. Po drugie odrosty, gdy ma się naturalnie bardzo jasne włosy, wyglądają bardzo słabo...
Podsumowując: tak jak jest, jest mega!
Stary 2013-01-22, 23:11   #32
Zejcia
Przyczajenie

Znajdź sobie coś co doda ci pewności siebie. Stwierdziłaś, że masz cienkie to może pielęgnacja włosów, spraw aby każdy ci ich zazdrościł, a wtedy pewność siebie sama się pojawi. Na początek, nie wiem czy znasz http://www.anwen.pl/p/moja-wosowa-historia.html.

Uwierz w siebie
Zejcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:21   #33
preetamsingh
Zadomowienie

kurcze ostatnio wysyp pięknych dziewczyn dziewczyn an metamorfozach które nie wierzą w siebie, nie doceniają swojej urody...
Autorko - jesteś śliczna, jedynie delikatnym makijażem podkreśliłabym na twoim miejscu oczy. Masz nieziemskie spojrzenie na 1 zdjęciu
preetamsingh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:14   #34
palmer
Raczkowanie

Broń Boże nie farbuj się na ciemno, świetnie wyglądasz w tym kolorze, akurat w twoim przypadku ciemny kolor jedynie cię przytłoczy, z tego co widać na zdjęciu które zamieściłaś...
a co do makijaży tak jak Lanessa wcześniej napisała - " nie postarzaj się, tylko podkreśl swoją urodę, jesteś naprawdę urocza" - zgadzam się z tym w 100%
z tutorialu również skorzystaj tego co Lanessa podała, ja ze swojej strony dodaję ten
na inne okazje niż "dzień jak co dzień"
http://www.youtube.com/watch?v=05wdaJ_O5VU
palmer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:47   #35
Kikimorka
Raczkowanie

Ja również krzyczę, żebyś absolutnie nie przyciemniała włosów, bo są piękne.
Wcale nie jesteś nijaka, wręcz przeciwnie.
Dziewczyny powiedziały już dużo, ja dodam od siebie tylko - kolory!
Z zamieszczonych zdjęć wynika, że ślicznie Ci w nasyconych, wyrazistych kolorach - takich jak ta czerwona bluzka. Weź to po uwagę.
Jeśli nie ubrania, to może nawet dodatki - jakieś apaszki, paski, czy - jak już ktoś wspomniał - czerwona szminka?
I nie noś bieli przy samej twarzy, bo wtedy stajesz się przezroczysta.
Kikimorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:44   #36
Shuzo
Przyczajenie

Pięknie Ci w blondzie! Nie farbuj na inny chyba, że na jakiś troszkę ciemniejszy odcień blondu. Masz delikatną buzię, blond jest do tego najlepszy a jeśli potrzebujesz zmiany to wybrałabym jakiś ciemniejszy odcień blondu może zobacz na farbę Garnier color naturals creme odcień 7 blond ? tak bym polecała. bynajmniej kolor ładny na pudełku, ja nim farbowałam włosy, jednak z rudych wyszedł mi taki trochę dziwny kolor, bo nie wiadomo czy to brąz czy to blond. Ale u Ciebie powinien wyjść bez problemu Makijaż, makijaż, makijaż... Może jakaś kreska? ciemniejsze usta? Róż na policzkach?
Stary 2013-01-25, 22:37   #37
fanstyle
Zakorzenienie

Bardzo kojarzysz mi się z Taylor Swift może pójdź w tą stronę? W jej styl?
Twojej buzi brakuje jakiegoś pazura, taki urok blondynek po części, że są delikatne i urocze moim zdaniem makijaż w postaci kreski na górnej powiece to dobre rozwiązanie
Nie farbuj włosów, w brązie wyglądasz gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sweet-Taylor-Swift-sweety63-30713963-1920-1080.jpg (63,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-3.jpg (79,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Taylor-Swift-taylor-swift-11508273-1280-1024.jpg (185,5 KB, 11 załadowań)
Stary 2013-01-27, 20:30   #38
Lilium00000
Przyczajenie

Dziękuję za pomoc. Nie przefarbuję włosów. Ostatnio przyciemniłam brwi i to był dobry pomysł, stałam się bardziej wyrazista. Poza tym, kupiłam sobie grafitową kredkę, jak radziła mi jedna Wizażanka i maluję sobie ją na górnej powiece, z makijażu dolnej powieki zrezygnowałam. Co do włosów, to już tyle odżywek i masek próbowałam, ale nic nie działa na moje cienkie włosy, albo chwilowo. Im więcej z nimi robię, tym bardziej wypadają, a już i tak wszyscy w około zauważają, że wszędzie na ubraniu jest tysiąc moich włosów. Ale może taka moja uroda. Macie rację, trochę przestałam w siebie wierzyć i to był ten główny problem, ale dzięki Wam udało mi się odzyskać wiarę w siebie. Dziękuję
Lilium00000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 22:03   #39
fanstyle
Zakorzenienie

Jeśli masz problem z włoskami to może witaminy jakieś łykać i działać od wewnątrz?
Stary 2013-01-27, 22:35   #40
fiq
Przyczajenie

Jesteś bardzo ładna! I kolor blond bardziej Ci pasuje, moim zdaniem brąz Cię postarza Powinnaś zacząć się malować, chociaż delikatnie, by podkreślić urodę. Włosy wycieniuj i prostuj, będzie pięknie!
fiq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:28   #41
Akikinom
Przyczajenie

Jestem przeciwniczką farbowania, chyba, że delikatny odcień szamponetki. Ale ogólnie farbowanie = odrosty = kolejne farbowanie = zniszczone włosy - i tak w kółko.

Przejdź się do jakiegoś specjalisty, który odpowiednio podetnie Ci włosy do kształtu Twojej twarzy, żebyś dobrze się w tym czuła. Jeżeli nie lubisz układać włosów codziennie, to powiedz to żeby uwzględnili.
Potem przejdź się np. do perfumerii Douglas i bezpłatnie dobiorą Ci makijaż. Możesz porozmawiać jakie odcienie Ci pasują żebyś naturalnie wyglądała itp.

Albo zaryzykuj i zapisz się na jakąś metamorfozę. Są początkujący styliści, którzy też bezpłatnie coś z Tobą zrobią a fotograf zrobi Ci zdjecia żeby mieli coś nowego do portfolio.

Ja za tydzień jadę na warsztaty fotograficzne dla kobiet gdzie będzie profesjonalna stylistka, instruktorka fitness i profesjonalny fotograf. I w koszcie tych warsztatów są dyskusje, metamorfozy, porady, co chcesz.

Będą same kobietki, więc bez krępacji będzie można o wszystkim porozmawiać

http://www.bielsko.biala.pl/imprezy/...lko-dla-kobiet

Już się nie mogę doczekać. Trochę drogo, ale mają super program i wydaje mi się, że nie będę żałowała.
Akikinom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:03   #42
pannarachel
Przyczajenie

Jesteś ładną dziewczyną ! nadaj charakteru swoim włosom jakąś fajną brązową farbą w ciepłym odcieniu , używałabym też prostownicy na twoim miejscu Brwi! jeżeli je podkreślisz zobaczysz mega zmiane jeżeli chodzi o oczy to w brązach było by Ci ok , kredka i tusz , policzki podkreśl bronzerem i nie będziesz się już czuć nijak pozdrawiam
pannarachel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:06   #43
Inulinus
Zadomowienie

GG do Inulinus Send a message via Skype™ to Inulinus

Ja bym odradzała prostownice skoro włosy są delikatne !
Widzę, że mają skłonność do falowania, może zainteresuj się żelem lnianym i na niego ugniataj sobie włosy, a będą fajnie pofalowane i podkreślone
Jest to naturalny kosmetyk, są o nim wątki na wizażu
Stary 2013-01-30, 22:37   #44
Aniel_a
Przyczajenie

Hej, ślicznie Ci w tym blondzie mozesz tylko pokombinować troszkę z make-upem, żeby dodał koloru
Aniel_a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości